Mińsk Mazowiecki, dnia 19 października 2017 r.
Z.053.1.2017
Nadleśniczy Nadleśnictwa Mińsk
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Mińsk
UI. Gen.K.Sosnkowskiego 41
05-300 Mińsk Mazowiecki
Adresat / Strona:
Stowarzyszenie Sieć Obywatelska
Watchdog Polska
ul. Ursynowska 22/2
sprawa-327 7 Qfedrowanie.siecobywatelska.pl
ODPOWIEDŹ
NA WNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ
Szanowni Państwo,
w odpowiedzi na przesłany pocztą elektroniczną wniosek o udostępnienie informacji
publicznej z dnia 24.08.2017 r. godz. 17:26, udostępniam częściowo żądane informacje.
W pozostałym zakresie uprzejmie informuję, że została wydana decyzja o odmowie
udostępnienia informacji publicznej, która zostanie doręczona odrębnie.
Ad 1.
W latach 2015, 2016 i 2017 (do dnia złożenia wniosku) w Nadleśnictwie Mińsk pozyskano
drewno w ilości:
s 2015 r. — 32050,71 m*
. 2016 r. — 41872,03 m*
. 01.01.2017 do 31.08.2017 r. — 26544 m*
Ad 2.
Drewno pozyskane w Nadleśnictwie Mińsk w poszczególnych latach zostało zbyte
podmiotom, których firmy wskazujemy poniżej:
. 2015r.
Załącznik nr 1
. 2016r.
Załącznik nr 2
. 2017r.
Załącznik nr 3
Lista nie obejmuje danych osobowych osób fizycznych, które nabyły drewno, bez związku
z działalnością gospodarczą lub zawodową (jako konsumenci).
Załącznik nr 1
Lista umów 2015
Baza podstawowa Mińsk
Termin realizacji umowy: od 2015-01-01 do 2015-12-31
Zasięg umowy: Wszystkie
"RAMP-FAL" FUDAŁA Robert
ZAKŁAD PRODUKCYJNY DREWNA EXPORT. "DIANA" Jacek Rostek
"DEKADENDRON" Andrzej Łada
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
P.H.U. "DOMINEX" S.C. Anna Wysocka, Grzegorz Wysocki
P.P.H.U. TARTAK IMPORT-EXPORT Jerzy Abramczyk
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWO TRANSP Wyrębek Jan
"DREW-POL"
EK ROLNICZYCH z/s w Trzemuszce
SKLEJKA ORZECHOWO S.A.
P.P-H-U "SADPOL" EXPORT-IMPORT Stanisław Sobczak
SADPOL P.P-H-U Seweryn Jurek
"DREW-TRANS" ZBIGNIEW KOCON
- PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
P.P.H. "HEN-STOL" Hanna Piórkowska SP.J.
o
g|E
O) w
=|m
9|x
N
m|2
e
C|o
Z|Ó
>|O
Ziz
2] u
U
z
€
Ó
3
=
c
>
U
0
N
gz[z
ć|z|g
ola| z
RE
min z
4DE
(0
źlg>
g| ź| m
JNE
> o
z
ź| |3
Łe
5
2 N
o
z o
m
R
>
w
$
=
O
R
3
P.H.U. "DREWMET" Włodarski Wojciech
"TARTAK" K.USTASZEWSKI, B.Ustaszewska sp. jawna
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWY Piotr Radziszewski
"DREW-STOL" Mirosław Delegacz
PPUH "DARKORN" Janina Dobrewa
P.H.U.IMPORT-EXPORT "CZARPOL" Piotr Czarnacki
P. U.-H. "DREWIMPEX" Wojciech Brzozowski
al
=
z
mi2
Zz|O
85
=| i
ol T
O|6
Zl8
JE:
ol
O
JE
a|3
| 5
=
w
%
w
a
N
3
w
a
3
x
Sp. zo.o.
