Zał._1_do_ZG.0172.13.2017_z_24.10.2017.pdf
|
ZALINEA Do ZE.0472.12,g0lff 2 DNIA 2A.AO. RO
Sprzedaż drewna
Baza podstawowa Dynow
MAREK KWASIŻUR Zakład Usługowo-Handlowy F.P.H.U. "INCO-PLUS" Dariusz Chrobak DREWNOPOL Kuś Justyna (T.B.FRUIT POLSKA SP ZO.0.S.K.A PRZETWÓRSTWO DRZEWNE DREWGER Gerlach Agata ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY _ ROBERT DARAŻ PP-H-U K. SIWARGA KAMIL SIWARGA "SILVA" Sp. z0.0. DZIURA JAN Zakład Przeróbki Drewna FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO- HANDLOWA WOŚ Piotr FIRMA WIELOBRANŻOWA "AREN" Ryszard Nicowski Artur Łukasiewicz P.P.H.U. "KOREX" Jaworski Józef F H-P-U "DREW-DOM" IMPORT-EKSPORT PPHU STEMAR ŁUKASZ STELMASZUK USŁUGI LEŚNE Paweł Paradysz PH-U"BATIM" Czuchra Robert P.P.H.U. "TRAK 2" Andrzej Jach CZESŁAW PORĘBA ŻAKŁAD USŁUG Leśnych THD TARTAK "BARTEK" Stanisław Baran TARTAK DREW-POL FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "RUTEX" ROMAN RUTKOWSKI
WYROBY Z DR. SKUP SPRZ. PROD. Tadeusz Kapka
PP-U TELESZ S.C Telesz
DREWPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K. DREWNORES ZENON BIENIEK
FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA — Data Arkadiusz
DREWKOT Kot Dariusz i "TRANSSCAN" Tomasz Gaber "
CIEŚLAK STANISŁAW TRANSPORT SAMOCHODOWY j FIRMA "NIKO" Jacek Fudali | (ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH I PH Kazimierz Szpiech i ZUP SZUL SP.CYW. Szul Kazimierz,Szu! Bożena
FIRMA PROD.-USŁUG.-HANDLOWA "TENUS"
ŁUKASZ SZCZECINA P.P.H.U. "POLDREW"
IWYROBY Z DREWNA I TARTACZNICTWO PIOTR SUWAJ FIRMA PROD.-HANDL. "MAX BAYER" Zygmunt Wojdyła
CHESTER SP. Z O.O.
F.P.H.T.-EXPORT-IMPORT WOJCIECH CIEPLECHOWICZ "KRONOSPAN MIELEC" Sp. Z 0.0.
SKLEJKA ORZECHOWO S/A.
FIRMA "PLATAN" BOGUSŁAW DYJAK
(ZAKŁAD PROD.-USŁUGOWY SOWA S.C Maria Sowa i Henryk Sowa (ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWY"DRETOX" "SPEC-WOOD" Przemysław Boczkaj
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA TARTAK SEB-TRAK
MARIUSZ SZATAŁOWICZ ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA F.P.U "EWBRYK" Wincenty Suszyło FIRMA HANDLOWO-TRANSPORTOWA Wojciech Wolan
USŁUGI ŚLUSARSKIE I STOLARSKIE Roman Przegrocki
TRAX-
RW SP. Z O.O. FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWA"TORABUD" S$.C.
TIMBER TECH SPÓŁKA Z 00
"INWASTOL" ZAKŁAD PRACY Adam Grzebyk
P.P.H.U. JULIAN TWOREK
PRZED.HANDL.USŁUG."BOX" Jerzy Stojek
USŁUGI TRANSPORTOWE Zbigniew Pastuszek
PPUH "DREWNO-TRANS" Bator Stanisław
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "HAT-BUD" S.C. A.W.CZ.KORBECKI
PPHU DREW-TRAK Anna Fajger
JOLANTA KUCHA "TRANS-DREW" (ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH "LASROL" Nizioł Stanisław [ZAKŁAD PIEKARSKO-CUKIERNICZY "u DUSZY" T. Dusza, W. Dusza
AGNIESZKA DYJAK P. W. "DAGNES" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWE "DANKROS" SP Z O. O.
