- Monitoring nadleśnictw
- Monitoring nadleśnictw #242
Monitoring nadleśnictw #242
Instytucja: |
|
Monitoring: |
|
Liczba listów: |
3 |
Liczba spamu: |
0 |
Status pierwszego wniosku: |
|
Status ostatniego wniosku: |
|
Otrzymano potwierdzenie: |
|
Otrzymano odpowiedź: |
|
Poddany kwarantannie: |
Znormalizowana odpowiedź
Treść
-
Wniosek o udostępnienie informacji publicznej przez adobrawy
Stowarzyszenie Sieć Obywatelska Watchdog Polska wnosi o udostępnienie następujących informacji:
- informacji o liczbie pozyskanego drewna osobno w latach 2015, 2016, 2017 (do dnia złożenia niniejszego wniosku),
- informacji o tym komu przekazane zostało uzyskane drzewo - osobno latach 2015, 2016, 2017 r. do dnia złożenia niniejszego wniosku poprzez podanie listy odbiorców,
- skany umów, związanych z gospodarowanie uzyskanym drzewem w zakresie jakim odbiorcom drewna nie były osoby fizyczne.Stowarzyszenie wnosi o udostępnienie wskazanych informacji w formie elektronicznej, na adres e-mail {{EMAIL}}.
Bartosz Wilk, Szymon Osowski - członkowie zarządu, zgodnie z zasadami reprezentacji
-
Odpowiedź na wniosek przez Nadleśnictwo Nurzec
Dzień dobry!
W załączeniu przesyłam odpowiedź na Państwa wniosek.
Z poważaniem
Jarosław Kutyna
Załączniki
- odpowiedź_na_wniosek_sxtcXaL.pdf
A |
): Nadleśnictwo Nurzec
Nurzec Stacja, (4 .09.2017 r.
Zn.spr.: ZG.0172.16.2017
Stowarzyszenie Sieć
Obywatelska Watchdog Polska
ul. Ursynowska 22/2
02-605 Warszawa
Odpowiedź na wniosek o udostępnienie informacji publicznej
W odpowiedzi na Państwa wniosek o udostępnienie informacji publicznej z dnia
24.08.2017r. przesłany pocztą elektroniczną, uprzejmie informujemy, że zaistniała
konieczność przeprowadzenia analiz niezbędnych do ustalenia, czy wniosek znajduje
oparcie w prawie, w szczególności, czy mają do niego zastosowanie przepisy ustawy z
dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej, a jeśli tak, to czy zachodzą
negatywne przesłanki udostępnienia informacji publicznej. W konsekwencji
ustosunkowanie się do wniosku na obecnym etapie nie jest jeszcze możliwe, a
wszechstronna jego analiza wymaga skorzystania z uprawnienia określonego w art. 13
ust. 2 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.
W zaistniałej sytuacji informujemy, że ustosunkujemy się do Państwa wniosku po
przeprowadzeniu niezbędnych analiz w najszybszym możliwym terminie, nie później
niż w ciągu 2 miesięcy od dnia złożenia wniosku, tj. nie później niż do dnia
24.10.2017r.
Do wiadomości:
a/a
Nadleśnictwo Nurzec, ul. Akacjowa 3, 17-330 Nurzec Stacja
R -51-10, fax: -51- „mail: i . „gov.
tel.: +48 85 656-51-10, fax: +48 85 656-51-29, e-mail: nurzecQ©bialystok.lasy.gov.pl www.lasy.gov.pl -
Odpowiedź na wniosek przez Nadleśnictwo Nurzec
Dzień dobry!
W załączeniu przesyłam odpowiedź na Państwa wniosek w zakresie jak w
załączonym piśmie.Z poważaniem
Jarosław Kutyna
85 65 65 114
Załączniki
- Nurzec_zestawienie.pdf
Ś R o.
dAP) Nadleśnictwo Nurzec
Nurzec Stacja, dnia 20 października 2017 r.
Zn.spr.: 2G.0172.16.2017
Nadleśniczy Nadleśnictwa Nurzec
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Nurzec
ul. Akacjowa 3
17-330 Nurzec Stacja
Stowarzyszenie Sieć Obywatelska
Watchdog Polska
ul. Ursynowska 22/2
sprawa-3298Qfedrowanie.siecobywatelska.pl
ODPOWIEDŹ
NA WNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ
Szanowni Państwo,
w odpowiedzi na przesłany pocztą elektroniczną wniosek o udostępnienie informacji
publicznej z dnia 24.08.2017r. godz. 17:26, udostępniam częściowo żądane
informacje.
W pozostałym zakresie uprzejmie informuję, że została wydana decyzja od odmowie
udostępnienia informacji publicznej, która zostanie doręczona odrębnie.
Ad 1.
W latach 2015, 2016 i 2017 (do dnia złożenia wniosku) w Nadleśnictwie Nurzec
pozyskano drewno w ilości:
2015 r. — 113260,78 m3
LI 2016r. — 53536,80 m3
01.1.2017 do 31.08.2017 r. —41488,16 m3
Ad 2.
