fe) p Nadleśnictwo Przytok
Zielona Góra, //|.10.2017 r.
Zn. spr.: S.0172.11.2017.8P
Nadleśniczy Nadleśnictwa Przytok
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Przytok
ul. K. Wielkiego 24A
65-950 Zielona Góra
Stowarzyszenie Sieć Obywatelska
Watchdog Polska
ul. Ursynowska 22/2
sprawa-3346Q0fedrowanie.siecobywatelska.pl
ODPOWIEDŹ
NA WNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ
Szanowni Państwo,
w odpowiedzi na przesłany pocztą elektroniczną wniosek o udostępnienie informacji
publicznej zdnia 24 sierpnia 2017 r. godz. 17%, udostępniam częściowo żądane
informacje.
W pozostałym zakresie uprzejmie informuję, że została wydana decyzja od odmowie
udostępnienia informacji publicznej, która zostanie doręczona odrębnie.
Ad 1.
W latach 2015, 2016 i2017 (do dnia złożenia wniosku) w Nadleśnictwie Przytok
pozyskano drewno w ilości:
«a _ 2015r.-99 248 m*
u _ 2016r. — 93 154 m?
n 1.1.2017 do 31.8.2017 r. 65 016 m?
Ad 2.
Drewno pozyskane w Nadleśnictwie Przytok w poszczególnych latach zostało zbyte
podmiotom, których firmy wskazujemy poniżej:
. 2015 r.
INTERNATIONAL PAPER-KWIDZYN — sp.z 0.0.
SWISS KRONO SP. Z O.O.
TARTAK "GAJDREW" Waldemar Bratkowski
gi
Z
4
Lasy Państwowe
azapraszamye
FSC
wwrwfSc.Org
FSC> C02456
Znak odpowiedzialnej
gospodarki leśnej
Nadleśnictwo Przytok, ul. Kazimierza Wielkiego 24a, 65-950 Zielona Góra
tel.: +48 68 455-85-89, fax: +48 68 455-85-88, e-mail: przytokQzielonagora.lasy.gov.pl www.lasy.gov.pl
P.U.P. ARO PAWEŁ.RENATA FABICH ROBERT,KARIN,TRZASKALSKA SP.J.
P.P.U.H RAFAŁ BOCOŃ
DĘBOWA POLSKA SPÓŁKA Z 0.0. spółka komandytowa
TRANSPORT, PRZETWÓRSTWO DREWNA Jacek Frankowski
TARTAK"STEFAN"SPÓŁKA JAWNA _P.Cieślak , J. Cieślak
WYTWÓRNIA OKLEIN DRZEWNYCH * ANDRZEJ PILARSKI
BARLINEK INWESTYCJE SP.Z 0.0
STELMET SPÓŁKA AKCYJNA
WYTWÓRNIA PARKIETÓW DĄBEX _ Sp. zo.o. Spółka komandytowa
PPRHU Marcin Feszter
BARMI.PL MIECZYSŁAW BARAN
KLAUSNER HOLZ SACHSEN GMBH
KLAUS DIETER HOFFMANN Przedsięb. Leśne "GAJOWY"
HAMAR A.M.BENEDYKCIŃSCY Spółka Jawna
P.W. ŚWISTPOL Damian Szymański
P.U.H. DREW-MIR Mirosław Zapaśnik
MARTYNA S.A.
PW "ANDREX" Mariusz Trzaskalski
"LJM" ZYGMUNT CIESIELSKI spółka komandytowa
TARFOR STANISŁAW GUZIK
STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp.zo.o.
SONAE ARAUCO BEESKOW GmbH
Z.H.U. BANASZAK Wiesław
ADAM STANKIEWICZ ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH
"JAP TRADING" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
PRZEDSIĘBIORSTWO "WELLTON" SPÓŁKA Z O.O.
ANTE-HOLZ GMBH£CO.KG
PPUH MAT-TAR SPÓŁKA JAWNA Matuszkiewicz Władysław,Dorota
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH RYSZARD RADWAŃSKI
"DREBSZOK-DREWPOL"SPÓŁKA Z _ OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
DREWNO JAROCIN SP. Z O.O.