>
R
>
O
=
a
r
Ę
Q
o
=
o
z
>
z
o
Ę
ż
Janusz Grzegrzółka
U
U
e
c
=
O
n
N
c
3
a
o
=
>
n
N
FJRJEJE!
p|c|>|2
=JEIE"
miElolz
$|m|-|5
z|ó|5|8
al 2
almis| £
O|ZINI=Z
AEJEJE:
z|o|a|O
=z|2|SJĘ
z|2|>|5
"lo =
Z| 2
m|5 s
gl) |3
N| 6 9
3 m
ż R
ŁA
ZAKŁAD STOLARSKO-BUDOW. "LUX" Bogusław Lejman
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO USŁUGOWY BOJARSKI MAREK
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
Z.P.H.U. "ANMAR'" Marek Napiórkowski
USŁUGI TRANSPORTOWO-TARTACZNE Mariusz Rybak
JASTRZĘBSKI SYLWESTER "DES-HAUSE"
ADAM DANIŁOWSKI P.P.H.U Adam Daniłowski
"DREWPAL"- WYRÓB PALET Tomasz Nalewajk
ć
0
2
o
"m
m
O
0
>
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "ROMAR" ROMAN RYMKIEWICZ
"SYL-DREW" Sylwia Delegacz - Michalik
ZAKŁAD STOLARSKI "ZŁOTY SĘK" Jerzy Popławski
DREW-DOM JAROSŁAW GAJOWNICZEK DREW-DOM JAROSŁĄW GAJOWNICZEK
PHU "ULKAR" Krzysztof Kąkol
ZAKARD Krystyna Kosmala
-POL" Krzysztof Zieliński
JAWOR TOCZYŁOWSCY WOJTECZKO SPÓŁKA JAWNA
C.M.C. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.
DREW-KERIM Mirosław Wilczyński
ZAKŁAD STOLARSKI WIESŁAW DEJA Wiesław Deja
PW "JARYS" S.C. JANINA GUT, JANUSZ GUT
P.H.U. "M.A.A.P." S.C ADAM / MITUNIEWICZ MAREK MITUNIEWICZ
PHU KAMI SC.ANTONI ŚWIETLICKI Krzysztof Stupak,Michał Stupak
NAPORTRAK Paweł Napora
PROD. DRZEW. USŁUG. I HAND. STEFAN MARCHEWKA
ZAKŁAD USŁUGOWO - HANDLOWY Marchel Sławomir
C.M.C.SPÓOŁKA Z O.O.
"HTU" MAREK SZCZEPAN OGONOWSKI Marek Szczepan Ogonowski
CONTRA Robert Brodzik
GLK Grzegorz Łaz
ZHP RĘBAK DOŁĘGA Krzysztof
P.P.U.H. "DREWNEKS" Mirosław Maciołek
PPH "CYBULSCY" K.G.W. CYBULSCY S.C.
LASPOL PW LUCYNA ZALEWSKA
Marek Woliński
GÓRAL MARCIN TEMPKA I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "DZIĘCIOŁ" Piotr Lech
g
O
=
0
zy
a
<
3
5
5
3
o
a
o
z
5
g
w
m
=
=
>
m
Ź
Załącznik nr 2
Lista umów 2016
Baza podstawowa Mińsk
Termin realizacji umowy: od 2016-01-01 do 2016-12-31
Zasięg umowy: Wszystkie
"RAMP-FAL" FUDAŁA Robert
TARTAK PRODUKCYJNO-USŁUGOWY Mirosław Piotr Kielczyk
ZAKŁAD PRODUKCYJNY DREWNA ' EXPORT. "DIANA" Jacek Rostek
"DEKADENDRON" Andrzej Łada
"GATER'" DŁUGOSZ Jan Grzegorz
P.H.U. "DOMINEX" S.C. Anna Wysocka, Grzegorz Wysocki
P.P.H.U. TARTAK IMPORT-EXPORT Jerzy Abramczyk
SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH z/s w Trzemuszce
SKLEJKA ORZECHOWO S.A.
