=
„AŻ RR
Ę
742) Nadleśnictwo Krasnystaw
|
SS-4/
Krasnystaw, dnia 23. października 2017 r.
Znak sprawy: ZG.0172.11.2017
Nadleśniczy Nadleśnictwa Krasnystaw
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Krasnystaw
UI. Leśna 1
22-300 Krasnystaw
Adresat / Strona:
Stowarzyszenie Sieć Obywatelska
Watchdog Polska
ul. Ursynowska 22/2
sprawa-3218Qfedrowanie.siecobywatelska.pl
ODPOWIEDŹ
NA WNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ
Szanowni Państwo,
w odpowiedzi na przesłany pocztą elektroniczną wniosek o udostępnienie informacji publicznej
z dnia 24.08.2017 r. godz. 17:25, udostępniam częściowo żądane informacje.
W pozostałym zakresie uprzejmie informuję, że została wydana decyzja od odmowie
udostępnienia informacji publicznej, która zostanie doręczona odrębnie.
Ad 1.
W latach 2015, 2016 i 2017 (do dnia złożenia wniosku) w Nadleśnictwie Krasnystaw
pozyskano drewno w ilości:
"2015 r. — 85752,66 m*
"2016 r. — 81693,75 m*
=1.1.2017 do 24.08.2017 r. — 55572,93 m*
Nadleśnictwo Krasnystaw, ul. Leśna 1, 22-300 Krasnystaw
tel.: +48 82 576 28 81, fax: +48 82 576 28 82, e-mail: krasnystawQ lublin.lasy.gov.pl www.lasy.gov.pl
Ad 2.
Drewno pozyskane w Nadleśnictwie Krasnystaw w poszczególnych latach zostało
zbyte podmiotom, których firmy wskazujemy poniżej:
"2015 r.
TRAK-POL Adam Gałka
WALUŚ ZENON-PPUH "WAL-DREW"
"SKLEJKA - PISZ" PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
"KRONOSPAN MIELEC" Sp. z 0.0.
"SILVA" Sp. z 0.0.
EMKA PHU KRZYSZTOF MACIAK
POLESZAK Bogdan
P.P.H.U "SIEŃCZYK" S.C.
P.H-U MAREK CZECHOWSKI DREWNO-LUBLIN
TRAK-DYNÓW KSIĄŻCZAK Grzegorz
"SWENDEX" SPÓŁKA JAWNA Lucyna i Zygmunt Swendrowscy
FIRMA "TELEYKO" Tadeusz Telejko
JAWOR TOCZYŁOWSCY WOJTECZKO SPÓŁKA JAWNA
USŁUGOWY Z-D STOLARSKI "OKOŃ" Małgorzata Grotowska
"STOLMAR" ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ
ZAKŁAD STOLARSKO-TAPICERSKI Stanisław Kuzio
TOMASIAK MARIUSZ CLASSIC FLOORS
"DREWLUX" Jadwiga Kułaga
FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNA "SZTAMA" Zwirecki Stanisław
C.M.C.SPÓŁKA Z O.O.
CEGIELNIA POLOWA Wojciech Grzegorz Kułaga
ZAKŁAD DRZEWNY "OL-DREW" Łukasz Olszowy
USŁUGI STOLARSKIE | TARTACZNIC USŁUGI POGRZEBOWE Marian Syta
FIRMA DROBDEX JAN DROBNY
OU BALTI SPOON
"VARMIL " SPÓŁKA Z.0.0
RAFO RĘDZINIAK RAFAŁ
GRZEGORZ DYDYK F.U.H."FOR-DREW
P.P.H.U. "BROX" ROBERT ŁAZORCZYK
ANTRAK ANDRZEJ WUJEC
PPHU "ARKMEX" SP. Z O.O.
FIRMA "PLATAN" BOGUSŁAW DYJAK
ZHU CZESŁAW KOCIOŁEK
PRZERÓB DREWNA Arkadiusz Kiepas
P.P.U.H. "DREWPAL" D.P.P.Wilk s.c.
ZAKŁAD USŁUGOWO -HANDLOWY Janusz Grzegrzółka
KRZYSZTOF ROSA
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWE "DANKROS" SP Z O. O.
"KABEX" M I K BOGUNIA SPÓŁKA JAWNA
PRZED.HANDL.USŁUG."BOX" Jerzy Stojek
WYROBY Z DREWNA I TARTACZNICTWO PIOTR SUWAJ
DREVOKAPITAL S.R.O
SCHODY CHUDZIŃSKI Piotr Chudziński
PROD. I SPRZED. WYROB. Z DREW. Henryk Grzyb
ZAKŁADY PRZEMYSŁU SKLEJEK "BIAFORM" S.A.
