- Monitoring nadleśnictw
- Monitoring nadleśnictw #357
Monitoring nadleśnictw #357
Instytucja: |
|
Monitoring: |
|
Liczba listów: |
2 |
Liczba spamu: |
0 |
Status pierwszego wniosku: |
|
Status ostatniego wniosku: |
|
Otrzymano potwierdzenie: |
|
Otrzymano odpowiedź: |
|
Poddany kwarantannie: |
Znormalizowana odpowiedź
Treść
-
Wniosek o udostępnienie informacji publicznej przez adobrawy
Stowarzyszenie Sieć Obywatelska Watchdog Polska wnosi o udostępnienie następujących informacji:
- informacji o liczbie pozyskanego drewna osobno w latach 2015, 2016, 2017 (do dnia złożenia niniejszego wniosku),
- informacji o tym komu przekazane zostało uzyskane drzewo - osobno latach 2015, 2016, 2017 r. do dnia złożenia niniejszego wniosku poprzez podanie listy odbiorców,
- skany umów, związanych z gospodarowanie uzyskanym drzewem w zakresie jakim odbiorcom drewna nie były osoby fizyczne.Stowarzyszenie wnosi o udostępnienie wskazanych informacji w formie elektronicznej, na adres e-mail {{EMAIL}}.
Bartosz Wilk, Szymon Osowski - członkowie zarządu, zgodnie z zasadami reprezentacji
-
Wniosek o udostępnienie informacji publicznej przez Nadleśnictwo Szczytno
Szanowni Państwo,
Nadleśnictwo Szczytno przesyła w załączeniu odpowiedź na wniosek o
udostępnienie informacji publicznej.
Z poważaniem,inż. Anna Boruszewska-Cudak
Spec. ds. Ochrony przyrody, edukacji leśnej i zamówień publicznych
kom. 600 123 668
Załączniki
- image003_fjqhHWs.png
- Odpowiedź_Watchdog.pdf
" 4? Nadleśnictwo Szczytno
Szczytno, dnia l) października 2017 r.
Stowarzyszenie Sieć Obywatelska
Watchdog Polska
ul. Ursynowska 22/2
sprawa-3359Qfedrowanie.siecobywatelska.pl
ZG. 0172.06.2017
ODPOWIEDŹ
NA WNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ
Szanowni Państwo,
w odpowiedzi na przesłany pocztą elektroniczną wniosek o udostępnienie informacji
publicznej zdnia 24 sierpnia 2017r. godz. 17:26, udostępniam częściowo żądane
informacje.
W pozostałym zakresie uprzejmie informuję, że została wydana decyzja od odmowie
udostępnienia informacji publicznej, która zostanie doręczona odrębnie.
Ad 1.
W latach 2015, 2016 i 2017 (do dnia złożenia wniosku) w Nadleśnictwie Szczytno pozyskano
drewno w ilości:
m 2015 r. - 105 658 m* (w tym grubizna: 103 000 m*)
„ 2016 r. - 90 927 m* (w tym grubizna: 88 850 m3)
n 01.01.2017 do 31.07.2017 r. - 55 135 m? ( w tym grubizna: 53 856 m?)
Ad 2.
Drewno pozyskane w Nadleśnictwie Szczytno w poszczególnych latach zostało zbyte
podmiotom, których firmy wskazujemy poniżej:
. 2015 r.
Nazwa firmy
ABAKUS WOOD POL WIECZOREK - SKUMBIN SPÓŁKA JAWNA
ADAM DANIŁOWSKI P.P.H.U Adam Daniłowski
"ADA PIO LAS" PIOTR SZCZEPKOWSKI
ALEX BEATA ŚLEDZIEWSKA
ANDRZEJ OLKOWSKI ZAKŁAD Produkcyjno-Handlowy "OLAND"
ANDRZEJ ZDZISŁAW KACZMARCZYK
Nadleśnictwo Szczytno, ul. Zbigniewa Sobieszczańskiego 4, 12-100 Szczytno
tel.: +48 89 624 32 68, fax: +48 89 624 32 69, e-mail: szczytnoQolsztyn.lasy.gov. www.lasy.gov.
