pismo_przewodnie.pdf
|
GAN:
Nadleśnictwo Młynary
Młynary, „Ab. .10.2017r.
Zn. spr.: ZG.0172.3.2017
Stowarzyszenie Sieć Obywatelska Watchdog Polska
ul. Ursynowska 22/2 sprawa-3359Qfedrowanie.siecobywatelska.pl
ODPOWIEDŹ NA WNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ
Szanowni Państwo,
w odpowiedzi na przesłany pocztą elektroniczną wniosek 0 udostępnienie informacji publicznej z dnia 24 sierpnia 2017r. godz. 17:26 udostępniam częściowo żądane informacje.
W pozostałym zakresie uprzejmie informuję, że została wydana decyzja od odmowie udostępnienia informacji publicznej, która zostanie doręczona odrębnie.
Ad 1.
W latach 2015, 2016 i2017 (do dnia złożenia wniosku) w Nadleśnictwie Młynary pozyskano drewno w ilości:
L 2015 r. — 85 254 m$
u 2016 r. — 79 471 m3
u 1.1.2017 do 31.08.2017 r. — 51 451 m*
Ad 2. Drewno pozyskane w Nadleśnictwie Młynary w poszczególnych latach zostało zbyte podmiotom, których firmy wskazujemy poniżej:
u 2015r. Załącznik nr 1
u 2016 r. Załącznik nr 2
Nadleśnictwo Młynary, ul. 1 Maja 21 A, 14-420 Młynary tel.: +48 55 248 61 53, fax: +48 55 248 61 93, e-mail: mlynaryQolsztyn.lasy.gov.pl www.lasy.gov.pl
u 2017 r. Załącznik nr 3
Lista nie obejmuje danych osobowych osób fizycznych, które nabyły drewno, bez związku z działalnością gospodarczą lub zawodową (jako konsumenci).
Nadleśnictwo Młynary, ul. 1 Maja 21 A, 14-420 Młynary tel.: +48 55 248 61 53, fax: +48 55 248 61 93, e-mail: mlynaryQolsztyn.lasy.gov.pl www.lasy.gov.pl
|
Załącznik_Nr_1.pdf
|
Załącznik nr 1
Podmioty, których firmy nabyły drewno w 2015 roku
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
FHPT MARIAN GERKA
"SKLEJKA - PISZ" PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
INTERNATIONAL PAPER-KWIDZYN sp.z 0.0.
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH FERSTER ZYGFRYD
"KACZKAN" ZAKŁ.PROD.DRZEWNEJ Józef Kaczkan Spółka Jawna PRZEDS.PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWE "AJRAM" MARIA ŁESYK "PAGED-SKLEJKA" Spółka Akcyjna
PPH-TOR-PAL SP ZOO
PRZEDS.PROD.-HAND."ROLMET" PRODUKCJA TRZONKÓW W.BIELAWSKI ZAKŁAD PROD.-USŁUGOWO-HANDLOWY "DREWMET"JAROSŁAW GARBACZEWSKI ZAKŁAD TRANSPORTU LEŚNEGO _ Jerzy Jankowski
"DANMARK" MAREK KONOPELSKI, Daniel Sieniawski
SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW PRZEMYSŁU DRZEWNEGO "MAZURSKA" P.W. "DREW-JANY" S.C. J.BANIUSZEWICZ,E.BANIUSZEWICZ
USŁUGI TRANSPORTOWE HANDEL DREWNEM DARIUSZ ŻBIKOWSKI MUDRYK STANISŁAW ZAKŁAD STOLARSKI WYTWARZANIE TRUMIEN PPUH POŚREDNICTWO I TRANSPORT CIĘŻAROWY TADEUSZ LIPSKI "AKACJA" IRENA WĄŚNIEWSKA
PRZEDS.USŁ.PR.HAND. Monrol Spółka z o.o. TARTAK USŁUGOWO PRODUKCYJNY Bogdan Manelski TARTAK CHRUŚCIEL Marian Drabiński
P.P.-H. "KASZUB" - TOMASZ MARCINIAK
P.P.U. NORDTECHNIK Spółka z o.o.
ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY "MOTOR-IMPEX" WIESŁAW TUZIŃSKI ZAKŁAD STOLARKI BUDOWLANEJ"CAL Z.CYWIŃSKI I WSPÓLNICY Sp. J. PPUH BIOPOL J.NADOLSKI, , B. NADOLSKA SPÓŁKA JAWNA FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA PIKS Piotr Sitnicki
PPHU Mariola Nawceniak-Matwiejczyk
SIENKIEWICZ FIRMA PROD.-HAND.- USŁUGOWA LESZEK SIENKIEWICZ "KARWEL" Z.JĘDRYCHOWSKI K.REŃSKI Spółka Jawna
KAWO WŁODZIMIERZ NOGA
ZAKŁAD STOLARSKI Sylwester Jabłoński
ZAKŁAD TARTACZNO-STOLARSKI S.C
„ CERVID" Szymon Maćkowiak
BARLINEK INWESTYCJE SP.Z 0.0
TARTAK JAGODNO Artur Zagalski
FIRMA USŁUG-HANDL. WICZLING Wiczling Mirosław
"MGJ" - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
FIRMA COMPLEX Bogdan Zawadzki
ZAKŁAD DRZEWNY"DREWBAL" WOJCIECH SZYNDLER
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH Stanisław Piechnik
ŁĄCCY - KOŁCZYGŁOWY Sp. z 0.0.
ARTEX P.P.H.U. Piotr Ołowiak
F.P.H. JAN-POL PŁOSKI JANUSZ Spółka jawna
"STYBOWSKI" ZAKŁAD STOLARSKI Jacek Stybowski
PW "PROGRES" SPJJ. K. Lewandowski, Ł. Lewandowski
PW SOLAS EWA RODZIEWICZ
C-ZRĘB BOGDAN CIENKI
FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO HANDLOWA "BRATPOL" S.C.Tadeusz FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWO - PRODUKCYJNA Mariusz Niski ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ Z-D STOLARSKI WIESŁAW TAŃSKI CYRDREW FIRMA HANDLOWA Wojciech Cyronek
MAŁGORZATA PIŁKOWSKA FIRMA Handlowo - Usługowa "Aleks" U.T.H.D.I.ART.ROL.PRZEM - _ PRZET. DREW, Leszek Radka
FPUH DARIUSZ WYSZYŃSKI
PPHU SZABAN Bogdan Jerzy Szaban
„FRAM-POL" SP.Zz.0.0
P P-H-U MEBLAT Dariusz Latzke
PPHU TADEUSZ RYBEK Tadeusz Rybek
ABAKUS WOOD POL WIECZOREK - SKUMBIN SPÓŁKA JAW "DREWCOM" SEBASTIAN SADŁEK
"DREWEX" GŁUSZCZUK ŁUKASZ
FORNIR - OLGA SAWICKA
P.P.H.U MAŁGORZATA STYPIK
TIR89 RAFAŁ SZCZEPANIAK
STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp.zo.o.
