Nadleśnictwo Runowo
Runowo Krajeńskie 55
89-421 Runowo Krajeńskie
tel.52-389-76-08, fax 52-389-76-07
Runowo krajeńskie, dnia 16 października 2017 r.
Nadleśniczy Nadleśnictwa Runowo
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Runowo
Runowo Krajeńskie 55
89-421 Runowo Krajeńskie
Adresat / Strona:
Stowarzyszenie Sieć Obywatelska
Watchdog Polska
ul. Ursynowska 22/2
sprawa-3359Qfedrowanie.siecobywatelska.pl
ODPOWIEDŹ
NA WNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ
Szanowni Państwo,
w odpowiedzi na przesłany pocztą elektroniczną wniosek o udostępnienie informacji
publicznej z dnia 24.08.2017 r. godz. 17:26, udostępniam częściowo żądane informacje.
W pozostałym zakresie uprzejmie informuję, że została wydana decyzja od odmowie
udostępnienia informacji publicznej, która zostanie doręczona odrębnie.
Ad 1.
W latach 2015, 2016 i 2017 (do dnia złożenia wniosku) w Nadleśnictwie Runowo pozyskano
drewno w ilości:
. 2015 r. — 68560,58 m?
« _ 2016r. — 67490,84 m*
. 1.1.2017 do 24.08.2017 r. — 38819,81 m*
Ad 2.
Drewno pozyskane w Nadleśnictwie Runowo w poszczególnych latach zostało zbyte
podmiotom, których firmy wskazujemy poniżej:
u 2015 r.
BYDGOSKIE ZAKŁADY SKLEJEK SKLEJKA-MULTI Spółka Akcyjna
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
INTERNATIONAL PAPER-KWIDZYN — sp.z 0.0.
PPH-TOR-PAL SP ZO O
WOS W.B.M.W.PAWŁOWSCY S.C.
"JOLTEX" JAN GOŁUŃSKI JOLANTA GOŁUŃSKA Spółka Jawna
PRZED.WIELOBRANŻOWE "OPTYMEX" Sp. z 0.0.
SPÓŁDZIELNIA ROLNIKÓW INDYWID. "ROLNIK"
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TAXUS Krzysztof Zieliński
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH Leks Krzysztof
WYTWÓRNIA OKLEINY Mieczysław Tomczak
ZAKŁAD DRZEWNY Janusz Różycki
ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI KUCHEN. " LEMAR-KUCHNIE " s.c.
ZAKŁAD STOLARSKI SPÓŁKA JAWNA M.Malinowski L.Malinowski
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ Spółka z 0.0.
P.P.-H. "SPAR-MEBLE" SP.J. A.R. Stucki S. Magnuszewski
KRONOSPAN SZCZECINEK SP. Z O.0.
PRZEDSIĘB.HANDLOWO-USŁUGOWE _ Krzysztof Osiński
GOSPODARSTWO ROLNE Ewa Gotowska
HEBAN DOMY Z DREWNA SP.Z O.O.
ANDREWEX Spółka z 0.0.
AGRO VISBEK BYDGOSZCZ Sp. z 0.0.
PPH "DREW-MONT" SP. Z0.0 SPÓŁKA KOMANDYTOWA
ZAKŁAD STOLARSKI W.G.M.PANKAU SP.z O.O.
LUDWIK STYL Jacek Twaróg
PRZEDS.PRODUKC.HANDL.USŁUG .S.C Wioletta i Leszek Ziemińscy
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "GEJZER"Zenon Dzierżawski
SKLEJKA ORZECHOWO S.A.
BARLINEK INWESTYCJE SP.Z O.0
PPU WOOD-LAND Zenon Dobromilski
ZAKŁAD REM.- BUDOWLANY I ROLNY "ZR-BIR SIERNIKI" Sp.z 0.0.
"MGJ" - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
HANDEL ART. KONSUMPCYJNYMI Wiesław Nowakowski
P.W. "RADEX" JAROSŁAW RADECKI Jarosław Radecki
"DREWKOM" JOANNA DOMAGAŁA I MAREK DALECKI Spółka Jawna
PPH "ROL-TRZON" Włodzimierz Rzyszkowski
KLON SPÓŁKA AKCYJNA
ZAKŁAD DRZEWNY Mieczysław Wutkowski
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY "Barbara Kazimierz Szcześniak"
MICHALSKI MARIUSZ
DARMARK NAWOZY Ewa Zglińska
PRUS DARIA PPUH "TOP-PAL"
CIĘŻAROWY TRANSPORT ZAROBKOWY Stefan Figlewicz
ZAKŁAD DRZEWNY K.LEŚNICKA
TARTAK - STOLARNIA Mirosław Tomczak
ŁĄCCY - KOŁCZYGŁOWY Sp. Z 0.0.
P.H.U.'DREWPOL'"' Chudy Jacek
ZAKŁAD PROD-USŁ "DREWDOM"' S.C. Anna, Tomasz Tarkowscy
HANDEL TRANSPORT USŁUGI _ Zbigniew Pawelec
PRODUKCJA,HANDEL I USŁ.TARTACZ Głowacki K.,Głowacki E. s.c.