P.P-H-U "SADPOL" EXPORT-IMPORT Stanisław Sobczak
PRZDS. USŁUGOWO-HANDLOWE "LUX" Janina i Bogusław Lejman Sp.J.
"DREW-TRANS" ZBIGNIEW KOCON
"SKLEJKA - PISZ" PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
P.P.H. "HEN-STOL" Hanna Piórkowska SP.J.
N.T.H. SZCZEPAN SĘKAL
P.H.U. "'DREWMET" Włodarski Wojciech
Ć
o
U
m
o
o
c
3
O
<
Ś
z
O
zk
>
e
go
=
o
z
o
USŁUGOWY Piotr Radziszewski
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "DAREX" DARIUSZ ROICKI
"TOLEX" Sęktas Anatol
A |M-TRAK Michał Nowakowski
"DREW-STOL" Mirosław Delegacz
PPUH "DARKORN" Janina Dobrewa
P.H.U.IMPORT-EXPORT "CZARPOL" Piotr Czarnacki
P. U.-H. "DREWIMPEX" Wojciech Brzozowski
P.H.U. IMPORT-EKSPORT Marzenna Karczmarczyk
STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. z o.o.
ZAKŁAD USŁUGOWO -HANDLOWY Janusz Grzegrzółka
PPHU - TYMOSZUK TOMASZ
KORMAC PAWEŁ IWANOWSKI
TRANS-DREW MIROSŁAW TĄMPOREK
F.P.H. JAN-POL PŁOSKI JANUSZ Spółka jawna
PRZEDS.-TRANSP.-HANDL.-USŁUG.. Włodzimierz Harasim
P.U.H. EKO SERWIS Arkadiusz Kalinowski
ZAKŁAD STOLARSKO-BUDOW. "LUX" Bogusław Lejman
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO USŁUGOWY BOJARSKI MAREK
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
P.P.H.U. "MEGA" SP.C. RAFAŁ KOWALCZYK PAWEŁ KOWALCZYK
Z.P.H.U. "ANMAR" Marek Napiórkowski
USŁUGI TRANSPORTOWO-TARTACZNE Mariusz Rybak
"DES-HAUSE"
"DREWPAL"- WYRÓB PALET Tomasz Nalewajk
"SYL-DREW" Sylwia Delegacz - Michalik
DREW-DOM JAROSŁAW GAJOWNICZEK DREW-DOM JAROSŁĄW GAJOWNICZEK
RAFO RĘDZINIAK RAFAŁ
=
>
0
A
m
w
0
Z
0
<
=
=
m
0
+
m
m
PHU "ULKAR" Krzysztof Kąkol
P.P.U.H. "KRZYŚ-POL" Krzysztof Zieliński
MARDOM PRO SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
JAWOR TOCZYŁOWSCY WOJTECZKO SPÓŁKA JAWNA
P.U."DISIGN" Łukasz Kwiatkowski
"HOMANIT POLSKA SP. ZO.O. i Spółka” Spółka Komandytowa
PW "JARYS" S.C. JANINA GUT, JANUSZ GUT
PHU KAMI SC.ANTONI ŚWIETLICKI Krzysztof Stupak,Michał Stupak
NAPORTRAK Paweł Napora
DOMAX Maksymilian Kostrzewa
ZAKŁAD USŁUGOWO - HANDLOWY Marchel Sławomir
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
OGROD I DOM Marlena Tkacz
TARTAK "OLCZYK" Olczyk Ludwik
"BARTEX SPEDYCJA | USŁ.TRANSPO Andrzej Kulesza
P.P.H.U. ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ Alicja Płoszyńska
" VARMIL " SPÓŁKA Z.O.O
HOLZINDUSTRIE SCHWEIGHOFER GmbH
DREWMAX GROSZYK SPÓŁKA JAWNA
BRADRO PAWEŁ BRAUN,MACIEJ DROŻDZIEWICZ spółka jawna
P.H.U. "DREWEX" ANDRZEJ PERCHEL
TARTAK PHU STACHURA S.C. Ż. Kasprowicz, P. Stachura
USŁUGI TRANS.HANDEL DREWNEM | MATERIAŁAMI BUDOWLANYMI
WALTIMBER Andrzej Waluś
ROBERT PANAS Zakład Drzewny
GRZEGORZ DYDYK F.U.H.'FOR-DREW
JP PROMIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K.