DARIUSZ KRZYKOWSKI
P.H.U "FRANKOWSKI "S.C. Daniel i Arkadiusz Frankowski USŁUGI HANDEL TRANSPORT Sylwester Czasnojć ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH "DĄBROWA" WOJCIECH GAWRON Z-D OBRÓBKI DREWNA "DREWZAM"_ Grażyna Zambrzycka ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DREWNA EWELINA ZIENOWICZ
RONKOWSKI FABRYKA OKIEN I DRZWI SPÓŁKA AKCYJNA ZPUH "DREWMEX" Roman Ziółkowski
TARTAK LUBNOWO S.C. D. Sielicka, W. Sielicki
MIZERSKA MARTA PPHU " PAK-POL"
KLON SPÓŁKA AKCYJNA
DREW-HANDEL MAREK KONIUSZEK
ZAKŁAD DRZEWNY Janusz Różycki
DĘBICKI CEZARY JERZY CDJ _ TRANSPORT
FIRMA PROD.-HANDL.USŁUG. QUERCUS LESZEK PANEK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE "DREWIMPEX"
PHU DREWPOL EDWARD SUSZCZEWICZ
WARMIŃSKO-MAZURSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP W OLSZTYNIE "DREWBAL"-TARTAK STANISŁAW TROCHIMOWICZ
DARIUSZ ZAŁUCKI "JAN-DAR"
ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA CIECZKO BRYGIDA CIECZKO, JERZY CIECZKO ZAKŁAD WYROBÓW DREWNIANYCH KAZIMIERZ ABRAMCZYK
PRZERÓB DREWNA Arkadiusz Kiepas P.P.-H.-U. "TARTAK" Zenon Rymkiewicz ŻYLIŃSKI I WSPÓLNICY TARMAX Spólka Jawna
PRZEDSIĘBIORSTWO DRZEWNE _ "SŁAWLAND" Sp.z o.o.
USŁUGI LEŚNE "SOSENKA" "Grzegorz Ruczewski
DELTA GARTENHOLZ POLSKA SP.z O.0.
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE NATURA-MEBEL Sp.z 0.0
PPUH JERZY MISIAK Radosław Świgoński SpółkaJawna ALEKSANDER PIETRYGA-PRZEDS. HANDLOWO-USŁUGOWE "MAXPAL" BYDGOSKIE ZAKŁADY SKLEJEK SKLEJKA-MULTI Spółka Akcyjna
FIRMA USŁUGOWA Magdalena Majchrzak ZAKŁAD PROD.AKCESORII DREW. MAREK FILIPOWICZ P.H.U.PAL-DREW Piotr Żabiński
TRAN.CIĘŻ.ORAZ HANDEL DREWNEM Beata Zblewska
PHU "WARMIA" IMPORT-EKSPORT KOZŁOWSKA DANUTA GRAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ _ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ "HOMANIT POLSKA SP. Z 0.0. i Spółka” Spółka Komandytowa BRW COMFORT SP. Z O.O.
ZAKŁAD STOLARSKI "BOBAS" _ Marek Cieczko
P.B.D DREW TOM Tomasz Lewandowski
"TARTAK" ROMANOWSKA Barbara
DREW-KOM Wojciech Chrostek
F. U.H."LEMARK" Mateusz Balul
GRILL-IMPEX SP. Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K. PINUS ŁUKASZ PIOTR PŁOSZAJ
WERTH-HOLZ SPÓŁKA AKCYJNA
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
DREW-MAR MARTA PONIATOWSKA
DREW-KOM CIEROCKI RADOSŁAW Drewno Kominkowe "EXPORT-POLAND" S.C. A.,S.A.,S$. Abramczyk
MARWOOD MARIUSZ KULAS
PPHU TARTAK ROGAJNY Piotr Zawadzki
WEGA SP. Z 0.0. W UPADŁOŚCI LIKWIDACYJNEJ
DREWBUK-JAN SOBIESKI
PPHU TARTAK LIGORA RAFAŁ LICZNERSKI
MCM WORLD TRADE SP.Z O.0.
MARIZ Izabela Leonowicz
AGROTURYSTYKA BOLESŁAW JANKOWSKI
ŁUKASZ KRUCZYK "KRUK"
ZAKŁADY PRZEMYSŁU SKLEJEK "BIAFORM" S.A.
BMZ S.C. B.M.M.D. Zawadzki
ENGIE BIOENERGIA Sp. z o.o.
KRUCZYK WIESŁAW KRZYSZTOF _ Przeds.Prod.-Usł.-Transportowe HEBAN DOMY Z DREWNA SP.Z O.O.