TARTAK JĘDRZYŃSKI Tadeusz Jędrzyński
PRZEDSIĘBIORSTWO INTRAK _ Sp.zo.o.
SYLYVA SP. Z 0.0
FORNIR HAJNÓWKA Mikołaj Sawicki
PPHU JERZY NIKLARZ Produkacja Palet Jerzy Niklarz
P.P.D. "POLTAREX" SP. Z O.O.
DREW-KON SPÓŁKA Z O.O.
STEICO SP. Z 0.0.
ZAKŁADY PRZEMYSŁU SKLEJEK _"BIAFORM" S.A.
PPUH MAT-TAR SPÓŁKA JAWNA _ Matuszkiewicz Władysław,Dorota
P.P.H.U "MARPOL" Urszula Pogorzały
PRZEDSIĘBIORSTWO "NURTPOL" HENRYK WIŚNIEWSKI
ZAKŁAD TARTACZNO-STOLARSKI S.C
P.P.-H. "KASZUB" - TOMASZ MARCINIAK
P.W. "WF" FLEJTER WOJCIECH Wojciech Flejter
FORNIR - OLGA SAWICKA
P.B.D DREW TOM Tomasz Lewandowski
"DREWROM'" ZPHU Jadwiga Żółtowska
DELTA GARTENHOLZ POLSKA SP.z O.O.
P.P.H.U. "'MARMAR" JADWIGA PIETRUSZEWSKA
F.U-H. "STEP" TRAWIŃSKI SŁAWOMIR
"DREWA"Z.P.H.U.PIETRZAK R.
WARSZTAT STOLARSKI WIESŁAW SKROBISZEWSKI
ZPHW "STOLPRODEX"
PIOTR SOLECKI Z.P.U.H.
DHT S.C. K. OSIEWICZ,E. OSIEWICZ
PRZEDS. WIELOBRANŻOWE HEDMAR Henryk Brand
ŚCIESIŃSKI Robert
STOLARNIA-TARTAK ZEP JENDRASIAK SPóŁKA JAWN
WALCZAK SPÓŁKA JAWNA
USŁ.LESNE KATARZYNA HARTWICH
SKŁAD HANDLOWY H.S.C "IRENA" Hurtowania Art. Spoż. i Przem
DREWMET KOWALSTWO ARTYSTYCZNE Grzegorz Schreiber
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE KRZYSZTOF STECKIEWICZ
P.P.U.H."ROL-LAS' S.C. J.Konopa,A. Piekarski
STOLPOL LANGE I WSPÓLNICY Spółka Jawna
PALEXPO
MARTYNA S.A.
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PALDREW Adam Muszyński
GOSPODARSTWO ROLNE Paweł Wojciechowski
SPRZEDAŻ DREWNA Dawid Kornowski
STELMET SPÓŁKA AKCYJNA
"OL-WOOD" EKSPORT-IMPORT JACEK WYDROWSKI
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "HYDRO-EKO" Mirosław Rożek
"DARDREW" DARIUSZ MASZTALERZ
ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ "Tartak" Józef Nowakowski
ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY "JAG-BET" Piotr Jagła
KPPD-SZCZECINEK S.A.
SXM 5XM
PPU "DREMET" Spółka z 0.0.
ZAKŁAD STOLARSKI Maciej Ziemiński
PRZEDSIĘBIORSTWO DRZEWNE "SŁAWLAND" Sp.z 0.0.
ZAKŁAD OGÓLNO-BUDOWLANY "SYLBUD" Sylwester Ciećwierz
P.H.U.S. EXPORT-IMPORT "TRANSPIL-SPEDITION"
"SILVA" Sp. z 0.0.
"KACZKAN" ZAKŁ.PROD.DRZEWNEJ Józef Kaczkan Spółka Jawna
OZEN SP. Z O.0.
HJORT KNUDSEN POLEN SP Z 0.0.
JP PROMIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K.
ZAKŁAD USŁUG DRZEWNYCH B.Olszewski,Ł.Olszewski s.c.
"DREWEX" GŁUSZCZUK ŁUKASZ
P.H.U. "RZUT BERETEM" Marcin Rębarz
DREWLAND SPÓŁKA JAWNA Paś Roman, Paś-Stawirej Beata
ZAKŁAD PRZEMYSŁU DRZEWNEGO "ROMA" sp. z0.0.
PAWEŁCZAK KRZESŁA Wojciech Michał Pawełczak
TARTAK DREW-KON Z.P.H. Mirosław Knakowski
"HOMANIT POLSKA SP. Z 0.0. i Spółka" Spółka Komandytowa
F.P.H.U. "BAJA" JAROSŁAW GRODZIŃSKI
DREWKAR KAROLINA SYLWESTER —Trzósło - Karolina Trzósło
FHU USŁUGI TRANSPORT.PRZEWOZ. Piotr Rzepecki
"HOLZWIL*" WOJCIECH WILENTO
PRZEDS.PROD.HANDL.USŁUGOWE _"EBENHOLZ II" Henryk Wójt
GRZEGORZ SCHNEIDER Hurtownia Artykułów Opałowych
OU BALTI SPOON
DACH I STYL S.C. P. KARABASZ, i M. KARABASZ
"KORNIK" BERNADETA BURCZYC Bernadeta Burczyc
FABRYKA WYR. Z DR. FAGUS S.C. MATEUSZ I KACPER ZIEMIŃSCY
OPAŁ MAT MATEUSZ LESZCZYŃSKI Mateusz Leszczyński
BIK IWICKI PRZEMYSŁAW
TRANS-LAS D. MAJEWSKA Danuta Majewska
RAH-KOM Muzolf Rafał
TARTAK BYDGOSZCZ SPÓŁKA Z 0.0.
