Zn. spr.: ZG.0172.1.2017.MW Torzym, dnią?4października 2017r.
Nadleśniczy Nadleśnictwa Torzym
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Torzym
UL. Wodna 1, 66-235 Torzym
Adresat / Strona:
Stowarzyszenie Sieć Obywatelska
Watchdog Polska
ul. Ursynowska 22/2
sprawa-3429Q©fedrowanie.siecobywatelska.pl
ODPOWIEDŹ
NA WNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ
Szanowni Państwo,
w odpowiedzi na przesłany pocztą elektroniczną wniosek 0 udostępnienie informacji
publicznej zdnia 24 sierpnia 2017r. godz. 17:26, udostępniam częściowo żądane
informacje.
W pozostałym zakresie uprzejmie informuję, że została wydana decyzja od odmowie
udostępnienia informacji publicznej, która zostanie doręczona odrębnie.
Ad 1.
W latach 2015, 2016 i 2017 (do dnia złożenia wniosku) w Nadleśnictwie Torzym pozyskano
drewno w ilości:
« 2015r. — 122 861,67 m*
«2016r. —- 122 034,67 m*
. 1.1.2017 do 31.8.2017 r. —- 67 842,59 m”
Ad 2.
Drewno pozyskane w Nadleśnictwie Torzym w poszczególnych latach zostało zbyte
podmiotom, których firmy wskazujemy poniżej:
" 2015 r.
L.p. NAZWA
4. SKLEJKA - EKO SA.
5. | SWISS KRONO SP. ZO.O.
6. | KOŁO ŁOWIECKIE ŁOŚ | - o 7
r PFLEIDERER PROSPAN SA.
8. | CHASSORBIS POLSKA SPÓŁKAZOO i
9. | USŁUGI TRANSPORTOWE-SAMOCHODOWE Robert Duraj
10. | DREWEX SP. Z 0.0. PPDHIU
11. | ZPD"HOŁZWEŁT" SP, ZO.O | - |
12. | TARTAK GRODZIEC sp. z 0.0.
13. | ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY Andrzej Dębski
14. | STELMET SPÓŁKA AKCYJNA
15. DĘBOWA POLSKA SPÓŁKA Z O.O. spółka komandytowa.
16. | TARTAK'STEFAN"SPÓŁKA JAWNA P.Cieślak „J. Cieślak
17, | DREWNO JAROGIN SP. Z 0.0.
18. | PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI LEŚNEJ "GAMIKS" A. Goszczurny
18. | Z-D OG-BUD STOLARSTWO Marian Kostański Fama
20. | ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH Radosław Klimaszewski
21. | KLENK HOLZ AG
22. | FIRMA "DREWPOL" Biernat Leszek 5 ”
28. _ PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "Draka" Dariusz Raszewski
24. | TARTAK RYBOJADY Lidia Kapała -
25. | FIRMA "DREWBUD" Alfred Graczyk
26. | BARLINEK INWESTYCJE SP.Z 0.0
27, | GOSPODARSTWO ROLNO-HODOWLANE Magdalena Walentowicz
28. | HAMAR A.M.BENEDYKCIŃSCY Spółka Jawna
"209. |PHU"SJ-SOLO" JERZY SEKUŁA
30. | LASEL SP. ZO.O. |
31. | ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA w Rzecku
32. | MIROSŁAW ZDANOWICZ PPUH "TARTAK AGÓWEK"
33. | KPPD-SZCZECINEK S.A
34. | P.W, ŚWISTPOL Damian Szymański
35. | TRANSPORT, PRZETWÓRSTWO DREWNA Jacek Frankowski
736. DREWBUD WROŃSCY £.C, Maciej Wroński, Jakub Wroński
37. | "JAP TRADING" sp. z o.o.
38. | ZAKŁAD CIESIELSKO STOLARSKI Szymański Marian
39. | PP-H "TIMBERPOL" Aldona Kaźmierczak s
| 40. | RAVEN SPZO.O.