STEICO SP. Z O.O.
WALUŚ ZENON-PPUH "WAL-DREW"
KAR-PLAT TROTY Eugeniusz Ludwikowski
AROCO DARIUSZ TRECZYŃSKI
JP PROMIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K. "HTU" MAREK SZCZEPAN OGONOWSKI Marek Szczepan Ogonowski
KINGWOOD BARTŁOMIEJ KIEPAS TARTAK PŁOSKINIA JUSTYNA GAWRON FIRMA "KORA" Lupa Rafał "EKO-MARIZ" MARCIN LEONOWICZ
VEGA FURNITURE ENTERPRISE SP.ZOO. TARTAK LULKOWO SP. Z O.0. ZAKŁAD STOLARSKI PIĘTRUS Bernadeta Cieczko
"DREWPAL"- WYRÓB PALET Tomasz Nalewajk PRODUKCJA HANDEL USŁUGI PAK-PAL P.H.U.POLONIA HENRYK KIŻEWSKI
PRZED. PROD. HAN. USŁ. DREWIAR Jarosław Goździewski TARTAK U.-P.-H WALDREW Waldemar Ludwiniak P.P.H.U. TARTAK Stanisław Szymerkowski
TSB BARCZEWO Marek Osajda
P.P.U - STEPNOWSKI ZBIGNIEW
PPHUT 'PAL-MAR" SPÓŁKA CYWILNA Marcin Brzuzy,Wł. Brzuzy "EXTRAL" IWONA CHOJNOWSKA Iwona Chojnowska ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH Dariusz Bączek DREWSAD S.C. SŁAWOMIR I ANDRZEJ POSTEK
NADL 1C
*
p<
mgr inż. A i
|
Załącznik_Nr_2.pdf
|
Załącznik nr 2
Podmioty, których firmy nabyły drewno w 2016 roku
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
FHPT MARIAN GERKA
"SKLEJKA - PISZ" PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
INTERNATIONAL PAPER-KWIDZYN sp.z 0.0.
"KACZKAN" ZAKŁ.PROD.DRZEWNEJ Józef Kaczkan Spółka Jawna "PAGED-SKLEJKA" Spółka Akcyjna
PPH-TOR-PAL SPZOO
PRZEDS.PROD.-HAND."ROLMET" _ PRODUKCJA TRZONKÓW W.BIELAWSKI ZAKŁAD PROD.-USŁUGOWO-HANDLOWY "DREWMET"JAROSŁAW GARBACZEWSKI PPHU "REMIX" S.C. BOŻENA Dąbrowska, Andrzej Dąbrowski "DANMARK" MAREK KONOPELSKI, Daniel Sieniawski
P.W. "DREW-JANY" S.C. J.BANIUSZEWICZ,E.BANIUSZEWICZ
USŁUGI TRANSPORTOWE HANDEL DREWNEM DARIUSZ ŻBIKOWSKI
P. W. " BERYLUX" L.RYNKOWSKI M.Rynkowska Spółka Jawna
PRZEDS.USŁ.PR.HAND. Monrol Spółka z o.o. P.H.U. " DREW-MET " Sławomir Kołtowski
TARTAK USŁUGOWO PRODUKCYJNY Bogdan Manelski TARTAK CHRUŚCIEL Marian Drabiński
P.P.-H. "KASZUB" - TOMASZ MARCINIAK
P.P.U. NORDTECHNIK Spółka z 0.0.