AIM-TRAK Michał Nowakowski
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.0.
"STYL PAK" Sylwia Jabłońska
Z.H.U TRAK Roman Stenka
PPH "KAR-POL" Gnaciński Remigiusz
ZPHU'"LEMAR" s.c. R.W. Lemański
RONKOWSKI FABRYKA OKIEN I DRZWI SPÓŁKA AKCYJNA
MROCZA TIMBER Patrick Michalski
DOM DREWNO JÓZEF MARTYN
GRZEGORZ PIWOWARSKI F.P.H.U. KSK
FPHU SIÓDEMKA Stanisław Miszkiewicz
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ANDRÓB Roman Olszewski
MASARNIA PASZKIEWICZ Damian Paszkiewicz
ZAKŁAD USŁUGOWY"EWADOR"
„FRAM-POL'" SP.Z.0.0
P.P.H.U. "KAROX" KRZYSZTOF OLSZEWSKI
"HMT" SP. Z O.O.
JAN ZINK Z.P.O.D. SKRZYNECZKI
DREW BARTH Łukasz Barth
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PROD "PINUS" Spółka z 0.0.
P.P.H.U. "TRANS-DREW" SYLWESTER BEDNAROWSKI
PRZERÓB DREWNA Arkadiusz Kiepas
FIRMA "KORA" Lupa Rafał
NATURE SP. Z O.0.
P.P.H.U. TARTAK IMPORT-EXPORT Jerzy Abramczyk
STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp.zo.o.
DMD-BIS Sp.z 0.0.
P.P.H. EXPORT-IMPORT B.i R.Bodnar "DREW-TRANS
MATECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
PAMA H.MACIEJCZYK M.MACIEJCZYK Spółka Cywilna
GRUPA PROJEKTOWA WARSZTAT Sztuki
STOLARSTWO "SZARAFIN" Adam Szarafin
ZHU "GRAB" Stenka Gabriela
P.P.H.U. TARTAK Stanisław Szymerkowski
STOLARSTWO-PRODUKCJA-USŁ.HAN. Ireneusz Białczyk
CRONOS SP. Z 0.0.
G $ W PAWEŁ FRIESKE
P.W. FARM-WET Z. KOWALSKII A. PODLASZEWSKI Sp. j.
SKLEP WIELOBRANŻOWY Aleksandra Kamieńska
DORAN DORSZYŃSKA Anita
STANDREW S.A.
P.H.P.U. "TRAK" SP.J. ANDRZEJ I WOJCIECH KŁOSINSCY
DREWDOR RAFAŁ DORSZYŃSKI
STOWARZYSZENIE KGW Runowo Krajeńskie
"POZIOM" PIOTR POZIOMSKI
NZOZ ARS MEDICA S.C.
TO TU TWOJE AGD Ściesińska Krystyna
PRZEDSIĘBIORSTWO P.U.H. "LASKA" Anna Laska
MJP SP. Z O.O
USŁUGOWY TARTAK ELEKTRYCZNY SC M.Weiss-Kwella, R.Kwella
AUTO SERWIS S.C. M.Sikorski,Sergiusz Płoszaj
NAPRAWA SAMOCHODÓW Tomasz Wojciechowski
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "TAXLAS" Spółka Jawna
TRAN.CIĘŻ.ORAZ HANDEL DREWNEM Beata Zblewska
TRANS-DREW H. MAJEWSKI Hieronim Majewski
MORRIS HOME DECOR KRZYSZTOF ZIEMANN
DREW SĘK PPH S.C.
TARTAK IZBICA Marcin Pogorzelski
PPHU STEMAR ŁUKASZ STELMASZUK
P.P.H "ELDREW" Elżbieta Owsianna
HOUSE STOCKHOLM AB Krzysztof Brodziński
n 2016 r.
BYDGOSKIE ZAKŁADY SKLEJEK _ SKLEJKA-MULTI Spółka Akcyjna
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
INTERNATIONAL PAPER-KWIDZYN sp.z 0.0.
PPH-TOR-PAL SP ZOO
WOS W.B.M.W.PAWŁOWSCY S.C.
"JOLTEX" JAN GOŁUŃSKI JOLANTA GOŁUŃSKA Spółka Jawna
PRZED.WIELOBRANŻOWE "OPTYMEX" Sp. z 0.0.
PRZEDSIĘBIORSTWO "ALCO" Spółka z 0.0.
SPÓŁDZIELNIA ROLNIKÓW INDYWID. "ROLNIK"
WYTWÓRNIA OKLEINY. Mieczysław Tomczak
ZAKŁAD DRZEWNY Janusz Różycki
ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI KUCHEN. " LEMAR-KUCHNIE " s.c.
