PT
Nadleśnictwo Kamienna Góra
u”,
Kamienna Góra, dnia 13 października 2017 r.
Znak: ZGM.800.6.2017
(tylko pocztą elektroniczną )
Nadleśniczy Nadleśnictwa Kamienna Góra
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Kamienna Góra
ul. Bohaterów Getta 33
58 — 400 Kamienna Góra
Adresat / Strona:
Stowarzyszenie Sieć Obywatelska
Watchdog Polska
ul. Ursynowska 22/2
sprawa-3359(Qfedrowanie.siecobywatelska.pl
ODPOWIEDŹ
NA WNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ
Szanowni Państwo,
w odpowiedzi na przesłany pocztą elektroniczną wniosek o udostępnienie informacji publicznej z dnia
24.08.2017 r. godz.17:26 udostępniam częściowo żądane informacje.
W pozostałym zakresie uprzejmie informuję, że została wydana decyzja o odmowie udostępnienia
informacji publicznej, która zostanie doręczona odrębnie.
Ad 1.
W latach 2015, 2016 12017 (do dnia złożenia wniosku) w Nadleśnictwie Kamienna Góra
pozyskano drewno w ilości:
u 2015 r. — 126400 m*
5 2016 r. — 123499,95 m*
s 1.1.2017 do 31.7.2017 r. — 73551,13 m*
Ad 2.
Drewno pozyskane w Nadleśnictwie Kamienna Góra w poszczególnych latach zostało zbyte
podmiotom, których firmy wskazujemy poniżej:
u 2015 r.
Załącznik nr 1,
. 2016r.
Załącznik nr 2,
n 2017 r.
Załącznik nr 3.
Lista nie obejmuje danych osobowych osób fizycznych, które nabyły drewno, bez związku
z działalnością gospodarczą lub zawodową (jako konsumenci).
Nadleśnictwo Kamienna Góra, ul. Bohaterów Getta nr 33, 58-400 Kamienna Góra
tel.: +48 75 744 30 65, fax: +48 75 744 27 41, e-mail: biuro.kamiennaQ wroclaw lasy.gov.pl www.lasyigov.pl
Załącznik nr 1
Lista odbiorców drewna pochodzącego z Nadleśnictwa Kamienna Góra
w roku 2015
ROMAN DYTKO WYTWARZANIE OPAKOWAŃ DREWNIANY
P.W.JURO-TRANS JERZY GADOMSKI
k "HURTOWNIA LUBAWKA" SPÓŁKA Z0.0.
SWISS KRONO SP. Z O.0.
USŁUGI LESNE SARNECKI SŁAWOMIR .
PUPH "ALFA" CZESŁAW STOCHMAL
PPUH "STOLTRAK" ZBIGNIEW MAZEPA
KĄDZIELA-GOSPODARKA LEŚNA _ Kądziela Marek
"DYTPOL"S.C DYTKO IDYTKO
Ą TARTAK BURKIETOWICZ S.C. M.B. Burkietowicz
9 [4
R ZAKŁAD OBRÓBKI DREWNA JAN BEZLAPOWICZ
"QUERQUS" Damian Fraszewski
> P.P.H.U. JAR-STOL S.C. S.J. SZOPA
SKLEJKA - EKO S.A.
> PRZED.OBR.DRZEW."URBANIAK" Spółka z 0.0.
"APEX" SPÓŁKA ZO.O.
"AL-MIR" PUH A.M. BUCZEK S.C.
P.P.H.U IMPORT-EXPORT Izabella Jasińska
> STELMET SPÓŁKA AKCYJNA
; P.P.AHDREWNEX Grzegorz Krajewski
ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWY "PAWIT" Witold Pawłowicz
ŚWIADCZENIE USŁUG LEŚ.I BUDOW. Zbigniew Filip
"ROJEK" SP.JAWNA A.ROJEK- Tumulec,D.Rojek,M.Rojek
i
»
WYRÓB LISTEW IPARKIETÓW _ Wiesław Sztandara
FPHU "DREWBUD" Wieslaw Galka
FPHU MAN-DREW Chorążak Michał
A DREWTAR MONIKA BOCHEN
; ECCO WOOD SP. Z O.0.