LESŁAW SERDECZNY "ELLES" FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWO- — PRODUKCYJNA Ryszard Staszczak
FIRMA "TRANS" S.C. Bogusław i Janusz Pasiecznik PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWO-USŁUGOWE"KARIMEG"
SŁUGI TARTACZNE | OBRÓT DREWNEM - Sowa Stefan
Z.U.P.H. "DREW-BUD" Adam Zańko (ZOHD JAMRÓZ GABRIEL Jamróz Gabriel PRZEDS.WIELOBRANŻOWE "ANT-MAR" Antoni Szewczyk
FIRMA WIELOBRANŻOWA PRYMEX _ Prymula Krzysztof RENATA WOLSZCZAK DREWREN
"DANPOL" Michał Sitnik DACHPOL JÓŻEF WILK FIRMA _ Usługowo-Produkcyjno-Handlowa
DPHU ZAKŁAD STOLARSKI "STOLMAR" Marek Chohura
USŁUGI TRANSPORTOWE-HANDEL _ Janusz Siry
Ę
i | I
P.P.U.H."EFEKT"S.C. MIECZYSŁAW Wyskieł, Grzegorz Wyskiel Z.P.U.H. "DREWROL" S.C. R.Martowicz, P.Ryś, K.Janowska FIRMA "WOODPOL" EXPORT-IMPORT Wojciech Korytkowski .P.H.U. "STOREL" ANDRZEJ SKUBIS
HU AKRIS Uszkowski Krzysztof
ZAKŁAD STOLARSKI "RUDEK" Marek Siry .P.-H.-U. "DREWNOPOL" Bartłomiej Paczkowski PÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH
m|U
u
3
=
NZ
N
"TZ
m
z)
P.P.H.U. "WĘGIEL" Władysław Węgiel
" VARMIL * SPÓŁKA 2.0.0
SCHODY CHUDZIŃSKI Piotr Chudziński "USŁUGI TARTACZNE" Zbigniew Gierlicki PPHU "DREW-TRANS" Mariusz Mazur
(ZAKŁAD GRABO irzyk Waldemar FPHU "DREWBUD" Wiesław Gałka
P.H.U. "DREWIENKO" Kośmider Marian FIRMA "KAM" USŁUGI TART. STOL. Andrzej Mieszkowicz PROD.HAND.MAT.BUD.I DREW.TRANS Jacek Połeć
FIRMA HANDL.USŁ.DUDZIŃSKI JAN
(ZAKŁAD TARTACZNY KLENIEWSKI WALDEMAR "STAN-TAR" Stanisław Szydłowski
SADPOL P.P-H-U Seweryn Jurek
(ZAKŁAD USŁUGOWO -HANDLOWY _ Janusz Grzegrzółka
GMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" Dynów
FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNO- USŁUGOWA GRIZZLAS Michał Kipa P.P.H. "ANDREW" Andrzej Słupek
FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁ ugowa "DREWBUD" Jagieła Krzysz Jan Wojciechowski
P.U.H."ETREWI" TOMASZ KWAŚNIK Tomasz Kwaśnik
DREWTRAK Robert Węgrzyn
PRZEDSIĘBIORSTWO "JAWID" _ Janusz Wideński
(TARTAK ZDZISŁAW PROFIC
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "DREWPOL" Jacek Złotnik
(ZAKŁAD STOLARSKI Jacek Choma
P.P.U.H "TOMTRAK" S.C Agnieszka Molek, Karol Molek
PROD. I SPRZED. WYROB. Z DREW. Henryk Grzyb
DREWMAR KUCHARCZYK MAREK
DREW-MIX Maria Stopka-Gałka
PHU BIOPOL Bogumiła Żając
OZIMEK SP. Ż O.O.