ZPD HOLZ KRZYSZTOF KUSIŃSKI
P.U.H."TRAK" Wojciech Łabiński
ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWY ' BOCER TOMASZ
STEICO SP. Z O.O.
ZAKŁAD STOLARSKI Waldemar John
"HOLZWIL" WOJCIECH WILENTO
"DREWPOL" SP. Z O.O.
PAWEŁ FĄFERA TRAKPOL
GAJOWY SP. Z O.0.
PRZED.PROD.BUD. ZETBEER Sp. z 0.0.
SOBOS SP. Z O.O.
HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE Spółka z o.o.
"SZUŁCIK" SP. Z O.O.
"KABEX" M I K BOGUNIA SPÓŁKA JAWNA
FOREST STYLE INDUSTRY BOLESŁAWIEC SP. Z O.O.
ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY ZBIGNIEW OLSZEWSKI
WERTH-HOLZ SPÓŁKA AKCYJNA
FIRMA HANDL.-USŁUG.-PRODUKYJNA SENO Sławomir Gomółka
PHU GUST RAGUS Ryszard
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWO-USŁUGOWE Jacek Humski
STANDREW S.A.
"HANDLO-DREW" SP.Z O.O.
FIBERBOARD GMBH
PRZED.USŁUGOWO-HANDLOWE S.C. Joanna Kubiak,Krzysztof Kubiak
DREW-MAX Dariusz Poczta
ZAKŁAD STOLARSKI Zbigniew Fahner
ZAKŁAD TARTACZNY KLENIEWSKI WALDEMAR
PRODUKCJA,HANDEL I USŁ.TARTACZ Głowacki K.,Głowacki E. s.c.
TRAKMAR - MARTA BARAN
DREWBUD WROŃSCY S.C. Maciej Wroński, Jakub Wroński
SOBEX SP. Z O.O.
FIRMA WIELOBRANŻOWA ILTRANS Jan Ilnicki
ZAKŁAD PROD.-HANDLOWO-USŁUGOWY MAREK JASIŃSKI
HANDEL DREWNEM I TARCICĄ _ ANDRZEJ DRUZGAŁA
WALTIMBER Andrzej Waluś
TARTAK SEBASTIAN BRYCHCY
"INSTAL-ELEKTRO" Tomasz Trafała
BIOMASS PL SP. Z O.O.
P.W. "ANBRETT" Sylwia Magas
PW. GRAJNERT ANNA Anna Grajnert
MAISON POLSKA Kozłowski Jarosław
HOLZINDUSTRIE SCHWEIGHOFER GmbH
WYTWÓRNIA LISTEW I PARKIETÓW Kazimierz Urbański
USŁUGOWY ZAKŁAD STOLARSKI Józef Rzepa
PALETEX Przemysław Przydróżny
BUMET-TARTAK KLĘPINA SP. Z 0.0
PRZEDSIĘBIORSTWO DRZEWNE _ TARTAK GÓRA SP.Z O.O.
PRZEDSIĘBIORSTWO "STOLBUD" SPÓŁKA Z O.O.
FERMA DROBIU KINGA FIRLEJ-GĄSIOROWSKA
P.P.U.H RAFAŁ BOCOŃ
"TRACZ" KOŁO ŁOWIECKIE W ZABORZE
"SŁONKA" KOŁO ŁOWIECKIE OBW.75
GMINA OTYŃ
DĘBOWA POLSKA SPÓŁKA Z O.O. spółka komandytowa
ZAKŁAD MIĘSNY "RZEŹNIK" _ D.FELIŃSKI,G.HUTNIK SJ
FERMA DROBIU GRZEGORZ NOWOSAD
ZAKŁAD USŁUG TRANSPORTOWO- SPRZĘTOWYCH JÓZEF ŁUCKI
REGIONALNY ZARZĄD GOSPODARKI WODNEJ WE WROCŁAWIU
WYTWÓRNIA OKLEIN DRZEWNYCH ANDRZEJ PILARSKI
KOŁO ŁOWIECKIE "RYŚ"NIEDORADZ Z SIEDZIBĄ W BOBROWNIKACH
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH Zdzisław Kuligowski
FERMA DROBIU WACŁAW FIRLEJ
NZOZ PRAKTYKA LEKARZA RODZINNEGO TADEUSZ KIWKA
GMINA ZABÓR
FIRMA WIELOBRANŻOWA - MAŁGORZATA BAC
"GREEN-FIELD" P.P.H.U. WIESŁAWA MAJOREK
HANDEL OGÓLNY ROMAN BODERA
"MAGIC WOOD POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
TADEUSZ KUFLIŃSKI NIERUCHOMOŚCI
CARO SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
MARCIN TULULA FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "RENMAR"
TARFOR STANISŁAW GUZIK
JANUSZ SZYMAŃSKI GABINET _ MASAŻU,WYNAJEM POKOI
FERMA NOREK BŁAŻEJEWSKI MACIEJ
DEX KRZYSZTOF DIACZUK
RAFAŁ SIKORA PRZETWARZANIE i SPRZEDAŻ MIĘSA.P.P-H.