TARTACZNICTWO SPÓŁKA JAWNA _ J.S.Szydłowscy
ZAKŁAD STOLARKI BUDOWLANEJ"CAL Z.CYWIŃSKI I WSPÓLNICY Sp. J. PPUH BIOPOL J.NADOLSKI, , B. NADOLSKA SPÓŁKA JAWNA FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA PIKS Piotr Sitnicki
SIENKIEWICZ FIRMA PROD.-HAND.- USŁUGOWA LESZEK SIENKIEWICZ KAWO WŁODZIMIERZ NOGA
ZAKŁAD STOLARSKI Sylwester Jabłoński
ZAKŁAD TARTACZNO-STOLARSKI S.C
„, CERVD" Szymon Maćkowiak
BARLINEK INWESTYCJE SP.Z 0.0
"MGJ" - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
FIRMA COMPLEX Bogdan Zawadzki
ZAKŁAD DRZEWNY"DREWBAL" WOJCIECH SZYNDLER PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI DRZEWNEJ "DREWKUL" ŁĄCCY - KOŁCZYGŁOWY Sp. z 0.0.
SKLEJKA ORZECHOWO S.A.
F.P.H. JAN-POL PŁOSKI JANUSZ Spółka jawna
P.P.H.U "MARPOL" Urszula Pogorzały
"STYBOWSKI" ZAKŁAD STOLARSKI Jacek Stybowski
PW "PROGRES" SP.J. K. Lewandowski, Ł. Lewandowski C-ZRĘB BOGDAN CIENKI
ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ Z-D STOLARSKI WIESŁAW TAŃSKI MAŁGORZATA PIŁKOWSKA FIRMA Handlowo - Usługowa "Aleks" FPUH DARIUSZ WYSZYŃSKI
„FRAM-POL" SP.Z.0.0
PPHU TADEUSZ RYBEK Tadeusz Rybek
"DREWCOM" SEBASTIAN SADŁEK
FORNIR HAJNÓWKA Mikołaj Sawicki
P.P.H.U MAŁGORZATA STYPIK
TIR89 RAFAŁ SZCZEPANIAK
STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp.zo.o.
USŁUGI HANDEL TRANSPORT Sylwester Czasnojć ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH "DĄBROWA" WOJCIECH GAWRON ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DREWNA EWELINA ZIENOWICZ
P.P.H.U. "TRANS-DREW" SYLWESTER BEDNAROWSKI "MANAR" PPHU S.C. J. Folwarska, Abdalla Mahluf TARTAK LUBNOWO S.C. D. Sielicka, W. Sielicki
MIZERSKA MARTA PPHU " PAK-POL" KLON SPÓŁKA AKCYJNA
DĘBICKI CEZARY JERZY CDJ _ TRANSPORT
FIRMA PROD.-HANDL.USŁUG. _ QUERCUS LESZEK PANEK
PHU DREWPOL EDWARD SUSZCZEWICZ
WARMIŃSKO-MAZURSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP W OLSZTYNIE DARIUSZ ZAŁUCKI "JAN-DAR"
ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA CIECZKO BRYGIDA CIECZKO, JERZY CIECZKO PRZERÓB DREWNA Arkadiusz Kiepas
ŻYLIŃSKI I WSPÓLNICY TARMAX Spólka Jawna
PRZEDSIĘBIORSTWO DRZEWNE _ "SŁAWLAND" Sp.z o.o.
WOŁK STANISŁAW "DREW-BUD"
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE NATURA-MEBEL Sp.z 0.0
PPUH JERZY MISIAK Radosław Świgoński SpółkaJawna BYDGOSKIE ZAKŁADY SKLEJEK SKLEJKA-MULTI Spółka Akcyjna FIRMA USŁUGOWA Magdalena Majchrzak
TRAN.CIĘŻ.ORAZ HANDEL DREWNEM Beata Zblewska
PHU "WARMIA" IMPORT-EKSPORT KOZŁOWSKA DANUTA TRANSPORT CIĘŻAROWY Grzenkowicz Witold
FHU SZYDŁOWSKA DANUTA
"OL-WOOD" EKSPORT-IMPORT _ JACEK WYDROWSKI BRW COMFORT SP. Z O.O.