F.W. "TRANS-PAL" Stanisław Goch
FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA "TRAK" Janusz Szybiak
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWE Adam Szybiak
"NQOODPOL" WALDEMAR CZARNIECKI
ZBIGNIEW ŁACH
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
DREWNOBUD Ewa Dziekan
P.P.H.U. HORDEX Witold Wiatrzyk
P.P.U.H. ."KORPAL" Zduńczuk Andrzej
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- USŁUGOWO - HANDLOWE PALETEX
FIRMA "FOREST" Marek Wiatrzyk
P. P. H. U. "JAWOR" - Piotr Kolbe
P. W. DREW-MAR S. C. MICHALSKI MAREK, MICHALSKI MARCIN
DREW TRANS ORZEŁ ROBERT
F.W. RADREW Rafał Zwoliński
"TRAK-HAN" Andrzej Hanusiak
TRANS-HAND Rafał Hanusiak
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "ROMAR" ROMAN RYMKIEWICZ
MANUFAKTURA PALET SP. Z O.O.
ZAKŁAD STOLARSKI Sylwester Jabłoński
P.P.U.H. TRAK SP. ZO.O. T.KWAŚNIK, Z. PRZERWA
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWY Piotr Radziszewski
ZAKŁAD DRZEWNY. PROD. I HANDEL Wyrobami z Drewna Leszek Panas
P.P.U.I H."WIMAR" Weśniuk Wiesław
TILIA TOMASZ SĘKAL
EURO WOOD Zdzisław Małyska
USŁUGI STOLARSKO-TARTACZNE Adam Turowski
USŁ.TART. | HANDEL DREW. BUD.- Kula Monika
ZAKŁAD DRZEWNY I.M.M. MAŚLACH Spółka Jawna
USŁUGOWY ZAKŁAD STOLARSKI Rafał Wiśnicki
"DREWPAX" Z.P.H. SP. C. Zygmunt i Piotr Wołoszyn
SKUP DREWNA, PRZERÓB I SPRZEDAŻ TARCICY MIROSŁAW RAPA
F.P.H.T.-EXPORT-IMPORT WOJCIECH CIEPLECHOWICZ
ZAKŁAD TARTACZNY ZBIGNIEW GONTARZ
ZAKŁAD TARTACZNY KLENIEWSKI WALDEMAR
P.U.P. "DREWROL" S.C. Jerzy Wiatrzyk,Andrzej Maślany
FHU AKRIS Uszkowski Krzysztof
"DREW-WOOD" DREW. KOMIN. I BUD Łukasz Pytka
"STOLPIT" USŁUGOWY ZAKŁAD STOL Krzysztof Piątek
PHU "ZIELIŃSKI" Krzysztof Zieliński
KUSIAK ANETA FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA
DES-KAT Z.U.H.P. Katarzyna Kleban
KUCZYŃSKI NORBERT F.P.H.U.
PŁACHECKI KRZYSZTOF FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA
LIPA JANUSZ DREW-MAX ZAKŁAD STOLARSKI
FIRMA KONAR Jacek Żołyniak
SKUBISZ MONIKA PPHU "MAX-MAT"
ŻELISKO JACEK GREEN WOOD PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE
KARPIUK JAN Tartak Trawniki
KOPCIOWSKA ELŻBIETA
FIRMA WOOD WORK Kopciowski Dariusz
MARKPOL Marek Kowalczyk
TARTAK QUERCUS Paradowska Maria Ewa
MESTO Cichorz Mirosław
PRZECIERANIE | SPRZEDAŻ DREWNA PRZETARTEGO BUJNOWSKI SŁAWOMIR
TARTAK "JAGNA" BOGDAN PYZIK
RUBAN DARIUSZ RUBEX ZAKŁAD STOLARSKI PRODUKCJA PALET
MAKUCH TOMASZ Usługi Tartaczno Stolarskie
SURMACZ ANDRZEJ SURMACZ MAREK ZPUH S.C.
WLAŹ Franciszek
WRZYSZCZ JAN Zakład Stolarski Usługi Pogrz.
"TARTAK USŁUGOWY" KAZIMIERZ BORYS
WIATRON SP. Z O.O.
DRYGASIEWICZ ANNA PIOTR FPHU Sosenka S.C.
MAZUREK TERESA Z.U.W.H.
KRZYSZTOF SOBASZEK ZAKŁAD WYROBÓW Z DREWNA
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE „KOMINEX" SEN JÓZEF
P.P.H.U. JULIAN TWOREK
DANIEL TOMASZUK POL-KRES Edwood
MARIUSZ SZATAŁOWICZ ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA
STEFANIUK MAREK ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA
SKLEJKA ORZECHOWO S.A.