ZAKŁAD PRZEMYSŁU DRZEWNEGO "ŚWIERAD" Spólka z o.o.
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY "DREWTRANS" Janusz Nawara
UNIVERS TRONIX Potyrała Mariusz
DREWMAR P.H.U.
a |= |= |a| 2 | a | 0 | i | a | A un || =
eo|»e|Ija|u|2|>|N|R|© * Ę ę
NR
>
NTNRTNTRTR
SUR) ZA |E=
>
a
GIW|IGIWIWIJNIN|ND
A|*|PIE|S|S|9|N
W | W
o | u
G
A
R R|2|R | W
Bodak Stanisław
R
7.
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
P.HLU. "POL-LAS" ROBERT ROGOWSKI
FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO- -HANDLOWA "DREWNEX'"A.NIEDOJAD
P.P.A.U. STOL-MAR MARIUSZ SZCZEPANIAK
ż "DREW-MIK'" Paweł Mikolowski
"BORMAZ'" DANIEL BOREK
59, P.H.P.U.T. Jarosław Jeziorek
LESNI SPOLECNOST BROUMOV - HOLDING a.s.
aaa
>| |?
un
W
aaa
Aa|js|a|2
m
2
A|G
H
w
SG
5, MGM PH ANDRZEJ MLOSTEK
WYRÓB I SPRZEDAŻ PALET DREWN. MAŁGORZATA WAWRZYNIAK
KLAUSNER HOLZ SACHSEN GMBH
JAN ZAWADA FIRMA P. H. "MEBLOHIT" ę
P-STWO HANDLOWO-USŁUGOWE "DREWMAL"'s.c.
i
F.P.H.''POLANO'" PIOTR CIERPKA
,
PPHDREWMAX Wioletta Łuszczek
P.P.U."RIS" SPÓŁKA Z O.O.
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWO-USŁUGOWE "SANMAR"
ZAKŁAD STOLARSKI "KORNIK" TADEUSZ STASIUK
ZAKŁAD STOLARSKI Krzysztof Gorzelak
Z-D DRZEWNY I USŁUGI TRANSPORT "WOLTAR" Dariusz Wolański
PPH HANDEL I PRODUKCJA PALET Grzegorz Jangas
DREWKAN F.P.H.U. Bartlomiej Torończak
"GOPAL" CIOMEK GRZEGORZ
A A
A| AJAĄJJ
R|>|P|F
A
Wd;
RJ NIS
ZJNIEJ
Q0 | GQ | co A
Z. P.U.H. EKSPORT - IMPORT Karol Gołdyn
"DEMIRA' S.C. M.lwański, J. Drzewiecka
DREWNEX Konrad Jaskulski
Z.P.H.U. '"WŁODEK' PAWEŁ WŁODEK
PP-H EKSPORT-IMPORT Tomasz Łuszczek
"DREW-POL" ZAKŁAD PRZEMYSŁU DRZEWNEGO Marcin Jarguz
KĄDZIELA GOSPODARKA LEŚNA S.C. OLGA KĄDZIELA-KOZIAREK, JACEK K
DREWNEX Agata Jaskulska
USŁUGI TARTACZNE Łukasz Spiewak
ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY ' Waldemar Katowicz
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "HELMAR" Helena Wójcik
TRAK-DREW SC Krystyna Gałka i Damian Gałka
GO GO
o co
= GO
|
ND
o| OSS ©
z|sju|ż|©
DETOA ALBRECHTICE S.R.O.