PPHU TRANS-WOOD S.C. W.Śledziewski S.Śledziewski
P. W. DREW-MAR S. C. MICHALSKI MAREK, MICHALSKI MARCIN
MARCIN BRZUZY PRZEDSIĘ. PROD. Handl.-Usł.-Trans. "PAL-MAR"
KRONOSPAN OSB SP. ZO.O.
.P.-U.-H. HENRYK GŁUCHOWSKI
DREW-KAM Kamil Harasim
RAFAŁ ROICKI ŁĘG DREW RAFAŁ ROICKI
SERWIS PALET Paweł Wilczyński
OBRÓBKA DREWNA Chraszcz Piotr
"TOMEX" EWA ZABIELSKA Ewa Zabielska
FPHU BIOPOL Bogumiła Zając
ADAM FABISZEWSKI FIRMA HANDLOWO-USłIUGOWA "DRWALEK"
PRZED.PROD.-HANDL.-USŁUG. Tartak Danielski Wojciech
KINGWOOD BARTŁOMIEJ KIEPAS
ZESPÓŁ SKŁADNIC LASÓW PAŃSTWOWYCH W SIEDLCACH
ZPD DREWNO DO OGRODU Edmund Marczak
L
m
z
=
>
m
N
U
Q
r
[e)
w
>
=
Załącznik nr 3
Lista umów 2017
Baza podstawowa Mińsk
Termin realizacji umowy: od 2017-01-01 do 2017-12-31
Zasięg umowy: Wszystkie
"RAMP-FAL" FUDAŁA Robert
ZAKŁAD POGRZEBOWY HADES A.Dziugieł Wyrób i Sp. Trumien
TARTAK PRODUKCYJNO-USŁUGOWY Mirosław Piotr Kielczyk
ZAKŁAD PRODUKCYJNY DREWNA ' EXPORT. "DIANA" Jacek Rostek
"DEKADENDRON" Andrzej Łada
"GATER" DŁUGOSZ Jan Grzegorz
P.P.U.H. TRAK SP. ZO.O. T.KWASŚNIK, Z. PRZERWA
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
P.H.U. "DOMINEX" S.C. Anna Wysocka, Grzegorz Wysocki
P.P.H.U. TARTAK IMPORT-EXPORT Jerzy Abramczyk
G.O.B. Robert Kalisz
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWO TRANSP Wyrębek Jan
F.P.H.U. WISART Janusz Wiśniewski
MAREK PUŚCION PPHU "DREW-POL"
SPÓŁDZIELNIA KOŁEK ROLNICZYCH z/s w Trzemuszce
SKLEJKA ORZECHOWO S.A.
P.P-H-U "SADPOL" EXPORT-IMPORT Stanisław Sobczak
PRZDS. USŁUGOWO-HANDLOWE "LUX" Janina i Bogusław Lejman Sp.J.
"DREW-TRANS" ZBIGNIEW KOCON
ZAKŁADY PRZEMYSŁU SKLEJEK "BIAFORM" S.A.
"SKLEJKA - PISZ" PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
P.P.H. "HEN-STOL" Hanna Piórkowska SP.J.