Drewno pozyskane w Nadleśnictwie Nurzec w poszczególnych latach zostało zbyte
podmiotom, których firmy wskazujemy poniżej:
Nadleśnictwo Nurzec, ul. Akacjowa 3, 17—330 Nurzec Stacja
tel.: +48 85 656-51-10, fax: +48 85 656-51-29, e-mail: nurzecQbialystok.lasy.gov.pl www.lasy.gov.pl
0 2015r.
Zał. nr 1 do niniejszego pisma
0 2016r.
Zał. nr 2 do niniejszego pisma
2017 r.
Zał. nr 3 do niniejszego pisma
Lista nie obejmuje danych osobowych osób fizycznych, które nabyły drewno, bez
związku z działalnością gospodarczą lub zawodową (jako konsumenci).
Do wiadomości:
ała
W załączeniu:
1.Lista firm które nabyły drewno w roku 2015
2. Lista firm które nabyły drewno w roku 2016
3. Lista firm które nabyły drewno w roku 2017
Nadleśnictwo NURZEC
Zał. nr 1 do pisma znak: ZG.0172.16.2017 z 20.10.2017 r.
Podmioty, które zakupiły surowiec drzewny w okresie od 2015-01-01 do 2015-12-31
Rok EFA EJ
2015 AI M - TRAK Michał Nowakowski
2015 ALEX BEATA ŚLEDZIEWSKA
2015 ANDRZEJ SERWIS FUH Krzywicki Andrzej
2015 AROMATIQUE Daniel Kowalewski
2015 AS-BI SKIEPKO Arkadiusz
2015 BAR "JAZZ" PUCHALSKA Teresa
2015 "BARTEX SPEDYCJA I USŁ.TRANSPO Andrzej Kulesza
2015 B.H.CONSTANS KLUCZYK JACEK
2015 BRADRO PAWEŁ BRAUN,MACIEJ DROŹDZIEWICZ Spółka Jawna
2015 "CARPINUS"TARTAK SKŁAD DREWNA Tomasz Grabowiec
2015 CEZARY RUŁKA DREWNOLIT
2015 CIESIELSTWO-STOLARSTWO Jaźwiński Stefan
2015 C.M.C. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.
2015 C.M.C.SPÓŁKA Z O.O.
2015 CZARNOCKI ANDRZEJ PRZEDSIĘ- BIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE
2015 "DAK-POL'ZAKŁAD DRZEWNY w Czarnej Białostockiej Sp. z o.o.
2015 DANIEL MUDEL DAN-MAR Daniel Mudel
2015 DANIEL TOMASZUK POL-KRES Edwood
2015 DANUTA SKOLIMOWSKA TARTAK USŁUGOWO PRODUKCYJNY DRESKOL
2015 "DEKADENDRON" Andrzej Łada
2015 DOM ZAKONNY ZGROMADZENIA SIÓST URSZULANEK NIEPOKALANEJ MARYI
2015 DRAGOSS WOOD TWORUS ROBERT
2015 "DREWAR" ANDRZEJ KLEWIŃSKI Z-d Produkcyjny Nurzec Stacja
2015 DREWCAR Kamil Oksimowicz
2015 DREW-DOM JAROSŁAW GAJOWNICZEK DREW-DOM JAROSŁĄW GAJOWNICZEK
2015 "DREWEXPOL" SPÓŁKA Z O.O.
