Nadleśnictwo Orneta
Orneta, dnia44. października 2017 r.
Nadleśniczy Nadleśnictwa Orneta
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Orneta
ul. 1 maja 26
11-130 Orneta
Adresat / Strona:
Stowarzyszenie Sieć Obywatelska
Watchdog Polska
ul. Ursynowska 22/2
sprawa-3359Qfedrowanie.siecobywatelska.pl
ODPOWIEDŹ
NA WNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ
Szanowni Państwo,
w odpowiedzi na przesłany pocztą elektroniczną wniosek o udostępnienie informacji publicznej
z dnia 24.08.2017 r. godz. 17:25, udostępniam częściowo żądane informacje.
W pozostałym zakresie uprzejmie informuję, że została wydana decyzja od odmowie
udostępnienia informacji publicznej, która zostanie doręczona odrębnie.
Ad 1.
W latach 2015, 2016 i2017 (do dnia złożenia wniosku) w Nadleśnictwie Orneta
pozyskano drewno w ilości:
« 2015r. — 82 268,86 m*
« 2016r. — 97 440,46 m*
" 1.1.2017 do 31.08.2017 r. — 59 530,92 m*
Ad 2.
Drewno pozyskane w Nadleśnictwie Orneta w poszczególnych latach zostało zbyte
podmiotom, których firmy wskazujemy poniżej:
Nadleśnictwo Orneta, ul. 1. Maja 26, 11-130 Orneta
tel.: +48 55 242 11 49, fax: +48 55 242 29 02, e-mail: ornetaQolsztyn.lasy.gov.pl www.orneta.olsztyn.lasy.gov.pl
2015 r.
-
p
Nazwa klienta
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
INTERNATIONAL PAPER-KWIDZYN sp.z o.o.
"PAGED-SKLEJKA" Spółka Akcyjna
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
TARTAK CHRUŚCIEL Marian Drabiński
QUERCUS SP. Z O.O.
PPH-TOR-PAL SPZOO
o| ©| u| oj | A sk -
a
o
STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. z o.o.
| AGROMEG SP.Z O.O.
FHPT MARIAN GERKA
(Z-D PRZEM. DRZEWNEGO PIOTR ŻEMOJTEL Z-d Prod.w Godkowie
USŁUGI TRANSPORTOWE Krzysztof Łęgowski
MIZERSKA MARTA PPHU " PAK-POL"
"DREWEX" GŁUSZCZUK ŁUKASZ
PPUH "KOCON" SP.J. Kocoń K.,Kocoń J.
(ZAKŁADY PRZEMYSŁU SKLEJEK "BIAFORM" S.A.
22
"KACZKAN" ZAKŁ.PROD.DRZEWNEJ Józef Kaczkan Spółka Jawna
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
IMPORT-EXPORT A.KORDALSKI ZAKŁAD PRZEMYSŁU DRZEWNEGO
PRZEDSIĘBIORSTWO DRZEWNE "SŁAWLAND" Sp.z 0.0.
(ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH "DĄBROWA" WOJCIECH GAWRON
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA PIKS Piotr Sitnicki
23
[ZAKŁAD PROD.-USŁUGOWO-HANDLOWY "DREWMET"JAROSŁAW GARBACZEWSK
26
27
29
30
31
24 |P.P.-H. "KASZUB" - TOMASZ MARCINIAK
25 |P.H.U.PAL-DREW Piotr Żabiński
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE NATURA-MEBEL Sp.z 0.0
PRZEDS.ROBÓT.DROG.-BUDOWL. DARIUSZ KOWALEWSKI
P.P.H.U MAŁGORZATA STYPIK
GRAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
[ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ Z-D STOLARSKI WIESŁAW TAŃNSKI
"DREWKOM" JOANNA DOMAGAŁA I MAREK DALECKI Spółka Jawna
32
33
N.E.T. WOOD SP. Z O.O.
USŁUGI TRANSP.PROD.WYROBÓW TARTACZNYCH MAREK BARTOSIŃSKI
34
"VITRON" SPÓŁKA Z O.O.
