Nadleśnictwo Rudka
Zn. spr.: SA.0172.13.2017 Rudka, dnia 40.10.2017.
Stowarzyszenie Sieć Obywatelska
Watchdog Polska
ul. Ursynowska 22/2
02-605 Warszawa
sprawa-3360Qfedrowanie.siecobywatelska.pl
ODPOWIEDŹ NA WNIOSEK
O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ
W odpowiedzi na Państwa wniosek przesłany pocztą elektroniczną o udostępnienie
informacji publicznej z dnia 24 sierpnia 2017 r. godz. 17.26 (pismo zarejestrowane w dn.
25.08.2017r.) udostępniam częściowo żądane informacje.
W pozostałym zakresie uprzejmie informuję, że została wydana decyzja o odmowie
udostępnienia informacji publicznej, która zostanie doręczona odrębnie.
Ad 1.
W łatach 2015, 2016 i 2017 (do dnia złożenia wniosku) w Nadleśnictwie Rudka pozyskano
drewno w ilości:
» 2015 r. — 85985,43 m”
" 2016 r. — 77068,13 m*
a 1.01.2017 do 31.08.2017 r. — 56238,48 m?
Ad 2.
Drewno pozyskane w Nadleśnictwie Rudka w poszczególnych latach zostało zbyte
podmiotom, których firmy wskazujemy poniżej:
. 2015r.
ADAM DANIŁOWSKI P.P.H.U Adam Daniłowski
ADAM FABISZEWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "DRWALEK"
AGRO-PARTNER G.I R. RADOMSCY
A |M- TRAK Michał Nowakowski
ALEX BEATA ŚLEDZIEWSKA
Nadleśnictwo Rudka, ul. Olendzka 31, 17-123 Rudka
tel.: +48 85 730-58-00, fax: +48 85 739-42-65, e-mail: rudkaQ©bialystok.lasy.gov.pl www.lasy.gov.pl
ANDRZEJ DŁUGOBORSKI WIKI - DREWNO
ANDRZEJ STEPNOWSKI PRODUKCJA OPAKOWAŃ DREWNIANYCH
ARCHSYS KRZYSZTOF WÓJCIK
ART PROFIL SPÓŁKA Z O.O.
"BARTEX SPEDYCJA I USŁ.TRANSPO Andrzej Kulesza
B.H.CONSTANS KLUCZYK JACEK
BIOMASA IWONA WÓJCIK
BRADRO PAWEŁ BRAUN,MACIEJ DROŹDZIEWICZ spółka jawna
CENTROPAL WIESŁAW ŚLEDZIEWSKI WIESŁAW ŚLEDZIEWSKI
CIESIELSTWO-STOLARSTWO Jaźwiński Stefan
C.M.C. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.
C.M.C.SPÓŁKA Z O.O.
"CREDOXA" FIRMA PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWA M. Szymaniuk
"DAK-POL'ZAKŁAD DRZEWNY w Czarnej Białostockiej Sp. z oo.
DANIEL TOMASZUK POL-KRES Edwood
DREWCAR Kamil Oksimowicz
DREW-KERIM Mirosław Wilczyński
"DREWKOM" Cieślak Krzysztof
"DREWMARK" Marek Woliński
DREWMAX GROSZYK SPÓŁKA JAWNA
DREWNO-PROJEKT Jarosław Szerszunowicz
"DREWPAL"- WYRÓB PALET Tomasz Nalewajko
DREWPOL ZBIGNIEW GOŁAWSKI
DREWSAD S.C. SŁAWOMIR I ANDRZEJ POSTEK
"DREWSTOL 1" Jan Pietrzykowski
"DREWTRANS"- MARCIN SZCZUBEŁEK Marcin Szczubełek
"DREW-TRANS" ZBIGNIEW KOCON
EAST-GEO USŁUGI GEODEZYJNO- KARTOGRAFICZNE PAWEŁ KRASOWSKI
EKO-CIEPŁO Zofia Owerska
E.M. ROSZKOWSKA PPHU WYRÓB I SPRZ. WYROBÓW TART i ELE. DREW
"EXPORT-POLAND" S.C. A.,S.,A.,S. Abramczyk
"EXTRAL" IWONA CHOJNOWSKA Iwona Chojnowska
FHU SZYSZKA Piotr Walentynowicz
FIRMA "FOREST" Marek Wiatrzyk
FIRMA PICARO Tadeusz Piórkowski
FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "DREWMA" Marek Nozderka
FLAMMA Krzysztof Szkiłądź
FOREST - GALICKI KRZYSZTOF Galicki Krzysztof
F.P.H. JAN-POL PŁOSKI JANUSZ Spółka jawna
F.P.H.T.-EXPORT-IMPORT WOJCIECH CIEPLECHOWICZ
FRONTY MEBLOWE"JAZ" Zbigniew Januszyk
GMINA POŚWIĘTNE
GOSPODARSTWO ROLNE Wiosna Dorota
GOSPODARSTWO ROLNO-HODOWLANE Krzysztof Krawczyński
GRYFSKAND SP. Z O.O. ZAKŁAD NR 1
GRZEGORZ DYDYK F.U.H."FOR-DREW
GRZEGORZ PORZEZIŃSKI "TIHD"
HANA SP. Z O.O.