"DREWNOLAND" DANUTA TEMPKA IWSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
02
j
|
P.U.H."TRAK" Wojciech Łabiński
P.H.U."MATEX" Urszula Wyrwas
TARTAK "TARTEX" Wiesława Dębicka
ZUL - ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH _Grzechynka Jan
"EUROPOL'" SPÓŁKA JAWNA Jaroslaw Zadka, Robert Zadka
PPUH "KOCOŃ" SP.J. Kocoń K.,Kocoń J.
"ROPEZ" FABRYKA MEBLI Robert i Aneta Poszwa S.J.
; DREVOKAPITAL S.R.O
h CIESIELSTWO I ROBOTY OGÓLNOBUD KUKULAK WŁADYSŁAW
3 PRODUKCJA OPAKOWAŃ DREWNIANYCH Slawomir Malinowski
19. TARTAK USŁUGI STOLARSKO-CIESIELSKIE
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE '"Katarzyna,Jan Padewscy "S.J.
TARTAK DOBROSZYCE Bogdan Żuraw
FIRMA HANDLOWA'ARKA'" WIESŁAW MARIAN SYNIEC
BLIŹNIAKI - HOLZGOETTER SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA
=|
e|©
IR
|
=
=
W
=
©
=
||"
S|S|e©
SIS
=|"
e©|©
S|*
=
—
>
=
=
R
=|[2]R
=|R|R|R
w|aja|u
=
|
NR
©
= ||
b |ND|NR
AR *
124. P.H.U.AR-TRANS SPÓŁKA JAWNA U.ARCZYŃSKA,Ł.ARCZYŃSKI
125. BS CORP BARTOSZ SEREK
TOP - DREWNO MARTA ZBIREK
FIRMA PROD.HANDLOWA'"POL-MET" Franciszek Skorut
k DĘBICKI ŁUKASZ WAX
R
=||R
R |BD
©|1|S
129. "WIĄZARY BURKIETOWICZ" _ SPÓŁKA JAWNA
130. DREWBET ŁUKASZ ŻUREK
b USŁUGI LEŚNE I TRANSPORTOWE Robert Marzol
POZYSKANIE I OBRÓBKA DREWNA S.C. KASPERSCY A. M.
ENGIE BIOENERGIA Sp. zo.o
J © ©
=|BlR
| w | W
>|N|R
134. GÓRAL MARCIN TEMPKA I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
135. ŁU-DREW PIOTR ŁUBA
=
W
o
h A
ż MIECZYSŁAW SŚWIĘS
SKUP SPRZEDAŻ I PRZERÓB DREWNA Domagała Tadeusz
hi 4
-II
=
w | W
Go | 1
TRANSPORT-HANDEL DREWNEM HAJDUCZEK SZYMON
PPUH WOLSKA EXPORT-IMPORT /WOLSKA DANUTA
|
W
No
140 FIBERBOARD GMBH
141. SPEC-GROUP NOGACZ KINGA
u
a
>»
; HARĘŻA PIOTR ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY
Ę PHU BOGUMIŁ WYSTRACH
P.P.H.U "KAMIL" Kamil Błoniarz
P.P.H.U. DOMAR MAREK ORZELEK
: P.P.H DREWNOPAK SP.Z O.0.
47, HOLZINDUSTRIE SCHWEIGHOFER GmbH
= | H |
SENSER
h|z|G
=
a
o
”
TARTAK-DOMASZKÓW S.C. _ ANNA BALCER ARTUR FARBOTKO
Załacznik nr 2
Lista odbiorców drewna pochodzącego z Nadleśnictwa Kamienna Góra
w roku 2016
Z
USŁUGI LESNE SARNECKI SŁAWOMIR
PUPH 'ALFA'' CZESŁAW STOCHMAL
"QUERQUS" Damian Fraszewski
P.P.H.U. JAR-STOL S.C. S.J. SZOPA
i SKLEJKA - EKO S.A.