35
|IWARM-TRAK Piotr Wardzyński
36
(ZAKŁAD H-U-T "KLIMCZAK" Marek Klimczak
37
38
BRW COMFORT ŚP. Z O.O. |]
FIRMA COMPLEX Bogdan Zawadzki
39
PW SOLAŚ EWA RODZIEWICZ
40 |"MANAR" PPHU S.C. J. Folwarska, Abdalla Mahluf
41 |WŁADYSŁAW MIKOŁAJCZYK Transport Towarowy
42
43
KAWO WŁODZIMIERZ NOGA
TARTAK "STARY FOLWARK" Wiesław Wasiek
44
45
TARTAK JAGODNO Artur Zagalski
TARTAK USŁUGOWO PRODUKCYJNY Bogdan Manelski
46
USŁUGI TARTACZNE -Jerzy Kich
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DREWNA EWELINA ZIENOWICZ
PPHU TADEUSZ RYBEK Tadeusz Rybek
KOOPERACJA MARCIN SZULĘCKI
PPHU EDA IMPORT-EXPORT EDYTA MAREL-ORZECHOWSKA
STEICO SP. ZO.O.
PPHU MAJ RENATA MLOSTEK
P.U.P.COMPLEX Spółka z o.o.
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI DRZEWNEJ "DREWKUL"
56
57
HEBAN DOMY Z DREWNA SP.Z O.O.
F.H.CASTOR Dariusz Kluczkowski
(ZENON KLIMASZEWSKI
58
[TARTAK PŁOSKINIA JUSTYNA GAWRON
59
60
JAN TRZNADEL PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE
PPHU Mariola Nawceniak-Matwiejczyk
61
62
(ŻEBROWSKI PPH BOGDAN ŻEBROWSKI
F.P.H. JAN-POL PŁOSKI JANUSZ Spółka jawna
63
64
JP PROMIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.k.
PPUH "SCANDPOL" PIOTR MROZOWICZ
PPUH PAL-POL SP ZOO
66
ŁĄCCY - KOŁCZYGŁOWY Sp. z 0.0.
PW "PROGRES" SP.J. K. Lewandowski, Ł. Lewandowski
68
69
"INTERLAS" S.C. DANUTA WNUK JOLANTA WNUK I ELŻBIETA BACK
PRZERÓB DREWNA Arkadiusz Kiepas
70
KAR-PLAT TROTY Eugeniusz Ludwikowski
71
72
KOMPAN TOMASZ RADLIŃSKI
73
74
"PODŁOGI L.C." SP. Z 0.0.
JAWOR TOCZYŁOWSCY WOJTECZKO SPÓŁKA JAWNA
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
75
MAŁGORZATA PIŁKOWSKA FIRMA Handlowo - Usługowa "Aleks"
PRZEDSIĘBIORSTWO PRZETWARZANIA I OBROTU PROD. DRZEWN. "PINUS
77
"DREWPAL". WYRÓB PALET Tomasz Nalewajk
78. |HANDEL I USŁUGI A. RODZIEWICZ ]
79. |TRANS-DREW MIROSŁAW TĄMPOREK
80 |"TARTAK" K.USTASZEWSKI, B.Ustaszewska sp. jawna
81 |F. U. H.. "ŁEMARK" Mateusz Balul
82. |POLDĄB Grzegorz Olender
| 83. |VEGA FURNITURE ENTERPRISE SP. Z O.O.
84 |DMD-BIS Sp.z o.o.
85. |BM-WOOD CIESIELSTWO-STOLARSTWO -TRAK Błażej Maziuk
86 |JANUSZ SKIBA - SKIPAL
7 NOVIGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.
88 |SIENKIEWICZ FIRMA PROD.-HAND.- USŁUGOWA LESZEK SIENKIEWICZ
KINGWOOD BARTŁOMIEJ KIEPAS
ZPUH STOL.-DOM CZERWIŃSCY
POLANO F.U.H. Piotr Michalik
88
90
91
92 |PPUH JERZY MISIAK Radosław Świgoński SpółkaJawna
93. |ZAKŁAD WYROBÓW DREWNIANYCH KAZIMIERZ ABRAMCZYK
94 |ZAKŁAD STOLARKI BUDOWLANEJ"CAL Z.CYWIŃSKI I WSPÓLNICY Sp. J.
