Waliły-Stacja, dnia 19 października 2017 r.
Nadleśniczy Nadleśnictwa Waliły
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Waliły
ul. Białostocka 3
Waliły-Stacja
16-040 Gródek
Adresat / Strona:
Stowarzyszenie Sieć Obywatelska
Watchdog Polska
ul. Ursynowska 22/2
sprawa-3446Qfedrowanie.siecobywatelska.pl
ODPOWIEDŹ
NA WNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ
Szanowni Państwo,
w odpowiedzi na przesłany pocztą elektroniczną wniosek o udostępnienie informacji
publicznej z dnia 24.08.2017 r. godz.17.26, udostępniam częściowo żądane informacje.
W pozostałym zakresie uprzejmie informuję, że została wydana decyzja od odmowie
udostępnienia informacji publicznej, która zostanie doręczona odrębnie.
Ad 1.
W latach 2015, 2016 i 2017 (do dnia złożenia wniosku) w Nadleśnictwie Waliły pozyskano
drewno w ilości:
J 2015 r. — 73190,21 m*,
« 2016 r. — 71295,10 m*,
. 1.1.2017 do 24.08.2017 r. — 60919,21 m*.
Ad 2.
Drewno pozyskane w Nadleśnictwie Waliły w poszczególnych latach zostało zbyte
podmiotom, których firmy wskazujemy poniżej:
z 2015 r.
ABC-DREWNO SKUP I SPRZEDAŻ Mirosław Kozłowski
DŻ
3.
QT
PR
T.
0.
—
—
5 |
2.
3.
RB
4.
J.
— —
”
T.
BR
8.
9.
N
Bos.
0.
W
NO —
A
25.
©
RB
r.
8
3.
0
EB
|
O
U
>
32.
3.
R JB
4
35.
ADAM FABISZEWSKI FIRMA HANDLOWO-USłIUGOWA "DRWALEK"
ALTRAK Aleksander Tarasewicz
"ARS"KRZYSZTOF SZORC
BORDREW Zofia Borczyńska
BRADRO PAWEŁ BRAUN,MACIEJ DROŹDZIEWICZ spółka jawna
CARPINUS Arkadiusz Chlabicz
"DAK-POL"ZAKŁAD DRZEWNY w Czarnej Białostockiej Sp.zoo
DARIA Roman Kardasz
DREWBAZ Bazyli Dawidziuk
DREWCAR Kamil Oksimowicz
"DREWMARK" Marek Woliński
DREWNO-PROJEKT Jarosław Szerszunowicz
"DREWPAL"- WYRÓB PALET Tomasz Nalewajk
"DREWTRANS"- MARCIN SZCZUBEŁEK Marcin Szczubełek
E.M. ROSZKOWSKA PPHU WYRÓB I SPRZ. WYROBÓW TART iELE.
U
U
m
=
EXPORT-IMPORT ROSZKOWSKI Zbianiew
FAL - DREW Adam Falkowski
HU SZYSZKA Piotr Walentynowicz
"FOREST" Jarosław Grochowski
|
PHU KOZIOŁ ALEKSANDER
GRYFSKAND SP. Z O.O. ZAKŁAD NR 1
|
GRZEGORZ PORZEZIŃSKI "TIHD"
HANDEL I PRODUKCJA DRZEWNA Tomasz Chraboł
5 5
- >
O >
= 5
Z
O M
= UJ
m t
X O
= N
c >
>
ż =
5
m
zz
GQ
Z
WU
T
KEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
KAZBE-KLAS Bronisław Kazberuk
KINGWOOD BARTŁOMIEJ KIEPAS
KOŁO ŁOWIECKIE "CIETRZEW"
Anatoli Nazarko
EŚNY ZAKŁAD USŁUGOWY "LASBUD" Sp.z O.O.