2015 DREW-KERIM Mirosław Wilczyński
2015 "DREWMARK©" Marek Woliński
2015 DREWMAX GROSZYK SPÓŁKA JAWNA
2015 DREWNO-PROJEKT Jarosław Szerszunowicz
2015 DREWPOL ZBIGNIEW GOŁAWSKI
2015 "DREWSTOL 1" Jan Pietrzykowski
2015 "DREWTRANS"- MARCIN SZCZUBEŁEK Marcin Szczubełek
2015 "'DREW-TRANS" ZBIGNIEW KOCON
2015 EKO-CIEPŁO Zofia Owerska
2015 E.M. ROSZKOWSKA PPHU WYRÓB I SPRZ. WYROBÓW TART i ELEM. DREWNIANYCH
2015 ER-EKO Bartosz Kotaszewski
2015 "EXTRAL" IWONA CHOJNOWSKA Iwona Chojnowska
2015 FILAND Barbara Filutowska
2015 FIRMA DREWER Andrzej Weremiuk
2015 FIRMA EUROPA Drewulski Sławomir
2015 FIRMA "FOREST" Marek Wiatrzyk
2015 FIRMA HANDLOWA Mikołajuk Cezary
2015 FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ROLNIK Lucjan Marciszonek
2015 FIRMA HANDLOWO USŁUGOWO TRANSP Wyrębek Jan
2015 FIRMA KONAR Jacek Żołyniak
2015 FOREST - GALICKI KRZYSZTOF Galicki Krzysztof
2015 F.P.H. JAN-POL PŁOSKI JANUSZ Spółka jawna
2015 G.O.B. Robert Kalisz
2015 GRYFSKAND SP. Z O.O. ZAKŁAD NR 1
2015 GRZEGORZ DYDYK F.U.H."'FOR-DREW
2015 GRZEGORZ PORZEZIŃSKI "TIHD"
2015 HANDEL ART.PRZEM.W TYM DREWNO Wiesław Wąsowski
2015 HANDEL I PRODUKCJA DRZEWNA Tomasz Chraboł
2015 "HAR-DREW" HARASZKIEWICZ WIESŁAW
2015 "HENMAR" HENRYK WILCZEK
2015 "HTU" MAREK SZCZEPAN OGONOWSKI
2015 "HWWM" PRZEDSIĘB.WIELOBRANŻOWE Wiesław i Anna Hryniewiccy
2015 IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
2015 "INTERHOME" MAREK IWANOWSKI
2015 JANUSZ KONIECKO TRAN. CIĘŻAR. OBRÓT i PRZERÓBKA SUR. DRZEWNEGO
2015 JASTRZĘBSKI SYLWESTER "DES-HAUSE"
2015 "JATRA" S.C. JAN JAWOROWSKI BOŻENNA JAWOROWSKA
2015 JAWOR TOCZYŁOWSCY WOJTECZKO SPÓŁKA JAWNA
2015 JP PROMIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K.
2015 "KACZKAN" ZAKŁ.PROD.DRZEWNEJ Józef Kaczkan Spółka Jawna
2015 KINGWOOD BARTŁOMIEJ KIEPAS
2015 KLAUSNER HOLZ SACHSEN GMBH
2015 KONIECKO JOLANTA TRAN.CIĘŻAR. HAND. SUR. DRZEW. PRZER. DREWNA
2015 KORMAC PAWEŁ IWANOWSKI
2015 LEŚNY ZAKŁAD USŁUGOWY "LASBUD" Sp. zO.0.
2015 MADERA MIROSŁAW MILKIEWICZ
2015 MARCIN ŁAZARCZYK DREWMAR
2015 MAREK PUŚCION PPHU "DREW-POL"
2015 MARIUSZ SZATAŁOWICZ ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA
2015 "MARTOM'" CHRABOŁ S.C.
2015 MASARNIA TRADYCYJNA Pietraszuk Agnieszka
2015 MIROSŁAW SAWICKI SKŁAD DRZEWNY "SAMIR"
2015 MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
2015 NAPORTRAK Paweł Napora
2015 NASYCALNIA PODKŁADÓW W CZEREMSZE SP.Z O.O.
2015 NETSITE FACTORY Piotr Brzostowski
2015 NORTH DACH Norbert Rogalski
2015 NOVIGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.
2015 N.T.H. SZCZEPAN SĘKAL
2015 OBRÓBKA DREWNA Chraszcz Piotr
2015 OŚRODEK SZKOLEŃ BHP SZUMARSKI Grzegorz Szumarski
2015 "PAGED-SKLEJKA" Spółka Akcyjna
2015 PAKDREW S.C. Czajka J.,Czajka Ł.
2015 PANWOOD Paweł Panasiuk
2015 PAWEŁ FILUTOWSKI Paweł Filutowski
2015 PHU "EWAN" Andrzej Kąkol
2015 PHU KAMI SC.ANTONI ŚWIETLICKI Krzysztof Stupak, Michał Stupak
2015 P.H.U.PLASTEX Z.i D.Leszczak S.C.
2015 PHU "ULKAR" Krzysztof Kąkol
2015 PHU WOJDREW Wojciech Rafałko
2015 PIOTR BRZÓZY ZPUH
2015 PIOTR MAŚLEWSKI DREW - MAX
2015 PIOTR WYRĘBEK DREWPOL
2015 P.P.H.U DREWBUD BIS DĄBROWSKI SŁAWOMIR
2015 P.P.H.U. "DREWMIR" Tadeusz Rzempołuch
2015 PPHU "DREW-TRANS" Mariusz Mazur
2015 P.P.H.U. "DUDEX" Zbigniew Dudek
2015 P.P.H.U.GÓRAL DREW Antoni Białożyt
2015 PPHU "JAWOMAT" Bronisz Marian
2015 PPHU OLGA Sławomir Bołtromiuk
2015 P.P.H.U PRZEMYSŁAW ŻEBROWSKI
2015 PPHU TRANS-WOOD S.C. W.Śledziewski S.Śledziewski
2015 P.P.H.U.T. "TRANS-TAR" Fryderyk Denkiewicz
2015 PPHU Zbigniew Stawierej
2015 P.P.U.H. "DRWAL" JULIAN MYDŁO
2015 P.P.U.[ H."WIMAR" Weśniuk Wiesław
2015 PROD. I SPRZED.STOLARKI BUDOW. i MEBLOWEJ Lucjan Kożuchowski
2015 PROD. I SPRZED. STOL. BUD. MEB PARKIETU i SCHODÓW Lidia Zieniuk
2015 PRODUKCJA WYROBÓW STOLARSKICH Andrzej Minkiewicz
2015 PRZED. PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUG, Elżbieta Beata Poleszuk
2015 PRZEDS, HANDL.-USŁ. PROD. Józef Daniluk
2015 PRZEDSIĘBIORSTWO CONSULTOR KAMIL KOMOSA
2015 PRZEDS.PROD,.HANDLOWO-USŁUGOWE VENUS Artur Klimczyk
2015 PRZEDS. PROD.-USŁ.-HANDL. ŻAK Jerzy Tymiński
2015 PRZERÓB DREWNA Arkadiusz Kiepas
2015 P.U."DISIGN" Łukasz Kwiatkowski
2015 P. U.-H. "DREWIMPEX" Wojciech Brzozowski
2015 P.U.P.H "ROLDRZEW" Stanisław Czarnecki
2015 ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA Produkcyjna w Kołodnie
2015 SARCO Tadeusz Czartoryski
2015 SILVA CALOR WŁODZIMIERZ RYBOŁOWIK
2015 "SILVAN" SPÓŁKA Z O.O.
