Dzień dobry,

W nawiązaniu do Państwa e-maila przesłanego drogą elektroniczną w dniu 22 listopada 2019 roku uprzejmie informuję, że w dniu 1 września 2019 roku do Sądu Rejonowego Szczecin-Centrum w Szczecinie nie wpłynął Państwa wniosek o udzielenie informacji publicznej.

Informacji na Państwa wniosek z dnia 22 listopada 2019 roku udzielimy w najbliższym czasie.

Z poważaniem

Leokadia Gałwa

Kierownik Oddziału Administracyjnego

Sądu Rejonowego Szczecin – Centrum

w Szczecinie

ul. Kaszubska 42

70-952 Szczecin

tel. 91 48 55 275

{{ email }} <mailto:{{ email }}>

Informacja wynikająca z rozporządzenia ogólnego RODO:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 oraz art. 14 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż zasady realizacji obowiązku informowania o danych osobowych dostępne są na stronie internetowej Sądu Rejonowego Szczecin – Centrum w Szczecinie w zakładce „Ochrona danych osobowych” .

Wiadomość ta jest przeznaczona jedynie dla osoby lub podmiotu będącego jej adresatem i może zawierać poufne lub uprzywilejowane informacje. Zakazane jest przeglądanie, przesyłanie, rozpowszechnianie lub inne wykorzystywanie tych informacji. Jeśli otrzymali Państwo tę wiadomość przez pomyłkę, prosimy o poinformowanie nadawcy i usunięcie jej z komputera.

Załączniki