P.P.H.U. AGNIESZKA CIEPLECHOWICZ
RANSDREW Marcin Pokrywka
HANDEL DREWNEM PRODUKCJA _ DRZEWNA USŁUGI ROBERT KĘDZIOR "FOREST " SPÓŁKA Z O.O.
SPÓŁKA CYWILNA "STOLDREW" — Z.P.H. G. BILSKI, W.DURKA
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "DREW-TAR"-Frączek Stanisław "BRACIA MROZIK" SP.Z 0.0
(MALINEK INSTRUMENTS Krzysztof Malinowski
FIRMA "TELEYKO" Tadeusz Telejko
FIRMA "KORA" Lupa Rafał
A 5 TI = o r Ę © © = o x > z g Ę o = <
=
=
BI
|
Zał._2_do_ZG.0172.13.2017_z_24.10.2017.pdf
|
zAt. NR.Q DO ZE. OlT2Q JB.R4+ 2 DNU% WIO, ŁO
Sprzedaż drewna
Baza podstawowa Dynow
Janusz Wideński
PRZEDSIĘBIORSTWO "JAWID" [ZAKŁAD STOLARSKI Zbigniew Dykas |
Zakład Usługowo-Handlowy
MAREK KWASIŻUR PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWE Adam Szybiak
PIEJKO TADEUSZ ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY STOLARSKI
ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY _ ROBERT DARAŻ
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "HAT-BUD" $,C. A.W.CZ.KORBECKI DPHU ZAKŁAD STOLARSKI "STOLMAR" Marek Chohura
Z.P.U.H. "DREWROL" $.C. — R.Martowicz, P.Ryś, K.Janowska MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA ,
USŁUGI TRANSPORTOWE-HANDEL _ Janusz Siry
ZAKŁAD STOLARSKO-TAPICERSKI Stanisław Kuzio
ZUH JAWOR Komenda Władysław Z.P.H.U. USŁUGI TARTACZNE _ JACEK MAJDA
(OU BALT! SPOON PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWO-USŁUGOWE"KARIMEG"
ZAKŁAD PIEKARSKO-GUKIERNICZY "u DUSZY" T. Dusza, W. Dusza
"NOWICKI PL" Jerzy Nowicki
PW ALDREW EXPORT-IMPORT Janusz Rybak
DZIURA JAN Zakład Przeróbki Drewna
ZAKŁAD-USŁUGOWO-PRODUKCYJNO- HANDLOWY Ciuba Stanisław
BESTER SKLEJKI SP ZO. O. SPÓŁKĄ KOMANDYTOWA
[TRAX-BRW SP. Ż O.O.
ZAKŁAD STOLARSKI Jacek Choma
P.P.U.H "TOMTRAK" S.C Agnieszka Molek, Karol Molek
P.P.H.U. JULIAN TWOREK POLIKAT SPÓŁKA AKCYJNA
"FIBRIS" SPÓŁKA AKCYJNA
RAFO RĘDZINIAK RAFAŁ PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "LEGER" Prucnal Anna
Z.U.H.P, JERZY MAJDA
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH I PH _ Kazimierz Szpiech .