ZAKŁAD STOLARSKI SPÓŁKA JAWNA M.Malinowski L.Malinowski
P.P.-H. "SPAR-MEBLE" SP.J. _A.R. Stucki S. Magnuszewski
KRONOSPAN SZCZECINEK SP. ZO.O.
PRZEDSIĘB.HANDLOWO-USŁUGOWE _ Krzysztof Osiński
HEBAN DOMY Z DREWNA SP.Z O.O.
ANDREWEX Spółka z o.o.
AGRO VISBEK BYDGOSZCZ Sp. z 0.0.
PPH "DREW-MONT" SP. Z 0.0 _ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
ZAKŁAD STOLARSKI W.G.M.PANKAU SP.z O.O.
PRZEDS.PRODUKC.HANDL.USŁUG.S.C Wioletta i Leszek Ziemińscy
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "GEJZER"Zenon Dzierżawski
OŚRODEK WCZASOWY "Z WIDOKIEM " Szymon Grzegorczyk
SKLEJKA ORZECHOWO S.A.
BARLINEK INWESTYCJE SP.Z O.0
ZAKŁAD REM.- BUDOWLANY I ROLNY "ZR-BIR SIERNIKI” Sp.z 0.0.
"MGJ" - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
HANDEL ART. KONSUMPCYJNYMI _ Wiesław Nowakowski
P.W. "RADEX" JAROSŁAW RADECKI Jarosław Radecki
"DREWKOM" JOANNA DOMAGAŁA | MAREK DALECKI Spółka Jawna
PPH "ROL-TRZON" Włodzimierz Rzyszkowski
KLON SPÓŁKA AKCYJNA
ZESPÓŁ PAŁACOWO PARKOWY Romuald Adamski
PRZEDSZKOLE GMINNE w Więcborku
ZAKŁAD DRZEWNY Mieczysław Wutkowski
PR.USŁ.TART. ZOFIA WOJDON _ Zofia Edward
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY _ "Barbara Kazimierz Szcześniak"
MICHALSKI MARIUSZ
DARMARK NAWOZY Ewa Zglińska
PRUS DARIA PPUH "TOP-PAL"
CIĘŻAROWY TRANSPORT ZAROBKOWY Stefan Figlewicz
ZAKŁAD DRZEWNY K.LEŚNICKA
TARTAK - STOLARNIA Mirosław Tomczak
ŁĄCCY - KOŁCZYGŁOWY Sp. z 0.0.
P.H.U."DREWPOL" Chudy Jacek
ZAKŁAD PROD-USŁ "DREWDOM" S.C. Anna, Tomasz Tarkowscy
HANDEL TRANSPORT USŁUGI Zbigniew Pawelec
PRODUKCJA,HANDEL I USŁ.TARTACZ Głowacki K.,Głowacki E. s.c.
TARTAK JĘDRZYŃSKI Tadeusz Jędrzyński
PRZEDSIĘBIORSTWO INTRAK Sp. z 0.0.
SYLVA SP. Z 0.0
SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY Alicja Zygowska
"FOREST " SPÓŁKA Z O.O.
FORNIR HAJNÓWKA Mikołaj Sawicki
P P-H-U MEBLAT Dariusz Latzke
PPHU JERZY NIKLARZ Produkacja Palet Jerzy Niklarz
P.P.D. "POLTAREX" SP. Z O.O.
STEICO SP. Z O.0.
ZAKŁADY PRZEMYSŁU SKLEJEK _ "BIAFORM" S.A.
PPUH MAT-TAR SPÓŁKA JAWNA _ Matuszkiewicz Władysław, Dorota
P.P.H.U "MARPOL" Urszula Pogorzały
PRZEDSIĘBIORSTWO "NURTPOL" HENRYK WIŚNIEWSKI
P.P.-H. "KASZUB" - TOMASZ MARCINIAK
P.W. "WF" FLEJTER WOJCIECH Wojciech Flejter
FORNIR - OLGA SAWICKA
P.B.D DREW TOM Tomasz Lewandowski
"DREWROM" ZPHU Jadwiga Żółtowska
DELTA GARTENHOLZ POLSKA SP.z O.O.
GOSPODARSTWO ROLNE Roman Ryczek
F.U-H. "STEP" TRAWIŃSKI SŁAWOMIR
OSADA KRAJEŃSKA Jacek Tesławski
"DREWA"Z.P.H.U.PIETRZAK R.
PIOTR SOLECKI Z.P.U.H.
FHU SZYDŁOWSKA DANUTA
DHT S.C. K. OSIEWICZ,E. OSIEWICZ
PRZEDS. WIELOBRANŻOWE HEDMAR Henryk Brand
USŁUGI STOLARSKIE Roman Tomas
WALCZAK SPÓŁKA JAWNA
USŁ.LESNE KATARZYNA HARTWICH
SKŁAD HANDLOWY H.S.C "IRENA" Hurtowania Art. Spoż. i Przem
DREWMET KOWALSTWO ARTYSTYCZNE Grzegorz Schreiber
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE KRZYSZTOF STECKIEWICZ
P.P.U.H."ROL-LAS" S.C. J.Konopa,A. Piekarski
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO USŁUGOWY "TRAKSEM"
STOLPOL LANGE I WSPÓLNICY _ Spółka Jawna
PALEXPO
MARTYNA S.A.