2015 "SKLEJKA - PISZ" PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
2015 SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY Szumarski Włodzimierz
2015 SKUP DREWNA, PRZERÓB I SPRZEDAŻ TARCICY MIROSŁAW RAPA
2015 SORBUS Jakub Gryko
2015 SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH z/s w Trzemuszce
2015 SPÓŁKA CYWILNA "TRAMEL" L.WOJTCZUK, M.T.WOJTCZUK
2015 SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH Andrzej Jędrzejuk
2015 STEFANIUK MAREK ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA
2015 STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. z o.o.
2015 "SUCCESS" SP. Z O.0.
2015 SYLWESTER ORNOCH P.H.U. "Drewex"
2015 SYLWESTER SKOLIMOWSKI TARTAK USŁUGOWO-PRODUKCYJNY "TARSKOL"
2015 TADEX Tadeusz Jaszczołt
2015 TARTACZNICTWO SPÓŁKA JAWNA J.S.Szydłowscy
2015 TARTAK BRONEK Mieczysław Bronisz
2015 "TARTAK" -EDWARD TYMOSZUK
2015 TARTAK KOŁODNO SIENKIEWICZ Spółka Jawna
2015 TARTAK KRZYSZTOF KISIELIŃSKI
2015 "TARTAK" K.USTASZEWSKI, B.Ustaszewska Sp. Jawna
2015 TARTAK SIEMIANÓWKA Kamil Szymaniuk
2015 TARTAK USŁUGOWO-HANDLOWY S.C Henryk i Piotr Topolewicz
2015 TELMEX SPÓŁKA Z O.O.
2015 TILIA TOMASZ SĘKAL
2015 TOMASZ POSIADAŁA P.P.H.U. KORNIK
2015 TOM-DREW Tomasz Sienkiewicz
2015 "TRANSBAL" Dariusz Maliński
2015 TRANS-DREW MIROSŁAW TĄMPOREK
2015 TRANSPORT DROGOWY DANIEL Daniel Siemieniuk
2015 TRANSPORT HANDEL I PRODUKCJA DREWNA Andrzej Dębicki
2015 TRANSPORT, HANDEL, TARTAK Goławski Stanisław
2015 TUREK MARCIN MACIEJ GOSPODARSTWO ROLNE
2015 USŁUGI TRANSPORTOWE CIĘCIE DREWNA Jan Drozdowski
2015 USŁUGI TRANSPORTOWE MICHALAK Zbigniew
2015 USŁUGI TRANSPORTOWE, PRODUKCJA TARCICY HANDEL I. Bukanowski
2015 USŁUGI TRANS.SAM.CIĘŻ. ORAZ HAND.OBWOŹNY-OPAŁ ADAM SREBNIK
2015 VOY-TEC WOJCIECH DYMCZYK
2015 WALTIMBER Andrzej Waluś
2015 WALUŚ ZENON-PPUH "WAl.-DREW"
2015 WLAŹ Franciszek
2015 WOJCIECH STASIEŁUK PH-U KONAR
2015 WOJSKOWE KOŁO ŁOWIECKIE NR 156 JELEŃ
2015 WRZOSBUD Artur Sacharczuk
2015 ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWY Piotr Radziszewski
2015 ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWO-USŁUGOWY Robert Piotr Dąbrowski
2015 ZAKŁAD PRODUKCYJNY DREWNA EXPORT. "DIANA" Jacek Rostek
2015 ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DRZEWNEGO i TARTACZNICTWO Zz. WYSZYŃSKI
2015 ZAKŁAD STOLARSKI Marek Mińko
2015 ZAKŁAD STOLARSKI MEBLO-MARK Marek Rybnik
2015 ZAKŁAD STOLARSKI P-U-H Marian Zdzisław Boratyński
2015 ZAKŁAD STOLARSKI "ZŁOTY SĘK" Jerzy Popławski
2015 ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY Export-Import Marian Godlewski