11. JAN JUSZKIEWICZ PUH "JAMAX"
12. USŁUGI TARTACZNO-STOLARSKIE I LUCYNA KOWALIK
= A mn ||
a . « . .
!
ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWY "PAWIT" Witold Pawłowicz
Z 7
AGROBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. KOMAND.
"ROJEK" SP.JAWNA A.ROJEK- Tumulec,D.Rojek,M.Rojek
|
=|-|R
zu P> |Ż
=
A
=
A
=
©
ATRTE
m cZR=
R[R
SASZ
R |BD|IND
5||2
8
„I
N
%
FPHU "DREWBUD'" Wiesław Gałka
sa
35 P.P.H.U.'RUREX'" Zdzisław Mazurkiewicz
P.P.U.H "LIMAR'"MAREK LISIECKI
TRANSPORT, PRZETWÓRSTWO DREWNA Jacek Frankowski
P.H.U. "POL-LAS" ROBERT ROGOWSKI
©lw]Ł|E(N
sa SE zA2
w | | 0 | 0
OEJEJE
R
W
R R|R2
a
ga
g
A
©
Ę
=
R
Q
=
>
a
>
Z
5
|=)
Ę
E
o
(s
e
Q
m4
e
ri
ź
ry
Z
>
ź
>
R
A
=
z
ia Stopka-Gałka
WYRÓB I SPRZEDAŻ PALET DREWN. MAŁGORZATA WAWRZYNIAK
„HA. "MEBLOHIT"
P-STWO HANDLOWO-USŁUGOWE "DREWMAL"''s.c.
P.P.H. DREWPOL GIL DOROTA
PP-H-U DANUTA TOROŃCZAK
SHP HOLZ GMBH
PW "ANDREX" Mariusz Trzaskalski
F.P.H.'POLANO'" PIOTR CIERPKA
EE
|E
z|ź
S|E
x | >
>
GF
ol3
O
Z
©
ź
rd
a
>
Z
SJ
m
8
gi
=
3
z
©
0
o
gi
R
n|n|u
W
=
©
mA
>
=
Z
U
©
ź
©
©
5
gy
A
©
5
Ę
O
NE
0
U
5
N
©
o
un
%
>
Z
N
ż
>
Z
>
=
z
ź
>
ry,
r
mn
|
u
kk
un
j
n|wm
|
u
=
=
ry
=
a
FI
Z
z
<
A
O
=
7
>
w
>
Z
0
B
a
kg:
F.H.U.'DREW-BUD'" Krzysztof Duch
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DREWNA _ Józef Mokrzycki
: PPH IU '"KLON' JAROSŁAW RAKUS
a |G
PPH DREWMAX Wioletta Łuszczek
5, ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY DREW-TRAK Grzegorz Trzebniak
A
SUNFLOWER ALEKSANDRA WIRBUŁ
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWO-USŁUGOWE '"SANMAR"
"EURODREW"JAN MAZUR
ENFOREST SP.Z O.O.
ZAKŁAD STOLARSKI "KORNIK'" TADEUSZ STASIUK
I ZAKŁAD STOLARSKI Krzysztof Gorzelak
PPHU "DARPAL" IMPORT-EXPORT DARIUSZ GRACZ
"DREWPAL SPÓŁKA JAWNA" W. Majtas,K.Drygała,G.Drygała
PPH HANDEL I PRODUKCJA PALET Grzegorz Jangas
F.P.H.U. DANUTA TEMPKA
DREWKAN F.P.H.U. Bartłomiej Torończak
KLAUS DIETER HOFFMANN Przedsięb. Leśne "GAJOWY"
"GOPAL" CIOMEK GRZEGORZ
Ę Z. P.U.H. EKSPORT - IMPORT Karol Gołdyn
"TARTAK MIKOSZOWA' Roman Sokołowski
PRZERÓBKA DREWNA EKSPORT- IMPORT Pestrowicz Dariusz
USŁUGI STOLARSKO-BUDOWLANE RYSZARD FRONCZAK
"POL-DREWNO'" EDMUND ZBIREK
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "HELMAR" Helena Wójcik
s
=
A
=
A
a
0
[s
=
©
=
o
>
m
-
>
©
NS
Z
si
Ę
e
=
a
N
W
z
6
ź
s
=
o|e© G© | GO ce c% | 0Q | co 4 | AA A HT AH]
| P|S|S|a|R|IG|N|=|S|e|s|a|jo|a|a|*|R
o
w
7
mA
>
©
S
ry
m
<
U
O
7
<
sę
4
<<
5
»
Q
2
z
>
7
s
8
s
5
Q
i
r
EŃ
©
>
5
=]
=
©
>
>
5
G
ma
z
Q
Ę
I
=
Q
icz)
Z
7
o
Z.P.H.U. 'BOMAR'" Magdalena Borkowska
=
M
R
E
ź
>
<=
mA
gg
Z
>
=
>
Ś
=
©
o
aj
iz!
