Z powodu koronawirusa rząd wstrzymał wszystkie imprezy masowe i kulturalne. Nie oszukummy się, to nie będzie 2 tygodnie. Większość artystów zarabia jednak tylko, gdy pojawia się na scenie. Teraz z tego powodu tracą źródło dochodu. Koncerty są odwoływane albo przekładane na odległe terminy i nikt nie pomyśli o artystach w planach pomocy. Nie mam co do tego złudzeń.

Aktualna sytuacja branży rozrywkowej jest bardzo trudna, nigdy wcześniej nie mieliśmy do czynienia z takim zjawiskiem i nikt nie był na to gotowy.

Dlatego dzisiaj zwracam się do was z prośbą.

Masz możliwość i przede wszystkim chęci zorganizowania naszego występu dla Twoich sluchaczy online, porozmawiajmy na ten temat.

Jeśli w przyszłości chcesz zrobić wywiad, nagrać reklamę z moim udziaem, program w ktrym mogłabym uczestniczyć, porozmawiajmy na ten temat już dzisiaj.

Jeśli planujesz zorganizować koncert, imprezę firmową, audycje bądź jakąkolwiek inną formę gdzie moglibyśmy wystąpić, porozmawiajmy o tym luż dzisiaj.

Jeśli szukasz jakiejkolwiek współpracy z wokalistką, ale też z moimi muzykami, porozmawiajmy na ten temat już dzisiaj.

Nie ważne czy planujesz to za miesiąc, trzy czy za pół roku. Rozmowa już dzisiaj na ten temat pozwoli nam przeżyć, nie zastanawiając się z czego będziemy żyli za pół roku jak ten koszmar się skończy.

Nawet najdrobniejsza pomoc, choćby odtworzenie mojego utworu, wspomnienie o mnie w mediach (też tych spoecznościowych), udostępnienie znajomym czy choćby dobre słowo pomoże nam, artystom, przetrwać te trudne chwile.

Liczymy na Was, bo bez Was po prostu nie przetrwamy. Często dla Ciebie to kilka sekund, dla mnie to sposób na przetrwanie.

Za każdą aktywność, każde polubienie posta, udostępnione video, każde dobre słowo będę ogromnie wdzięczna. Nic tak mnie nie cieszy jak radość coraz większej ilości fanów, dla których śpiewam i tworzę.

Sonia Michlaczuk
505 407 807

www.soniam.pl
www.facebook.com/SoniaMichalczukOfficial
www.instagram.com/Soniamichalczuk
www.youtube.com/Soniam

Pobierz list