ANNA ŁADA FIRMA USŁUGOWO- HANDLOWA
AROCO DARIUSZ TRECZYŃSKI
AUREA ARBOR SPÓŁKA Z O.O.
DARIUSZ KRZYKOWSKI
DARIUSZ ZBRZEŹNIAK ZPD i Usł. Ogólnobudowlanych
- DMD-BIS Sp. zo.o. i
"DREW-BUD" RADOSŁAW KOWALCZYK Radosław Kowalczyk
"DREWEX" GŁUSZCZUK ŁUKASZ i
"DREWKO" ZAKŁAD DRZEWNY Maria Myślak
"DREWMAK" Ai K.Wiewiórkowscy Sp. Jawna
DREW-MIX Maria Stopka-Gałka
"DREW-PAL" JAROSŁAW PRZYBYŁA Jarosław Przybyła
"DREWPAL"- WYRÓB PALET Tomasz Nalewajk
DREWSAD $.C. SŁAWOMIR I ANDRZEJ POSTEK
"ELDRE SZYDŁOWSKI, GOŁASZEWSKI SP.J.
ENVUN PAWEŁ JANOSZEK
"ETOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
FHPT MARIAN GERKA
" FIRMA COMPLEX Bogdan Zawadzki
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "WZ" ZDZISŁAW ARCHACKI
FIRMA HANDLOWO-USŁUGÓWO - PRODUKCYJNA Mariusz Niski
FIRMA PROD.-HANDL.USŁUG. QUERCUS LESZEK PANEK
FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWA WIÓREK Andrzej Kuliś.
FOREST-PACK MAREK ROZKOSZ, Jan Sosnowski - S.C.
GIĘTOKLEJONE ELEMENTY MEBLOWE S.C.D. Karpiński, W. Karpiński
GÓRAL MARCIN TEMPKA | WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
GRAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
HANDEL I OBRÓBKA DREWNA Marianna Zakrzewska
HANDEL I PRODUKCJA DRZEWNA Tomasz Chraboł
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
"INTERLAS" S.C. DANUTA WNUK JOLANTA WNUK | ELŻBIETA BACK
INTERNATIONAL PAPER-KWIDZYN sp. zo. o.
INTER-PAL PHU TOMASZ JĘDRASZEK
"JAN GRUDZIĄŻ Zakład Przerobu Drewna DREWJAN
JAROSŁAW CZARZASTY PRZEDSIĘ. Przetwórstwa Drzewnego "JARKO"
JAWOR TOCZYŁOWSCY WOJTECZKO SPÓŁKA JAWNA
" JP PRÓMIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp. K.
"KACZKAN" ZAKŁ.PRÓD.DRZEWNEJ Józef Kaczkan Spółka Jawna
"KARWEL" Z.JĘDRYCHOWSKI K.REŃSKI Spółka Jawna
KATARZYNA KOŚCIŃSKA-PRZEDSIĘB. Wielobranżowe "Sosenka"
KOJTEK DANUTA I JERZY KOJTEK Spółka Jawna
KRYMEX ANETA MURAWSKA Aneta Murawska
LEMARCK Sp.zo.o.
"LUXBUD STANISŁAW PARZYCH ANDRZEJ PARZYCH S$.0.
"ŁĄCCY - KOŁCZYGŁOWY Sp. z o.o. o
MAGRAF USŁUGI TARTACZNE Rafał Marchelewicz
MARDOM PRO SP. Z 0.0. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
MARIUSZ FREITAG a
"MARTOM" CHRABOŁ S.C.
"MIR-TRANS" Mirosław Karczewski
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
MTI-FURNINOVA POLSKA Spółka z 0.0.
NB POLSKA SP. Z O.O. GNIEŻNO
N.E.T. WOOD SP. Z O.O.
