Koło Łowieckie
07.10.2018
Niedziela
06:30
Łochów
13.10.2018
Sobota
28.10.2018
Niedziela
10.11.2018
Sobota
25.11.2018
Niedziela
02.12.2018
Niedziela
16.12.2018
Sobota
24.12.2018
Poniedziałek
06.01.2019
Niedziela
13.01.2019
Niedziela
20.01.2019
Niedziela
27.01.2019
Niedziela
budka
EŚ
ŚDęgrów
tg45
Opis terenu polowania
Las: Krypy, Zadrzewienia: Popielów - Stawy, Bartnia, Mikos, Górki - Laski, Biele,
Białe Góry, Bełcząc, Borzychy - Zakole Liwca, Starawieś - Ciarki, Młodnik
Las: Popielów (lewa strona)
UWAGA: Uczestnictwo w polowaniu możliwe tylko po zapisaniu się u
Łowczego, najpóźniej do 30.09.2018 r., godz. 20:00.
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Las: Miedzanka
Zadrzewienia: Osowiec, Starawieś
Las: Popielów (prawa strona)
Las; Liw - Przepompownia, Zadrzewienia: Siedliska, Błota, Zawady - Łuśnik,
Olszyny - dzikie pola, Gacki, Wielądki - Żydowiec, Zalesie i Żelazów - Olszyny
Las: Miedzanka
Zadrzewienia: Osowiec, Starawieś
Las: Turna - Górki Grubaki - Górki Średnie - Górki Boże
Zadrzewienia: Laski, Biele, Białe Góry, Bełcząc
Las: Popielów (lewa strona)
Las: Starawieś
Las: Liw
Zadrzewienia: Strupiechów - Zapowiedzi, Orzechów, żaboki
Sitarze, lgnasin
,
Las: Popielów (prawa strona)
Las: Krypy, Zadrzewienia: Popielów - Stawy, Bartnia, Mikos, Górki - Laski, Biele,
Białe Góry, Bełcząc, Borzychy - Zakole Liwca, Starawieś - Ciarki, Młodnik
KALENDARZ POLOWAŃ ZBIOROWYCH
Koła łowieckiego „Pobudka”
na sezon łowiecki 2018/2019
Zwierzyna do pozyskania
Borsuk, dzik, jenot, kaczki, koza,
koźlę, kuna, lis, norka, tchórz
Borsuk, dzik, jenot, koza, koźlę,
kuna, lis, norka, tchórz
Borsuk, dzik, jenot, kaczki, koza,
koźlę, kuna, lis, norka, tchórz
Borsuk, dzik, jenot, koza, koźlę,
kuna, lis, norka, tchórz, zając
Borsuk, dzik, jenot, koza, koźlę,
kuna, lis, norka, tchórz
Dzik, jenot, kaczki, koza, koźlę,
kuna, lis, norka, tchórz, zając
Dzik, jenot, kaczki, koza, koźlę,
kuna, lis, norka, tchórz
Dzik, jenot, koza, koźlę, kuna, lis,
norka, tchórz, zając
Dzik, jenot, koza, koźlę, kuna, lis,
norka, tchórz
Dzik, jenot, koza, koźlę, kuna, lis,
norka, tchórz
Dzik, jenot, kuna, lis, norka, tchórz g
Dzik, jenot, kuna, lis, norka, tchórz
Piotrowski Wojciech
Piotrowski Wojciech
w Węgrowie
Kaniuk Ireneusz
Wojtyra Karol
„X HUBERTUS WĘGROWSKI”
Polowanie trwa do godz. 15:00. O godzinie 16:00
uroczyste zakończenie polowania w pałacu w Łochowie z
oprawą sygnalistów, ogniskiem, poczęstunkiem i biesiadą.