2015 ZAKŁAD USŁUGOWO -HANDLOWY Janusz Grzegrzółka
2015 ZAKŁAD USŁUGOWO - HANDLOWY Marchel Sławomir
2015 ZAKŁAD WYROBÓW DREWNIANYCH KAZIMIERZ ABRAMCZYK
2015 ZAKŁADY PROD-USŁUG. "PRAWDA" SPÓŁKA Z O.0.
2015 ZAKŁADY PRZEMYSŁU SKLEJEK "BIAFORM" S.A.
2015 ZDZISŁAW PIOTR NARBUTT "WYR6óB LISTEW I MOZAIKI"
2015 Z.H.U. AUTO-NAPRAWA Franciszek Tarasiuk
2015 Z.P.H.U. "ANMAR" Marek Napiórkowski
2015 ZPHU DREWMEX I BOGDAN SADOWSKI
2015 ZPHU KOST-BRUK Kazimierz Nadrowski
2015 ZPUH STOL-DOM CZERWIŃSCY
2015 Z.P.U.H."TARTAK ŁOMŻA" SP. Z O.O.
2015 ZPU WYRÓB I SPRZEDAŻ PALET | Elem. Drew. Antoni Roszkowski
Nadleśnictwo NURZEC
Zał. nr 2 do pisma znak: ZG.0172.16.2017 z 20.10.2017 r.
Podmioty, które zakupiły surowiec drzewny w okresie od 2016-01-01 do 2016-12-31
Rok Nazwa
2016 ADAM FABISZEWSKI FIRMA HANDLOWO-USłIUGOWA "DRWALEK"
2016 AGRO-BUD JÓZEF KOSSAKOWSKI
2016 AI M - TRAK Michał Nowakowski
2016 AROMATIQUE Daniel Kowalewski
2016 ARTDREW S.C. A. Pudełko B. Kędzierawska
2016 B.H.CONSTANS KLUCZYK JACEK
2016 "BIEBRZA" SPÓŁKA Z O.O.