ÓU BALTI SPOON
"PAGED-SKLEJKA" Spółka Akcyjna
PALEXPO
"PFLEIDERER GRAJEWO SPÓŁKA AKCYJNA"
PHU FORTIS MARCIN ŁUBKOWSKI
POLDĄB Grzegorz Olender
"POLDREW TRADING COMPANY" Spółka z 0.0.
PPH "GYBULSCY" K.G.W. CYBULSCY Ś.C.
P.P.H. "HEN-STOL" Hanna Piórkowska SP.J.
PPH-TOR-PAL SP ZOO
"P.P.H.U. "DEST" Elżbieta Worobiej
P.P.H.U. DREW-TRANS-KUJAWA Zbigniew Kujawa
PPHU EDA IMPORT-EXPORT EDYTA MAREL-ORZECHOWSKA
"PPHU JANUSZ OSTROWICKI
"P.P.H.U. KACZYŃSKI Zbigniew Kaczyński
P.P.H.U PRZEMYSŁAW ŻEBROWSKI
PPHU "ROSTKOWSCY" $.C. W. ROSTKOWSKI, J. ROSTKOWSKI
PPHUT 'PAL-MAR" SPÓŁKA CYWILNA Marcin Brzuzy,Wł. Brzuzy
PPHU TRAN$-WOOD S.C. W.Śledziewski S.Śledziewski
P.P.U.H. "ELJOT" Elżbieta Brzózy
PRODREW Próchniewicz Jacek
PRODUKCJA.HANDEL.USŁUGI. TEMPKA MARCIN
PRODUKCJA WYROBÓW TARTACZNYCH "IRTRAK" IRENEUSZ SITARSKI
PRODUKCJA WYROBÓW TARTACZNYCH I SUSZENIE TADEUSZ WRÓBLEWSKI
PRZEDSIĘB. HANDLÓWO-USŁUGOWE "PAC" s.c. J. Pac i B. M. Pac
* PRZEDSIĘBIORSTWO DRZEWNE "SŁAWLAND" Sp.z 0.0. i
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE DARIUSZ PSZCZÓŁKOWSKI
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGÓWE "DREWIMPEX"_ i
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "DAREX" DARIUSZ ROICKI
PRZERÓB DREWNA Arkadiusz Kiepas
PRZERÓBKA I SPRZEDAŻ DREWNA Eugeniusz Samsel
PRZETWÓRSTWO ROLNO-SPOŻYWCZE | RUNA LEŚNEGO Spółka Cywilna
PU-H "DERWEX" RAFAŁ DURKA |
PW "PROGRES" SP.J. K. Lewandowski, Ł. Lewandowski
RAFAŁ ROICKI ŁĘG DREW RAFAŁ ROICKI
REGPOL SPÓŁKA CYWILNA. KONRAD REGULSKI, MICHAŁ REGULSKI
"RELAX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
"ROJEK" SP.JAWNA A.ROJEK- Tumulec,D.Rojek,M.Rojek
"ROL-DREW" PRZED. WIELOBRAN. P.U.H. Andrzej Karwowski
SENDOM DOMY DREWNIANE Seweryn Mazur
"SILVAN" SPÓŁKA Z O.O.
SKALIK SPÓŁKA JAWNA Kazimierz i Zofia Skalik
"SKLEJKA - PISZ" PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
STEICO SP. Ż O.O.
STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. z o.o.
TADEUSZ ŻYWICA ZAKŁAD HANDLOWO - PRODUKCYJNY "STROP"
TARTACZNICTWO. ANETA MIKULAK
TARTACZNICTWO. Dariusz Białobrzeski
TARTACZNICTWO. MARIUSZ ŚLASKI
"TARTAK" K.USTASZEWSKI, B.Ustaszewska sp. jawna
TARTAK USŁUGOWO PRODUKCYJNY Bogdan Manelski
TELMEX SPÓŁKA Z O.O. i i
TOMASZ SZCZEPAŃSKI ZAKŁAD USŁ. Handlowy. Produkcja Tarcicy.