IZABELA KRASUCKA BIURO PROJEKTOWE"BASISTA - KRASUCKA"
FERMA NOREK URSZULA PIOTROWSKA
DANZES DANIEL ZIELEZIŃSKI
PPUH IMPORT-EKSPORT Barna Jacek
ZAKŁAD TARTACZNY KLENIEWSKI WALDEMAR
FEZO HELENA FEDRO
MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I _ REKREACJI
"APEX" SPÓŁKA Z O. O.
DREWBUD WROŃSCY S.C. Maciej Wroński, Jakub Wroński
MAREK WARSICKI KWADRYGA CONSULTING DEVELOPMENT TRADE S
"TRUST" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
P.W.T. MICHAŁ PIOTROWSKI
PIOTR RAUHUT FIRMA OGRODNICZO- BUDOWLANA "OGRODNIK"
ZIELONOGÓRSKI KLUB SPORTOWY
ANDRZEJ POLONIS
BAR "BAJKA" SYLWIA ZGÓRECKA
"WINNICA KINGA" KINGA KOWALEWSKA-KOZIARSKA
SPEEDCAR WULKANIZACJA S.C. _ MAŁGORZATA,PIOTR FEDRO
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁ. "ADMAR" RYNKIEWICZ LESZEK
"GLOBALLOGIC" SPÓŁKA AKCYJNA
"AUTO DAR-SAN" ANDRZEJ BAŁTEN
GOSPODARSTWO ROLNE GRZEGORZ PROSUŁ
= 2016 r.
SWISS KRONO SP. Z O.O.
TARTAK "GAJDREW" Waldemar Bratkowski
P.U.P. ARO PAWEŁ,RENATA FABICH ROBERT.KARIN,TRZASKALSKA SP.J.
P.P.U.H RAFAŁ BOCOŃ
DĘBOWA POLSKA SPÓŁKA Z O.O. spółka komandytowa
SKROBOT WŁADYSŁAW
ALTEKS Aleksander Kaczmarek
DREWROL ZAKŁAD HANDL-USŁUG-PRO Mieczysław Werner
TRANSPORT, PRZETWÓRSTWO DREWNA Jacek Frankowski
WYTWÓRNIA OKLEIN DRZEWNYCH ANDRZEJ PILARSKI
BARLINEK INWESTYCJE SP.Z 0.0
STELMET SPÓŁKA AKCYJNA
WYTWÓRNIA PARKIETU Sebastian Rzymski
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH Roman Kostera
"QUERQUS" Damian Fraszewski
WYTWÓRNIA PARKIETÓW DĄBEX _ Sp. zo.o. Spółka komandytowa
MARDAN-STOLARSTWO BOROŃCZYK DANIEL
PPRHU Marcin Feszter
BARMI.PL MIECZYSŁAW BARAN
PP-U-H "MG-TECHNIX" Świstuń Maciej
HAMAR A.M.BENEDYKCIŃSCY Spółka Jawna
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DREWNA Henryk Ratajczak
P.W. ŚWISTPOL Damian Szymański
P.U.H. DREW-MIR Mirosław Zapaśnik
MARTYNA S.A.
PW "ANDREX" Mariusz Trzaskalski
"LJM" ZYGMUNT CIESIELSKI spółka komandytowa
TARFOR STANISŁAW GUZIK
MERCER HOLZ GMBH
STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. z 0.0.