95 |ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ BOGUSŁAW PIETRZAK
USŁUGI TARTACZNE I STOLARSKIE Szymon Mysiakowski
97 |TRANSPORT CIĘŻAROWY Grzenkowicz Witold
98 |"MGJ" - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
99. |FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA Witold Dziuba
100 |PPHU BARTOSZ ZAWADZKI
101 [PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE "DREWIMPEX"
102
103 |ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH Dariusz Bączek
104 |ZBIGNIEW NOWAK Z-D HANDLOWO-USŁ. "DREWMOT"
PHU KAMI SC.ANTONI ŚWIETLICKI Krzysztof Stupak,Michał Stupak
105 |"EXPORT-POLAND" S.C. A.,S.,A.,S. Abramczyk
106 |WALUS ZENON-PPUH "WAL-DREW"
2016 r.
Nazwa klienta
INTERNATIONAL PAPER-KWIDZYN sp.z 0.0.
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
TARTAK CHRUŚCIEL Marian Drabiński
FHPT MARIAN GERKA
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. z o.o.
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA PIKS Piotr Sitnicki
©o| o| u| oO| | A| | N
10
11
Z-D PRZEM. DRZEWNEGO PIOTR ŻEMOJTEL Z-d Prod.w Godkowie
PRZEDS.HANDLOWO USŁUGOWE ZREMB LAS ADRIAN DUBICKI
MIZERSKA MARTA PPHU " PAK-POL"
ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ Z-D STOLARSKI WIESŁAW TAŃSKI
12
SENDOM DOMY DREWNIANE Seweryn Mazur
13
14
DOROTA KISYK P.P.H.U.
PPUH "KOCON" SP.J. Kocoń K.,Kocoń J.
15
16
(ZAKŁADY PRZEMYSŁU SKLEJEK "BIAFORM" S.A.
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
17
18
"KACZKAN" ZAKŁ.PROD.DRZEWNEJ Józef Kaczkan Spółka Jawna
[ZAKŁAD PROD.-USŁUGOWO-HANDLOWY "DREWMET"JAROSŁAW GARBACZEWSK
19
IMPORT-EXPORT A.KORDALSKI ZAKŁAD PRZEMYSŁU DRZEWNEGO
KAM INVESTMENT Katarzyna Biedrzycka
IWARM-TRAK Piotr Wardzyński
22
23
PRZEDSIĘBIORSTWO DRZEWNE "SŁAWLAND" Sp.z 0.0.
F.P.H. JAN-POL PŁOSKI JANUSZ Spółka jawna
24
PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO- Usługowo-Handlowe "HEKAL"
25
(TRAK-DREW SC Krystyna Gałka i Damian Gałka
USŁUGI LEŚNE "SOSENKA" Grzegorz Ruczewski
27
28
"DREWTRANS"- MARCIN SZCZUBEŁEK Marcin Szczubełek
PPH-TOR-PAL SPZOO
29
SIENKIEWICZ FIRMA PROD.-HAND.- USŁUGOWA LESZEK SIENKIEWICZ
30
31
32
33
34
35
STEICO SP. Z 0.0.
PW SOLAS EWA RODZIEWICZ
TARTAK "STARY FOLWARK" Wiesław Wasiek
USŁUGI TARTACZNE -Jerzy Kich
"DREW-DACH" W.SYLDATK Skup-Sprzedaż-Przerób Drewna
"DREWCOM" SEBASTIAN SADŁEK
36
PPHU Mariola Nawceniak-Matwiejczyk
37 |P.P.-H. "KASZUB" - TOMASZ MARCINIAK
38. |WYTWÓRNIA OPAKOWAN DREWNIANYCH Wiesław Dzienisz
39
TARTAK JAGODNO Artur Zagalski
| 40
41
42
"TRANSBAL" Dariusz Maliński
(ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH "DĄBROWA" WOJCIECH GAWRON
PRZEDS.ROBÓT.DROG.-BUDOWL. DARIUSZ KOWALEWSKI
43
TK LOCO SP. ZO.O.
44
45
N.E.T. WOOD SP. Z O.O.
"MIR-TRANS" Mirosław Karczewski
46
47
48
TARTAK USŁUGOWO PRODUKCYJNY Bogdan Manelski
USŁUGI TRANSP.PROD.WYROBÓW TARTACZNYCH MAREK BARTOSIŃSKI
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWO - PRODUKCYJNA Mariusz Niski
49
50
51
52
P.P.H.U PRZEMYSŁAW ŻEBRÓWSKI
P. W. " BERYLUX" L.RYNKOWSKI M.Rynkowska Spółka Jawna
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE NATURA-MEBEL Sp.z 0.0
PPHU TADEUSZ RYBEK Tadeusz Rybek
TIR89 RAFAŁ SZCZEPANIAK
USŁUGI HANDEL TRANSPORT Sylwester Czasnojć
BM-WOOD CIESIELSTWO-STOLARSTWO -TRAK Błażej Maziuk
56
HEBAN DOMY Z DREWNA SP.Z O.O.