TRAK-DREW SC Krystyna Gałka i Damian Gałka
TRAK-POL Adam Gałka
"TRANŚBAL" Dariusz Maliński
TRANS-DREW MIROSŁAW TĄMPOREK
TRANSPORT OBRÓBKA | SPRZEDAŻ DREWNA KRZYSZTOF KOCENKO
UHU ZAKŁAD PRZEMYSŁU DRZEWNEGO Cezary Puchacz
USŁUGI TARTACZNE I STOLARSKIE Szymon Mysiakowski
USŁUGI TARTACZNE MIELNICKI WALDEMAR
USŁUGI TARTACZNO-STOLARSKIE Zenon Gołaszewski
"TRON" SPÓŁKA Z O.O.
WIESŁAW JANOSZEK SKUP I SPRZ. SUROWCÓW WTÓRNYCH "WISTAL"
" WITOLD JACEK SERAFIN KONSTRUKCJE DREWNIANE
WŁADYSŁAW MIKOŁAJCZYK Transport Towarowy
ŻAKŁAD DRZEWNY NAPIWODA Sp. Z 0.0
ZAKŁAD DRZEWNY Szymborski Przemysław
ZAKŁAD DRZEWNY "TARTAK" S.C. T.Domian, M.Domian, A.Domian
ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ Ż-D STOLARSKI WIESŁAW TAŃSKI
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO USŁUGOWY BOJARSKI MAREK
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWY Piotr Radziszewski
" ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA CIECZKO BRYGIDA CIECZKO, JERZY CIECZKO
ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA Dzierlatka Wacław
ZAKŁAD STOLARSKI "KORNIK" REGINA KOWALCZYK
ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY JAROSŁAW JEŻOWSKI
ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY PRZERÓB DREWNA R. Klimaszewski
ZAKŁAD WYROBÓW DREWNIANYCH KAZIMIERZ ABRAMCZYK
ZAKŁADY PROD-USŁUG. "PRAWDA" SPÓŁKA Z O.O.
ZAKŁADY PRZEMYSŁU SKLEJEK "BIAFORM" S.A.
ZBIGNIEW PIOTR CIEŚLIK ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY
Z-D PRZEM. DRZEWNEGO PIOTR ŻEMOJTEL Z-d Prod.w Godkowie
"Z.H.U. PRODUKCJA TARCICY. Janusz Klimkiewicz
Z.P.H.U. "ANMAR" Marek Napiórkowski
Z.P.U.H."TRAKPOL" Zdzisław Kobus
. 2016r.
Nazwa firmy
ALEX BEATA ŚLEDZIEWSKA
ANDRZEJ OLKOWSKI ZAKŁAD Produkcyjno-Handiowy "OLAND"
"ANDRZEJ ZDZISŁAW KACZMARCZYK
ARBOR BIS SP. Z O.O.
ARKADIUSZ JELIŃSKI "GABI"
BONUS INTERNATIONAL Wiesław Gorczyński
CENTROPAL WIESŁAW ŚLEDZIEWSKI WIESŁAW ŚLEDZIEWSKI
"CENTRUM BUDOWLANE MRĄGOWO" Sp. z 0.0. i
DARIUSZ ROKIĆKI ZAKŁAD STOLARSKI |
"DREHABUD" SPÓŁKA JAWNA Kruszlińska, Hinc
"DREWKO" ZAKŁAD DRZEWNY Maria Myślak
"ENVUN PAWEŁ JANOSZEK
""ETOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
FHPT MARIAN GERKA i
FIRMA COMPLEX Bogdan Żawadzki
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "WZ" ZDZISŁAW ARCHACKI
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWO - PRODUKCYJNA Mariusz Niski
FIRMA PROD.-HANDL.USŁUG. QUERCUS LESZEK PANEK
GRAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
HANDEL I OBRÓBKA DREWNA Marianna Zakrzewska
HANDEL I PRODUKCJA DRZEWNA Tomasz Chraboł
H.A.S. " MONIKA " Andrzej Dziuban
HOLZINDUSTRIE SCHWEIGHOFER GmbH
"HTU" MAREK SZCZEPAN OGONOWSKI Marek Szczepan Ogonowski
"|KEA INDUSTRY POLAND SP.Z 0.0.