ZAKŁAD STOLARSKI "BOBAS" Marek Cieczko
DREW-KOM Wojciech Chrostek
F. U. H. "LEMARK" Mateusz Balul
DAMP SPÓŁKA Z O.O.
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
DREW-MAR MARTA PONIATOWSKA
FIRMA HANDLOWA KRZYSZTOF KALINOWSKI USŁUGI STOLARSKIE - TARTAK Kleba Zygmunt
PPHU TARTAK ROGAJNY Piotr Zawadzki DREWBUKC-JAN SOBIESKI
WYRÓB PARKIETU Kurłowska Alina
PPHU TARTAK LIGORA RAFAŁ LICZNERSKI AGROTURYSTYKA BOLESŁAW JANKOWSKI ŁUKASZ KRUCZYK "KRUK"
ENGIE BIOENERGIA Sp. z 0.0.
HEBAN DOMY Z DREWNA SP.Z O.O. STEICO SP. Z O.O.
WALUŚ ZENON-PPUH "WAL-DREW"
JP PROMIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K. NATURE SP. Z 0.0.
KINGWOOD BARTŁOMIEJ KIEPAS
FIRMA "KORA" Lupa Rafał
"EKO-MARIZ" MARCIN LEONOWICZ SENDOM DOMY DREWNIANE Seweryn Mazur ZHU "GRAB" Stenka Gabriela
PIOTR JANOWICZ
USŁUGI TRANSPORTOWE TRANS-DREW Tomasz Klawikowski NOWE KORONKI SP. Z.0.O. Spółka Komandytowo- Akcyjna
ADAM PIĘDZIAK ADAMUS
PRZEDSIĘBIORSTWO PROD.HANDLOWE Mirosław Kropidłowski DOM - BUD Kazimierz Stachowiak
Z.P.H.U. TRAK-DREW Piotr Roguz
BM-WOOD CIESIELSTWO-STOLARSTWO -TRAK Błażej Maziuk "TRANSBAL" Dariusz Maliński PRZED.PROD.-HANDL.-USŁUG. Tartak Danielski Wojciech P.P.H.U. DREW-MAX Turek Łukasz
TARTAK - MICHALSKI BOGDAN
PPUH "LARIX" DARGIEWICZ,MACKIEWICZ SP.JAWNA "WOODPOL" WALDEMAR CZARNIECKI
WLAŹ Franciszek
FHU AKRIS Uszkowski Krzysztof
ARTDREW S.C. A. Pudełko B. Kędzierawska WALTIMBER Andrzej Waluś
"TRANS-TUR" TUREK WALDEMAR
MATECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
LELO KAROLINA "BIO-MAX"
PW SELF Mariusz Lewandowski
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWY Piotr Radziszewski JANUSZ SKIBA - SKIPAL
KAM INVESTMENT Katarzyna Biedrzycka
P.P.H.U. DARIUSZ ŚWIDER
NADLĘŚNICZY
mgr inż. NAMiński
|
Załącznik_Nr_3.pdf
|
Załącznik nr 3
Podmioty, których firmy nabyły drewno do 31.08.2017 roku
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
FHPT MARIAN GERKA
"SKLEJKA - PISZ" PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
INTERNATIONAL PAPER-KWIDZYN sp.z 0.0.