2016 "CARPINUS II" GRABOWIEC KATARZYNA
2016 "CARPINUS"TARTAK SKŁAD DREWNA Tomasz Grabowiec
2016 CENTRUM OCHRONY MOKRADEŁ
2016 CEZARY RUŁKA DREWNOLIT
2016 CIESIELSTWO-STOLARSTWO Jaźwiński Stefan
2016 CZARNOCKI ANDRZEJ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE
2016 DANIEL MUDEL DAN-MAR Daniel Mudel
2016 DANIEL TOMASZUK POL-KRES Edwood
2016 DANUTA SKOLIMOWSKA TARTAK USŁUGOWO PRODUKCYJNY DRESKOL
2016 "DEKADENDRON" Andrzej Łada
2016 DRAGOSS WOOD TWORUS ROBERT
2016 DREWCAR Kamil Oksimowicz
2016 DREW-DOM JAROSŁAW GAJOWNICZEK DREW-DOM JAROSŁĄW GAJOWNICZEK
2016 DREW-KERIM Mirosław Wilczyński
2016 "DREWKOM" Cieślak Krzysztof
2016 DREWMAX GROSZYK SPÓŁKA JAWNA
2016 DREWPOL ZBIGNIEW GOŁAWSKI
2016 DREWPOL ZOFIA ZIÓŁEK
2016 "DREWSTOL 1" Jan Pietrzykowski
2016 "'DREWTRANS"- MARCIN SZCZUBEŁEK Marcin Szczubełek
2016 "DREW-TRANS" ZBIGNIEW KOCON
2016 E.M. ROSZKOWSKA PPHU WYRÓB | SPRZ. WYROBÓW TART i ELE. DREWNIANYCH
2016 ER-EKO Bartosz Kotaszewski
2016 EUROGWELT SP.Z O.O.
2016 "EXTRAL" IWONA CHOJNOWSKA Iwona Chojnowska
2016 FHU SZYSZKA Piotr Walentynowicz
2016 FIRMA DREWER Andrzej Weremiuk
2016 FIRMA EUROPA Drewulski Sławomir
2016 FIRMA "FOREST" Marek Wiatrzyk
2016 FIRMA HANDLOWA Mikałajuk Cezary
2016 FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "KORNIK" Paweł Orzoł
2016 FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "TRAK-POL" Zofia Żbikowska
2016 FIRMA HANDLOWO USŁUGOWO TRANSPORTOWA Wyrębek Jan
2016 FIRMA KONAR Jacek Żołyniak
2016 FIRMA USŁUGOWA TRAK-TRANS Mariusz Śliwiński
2016 G.O.B. Robert Kalisz
2016 GRYFSKAND SP. Z O.O. ZAKŁAD NR 1
2016 GRZEGORZ DYDYK F.U.H."FOR-DREW
2016 HANDEL I PRODUKCJA DRZEWNA Tomasz Chraboł
2016 "HAR-DREW" HARASZKIEWICZ WIESŁAW
2016 "HWWM" PRZEDSIĘB.WIELOBRANŻOWE Wiesław i Anna Hryniewiccy
2016 IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
2016 "JATRA" S.C. JAN JAWOROWSKI BOŻENNA JAWOROWSKA
2016 JAWOR TOCZYŁOWSCY WOJTECZKO SPÓŁKA JAWNA
2016 JP PROMIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.k.
2016 KARAWAN USŁUGI POGRZEBOWE Krystyna Sołdaj
2016 KOŁO ŁOWIECKIE DZIK
2016 KOŁO ŁOWIECKIE "RYŚ"
2016 "KORDEK" Adam Sobieszczuk
2016 KORMAC PAWEŁ IWANOWSKI
2016 LELO KAROLINA "BIO-MAX"
2016 LEŚNY ZAKŁAD USŁUGOWY "LASBUD" Sp. z O.0.
2016 MADERA MIROSŁAW MILKIEWICZ
2016 MARIUSZ SZATAŁOWICZ ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA
2016 MASARNIA TRADYCYJNA Pietraszuk Agnieszka
2016 MIECZYSŁAW MIKICIUK USŁUGI TARTACZNE I HANDEL DREWNEM
2016 MIROSŁAW NOWOCIEŃ "CIESIELNIA"
2016 MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
2016 NASYCALNIA PODKŁADÓW W CZEREMSZE SP.Z O.0.
2016 NORTH DACH Norbert Rogalski
2016 N.T.H. SZCZEPAN SĘKAL
2016 OBRÓBKA DREWNA Chraszcz Piotr
2016 OŚRODEK SZKOLEŃ BHP SZUMARSKI Grzegorz Szumarski
2016 "PAGED-SKLEJKA" Spółka Akcyjna
2016 PAKDREW SLC. Czajka J., Czajka Ł.
2016 PARAFIA PRAWOSŁAWNA P.W.ŚW.W. Kosmy i Damiana w Narojkach
2016 PAWEŁ FILUTOWSKI Paweł Filutowski
2016 P.H.U. ELEKTRYK Eugeniusz Michalczuk
2016 PHU "EWAN" Andrzej Kąkol
2016 PHU KAMI SC.ANTONI ŚWIETLICKI Krzysztof Stupak, Michał Stupak
2016 P.H.U.PLASTEX Z.i D.Leszczak S.C.
2016 PHU "ULKAR" Krzysztof Kąkol
2016 PIOTR MAŚLEWSKI DREW - MAX
2016 P.P.H.U. "DREWMIR" Tadeusz Rzempołuch
2016 P.P.H.U. "MEGA" SP.C. RAFAŁ KOWALCZYK PAWEŁ KOWALCZYK
2016 PP-H-U"PAKOVITA" HACZKUR ADAM
2016 PPHU TRANS-WOOD S.C. W.Śledziewski S.Śledziewski
2016 PPHU - TYMOSZUK TOMASZ
2016 P.P.U.H. "DREWPAL" D.P.P.Wilk s.c.
2016 P.P.U.I H."WIMAR”" Weśniuk Wiesław
2016 PROD. I SPRZED, STOL. BUD. MEB PARKIETU i SCHODÓW Lidia Zieniuk
2016 PRODUKCJA WYROBÓW STOLARSKICH Andrzej Minkiewicz
2016 PRZED. PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUG. Elźbieta Beata Poleszuk
2016 PRZEDS. HANDL.-USŁ. PROD. Józef Daniluk
2016 PRZEDSIĘBIORSTWO CONSULTOR KAMIL KOMOSA
2016 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- USŁUGOWE "STOLBET"A.Oksimowicz