"INTERLAŚ" S.C. DANUTA WNUK JÓLANTA WNUK I ELŻBIETA BACK
INTERNATIONAL PAPER-KWIDZYN sp.z 0.0.
JAN GRUDZIĄŻ Zakład Przerobu Drewna DREWJAN
JAN SOBÓTKA ZAKŁAD Remontowo-Budowiany "JAŚ-BUD"
JANUSZ CZAPLICKI PRZEDSIĘBIOR. Produkcyjno Handlowo Usługowe
JANUSZ SKIBA - SKIPAL i a
JAWOR TOCZYŁOWSCY WOJTECZKO SPÓŁKA JAWNA
"KARWEL" Z.JĘDRYCHOWSKI K.REŃSKI Spółka Jawna
KINGWOOD BARTŁOMIEJ KIEPAS
KOJTEK DANUTA | JERZY KOJTEK Spółka Jawna
LEMARCK Sp. zo. o. a
MARDOM PRO SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
MARIUSZ FREITAG
"MEG-WOOD" Ewa Górska
" MIŻERSKA MARTA PPHU " PAK-POL"
MÓNDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
MTI-FURNINOVA POLSKA Spółka z 0.0.
NB POLSKA SP. Z O.O. GNIEZNO
N.E.T. WOOD SP. Z O.O.
"PAGED-SKLEJKA" Spółka Akcyjna
P.B.D DREW TOM Tomasz Lewandowski
""PFLEIDERER GRAJEWO SPÓŁKA AKCYJNA"
PFLEIDERER GRAJEWO SPÓŁKA Z ograniczoną odpowiedzialnością
PHU FORTIS MARCIN ŁUBKOWSKI
""POLDREW TRADING COMPANY" Spółka z 0.0.
PPH "CYBULŚCY" K.G.W. CYBULSCY S.C.
P.P.H. "HEN-STOL" Hanna Piórkowska ŚP.J. -
P.P.H.U. "DEST" Elżbieta Worobiej
P.P.H.U. DREW-TRANS-KUJAWA Zbigniew Kujawa
PPHU JANUSZ OSTROWICKI
P.P.H.U. TARTAK IMPORT-EXPORT Jerzy Abramczyk
PPHUT 'PAL-MAR" SPÓŁKA CYWILNA Marcin Brzuzy,Wł. Brzuzy
PPHU TRANS-WOOD S.C. W,Śledziewski $.Śledziewski
P.P.H.U."WASPAL" ANDRZEJ WASIŁOWSKI i
P.P.U - STEPNOWSKI ZBIGNIEW i
PRÓDUKCJA.HANDEL.USŁUGI. TEMPKA MARCIN
PRÓDUKCJA WYROBÓW TARTACZNYCH "IRTRAK" IRENEUSZ SITARSKI
PRODUKCJA WYROBÓW TARTACZNYCH I SUSZENIE TADEUSZ WRÓBLEWSKI
PRZEDSIĘB. HANDLOWO-USŁUGOWE "PAC" s.c. J. PaciB. M.Pac
PRZEDSIĘBIORSTWO DRZEWNE "SŁAWLAND" Sp.z 0.0. s
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "DAREX" DARIUSZ ROICKI
PRZEDSIĘB.PRODUKC.HANDL.USŁUG. ROZMAITEX Sp. z 0.0.
PRZERÓB DREWNA Arkadiusz Kiepas a
PRZERÓBKA I SPRZEDAŻ DREWNA Eugeniusz Samsel
PRZETWÓRSTWO ROLNO-SPOŻYWCZE | RUNA LEŚNEGO Spółka Cywilna
RAFAŁ ROICKI ŁĘG DREW RAFAŁ ROICKI 7
REGPOL SPÓŁKA CYWILNA. KONRAD REGULSKI, MICHAŁ REGULSKI —
"RELAX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
SENDOM DOMY DREWNIANE Seweryn Mazur
SKALIK SPÓŁKA JAWNA Kazimierz i Zofia Skalik
"SKLEJKA - PISZ" PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
"SMOL-MAR" H-U-P MARIOLA SMOLIŃSKA-TOWAREK
STEICO ŚP. Z O.O.