57
P.U.P.COMPLEX Spółka z 0.0.
58
59
60
P.P.H.U MAŁGORZATA STYPIK
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO USŁUGOWY BOJARSKI MAREK
IWOŁK STANISŁAW "DREW-BUD"
61
P.P.H.U. „STOL-WOOD"
62
F. U. H . "LEMARK" Mateusz Balul
63
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI DRZEWNEJ "DREWKUL"
64
UHU ZAKŁAD PRZEMYSŁU DRZEWNEGO Cezary Puchacz
65
67
F.H.CASTOR Dariusz Kluczkowski
FIRMA USŁUG LEŚNYCH"PILKAR" KOCON KRZYSZTOF
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DREWNA EWELINA ZIENOWICZ
68
HOLZINDUSTRIE SCHWEIGHOFER GmbH
"DANMARK" MAREK KONOPELSKI, Daniel Sieniawski
70
JAN TRZNADEL PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE
71
72
USŁUGI TARTACZNE I STOLARSKIE Szymon Mysiakowski
(ZAMPA SP. Z O.0.
FIRMA COMPLEX Bogdan Zawadzki
PW "PROGRES" SPJJ. K. Lewandowski, Ł. Lewandowski
75
ZENON KLIMASZEWSKI
76
ró
FHU "JAWOR" GRZEGORZ STENKA
FPUH DARIUSZ WYSZYŃSKI
78. |DAWID JARZYŃNSKI
79 |TARTAK PŁOSKINIA JUSTYNA GAWRON
| 80 |ZAKŁAD WYROBÓW DREWNIANYCH KAZIMIERZ ABRAMCZYK
81. |GRAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
82 |ŁĄCCY - KOŁCZYGŁOWY Sp.zo.o.
83 |JAWOR TOCZYŁOWSŚCY WOJTECZKO SPÓŁKA JAWNA
84 [TARTAK LULKOWO SP. Z O.O.
85 |ZAKŁAD DRZEWNY NAPIWODA Sp. Z 0.0
86. |FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "TRAK-POL" Zofia Żbikowska
87 |P.B.D DREW TOM Tomasz Lewandowski
88 |JP PROMIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.k.
89 |BARLINEK INWESTYCJE SP.Z 0.0
90 |BRW COMFORT SP. Z O.0.
91 |GRILL-IMPEX SP. Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K.
92 |TARTAK LUBNOWO S.C. D. Sielicka, W. Sielicki
93 |"WESTO" ZAKŁAD PROD. DRZEWNEJ Stanisław Wyszyński
94 |P.P.H.U. DARIUSZ ŚWIDER
95. |PRODUKCJA.HANDEL.USŁUGI. TEMPKA MARCIN
96 |ZBIGNIEW NOWAK Z-D HANDLOWO-USŁ. "DREWMOT"
97. |PRZERÓB DREWNA Arkadiusz Kiepas
98 |"PODŁOGI L.C." SP. Z O.0.
56 P.H.U. " DREW-MET " Sławomir Kołtowski
160 |MATECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
101 |PPUH "SCANDPOL" PIOTR MROZOWICZ
102 |P.P.U.H. "TRAKPOL" Peek Krzysztof
103 jIKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
104 |KPPD-SZCZECINEK S.A.
105 |"ABWOOD" SPÓŁKA Z O.O.
106 |[TRAK-POL Adam Gałka
107 |TOMASZ WYSZYŃSKI TRANSPORT USŁUGOWY HANDEL OKRĘŻNY
108 |P.P.H.U. TARTAK IMPORT-EXPORT Jerzy Abramczyk
STELMET SPÓŁKA AKCYJNA
PPHU TRANS-WOOD S.C. W.Śledziewski S.Śledziewski
111 |"DREWPAL"- WYRÓB PALET Tomasz Nalewajk
112 |P.P.H.U. SKLEJ-DAR Dariusz Dronszcz
113 |P.P.H.U. "WĘGLO-DREW" NORBERT REUT
114 |AGROMEG SP.Z O.O.