=
|
UMBERWOOD Marcin Witkowski
"DREW-POL"
Z
>
J
m
Ź
U
C
O
0
O
Z
U
U
T
c
=
O
Z
o
U"
=
[Mm
| O
Mm
ND
U
©:
Ś
>
R
O
<<
a
Z
>
36.
T
N.E.T. WOOD SP. ZO.O.
NOVIGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.
37.
N.T.H. SZCZEPAN SĘKAL
"OSTROVIA" SPÓŁKA JAWNA M.Trwoga i M.Trwoga
0.
R
1.
2.
SO
43.
R
4.
5.
6
6.
ż>
3 |B
8.
BB
O
0.
28.
1.
BO
N
3.
0 |
EB
E_
01
E_
O)
n |
A 2
QT
2
O)
R
1.
2
3
65
f
R
WEN:
| > |
4 |2 4
> HH |>
a |= |=
o 2 Z
z =
= O
AJ:
© O
= 0
m
> Z
ay Ź
3 [Mm
0 Z
O
> NŃ
Z D
3 ©:
c x
Z v
c_
[av
=
ZJ
0
"PFLEIDERER GRAJEWO SPÓŁKA AKCYJNA"
5
PHU "KLON" S.C. U.Stankiewicz K.Matosek
POLDĄB Grzegorz Olender
PPH "KARA" Andrzej Bielicki
PPHU "MKM-DRO" Maciej Droździewicz
PPHU PALLAP PAWEŁ BRAUN
P.P.H.U. SPŁAW W.I Ł. Szydłowscy Spółka Jawna
PPH WENUS Marek Klebus
PPU FORMAT Piotr Szutkiewicz
P.P.U.H. "DRWAL" JULIAN MYDŁO
PRZEDSIĘBIORSTWO CONSULTOR KAMIL KOMOSA
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWE "ZRĄB" K.Zarecki
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SAWICCY Sp. ZO.O.
PRZEDS.USŁ.PR.HAND. Monrol Spółka z o.o.
PRZERÓB DREWNA Andrzei Tarasewicz
PRZERÓB DREWNA Arkadiusz Kiepas
PRZERÓB DREWNA HANDEL DREWNEM | ART.PRZEM JAN OMIELAN
. U.-H. "DREWIMPEX" Woiciech Brzozowski
>
C
L
=
=
<
>
=
.W."GOL-DREW" AKSIUCIK MIROSŁAW
ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA Produkcyjna w Kołodnie
ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA Produkcyjna w Zubrach
ROZŁOGI CENTRUM KONFER-BANKIET Janusz Irzyk
SPÓŁKA ZO.O.
PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
0
>
Fr”
m
=
>
>
M
0
N
UD
O
NJ
U
C
1
—
W
>.
e
5
G)
Z
O
„ O.O.
O IO
4 |4
|
|h
m m
D)
az
6 |3
O [6
Ś |
O |>
o |
—
JI |
O IN
o |2
6 |
A |2
O I6
Oo |
0
O
0.
0
ś
0
3
O
=
=
E
K.USTASZEWSKI, B.Ustaszewska Sp. iawna
=
>
N
—
>
A
„a
DV
[TS
c
G)
z,
>
z
U
. JE
©)
=
<<
W
O
X
©
=
3
O
Z
n
ba
A
O
«I
0
V
* N
OD
ś
V
Z.
TELMEX SPÓŁKA Z O.O.
r
| TOW.OREW Tomasz Slerkewiez
„| -TRAKDAR" USŁUGI TARTACZNE Dasz Puchalski
.| TRANSPORT HANDEL I PRODUKCJA DREMNA Andrzej Dębek
6 USŁUGI LEŚNE HANDEL DREWNEM Pok. Gosc Jerzy Zalewski
2 |USŁUGITARTACZNE Budnikbawa
7
;
J
—
J
9
R
2
ZAKŁAD PRZEMYSŁU DRZEWNEGO TARTAK SUPRAŚL Sp.z o.o.
ZAKŁAD ROBÓT LEŚNYCH Rapicki Janusz
RB
3.