STOLARNIA MAZURSKA Marcin Berkowski
STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. z o.o.
"STYBOWSKI" ŻAKŁAD STOLARSKI Jacek Stybowski
TADEUSZ ŻYWICA ZAKŁAD HANDLOWO - PRODUKCYJNY "STROP"
TARTACZNICTWO. ANETA MIKULAK
TARTACZNICTWO. Dariusz Białobrzeski
TARTACZNICTWO. MARIUSZ ŚLASKI
TARTAK "TIM" 8.C. T.Guziak i M.Krzynowek
TARTAK USŁ-HANDLOWY JANUSZ Kalkowski
TARTAK USŁUGOWO PRODUKCYJNY Bogdan Manelski
TOMASZ KARASIŃSKI-USŁUGI I PRODUKCJA WYROBÓW Z DREWNA
TOMASZ SZCZEPAŃSKI ZAKŁAD UŚŁ. Handlowy. Produkcja Tarcicy.
TRAN.CIĘŻ.ORAŻZ HANDEL DREWNEM Beata Zbiewska i
TRANSPORT OBRÓBKA | SPRZEDAŻ DREWNA KRZYSZTOF KOCENKO
UHU ZAKŁAD PRZEMYSŁU DRZEWNEGO Cezary Puchacz
"JSŁUGI PILARSKIE SPRZEDAŻ TARCICY" Bogdan Orzoł
USŁUGI TARTACZNE I STOLARSKIE Szymon Mysiakowski
USŁUGI TARTACZNE MIELNICKI WALDEMAR
USŁUGI TARTACZNO-STOLARSKIE Zenon Gołaszewski
USŁUGI TRANSPORTOWE I TARTACZNICTWO Marek Mikulak
USŁUGI TRANSP.PRÓD.WYROBÓW TARTACZNYCH MAREK BARTOSIŃSKI
U.T.H.D..ART.ROL.PRZEM - PRZET. DREW. Leszek Radka
WITOLD JACEK SERAFIN KONSTRUKCJE DREWNIANE
WITOLD ŁONIEWSKI ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA "ROLBROD"
WŁADYSŁAW MIKOŁAJCZYK Transport Towarowy
ZAKŁAD DRZEWNY NAPIWODA Sp. Z 0.0
ZAKŁAD DRZEWNY "TARTAK" $.C. T.Domian, M.Domian, A.Domian
ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ Z-D STOLARSKI WIESŁAW TAŃSKI
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO USŁUGOWY BOJARSKI MAREK
ŻAKŁAD PRZEROBU DREWNA CIECZKO BRYGIDA CIECZKO, JERZY CIECZKO
ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA Dzierlatka Wacław
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH "REDEKOR" Zdzisław Pianka
ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY JARÓSŁAW JEŻOWSKI
ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY PRZERÓB DREWNA R. Klimaszewski
ZAKŁAD USŁUGOWO-PRODUKCYJNY "AL-TRAK" Waldemar Krajewski
" ZAKŁAD WYROBÓW DREWNIANYCH KAZIMIERZ ABRAMCZYK
ZAKŁADY PROD-USŁUG. "PRAWDA" SPÓŁKA Z O.0.
ZAKŁADY PRZEMYSŁU SKLEJEK "BIAFORM" S.A.
ZBIGNIEW PIOTR CIEŚLIK ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWY
Z-D PRZEM. DRZEWNEGO PIOTR ŻEMOJTEL Z-d Prod.w Godkowie.
Z.H.U. PRODUKCJA TARCICY. Janusz Klimkiewicz
ZPD "PANBAH" Marek Jankowski |
ZPHU JANEX $.C. ANNA ŚCIĘGAJ RAFAŁ ŚCIĘGAJ
ZPHU KOST-BRUK Kazimierz Nadrowski |
Z.P.U.H."TRAKPOL" Żdzisław Kobus
Z.U.H. JERZY KOT
. 2017 r.