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PALDREW Adam Muszyński
GOSPODARSTWO ROLNE Paweł Wojciechowski
P.P-H. "EKO-DREW" Marek Koniuszek Spółka Jawna
SPRZEDAŻ DREWNA Dawid Kornowski
STELMET SPÓŁKA AKCYJNA
ZAKŁAD DRZEWNY KUJAN Sp. z 0.0.
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA PIKS_ Piotr Sitnicki
"SMOL-MAR" H-U-P MARIOLA SMOLIŃSKA-TOWAREK
"DARDREW" DARIUSZ MASZTALERZ
ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ _ "Tartak" Józef Nowakowski
GOSPODARSTWO ROLNE Waldemar Barłóg
ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY "JAG-BET" Piotr Jagła
PPU "DREMET" Spółka z o.o.
ZAKŁAD STOLARSKI Maciej Ziemiński
ZAKŁAD STOLARSKI Chudy Roman
PRZEDSIĘBIORSTWO DRZEWNE __ "SŁAWLAND" Sp.z 0.0.
ZAKŁAD OGÓLNO-BUDOWLANY "SYLBUD" Sylwester Ciećwierz
P.H.U.S. EXPORT-IMPORT "TRANSPIL-SPEDITION"
"SILVA" Sp. z 0.0.
"KACZKAN" ZAKŁ.PROD.DRZEWNEJ Józef Kaczkan Spółka Jawna
OZEN SP. Z O.0.
HJORT KNUDSEN POLEN SP Z O.O.
JP PROMIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K.
"DREWEX" GŁUSZCZUK ŁUKASZ
P.H.U. "RZUT BERETEM" Marcin Rębarz
DREWLAND SPÓŁKA JAWNA. Paś Roman, Paś-Stawirej Beata
TARTAK RYBNICA Marzena,Marcin Wiśniewski s.c.
ZAKŁAD PRZEMYSŁU DRZEWNEGO _ "ROMA" sp. z 0.0.
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE DREW-TOM
PAWEŁCZAK KRZESŁA Wojciech Michał Pawełczak
TARTAK DREW-KON Z.P.H. Mirosław Knakowski
"HOMANIT POLSKA SP. Z0.0. iSpółka” Spółka Komandytowa
IGNAS MACIEJ IGNAS MICHAŁ _ Sp. jawna
DREWKAR KAROLINA SYLWESTER _ Trzósło - Karolina Trzósło
FHU USŁUGI TRANSPORT.PRZEWOZ. Piotr Rzepecki
"HOLZWIL" WOJCIECH WILENTO
STOLARSTWO BUDOWLANE ANDRZEJ KULA
PRZEDS.PROD.HANDL.USŁUGOWE _ "EBENHOLZ II" Henryk Wójt
GRZEGORZ SCHNEIDER Hurtownia Artykułów Opałowych
OU BALTI SPOON
DACH I STYL S.C. P. KARABASZ i M. KARABASZ
DOM - BUD Kazimierz Stachowiak
FABRYKA WYR. Z DR. FAGUS S.C. MATEUSZ I KACPER ZIEMIŃSCY
FIRMA USŁUGOWA Sylwester Schauer
OPAŁ MAT MATEUSZ LESZCZYŃSKI Mateusz Leszczyński
FIRMA WIELOBRANŻOWA "M-M" _ Michał Marciniak
CUKIERNIA U IGNACA Ryszard Gładkowski
EWELINA SCHAUER FIRMA HANDLOWA
RAH-KOM Muzolf Rafał
TARTAK BYDGOSZCZ SPÓŁKA Z O.O.
EKOWIL - TOMASZ WILENTO
AGRA WOOD POLSKA SP. Z O.O.
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "U Mirka" - Mirosław Domagała
AIM - TRAK Michał Nowakowski
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
"STYL PAK" Sylwia Jabłońska
ZPHU"LEMAR" s.c. R.W. Lemański
RONKOWSKI FABRYKA OKIEN I DRZWI SPÓŁKA AKCYJNA
MROCZA TIMBER Patrick Michalski
FPHU SIÓDEMKA Stanisław Miszkiewicz
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ANDRÓB Roman Olszewski
TARTAK LULKOWO SP. Z 0.0.
MASARNIA PASZKIEWICZ Damian Paszkiewicz
„FRAM-POL" SP.Z.0.0
"HMT" SP. Z O.O.
JAN ZINK Z.P.O.D. SKRZYNECZKI
KRONOSPAN OSB SP. Z O.O.
FIRMA "KORA" Lupa Rafał
NATURE SP. Z O.O.
STORA ENSO WOOD PRODUCTS __ Sp.zo.o.
P.P.H. EXPORT-IMPORT B.i R.Bodnar "DREW-TRANS"S.J.
MATECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ _ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
PAMA H.MACIEJCZYK M.MACIEJCZYK Spółka Cywilna
USŁUGI STOLARSKIE Waldemar Rosa
STOLARSTWO "SZARAFIN" Adam Szarafin
ZHU "GRAB" Stenka Gabriela
P.P.H.U. TARTAK Stanisław Szymerkowski
STOLARSTWO-PRODUKCJA-USŁ.HAN. Ireneusz Białczyk
G 8. W PAWEŁ FRIESKE
STANDREW S.A.
