Nadleśnictwo Wolsztyn
Ą4
Wolsztyn, ../..6..10.2017 r.
Zn. spr.: ZG.0172.13.2017.JS
Stowarzyszenie Sieć
Obywatelska Watchdog Polska
ul. Ursynowska 22/2
02-605 Warszawa
Dotyczy: sprawa-3462Qfedrowanie.siecobywatelska.pl
ODPOWIEDŹ NA WNIOSEK
O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ
Szanowni Państwo,
w odpowiedzi na przesłany pocztą elektroniczną wniosek o udostępnienie
informacji publicznej z dnia 24.08.2017 r. godz. 17.26, udostępniam częściowo
żądane informacje.
W pozostałym zakresie uprzejmie informuję, że została wydana decyzja o
odmowie udostępnienia informacji publicznej, która zostanie doręczona odrębnie.
Ad 1.
W latach 2015, 2016 i 2017 (do dnia złożenia wniosku) w Nadleśnictwie Wolsztyn
pozyskano drewno w ilości:
2015 r. — 103 578,29 m3
2016 r. — 103 122,90 m3
2017 do do 31.8.2017 r. - 63 452,41 m3
o ANS?)
ę C>
14P)
FSC £
wintefsc.org Lasy Państwowe
FSC* C023466
<zapraszamy%
Znak odpowiedzialnej
gospodarki leśnej
Nadleśnictwo Wolsztyn, ul. Bohaterów Bielnika 29, 64-200 Wolsztyn
tel.: +48 68 384-21-46, fax: +48 68 384-21-46, e-mail: wolsztynQzielonagora.lasy.gov.p www.lasy.gov.pl
Ad 2.
Drewno pozyskane w Nadleśnictwie Wolsztyn w poszczególnych latach zostało
zbyte podmiotom, których firmy wskazujemy poniżej:
2015 r.
.| Nazwa podmiotu
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DREWNA Henryk Ratajczak
PRZEDS. WIELOBRANŻOWE BETULA Spółka z o.o.
SWISS KRONO SP. Z O.O.
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH Roman Kostera
P. P.H.U WITKIEWICZ JAROSŁAW
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
WYTWÓRNIA PARKIETÓW DĄBEX Sp. z o.o. Spółka
komandytowa . _ .
LASY PAŃSTWOWE OŚRODEK TRANSPORTU LESNEGO
| STELMET SPÓŁKA AKCYJNA
0 | USŁUGOWY ZAKŁAD STOLARSKI Józef Rzepa
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWO-
11 | USŁUGOWE JOMABEMA
P.U.P. ARO PAWEŁ,RENATA FABICH |
12 |ROBERT,KARIN,TRZASKALSKA SPJJ.
ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY BLACH-DEK Tadeusz
13 | Piskorz
14 | TARTAK - STOLARNIA Roman Mocek
15 | 'DREWGÓR' S.WALCZAK I S-KA Spółka Jawna
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWY
16 | Bieganek Sebastian
17 | TARTAK Sławomir Ławecki
18 | EXPORT-IMPORT Tomasz Gumuła
19 | PPHU LISTEWKA Kmito Zdzisław
20 | PHU "WIÓREX" Ramota Kazimierz
21 | KLENK HOLZ AG
22 | P.P.H.U. LEŚNY GRZEGORZ
PRZEDS.OBRÓBKI DREWNA I HANDLU HANNA
23 |RADWAŃSKA
24 | ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH RYSZARD RADWAŃSKI |
25 | TARTAK USŁUGI STOLARSKO-CIESIELSKIE
26 | STEICO SP. Z O.O.
27 | TARTAK "DROID" FIRMA PRODUKCYJNO - USŁUGOWA
28 | PPPH "ALP" Jerzy Willer
29 | POL - PAK SPÓŁKA Z ograniczoną odpowiedzialnością
30 | HAMAR A.M.BENEDYKCIŃSCY Spółka Jawna
[31 DRO - PAL Przerób Drewna Łukasz Drogla
32 | ZUPH "GRZEŚKOWIAK" Czesław Grześkowiak
33 | TRANSPORT, PRZETWÓRSTWO DREWNA Jacek Frankowski
O |O1/RIWINN "|"
ge)
A|0O/00O NN
34 | PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE Sadowski Marek
35 | ZAKŁAD PRZERÓBKI DREWNA "DĄB" Adam Mejza
36 | WERTH-HOLZ SPÓŁKA AKCYJNA
37 | PRZED.PROD.BUD. ZETBEER Sp. z o.o.