4.
|
8. | ZAKŁADY PRZEMYSŁU SKLEJEK "BIAFORM" S.A.
91. | ZUL ŚCIN. ZRYW. WYWÓZ SPRZEDAŻ Drzew.Przer.Sylwester Kamiński
u 2016r.
ina |||
__|ABC-DREWNO SKUP I SPRZEDAŻ Mioław Kozłowski
__| ADAM FABISZEWSKI FIRMA HANDLOWO-USUGOWA DRWALE
__ |BrWoODZDANOWICZSPÓŁKAJAWNA
> |sogonewzet Boya
Qo
5
CARPINUS Arkadiusz Chlabicz
0. |"CARPINUS"TARTAK SKŁAD DREWNA Tomasz Grabowiec
. | DACH I STYL S.C. P. KARABASZ i M. KARABASZ
—
11
—
— |m — |m
© BR © |N
3.
—
= —
O NH
8.
(.
RB |
—
N
ND [NIN
W
uż
O)
ND |N
OT
J
ND IN
00
N
Bo
0.
NN —i
W
3.
W
Eo
QI
BB
O)
M
8
8.
©
W
NR =k
4
01
6
"DAK-POL"ZAKŁAD DRZEWNY w Czarnei Białostockiei Sp.zoo
DARIA Roman Kardasz
DREWCAR Kamil Oksimowicz
"DREWMARK" Marek Woliński
DREW-MART MARTA DZIESZKO
DREWNOPOL Piotr Rećko
DREWNO-PROJEKT Jarosław Szerszunowicz
"DREWPAL"- WYRÓB PALET Tomasz Nalewajk
E.M. ROSZKOWSKA PPHU WYRÓB I SPRZ. WYROBÓW TART i ELE. DREW
EUROGWELT SP.Z O.O.
"FOREST" Jarosław Grochowski
F.P.H.T.-EXPORT-IMPORT WOJCIECH CIEPLECHOWICZ
FPHU KOZIOŁ ALEKSANDER
GABSON Katarzyna Trochimczyk
GRYFSKAND SP. Z O.O. ZAKŁAD NR 1
GRZEGORZ PORZEZIŃSKI "TIHD"
HANDEL DREWNEM Grażyna Kowalczuk
HANDEL I PRODUKCJA DRZEWNA Tomasz Chraboł
"HENMAR" HENRYK WILCZEK
KEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
KAZBE-KLAS Bronisław Kazberuk
KORA" Anatoli Nazarko
LEŚNY ZAKŁAD USŁUGOWY "LASBUD" Sp.zO.0O.
"MARTOM" CHRABOŁ S.C.
MCM WORLD TRADE SP.Z O.O.
"MIR-TRANS" Mirosław Karczewski
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
Z Z
4 [m
LI |H
D
A |5
O
N [O
m |U
U lo
>
z |U
w IN
O
S$ |o
A
Ó
O
Ź
U
G)
[”
>
X
c
0
Pe
—
>
U
m
>
O
N
r
>
Z
U
U
U
m
=
Z
[r
Z
=
0
OD
n
0
Z
O
O
N
NL
O
SPÓŁKA JAWNA M.Trwoaa i M.Trwoaa
O
nV
|
NJ
O
<
+
=
>
GQ)
[m
U
DV
A
r”
[m
ź
U)
o
Q
hę
A
0
>
A
Q
=
©
= | |U
a |> |»
r |z |
m 5 |o
o JO ID
m O
mo la
D
gs |
O |E (O
W |= IG
>
c JD IO
m |5 |
z pg 5 |
© | |2
8 B
. TI
o > 8
Z Fe
>
A
O
<
EG
s.
R
47.
R |-
© |
0.
BB.
—
W
EB
N
0 |G1
BE
Qo
m |" |"
4 |O
3.
1.
2.