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH FERSTER ZYGFRYD
"KACZKAN" ZAKŁ.PROD.DRZEWNEJ Józef Kaczkan Spółka Jawna "PAGED-SKLEJKA" Spółka Akcyjna PRZEDS.PROD.-HAND."ROLMET" PRODUKCJA TRZONKÓW W.BIELAWSKI ZAKŁAD PROD.-USŁUGOWO-HANDLOWY "DREWMET'JAROSŁAW GARBACZEWSKI PPHU "REMIX" S.C. BOŻENA _ Dąbrowska, Andrzej Dąbrowski
ZAKŁAD TRANSPORTU LEŚNEGO _ Jerzy Jankowski
"DANMARK" MAREK KONOPELSKI, Daniel Sieniawski
SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW PRZEMYSŁU DRZEWNEGO "MAZURSKA" P.W. "DREW-JANY" S.C. J.BANIUSZEWICZ,E.BANIUSZEWICZ
MUDRYK STANISŁAW ZAKŁAD _ STOLARSKI WYTWARZANIE TRUMIEN PPUH POŚREDNICTWO I TRANSPORT CIĘŻAROWY TADEUSZ LIPSKI
P. W. " BERYLUX" L.RYNKOWSKI M.Rynkowska Spółka Jawna
PRZEDS.USŁ.PR.HAND. Monrol Spółka z 0.0.
"PARQUETERIES MARGUERITE" — IMPORT-EXPORT SP. Z O.O. P.H.U. " DREW-MET " Sławomir Kołtowski
TARTAK USŁUGOWO PRODUKCYJNY Bogdan Manelski
TARTAK CHRUŚCIEL Marian Drabiński
Z-D PRZEM. DRZEWNEGO PIOTR ŻEMOJTEL Z-d Prod.w Godkowie P.P.-H. "KASZUB" - TOMASZ MARCINIAK
ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY _ "MOTOR-IMPEX" WIESŁAW TUZIŃSKI FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA PIK$ Piotr Sitnicki
PPHU Marioła Nawceniak-Matwiejczyk
SIENKIEWICZ FIRMA PROD.-HAND.- USŁUGOWA LESZEK SIENKIEWICZ "KARWEL" Z.JĘDRYCHOWSKI K.REŃSKI Spółka Jawna
KAWO WŁODZIMIERZ NOGA
ZAKŁAD STOLARSKI Sylwester Jabłoński
ZAKŁAD TARTACZNO-STOLARSKI S.C
ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ BOGUSŁAW PIETRZAK
"AJRAM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZAKŁAD DRZEWNY"DREWBAL" WOJCIECH SZYNDLER
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH Stanisław Piechnik
ŁĄCCY - KOŁCZYGŁOWY Sp. z 0.0.
ARTEX P.P.H.U. Piotr Ołowiak
F.P.H. JAN-POL PŁOSKI JANUSZ Spółka jawna
PW SOLAS EWA RODZIEWICZ
C-ZRĘB BOGDAN CIENKI
FIRMA HANDŁOWO-USŁUGOWO - PRODUKCYJNA Mariusz Niski N.T.H. SZCZEPAN SĘKAL
ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ Z-D STOŁARSKI WIESŁAW TAŃSKI CYRDREW FIRMA HANDLOWA Wojciech Cyronek MAŁGORZATA PIŁKOWSKA FIRMA Handlowo - Usługowa "Aleks"
FPUH DARIUSZ WYSZYŃSKI „FRAM-POL" SP.Z.0.0
PPHU TADEUSZ RYBEK Tadeusz Rybek ABAKUS WOOD POL WIECZOREK - SKUMBIN SPÓŁKA JAW "DREWCOM" SEBASTIAN SADŁEK
FORNIR - OLGA SAWICKA
P.P.H.U MAŁGORZATA STYPIK
TIR89 RAFAŁ SZCZEPANIAK
USŁUG! TRANS.SAM.CIĘŻ. ORAZ HAND.OBWOŹNY-OPAŁ;ADAM SREBNIK USŁUGI HANDEL TRANSPORT Sylwester Czasnojć