Kaniuk Sławomir
Jaszczur Andrzej
Surwiłło Dariusz Polowanie zaliczane do obowiązkowych (123)
„HUBERTOWINY”
Do pozyskania maksymalnie 10 szt. zajęcy w sezonie
Myszkowski Artur
Łuczak Tadeusz
Kowalski Rafał
Łosiewicz Marcin Polowanie zaliczane do obowiązkowych (2 z 3)
Kaniuk Sławomir
1a maksymalni -2aj
Łuczak Tadeusz Do pozyskania maksymalnie 10 szt. zajęcy w sezonie
Górski Paweł
Gago Mariusz Połowanie zaliczane do obowiązkowych (3 z 3)
„WIGILIJNE”
Myszkowski Artur _ | Do pozyskania maksymalnie 10 szt. zajęcy w sezonie
Kresa Zbigniew
. | „NOWOROCZNE”
Jaszczur Andrzej
Zależnie od warunków pogodowych, polowanie zostanie
zamienione na obowiązkowe dokarmianie zwierzyny
Rowicki Robert
Kresa Rafał
Zygmunt Tomasz | Zależnie od warunków pogodowych, polowanie zostanie
artoszewski Marcin | zamienione na obowiązkowe dokarmianie zwierzyny
Zależnie od warunków pogodowych, polowanie zostanie
zamienione na obowiązkowe dokarmianie zwierzyny
Kresa Rafał
Kresa Zbigniew
Kalendarz polawań zbiorowych Koła łowieckiego „Pobudka” w Węgrowie na sezon łowiecki 2018/2019
Lp.
04.11.18r.
18.11.18r.
25.11.18r.
02.12.18r.
09.12.18r.
16.12.18r.
7. 06.01.19r.
8. 13.01.19r.
Uwagi:
Godz.
zbiórki
08:00
08:00
Kol© ZŻoUhiE
„AA r
PLAN POLOWAŃ ZBIOROWYCH W SEZONIE ŁOWIECKIM 2018/2019
Miejsce zbiórki
Gospodarz polowania
i pomocnik
Leśniczówka Jerzyska
Leśniczówka Jerzyska
Leśniczówka Jerzyska
Kalinowiec
Sołtys
Leśniczówka Jerzyska
Ośrodek MZK Nadkole
Leśniczówka Jerzyska
Leśniczówka Jerzyska
Głowacki Sylwester
Denis Bogusław
Wołowski Arkadiusz
Wołowski Jakub
Szymanik Henryk
Szymanik Jarosław
Teren do Nr. Gat.
polowania Obwodu zwierzyny
tow. do
odstrzału
Łojki 227 Dzik, lis,
Jerzyska Brzuza koza, koźlę
Las Studzianki 227 Dzik, lis,
Burakowskie koza, koźlę
Kaczeniec do Dzik, lis,
Góral Leszek
Ziółkowski Mirosław
Mikułowski Adam
Korzybski Paweł
Tymiński Włodzimierz
Bala Marek
Madaliński Arkadiusz
Maliszewski Marek
Posiewka Kazimierz
Boniecki Tomasz
1. Psy lub nagankę oraz posiłek zabezpiecza prowadzący polowanie i jego pomocnik.
2. Zaproszenie gościa za porozumieniem Zarządu Koła
Szumina koza, koźlę
Las Paplin, 269 Dzik, lis
Wólka Pap.
Twarogi
Jerzyska, 227 Dzik, lis,
Wywłoka, Szumin koza, koźlę
Nadkole Dzik, lis
Koszelanka Łazy
Kaczeniec Dzik, lis,
Studzianki do koza, koźlę
Burakowskiego | |
Rafa do Szumina 227 Dzik, lis
ŁOWCZY KOŁA
Włodzimierz Tymiński
3. Każdy z myśliwych jest zobowiązany do poinformowania prowadzącego polowanie o swoim przybyciu najpóźniej do piątku.
Środek
lokomocji
Samochód
wyznaczony
przez gosp.