HANDEL I PRODUKCJA DRZEWNA Tomasz Chraboł
"HENMAR" HENRYK WILCZEK
HURTOWNIA "DARY NATURY” Józef Angielczyk
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
"INTERHOME" MAREK IWANOWSKI
"JAGODA" Janusz Koc
JASTRZĘBSKI SYLWESTER "DES-HAUSE"
JAWOR TOCZYŁOWSCY WOJTECZKO SPÓŁKA JAWNA
JP PROMIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp. K.
"KACZKAN" ZAKŁ.PROD.DRZEWNEJ Józef Kaczkan Spółka Jawna
KINGWOOD BARTŁOMIEJ KIEPAS
KLAUSNER HOLZ SACHSEN GMBH
KOŁO ŁOWIECKIE "Cietrzew"
KORMAC PAWEŁ IWANOWSKI
KRZYSZTOF CHOJNOWSKI TRANS-DREW
LEŚNY ZAKŁAD USŁUGOWY "LASBUD" Sp. z oo.
LUXBUD STANISŁAW PARZYCH ANDRZEJ PARZYCH S.C.
MADERA MIROSŁAW MILKIEWICZ
MALABOX S.C. LILLA ROZKOSZ Marta Sosnowska
MARCIN ŁAZARCZYK DREWMAR
MAREK PUŚCION PPHU "DREW-POL"
MARIUSZ SZATAŁOWICZ ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA
"MARTOM" CHRABOŁ S.C.
MASARNIA SKLEP MIĘSNY Krasowski Wiesław
MICHAŁ CHOJNOWSKI DREMEX
MIROSŁAW ANGIELCZYK "DARY NATURY"
MIROSŁAW ŻUKOWSKI-PHU"LAS-TAR"
MIRTEL Mirosław Żyłkiewicz
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
MP TARTAK MICHAŁ PRASALSKI
MUZEUM ROLNICTWA im. Ks. Krzysztofa Kluka
NATURALNE POKRYCIA DACHOWE Sławomir Bieroza
NORTH DACH Norbert Rogalski
NOVIGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.
N.T.H. SZCZEPAN SĘKAL
OBRÓBKA DREWNA Chraszcz Piotr
"PAGED-SKLEJKA" Spółka Akcyjna
PANWOOD Paweł Panasiuk
PAWEŁ FILUTOWSKI Paweł Filutowski
P.H."MASTA" Dariusz Muszyński
P.H.U. IMPORT-EKSPORT Marzenna Karczmarczyk
P.H.U.IMPORT-EXPORT "CZARPOL" Piotr Czarnacki
PHU KAMI SC.ANTONI ŚWIETLICKI Krzysztof Stupak, Michał Stupak
PHU "KLON" S.C. U. Stankiewicz K. Matosek
P.H.U. TOMPARKIET ŻOŁNICKI
PHU "ULKAR" Krzysztof Kąkol
PIOTR BRZÓZY ZPUH
PODLASKA CHATA S.C.
PPH "CYBULSCY" K.G.W. CYBULSCY S.C.