W
BB
p
PFLEIDERER GRAJEWO SPÓŁKA Z ograniczona odpowiedzialnościa
PHU "KLON" S.C. U.Stankiewicz K.Matosek
P.H.U.MIROB
"PODMUCH" KOŁO ŁOWIECKIE
PPH "KARA" Andrzej Bielicki
P.P.H.U. KOW-TRAK JAROSŁAW KOWALSKI
PPHU PALLAP PAWEŁ BRAUN
PPHU TIMBER KAROLINA MLOSTEK-KOWOL
PPHU TRANS-WOOD S.C. W.Śledziewski S.Śledziewski
PPH WENUS Marek Klebus
PPU FORMAT Piotr Szutkiewicz
PPUH "TONI" Antoni Dowgiert
PRODUKCJA I SPRZEDAŻ STOLARKI BUDOWLANEJ,LISTEW,PARKIETÓW
PRZEDSIĘBIORSTWO CONSULTOR KAMIL KOMOSA
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWE "ZRĄB" K.Zarecki
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE A. Baczewski
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- USŁUGOWE "STOLBET"A.Oksimowicz
4._ | PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE LAM Jerzy Regucki
9.
BB
7.
0.
2.
3.
4.
6
M
2)
8
9
81
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Paweł Woronowicz
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SAWICCY Sp. z o.o.
PRZEDS.USŁ.PR.HAND. Monrol Spółka z o.o.
PRZERÓB DREWNA Arkadiusz Kiepas
PRZERÓB DREWNA HANDEL DREWNEM I ART.PRZEM JAN OMIELAN
ROBOTY ZIEMNE I TRANSPORTOWE Mikołai Tomaszewicz
ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA Produkcyjna w Kołodnie
ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA Produkcyjna w Zubrach
—
"SILVAN" SPÓŁKA Z O.O.
"SKLEJKA - PISZ" PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
ę 8
© [=
r |uv
U IC
N lo
M |e
z |>
> |56
Ż |6
e
m |5
>
U
O
r”
z
O
N
<<
O
r
=
=
O
"I
w
O
=.
(4)
0
a
O
N
5
m
Z
0
O
=
O
O
U
U
N
O
U
C
O
—
0
0
„ZO.O.
=
>
NJ
z
>
O
N
z
z
O
U)
U
O:
ć
c
>
Z
Z
>
C
D
D)
N
2
O
Z
5
Q
a
>
W
r
>
zn
>
O
ru
O
U
p
O
0
mi
z
X
[m
<
O
N
D
oółka Jawna
a
>
m
a
>
Ż
m4
>
U
—
>
X
Ó
m
=
>
Z
©:
Z
A
>
X
0
>.
W
N
3
0
o)
=
c
K.USTASZEWSKI, B.Ustaszewska sp. jawna
. | TILIA TOMASZ SĘKAL
TOM-DREW Tomasz Sienkiewicz
s USŁUGI LEŚNE HANDEL DREWNEM Pok. Gosc. Jerz Zalewski
USŁUGI TRANSP. HANDEL PRZERÓB DREWNA ZBIGNIEW POKROPOWICZ
ag USŁUGI TRANSPORTOWE CIĘCIE DREWNA Jan Drozdowski
(50. | USŁUGITRANSPORTOWE BUDOWLANE ery goa
USŁUGI TRANSPORTOWE,PRODUKCJA TARCICY HANDEL I. Bukanowski
WITOLD KOWOL PRZEDSIĘBIORSTWO Prod. Hand. Usł. "GoodWood"
BĘ ZAKŁAD DRZEWNY TARTAK "BIEL- MAR" Marek Robert Bielenica
ZAKŁAD OBROTU DREWNEM "DRWAL" PPM Choroszko S.C.
(90. | ZAKŁAD PRODUKCYNO HANDLOWO USŁUGOWY. Piotr Radziszewski
= ZAKŁAD PRZEMYSŁU DRZEWNEGO TARTAK SUPRAŚL Sp.z o.o.