P.H.P.U. "TRAK" SP.J. ANDRZEJ I WOJCIECH KŁOSIŃSCY
STOWARZYSZENIE KGW Runowo Krajeńskie
"POZIOM" PIOTR POZIOMSKI
PRZEDSIĘBIORSTWO P.U.H. "LASKA" Anna Laska
PPHU STEMAR ŁUKASZ STELMASZUK
ZPD "KOTLAREK" Radosław Kotlarek
MAJEWSKA Sabina
USŁUGI STOLARSKIE I BUDOWLANE Tomasz Prądzyński
SENDOM DOMY DREWNIANE Seweryn Mazur
FIRMA KORA II Lupa Iwona
P.H.U. " DREW-MET " Sławomir Kottowski
H8.J LATZKE PRACOWNIA STOLARSKA Jacek Latzke
GOSPODARSTWO ROLNE Dawid Kowalski
IPSUM SP. Z O.0. Magdalena Swastek
WUTKOWSCY PLUS SP. ZO.O
ROZET-MAX AGNIESZKA KROPACZ
MIZERSKA MARTA PPHU " PAK-POL"
SERWISPALET SP. Z O.O.
P.P.H.U. DREW-MAX Turek Łukasz
LIGNA ALICJA SIKORSKA
BOSCO S.C. L. Kochanik St.Jędorowicz
PPHU "BEMAX" Maciej Czucha
TARTAK - MICHALSKI BOGDAN
WLAŹ Franciszek
WALTIMBER Andrzej Waluś
PRZED.PROD.-HANDL.-USŁUG. Tartak Danielski Wojciech
FHU "JAWOR" GRZEGORZ STENKA
P.U.H."TRAK" Wojciech Łabiński
DRB ADAM ŚWIGOŃ
PRZEDS.PROD.-USŁUG."KARO" _ Wojciech Megier
ZAKŁADY DRZEWNE”"POLDAN"EKSPORT IMPORT Zygmunt Kroplewski
TARTAK ZĘBOWO SP.J. Jerzy Nowak, Wioletta Nowak
DB WOOD Tomasz Świgoń
LIMBA PRODUCENT DREW.ARCH.OGR. Leszek Strózik
ANTE-HOLZ GMBH8.CO.KG
FIRMA U.H.P. "HENMAR" Henryk Borowicz
"DURAM" MIROSŁAW DUDEK
GOSPODARSTWO ROLNE Wojciech Sabiniarz
"ZBLECH TRANS" Szymon Zblewski
PW SELF Mariusz Lewandowski
"MERBAU" SPÓŁKA Z O.O.
"ADRIANA" S.A.
P.H.U. TRANSFISH S.C. __ A.R. Śligowscy
LUDWIK STYL Spółka z 0.0. Sp.k.
GOSPODARSTWO ROLNE Andrzej Borowicz
PPUH SIGMA WŁADYSŁAW DRZYMALSKI
RYDUCHOWSKI GOSPODARSTWO _ ROLNE
VERBA USŁUGI TAPICERSKIE Krzysztof Gonciarz
USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE _ Tomasz Grudzka
DREW-PAL Adam Bembnista
TARTAK-PASTWA Kamil Sandecki
ZUP TARTACZNICTWO Tadeusz Wielewski
"PODŁOGI L.C." SP. Z O.O.
TAD-MAR USŁUGI HANDEL Tadeusz Wojas
PROTEKTOR USŁUGI Marzena Wojas
TARTAK "TARTEX" Wiesława Dębicka
F.P.H. JAN-POL PŁOSKI JANUSZ Spółka jawna
"BUD-SYSTEM" KORCZAK Spółka Jawna
FIRMA PROD.-HANDL.USŁUG. _ QUERCUS LESZEK PANEK
POL-VENEER SP. Z O.O.
SCHODY CHUDZIŃSKI Piotr Chudziński
KONSERWACJA WYROB. METALOWYCH Albin Kwiatkowski
ZAKŁAD MEBLARSKI "BANASIAK" TOMASZ BANASIAK
PRZEDS.WIELOBRANŻ.ELMIR S.C. E Kolaska ; M Ehlert
FABRYKA MEBLI BODZIO Bogdan Szewczyk Spółka Jawna
u 2017r.
BYDGOSKIE ZAKŁADY SKLEJEK _ SKLEJKA-MULTI Spółka Akcyjna
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
INTERNATIONAL PAPER-KWIDZYN _sp.z 0.0.
PPH-TOR-PAL SP ZOO
WOS W.B.M.W.PAWŁOWSCY S.C.
"JOLTEX" JAN GOŁUŃSKI JOLANTA GOŁUŃSKA Spółka Jawna
PRZED.WIELOBRANŻOWE "OPTYMEX" Sp. z 0.0.
PRZEDSIĘBIORSTWO "ALCO" Spółka z 0.0.
SPÓŁDZIELNIA ROLNIKÓW INDYWID. "ROLNIK"
TARTAK P-U WOJCIECH KURZAK Wojciech Kurzak
WYTWÓRNIA OKLEINY Mieczysław Tomczak
ZAKŁAD DRZEWNY Janusz Różycki
ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI KUCHEN. " LEMAR-KUCHNIE " s.c.
