Koło Łowieckie Nr 23 "GWARDIA-DĄB" Łódź:
|Lp. |Data |Godzina |Miejsce planowanego polowania |
|1. |18.08.2018 |16:00 – 22:00 |STAWY PRZERĄB Nr obwodu - 294 |
|2. |10.11.2018 |8:00 – 16:00 |LAS GÓRSKI Nr obwodu - 294 |
|3. |17.11.2018 |8:00 – 16:00 |LEWA GAJÓWKA Nr obwodu - 294 |
|4. |01.12.2018 |8:00 – 16:00 |PRAWA GAJÓWKA Nr obwodu - 294 |
|5. |22.12.2018 |8:00 – 14:00 |BARWINEK Nr obwodu - 294 |
|6. |29.12.2018 |8:00 – 14:00 |CHYLCZÓW Nr obwodu - 294 |
|7. |04.01.2019 |8:00 – 14:00 |KLIZIN Nr obwodu - 294 |
|8. |11.01.2019 |8:00 – 14:00 |JÓZEFÓW Nr obwodu - 294 |
|9. |08.02.2019 |8:00 – 14:00 |KOTKÓW Nr obwodu - 294 |
Koło Łowieckie Nr 20 "SOKÓŁ" Bełchatów:
|Lp. |Data |Godzina |Miejsce planowanego polowania |
|1. |29.09.2018 |8:00 – 16:00 |Zwałowisko, Koźniewice, Pytowice, Malinowie |
|2. |30.09.2018 |8:00 – 16:00 |Białocin, Cieślin, Bukowina, Niechcie, Truszczanek, Budy, Jeżów, Rozprza, |
| | | |Stara Wieś |
|3. |07.10.2018 |8:00 – 16:00 |Sobaków, Białocin, Cieślin, Kamienny Most, Bukowina |
|4. |14.10.2018 |8:00 – 16:00 |Zwałowisko, Koźniewice, Pytowice, Malinowie |
|5. |20.10.2018 |8:00 – 16:00 |Sobaków, Bukowina, Białocin, Cieślin, Kamienny Most |
|6. |28.10.2018 |8:00 – 16:00 |Zwałowisko, Malinowie Las Brudzki |
|7. |03.11.2018 |8:00 – 16:00 |Białocin, Cieślin, Niechcice, Gieski, Truszczanek |
|8. |10.11.2018 |8:00 – 16:00 |Zwałowisko, Koźniewice, Pytowice, Malinowie |
|9. |18.11.2018 |8:00 – 16:00 |Białocin, Niechcice, Cieślin, Biała Róża, Stara Wieś |
|10. |24.11.2018 |8:00 – 16:00 |Zwałowisko, Koźniewice, Pytowice, Malinowie, Brudzice |
|11. |02.12.2018 |8:00 – 16:00 |Białocin, Cieślin, Niechcice, Jeżów, Stara Wieś |
|12. |08.12.2018 |8:00 – 16:00 |Zwałowisko, Malinowie, Czyżów, Brudzice |
|13. |16.12.2018 |8:00 – 16:00 |Białocin, Cieślin, Niechcie, Jeżów, Biała Róża |
|14. |22.12.2018 |8:00 – 16:00 |Zwałowisko, Malinowie, Czyżów |
|15. |23.12.2018 |8:00 – 16:00 |ZBIERANIE SIDEŁ |
|16. |29.12.2018 |8:00 – 16:00 |Białocin, Cieślin, Niechcice, Stara Wieś |
|17. |05.01.2019 |8:00 – 16:00 |Zwałowisko, Las Brudzki, Malinowie |
|18. |12.01.2019 |8:00 – 16:00 |Białocin, Cieślin, Stara Wieś |
|19. |20.01.2019 |8:00 – 16:00 |Zwałowisko, Las Brudzki, Malinowie |
|20. |26.01.2019 |8:00 – 16:00 |Białocin, Niechcice, Porosło, Cieslin, Truszczanek, Wroników |
|21. |27.01.2019 |8:00 – 16:00 |Zwałowisko, Las Brudzki, Kmiecizna, Torfy, Pytowice, Białocin, Niechcice, |
| | | |Porosło, Cieślin, Truszczanek, Wroników |
|22. |02.02.2019 |8:00 – 16:00 |Białocin, Niechcice, Wroników, Truszczanek |
|23. |10.02.2019 |8:00 – 16:00 |Koźniewice, Pytowice, Las Brudzki, Malinowie, Wolica |
|24. |16.02.2019 |8:00 – 16:00 |Białocin, Cieślin, Stara Wieś |