115 |USŁUGI I PRODUKCJA WYROBÓW TAR Tomasz Belka
116 [TARTAK USŁ-HANDLOWY JANUSZ Kalkowski
117 |KINGWOOD BARTŁOMIEJ KIEPAS
118 |ADAM PIĘDZIAK ADAMUS
119
|PPHU EDA IMPORT-EXPORT EDYTA MAREL-ORZECHOWSKA
120
[TRANSPORT CIĘŻAROWY Grzenkowicz Witold
121
(ZAKŁAD DRZEWNY”"DREWBAL" WOJCIECH SZYNDLER
122
SARCO Tadeusz Czartoryski
123
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE "DREWIMPEX"
124
125
KOOPERACJA MARCIN SZULĘCKI
PHU KAMI SC.ANTONI ŚWIETLICKI Krzysztof Stupak,Michał Stupak
126 |N.T.H. SZCZEPAN SĘKAL
127 |DARIUSZ WOŹNIAK FPHU "WOŹNIAK"
128 |"WOODPOL" WALDEMAR CZARNIECKI
129 |"MGJ" - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
130 |"PROJEKT + 2000" SP. ZO.O.
(WALTIMBER Andrzej Waluś
132
"BLASTOPOL FD" PAWEŁ PIOTR BLA NDO ELŻBIETA SAWA-BLANDO SJJ.
WALUŚ ZENON-PPUH "WAL-DREW"
134 |PINUS Teresa Niedzielska
" 2017r.
Lp. Nazwa klienta
1 | INTERNATIONAL PAPER-KWIDZYN sp.z 0.0.
2 | MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
3 | MRGARDEN SPÓŁKA ZO. O.
4 | "PAGED-SKLEJKA" Spółka Akcyjna
5 | TARTAK CHRUŚCIEL Marian Drabiński
6 | MIZERSKA MARTA PPHU" PAK-POL"
7 | PPUH "KOCOŃ" SPJJ. Kocoń K.,Kocoń J.
8 | FHPT MARIAN GERKA
9 | TARTAK JAGODNO Artur Zagalski
10 | Z-D PRZEM. DRZEWNEGO PIOTR ŻEMOJTEL Z-d Prod.w Godkowie
11 | STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. z 0.0.
12 | ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ Z-D STOLARSKI WIESŁAW TAŃSKI
13 | P.P.-H. "KASZUB" - TOMASZ MARCINIAK
14 | AGROMEG SP.Z O.O.
15 | ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DREWNA EWELINA ZIENOWICZ
16 | ZAKŁAD PROD.-USŁUGOWO-HANDLOWY "DREWMET"JAROSŁAW GARBACZEWSK
17 | FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA PIKS Piotr Sitnicki
18 | "SKLEJKA - PISZ" PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
19
P.P.H.U MAŁGORZATA STYPIK
20
IMPORT-EXPORT A.KORDALSKI ZAKŁAD PRZEMYSŁU DRZEWNEGO
21
MAŁGORZATA PIŁKOWSKA FIRMA Handlowo - Usługowa "Aleks"
22 | ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH "DĄBROWA" WOJCIECH GAWRON
23 | PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE NATURA-MEBEL Sp.z o.o
24 | DOROTA KISYKP.P.H.U.
25 | PRZEDS.HANDLOWO USŁUGOWE ZREMB LAS ADRIAN DUBICKI
26 | TARTAK "STARY FOLWARK" Wiesław Wasiek
27 | ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH Zbigniew Płocharczyk
28 | PRZEDS.ROBÓT.DROG.-BUDOWL. DARIUSZ KOWALEWSKI
29 | KAM INVESTMENT Katarzyna Biedrzycka
30 | FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO HANDLOWA "BRATPOL" S.C.Tadeusz
31 | IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
32 | "KACZKAN" ZAKŁ.PROD.DRZEWNEJ Józef Kaczkan Spółka Jawna
33 | BRW COMFORT SP. Z 0.0.
34
WARM-TRAK Piotr Wardzyński
35
P.P.H.U. „STOL-WOOD"
36
SIENKIEWICZ FIRMA PROD.-HAND.- USŁUGOWA LESZEK SIENKIEWICZ
37
PPH-TOR-PAL SP ZOO
38
PRZEDSIĘBIORSTWO DRZEWNE "SŁAWLAND" Sp.z 0.0.