ZAKŁAD DRZEWNY Artur Łukasiewicz
DREWKOT Kot Dariusz
AGNIESZKA DYJAK P. W. "DAGNES"
| i
USŁUGI TARTACZNE | OBRÓT _ DREWNEM - Sowa Stefan DACHPOL JÓZEF WILK FIRMA Usługowo-Produkcyjno-Handlowa
PP-U TELESZ S.C Telesz P.H.U. "BAŁKA" Aniela Rzepka FIRMA "PLATAN" BOGUSŁAW DYJAK P.P.H.U "WIKPOL" |ZOHD JAMRÓZ GABRIEL Jamróz Gabriel
FIRMA "WOODPOL" EXPORT-IMPORT Wojciech Korytkowski FIRMA PROD.-USŁUG.-HANDLOWA "TENUS"
FIRMA WIELOBRANŻOWA "AREN" — Ryszard Nicowski
P.P.H. "ANDREW" Andrzej Słupek
ZAKŁAD PRZEM.DRZEWN. *DREWIT" Witold Łaniusz
FABRYKA KRZESEŁ "JAKER" - _ Jakub Ślączka ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWY"DRETOX"
TRANSPORT CIĘŻ.PRZET.DREW U.L. Piotr Gaber
P.P.H.U. "KOREX" Jaworski Józef
FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO- HANDLOWA WOŚ Piotr FIRMA "NIKO" Jacek Fudali "SILVA" F. P-U-H "MAJ-DREW" S.C. —_ M.Kurpiel, J. Bazyłak
F.P.H.U. "INCO-PLUS" Dariusz Chrobak
FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWA"TORABUD" S.C. "SPEC-WOOD" Przemysław Boczkaj
JOLANTA KUCHA "TRANS-DREW"
ZAKŁAD WYROBÓW TARTACZNYCH DOROTA PAWLUS
PRZETWÓRSTWO DRZEWNE "ARTIMEX" Artur Wojtoń
FIRMA HANDL.PRODUKC.USŁUGOWA "ZEN-DREW" Zenon Serafin
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "DREW-TAR"-Frączek Stanisław
DREW-MIX Maria Stopka-Gałka
P.P.H.U."DREW-MAR" Marcin Łakus P.P.H.U. "TRAK 2” Andrzej Jach
(GRZEGORZ DYDYK F.U.H."FOR-DREW TARTAK ZDZISŁAW PROFIC
[ZAKŁAD TARTACZNY KŁENIEWSKI WALDEMAR
"DANPOL" Michał Sitnik SPÓŁKA CYWILNA "STOLDREW"
Wiesław Szczecina
Sp. z o.o.
Z.P.H. G. BILSKI, W.DURKA
j | |
F.U.H.P. DREZA Zych Edward
PH-U"BATIM" Czuchra Robert "TRANSSCAN" Tomasz Gaber TARTAK U BARTKA Bartłomiej Drożdż
ZAKŁAD PROD.-USŁUGOWY SOWA S.C Maria Sowa i Henryk Sowa
PRODUKCJA I HANDEL WYROBÓW TARTACZ. PASIECZNIK STANISŁAW
RENATA WOLSZCZAK DREWREN
Z.U.P.H. "DREW-BUD" Adam Zańko
PROD.I SPRZEDAŻ DREWNA OPAŁ. "A-DREW" Adam Kociołek
Z.P.H.U. "KRZYŚ.BUD" Krzysztof Kiełbasa
PPUH "DREWNO-TRANS" Bator Stanisław HURTOWNIA MAT. BUDOWLANYCH Dorota Wiśniowska PPHU DREW-TRAK Anna Fajger
"INSTAL CZUDEC" FĄFARA SP. J.
"USŁUGI TARTACZNE” Zbigniew Gierlicki
|IWIBEBA HOLZ GMBH PPHU "DREW-TRANS" Mariusz Mazur
DREWTRAK Robert Węgrzyn
Z D"FORESTER" W. KAWALEC Wojciech Kawalec
C.M.C.SPÓŁKA Z O.O.
