Dzień dobry,

jesteśmy gminą miejską i na swoim terenie nie poosiadamy lasów, w których przeprowadzany jest odstrzał. Żadne również koło łowieckie nie zgłosiło do naszego urzędu zaplanowanych terminów polowań.

Z poważaniem, Diana Słupska

Diana Słupska - Referent d/s Promocji i Kreowania Wydarzeń Kulturalnych
Referat Promocji Promocji Gminy Turystyki, Kultury i Sportu
ul. 11-go Listopada 35, 59-50 Świeradów-Zdrój
tel. 075/713 64 82
tel/fax. 075/78 16 221
{{ email }} mailto:{{ email }}
http://www.swieradowzdroj.pl/

Informujemy, że od 25 maja 2018 r. ma zastosowanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych
oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
W związku z wprowadzanymi zmianami przygotowaliśmy dla Państwa informację, która opisuje w jaki sposób Urząd Miasta Świeradów-Zdrój
korzysta z Państwa danych:
1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Burmistrz Miasta Świeradów-Zdrój z siedzibą w Urząd Miasta Świeradów-Zdrój, ul. 11 Listopada 35, 59-850 Świeradów-Zdrój, reprezentowany przez Rolanda Marciniaka.
2. W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych jest Sylwia Zgierska, e-mail: {{ email }} mailto:{{ email }}.
3. Pana/Pani dane osobowe są przetwarzane w celach związanych z realizacją usług, które Pan/Pani zamówił(a).
4. Podanie danych było dobrowolne, ale niezbędne w celu umożliwienia obsługi.
5. Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b,c,e oraz zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.
7. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie
prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.