zo
97,
gm | mimeonnaumas |||... ma. „ammo
9. |PRODA HANDEL ARTDRZEWNYMI Rafa Krysgnek
R3SPECT DOŁŻAŃSKA Ewa
P.H.U.'MATEX" Urszula Wyrwas
3. TARTAK "TARTEX" Wiesława Dębicka
04. PPUH "KOCOŃ" SP.J. Kocoń K.,Kocoń J.
109,
111. ENGIE BIOENERGIA Sp. z 0.0.
ES ZERZNNNOWE aka o A a RE. w 2
P.P.H.U "KAMIL" Kamil Błoniarz
1
P.P.H.U. DOMAR MAREK ORZEŁEK
P.P.H DREWNOPAK SP.Z O.O.
2 HOLZINDUSTRIE SCHWEIGHOFER GmbH
22. ZAKŁAD DRZEWNY SP. CYWILNA Zofia Paras, Andrzej Paras
126. PPHU '"PAREX" Andrzej Paroń
127.
128
ZAKŁAD STOLARSKI ROSKOSZ S.C. RUDOLF ROSKOSZ MARIUSZ ROSKOSZ
=
=
=
=
*©
=
=
un
= || =
=
=
W
= | R
=
=
—
=
=
©
=
=
=
NR
m
=
=
132. "TRAK-HAN" Andrzej Hanusiak
1
=
s.
158.
139. NORD-POL S. C. E. J. Bagińscy
140. WALDREW DOROTA MAZUR
41. PRODUKCJA PALET I OPAKOWAŃ DREWNIANYCHStanisław Posiewała
—_
33. PPHU DREWPAT PATRYK SKÓRA Patryk Skóra
Załącznik nr 3
Lista odbiorców drewna pochodzącego z Nadlesnictwa Kamienna Góra w
roku 2017
PUPH "ALFA" CZESŁAW STOCHMAL ;
10. "QUERQUS" Damian Fraszewski
11. P.P.H.U. JAR-STOL S.C. S.J. SZOPA
SKLEJKA - EKO S.A.
PRZED.OBR.DRZEW."URBANIAK" Spółka z 0.0.
USŁUGI TARTACZNO-STOLARSKIE I LUCYNA KOWALIK
PRZEDSIĘBIORSTWO "CDG" S.C.
SKLEJKA ORZECHOWO S.A.
7
"APEX" SPÓŁKA Z O. O
mmminisnewm aa
__|EFRUMPORFEXFORT kabel fate 0]
=|||L|R
5|uja|*©|N
—
gl
ORNE O m. GQ GL RAA
| |MARTAKADAMŚWIGOŃITOMASZŚWIGOŃSE
RB |D|NB|IB|IN|BIBD|D|Ł|R
a|5ja|2|9|N|=|S|o|e
"ROJEK" SP.JAWNA A.ROJEK- Tumulec,D.Rojek,M.Rojek
28. "DRIMEX" SP.Z O.O.