WIESŁAW ĆWIKŁA ZAKŁAD STOLARSKI
P.P.H.U. "STOREL" ANDRZEJ SKUBIS
P.P.H.U."HABUDA" WITOLD HABUDA
KRZYSZTOF POLICHA „DREWMAX"
WOLDREW AGNIESZKA WOŁOSZYN
KOPIEL FRANCISZEK ZPUH WIELOBRANŻOWY
KUSIAK JACEK PHU
ZHP RĘBAK DOŁĘGA Krzysztof
SPORTICO WIESŁAW SZKUTNIK
"FIBRIS" SPÓŁKA AKCYJNA
ZAKŁAD DRZEWNY MADEX-MAŚLACH Spółka Jawna
Z-AD P.U.H. MARZENA ŻELAZKO
MĘDRALA ANDRZEJ PPHiU DREWCOM
TARTAK "OLCZYK" Olczyk Ludwik
PPHU "DREW-TRANS" Mariusz Mazur
PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO USŁUGOWO HANDLOWE Adam Grys
ARTDREW S.C. A. Pudełko B. Kędzierawska
"BRACIA MROZIK" SP.Z 0.0
NATURA SPÓŁKA JAWNA
PP-H-U K. SIWARGA KAMIL SIWARGA
Z D"FORESTER" W. KAWALEC Wojciech Kawalec
"INSTAL CZUDEC" FĄFARA SP. J.
ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY Agnieszka Wojtaś
"DREWSYSTEM" P.P-U. Skorupski-Wójcik Spółka Jawna
F H-P-U "DREW-DOM" IMPORT-EKSPORT
FABRYKA DRZWI "DERPAL" Zbigniew Woś
PRZEDS. EKSP. IMP. "BOSS" spółka z 0.0.
PRZEDS.PRODUKCYJNE "KORPOL" Aleksander Sydor
ZAKŁAD STOLARSKI "DREWNO" SP.J Tadeusz Bielak i Anna Bielak
F. H.U. KUŁAGA TADEUSZ Tadeusz Kułaga
P.P.U.H. HENRYK Henryk Kudełka
PW ALDREW EXPORT-IMPORT Janusz Rybak
WYROBY Z DREWNA BIS Jan Pułapa
ZAKŁAD DRZEWNY IZOTONIA PLUS Krystyna Psiuk
ZAKŁAD DRZEWNY IZOTONIA Stanisław Psiuk
ZAKŁAD TARTACZNY Janusz Barabas
ZAKŁAD TARTACZNY Tadeusz Zub
PODOLSKI MARCIN
POLANO F.U.H. Piotr Michalik
KUPNO I PRZERÓB DREWNA WRZESIEŃ ADAM
P.H.U. "DREWEX" ANDRZEJ PERCHEL
JP PROMIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K.
ZESPÓŁ SKŁADNIC LASÓW PAŃSTWOWYCH W SIEDLCACH
P.U.H.'ETREWI" TOMASZ KWAŚNIK Tomasz Kwaśnik
STASIUK JAROSŁAW USŁUGI TARTACZNE
SW POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
PRO-CAR Mariusz Pakuła
ZPUH "ŚNIEŻKI" $.C Lesław Śnieżek-Gustaw Śnieżek
TRAK-DREW SC Krystyna Gałka i Damian Gałka
DREWEO KAROL POMIAN
F.P.H.U. DREWNOPOL Kuczyńska Krystyna
PASTUSZAK JACEK USŁUGI TRANSPORTOWE
KOWALIK WALDEMAR PRZETWÓRSTWO DREWNA
ZDUŃCZUK EWA DREW KOM
C.M.C. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.
KOSIERB GRAŻYNA TARTACZNICTWO
P.P.H.U. AGNIESZKA CIEPLECHOWICZ
ZACHARZYŃSKI ROBERT TRAK - POL
FIRMA PAWEŁKO Jan Pawełko
PUB SAWCZUK HALINA
FIRMA KORA Urszula Wiatrzyk
USŁUGI TRANSPORT. JERZY TURBAK Jerzy Turbak
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
ZAKŁAD USŁUGOWO - HANDLOWY Marchel Sławomir
ELTRAX LALIK SZYMON Przedsiębiorstwo P. H-U
ES-DREW Paweł Sydor
ZOLD WOOD Michał Lubaś
"POLMAX" S.C. J. Dąbrowska M. Dąbrowski
MAT-DREW MATEUSZ CIURAJ
NOVIGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.
T.B.FRUIT POLSKA SP ZO.O.S.K.A
F.U.H. "LIME GREEN" TARTAK ROBERT PAWLAS
POL-VENEER SP. Z O.O.
OKLEINY WIŚNIEWSKI I WSPÓLNICY Spółka Jawna
"2016 r.