USŁUGI SPRZĘTOWO-TRANSPORTOWE Dec Henryk
"DREW-GAM" GRZEGORZ PACTWA
FREY-AMON MARIANNE
P.P.H.U. "WĘGIEL" Władysław Węgiel PP-H-U K. SIWARGA KAMIL. SIWARGA
"ZORTRAK" ZOFIA SOWA Z.P.U.H Zofia Sowa
DAM-DREW HANDEL DREWNEM Damian Biat
" VARMIL " SPÓŁKA Z.0.0
SCHODY CHUDZIŃSKI Piotr Chudziński
EDYTA ZUBALA
"LIMBA" WYROBY Z DREWNA FIRMA "FOREST" Marek Wiatrzyk
F.H.U, FRYZO-DĄB Grażyna Brzęczek
DREW-DOM JANUSZ JAMRÓZ Janusz Jamróz F.H.U.P. "JANPOL" [EMBLA Edyta Kuś
"EURODREW"JAN MAZUR
P.H.U. "DREWEX" ANDRZEJ PERCHEL.
PRODUKCJA-HANDEL-USŁUGI "JĘDRYSEK" STANISŁAW JĘDRYSEK
TEKO-GL GRZEGORZ LIPIŃSKI
P.P.H. ł U"RALPOL" Leszek Dziurdź PROJEKTSERWIS SP. Z O.O. [TARTAK TIMBER LTD Paweł Ducinowski
USŁ.ZAKŁAD STOLARSKI "STOLBAR" Dominik Bar
[ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWY Piotr Radziszewski
[ZPD PRO-DREW D.ZAUCHA
PRZETWÓRSTWO DRZEWNE WOOD POL Gerlach Paweł
PPUH "SĘCZEK" Mieczysław Zembol
SALVATORE EWA BIELAS-BRZYSKA Ewa Bielas-Brzyska MAR-DREW Małgorzata Ruchlewicz
P.P.H.U. "DREW-COMPLEX" Grzegorz Fajger
Z.P.H.U. "DREW-KOT" S.C. Jerzy Łupikasza,Grzegorz Kłos
PRZERÓB I HANDEL DREWNEM, USŁUGI TRANSP. Janusz Kwasiżur
DREWMIX Małgorzata Koźlik
TRANSPORT TOWAROWY SKUP ! — SPRZEDAŻ TARCICY-Jan Kędziora
DELTA FOREST Grzyb Piotr TARTAK "DREW-MAX" Gałat Ryszard WYRÓB ARTYKUŁÓW Z DREWNA _ Tadeusz Jodłowski
FIRMA HANDL.USŁ.DUDZIŃSKI JAN ZAKŁAD GRABO irzyk Waldemar P.H.U. "DREWIENKO" Kośmider Marian
ZAKŁAD STOLARSKI "RUDEK" Marek Siry (GMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" Dynów
Jan Barnaś
I | I !
|
Zał._3_do_ZG.0172.13.2017_z_24.10.2017.pdf
|
YAŁ. N£.% DO XG. ONT2.43.20A% © DNIA 24.40. 20M
Sprzedaż drewna
Baza podstawowa Dynow
PRZEDSIĘBIORSTWO *JAWID" Janusz Wideński FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWO- — PRODUKCYJNA Ryszard Staszczak (ZAKŁAD STOLARSKI Zbigniew Dykas PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWE Adam Szybiak PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWE "DANKROS" SP Z O. O. PIEJKO TADEUSZ ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY STOLARSKI [ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY _ ROBERT DARAŻ PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "HAT-BUD" S.C. A.W.CZ.KORBECKI USŁUGI ŚLUSARSKIE I STOLARSKIE Roman Przegrocki DPHU ZAKŁAD STOLARSKI "STOLMAR" Marek Chohura Z.P.U.H. "DREWROL" S.C. R.Martowicz, P,Ryś, K.Janowska