-||-
Sylwester Głowacki
„Hubertus”
PREZES KOŁA
10MCT - EĄUETJST Piruzordeip *Ajuezeq
POMĄO KPE) JUZJO10MO0N IUEMOJOJ EDpZOZS *1 *KUIES TAIZQ | 8UZU0€ b
| prrazajdesp *Xuezeq
POMĄQO KEY IOMC] - EĄUEJJATY P|SMOJEMOY *H 'Aures 'BrZQ | 8UEULI €
pjruzordeJp *KluezeQq
POMQO AE) prrudrq EJNZJIAJS *y *Kules PRZQ | 8U01'87| Z
Dłruzordeap
POMĄO KPE pradrq DISMSTEMOJ "q "KueztqQ "rz | 81'60'0€ I
AINYMOTOd| ANAŻUAIMZ
OASIMO? | DRQIAZ AOSTAIA | AOVZAYMOWA| _ AANNLYD| VLVQ|4T
VOINLAHOX — 767 AN JOM40O
6107/8102 NOZAS
HOAMOUOIdZ NYMOTOd NYVY'Td
GŁOÓG” syparoz aoy
4) / "
DATA POLOWANIA
13.10.2018 - Sobota
Hubertus Węgrowski
27.10.2018 - Sobota
Hubertus Koła
3 14.11.2018 - Niedziela
4: 25.11.2018 — Niedziela
m
9 | 27.01.2019 — Niedziela
19) 3.02.2019 — Niedziela
ac = sz
11 | 4 10.02.2019 — Niedziela
GE 7.02.2019 — Niedziela
|13 | oa0zz0f5 — Niedziela
5 3.12.2018 — Niedziela
22. 12. 2018 — Sobota
Polowanie Wigilijne
05.01.2019 - Sobota
6
7
, Pałowanie Noworoczne
8 13.01.2019 - Niedziela
+ —— - = =
1
i
kolo
DO POZYSKANIA
SZŁO<nEcha ©
NAZWA ŁOWISKA © YNEK ZWIERZYNY
Sodo a 2 nag a
GODZINA MIEJSCE ZBIÓRKI
| start koniec m
06:00 15:00 Zamek Liw
07:00 18:00 i Domek Myśliwski Dąbrowa
i
|cEmEdmrSAOLEAS sarna p sarna koźle
obwód nr 309 i 345 | sarna koza. sama koźle
obwód nr 309345 sarna koza, zana koźle
obwód nr 309 i 346 sarna Koza: a kożle .
obwód ŚCŚWSAZ sarna koza, zt kożle
Dzik, lis,
obwód nr 309 i 345
obwód nr 309 i 345
Dzik ,
, sarna koza, ma kożle i
obwód nr 309 i 345 Dzik , lis
obwód nr 309 345 | Dzik , lis
„obwód nr309i 38 | Lis
j obwód nr 309i zas | 1%
obwód nr 309 i 345 | Lis |
11345] Lis
obwód nr 309 i 345
sarna koza, zk kożle
07:00
= +
07:00 |
07:00 :
07:00 |
[07:00
07:00
|
T
07:00 |
07:00 18:00 | Domek Myśliwski Dąbrowa |
18:00 Domek Myśliwski Dąbrowa :
+ =
18:00 | Domek A Dąbrowa
18:00 | Domek Myśliwski „ąbrowa
18:00 Domek Myśliwski Dąbrowa.
18:00 | Domek Myśliwski SEDMA |
18:00 Domek DZIE EE
18:00 | Domek Myśliwski Dąbrowa |
| I
| 4 p
07:00 | 18:00 Domek Myśliwski Dąbrowa :
07:00 18:00 | Domek Myśliwski Dąbrowa
18:00 , Domek Myśliwski Dąbrowa |
KOŁO ŁOWIECKIE
"SOBÓŁ I I PANNA”
Dąbrowa 2a, 07-120 Korytnica
NIP 525 -20-63-296
PROWADZĄCY POLOWANIE
Cichocki Wojciech
Cichocki Wojciech
Daniel Okrzeja
Moreń Tadeusz
Szymański Grzegorz
Cichocki Wojciech
Danie! Okrzeja
Moreń Tadeusz
Wiesław Pernach
Załewski Tomasz
Sołtysiuk Stanisław
a |
Okrzeja Daniel
= ABESKID: Daniel |
Koło
"SOBÓLA FANNA"
łodvczy
Wiesław Perna ch