ZAKŁAD STOLARSKI SPÓŁKA JAWNA M.Malinowski L.Malinowski
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ Spółka z 0.0.
P.P.-H. "SPAR-MEBLE" SP.J. A.R. Stucki S. Magnuszewski
KRONOSPAN SZCZECINEK SP. ZO.O.
PRZEDSIĘB.HANDLOWO-USŁUGOWE _ Krzysztof Osiński
HEBAN DOMY Z DREWNA SP.Z O.O.
ANDREWEX Spółka z o.o.
PRZEDS.PRODUKC.HANDL.USŁUG.S.C Wioletta i Leszek Ziemińscy
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "GEJZER"Zenon Dzierżawski
SKLEJKA ORZECHOWO S.A.
BARLINEK INWESTYCJE SP.Z 0.0
PPU WOOD-LAND Zenon Dobromilski
ZAKŁAD REM.- BUDOWLANY I ROLNY "ZR-BIR SIERNIKI" Sp.z 0.0.
"MGI" - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
HANDEL ART. KONSUMPCYJNYMI _ Wiesław Nowakowski
P.W. "RADEX" JAROSŁAW RADECKI Jarosław Radecki
"DREWKOM" JOANNA DOMAGAŁA I _ MAREK DALECKI Spółka Jawna
PPH "ROL-TRZON" Włodzimierz Rzyszkowski
KLON SPÓŁKA AKCYJNA
ZESPÓŁ PAŁACOWO PARKOWY Romuald Adamski
ZAKŁAD DRZEWNY Mieczysław Wutkowski
GOSPODARSTWO ROLNO OGRODNICZO SZKÓŁK."ŁĄTKA"Tadeusz Łątka
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY _ "Barbara Kazimierz Szcześniak"
MICHALSKI MARIUSZ
DARMARK NAWOZY Ewa Zglińska
PRUS DARIA PPUH "TOP-PAL"
CIĘŻAROWY TRANSPORT ZAROBKOWY Stefan Figlewicz
ZAKŁAD DRZEWNY K.LEŚNICKA
ŁĄCCY - KOŁCZYGŁOWY Sp. z 0.0.
P.H.U."DREWPOL" Chudy Jacek
ZAKŁAD PROD-USŁ "DREWDOM" S.C. Anna, Tomasz Tarkowscy
PRODUKCJA,HANDEL I USŁ.TARTACZ Głowacki K.,Głowacki E. s.c.
PPUH GABI Jerczyńscy Spółka Jawna
GOSPODARSTWO ROLNE Krzysztof Wendorff
SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY Alicja Zygowska
P P-H-U MEBLAT Dariusz Latzke
PPHU JERZY NIKLARZ Produkacja Palet Jerzy Niklarz
P.P.D. "POLTAREX" SP. Z O.O.
DREW-KON SPÓŁKA Z O.O.
STEICO SP. Z O.0.
PPUH MAT-TAR SPÓŁKA JAWNA _ Matuszkiewicz Władysław,Dorota
P.P.H.U "MARPOL" Urszula Pogorzały
PRZEDSIĘBIORSTWO "NURTPOL" HENRYK WIŚNIEWSKI
P.P.-H. "KASZUB" - TOMASZ MARCINIAK
FORNIR - OLGA SAWICKA
DELTA GARTENHOLZ POLSKA SP.z 0.0.
P.P.H.U. "MARMAR" JADWIGA PIETRUSZEWSKA
F.U-H. "STEP" TRAWIŃSKI SŁAWOMIR
PPUH "EL-DREW" Wojciech Kukliński
"DREWA"Z.P.H.U.PIETRZAK R.
WARSZTAT STOLARSKI WIESŁAW SKROBISZEWSKI
PIOTR SOLECKI Z.P.U.H.
DHT S.C. K. OSIEWICZ,E. OSIEWICZ
PRZEDS. WIELOBRANŻOWE HEDMAR Henryk Brand
INVEST-SYSTEM S.C. B.Bieliński,P.Nadobny,M.Wesoł.
USŁUGI STOLARSKIE Roman Tomas
WALCZAK SPÓŁKA JAWNA
SKŁAD HANDLOWY H.S.C "IRENA" _Hurtowania Art. Spoż. i Przem
DREWMET KOWALSTWO ARTYSTYCZNE Grzegorz Schreiber
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE KRZYSZTOF STECKIEWICZ
P.P.U.H."ROL-LAS" S.C. J.Konopa,A. Piekarski
PALEXPO
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PALDREW Adam Muszyński
P.P-H. "EKO-DREW" Marek Koniuszek Spółka Jawna
SPRZEDAŻ DREWNA Dawid Kornowski
STELMET SPÓŁKA AKCYJNA
"DARDREW" DARIUSZ MASZTALERZ
ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ "Tartak" Józef Nowakowski
ZAKŁAD STOLARSKI Maciej Ziemiński
ZAKŁAD STOLARSKI Chudy Roman
PPHU EXPORT-IMPORT "DANMAR" __ Jerzy Jułga
ZAKŁAD OGÓLNO-BUDOWLANY "SYLBUD" Sylwester Ciećwierz
P.H.U.S. EXPORT-IMPORT "TRANSPIL-SPEDITION"
"KO-MA" MACIEJ KOC Maciej Koc
"SILVA" Sp. z o.o.