Sp. zo.o. MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA USŁUGI TARTACZNE HANDEL | _ OBRÓBKA DRZEWA Wrona Piotr USŁUGI TRANSPORTOWE-HANDEL — Janusz Siry "DREWSYSTEM" P.P-U. Skorupski-Wójcik Spółka Jawna "STAN-TAR" Stanisław Szydłowski P.P.U.H"EFEKT"S.C. MIECZYSŁAW Wyskiel, Grzegorz Wyskiel FIRMA "TRANS" S.C. Bogusław i Janusz Pasiecznik [ZAKŁAD STOLARSKO-TAPICERSKI Stanisław Kuzio Z.P.H.U. USŁUGI TARTACZNE _ JACEK MAJDA PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWO-USŁUGOWE'KARIMEG" [ZAKŁAD PIEKARSKO-CUKIERNICZY "u DUSZY” T. Dusza, W. Dusza "NOWICKI PL" Jerzy Nowicki DZIURA JAN Zakład Przeróbki Drewna [ZAKŁAD-USŁUGOWO-PRODUKCYJNO- HANDLOWY Ciuba Stanisław (TRAX-BRW SP. Z O.O. (ZAKŁAD STOLARSKI Jacek Choma P.P.U.H "TOMTRAK" S.C Agnieszka Molek, Karol Molek
Z a ó z 5 4 > z E m — m Q
i i | I i j I i
SPÓŁKA AKCYJNA FO RĘDZINIAK RAFAŁ WOJCIECH CIEPLECHOWICZ
3|.U| UO 5|Ejo|A Alxz|E|2 G|lS|E|5 plPl<| O ala| SEJE z|O S$ R >|z| G|51N <|GI8 Zi%Ń >| | z
[e
N
O
z
>
o
5
©
=
m
g
N
>
r”
z
5
G>
2
PB
0
W
R
2
SIEIEJS| 4 zle|o|Z|= 5 |: gle Elm 3|G 51% N | re % m|Ę s |6 ESRO ZI2 źŹ|a| |SlE *|2 O|2 z | 3 AEJEJE! © O|4 g z|Z|> z o c G PE c= po Ń O Ś a z > >J c N DB,
Z.U.H.P. JERZY MAJDA Kazimierz Szpiech Artur Łukasiewicz DREWKOT Kot Dariusz
USŁUGOWO-PRODUKCYJNY ZAKŁAD STOLARSKI Krzysztof Łoza FIRMA "PLATAN" BOGUSŁAW DYJAK FIRMA "WOODPOL" EXPORT-IMPORT Wojciech Korytkowski F.W. "TRANS-PAL" Stanisław Goch "HERB" USŁUGI PROD. HANDLOWE Mariusz Pokrywka FIRMA WIELOBRANŻOWA "AREN" _ Ryszard Nicowski
"RUTEX" ROMAN RUTKOWSKI FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO- USŁUGOWA Bieniek Tadeusz
"BRACIA MROZIK" SP.Z O.0 P.P.H. "ANDREW" Andrzej Słupek
PRZETWÓRSTWO DRZEWNE DREWGER Gerlach Agata NATURA SPÓŁKA JAWNA
FABRYKA KRZESEŁ "JAKER"”- Jakub Ślączka
(ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWY"DRETOX"
[ZAKŁAD USŁUG TARTACZNYCH Sitnik Łukasz LESŁAW SERDECZNY "ELLES"
F.P.-H.-U. "DREWNOPOL" Bartłomiej Paczkowski
HANDEL DREWNEM PRODUKCJA _ DRZEWNA USŁUGI ROBERT KĘDZIOR TRANSPORT CIĘŻ.PRZET.DREW.U.L. Piotr Gaber
F. P-U-H "MAJ-DREW" $.C. — M.Kurpiel, J. Bazylak F.P.H.U. "INCO-PLUS" Dariusz Chrobak "SPEC-WOOD" Przemysław Boczkaj