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH "LASROL" Nizioł Stanisław
WALUŚ ZENON-PPUH "WAL-DREW"
"SKLEJKA - PISZ" PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
"KRONOSPAN MIELEC" Sp. z 0.0.
"SILVA" Sp. z 0.0.
"NIWA" WAŃCZYK TADEUSZ
POLESZAK Bogdan
P.P.H.U "SIEŃCZYK" S.C.
P-STWO HANDLOWE "CORRADO" RADOSŁAW GONTARZ
P.H-U MAREK CZECHOWSKI DREWNO-LUBLIN
"SWENDEX" SPÓŁKA JAWNA Lucyna i Zygmunt Swendrowscy
FIRMA "TELEYKO" Tadeusz Telejko
JAWOR TOCZYŁOWSCY WOJTECZKO SPÓŁKA JAWNA
USŁUGOWY Z-D STOLARSKI "OKOŃ" Małgorzata Grotowska
"STOLMAR" ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ
BRACIA MROZIK LUBLIN SP. Z O.O
ZAKŁAD STOLARSKO-TAPICERSKI Stanisław Kuzio
FHU "NEO" Tomasz Kurek
C.M.C.SPÓŁKA Z O.O.
SPRZEDAŻ HURTOWA DREWNA Dariusz Babicz
ZAKŁAD DRZEWNY "OL-DREW" Łukasz Olszowy
FIRMA HANDLOWA Mikołajuk Cezary
OU BALTI SPOON
"VARMIL " SPÓŁKA Z.O.O
RAFO RĘDZINIAK RAFAŁ
FIRMA HANDLOWA "DANWOOD" Danuta Wilk
GRZEGORZ DYDYK F.U.H."FOR-DREW
P.P.H.U. "BROX" ROBERT ŁAZORCZYK
ANTRAK ANDRZEJ WUJEC
ZAKŁADY DRZEWNE ZADOBRZE Sp. z 0.0. Spółka komandytowa
PPHU "PRO-DREX" PIOTR GARBACZ
FIRMA "PLATAN" BOGUSŁAW DYJAK
ZAKŁAD USŁUGOWO -HANDLOWY Janusz Grzegrzółka
HANDEL DREWNEM I TARCICĄ Wojciarczyk Jan
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWE "DANKROS" SP ZO.O.
ZAKŁAD STOLARSKI Mieczysław Halwa
"CZECH" WYTWÓRNIA OKLEIN EXPORT-IMPORT MAREK GLEBA
PROD. | SPRZED. WYROB. Z DREW. Henryk Grzyb
F.W. "TRANS-PAL" Stanisław Goch
TRANSPORT TOWAROWY SKUP I SPRZEDAŻ TARCICY-Jan Kędziora
"NOODPOL" WALDEMAR CZARNIECKI
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
P.P.H.U. HORDEX Witold Wiatrzyk
P.P.U.H. ."'KORPAL" Zduńczuk Andrzej
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- USŁUGOWO - HANDLOWE PALETEX
REMAT Małgorzata Woźniak
MADERA MIROSŁAW MILKIEWICZ
FIRMA "FOREST" Marek Wiatrzyk
P. P. H. U. "JAWOR" - Piotr Kolbe
P. W. DREW-MAR S. C. MICHALSKI MAREK, MICHALSKI MARCIN
ZAKŁAD USŁUG TARTACZNYCH Sitnik Łukasz
DREW TRANS ORZEŁ ROBERT
DREWNOLAND Ferdynand Socha
"TRAK-HAN" Andrzej Hanusiak
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "ROMAR" ROMAN RYMKIEWICZ
P.P.U.H. TRAK SP. Z O.O. T.KWAŚNIK, Z. PRZERWA
N.T.H. SZCZEPAN SĘKAL
TILIA TOMASZ SĘKAL
DREW-DUL Marek Dul
"POL-SKONE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
USŁUGI STOLARSKO-TARTACZNE Adam Turowski
"ATOS" MAREK FRĄK "ATOS" MAREK FRĄK
ZAKŁAD DRZEWNY |I.M.M. MAŚLACH Spółka Jawna
USŁUGOWY ZAKŁAD STOLARSKI Rafał Wiśnicki
"DREWPAX" Z.P.H. SP. C. Zygmunt i Piotr Wołoszyn
SKUP DREWNA, PRZERÓB I SPRZEDAŻ TARCICY MIROSŁAW RAPA
F.P.H.T.-EXPORT-IMPORT WOJCIECH CIEPLECHOWICZ
ZAKŁAD TARTACZNY KLENIEWSKI WALDEMAR
FHU AKRIS Uszkowski Krzysztof
PHU "ZIELIŃSKI" Krzysztof Zieliński
„FRAM-POL" SP.Z.O.O
DES-KAT Z.U.H.P. Katarzyna Kleban
KUCZYŃSKI NORBERT F.P.H.U.