2016 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE LAM Jerzy Regucki
2016 PRZEDS.PROD.HANDLOWO-USŁUGOWE VENUS Artur Klimczyk
2016 PRZEDS. PROD.-USŁ.-HANDL. ŻAK Jerzy Tymiński
2016 P. U.-H. "DREWIMPEX" Wojciech Brzozowski
2016 P.U.P.H "ROLDRZEW" Stanisław Czarnecki
2016 P.W."GOL-DREW" AKSIUCIK MIROSŁAW
2016 PW SKŁAD DRZEWNY - ŁOMŻA Andrzej Urbanowski
2016 "SKLEJKA - PISZ" PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
2016 SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY Mariusz Półtorak
2016 SKUP DREWNA, PRZERÓB | SPRZEDAŻ TARCICY MIROSŁAW RAPA
2016 SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH z/s w Trzemuszce
2016 SPÓŁKA CYWILNA "TRAMEL" L.WOJTCZUK, M.T.WOJTCZUK
2016 SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH Andrzej Jędrzejuk
2016 STEFANIUK MAREK ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA
2016 STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. z o.o.
2016 SYLWESTER SKOLIMOWSKI TARTAK USŁUGOWO-PRODUKCYJNY "TARSKOL"
2016 TARTACZNICTWO SPÓŁKA JAWNA J.S.Szydłowscy
2016 TARTAK BRONEK Mieczysław Bronisz
2016 "TARTAK" -EDWARD TYMOSZUK
2016 TARTAK KOŁODNO SIENKIEWICZ Spółka Jawna
2016 TARTAK SARNAKI Wojciech Bronisz
2016 TARTAK SIEMIANÓWKA Kamil Szymaniuk
2016 TARTAK U.-P.-H WALDREW Waldemar Ludwiniak
2016 TILIA TOMASZ SĘKAL
2016 TIMBER MANUFACTURING LTD SP. Zz O.O. ODDZIAŁ W POLSCE
2016 TOMASZ PANUFNIK DREW-TOM
2016 "TRAKDAR" USŁUGI TARTACZNE Dariusz Puchalski
2016 TRANS-DREW MIROSŁAW TĄMPOREK
2016 TRANSPORT DROGOWY DANIEL Daniel Siemieniuk
2016 TRANSPORT HANDEL I PRODUKCJA DREWNA Andrzej Dębicki
2016 TRANSPORT, HANDEL, TARTAK Goławski Stanisław
2016 TREKA PRODUKCJA SCHODÓW KAMIL ŁYSAKOWSKI
2016 URZĄD MIEJSKI w Drohiczynie
2016 USŁUGI TARTACZNE I STOLARSKIE Szymon Mysiakowski
2016 USŁUGI TARTACZNE Józef Jabłonowski
2016 USŁUGI TARTACZNE MIELNICKI WALDEMAR
2016 USŁUGI TRANSPORTOWE CIĘCIE DREWNA Jan Drozdowski
2016 USŁUGI TRANSPORTOWE MICHALAK Zbigniew
2016 USŁUGI TRANSPORTOWE,PRODUKCJA TARCICY HANDEL I. Bukanowski
2016 USŁUGI TRANSPORTOWO-TARTACZNE Mariusz Rybak
2016 USŁUGI TRANS.SAM.CIĘŻ. ORAZ HAND.OBWOŹNY-OPAŁ ADAM SREBNIK
2016 VITALIA ADAM SWAJDA, MIECZYSŁAW SWAJDA S.C.
2016 WALTIMBER Andrzej Waluś
2016 WALUŚ ZENON-PPUH "WAL-DREW"
2016 WIŃSKI-DESK Sławomir Wiński
2016 WLAŹ Franciszek
2016 WOJSKOWE KOŁO ŁOWIECKIE NR 156 JELEŃ
2016 "WOODPOL" WALDEMAR CZARNIECKI
2016 ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWY Piotr Radziszewski
2016 ZAKŁAD PRODUKCYJNY DREWNA EXPORT. "DIANA" Jacek Rostek
2016 ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DRZEWNEGO i TARTACZNICTWO Z. WYSZYŃSKI
2016 ZAKŁAD STOLARSKI P-U-H Marian Zdzisław Boratyński
2016 ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY Export-Import Marian Godlewski
2016 ZAKŁADY PROD-USŁUG. "PRAWDA" SPÓŁKA Z O.O.
2016 ZAKŁADY PRZEMYSŁU SKLEJEK "BIAFORM" S.A.
2016 ZDZISŁAW PIOTR NARBUTT "WYRÓB LISTEW | MOZAIKI"
2016 Z.P.H.U. "ANMAR" Marek Napiórkowski
2016 ZPHU KOST-BRUK Kazimierz Nadrowski
2016 ZPU WYRÓB I SPRZEDAŻ PALET I Elem. Drew. Antoni Roszkowski
Nadleśnictwo NURZEC
Zał. nr 3 do pisma znak: 2G.0172.16.2017 z 20.10.2017 r.