29. "GOSPOL"PRODUKCJA OPAKOWAŃ DREWNIANYCH,HANDEL J.GRZEGOREK
"PALATOM" PHPU Arkadiusz Tomczyk
FABRYKA MEBLI BODZIO Bogdan Szewczyk Spółka Jawna
k FPHU JAN-DREW Jan Chorążak
PPH AMESKO SJJ. L.Skóra „M.Skóra-Szydłowska
NIECKULA STANISŁAW "MONIŚ" FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁ
: TRAK-POL Adam Gałka
©|eEG]W
SES
G
=
FIRMA EURODREW S.C. JAN MAZUR, JÓZEF MAZUR
WYRÓB LISTEW I PARKIETÓW Wiesław Sztandara
w|W|wW | W
PJS
W
©
WINCENCIAK MAREK P.P.H.U.
A FPHU "DREWBUD" Wiesław Gałka
FPHU MAN-DREW Chorążak Michał
R
sr
|
N
DREWTAR MONIKA BOCHEN
ECCO WOOD SP. Z O.0
DREWBUD WROŃSCY S.C. Maciej Wroński, Jakub Wroński
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY "DREWTRANS" Janusz Nawara
UNIVERS TRONIX Potyrała Mariusz
W.P.H. ADAMUS Andrzej Adamus
H
2
a
Cd
P.P.U.H "LIMAR"MAREK LISIECKI
HENDZLIK TRANSPORT Marek Hendzlik
STOLARSTWO-TARTACZNICTWO Ryszard Sułkowski
"TARTAK PROCHOWICE" SP. ZO.O
TRANSPORT, PRZETWORSTWO DREWNA Jacek Frankowski
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
P.H.U. "POL-LAS'" ROBERT ROGOWSKI
|iramsrorysamuszszoów ik (00)
|ENMONNN A i ( kżknaa i |
nmn|miu|m|iu|u|wi R
5|a|2|6|0]=|2 3
|
P-STWO HANDLOWO-USŁUGOWE "DREWMAL"'' s.c.
F.P.H.''POLANO'" PIOTR CIERPKA
n|u|w
e|©|N
a
=
PRODUKCJA.HANDEL.USŁUGI. TEMPKA MARCIN
o S|G
S
z"
4
71. ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DREWNA Józef Mokrzycki
72. PPUH KALPOL Daniel Kalachurski
PPH DREWMAX Wioletta Łuszczek
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY DREW-TRAK Grzegorz Trzebniak
P.P.U."RIS'" SPÓŁKA Z O.O.
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWO-USŁUGOWE "SANMAR"
"EURODREW"JAN MAZUR
ENFOREST SP.Z O.0.
ZAKŁAD STOLARSKI "KORNIK" TADEUSZ STASIUK
PRZEDSIĘB.PROD-USŁ-HANDLOWE EXPORT-IMP.Stanisław Zazulak
PPHU "DARPAL'" [IMPORT-EXPORT DARIUSZ GRACZ
Z-D DRZEWNY I USŁUGI TRANSPORT "WOLTAR" Dariusz Wolański
PPH HANDEL I PRODUKCJA PALET Grzegorz Jangas
F.P.H.U. DANUTA TEMPKA
85. DREWKAN F.P.H.U. Bartłomiej Torończak
"GOPAL' CIOMEK GRZEGORZ
Z. P.U.H. EKSPORT - IMPORT Karol Gołdyn
"TARTAK MIKOSZOWA'" Roman Sokołowski
PRZERÓBKA DREWNA EKSPORT- IMPORT Pestrowicz Dariusz
k TRANS-HAND Rafał Hanusiak
DREWNEX Konrad Jaskulski
"DREW-POL" ZAKŁAD PRZEMYSŁU DRZEWNEGO Marcin Jarguz
a | AA] A]
ajs|n|a|2
A
©
co | co A
PI z
Go
s
g
ei
Ę
mA
=
w
O
Z
=
ź
s
z
=
5
=
8
ź
8
=
2
(es
w
e
E
E
w
=
©
E
>
zo)
m
A
©
G
=
FJ
©
ź
EJ
>
Z
El
=
<a
0
N
>
m
5
=
ma
©
z
O
N
>
R
=
H
=
E
o
>
A
je
>
A
>
Z
I
Ś
u
==
>
A
ź
>
E
S
si
S
>
A
gy
o
a
e
A
a
g
©
A
-
=—=
Z
w
©
A
=]
-
©
z
o
Ń
EJ
E
Ę
8
=
o o|ole© GO | GO
n|jżjs|8|= $ |
P.P.U.H. "SANDERS" Monika Kalachurska
KĄDZIELA GOSPODARKA LEŚNA S.C. OLGA KĄDZIELA-KOZIAREK,JACEK K
DREWNEX Agata Jaskulska
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "HELMAR" Helena Wójcik
= "©
=!