38 | USŁUGI STOLARSKIE Rzepa Jan
39 | RSP Żakowo
40 | P.W. ŚWISTPOL Damian Szymański
41 | KLAUSNER HOLZ SACHSEN GMBH
42 | MARDAN-STOLARSTWO BOROŃCZYK DANIEL
43 | TARTAK GRODZIEC Sp.z o.o
44 | MERCER HOLZ GMBH
45 | PP-U-H "MG-TECHNIX" Świstuń Maciej
46 | PROFIT Roman Szymanowski
47 | PW"ANDREX" Mariusz Trzaskalski
48 | SONAE ARAUCO BEESKOW GmbH
49 | EUROWOOD Aleksandra Serrarens
50 | MARTYNA SIA.
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "PALETEX" Wojciech
51 | Woziński
52 | KRZELOWSKI LESZEK - P.P.U.H. "TRANS-LECH"
53 | SOBEX SP. Z O.O.
54 | PALETEX Przemysław Przydróżny
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWO-
55 | USŁUGOWE Jacek Humski
56 | ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DREWNA SJ P.Czyżewski A.Koch
57 | BIODREW Krzysztof Król
58 | GAJOWY SP. Z O.O. |
59 | "DREWPAL SPÓŁKA JAWNA" W. Majtas,K.Drygała,G.Drygała
FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWA DAWID
60 | NOWAK
|61 | HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE Spółka z o.o.
|62 | PPHU "MARTEX" Marzena Duraj |
63 | SOBOS SP. Z O.O.
FIRMA HANDL.-USŁUG.-PRODUKYJNA SENO Sławomir
64 | Gomółka
|65 | FOREST STYLE INDUSTRY BOLESŁAWIEC SP. Z O.O.
|66 | MARCIN CZARNIK Zakład Wielofunkcyjny |
67 | DREWKOM Ariel Remisz
68 | PATRIA-TOP SP. ZO.O.
PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNE NOVOECO Rafał
69 | Nowak
70 | ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWY BOCER TOMASZ
71 | FIBERBOARD GMBH
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWE
72 |'POLDREW" Sp.z o.o.
[73 | PRZEDSIĘBIORSTWO DRZEWNE "SŁAWLAND" Sp.z o.o.
74 | P.P.H.U "POLCAN" Jarosław Piszcz
75 | "HANDLO-DREW" SP.Z O.O.
76 | MARKUS PRZEDSIĘB.WIELOBRANŻOWE J.M.Sajewicz
ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ "DREW-BUD" Ewa
77 |Salwowska
78 | P68.S$ PARTNERS Tomasz Sydow
79 | "DREMI"SP. Z O.O.
80
ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY Krzysztof Sobierajski
81
PPHU "BEK"- BHP Bek Bogdan
82 | ROLNICZY KOMBINAT SPÓŁDZIELCZY W ŁUBNICY
83 | RAVEN SP ZO.O.
84 | PALEXPO
85 | GARDENRAMA SP. Z O.O.
86 | P.P.H.U. TOMPAL Tomasz Kusiński
87 | FIRMA WIELOBRANŻOWA ILTRANS Jan llnicki
88 | TRADING MACIEJ CECUŁA
89
EXPORT-IMPORT GUMUŁA S.C. Tomasz Gumuła,Emilia
Gumuła
90
91
F.H.U. TAR-PIAS KATARZYNA ŁAWNICZAK
INT.HOLZHANDEL BAD MUSKAU GMBH
92
NASYCALNIA PODKŁADÓW SA
93
TRAKMAR - MARTA BARAN
94
ZAKŁAD STOLARSKI Zbigniew Rączka
95
HOLZINDUSTRIE SCHWEIGHOFER GmbH
2016r.
Nazwa podmiotu
USŁUGOWY ZAKŁAD STOLARSKI Józef Rzepa
"DREWPOL" SP. Z O.O.
-
ZAKŁAD STOLARSKI Piotr Kokot
TARTAK - STOLARNIA Roman Mocek
n|A|w|IN "|"
ka
'DREWGÓR' S.WALCZAK I S-KA Spółka Jawna
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWY
Bieganek Sebastian
TARTAK Sławomir Ławecki
EXPORT-IMPORT Tomasz Gumuła
PPHU LISTEWKA Kmito Zdzisław
PHU "WIÓREX" Ramota Kazimierz
KLENK HOLZ AG
P.P.H.U. LEŚNY GRZEGORZ
13
PRZEDS.OBRÓBKI DREWNA I HANDLU HANNA
RADWAŃSKA
14
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH RYSZARD RADWAŃSKI
15
| TARTAK USŁUGI STOLARSKO-CIESIELSKIE
16 | STEICO SP. ZO.O.