"KACZKAN" ZAKŁ.PROD.DRZEWNEJ Józef Kaczkan Spółka Jawna
OZEN SP. Z O.O.
HJORT KNUDSEN POLEN SP Z O.O.
JP PROMIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K.
BLACK HOLE TOMASZ DOLEWKA
ZAKŁAD USŁUG DRZEWNYCH B.Olszewski,Ł.Olszewski s.c.
"DREWEX" GŁUSZCZUK ŁUKASZ
P.H.U. "RZUT BERETEM" Marcin Rębarz
DREWLAND SPÓŁKA JAWNA
ZAKŁAD PRZEMYSŁU DRZEWNEGO "ROMA" sp. zo.o.
PAWEŁCZAK KRZESŁA Wojciech Michał Pawełczak
TARTAK DREW-KON Z.P.H. Mirosław Knakowski
"HOMANIT POLSKA SP. Z 0.0. _i Spółka" Spółka Komandytowa
IGNAS MACIEJ IGNAS MICHAŁ _ Sp. jawna
HANDEL I TRANSPORT Wiesław Tomasik
DREWKAR KAROLINA SYLWESTER _Trzósło - Karolina Trzósło
"HOLZWIL" WOJCIECH WILENTO
PRZEDS.PROD.HANDL.USŁUGOWE _ "EBENHOLZ II" Henryk Wójt
PHU PAWEŁ DZIEKAŃSKI
FABRYKA WYR. Z DR. FAGUS S.C. MATEUSZ I KACPER ZIEMIŃSCY
OPAŁ MAT MATEUSZ LESZCZYŃSKI Mateusz Leszczyński
CUKIERNIA U IGNACA Ryszard Gładkowski
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO Paweł Ciepłuch
TRANS-LAS D. MAJEWSKA Danuta Majewska
ZAKŁAD H-U-T "KLIMCZAK" Marek Klimczak
RAH-KOM Muzolf Rafał
TARTAK BYDGOSZCZ SPÓŁKA Z O.O.
EKOWIL - TOMASZ WILENTO
AGRA WOOD POLSKA SP. Z O.0.
ZPHU"LEMAR" s.c. R.W. Lemański
RONKOWSKI FABRYKA OKIEN I DRZWI SPÓŁKA AKCYJNA
MROCZA TIMBER Patrick Michalski
FPHU SIÓDEMKA Stanisław Miszkiewicz
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ANDRÓB Roman Olszewski
TARTAK LULKOWO SP. Z O.0.
KRONOSPAN OSB SP. Z O.0.
NATURE SP. Z O.O.
STOLARSTWO-PRODUKCJA-USŁ.HAN. Ireneusz Białczyk
G 8 W PAWEŁ FRIESKE.
STANDREW S.A.
NAPRAWA SAMOCHODÓW Tomasz Wojciechowski
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "TAXLAS" Spółka Jawna
TRAN.CIĘŻ.ORAZ HANDEL DREWNEM Beata Zblewska
TRANS-DREW H. MAJEWSKI Hieronim Majewski
MORRIS HOME DECOR KRZYSZTOF ZIEMANN
TARTAK IZBICA Marcin Pogorzelski
ZPD "KOTLAREK" Radosław Kotlarek
RENATA GÓRZYŃSKA DREWREN
WUTKOWSCY PLUS SP. ZO.O
MRGARDEN SPÓŁKA Z O. O.
PRZEDS.PROD.-USŁUG."KARO" _ Wojciech Megier
ZAKŁADY DRZEWNE" POLDAN"EKSPORT IMPORT Zygmunt Kroplewski
"ZBLECH TRANS" Szymon Zblewski
PW SELF Mariusz Lewandowski
"ADRIANA" S.A.
DREW-PAL Adam Bembnista
FABROZ PIOTR SZYGENDA
EKOLOGIKA Artur Żurawicz
KAMIENIARSTWO BARANOWICZ _ Danuta Baranowicz
ART-MAG Jarosław Kisielewski
"TOMEX" Tomasz Helt
"D-M-D"SPÓŁKA JAWNA D.Malicki,M.Malicki
TARTAK ŻOŁĘDOWO SP. Z O.O.
HANDEL ARTYKUŁAMI SPOŻ.PRZEM. Małgorzata Łuczak
TARTAK GORZEŃ Nowak Arkadiusz
NOWABUD S.C.ŁUKASZ MAĆKOWIAK ROBERT WLAŹLAK
PPHU "PLASTECH" Z.L.A. Joachimiak s.c.
FPUH TARTAK ANTOSIAK WALDEMAR
GÓRAL MARCIN TEMPKA.
1 WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
GREGOR GMZ
Grzegorz Pichłacz
R-BUD POMORZE
Sp. z 0.0.
KAMIENIARSTWO
Tomasz Mindikowski
PÓŁWYSEP SIELANKA
Piotr Henke
P-P-H-U "TARTAK"
ADAM JANUSZ JAWORSKI
Lista nie obejmuje danych osobowych osób fizycznych, które nabyły drewno, bez związku
z działalnością gospodarczą lub zawodową (jako konsumenci).
męąr Inż.
NICZY
Popowski