P.P.H.U DREWBUD BIS DĄBROWSKI SŁAWOMIR
P.P.H.U. "DREWMIR" Tadeusz Rzempołuch
PPHU "GODLASPOL" Antoni Godlewski
P.P.H.U.GÓRAL DREW Antoni Białożyt
PPHU JESION S.C R. Tyborowska, Z. Tyborowski
P.P.H.U."KOR-TRAK" Kostro Zbigniew Włodzimierz
P.P.H.U.SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMY ŁOWY i PIEKARNIA JS Wojtkowski
PPHU TRANS-WOOD S.C. W. Śledziewski S. Śledziewski
P.P.H.U.T. "TRANS-TAR" Fryderyk Denkiewicz
PPHU Zbigniew Stawierej
P.P.U.I H."WIMAR" Weśniuk Wiesław
PROD. I! SPRZED. STOL. BUD. MEB PARKIETU i SCHOD Lidia Zieniuk
PRZDSIĘB.WIELOBRANŻOWE"UNIROL" Smolarczuk Andrzej
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE ROLWIT W. Złotkowski
PRZEDSIĘBIORSTWO LEŚNE GODLAS Sp. zoo
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWE"SOKÓŁ" JAN SOKOŁOWSKI
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE A. Baczewski
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- USŁUGOWE "STOLBET" A. Oksimowicz
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO -Usługowo Handlowe "TARPOL"
PRZEDS.PROD.HANDLOWO-USŁUGOWE VENUS Artur Klimczyk
PRZEDS. PROD.-USŁ.-HANDL. ŻAK Jerzy Tymiński
PRZEDS.-TRANSP.-HANDL.-USŁUG.. Włodzimierz Harasim
PRZERÓB DREWNA Arkadiusz Kiepas
PRZETWÓRSTWO ROLNO-SPOŻYWCZE I RUNA LEŚNEGO Spółka Cywilna
P. U.-H. "DREWIMPEX" Wojciech Brzozowski
P.U.P.H "ROLDRZEW" Stanisław Czarnecki
PW SKŁAD DRZEWNY - ŁOMŻA Andrzej Urbanowski
ROBERT ROMAŃCZUK - PPHU "RO-SAUN"
"ROL-DREW" PRZED. WIELOBRAN. P.U.H. Andrzej Karwowski
SCHODY CHUDZIŃSKI Piotr Chudziński
"SKLEJKA - PISZ" PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
SKLEP PAWEŁ LASKOWSKI
SKLEP PRZEMYSŁOWO-METALOWY Marian Dąbrowski
SKL.MEBL.I ART.WYP.WNĘTRZ Dorota Budlewska
SKUP DREWNA, PRZERÓB I SPRZEDAŻ TARCICY MIROSŁAW RAPA
SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH z/s w Trzemuszce
SPÓŁDZIELNIA USŁUG ROLNICZYCH w Brańsku w Likwidacji
STOLARSTWO OGÓLNE Zawistowski Sylwester Wiesław
STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. zo.o.
TARTAK BRONEK Mieczysław Bronisz
TARTAK FALKIEWICZ KRZYSZTOF
"TARTAK" K.USTASZEWSKI, B. Ustaszewska Sp. jawna
TARTAK-PIOTR OSIŃSKI
TARTAK USŁUGOWO-HANDLOWY S.C Henryk i Piotr Topolewicz
TELMEX SPÓŁKA Z O.O.
"TOMEX" EWA ZABIELSKA Ewa Zabielska
"TOMEX" SP.JAWNA J. T. Miliszkiewicz
"TRANSBAL" Dariusz Maliński
TRANS-DREW MIROSŁAW TĄMPOREK
TRANSPORT HANDEL I PRODUKCJA DREWNA Andrzej Dębicki
TRANSPORT, HANDEL, TARTAK Goławski Stanisław
URZĄD MIEJSKI w Szepietowie
USŁUGI TARTACZNE Józef Jabłonowski
USŁUGI TRANSPORTOWE CIĘCIE DREWNA Jan Drozdowski
USŁUGI TRANSPORTOWE,PRODUKCJA TARCICY HANDEL I. Bukanowski
USŁUGI TRANS.SAM.CIĘŻ. ORAZ HAND.OBWOŹNY-OPAŁ;ADAM SREBNIK
VICTORIA Andrzej Jaremko
WALTIMBER Andrzej Waluś
WALUŚ ZENON-PPUH "WAL-DREW"
WITOLD KOWOL PRZEDSIĘBIORSTWO Produkcyjno Handlowo Usługowe "GoodWood"
WYTWÓRNIA WYROBÓW Z DREWNA "RYMERQL" S.C.
ZAKŁAD MASARSKI Jan Mazewski
ZAKŁAD MECHANICZNY Sebastian Karpowicz
ZAKŁAD MIĘSNY "BOST" Jakim Bogdan, Jakim Stanisław
ZAKŁAD MIĘSNY KLINICCY Wiesław Klinicki
ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ Z-D STOLARSKI WIESŁAW TAŃSKI
ZAKŁAD PRODUKCJI NARZĘDZI GOSPODARCZYCH im. Romanowskiego
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWY Piotr Radziszewski
ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWO-US -ŁUGOWY Robert Piotr Dąbrowski
ZAKŁAD PRODUKCYJNY DREWNA EXPORT. "DIANA" Jacek Rostek
ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA I USŁUG Leśnych "DREKPOL" Bekielewski F.
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DRZEWNEGO i TARTACZNICTWO Z. WYSZYŃSKI
ZAKŁAD STOLARSKI GURIN Anatol
ZAKŁAD STOLARSKI Jan Żebrowski
ZAKŁAD STOLARSKI P-U-H Marian Zdzisław Boratyński
ZAKŁAD STOLARSKI STABART Stanisław Perkowski
ZAKŁAD STOLARSKI Sylwester Jabłoński
ZAKŁAD STOLARSKI "ZŁOTY SĘK" Jerzy Popławski
ZAKŁAD USŁUG DRZEWNYCH Justyna Przygórska
ZAKŁAD USŁUG DRZEWNYCH Karol Łupiński
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH Arkadiusz Puchalski
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH "ZAMLAS" Andrzej Zapert
ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY ZBIGNIEW KONOPKA
ZAKŁAD WYROBÓW DREWNIANYCH KAZIMIERZ ABRAMCZYK
ZAKŁADY PROD-USŁUG. "PRAWDA" SPÓŁKA Z O.O.