Podmioty, które zakupiły surowiec drzewny w okresie od 2017-01-01 do 2017-08-31
2017 AIM - TRAK Michał Nowakowski
2017 ANBUD ANDRZEJ ŻURAWSKI
2017 ANDRZEJ SERWIS FUH Krzywicki Andrzej
2017 BRADRO PAWEŁ BRAUN,MACIEJ DROŻDZIEWICZ spółka jawna
2017 "CARPINUS II" GRABOWIEC KATARZYNA
2017 "CARPINUS"TARTAK SKŁAD DREWNA Tomasz Grabowiec
2017 CIESIELSTWO-STOLARSTWO Jaźwiński Stefan
2017 "DAK-POL"ZAKŁAD DRZEWNY w Czarnej Białostockiej Sp.zoo
2017 DANIEL MUDEL DAN-MAR Daniel Mudel
2017 DANIEL TOMASZUK POL-KRES Edwood
2017 DRAGOSS WOOD TWORUS ROBERT
2017 DREWCAR Kamil Oksimowicz
2017 DREW-DOM JAROSŁAW GAJOWNICZEK DREW-DOM JAROSŁĄW GAJOWNICZEK
2017 DREWNO-PROJEKT Jarosław Szerszunowicz
2017 "DREWPOL" Janusz Mirosław Przybyła
2017 DREW-SĘK Grzegorz Sęk
2017 "DREWSTOL 1" Jan Pietrzykowski
2017 "DREW-TRANS" ZBIGNIEW KOCON
2017 E.M. ROSZKOWSKA PPHU WYRÓB I SPRZ. WYROBÓW TART i ELE. DREWNIANYCH
2017 FIRMA HANDLOWA Mikołajuk Cezary
2017 FIRMA HANDLOWO USŁUGOWO TRANSP Wyrębek Jan
2017 FOREST - GALICKI KRZYSZTOF Galicki Krzysztof
2017 G.O.B, Robert Kalisz
2017 GRYFSKAND SP. Z O.O. ZAKŁAD NR 1
2017 HANA SP. Z O.O.
2017 HOLZINDUSTRIE SCHWEIGHOFER GmbH
2017 IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
2017 JAWOR TOCZYŁOWSCY WOJTECZKO SPÓŁKA JAWNA
2017 KINGWOOD BARTŁOMIEJ KIEPAS
2017 KONIECKO JOLANTA TRAN.CIĘŻAR. HAND. SUR. DRZEW. PRZER. DREWNA
2017 KRZYSZTOF PIOTR KUKAWSKI P.H.U. "TARTAK MICHAŁKI"
2017 LEŚNY ZAKŁAD USŁUGOWY "LASBUD" Sp. z O.0.
2017 MARIUSZ SZATAŁOWICZ ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA
2017 MASTWOOD Adrian Koza
2017 MIECZYSŁAW MIKICIUK USŁUGI TARTACZNE I HANDEL DREWNEM
2017 MIROSŁAW NOWOCIEŃ "CIESIELNIA"
2017 MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
2017 NASYCALNIA PODKŁADÓW W CZEREMSZE SP.Z O.0.
2017 N.T.H. SZCZEPAN SĘKAL
2017 OBRÓBKA DREWNA Chraszcz Piotr
2017 OŚRODEK SZKOLEŃ BHP SZUMARSKI Grzegorz Szuniarski
2017 PARAFIA PRAWOSŁAWNA PW MATKI BOŻEJ "WSZYSTKICH STRAPIONYCH
2017 PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA pw.Podwyższenia Krzyża Święteg
2017 PAWEŁ FILUTOWSKI Paweł Filutowski
2017 PIOTR MAŚLEWSKI DREW - MAX
2017 P.P.H.U. "DREWMIR" Tadeusz Rzempołuch
2017 PPHU TRANS-WOOD S.C. W,Śledziewski $. Śledziewski
2017 PPHU Zbigniew Stawierej
2017 P.P.U.I H."WIMAR" Weśniuk Wiesław
2017 PROD. I SPRZED.STOLARKI BUDOW. i MEBLOWEJ Lucjan Kożuchowski
2017 PROD, I SPRZED. STOL. BUD. MEB PARKIETU i SCHODÓW Lidia Zieniuk
2017 PRZEDS. HANDL -USŁ. PROD. Józef Daniluk
2017 PRZEDSIĘB-HANDL-USŁUG-PRODUK. "Metal-Drew" Krzysztof Chraboł
2017 PRZEDS, PROD.-USŁ.-HANDL. ŻAK Jerzy Tymiński
2017 ROBERT ROMAŃCZUK - PPHU "RO-SAUN"
2017 ROS-BUD Bogdan Rosa
2017 "SKLEJKA - PISZ" PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
2017 SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY Mariusz Półtorak
2017 SPÓŁKA CYWILNA "TRAMEL" L.WOJTCZUK, M.T.WOJTCZUK
2017 SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH Andrzej Jędrzejuk
2017 STEFANIUK MAREK ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA
2017 STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. z ao.
2017 "STRONG-WOOD SZARUGA"- ZBIGNIEW SZARUGA
2017 TARTAK BRONEK Mieczysław Bronisz
2017 "TARTAK" -EDWARD TYMOSZUK
2017 TARTAK KOŁODNO SIENKIEWICZ Spółka Jawna
2017 TARTAK-PIOTR OSIŃSKI
2017 TARTAK SIEMIANÓWKA Kamil Szymaniuk
2017 TILIA TOMASZ SĘKAL
2017 TOM-DREW Tomasz Sienkiewicz
2017 TRAK-DREW ŚC Krystyna Gałka i Damian Gałka
2017 TRANSPORT HANDEL I PRODUKCJA DREWNA Andrzej Dębicki
2017 TRANSPORT, HANDEL, TARTAK Goławski Stanisław
2017 URZĄD GMINY NURZEC-STACJA
2017 USŁUGI LEŚNE HANDEL DREWNEM Pok. Gosc. Jerzy Zalewski
2017 USŁUGI TARTACZNE | STOLARSKIE Szymon Mysiakowski
2017 USŁUGI TRANSPORTOWE CIĘCIE DREWNA Jan Drozdowski
2017 USŁUGI TRANSPORTOWE MICHALAK Zbigniew
2017 WALTIMBER Andrzej Waluś
2017 WALUŚ ZENON-PPUH "WAL-DREW"
2017 WOJSKOWE KOŁO ŁOWIECKIE NR 156 JELEŃ
2017 ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWY Piotr Radziszewski
2017 ZAKŁAD PRODUKCYJNY DREWNA EXPORT. "DIANA" Jacek Rostek
2017 ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DRZEWNEGO i TARTACZNICTWO Z. WYSZYŃSKI
2017 ZAKŁAD STOLARSKI P-U-H Marian Zdzisław Boratyński
2017 ZAKŁAD STOLARSKI Teresa Dębecka
2017 ZAKŁAD STOLARSKI "ZŁOTY SĘK" Jerzy Popławski
2017 ZAKŁAD USŁUGOWO - HANDLOWY Marchel Sławomir
2017 ZAKŁADY PRZEMYSŁU SKLEJEK "BIAFORM" SA.
2017 ZPU WYRÓB I SPRZEDAŻ PALET | Elem. Drew. Antoni Roszkowski