SONAE ARAUCO BEESKOW GmbH
P.W. Wiesław Patrzykąt
ADAM STANKIEWICZ ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH
"JAP TRADING" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
PRZEDSIĘBIORSTWO "WELLTON" SPÓŁKA Z O.O.
ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY "EGAJ" Grzegorz Pieczonka
ANTE-HOLZ GMBHŚ£CO.KG
PPUH MAT-TAR SPÓŁKA JAWNA Matuszkiewicz Władysław,Dorota
ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ "DREW-BUD" Ewa Salwowska
ENFOREST SP.Z O.O.
"DREBSZOK-DREWPOL"SPÓŁKA Z _ OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
WALCZAK SPÓŁKA JAWNA
P.H.U."DREWPOL" Chudy Jacek
ZPD HOLZ KRZYSZTOF KUSIŃSKI
ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWY BOCER TOMASZ
Z-D OG-BUD STOLARSTWO Marian Kostański
STEICO SP. Z O.O.
ZAKŁAD STOLARSKI Waldemar John
"HOLZWIL" WOJCIECH WILENTO
FIRMA "DREWPOL" Biernat Leszek
"DREWPOL" SP. Z O.O.
PAWEŁ FĄFERA TRAKPOL
TARTAK - STOLARNIA Roman Mocek
P.P.H.U.STEFKO BEATA STEFANIAK
PUH, WYWÓZ SUROWCA TARTACZNEGO Z LASU Sikora Jan
GAJOWY SP. Z O.O.
PRZED.PROD.BUD. ZETBEER Sp. z 0.0.
SOBOS SP. Z O.O.
PHU'"SJ-SOLO" JERZY SEKUŁA
HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE _ Spółka z 0.0.
"SZUŁCIK" SP. Z O.O.
P.P.H.U."DREWTRANS" Halina Zinek
EXPORT-IMPORT Tomasz Gumuła
FOREST STYLE INDUSTRY BOLESŁAWIEC SP. Z O.O.
ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY ZBIGNIEW OLSZEWSKI
A.Z I[WANICCY S.J.MEBLE TAPIC. Andrzej Iwanicki
PHU GUST RAGUS Ryszard
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWO-USŁUGOWE Jacek Humski
STANDREW S.A.
"HANDLO-DREW" SP.Z O.O.
"DREW-PLAST"SPÓŁKA CYWILNA ZDZISŁAW ŻMUDA I ROMAN KORALIK
RAVEN SP Z O.O.
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Napierała Krzysztof
FIBERBOARD GMBH
JAN - KAR Karol Poprawski
DREW-MAX Dariusz Poczta
ZAKŁAD STOLARSKI Zbigniew Fahner
ZAKŁAD TARTACZNY KLENIEWSKI WALDEMAR
PRODUKCJA.HANDEL I USŁ.TARTACZ Głowacki K.,Głowacki E. s.c.
SKLEJKA ORZECHOWO S.A.
TRAKMAR - MARTA BARAN
DREW-TRADE Spółka z 0.0.
PPPH "ALP" Jerzy Willer
PHU KALINA S.C. B. Kalinowski 1. Kalinowska
POL - PAK SPÓŁKA Z ograniczoną odpowiedzialnością
ENGIE BIOENERGIA Sp. z 0.0.
PRZED.PROD.USŁUGOWO-HANDLOWE Walerian Grzegorz Fabich
DRB ADAM ŚWIGOŃ
LIGNA ALICJA SIKORSKA
SPRINGER Krzysztof Springer
DREWEX SP. Z O.O. PPDHIU
TARTAK GRODZIEC Sp.z 0.0
SOBEX SP. Z O.O.
FIRMA WIELOBRANŻOWA ILTRANS Jan Ilnicki
TARTAK SEBASTIAN BRYCHCY
BIOMASS PL SP. Z O.0.
PRZEDSIĘBIORSTWO DRZEWNE — "SŁAWLAND" Sp.z 0.0.
HOLZINDUSTRIE SCHWEIGHOFER GmbH
USŁUGOWY ZAKŁAD STOLARSKI _ Józef Rzepa
MRGARDEN SPÓŁKA Z O. O.