ZAKŁADY PRZEMYSŁU SKLEJEK "BIAFORM" SA.
104. | ZPU WYRÓB I SPRZEDAŻ PALET I Elem. Drew. Antoni Roszkowski
ZUL ŚCIN. ZRYW.
i 2017r.
polNawafmy
ABC-DREWNO SKUP I SPRZEDAŻ Mirosław Kozłowski
ADAM FABISZEWSKI FIRMA HANDLOWO-USłIUGOWA "DRWALEK"
B.H.CONSTANS KLUCZYK JACEK
BORDREW Zofia Borczyńska
BRADRO PAWEŁ BRAUN,MACIEJ DROŹDZIEWICZ spółka jawna
r" CARPINUS Arkadiusz Chlabicz
_CARPINUS"TARTAK SKŁAD DREWNA Tomasz Grabowiec
e "DAK-POL"ZAKŁAD DRZEWNY w Czarnej Białostockiej Sp.zoo
O
WYWÓZ SPRZEDAŻ Drzew.Przer.Sylwester Kamiński
J.
10.
11.
—
BOBO
m,
3.
= |<
R
1
B-
6.
—
A
—« |-—
co
O
0.
R 8
=k
R
2.
W
ND |N
RB
D.
R BO
6.
f.
ND IN
0o
N
8.
O
NO ak
3
W |W
5.
6.
r
8.
O
0
—
2
DARIA Roman Kardasz
"DOM" ZRAJKOWSKA ELŻBIETA
DREWCAR Kamil Oksimowicz
DREW-MART MARTA DZIESZKO
DREWNOPOL Piotr Rećko
DREWNO-PROJEKT Jarosław Szerszunowicz
"DREWPAL"- WYRÓB PALET Tomasz Nalewajk
"DREWSTOL 1" Jan Pietrzykowski
E.M. ROSZKOWSKA PPHU WYRÓB I SPRZ. WYROBÓW TART i ELE. DREW
FIRMA KARBON S.C. Alina Sokół, Adam Sokół
FIRMA WIELOBRANŻOWA Jacek Wilczyński
"FOREST" Jarosław Grochowski
F.U.H. "TRANSDREW" Igor Kosobudzki
GRYFSKAND SP. Z O.O. ZAKŁAD NR 1
GRZEGORZ PORZEZIŃSKI "TIHD"
HANDEL I PRODUKCJA DRZEWNA Tomasz Chraboł
HOLZINDUSTRIE SCHWEIGHOFER GmbH
KEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
KAS KRZYSZTOF-ANDRZEJ Stanisław Jabłońscy Sp.Jawna
KAZBE-KLAS Bronisław Kazberuk
ENWIT Wojciech Zenon Kowalczyk
EŚNY ZAKŁAD USŁUGOWY "LASBUD" Sp.z O.O.
=
o |z Iz |<
A | m |E
WJ |_ I:
TH |3
Ó | |= |8
> R jo =
X |N (O I
5 E b
pr |> |5
4 |Z |
> o |N
M O
J 8 |o
O |
Ń
LT
>
>
O
U
U
[M
=
Ż
[TI
z
—
D
OD
0
v
=
O
O
N
A
O
CHRABOŁ S.C.
Ó
"OSTROVIA" SPÓŁKA JAWNA M.Trwoga i M.Trwoga
"PAGED-SKLEJKA" Spółka Akcyjna
PANWOOD Paweł Panasiuk
PFELEIDERER POLSKA SP. Z O.O.
"KLON" S.C. U.Stankiewicz K.Matosek
U |U
U |L
- |jC-
"KARA" Andrzej Bielicki
a
L
Z
A
©
5
—4
NJ
>
A
Z
>
N
O
Q
>
=
A
=
>
r”
D
Ż
—
=
s£
c
"MKM-DRO" Maciej Droździewicz
w
I
e
=
U
>
|
[
>
U
U
>
=
m
M3
WJ
J
>
Z
źm.