JOLANTA KUCHA "TRANS-DREW" ZAKŁAD WYROBÓW TARTACZNYCH DOROTA PAWLUS
PRZETWÓRSTWO DRZEWNE "ARTIMEX" Artur Wojtoń
FIRMA HANDL.PRODUKC.USŁUGOWA "ZEN-DREW" Zenon Serafin
WYROBY Z DREWNA I TARTACZNICTWO PIOTR SUWAJ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "*DREW-TAR"-Frączek Stanisław FPHU "DREWBUD" Wiesław Gałka DREW-MIX Maria Stopka-Gałka P.P.H.U."DREW-MAR" [ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH Wypasek Robert MAKO-DREW S.C. Maria Kozak, Ryszard Machnik P.P.H.U. "TRAK 2" Andrzej Jach
GRZEGORZ DYDYK F.U.H."FOR-DREW
[TARTAK ZDZISŁAW PROFIC DREWNOM PRODUKCJA-HANDEL- USŁUGI Lucyna Niemiec
"DANPOL" Michał Sitnik
Marcin Łakus
! I i
i I i i i
[ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH "LASROL" Nizioł Stanisław FIRMA DREW MET EXPORT-IMPORT Gierlach Barbara
DREWNORES ZENON BIENIEK PH-U"BATIM" Czuchra Robert
"TRANSSCAN" Tomasz Gaber
REMAT Małgorzata Woźniak
TARTAK "OLCZYK" Olczyk Ludwik
FIRMA "KAM" USŁUGI TART. STOL. Andrzej Mieszkowicz
(TARTAK U BARTKA Bartłomiej Drożdż
ZAKŁAD PROD.-USŁUGOWY SOWA S.C Maria Sowa i Henryk Sowa WSPÓLNICY $.C."RUNO" Aneta Nowak,Marek Nowak
RENATA WOLSZCZAK DREWREN
FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA "TRAK" Janusz Szybiak P.U.H. METAL $.C.JERZY CESARZ GRZEGORZ PAWŁOWSKI (ZAKŁAD DRZEWNY PRODUKCYJNO- USŁUGOWY Zofia Pinkowicz Z.P.H.U. "KRZYŚ-BUD" Krzysztof Kiełbasa
LESZEK FUTOMA "ILD"
PPUH "DREWNO-TRANS" Bator Stanisław
"INSTAL CZUDEC” FĄFARA SP.J. Regon:
IWIBEBA HOLZ GMBH
DREWTRAK Robert Węgrzyn
F.H.U. "OPAŁEK” Mariusz Kłak
Z D"FORESTER" W. KAWALEC — Wojciech Kawalec
310 OlE S|O | e|e C =|5 = Ś|N o g|0 = 4 > 2 > [e] N z < O TE © c 5 Do = — o v 5 m w»
e R c o o g 3 N
M 4 o R o Ę
z 5 w 3 4 Q z m g o o z o z < x
"DREW-GAM' GRZEGORZ PACTWA
P.P.H.U. "WĘGIEL" Władysław Węgiel
FUH MARCINISZYN ADAM
WIESŁAW ĆWIKŁA ŻAKŁAD STOŁARSKI PP-H-U K. SIWARGA KAMIL SIWARGA P.U.H."ETREWI" TOMASZ KWAŚNIK Tomasz Kwaśnik "ZORTRAK” ZOFIA SOWA Z.P.U.H Zofia Sowa DREWNOPOL Kuś Justyna
DAM-DREW HANDEL DREWNEM Damian Blat
FIRMA HANDLOWO-TRANSPORTOWA Wojciech Wolan PRZECIERANIE I SPRZEDAŻ DREWNA PRZETARTEGO BUJNOWSKI SŁAWOMIR (ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY Jan Wojciechowski
FIRMA KORA Urszula Wiatrzyk
OZIMEK SP. ZO.O.