PALETEX Przemysław Przydróżny
"TRANS-TUR" TUREK WALDEMAR
ZAKŁAD STOLARSKI Krzysztof Kotwas
MARCIN CZARNIK Zakład Wielofunkcyjny
| P.H.U. "M.A.A.P." SSC ADAM / MITUNIEWICZ MAREK MITUNIEWICZ
RAFO RĘDZINIAK RAFAŁ
P.P.H.U. "MAXMA" Maciej Maksymiuk
BUMET-TARTAK KLĘPINA SP. Z 0.0
TARTAK USŁUGI STOLARSKO-CIESIELSKIE
PRZEDSIĘBIORSTWO DRZEWNE TARTAK GÓRA SP.Z O.O.
BIO-EN-POL Kuligowski-Sztachelski Sp.Jawn
"JTG" SP. Z O.O.
Z.P.H.U. "WŁODEK" PAWEŁ WŁODEK
TARTAK USŁUGOWY Tadeusz Szule
HOLZHANDEL KANTOR PL SP. ZO.O.
POLDREWEX AGNIESZKA % DAREK Dariusz Krzyżanowicz
PPHU OKSTOL Maćkowiak Spółka Jawna
EKOWIL - TOMASZ WILENTO
DB WOOD Tomasz Świgoń
TARTAK ZĘBOWO SP.J. Jerzy Nowak, Wioletta Nowak
ZAKŁAD PRODUK.-USŁUGOWO-HANDL. Paweł Ziętek
ANDRZEJ SURÓWKA F,H.U.P.
TARTAK - MICHALSKI BOGDAN
RDB SPÓŁKA Z O.O.
KRONOSPAN OSB SP. Z O.0.
P.P.H.U "DOBRE DREWNO" Grzegorz Żemło
WOODFAST Maciejewski Marek
"DREWPAL SPÓŁKA JAWNA" W. Majtas,K.Drygała,G.Drygała
F.U.H. „DAREX" Paweł Darecki
PHU MAJDECKI KRZYSZTOF
FIRMA KORA II Lupa Iwona
SOBDREW Wojciech Sobieraj
NOBLES INVERSIONES SPÓŁKA Z O.O.
POZYSKANIE I OBRÓBKA DREWNA S.C. KASPERSCY A. M.
KOZIOŁ KRZYSZTOF
KARLIŃSKI S.C E.Karliński. W.Karlińska
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE DREWPOL STANISŁAW STEC
S-WOOD HANDEL I OBRÓBKA DREWNA Biernacki Sławomir
"BRAWO" USŁUGI TARTACZNE Dudzińska Dorota
"WIĄZARY BURKIETOWICZ" SPÓŁKA JAWNA
FIRMA HANDLOWO-TRANSPORTOWA Albert Kołcun
WYROBY TARTACZNE JAKUB KANTEK
FERMA DROBIU KINGA FIRLEJ-GĄSIOROWSKA
"TRACZ" KOŁO ŁOWIECKIE W ZABORZE
KOŁO ŁOWIECKIE "DĄB"
DĘBOWA POLSKA SPÓŁKA Z 0.0. spółka komandytowa
FERMA DROBIU GRZEGORZ NOWOSAD
KOŁO ŁOWIECKIE "TUR"
KOŁO ŁOWIECKIE "RYŚ"NIEDORADZ Z SIEDZIBĄ W BOBROWNIKACH
FERMA DROBIU WACŁAW FIRLEJ
NZOZ PRAKTYKA LEKARZA RODZINNEGO TADEUSZ KIWKA
GMINA ZABÓR
ZIBUT JANUSZ MIADZIELEC
ROMUALD BOCHEŃSKI PPHU "ANDROM"
HANDEL OGÓLNY ROMAN BODERA
"MAGIC WOOD POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
"NADLAS" ZOFIA NADBORSKA
TADEUSZ KUFLIŃSKI NIERUCHOMOŚCI
CARO SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
GOSPODARSTWO ROLNE ŻELEK WANDA
TARFOR STANISŁAW GUZIK
JANUSZ SZYMAŃSKI GABINET _ MASAŻU,WYNAJEM POKOI
RAFAŁ SIKORA PRZETWARZANIE — i SPRZEDAŻ MIĘSA.P.P-H.