N.T.H. SZCZEPAN SĘKAL
ZAKŁAD WYROBÓW DREWNIANYCH KAZIMIERZ ABRAMCZYK
"TARTAK" K.USTASZEWSKI, B.Ustaszewska sp. jawna
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWY Piotr Radziszewski
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "DAREX" DARIUSZ ROICKI
"TOLEX" Sęktas Anatol
A|M-TRAK Michał Nowakowski
Mirosław Delegacz
PPUH "DARKORN" Janina Dobrewa
P.H.U.IMPORT-EXPORT "CZARPOL" Piotr Czarnacki
P. U.-H. "DREWIMPEX" Wojciech Brzozowski
P.H.U. IMPORT-EKSPORT Marzenna Karczmarczyk
N
o
z
g
Z
=
N
4
x
w
N,
3,
0
Ń
=
B,
0
x
g
mJ
m
=
h
=
je)
Z
ZAKŁAD USŁUGOWO -HANDLOWY — Janusz Grzegrzółka
PPHU - TYMOSZUK TOMASZ
TRANS-DREW MIROSŁAW TĄMPOREK
F.P.H. JAN-POL PŁOSKI JANUSZ Spółka jawna
SKUP, SPRZEDAŻ ZŁOMU I OPAŁU Andrzej Kiełczewski
P.U.H. EKO SERWIS Arkadiusz Kalinowski
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
P.P.H.U. "MEGA" SP.C. RAFAŁ KOWALCZYK PAWEŁ KOWALCZYK
USŁUGI TRANSPORTOWO-TARTACZNE Mariusz Rybak
JASTRZĘBSKI SYLWESTER "DES-HAUSE"
ZIE
O| >
g|Q
O
m| o
śl2
o|5
=|O
9|9
o|2
ol O
w
ole
o| 5
ol8
dlo
0| m
g|?
N
o
o
ADAM DANIŁOWSKI P.P.H.U Adam Daniłowski
FOREST-PACK MAREK ROZKOSZ, Jan Sosnowski - S.C.
"SYL-DREW" Sylwia Delegacz - Michalik
ZAKŁAD STOLARSKI "ZŁOTY SĘK" Jerzy Popławski
DREW-DOM JAROSŁAW GAJOWNICZEK DREW-DOM JAROSŁĄW GAJOWNICZEK
RAFO RĘDZINIAK RAFAŁ
PHU "ULKAR" Krzysztof Kąkol
-POL" Krzysztof Zieliński
P.U."DISIGN" Łukasz Kwiatkowski
"ALDER" S.C M.Błaszczyk J.Błaszczyk
MAR-BUD Marek Modzelewski
MALABOX S.C. LILLA ROZKOSZ Marta Sosnowska
PW "JARYS" S.C. JANINA GUT, JANUSZ GUT
NAPORTRAK Paweł Napora
DOMAX Maksymilian Kostrzewa
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
"HUBERT" HUBERT WYSZYŃSKI
"DREWMARK" Marek Woliński
"BARTEX SPEDYCJA I USŁ.TRANSPO Andrzej Kulesza
MARCIN BRZUZY PRZEDSIĘ. PROD. Handl.-Usł.-Trans. "PAL-MAR"
RAFAŁ ROICKI ŁĘG DREW RAFAŁ ROICKI
"GLOBAL" SERWIS PALET Paweł Wilczyński
ADAM FABISZEWSKI FIRMA HANDLOWO-USłUGOWA "DRWALEK"
KINGWOOD BARTŁOMIEJ KIEPAS
OPAKOWANIA DREWNIANE Franciszek Węgrzynowski
NOWE KORONKI SP. Z.0.0. Spółka Komandytowo- Akcyjna
ROS-BUD Bogdan Rosa
P.P.H.U. "DREWMIR" Tadeusz Rzempołuch
MASTWOOD Adrian Koza
JONESBORO SP. Z O.O.
PPHU STEMAR ŁUKASZ STELMASZUK
ZESPÓŁ SKŁADNIC LASÓW PANSTWOWYCH W SIEDLCACH
ZPD DREWNO DO OGRODU Edmund Marczak