Nazwa firmy
ABAKUŚ WOOD POL WIECZOREK - SKUMBIN SPÓŁKA JAWNA
ADAM DANIŁOÓWSKI P.P.H.U Adam Daniłowski |
ALEX BEATA ŚLEDZIEWSKA i
ANDRZEJ OLKOWSKI ZAKŁAD Produkcyjno-Handlowy "OLAND"
ANDRZEJ ZDZISŁAW KACZMARCZYK
ANNA ŁADA FIRMA USŁUGOWO- HANDLOWA
AROCO BARBARA TRECZYŃSKA
AROCO DARIUSZ TRECZYŃSKI
BYDGOSKIE ZAKŁADY SKLEJEK SKLEJKA-MULTI Spółka Akcyjna
"CENTRUM BUDOWLANE MRĄGOWO" Sp. z o.o.
DARIUSZ ZBRZEŹNIAK ZPD i Usł. Ogólnobudowlanych
""DREWKO" ŻAKŁAD DRZEWNY Maria Myślak
"DREW - ZBYT" ZAKŁAD OBROTU DREWNEM Anna Niska
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "WZ" ZDZISŁAW ARCHACKI -
"FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWO - PRODUKCYJNA Mariusz Niski
"F.U-P-H MARIUSZ KRZYKÓWSKI i i
GIĘTOKLEJONE ELEMENTY MEBLOWE $.C.D. Karpiński, W. Karpiński
GRAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
H.A.S. " MONIKA " Andrzej Dziuban
"HOLZINDUSTRIE SCHWEIGHOFER GmbH
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
"INTERLAS" S.C. DANUTA WNUK JOLANTA WNUK I ELŻBIETA BACK
INTERNATIONAL PAPER-KWIDZYN sp.z 0.0. | i
JAN GRUDZIĄŻ Zakład Przerobu Drewna DREWJAN
JANUSZ CZAPLICKI PRZEDSIĘBIOR. Produkcyjno Handlowo Usługowe
JANUSZ SKIBA - SKIPAL
"KACZKAN" ŻAKŁ.PROD.DRZEWNEJ Józef Kaczkan Spółka Jawna
"KARWEL" Z.JĘDRYCHOWSKI K.REŃSKI Spółka Jawna i
KOJTEK DANUTA I JERZY KOJTEK Spółka Jawna
LEMARCK Sp. zo.o.
LUXBUD STANISŁAW PARZYCH ANDRZEJ PARZYCH $.0.
MARCIN BRZUZY PRZEDSIĘ. PROD. Handl.-Usł.-Trans. "PAL-MAR"
MARIUSZ FREITAG
MICHAŁ CHOJNOWSKI DREMEX
MIZERSKA MARTA PPHU " PAK-POL"
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
MRGARDEN SPÓŁKA Z 0.0.
MTI-FURNINOVA POLSKA Spółka z 0.0.
"NARA "SPÓŁKA CYWILNA T. Nizgorski, P. Wiśniewski
N.E.T. WOOD SP. Z O.O. |
N.T.H. SZCZEPAN SĘKAL
"PAGED-SKLEJKA" Spółka Akcyjna
PFLEIDERER GRAJEWO SPÓŁKA Z ograniczoną odpowiedzialnością
PFLEIDERER POLSKA SP. Z O.O. |
PHU "RAMAN" Grzegorz Radzymiński
PIOTR BRZÓZY ZPUH
"POLDREW TRADING COMPANY" Spółka z 0.0.