41. | PRZED.PROD.BUD. ZETBEER sp z 0.0.
42. | MARDAN-STOLARSTWO Borończyk Daniel
43. | ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY "EGAJ" Grzegorz Pieczonka
44. | ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH Roman Kostera
45. | TARTAK ADAM ŚWIGOŃ | TOMASZ ŚWIGOŃ S.C.
46. |EKOPALZPODPGDSPZO0., -
47. | WOKAR SP.Z 0.0. a - |]
48. | "QUERQUS" Damian Fraszewski
49. | KLAUS DIETER HOFFMANN Przedsięb. Leśne "GAJOWY"
S0. WYTWÓRNIA | PARKIETÓW DĄBEX Sp. : z 2 0. 0. Spółka komandytowa
51. KLAUSNER HOLZ SACHSEN GMBH
52.
SEKAR Jarosław Siedlecki, Adam Karkowski
SHP HOLZ GMBH
53.
54. WERTH- HOLZ SPÓŁKA AKCYJNA
55. | P.P.H, u. Piotr Włodarczyk - |
| 56. |"HOLZWIL" WOJCIECH WILENTO i 7
57. | SOBEX SP. Z O.O.
58. | FIRMA WIELOBRANŻOWA ILTRANS Jan linicki
59. | ANTE-HOLZ GMBHSCO.KG
60. SONAE ARAUCO BEESKOW GmbH
61. TORZYMSKI OŚRODEK KULTURY
82. DREWI.COM Ksymena Żyłewicz
63. | ZAKŁAD STOLARSKI "CZYŻ" Marzanna Czyż
64. | PPHU "MARTEX" Marzena Duraj | o
65. | ROLNICZY KOMBINAT SPÓŁDZIELCZY W ŁUBNICY
66. USŁUGI STOLARSKIE Rzepa Jan
67. SKLEJKA ORZECHOWO S.A. i
68. STOLARSTWO KRZYSZTOF TYMCZYN -
69. | STEICO SP. Z 0.0.
70. | BUMET-TARTAK KLĘPINA SP.Z o Q
71. | P.W. "KISBUD" Zdzisław Kisiel
72. | 'DREWPAL SPÓŁKA JAWNA” W. Majtas,K.Drygała,G.Drygała
73. | PPHU CYRKOMAX Ciechanowicz Sebastian
74. | "INSTAL CZUDEC” FĄFARA SP. J.
75. | P.P.H.U"ERMA" SP. Z O.0. -
76. | EURO-SPED MARIUSZ STARMACH |
77 PW. "ANDREX" Mariusz Trzaskalski
78. ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DREWNA SJ P.Czyżewski A.Kach
79. | ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DREWNA Henryk Ratajczak
80. DREW. POŁ. Tomasz Szandurski
81. | FOREST STYLE INDUSTRY BOLESŁAWIEC SP. Z 0.9,
82. | BARMIL.PL MIECZYSŁAW BARAN
83. "DREWPOL" SP. ZGÓ.
| są. SOBOS SP. ZO.O. -
85. | GAJOWY SP. z 0.0. -
86. | MERCER HOLZ GMBH
87. | MARCIN CZARNIK Zakład Wielofunkcyjny
88. | PPRHU Marcin Foszter
89. | HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE spzee
90. FIRMA TRAPER Leszek Dubik
91 A: Ż IWANICCY S. JA MEBLE TAPIC. „Andrzej Iwanicki | ma
92. TARTAK. PŁOCICZNO sp. 2 0.0, w upadłości - s
3.
|HANDLO- DREW" SP.ZO. O.
94.
95.
1.LAS SERWIS MIROSŁAW MROZEK
BESA Sobol Sylwester
96,
FIBERBOARD GMBH
97.
TIMBERRUD SP. ZO. O.
98.
SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH SPECTRUM Beata Żok
99.
HOLZ- ECO Piotr Pilarski
100.
101.
PI P.H.U "POLCAN" Jarosław Piszcz
GARBICZ FESTIVAL SP. Ż O.O.
102.