ł
N
>|5
zlŻ
| a
>|K
A
| 3
S|N
a| <
Gl
5|3
<|O
SI=
lac)
z|>
z|£
G|©
S|O
O|<£
<|Q
<|Z
<
E"
=
©
5
w
=
A
o
s
ź
©
N
:
0
0
0
0
TRAK-DREW S.C. Krystyna Gałka i Damian Gałka
DETOA ALBRECHTICE S.R.O.
05. Z.P.H.U. "BOMAR'" Magdalena Borkowska
PPHU MAJ RENATA MLOSTEK
KML PIECHOTA KATARZYNA
DOM -
BUD Kazimierz Stachowiak
PROD.I HANDEL ART.DRZEWNYMI Rafał Krystyniak
i KRZYSZTOF WAWRO TRAK-BUD
BIOMASS PL SP. Z O.O.
P.H.U."MATEX" Urszula Wyrwas
TARTAK "TARTEX" Wiesława Dębicka
PRZERÓB DREWNA Arkadiusz Kiepas
FIRMA BUDOWLANO-STOLARSKA "STOLDOM'" Władysław Jagieło
16
"EUROPOL'" SPÓŁKA JAWNA Jarosław Zadka, Robert Zadka
PPUH "KOCOŃ" SP.J. Kocoń K.,Kocoń J.
i
|
128
129.
TRANSPORT-HANDEL DREWNEM HAJDUCZEK SZYMON
|
i
34. P.P.H.U "KAMIL" Kamil Błoniarz
3
:
0
1
2
3
04
(p
06
07
08
09
;
m |
= | —
= |©
=
||| R
=||R
= |
=
zj
=
=
50
jem
=
=
:
2
=
NR
=
|
2
2
h
0
22
3
4
= | = | 2 | 2
L|N|N
NIESIE
P.P.H.U. DOMAR MAREK ORZEŁEK
3 P.P.H DREWNOPAK SP.Z O.O.
3 HOLZINDUSTRIE SCHWEIGHOFER GmbH
38. P.H.U. "KRASEL" Zbigniew Krasel
39 GAJOWY SP. Z O.O.
PPHU 'PAREX" Andrzej Paroń
41. KADZIELA-LESNI HOSPODARSTVI S.R.O.
PPHU "BRATPOL" Grzegorz Łuszczek
: SANMAR SZCZYTKOWICE Sp. z 0.0.
145. WALDREW DOROTA MAZUR
146. PRODUKCJA PALET IOPAKOWAŃ DREWNIANYCHStanisław Posiewała
= | = | 2 | 2 | A | R
> |||
t G|N|JE|S
,
5
6
7
= | R
"R
>
ajR|R
=|G|8
=
m
EF
ź
=
>
m
z
w»
=
©»
=
2
=
Ga
o»
a
152.
i
i54.
155.
56. P.H.P "BIOFOT" Marcin Cysewski