WARSZTAT SAMOCHODOWY TOMASZ ŻAGUŃ
IZABELA KRASUCKA BIURO PROJEKTOWE"BASISTA - KRASUCKA"
FERMA NOREK URSZULA PIOTROWSKA
UPH INTROSZAL USŁUGI POLIGRAFICZNE PIOTR SZALIŃSKI
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁ. "ADMAR" RYNKIEWICZ LESZEK
OŚR.REHABILITACJI DLA ZWIERZĄT DZIKO ŻYJĄCYCH GABRIELA ROSIK
"AUTO DAR-SAN" ANDRZEJ BAŁTEN
GOSPODARSTWO ROLNE GRZEGORZ PROSUŁ
RAFO RĘDZINIAK RAFAŁ
DREWLUX MARCIN MACKIEWICZ
EKO STAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
WAGNER FACTORY JERZY WAGNER
GALANTERIA DRZEWNA ARTYSTYCZNA EDWARD CHRUŚCIEL
P.P.H.U "DOBRE DREWNO" Grzegorz Żemło
SMOK-MONIKA CIECHANOWICZ
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH CZAS-LAS ROBERT JACHIMOWSKI
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE DREWPOL STANISŁAW STEC
ADAMTRANS CEGLAREK SYLWIA
AUTOBUD PIOTR BICZYŃSKI
"WĘGRZYN" MATEUSZ WĘGRZYN
L 2017 r.
INTERNATIONAL PAPER-KWIDZYN sp.zoo.
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
SWISS KRONO SP. Z O.O.
LASY PAŃSTWOWE OŚRODEK TRANSPORTU LEŚNEGO
FERMA DROBIU KINGA FIRLEJ-GĄSIOROWSKA
P.U.P. ARO PAWEŁ,RENATA FABICH ROBERT,KARIN,TRZASKALSKA SP.J.
P.P.U.H RAFAŁ BOCOŃ
"TRACZ" KOŁO ŁOWIECKIE W ZABORZE
KOŁO ŁOWIECKIE "DĄB"
DĘBOWA POLSKA SPÓŁKA Z O.O. spółka komandytowa
ALTEKS Aleksander Kaczmarek
TRANSPORT, PRZETWÓRSTWO DREWNA Jacek Frankowski
JOHN Tomasz
FERMA DROBIU GRZEGORZ NOWOSAD
WYTWÓRNIA OKLEIN DRZEWNYCH _ ANDRZEJ PILARSKI
KOŁO ŁOWIECKIE "RYŚ"NIEDORADZ Z SIEDZIBĄ W BOBROWNIKACH
POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI ZARZĄD OKRĘGOWY
BARLINEK INWESTYCJE SP.Z 0.0
STELMET SPÓŁKA AKCYJNA
WYTWÓRNIA PARKIETÓW DĄBEX Sp.zo.o. Spółka komandytowa
HANDEL OGÓLNY ROMAN BODERA
PPRHU Marcin Feszter
"NADLAS" ZOFIA NADBORSKA
CARO SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
BARMI.PL MIECZYSŁAW BARAN
KLAUS DIETER HOFFMANN Przedsięb. Leśne "GAJOWY"
PP-U-H "MG-TECHNIX" Świstuń Maciej
HAMAR A.M.BENEDYKCIŃSCY Spółka Jawna
P.W. ŚWISTPOL Damian Szymański
MARTYNA S.A.
PW "ANDREX" Mariusz Trzaskalski
TARFOR STANISŁAW GUZIK
MERCER HOLZ GMBH
SONAE ARAUCO BEESKOW GmbH
JANUSZ SZYMAŃSKI GABINET _ MASAŻU,WYNAJEM POKOI
ADAM STANKIEWICZ ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH
PRZEDSIĘBIORSTWO "WELLTON" SPÓŁKA Z O.O.
ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY "EGAJ" Grzegorz Pieczonka
PPUH MAT-TAR SPÓŁKA JAWNA Matuszkiewicz Władysław,Dorota
ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ "DREW-BUD" Ewa Salwowska
"DREBSZOK-DREWPOL"SPÓŁKA Z _ OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
WALCZAK SPÓŁKA JAWNA
ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWY ' BOCER TOMASZ
Z-D OG-BUD STOLARSTWO Marian Kostański
ZAKŁAD STOLARSKI Waldemar John
"HOLZWIL" WOJCIECH WILENTO
FIRMA "DREWPOL" Biernat Leszek
PAWEŁ FĄFERA TRAKPOL
ZAKŁAD PRZERÓBKI DREWNA "DĄB" Adam Mejza
GAJOWY SP. Z O.O.
PRZED.PROD.BUD. ZETBEER Sp. Z 0.0.
HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE Spółka z 0.0.
"KABEX" M I K BOGUNIA SPÓŁKA JAWNA
EXPORT-IMPORT Tomasz Gumuła
FOREST STYLE INDUSTRY BOLESŁAWIEC SP. Z O.O.
FERMA NOREK URSZULA PIOTROWSKA
ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY ZBIGNIEW OLSZEWSKI
A.Z IWANICCY S.J.MEBLE TAPIC. Andrzej Iwanicki
PHU GUST RAGUS Ryszard
"HANDLO-DREW" SP.Z O.O.
"DREW-PLAST"SPÓŁKA CYWILNA ZDZISŁAW ŻMUDA I ROMAN KORALIK
FIBERBOARD GMBH
DREW - MAX Ryszard Kubiak
DANZES DANIEL ZIELEZIŃSKI
DREW-MAX Dariusz Poczta
ZAKŁAD STOLARSKI Zbigniew Fahner
SKLEJKA ORZECHOWO S.A.
TRAKMAR - MARTA BARAN
SOBEX SP. Z O.0.
FIRMA WIELOBRANŻOWA ILTRANS Jan Ilnicki
10
BIOMASS PL SP. Z O.O.
PRZEDSIĘBIORSTWO DRZEWNE "SŁAWLAND" Sp.z 0.0.
HOLZINDUSTRIE SCHWEIGHOFER GmbH
MRGARDEN SPÓŁKA Z O. O.
PALETEX Przemysław Przydróżny
RAFO RĘDZINIAK RAFAŁ
BUMET-TARTAK KLĘPINA SP. Z O.O
PRZEDSIĘBIORSTWO DRZEWNE TARTAK GÓRA SP.Z O.O.
HOLZHANDEL KANTOR PL SP. Z O.O.
TARTAK - MICHALSKI BOGDAN
P.P.H.U "DOBRE DREWNO" Grzegorz Żemło
F.U.H. „DAREX" Paweł Darecki
PHU MAJDECKI KRZYSZTOF
FIRMA KORA II Lupa Iwona
NOBLES INVERSIONES SPÓŁKA Z O.O.
FIRMA HANDLOWO-TRANSPORTOWA _ Albert Kołcun
ZELLSTOFF UND PAPIERFABRIK Rosenthal GmbH
"TARZEN"ZENON MAŁYNIAK
FIRMA "KORA" Lupa Rafał
ZAKŁAD TARTACZNY KLENIEWSKI WALDEMAR Spółka Jawna
TARTAK"GAJDREW" MAGDALENA BRATKOWSKA
GOSPODARSTWO ROLNE MACIEJ BIAŻEJEWSKI
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE _ DAWID LISIEWICZ
DREWKO Krzysztof Grzebinoga
GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE W ZATONIU ANDRZEJ OCIEPA
HODOWLA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH AGNIESZKA JOŃSKA
TRANS- TON TRANSPORT-HANDEL- Usługi Jan Talaga
WOJCIECH KAWIAK PPHU"STOL-ART"
WĘGRZYCKI DARIUSZ
Lista nie obejmuje danych osobowych osób fizycznych, które nabyły drewno, bez
związku z działalnością gospodarczą lub zawodową (jako konsumenci).
r
Nadleśniczy
Nadleśnictwa Przytok
Maciej Taborski
Do wiadomości:
- RDLP w Zielonej Górze Wydział Gospodarki Drewnem.
key
11
768 P/aw
lerzy BUnikieykicz
2G-ZG-1