ZAKŁADY PRZEMYSŁU SKLEJEK "BIAFORM" S.A.
ZBIGNIEW NOWAK Z-D HANDLOWO-USŁ. "DREWMOT"
ZDZISŁAW PIOTR NARBUTT "WYRÓB LISTEW | MOZAIKI"
"ZIOŁOWY ZAKĄTEK" ANGIELCZYK Spółka Jawna
Z.P.H.U. "ANMAR" Marek Napiórkowski
Z.P.U.H."TARTAK ŁOMŻA" SP. ZO.O.
ZPU WYRÓB I SPRZEDAŻ PALET I Elementów Drewnianych Antoni Roszkowski
ŻEBROWSKI PPH BOGDAN ŻEBROWSKI
" 2016r.
ADAM DANIŁOWSKI P.P.H.U Adam Daniłowski
ADAM FABISZEWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "DRWALEK"
AGRO-PARTNER G.l R. RADOMSCY
A I M- TRAK Michał Nowakowski
ALEX BEATA ŚLEDZIEWSKA
ANDRZEJ DŁUGOBORSKI WIKI - DREWNO
ANDRZEJ MORTEL- RZEŹNICTWO I WĘDLINIARSTWO
ARCHSYS KRZYSZTOF WÓJCIK
ARTDREW S.C. A. Pudełko B. Kędzierawska
ART PROFIL SPÓŁKA Z O.O.
"BARTEX SPEDYCJA I USŁ.TRANSPO Andrzej Kulesza
B.H.CONSTANS KLUCZYK JACEK
BRADRO PAWEŁ BRAUN, MACIEJ DROŹDZIEWICZ spółka jawna
"CARPINUS"TARTAK SKŁAD DREWNA Tomasz Grabowiec
CIESIELSTWO-STOLARSTWO Jaźwiński Stefan
"CREDOXA" FIRMA PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWA M. Szymaniuk
DANIEL TOMASZUK POL-KRES Edwood
DETAILING RAFAŁ GOŁASZEWSKI
DREWCAR Kamil Oksimowicz
DREW-KERIM Mirosław Wilczyński
"DREWKOM' Cieślak Krzysztof
DREWMAX GROSZYK SPÓŁKA JAWNA
DREWNOPOL Piotr Rećko
DREWPOL ZBIGNIEW GOŁAWSKI
DREWSAD S.C. SŁAWOMIR I ANDRZEJ POSTEK
"DREWSTOL 1" Jan Pietrzykowski
"DREW-TRANS" ZBIGNIEW KOCON
EKO-CIEPŁO Zofia Owerska
EKO DOM I OGRÓD Katarzyna Wojciuk
E.M. ROSZKOWSKA PPHU WYRÓB I SPRZ. WYROBÓW TART i ELE. DREW
EXPORT-IMPORT ROSZKOWSKI Zbigniew
"EXPORT-POLAND" S.C. A.,S.,A.,S. Abramczyk
"EXTRAL" IWONA CHOJNOWSKA Iwona Chojnowska
FALMAR Józef Falkowski
FHU SZYSZKA Piotr Walentynowicz
FIRMA DREWER Andrzej Weremiuk
FIRMA "FOREST" Marek Wiatrzyk
FIRMA HANDLOWA KRZYSZTOF KALINOWSKI
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA Robert Kulesza
FOREST - GALICKI KRZYSZTOF Galicki Krzysztof
FRONTY MEBLOWE"JAZ" Zbigniew Januszyk
"FRYZA" Alfred Czajkowski
FUNDACJA PRACA DLA NIEWIDOMYCH
GMINA Nowe Piekuty
GOPODARSTWO ROLNE Michał Gawrysiak
GOSPODARSTWO OGRODNICZE Robert Żebrowski
GOSPODARSTWO ROLNE Markowski Mariusz
GOSPODARSTWO ROLNE Tomasz Poletyło
GOSPODARSTWO ROLNE Żelazna Aneta
GRYFSKAND SP. Z O.O. ZAKŁAD NR 1
GRZEGORZ DYDYK F.U.H."FOR-DREW
GRZEGORZ PORZEZIŃSKI "TIHD"
HANDEL I PRODUKCJA DRZEWNA Tomasz Chraboł
HURTOWNIA "DARY NATURY" Józef Angielczyk
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
JP PROMIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp. Komandytowa
KATARZYNA MIRONKIEWICZ MIRONEK TRANS EKSPORT - IMPORT
KOLINEK IRENEUSZ KOLIŃSKI
KON-POL WIESŁAW KONOPKO WOJCIECH KONOPKO SP.S.C.