PŁACHECKI KRZYSZTOF FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA
LIPA JANUSZ DREW-MAX ZAKŁAD STOLARSKI
FIRMA KONAR Jacek Żołyniak
SKUBISZ MONIKA PPHU "MAX-MAT"
ŻELISKO JACEK GREEN WOOD PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE
KARPIUK JAN Tartak Trawniki
KOPCIOWSKA ELŻBIETA
FIRMA WOOD WORK Kopciowski Dariusz
MARKPOL Marek Kowalczyk
MESTO Cichorz Mirosław
PRZECIERANIE I SPRZEDAŻ DREWNA PRZETARTEGO BUJNOWSKI SŁAWOMIR
TARTAK "JAGNA" BOGDAN PYZIK
SURMACZ ANDRZEJ SURMACZ MAREK ZPUH S.C.
WLAŹ Franciszek
WRZYSZCZ JAN Zakład Stolarski Usługi Pogrz.
SKUBISZ MARIUSZ Zakład Tartaczny
WIATRON SP. Z O.O.
DRYGASIEWICZ ANNA PIOTR FPHU Sosenka S.C.
MAZUREK TERESA Z.U.W.H.
FIRMA "MADERA" IMPORT-EXPORT Kołodziej Iwona
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE „KOMINEX" SEŃ JÓZEF
P.P.H.U. JULIAN TWOREK
DANIEL TOMASZUK POL-KRES Edwood
MARIUSZ SZATAŁOWICZ ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA
STEFANIUK MAREK ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA
P.P.H.U."HABUDA" WITOLD HABUDA
KRZYSZTOF POLICHA „DREWMAX”
USŁUGI TRANSPORTOWE WOŁOSZYN F
ZH-UBD DANIEL WINIARCZYK
KOPIEL FRANCISZEK ZPUH WIELOBRANŻOWY
MACIEJ ŻELAZNY "DREWPAL"
PROD. DRZEW. USŁUG. I HAND. STEFAN MARCHEWKA
TRANSPORT CIĘŻ.PRZET.DREW.U.L. Piotr Gaber
ZHP RĘBAK DOŁĘGA Krzysztof
PP-H-U"PAKOVITA" HACZKUR ADAM
SIGNUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ZAKŁAD DRZEWNY MADEX-MAŚLACH Spółka Jawna
Z-AD P.U.H. MARZENA ŻELAZKO
TARTAK "OLCZYK" Olczyk Ludwik
ARTDREW S.C. A. Pudełko B. Kędzierawska
"BRACIA MROZIK" SP.Z O.O
NATURA SPÓŁKA JAWNA
Z D "FORESTER" W. KAWALEC Wojciech Kawalec
"INSTAL CZUDEC" FĄFARA SP. J.
ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY Agnieszka Wojtaś
ZAKŁAD STOLARSKI "DREWNO" Bielak Tadeusz
BUDOWNICTWO PIOTR SKRZYPEK
PRZEDS. EKSP. IMP. "BOSS" spółka z 0.0.
PRZEDS.PRODUKCYJNE "KORPOL" Aleksander Sydor
ZAKŁADY DRZEWNE "GAL-DREW" Andrzej Rzekieć
F.P.U.H. TRAK-TAR Duda Andrzej
HORIZON POLSKA SPÓŁKA Z O.O. Horizon Polska
ZAKŁAD STOLARSKI Cichoń Henryk
P.P.H.U. FRYZ Krzysztof Wryszcz
P.P.U.H. HENRYK Henryk Kudełka
PW ALDREW EXPORT-IMPORT Janusz Rybak
WYROBY Z DREWNA BIS Jan Pułapa
ZAKŁAD DRZEWNY IZOTONIA Stanisław Psiuk
ZAKŁAD TARTACZNY Janusz Barabas
"PIEŃ'ZAKŁ.USŁ.LEŚ.I TRANSP. Andrzej Lipian
PODOLSKI MARCIN
POLANO F.U.H. Piotr Michalik
MIECZYSŁAW MIKICIUK USŁUGI TARTACZNE I HANDEL DREWNEM
ZESPÓŁ SKŁADNIC LASÓW PAŃSTWOWYCH W SIEDLCACH
P.U.H."ETREWI" TOMASZ KWAŚNIK Tomasz Kwaśnik
SPÓŁKA CYWILNA "STOLDREW" Z.P.H. G. BILSKI, W.DURKA
P.H.U. "ASTEX" Stanisław Cios
DREWNO PROFIL EMIL DZIDUCH
ZPUH "ŚNIEŻKI" S.C Lesław Śnieżek-Gustaw Śnieżek
DREWEO KAROL POMIAN
F.P.H.U. DREWNOPOL Kuczyńska Krystyna
PASTUSZAK JACEK USŁUGI TRANSPORTOWE
GAB. PROT-ORTODEN. PHU DĄB -Dekor Katarzyna Jewulska
KOWALIK WALDEMAR PRZETWÓRSTWO DREWNA
AGROMAX S.C. Stanisław Osek, Tomasz Osek
ANDRZEJ ZAMOJTEL 8 BEATA ZAMOJTEL
ZDUŃCZUK EWA DREW KOM
CAR - GAZ I S.C.