|25. |23.02.2019 |8:00 – 16:00 |Koźniewice, Pytowice, Las Brudzki, Kmiecizna, Torfy |
Koło Łowieckie Nr 21 "ODYNIEC" :
|Lp. |Data |Godzina |Miejsce planowanego polowania |
|1. |21.10.2018 |7:30 – 15:00 |Porosło, Barczkowice, Gorzędów, Huta Porajska, Napoleonów, Aleksandrów |
|2. |27.10.2018 |7:30 – 15:00 |Cieszanowice, Mierzyn, Wilkoszewice, Szczepanowice, Antonielów, Bujnice, |
| | | |Bujniczki, Krzemieniewice |
|3. |01.12.2018 |7:30 – 15:00 |Cieszanowice, Mierzyn, Wilkoszewice, Szczepanowice, Antonielów, Bujnice, |
| | | |Bujniczki, Krzemieniewice |
|4. |22.12.2018 |7:30 – 15:00 |Porosło, Wilkoszewice, Molina, Mierzyn, Szczepanowice, Bujnice, Daniszewice |
|5. |30.12.2018 |7:30 – 15:00 |Porosło, Wilkoszewice, Molina, Mierzyn, Szczepanowice, Bujnice, Daniszewice |
|6. |12.01.2019 |7:30 – 15:00 |Porosło, Bujnice, Wilkoszewice, Mierzyn, Molina, Cieszanowice, Daniszewice, |
| | | |Szczepanowice |
|7. |13.01.2019 |7:30 – 15:00 |Porosło, Bujnice, Wilkoszewice, Mierzyn, Molina, Cieszanowice, Daniszewice, |
| | | |Szczepanowice |
|8. |19.01.2019 |7:30 – 15:00 |Porosło, Bujnice, Wilkoszewice, Mierzyn, Molina, Cieszanowice, Daniszewice, |
| | | |Szczepanowice |
|9. |26.01.2019 |7:30 – 15:00 |Porosło, Bujnice, Wilkoszewice, Mierzyn, Molina, Cieszanowice, Daniszewice, |
| | | |Szczepanowice |
|10. |27.01.2019 |7:30 – 15:00 |Porosło, Bujnice, Wilkoszewice, Mierzyn, Molina, Cieszanowice, Daniszewice, |
| | | |Szczepanowice |
|11. |03.02.2019 |7:30 – 15:00 |Porosło, Bujnice, Wilkoszewice, Mierzyn, Molina, Cieszanowice, Daniszewice, |
| | | |Szczepanowice |
|12. |16.02.2019 |7:30 – 15:00 |Porosło, Bujnice, Wilkoszewice, Mierzyn, Molina, Cieszanowice, Daniszewice, |
| | | |Szczepanowice |
Koło Łowieckie Nr 27 "PONOWA" Radomsko:
|Lp. |Data |Godzina |Miejsce planowanego polowania |
|1. |21.10.2018 |9:00 – 16:00 |Pola Kamieńskie, Pirowy, Gertrudów, Chruścin, Pudzików, |
| | | |Chrzanowice, Ryszardów, Szczukocice, Las Kobyliniec, Las |
| | | |Topiel, Borzęcin |
|2. |28.10.2018 |9:00 – 16:00 |Gomunice, Kolonia Kletnia, Hucisko, Czarny Las, Zygmuntów, |
| | | |Gonciarnia, Kocierzowy, Wąglin, Kopaliny Klizińskie, Wola |
| | | |Kotkowska, Las Gorzędowski |
|3. |04.11.2018 |9:00 – 16:00 |Pola Kamieńskie, Pirowy, Gertrudów, Chruścin, Pudzików, |
| | | |Chrzanowice, Ryszardów, Szczukocice, Las Kobyliniec, Las |
| | | |Topiel, Borzęcin |
|4. |11.11.2018 |9:00 – 16:00 |Gomunice, Kolonia Kletnia, Hucisko, Czarny Las, Zygmuntów, |
| | | |Gonciarnia, Kocierzowy, Wąglin, Kopaliny Klizińskie, Wola |
| | | |Kotkowska, Las Gorzędowski |
|5. |18.11.2018 |9:00 – 16:00 |Pola Kamieńskie, Pirowy, Gertrudów, Chruścin, Pudzików, |
| | | |Chrzanowice, Ryszardów, Szczukocice, Las Kobyliniec, Las |
| | | |Topiel, Borzęcin |