P.P.H.U. DARIUSZ ŚWIDER
P.P.H.U. "DEST" Elżbieta Worobiej
P.P.H.U. "GRAB-BUD" ADAM GRABOWSKI
PPHU JANUSZ OSTROWICKI
PPHUT 'PAL-MAR" SPÓŁKA CYWILNA Marcin Brzuzy,Wł. Brzuzy
PPHU TRANS-WOOD S.C. W.Śledziewski S.Śledziewski
P.P.H.U."WASPAL" ANDRZEJ WASIŁOWSKI
P.P.U.H. "ELJOT" Elżbieta Brzózy
PRODREW Próchniewicz Jacek
/ PRODUKCJA WYROBÓW TARTACZNYCH "IRTRAK" IRENEUSZ SITARSKI
PRODUKCJA WYROBÓW TARTACZNYCH | SUSZENIE TADEUSZ
_ WRÓBLEWSKI
PRZEDSIĘB. HANDLOWO-USŁUGOWE "PAC" s.c. J. Paci B. M. Pac
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-H Andrzej Żbikowski
PRZERÓB DREWNA Arkadiusz Kiepas
PRZERÓBKA I SPRZEDAŻ DREWNA Eugeniusz Samsel
PRZETWÓRSTWO ROLNO-SPOŻYWCZE I RUNA LEŚNEGO Spółka Cywilna
QUERCUS SP. Ż O.O.
REGPOL SPÓŁKA CYWILNA. KONRAD REGULSKI, MICHAŁ REGULSKI
"ROMEX" Roman Kasiewski i i
SKALIK SPÓŁKA JAWNA Kazimierz i Żofia Skalik
"SKLEJKA - PISZ" PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
STEICOSP.ŻO.0. a
STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. z 0.0.
TADEUSZ ŻYWICA ZAKŁAD HANDLOWO - PRODUKCYJNY "STROP"
TARTACZNICTWO. Dariusz Białobrzeski i
TARTACZNICTWO. MARIUSZ ŚLASKI
TARTAK SZREŃSK Jakub Zygadło
TOMASZ SZCZEPAŃSKI ZAKŁAD USŁ. Handlowy. Produkcja Tarcicy.
UHU ZAKŁAD PRZEMYSŁU DRZEWNEGO Cezary Puchacz
" USŁUGI TARTACZNE MIELNICKI WALDEMAR
USŁUGI TARTACZNO-STOLARSKIE Zenon Gołaszewski
USŁUGI TRANSPORTOWE-HANDEL Katarzyna Walter
"USŁUGI TRANSPORTOWE I TARTACZNICTWO Marek Mikulak
USŁUGI TRANSP.PRÓD.WYROBÓW TARTACZNYCH MAREK BARTOSIŃSKI
""VITRON" SPÓŁKA Z O.O. i
WITOLD ŁONIEWSKI ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA "ROLBROD"
WŁADYSŁAW MIKOŁAJCZYK Transport Towarowy |
WOOD 8 WINE SP. Z 0.0.
WYRÓB PALET ROMAN SZCZUBEŁEK Roman Szczubełek
ZAKŁAD DRZEWNY "TARTAK" S.C. T.Domian, M.Domian, A.Domian
ZAKŁAD H-U-T "KLIMCZAK" Marek Klimczak
ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ Z-D STOLARSKI WIESŁAW TAŃSKI
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO USŁUGOWY BOJARSKI MAREK
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWY Piotr Radziszewski
ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA Dzierlatka Wacław
ZAKŁAD STOLARSKI "KORNIK" REGINA KOWALCZYK
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH Zbigniew Płocharczyk
ZAKŁAD WYROBÓW DREWNIANYCH KAZIMIERZ ABRAMCZYK
ZBIGNIEW PIOTR CIEŚLIK ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-
USŁUGOWY
Z-D PRZEM. DRZEWNEGO PIOTR ŻEMOJTEL Z-d Prod.w Godkowie
Z.H.U. PRODUKCJA TARCICY. Janusz Klimkiewicz
Z.P.H.U. "ANMAR" Marek Napiórkowski
Z.P.H.U. "FALCO" Henryk Słowikowski
Z.P.U.H."TRAKPOL" Zdzisław Kobus
Lista nie obejmuje danych osobowych osób fizycznych, które nabyły drewno, bez związku
z działalnością gospodarczą lub zawodową (jako konsumenci).
JICZY
SZCZYTNO
Jay
N/Z
NAT
M pczczewski
mgr m W loszczewsk