BIAL-DREW BOLESTA WIESŁAW
CHAIRS EXPORT SEBASTIAN RZEKIEĆ
FIRMA HANDLOWA KRZYSZTOF KALINOWSKI
P.P.H.U. AGNIESZKA CIEPLECHOWICZ
CEZARY RUŁKA DREWNOLIT
ZACHARZYŃSKI ROBERT TRAK - POL
PUB SAWCZUK HALINA
JÓZEF ZBIGNIEW WÓJCIK "LETTE" P.P.-U.-H.
FIRMA KORA Urszula Wiatrzyk
MICHAŁ GORAL KORNIK
SENSED Bożena Orłoś-Dąbrowska
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
TRANSDREW Marcin Pokrywka
ELTRAX LALIK SZYMON Przedsiębiorstwo P. H-U
"POLMAX" $.C. J. Dąbrowska M. Dąbrowski
KRONOSPAN OSB SP. Z O.O.
T.B.FRUIT POLSKA SP ZO.O.S.K.A
GAWDA PRZEMYSŁAW ELEKTRO-BUD
GOOD IDEA SPÓŁKA Z O.O.
EMBLA Edyta Kuś
F.U.H. "LIME GREEN" TARTAK ROBERT PAWLAS
"MIK-BUD" Ryszard Pierścionek
POL-VENEER SP. Z O.O.
HOLZINDUSTRIE SCHWEIGHOFER GmbH
KRAS-DREW PRO. I SP. TAR. BUD Justyna Szewczyk
DELTA FOREST Grzyb Piotr
FIRMA USŁUGOWA TRAK-TRANS Mariusz Śliwiński
OKLEINY WIŚNIEWSKI I WSPÓLNICY Spółka Jawna
ADAM FIEDUR DREW JOIN
DAWID KUDEŁKA WOOD BOX
DO KOMINKA MARIUSZ ŁOZA
PROD. I SPRZ. DREWNA KOMINKO Renata Bojarska
DREW-PRZEM Przemysław Winkowski
"2017 r.
ZHU SMREK ANTONI RAPACZ
TRAK-POL Adam Gałka
"SKLEJKA - PISZ" PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
"KRONOSPAN MIELEC" Sp. z 0.0.
"SILVA" Sp. z o.o.
Z.U.-TRANSPORT LEŚNY I HANDEL Dul Wiesław
"NIWA" WAŃCZYK TADEUSZ
BOCIAN-FABRYKA MEBLI Tadeusz Bocian
EMKA PHU KRZYSZTOF MACIAK
POLESZAK Bogdan
P.P.H.U "SIEŃCZYK" S.C.
P-STWO HANDLOWE "CORRADO" RADOSŁAW GONTARZ
P.H-U MAREK CZECHOWSKI DREWNO-LUBLIN
TRAK-DYNÓW KSIĄŻCZAK Grzegorz
"SWENDEX" SPÓŁKA JAWNA Lucyna i Zygmunt Swendrowscy
FIRMA "TELEYKO" Tadeusz Telejko
USŁUGOWY Z-D STOLARSKI "OKOŃ" Małgorzata Grotowska
"STOLMAR" ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ
BRACIA MROZIK LUBLIN SP. Z O.O
ZAKŁAD STOLARSKO-TAPICERSKI Stanisław Kuzio
"DREWLUX" Jadwiga Kułaga
FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNA "SZTAMA" Zwirecki Stanisław
ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY "LEŚNIK" Jacek Świrta
PRZEDS.PROD.HANDLOWO-USŁUGOWE VENUS Artur Klimczyk
P.P.H.U. STEFAN WOJEWODA
SPRZEDAŻ HURTOWA DREWNA Dariusz Babicz
ZAKŁAD DRZEWNY "OL-DREW" Łukasz Olszowy
SKUBISZ WALDEMAR TARTAK
"VARMIL " SPÓŁKA Z.0.0
RAFO RĘDZINIAK RAFAŁ
GRZEGORZ DYDYK F.U.H."FOR-DREW
P.P.H.U. "BROX" ROBERT ŁAZORCZYK
ZAKŁADY DRZEWNE ZADOBRZE Sp. z o.o. Spółka komandytowa
FIRMA "PLATAN" BOGUSŁAW DYJAK
PRZERÓB DREWNA Arkadiusz Kiepas
ZAKŁAD USŁUGOWO -HANDLOWY Janusz Grzegrzółka
HANDEL DREWNEM I TARCICĄ Wojciarczyk Jan
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWE "DANKROS" SP Z O.O.