KORMAC PAWEŁ IWANOWSKI
KRZYSZTOF CHOJNOWSKI TRANS-DREW
LELO KAROLINA "BIO-MAX"
LENWIT Wojciech Zenon Kowalczyk
LEŚNY ZAKŁAD USŁUGOWY "LASBUD" Sp. z O.O.
MADERA MIROSŁAW MILKIEWICZ
MAREK PUŚCION PPHU "DREW-POL"
MARIUSZ SZATAŁOWICZ ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA
MASARNIA SKLEP MIĘSNY Krasowski Wiesław
MICHAŁ CHOJNOWSKI DREMEX
MIECZYSŁAW MIKICIUK USŁUGI TARTACZNE I HANDEL DREWNEM
MIROSŁAW ANGIELCZYK "DARY NATURY"
MIROSŁAW NOWOCIEŃ "CIESIELNIA"
MIROSŁAW ŻUKOWSKI-PHU"LAS-TAR"
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
MP TARTAK MICHAŁ PRASALSKI
MUZEUM ROLNICTWA im. Ks. Krzysztofa Kluka
NASYCALNIA PODKŁADÓW W CZEREMSZE SP.Z O.O.
NORTH DACH Norbert Rogalski
NOVIGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.
N.T.H. SZCZEPAN SĘKAL
PANWOOD Paweł Panasiuk
PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA pw. św. Trójcy
PAWEŁ FILUTOWSKI Paweł Filutowski
PHU "EWAN" Andrzej Kąkol
P.H.U. IMPORT-EKSPORT Marzenna Karczmarczyk
P.H.U.IMPORT-EXPORT "CZARPOL" Piotr Czarnacki
PHU KAMI SC.ANTONI ŚWIETLICKI Krzysztof Stupak, Michał Stupak
P.H.U. TOMPARKIET ŻOŁNICKI
PHU "ULKAR" Krzysztof Kąkol
PIOTR BRZÓZY ZPUH
PODLASKA CHATA S.C.
PODLASKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO w Szepietowie
PPH "CYBULSCY" K.G.W. CYBULSCY S.C.
P.P.H.U. AGNIESZKA CIEPLECHOWICZ
P.P.H.U. "DREWMIR”" Tadeusz Rzempołuch
P.P.H.U. "GRAB-BUD" ADAM GRABOWSKI
PPHU JESION S.C R. Tyborowska, Z Tyborowski
P.P.H.U."'KOR-TRAK" Kostro Zbigniew Włodzimierz
P.P.H.U PRZEMYSŁAW ŻEBROWSKI
P.P.H.U.SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMY ŁOWY i PIEKARNIA JS Wojtkowski
PPHU TRANS-WOOD S.C. W. Śledziewski S$. Śledziewski
PPHU Zbigniew Stawierej
PPUH "LARIX" DARGIEWICZ,MACKIEWICZ SP.JAWNA
PRODUKCJA | SPRZEDAŻ STOLARKI BUDOWLANEJ,LISTEW, PARKIETÓW
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE Sławomir Sabat
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO BUDOWLANE "SABU" L. Sasinowski
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWE"SOKÓŁ" JAN SOKOŁOWSKI
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE A. Baczewski
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO -Usługowo Handlowe "TARPOL"
PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO USŁUGOWO HANDLOWE Adam Grys
PRZEDS. PROD.-USŁ.-HANDL. ŻAK Jerzy Tymiński
PRZETWÓRSTWO ROLNO-SPOŻYWCZE | RUNA LEŚNEGO Spółka Cywilna
PUNKT UBOJU ZWIERZĄT NOWICKI Wojciech
P.U.P.H "ROLDRZEW" Stanisław Czarnecki
PW SKŁAD DRZEWNY - ŁOMŻA Andrzej Urbanowski
ROBERT ROMAŃCZUK - PPHU "RO-SAUN"
"SKLEJKA - PISZ" PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
SKLEP Z OŚWIETLENIEM "ŚWIATŁO" Teresa Jolanta Wyrozębska
SŁAWOMIR LEGACKI PRZEDSIĘBIOR- STWO HANDLOWO USŁUGOWE'EUREKA"
SPÓŁKA CYWILNA "TRAMEL" L.WOJTCZUK, M.T.WOJTCZUK
SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH Andrzej Jędrzejuk
STEICO SP. Z O.O.
ST-MAJEWSKI SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
STOLARNIA JAWORSKI sp. z oo. sp.k.
STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. z o.o.