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH "DĄBROWA" WOJCIECH GAWRON
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DREWNA — EWELINA ZIENOWICZ
ZPUH "DREWMEX" Roman Ziółkowski TARTAK LUBNOWO S.C. D. Sielicka, W. Sielicki MIZERSKA MARTA PPHU " PAK-POL"
KLON SPÓŁKA AKCYJNA
DREW-HANDEL MAREK KONIUSZEK
ZAKŁAD PROD.-HANDL.-USŁUGOWY "Arkadiusz Antosiak"
DĘBICKI CEZARY JERZY CDJ TRANSPORT
FIRMA PROD.-HANDL.USŁUG. QUERCUS LESZEK PANEK WARMIŃSKO-MAZURSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP W OLSZTYNIE PPHU MARCIN ARTEMIUK
DARIUSZ ZAŁUCKI "JAN-DAR"
ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA CIECZKO BRYGIDA CIECZKO, JERZY CIECZKO ZAKŁAD WYROBÓW DREWNIANYCH KAZIMIERZ ABRAMCZYK PRZERÓB DREWNA Arkadiusz Kiepas
ŻYLIŃSKI I WSPÓLNICY TARMAX Spólka Jawna
"DREWTRANS"- MARCIN SZCZUBEŁEK Marcin Szczubełek PRZEDSIĘBIORSTWO DRZEWNE "SŁAWLAND" Sp.z 0.0. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE NATURA-MEBEL Sp.z 0.0 PPUH JERZY MISIAK Radosław Świgoński SpółkaJawna ALEKSANDER PIETRYGA-PRZEDS. HANDLOWO-USŁUGOWE "MAXPAL" BYDGOSKIE ZAKŁADY SKLEJEK _ SKLEJKA-MULTI Spółka Akcyjna
FIRMA USŁUGOWA Magdalena Majchrzak
P.H.U.PAL-DREW Piotr Żabiński
TRANSPORT CIĘŻAROWY Grzenkowicz Witold
FHU SZYDŁOWSKA DANUTA
BRW COMFORT SP. ZO.O.
ZAKŁAD STOLARSKI "BOBAS" Marek Cieczko
ILIM NORDIC TIMBER GMBH8.CO.KG
DREW-KOM Wojciech Chrostek
F. U. H. "LEMARK" Mateusz Balul
DAGLEZJA . Dariusz Romańczuk
ZPUH STOL-DOM CZERWIŃSCY
PPHU TARTAK ROGAJNY Piotr Zawadzki
FIRMA HANDLOWA Mikołajuk Cezary
PPHU TARTAK LIGORA RAFAŁ LICZNERSKI PRZEDS.HANDLOWO USŁUGOWE ZREMB LAS ADRIAN DUBICKI AGROTURYSTYKA BOLESŁAW JANKOWSKI
ŁUKASZ KRUCZYK "KRUK"
KRUCZYK WIESŁAW KRZYSZTOF Przeds.Prod.-Usł.-Transportowe WALUŚ ZENON-PPUH "WAL-DREW"
TARTAK PŁOSKINIA JUSTYNA GAWRON "EKO-MARIZ" MARCIN LEONOWICZ ZAKŁAD STOLARSKI PIĘTRUS Bernadeta Cieczko P.P.H.U. TARTAK Stanisław Szymerkowski DREWSAD S.C. SŁAWOMIR I ANDRZEJ POSTEK Z.P.H.U. TRAK-DREW Piotr Roguz
OBRÓBKA I HANDEL DREWNEM "Tartek" Kamil Morawski WALTIMBER Andrzej Waluś
PHU DREWPOL WANDA SUSZCZEWICZ
PPUH "TARTAK" Wojciech Stasiak P.P.H.U. DARIUSZ ŚWIDER
ZPUH STOL-DOM Bogdan Czerwiński MRGARDEN SPÓŁKA Z O. O.
LESZDREW Leszek Zyśk
BEST-JUSTYNA ŚLĄZAK
DREW-BUK DANOWSKI DOMINIK
TK LOCO SP. ZO.O.
KADERA JAN KUCZYŃSKI
"DREW - ZBYT" ZAKŁAD OBROTU DREWNEM Anna Niska DREWKO Krzysztof Grzebinoga
"ALDONA" Aldona Świercz
NADLĘJĄNIQGZY
mgr inż. A: ki
|