PRZED.HANDL.USŁUG."BOX" Jerzy Stojek
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE DREWPOL STANISŁAW STEC
PROD. | SPRZED. WYROB. Z DREW. Henryk Grzyb
ZAKŁADY PRZEMYSŁU SKLEJEK "BIAFORM" S.A.
"NOODPOL" WALDEMAR CZARNIECKI
ELŻBIETA SMERECZYŃSKA Przeds. Dystry. Drew. Opałow
P.P.H.U. HORDEX Witold Wiatrzyk
P.P.U.H. ."'KORPAL" Zduńczuk Andrzej
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- USŁUGOWO - HANDLOWE PALETEX
ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ Domański Dariusz
"HERB" USŁUGI PROD. HANDLOWE Mariusz Pokrywka
REMAT Małgorzata Woźniak
FIRMA "FOREST" Marek Wiatrzyk
P. P. H. U. "JAWOR" - Piotr Kolbe
P. W. DREW-MAR S. C. MICHALSKI MAREK, MICHALSKI MARCIN
DREW TRANS ORZEŁ ROBERT
DREWNOLAND Ferdynand Socha
"TRAK-HAN" Andrzej Hanusiak
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "ROMAR" ROMAN RYMKIEWICZ
ZAKŁAD STOLARSKI Sylwester Jabłoński
P.P.U.H. TRAK SP. ZO.O. T.KWAŚNIK, Z. PRZERWA
N.T.H. SZCZEPAN SĘKAL
P.P.U.I H."WIMAR" Weśniuk Wiesław
USŁUGI STOLARSKO-TARTACZNE Adam Turowski
USŁUGOWY ZAKŁAD STOLARSKI Rafał Wiśnicki
ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ „DREWMAX"Sławomir Zatorski
SKUP DREWNA, PRZERÓB I SPRZEDAŻ TARCICY MIROSŁAW RAPA
ZAKŁAD DRZEWNY JACEK LALIK
F.P.H.T.-EXPORT-IMPORT WOJCIECH CIEPLECHOWICZ
ZAKŁAD TARTACZNY ZBIGNIEW GONTARZ
P.U.P. "DREWROL" S.C. Jerzy Wiatrzyk,Andrzej Maślany
FHU AKRIS Uszkowski Krzysztof
VIKO SP. ZO.O.
PHU "ZIELIŃSKI" Krzysztof Zieliński
KUSIAK ANETA FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA
KUCZYŃSKI NORBERT F.P.H.U.
PŁACHECKI KRZYSZTOF FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA
LIPA JANUSZ DREW-MAX ZAKŁAD STOLARSKI
FIRMA KONAR Jacek Żołyniak
SKUBISZ MONIKA PPHU "MAX-MAT"
ŻELISKO JACEK GREEN WOOD PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE
KARPIUK JAN Tartak Trawniki
KOPCIOWSKA ELŻBIETA
FIRMA WOOD WORK Kopciowski Dariusz
MARKPOL Marek Kowalczyk
MESTO Cichorz Mirosław
PRZECIERANIE I SPRZEDAŻ DREWNA PRZETARTEGO BUJNOWSKI SŁAWOMIR
TARTAK "JAGNA" BOGDAN PYZIK
WLAŹ Franciszek
WRZYSZCZ JAN Zakład Stolarski Usługi Pogrz.
"TARTAK USŁUGOWY" KAZIMIERZ BORYS
SKUBISZ MARIUSZ Zakład Tartaczny
DRYGASIEWICZ ANNA PIOTR FPHU Sosenka S.C.
MAZUREK TERESA Z.U.W.H.