17 | PPPH "ALP" Jerzy Willer
18 | TARTAK RYBOJADY LIDIA KAPAŁA
19 | STOLARSTWO Jakub Nowak
20 | TARTAK SEBASTIAN BRYCHCY
21 | HAMARA.M.BENEDYKCIŃSCY Spółka Jawna
22 | DRO - PAL Przerób Drewna Łukasz Drogla
23 | PPH HANDEL I PRODUKCJA PALET Grzegorz Jangas
24 | ZUPH "GRZEŚKOWIAK" Czesław Grześkowiak
TRANSPORT, PRZETWÓRSTWO DREWNA Jacek
25 | Frankowski
26 | PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE Sadowski Marek
27 | PRZED.PROD.BUD. ZETBEER Sp. zo.o.
28 | USŁUGI STOLARSKIE Rzepa Jan
29 | P.W. ŚWISTPOL Damian Szymański
30 | KLAUS DIETER HOFFMANN Przedsięb. Leśne "GAJOWY"
31 | MARDAN-STOLARSTWO BOROŃCZYK DANIEL
32 | ZAKŁAD OBRÓBKI DREWNA ANNA BOZIO
33 | TARTAK GRODZIEC Sp.z 0.0
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWE
34 |"DANKROS" SP ZO.O.
35 | MERCER HOLZ GMBH
36 | PP-U-H "MG-TECHNIX" Świstuń Maciej
37 | PW"ANDREX" Mariusz Trzaskalski
38 | SONAE ARAUCO BEESKOW GmbH
39 | KRZELOWSKI LESZEK - P.P.U.H. "TRANS-LECH"
40 | SOBEX SP. ZO.O.
41 | PALETEX Przemysław Przydróżny
42 | BIODREW Krzysztof Król
43 | PHU"SJ-SOLO" JERZY SEKUŁA
44 | GAJOWY SP. ZO.O.
45 | HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE Spółka z o.o.
46 | SOBOS SP. ZO.O.
47 | FOREST STYLE INDUSTRY BOLESŁAWIEC SP. Z O.O.
48 | DREWKOM Ariel Remisz
[49 ENFOREST SP.Z O.O.
PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNE NOVOECO Rafał
50 | Nowak
51 | SKLEJKA ORZECHOWO SIA.
52 | FIBERBOARD GMBH
53 | P.P.H.U "POLCAN" Jarosław Piszcz
54 | P.U.H. DREW-MIR Mirosław Zapaśnik
55
56
STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. z o.o.
| P 8£S$ PARTNERS Tomasz Sydow
57 | ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY Krzysztof Sobierajski
58 | PPHU "BEK"- BHP Bek Bogdan
59 | ROLNICZY KOMBINAT SPÓŁDZIELCZY W ŁUBNICY
60 | RAVEN SPZO.O.
[61 | GARDENRAMA SP. ZO.O.
62 | FIRMA WIELOBRANŻOWA ILTRANS Jan llnicki
l63 | TRADING MACIEJ CECUŁA
64
ZAKŁAD PROD.HANDLOWO-USŁUGOWY MIROSŁAW
PRZYBYŁEK
| ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY Stanisław Kowal
65
66 | HOLZINDUSTRIE SCHWEIGHOFER GmbH
[67 | OZEN SP.ZOO.
68 | MACIEJ PYRAK PPHU PARTNER
69 | "TARTAK" BOGDAN BINIEK
70 | PPHU "BRATPOL" Grzegorz Łuszczek
71
|
Fabich
72 | TARTAK - MICHALSKI BOGDAN
73 | SPRINGER Krzysztof Springer
74 | KRONOSPAN OSB SP. Z O.O.
75 | MRGARDEN SPÓŁKA Z O. O.
76 | F.U.H. „DAREX”" Paweł Darecki
77 | NORD-POL S. C.E.J. Bagińscy
[78 | F.H.U "GORDON" LESIUK MARIUSZ
79 | PEDRO TRANS Piotr Ciećwiera
ZAKŁAD PRODUKCJI OPAKOWAŃ DREWNIANYCH Paweł
80 |Horbaczewski
81 | P.P.H.U.JAROSŁAW FONTOWICZ
82 | HOLZHANDEL KANTOR PL SP. Z O.O.
83 | SPÓŁKA CYWILNA "WILLER" Jerzy Willer,Aleksandra Willer
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "PIEPRZYK"
84 |SP.Z.O.O
|85 | TARTAK ŚMIESZKOWO Grzegorz Urban
2017r
Lp. | Nazwa podmiotu
1
2
3
USŁUGOWY ZAKŁAD STOLARSKI Józef Rzepa
ZAKŁAD BLACHARSKO-DEKARSKO- BUDOWLANY Hirt
| Antoni
"DREWPOL" SP. Z O.O.
P.U.P. ARO PAWEŁ,RENATA FABICH
ROBERT,KARIN,TRZASKALSKA SPJ.
ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY BLACH-DEK Tadeusz
Piskorz
43
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DREWNA SJ P.Czyżewski
6 | 'DREWGÓR' S.WALCZAK I S-KA Spółka Jawna
| ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWY
7 |Bieganek Sebastian
8 | TARTAK Sławomir Ławecki
9 EXPORT-IMPORT Tomasz Gumuła
10 | PPHU LISTEWKA Kmito Zdzisław
11 | PHU "WIÓREX" Ramota Kazimierz
| PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE Błażej
12 | Raczkowiak
13 | KLENK HOLZ AG
PRZEDS.OBRÓBKI DREWNA I HANDLU HANNA
14 | RADWAŃSKA
15 | ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH RYSZARD RADWAŃSKI
16 | TARTAK USŁUGI STOLARSKO-CIESIELSKIE
17 | PPPH "ALP" Jerzy Willer
18 | P.P.H.U. DREWMAR Piotr Grenda
K g | POL - PAK SPÓŁKA Z ograniczoną odpowiedzialnością
20 | "TARTAK SULECHÓW" SP.Z O.O.
21 | HAMAR A.M.BENEDYKCIŃSCY Spółka Jawna
22 | DRO - PAL Przerób Drewna Łukasz Drogla
23 | ZUPH "GRZEŚKOWIAK" Czesław Grześkowiak
TRANSPORT, PRZETWÓRSTWO DREWNA Jacek
24 |Frankowski
25 | PRZED.PROD.BUD. ZETBEER Sp. zo.o.
26 | USŁUGI STOLARSKIE Rzepa Jan
27 | RSP Żakowo
28 | P.W. ŚWISTPOL Damian Szymański
99 | KLAUS DIETER HOFFMANN Przedsięb. Leśne "GAJOWY"
|30 MARDAN-STOLARSTWO BOROŃCZYK DANIEL
31 | ZAKŁAD OBRÓBKI DREWNA ANNA BOZIO
32 TARTAK GRODZIEC Sp.z o.o
33 | PP-U-H "MG-TECHNIX" Świstuń Maciej
34 | "SZUŁCIK" SP. ZO.O.
35 | PROFIT Roman Szymanowski
36 | PW"ANDREX" Mariusz Trzaskalski
37 | SONAE ARAUCO BEESKOW GmbH
38 | EUROWOOD Aleksandra Serrarens
E KRZELOWSKI LESZEK - P.P.U.H. "TRANS-LECH"
40 | SOBEX SP. ZO.O.
41 | PALETEX Przemysław Przydróżny
| PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWO-
42 USŁUGOWE Jacek Humski
44 | GAJOWY SP. ZO.O.
45 | "DREWPAL SPÓŁKA JAWNA" W. Majtas,K.Drygała,G.Drygała
46 | HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE Spółka z 0.0.
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE Rafał
47 | Wesołowski
48 | FOREST STYLE INDUSTRY BOLESŁAWIEC SP. Z O.O.
49 | MARCIN CZARNIK Zakład Wielofunkcyjny
50 | DREWKOM Ariel Remisz
PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNE NOVOECO Rafał
51 | Nowak
52 | SKLEJKA ORZECHOWO SAA.
53 | P.P.H.U. Piotr Włodarczyk
54 | "HANDLO-DREW" SP.Z O.O.
55 | MARKUS PRZEDSIĘB.WIELOBRANŻOWE J.M.Sajewicz
|56 | P 8 S PARTNERS Tomasz Sydow
57 | PPHU "BEK"- BHP Bek Bogdan
EXPORT-IMPORT GUMUŁA S.C. Tomasz Gumuła,Emilia
58 | Gumuła
59 | TARTAK ZĘBOWO SP. Z O. O. spółka komandytowa
60 | HOLZINDUSTRIE SCHWEIGHOFER GmbH
61 | TARTAK - MICHALSKI BOGDAN
62 | MRGARDEN SPÓŁKA Z O. O.
6 F.U.H. ,„DAREX" Paweł Darecki
64 | F.H.U "GORDON" LESIUK MARIUSZ
65 | PEDRO TRANS Piotr Ciećwiera
66 | ZELLSTOFF UND PAPIERFABRIK Rosenthal GmbH
67 | P.P.H.U. "JAN" Elżbieta Szelwach
68 |-.PHU KALINA S. C. B. Kalinowski I. Kalinowska
69 | MIROSŁAW SOBIERAJ ZAKŁAD PRODUKCJI PALET
70 | TARTAK Zygmunt Subsar |
E PALETEX SP. Z O.O.
Lista nie obejmuje danych osobowych osób fizycznych, które nabyły drewno, bez
związku z działalnością gospodarczą lub zawodową (jako konsumenci).
f
NADLEŚNICZY „—7
Andridppogko
/ (/ Pa
So
/ /
LZ
U