TARTACZNICTWO SPÓŁKA JAWNA J. S$. Szydłowscy
TARTAK BRONEK Mieczysław Bronisz
TARTAK FALKIEWICZ KRZYSZTOF
"TARTAK" K.USTASZEWSKI, B. Ustaszewska sp. jawna
TARTAK-PIOTR OSIŃSKI
TARTAK USŁUGOWO-HANDLOWY S.C Henryk i Piotr Topolewicz
TILIA TOMASZ SĘKAL
"TOMEX" SP.JAWNA J. T. Miliszkiewicz
"TRAKDAR" USŁUGI TARTACZNE Dariusz Puchalski
TRAK-DYNÓW KSIĄŻCZAK Grzegorz
TRANSPORT HANDEL I PRODUKCJA DREWNA Andrzej Dębicki
TRANSPORT, HANDEL, TARTAK Goławski Stanisław
"TRANS-TUR" TUREK WALDEMAR
"USŁUGI TARTACZE, HANDEL DREWNEM" BOGDAN FIJAŁKOWSKI
USŁUGI TARTACZNE I WYR.OPAKO. drewnianych Wiktoria Kowalczuk
USŁUGI TARTACZNE Józef Jabłonowski
USŁUGI TARTACZNO-STOLARSKIE Zenon Gołaszewski
USŁUGI TRANSPORTOWE CIĘCIE DREWNA Jan Drozdowski
USŁUGI TRANSPORTOWE I TARTACZNICTWO Marek Mikulak
USŁUGI TRANSPORTOWE MICHALAK Zbigniew
USŁUGI TRANSPORTOWE,PRODUKCJA TARCICY HANDEL I. Bukanowski
USŁUGI TRANS.SAM.CIĘŻ. ORAZ HAND.OBWOŹNY-OPAŁ;ADAM SREBNIK
VICTORIA Andrzej Jaremko
WALTIMBER Andrzej Waluś
WLAŹ Franciszek
"WOODPOL" WALDEMAR CZARNIECKI
WULKANIZACJA AUTO CZĘŚCI M. Szaciłowski
WYRÓB PALET ROMAN SZCZUBEŁEK Roman Szczubełek
WYRÓB TRUMIEN Rosicki Marek
ZAKŁAD DRZEWNY TARTAK "BIEL- MAR" Marek Robert Bielenica
ZAKŁAD MIĘSNY "BOST" Jakim Bogdan, Jakim Stanisław
ZAKŁAD MIĘSNY KLINICCY Wiesław Klinicki
ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ Z-D STOLARSKI WIESŁAW TAŃSKI
ZAKŁAD PRODUKCJI NARZĘDZI GOSPODARCZYCH im. Romanowskiego
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWY Piotr Radziszewski
ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWO-US -ŁUGOWY Robert Piotr Dąbrowski
ZAKŁAD PRODUKCYJNY DREWNA EXPORT. "DIANA" Jacek Rostek
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DRZEWNEGO i TARTACZNICTWO Z. WYSZYŃSKI
ZAKŁAD STOLARSKI GURIN Anatol
ZAKŁAD STOLARSKI Jan Żebrowski
ZAKŁAD STOLARSKI P-U-H Marian Zdzisław Boratyński
ZAKŁAD STOLARSKI STABART Stanisław Perkowski
ZAKŁAD STOLARSKI Sylwester Jabłoński
ZAKŁAD STOLARSKI "ZŁOTY SĘK" Jerzy Popławski
ZAKŁAD TARTACZNY KLENIEWSKI WALDEMAR
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH Arkadiusz Puchalski
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH "ZAMLAS" Andrzej Zapert
ZAKŁAD USŁUGOWO - HANDLOWY Marchel Sławomir
ZAKŁAD WYROBÓW DREWNIANYCH KAZIMIERZ ABRAMCZYK
ZAKŁADY PROD-USŁUG. "PRAWDA" SPÓŁKA Z O.O.
ZAKŁADY PRZEMYSŁU SKLEJEK "BIAFORM" S.A.
ZDZISŁAW PIOTR NARBUTT "WYRÓB LISTEW I MOZAIKI"
"ZIOŁOWY ZAKĄTEK" ANGIELCZYK Spółka Jawna
Z.P.H.U. "DREW-BUD" Agata Grabowska
ZPHU KOST-BRUK Kazimierz Nadrowski
"Z.P.U '""'DREWSSDOM"" Stanisław Składanek
ZPU WYRÓB I SPRZEDAŻ PALET I Elementów Drewnianych Antoni Roszkowski
" 2017 r.
ADAM FABISZEWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "DRWALEK"
AGRO-PARTNER G.I R. RADOMSCY
ALEX BEATA ŚLEDZIEWSKA
ANDRZEJ DŁUGOBORSKI WIKI - DREWNO
ART PROFIL SPÓŁKA Z O.O.
"BARTEX SPEDYCJA I USŁ. TRANSPO Andrzej Kulesza
B.H.CONSTANS KLUCZYK JACEK
BIOMASA IWONA WÓJCIK
BRADRO PAWEŁ BRAUN,MACIEJ DROŹDZIEWICZ spółka jawna
CIESIELSTWO-STOLARSTWO Jaźwiński Stefan
"CREDOXA" FIRMA PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWA M. Szymaniuk
"DAK-POL"ZAKŁAD DRZEWNY w Czarnej Białostockiej Sp. zoo.