|6. |25.11.2018 |9:00 – 16:00 |Gomunice, Kolonia Kletnia, Hucisko, Czarny Las, Zygmuntów, |
| | | |Gonciarnia, Kocierzowy, Wąglin, Kopaliny Klizińskie, Wola |
| | | |Kotkowska, Las Gorzędowski |
|7. |02.12.2018 |9:00 – 16:00 |Pola Kamieńskie, Pirowy, Gertrudów, Chruścin, Pudzików, |
| | | |Chrzanowice, Ryszardów, Szczukocice, Las Kobyliniec, Las |
| | | |Topiel, Borzęcin |
|8. |09.12.2018 |9:00 – 16:00 |Gomunice, Kolonia Kletnia, Hucisko, Czarny Las, Zygmuntów, |
| | | |Gonciarnia, Kocierzowy, Wąglin, Kopaliny Klizińskie, Wola |
| | | |Kotkowska, Las Gorzędowski |
|9. |16.12.2018 |9:00 – 16:00 |Pola Kamieńskie, Pirowy, Gertrudów, Chruścin, Pudzików, |
| | | |Chrzanowice, Ryszardów, Szczukocice, Las Kobyliniec, Las |
| | | |Topiel, Borzęcin |
|10. |23.12.2018 |9:00 – 16:00 |Gomunice, Kolonia Kletnia, Hucisko, Czarny Las, Zygmuntów, |
| | | |Gonciarnia, Kocierzowy, Wąglin, Kopaliny Klizińskie, Wola |
| | | |Kotkowska, Las Gorzędowski |
|11. |30.12.2018 |9:00 – 16:00 |Pola Kamieńskie, Pirowy, Gertrudów, Chruścin, Pudzików, |
| | | |Chrzanowice, Ryszardów, Szczukocice, Las Kobyliniec, Las |
| | | |Topiel, Borzęcin |
|12. |06.01.2019 |9:00 – 16:00 |Gomunice, Kolonia Kletnia, Hucisko, Czarny Las, Zygmuntów, |
| | | |Gonciarnia, Kocierzowy, Wąglin, Kopaliny Klizińskie, Wola |
| | | |Kotkowska, Las Gorzędowski |
|13. | 12 i |9:00 – 16:00 |Pola Kamieńskie, Pirowy, Gertrudów, Chruścin, Pudzików, |
| |13.01.2019 | |Chrzanowice, Ryszardów, Szczukocice, Las Kobyliniec, Las |
| | | |Topiel, Borzęcin |
|14. |19 i |9:00 – 16:00 |Gomunice, Kolonia Kletnia, Hucisko, Czarny Las, Zygmuntów, |
| |20.01.2019 | |Gonciarnia, Kocierzowy, Wąglin, Kopaliny Klizińskie, Wola |
| | | |Kotkowska, Las Gorzędowski |
|15. |26 i |9:00 – 16:00 |Pola Kamieńskie, Pirowy, Gertrudów, Chruścin, Pudzików, |
| |27.01.2019 | |Chrzanowice, Ryszardów, Szczukocice, Las Kobyliniec, Las |
| | | |Topiel, Borzęcin |
|16. |03.02.2019 |9:00 – 16:00 |Gomunice, Kolonia Kletnia, Hucisko, Czarny Las, Zygmuntów, |
| | | |Gonciarnia, Kocierzowy, Wąglin, Kopaliny Klizińskie, Wola |
| | | |Kotkowska, Las Gorzędowski |
|17. |10.02.2019 |9:00 – 16:00 |Pola Kamieńskie, Pirowy, Gertrudów, Chruścin, Pudzików, |
| | | |Chrzanowice, Ryszardów, Szczukocice, Las Kobyliniec, Las |
| | | |Topiel, Borzęcin |
|18. |17.02.2019 |9:00 – 16:00 |Gomunice, Kolonia Kletnia, Hucisko, Czarny Las, Zygmuntów, |
| | | |Gonciarnia, Kocierzowy, Wąglin, Kopaliny Klizińskie, Wola |
| | | |Kotkowska, Las Gorzędowski |
|19. |24.02.2019 |9:00 – 16:00 |Pola Kamieńskie, Pirowy, Gertrudów, Chruścin, Pudzików, |
| | | |Chrzanowice, Ryszardów, Szczukocice, Las Kobyliniec, Las |
| | | |Topiel, Borzęcin |
Koło Łowieckie "PUCHACZ" : brak danych