39
PW SOLAS EWA RODZIEWICZ
40
TK LOCO SP. Ż O.O.
41
N.E.T. WOOD SP. Z O.O.
42
"ZBLECH TRANS" Szymon Zblewski
43
USŁUGI LESNE "SOSENKA" Grzegorz Ruczewski
44
F.P.H. JAN-POL PŁOSKI JANUSZ Spółka jawna
45
PPHU EURO-WOOD Przemysław Włodarski
46
USŁUGI TRANSP.PROD.WYROBÓW TARTACZNYCH MAREK BARTOSINSKI
47
DAWID JARZYŃSKI
48
PPHU TADEUSZ RYBEK Tadeusz Rybek
4
PRZED. INSTALACYJNO-MONTAŻOWE INŻYNIERIA PIOTR KLUCZNIK
50
ŁĄCCY - KOŁCZYGŁOWY Sp. z 0.0.
51
USŁUGI TARTACZNE -Jerzy Kich
52
P.P.U.H. "TRAKPOL" Peek Krzysztof
53
F. U. H. "LEMARK" Mateusz Balul
54
PRODUKCJA HANDEL USŁUGI PAK-PAL
55
HOLZINDUSTRIE SCHWEIGHOFER GmbH
56
GRAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
57
KOOPERACJA MARCIN SZULĘCKI
58
"TARTAK" K.USTASZEWSKI, B.Ustaszewska sp. jawna
59 | TARTAK USŁUGOWO PRODUKCYJNY Bogdan Manelski
60 | BM-WOOD CIESIELSTWO-STOLARSTWO -TRAK Błażej Maziuk
61 | "DREW-DACH" W.SYLDATK Skup-Sprzedaż-Przerób Drewna
62 | PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI DRZEWNEJ "DREWKUL"
63 | TARTAK LUBNOWO S.C. D. Sielicka, W. Sielicki
64 | KINGWOOD BARTŁOMIEJ KIEPAS
65 | "POLDREW TRADING COMPANY" Spółka z o.o.
66 | ZAKŁAD H-U-T "KLIMCZAK" Marek Klimczak
67 | SENDOM DOMY DREWNIANE SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
68 | USŁUGI HANDEL TRANSPORT Sylwester Czasnojć
69 | FHUP "HAND-DREW" Grzegorz Bednarowski
70 | KOM. I PAK. IZOL.USŁ.MECH-ŚL. Marek Mróz
71 | "MANAR" PPHU S.C. J. Folwarska, Abdalla Mahluf
72 | ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY Ewa Gałek
73 | P.P.H.U. DARIUSZ ŚWIDER
74 | PRZEDSIĘBIORSTWO PRZETWARZANIA I OBROTU PROD. DRZEWN. "PINUS
75 | "DREW - ZBYT" ZAKŁAD OBROTU DREWNEM Anna Niska
76 | KAWO WŁODZIMIERZ NOGA
77 | F.H.CASTOR Dariusz Kluczkowski
78 | "PODŁOGI L.C." SP. Z O.O.
79 | ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY DARIUSZ NOWAK
80 | KADERA JAN KUCZYŃSKI
81 | FHU "JAWOR" GRZEGORZ STENKA
82 | JAN TRZNADEL PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE
83 | ZAKŁAD TARTACZNO-STOLARSKI S.C
84 | PHU DREWPOL WANDA SUSZCZEWICZ
85 | ZBIGNIEW NOWAK Z-D HANDLOWO-USŁ. "DREWMOT"
86 | PPHU TARTAK ROGAJNY Piotr Zawadzki
87 | FHU SZYDŁOWSKA DANUTA
88 | ILIM NORDIC TIMBER GMBH8CO.KG
89 | "DANMARK" MAREK KONOPELSKI, Daniel Sieniawski
90 | FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "TRAK-POL" Zofia Żbikowska
91 | PRZEDS.USŁ.PR.HAND. Monrol Spółka z o.o.
92 | PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO BUDOWLANE OBIEKT SP. Z O.O.
93 | PW SELF Mariusz Lewandowski
Lista nie obejmuje danych osobowych osób fizycznych, które nabyły drewno, bez
związku z działalnością gospodarczą lub zawodową (jako konsumenci).