DANIEL TOMASZUK POL-KRES Edwood
DREWCAR Kamil Oksimowicz
DREW-KAM Kamil Harasim
DREW-KERIM Mirosław Wilczyński
"DREWKOM" Cieślak Krzysztof
DREWMAX GROSZYK SPÓŁKA JAWNA
DREWNO-PROJEKT Jarosław Szerszunowicz
DREWPOL ZBIGNIEW GOŁAWSKI
DREWSAD S.C. SŁAWOMIR I ANDRZEJ POSTEK
"DREWSTOL T" Jan Pietrzykowski
"DREW-TRANS" ZBIGNIEW KOCON
EKO-CIEPŁO Zofia Owerska
EKO DOM I OGRÓD Katarzyna Wojciuk
E.M. ROSZKOWSKA PPHU WYRÓB I SPRZ. WYROBÓW TART i ELE. DREW
EXPORT-IMPORT ROSZKOWSKI Zbigniew
"EXPORT-POLAND" S.C. A.,S.,A.,S. Abramczyk
FHUP "HAND-DREW" Grzegorz Bednarowski
FHU SZYSZKA Piotr Walentynowicz
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA Adam Marton
FOREST - GALICKI KRZYSZTOF Galicki Krzysztof
GMINA BRAŃSK
GRYFSKAND SP. Z O.O. ZAKŁAD NR 1
GRZEGORZ PORZEZIŃSKI "TIHD"
HANDEL I PRODUKCJA DRZEWNA Tomasz Chraboł
HOLZINDUSTRIE SCHWEIGHOFER GmbH
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
"JATRA" S.C. JAN JAWOROWSKI BOŻENNA JAWOROWSKA
JP PROMIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp. Komandytowa
KATARZYNA MIRONKIEWICZ MIRONEK TRANS EKSPORT - IMPORT
KINGWOOD BARTŁOMIEJ KIEPAS
KON-POL WIESŁAW KONOPKO WOJCIECH KONOPKO SP.S.C.
KORMAC PAWEŁ IWANOWSKI
KRZYSZTOF PIOTR KUKAWSKI P.H.U. "TARTAK MICHAŁKI"
LEŚNY ZAKŁAD USŁUGOWY "LASBUD" Sp. z O.0.
MAGIA SP.Z O.O. SP.K.
MARCIN ŁAZARCZYK DREWMAR
MAREK PUŚCION PPHU "DREW-POL"
MARIUSZ SZATAŁOWICZ ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA
"MARTOM" CHRABOŁ S.C.
MASARNIA SKLEP MIĘSNY Krasowski Wiesław
MIROSŁAW ANGIELCZYK "DARY NATURY"
MIROSŁAW NOWOCIEŃ "CIESIELNIA"
MIROSŁAW ŻUKOWSKI-PHU"LAS-TAR"
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
MP TARTAK MICHAŁ PRASALSKI
MUZEUM ROLNICTWA im. Ks. Krzysztofa Kluka
NASYCALNIA PODKŁADÓW W CZEREMSZE SP.Z O.O.
NOVIGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.
N.T.H. SZCZEPAN SĘKAL
"PAGED-SKLEJKA" Spółka Akcyjna
PANWOOD Paweł Panasiuk
PFLEIDERER POLSKA SP. Z O.O.
PHU "EWAN" Andrzej Kąkol
P.H.U.IMPORT-EXPORT "CZARPOL" Piotr Czarnacki
PHU IRGUM Ireneusz Tworkowski
PHU KAMI SC.ANTONI ŚWIETLICKI Krzysztof Stupak, Michał Stupak
P.H.U. TOMPARKIET ŻOŁNICKI
PHU "ULKAR" Krzysztof Kąkol
PIOTR BRZÓZY ZPUH
PODLASKA CHATA S.C.
PPH "CYBULSCY" K.G.W. CYBULSCY S.C.
PPHU "DREWMAT" SP. Z O.O.