(TRANSDREW Marcin Pokrywka (CZESŁAW PORĘBA ZAKŁAD USŁUG Leśnych THD WYROBY Z DR. SKUP SPRZ. PROD. Tadeusz Kapka FIRMA P.H.U. DAKAM Wacław Buszta (ZAKŁAD DRZEWNY Jolanta Łukasiewicz P.P.H. I U."RALPOL" Leszek Dziurdź
g © m = U © = g > z G > 0 N I m Q t
PRZEDS. EKSP. IMP."BOSS" spółka zo.o. (ZAKŁAD STOLARSKI Partyka Stanisław (ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ — "WANTRAX" Mariusz Wanat
P.H.U. "DREWIENKO" Kośmider Marian [ZAKŁAD STOLARSKI "RUDEK" (GMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" Dynów
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DRZEWNEGO S.C. Zenon Makuch i Ryszard M. [ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWY Wojciech Gwizdała”
Marek Siry
SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH STOLARSTWO -USŁ. STOLARSKIE _ H.W.z.D. Ex-Im.Janusz Piestrak
i i I | i i
TRAK-DREUSR.
Kuystyna Gałka i Damian Gałka 34-235 Bystrą Podhalańska 813 tel. 18 267 44 QQ tax 18 267 4 i3 NIP PŁ5521714236 REGON 122752665 biuro©trakdrew.pl www.trakdrew.pl
Bystra Podhałańska, 22-09-2017r.
RDLP Krosno
, . iczne W związku z zakupem drewna w RDLP Krosno nie wyrażam zgody na publicz zwi
s jemnic. dostępnienie danych mojej firmy. Uważam, że źródła zaopatrzenia i zbytu są tajemnicą udostępni.
mojego przedsiębiorstwa.
| |
U
|
ZG.0172.13.2017_z_24.10.2017_odp.na_wniosek.pdf
|
ER , "| Nadleśnictwo Dynów 2) y Dynów, ŻY 10.2017 ZG.0172.13.2017
pocztą elektroniczną
Stowarzyszenie Sieć Obywatelska Watchdog Polska ul. Ursynowska 22/2 02-605 Warszawa mail: sprawa-3137Qfedrowanie.siecobywatelska.pl
Odpowiedź na wniosek o udzielenie informacji publicznej. Szanowni Państwo,
W odpowiedzi na przesłany pocztą elektroniczną wniosek o udostępnienie informacji publicznej z dnia 24.08.2017 roku, godz. 17.26 udostępniam częściowo żądane informacje.
W latach 2015,2016,2017 (do dnia złożenia wniosku) w Nadleśnictwie Dynów pozyskano drewno w ilości:
2015- 56 403,86 m3 2016- 56 052,28 m3 2017- 43 192,40 m3
Drewno pozyskane w Nadleśnictwie Dynów w poszczególnych latach zostało zbyte podmiotom, których firmy wskazujemy w:
- Załączniku nr 1 dane dot. sprzedaży drewna w nadleśnictwie w okresie od 2015- 01-01 do 2015-12-31
- Załączniku nr 2 dane dot. sprzedaży drewna w nadleśnictwie w okresie od 2016- 01-01 do 2016-12-31
- Załączniku nr 3 dane dot. sprzedaży drewna w nadleśnictwie w okresie od 2017- 01-01 do 2017-08-31
Lista nie obejmuje danych osobowych osób fizycznych, które nabyły drewno, bez związku z działalnością gospodarczą lub zawodową (jako konsumenci).
Nadleśnictwo Dynów, ul. Jaklów 2, 36-065 Dynów tel.: +48 16 652 12 29, fax; +48 16 652 1072, www.krosno.lasy.gov.plidynow
e-mail. dynowQkrosno lasy.gov.pl
i | I i i
Nadleśnictwo Dynów
W pozostałym zakresie uprzejmie informuję, że została wydana decyzja o odmowie udostępniania informacji publicznej z dnia 13.10.2017 r., która została Państwu doręczona odrębnie.
Z wyrazami szacunku, NADLEŚNICZY
ZAEp Pilcb
Nadleśnictwo Dynów, ul. Jakłów 2, 36-065 Dynów tel.: +48 16 652 12 29, fax: +48 16 652 10 72, www.krosno.lasy.gov.plfdynow
e-mail: dynowQkrosno.lasy.qgov.pl
|