1
P.P.H.U. SPŁAW WII Ł. Szydłowsc Spółka Jawna
PPH WENUS Marek Klebus
PPU FORMAT Piotr Szutkiewicz
47.
48.
49.
90.
51.
D2.
93.
54.
95.
Q1
6.
1
T.
98.
59.
P.P.U.H. "DRWAL" JULIAN MYDŁO
PPUH "TONI" Antoni Dowgiert
PRZEDSIĘB-HANDL-USŁUG-PRODUK. "Metal-Drew" Krzysztof Chraboł
PRZEDSIĘBIORSTWO CONSULTOR KAMIL KOMOSA
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWE "ZRAB" K Zarecki
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- USŁUGOWE "STOLBET"A.Oksimowicz
PRZEDS.USŁ.PR.HAND. Monrol Spółka z o.o.
PRZERÓB DREWNA HANDEL DREWNEM | ART.PRZEM JAN OMIELAN
ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA Produkcyjna w Zubrach
"ROZDA" ŁUKASZ ROZUMOWSKI
"SKLEJKA - PISZ" PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
SORBUS Jakub Gryko
STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. zo.o.
TARTACZNICTWO Krzysztof Amielan
TARTACZNICTWO SPÓŁKA JAWNA J.S.Szydłowsc
TARTAK KOŁODNO SIENKIEWICZ Spółka Jawna
"TARTAK" K.USTASZEWSKI, B.Ustaszewska sp. jawna
. | TARTAK SIEMIANÓWKA Kamil Szymaniuk
O)
EB
9.
$.
0
ROB
—
Bo
N
3.
3
Q1
6
f.
BR
SR
TILIA TOMASZ SĘKAL
]OM-DREW Tomasz Sienkiewicz
TRAKDAR" USŁUGI TARTACZNE Dariusz Puchalski
IRANS-KOP USŁUGI TRANSPORTOWE Jarosław Jackiewicz
TRANSPORT HANDEL I PRODUKCJA DREWNA Andrzej Debicki
„ia
U)
pe
E
©
r
[TI
U"
ś
m
zk
>
Z
U
[rl
FP”
U
N
=
Z
[TI
Z
U
O
zj
G)
O
0
P
C
(
N
N
>
oD
Z
0
A.
USŁUGI TRANSPORTOWE i BUDOWLANE Jerzy Sosna
USŁUGI TRANSPORTOWE,PRODUKCJA TARCICY HANDEL I. Bukanowski
WOJCIECH STASIEŁUK PH-U KONAR
L
>
z
U
>
O
=
O
C
U)
Dr
«
G)
ź
U
=
N
©
Q
Ń
0
Ń
OD
Z
5
Z.
N [IN
> |>
x |x
re |[7
> |>
o |U
u |U
$ 8
M |G
= IC
< |
© |O
z |ć
Z
3 IO
N
m
=
Z
m
G)
O
=
>
A
>
R
D
c
U
U
>
0" |
2
D
O
N
je
o le
N
>
A
PE
>
U
U
U
N
[TI
N
je
W
C
U
N
[M
>
<—
>
0
=
0
=
0
N
G)
jed)
Z
Q
N
a]
N
>
6
U
c
D
pe
c
G)
=
O
„l.
>
2
U
|
5
>
Q
©
3
A
O
D
N
DN.
O
ź
0
Z.
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH "ZAMLAS" Andrzej Zapert
/9. | ZAKŁADY PRZEMYSŁU SKLEJEK "BIAFORM" S.A.
zj ZPU WYRÓB I SPRZEDAŻ PALET I Elem. Drew. Antoni Roszkowski
81. | ZUL ŚCIN. ZRYW. WYWÓZ SPRZEDAŻ Drzew.Przer S lwester Kamiński
Lista nie obejmuje danych osobowych osób fizycznych, które nabyły drewno, bez związku
z działalnością gospodarczą lub zawodową (jako konsumenci).