P.P.H.U. "DREW- HURT" DARIUSZ ŁUKASIK
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE „KOMINEX" SEŃ JÓZEF
P.P.H.U. JULIAN TWOREK
WALTIMBER Andrzej Waluś
DANIEL TOMASZUK POL-KRES Edwood
MARIUSZ SZATAŁOWICZ ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA
STEFANIUK MAREK ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA
WIESŁAW ĆWIKŁA ZAKŁAD STOLARSKI
P.P.H.U. "STOREL" ANDRZEJ SKUBIS
P.P.H.U."HABUDA" WITOLD HABUDA
KRZYSZTOF POLICHA „DREWMAX"
WOLDREW AGNIESZKA WOŁOSZYN
KOPIEL FRANCISZEK ZPUH WIELOBRANŻOWY
MACIEJ ŻELAZNY "DREWPAL"
ZEZULA PIOTR
ZHP RĘBAK DOŁĘGA Krzysztof
"FIBRIS" SPÓŁKA AKCYJNA
ZAKŁAD DRZEWNY MADEX-MAŚLACH Spółka Jawna
Z-AD P.U.H. MARZENA ŻELAZKO
F.P.H. WILPAX Remigiusz Wilk
TARTAK "OLCZYK" Olczyk Ludwik
PPHU "DREW-TRANS" Mariusz Mazur
ARTDREW S.C. A. Pudełko B. Kędzierawska
"BRACIA MROZIK" SP.Z O.O
NATURA SPÓŁKA JAWNA
P.P-H "MEBLOMAX" SPÓŁKA Z O.O.
PP-H-U K. SIWARGA KAMIL SIWARGA
Z D "FORESTER" W. KAWALEC Wojciech Kawalec
BUDOWNICTWO PIOTR SKRZYPEK
PRZEDS. EKSP. IMP. "BOSS" spółka z 0.0.
P.P.U.H. HENRYK Henryk Kudełka
PW ALDREW EXPORT-IMPORT Janusz Rybak
WYROBY Z DREWNA BIS Jan Pułapa
ZAKŁAD DRZEWNY IZOTONIA PLUS Krystyna Psiuk
ZAKŁAD DRZEWNY IZOTONIA Stanisław Psiuk
ZAKŁAD TARTACZNY Janusz Barabas
ZAKŁAD TARTACZNY Tadeusz Zub
PODOLSKI MARCIN
POLANO F.U.H. Piotr Michalik
ZESPÓŁ SKŁADNIC LASÓW PAŃSTWOWYCH W SIEDLCACH
P.P.H.U. VET-SERVICE "TARTAK" DOROTA DRÓŻDŻ
TARTAK CIECHANKI Konrad Rożenek
DREWNO PROFIL EMIL DZIDUCH
DREWEO KAROL POMIAN
F.P.H.U. DREWNOPOL Kuczyńska Krystyna
PASTUSZAK JACEK USŁUGI TRANSPORTOWE
KOWALIK WALDEMAR PRZETWÓRSTWO DREWNA
ANDRZEJ ZAMOJTEL 8 BEATA ZAMOJTEL
DREW-MAR Agnieszka Pryk
BIAL-DREW BOLESTA WIESŁAW
FIRMA HANDLOWA KRZYSZTOF KALINOWSKI
KOSIERB GRAŻYNA TARTACZNICTWO
P.P.H.U. AGNIESZKA CIEPLECHOWICZ
ZACHARZYŃSKI ROBERT TRAK - POL
DREWNOLAND S.C. Mateusz Socha, Łukasz Socha
PUB SAWCZUK HALINA
FIRMA KORA Urszula Wiatrzyk
MICHAŁ GORAL KORNIK
SENSED Bożena Orłoś-Dąbrowska
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
KINGWOOD BARTŁOMIEJ KIEPAS
ELTRAX LALIK SZYMON Przedsiębiorstwo P. H-U
ZOLD WOOD Michał Lubaś
"POLMAX" $.C. J. Dąbrowska M. Dąbrowski
KRONOSPAN OSB SP. Z O.O.
MĄT-DREW MATEUSZ CIURAJ
GAJEWSKI PODŁOGI DREWNIANE SP. ZO.O. SP.K.
T.B.FRUIT POLSKA SP ZO.O.S.K.A
F.U.H. "LIME GREEN" TARTAK ROBERT PAWLAS
P.P.H.U. '"SOSENKA" Michał Marciocha
HOLZINDUSTRIE SCHWEIGHOFER GmbH
DELTA FOREST Grzyb Piotr
FIRMA USŁUGOWA TRAK-TRANS Mariusz Śliwiński
P.P.H.U. GORTYCH RYSZARD
ADAM FIEDUR DREW JOIN
DO KOMINKA MARIUSZ ŁOZA
PROD. I SPRZ. DREWNA KOMINKO Renata Bojarska
PPUH - HALINA DRYGASIEWICZ Halina Drygasiewicz
ZAKŁAD TARTACZNY KLENIEWSKI WALDEMAR Spółka Jawna
KOPCIOWSKA EWA
ANNA TOMASIAK DREWEX
Lista nie obejmuje danych osobowych osób fizycznych, które nabyły drewno, bez
związku z działalnością gospodarczą lub zawodową (jako konsumenci).
/Podpis/
i ik
żw w. zujka
__