P.P.H.U. "DREWMIR" Tadeusz Rzempołuch
PPHU "GODLASPOL" Antoni Godlewski
P.P.H.U."KOR-TRAK" Kostro Zbigniew Włodzimierz
PPHU PALLAP PAWEŁ BRAUN
P.P.H.U PRZEMYSŁAW ŻEBROWSKI
PPHU TRANS-WOOD S.C. W. Śledziewski S$. Śledziewski
P.P.H.U.T. "TRANS-TAR" Fryderyk Denkiewicz
PPHU Zbigniew Stawierej
PROD. I SPRZED.STOLARKI BUDOW. i MEBLOWEJ Lucjan Kożuchowski
PRZED. HAN. USŁUGOWE KONAR Tartak Przewożny M. Żukowski
PRZEDS. HANDL.-USŁ. PROD. Józef Daniluk
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWE"SOKÓŁ" JAN SOKOŁOWSKI
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE A. Baczewski
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO -Usługowo Handlowe "TARPOL"
PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO USŁUGOWO HANDLOWE Adam Grys
PRZEDS. PROD.-USŁ.-HANDL. ŻAK Jerzy Tymiński
P. U.-H. "DREWIMPEX" Wojciech Brzozowski
P.U.P.H "ROLDRZEW" Stanisław Czarnecki
PW SKŁAD DRZEWNY - ŁOMŻA Andrzej Urbanowski
"SKLEJKA - PISZ" PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH Andrzej Jędrzejuk
STANISŁAW ORZOŁ PRZEDSIĘBIO. Przemysłu Drzewnego "KLIN"
STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. zo.o.
TARTAK BRONEK Mieczysław Bronisz
TARTAK FALKIEWICZ KRZYSZTOF
"TARTAK" K.USTASZEWSKI, B. Ustaszewska sp. jawna
TARTAK-PIOTR OSIŃSKI
TARTAK USŁUGOWO-HANDLOWY S.C Henryk i Piotr Topolewicz
TILIA TOMASZ SĘKAL
TOMASZ KARASIŃSKI-USŁUGI I PRODUKCJA WYROBÓW Z DREWNA
TRANSPORT HANDEL I PRODUKCJA DREWNA Andrzej Dębicki
TRANSPORT, HANDEL, TARTAK Goławski Stanisław
URZĄD GMINY POŚWIĘTNE
"USŁUGI TARTACZE, HANDEL DREWNEM" BOGDAN FIJAŁKOWSKI
USŁUGI TARTACZNE Józef Jabłonowski
USŁUGI TRANSPORTOWE CIĘCIE DREWNA Jan Drozdowski
USŁUGI TRANSPORTOWE i BUDOWLANE Jerzy Sosna
USŁUGI TRANSPORTOWE,PRODUKCJA TARCICY HANDEL I. Bukanowski
USŁUGI TRANS.SAM.CIĘŻ. ORAZ HAND.OBWOŹNY-OPAŁ;ADAM SREBNIK
" VARMIL " SPÓŁKA Z.O0.O
VICTORIA Andrzej Jaremko
WALTIMBER Andrzej Waluś
WALUŚ ZENON-PPUH "WAL-DREW"
WYRÓB I SPRZEDAŻ PALET ROMAN ŚLEDZIEWSKI
ZAKŁAD DRZEWNY Irena Trzeszczkowska
ZAKŁAD MASARSKI Jan Mazewski
ZAKŁAD MIĘSNY "BOST" Jakim Bogdan, Jakim Stanisław
ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ Z-D STOLARSKI WIESŁAW TAŃSKI
ZAKŁAD PRODUKCJI NARZĘDZI GOSPODARCZYCH im. Romanowskiego
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO USŁUGOWY BOJARSKI MAREK
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWY Piotr Radziszewski
ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWO-US -ŁUGOWY Robert Piotr Dąbrowski
ZAKŁAD PRODUKCYJNY DREWNA EXPORT. "DIANA" Jacek Rostek
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DRZEWNEGO i TARTACZNICTWO Z. WYSZYŃSKI
ZAKŁAD STOLARSKI Daniłowicz Jan
ZAKŁAD STOLARSKI GURIN Anatol
ZAKŁAD STOLARSKI P-U-H Marian Zdzisław Boratyński
ZAKŁAD STOLARSKI STABART Stanisław Perkowski
ZAKŁAD STOLARSKI Sylwester Jabłoński
ZAKŁAD STOLARSKI "ZŁOTY SĘK" Jerzy Popławski
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH "ZAMLAS" Andrzej Zapert
ZAKŁAD USŁUGOWO - HANDLOWY Marchel Sławomir
ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY ZBIGNIEW KONOPKA
ZAKŁADY PROD-USŁUG. "PRAWDA" SPÓŁKA Z O.O.
ZAKŁADY PRZEMYSŁU SKLEJEK "BIAFORM" S.A.
ZBIGNIEW NOWAK Z-D HANDLOWO-USŁ. "DREWMOT"
ZDZISŁAW PIOTR NARBUTT "WYRÓB LISTEW I MOZAIKI"
"ZIOŁOWY ZAKĄTEK" ANGIELCZYK Spółka Jawna
ZPHU KOST-BRUK Kazimierz Nadrowski
ZPU WYRÓB I SPRZEDAŻ PALET I Elementów Drewnianych Antoni Roszkowski
ZP-U ZIEWIEC Grażyna
Lista nie obejmuje danych osobowych osób fizycznych, które nabyły drewno, bez
związku z działalnością gospodarczą lub zawodową (jako konsumenci).
Z poważaniem