PHU KALINA S. C. B. Kalinowski I. Kalinowska
103.
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE Rafał Wesołowski
104.
"DAUNEXBOL" SPÓŁKA Z 0.0.
105.
ZAKŁAD BETONIARSKO-STOLARSKI Import-Export Jacek Nowaczyk
106.
PRZEDS.PROD.HANDLOWO-USŁUGOWE Damian Kałuziński
107.
DELFI sp. z 0.0.
108.
PRZED.USŁUGOWO-HANDLOWE S$. c. Joanna Kubiak „Krzysztof Kubiak
109.
"FLABEK" SPÓŁKA Z 0,0.
110.
"DREW.PLAST"SPÓŁKA CYWILNA ZDZISŁAW ŻMUDA | ROMAN KORALIK
111.
PEDRO TRANS Piotr Ciećwiera
112.
2.H.P PRODUKCJA PALET Renata Orzechowska
113.
ZUHP Szczepan Syrewicz
114.
TRADING MACIEJ CECUŁA
115.
ELGERON PLUS 8.0 J.KRUPIEŃCZYK A.WOŹNIAK.KRUPIEŃCZYK
116.
PATRIA-TOP SP. Z 0.0.
117.
TARTAK USŁUGI STOLARSKO-CIESIELSKIE Rafał Olbiński
148.
BIOMASS PLSP. ZOÓ.0.
119.
REMA LESZEK MALINOWSKI
120.
| SULBRUK PIOTR BUCZKOWSKI
121.
| PUH, DREW-MIR Mirosław Żapaśnik
122.
ZUL KATARZYNA MAŃKO
123.
PRODUKCJA-HANDEL-USŁUGI Węgłewski Władysław
124.
"PALATOM" PHPU Arkadiusz Tomczyk
125.
| PRZEDSIĘBIORSTWO DRZEWNE "SŁAWLAND" Sp.z 0.0.
126.
127,
"SILVA" Sp. z 0.0.
INT.HOLZHANDEL BAD MUSKAU GMBH
128.
TARTAK ZĘBOWO SP. 20. o. spółka komandytowa
129.
LUDWIK- "TUR Ludwik Piotr Olejniczak
130.
P-P-H-U "GÓRAL" Kowalczyk Tadeusz
131.
GOSPODARSTWO PSZCZELARSKIE "BUTKOWIAK"
132.
HOLZINDUSTRIE SCHWEIGHOFER GmbH
133.
PIEŃSKIE HUTY SZKŁA "ŁUŻYCE" sp. z 0.0.
134.
"FAMEG" SPÓŁKA 0.0. s
135.
Lista nie obejmuje danych osobowych osób fizycznych, które nabyły drewno, bez związku
z działalnością gospodarczą lub zawodową (jako konsumenci).
2016 r.
g-- A SE
L.p. NAZWA
1. | LASY PAŃSTWOWE OŚRODEK TRANSPORTU LEŚNEGO —
2. | INTERNATIONAL PAPER-KWIDZYN sp. zo.o.
| 3. | ZAKŁAD OBRÓBKI DRZEWNEJ'ANTA" Tadeusz Andrejczuk
4. | SKLEJKA - EKOSA. i
5. |SWISSKRONOSP.ZOO 7
6. | GMINA TORZYM a
7. | MASARNIA Zdzisław Kucharski
8. |KOŁO ŁOWIECKIE ŁOŚ m
8. | PFLEIDERER PROSPAN SA.
10. | CHASSORBIS POLSKA SPÓŁKA Z 0.0
11. | DREWEX SP, Z 0.0. PPDHIU
12. | SZKOŁA PODSTAWOWA W BOCZOWIE im.Leśników Lubuskich
13. | ZPD "HOLZWELT" SP. Z 0.0 o
14. | TARTAK GRODZIEC sp. za.
15. | ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY Andrzej Dębski
16. | WYTWÓRNIA OKLEIN DRZEWNYCH Andrej Pilarski
17. | STELMET SPÓŁKA AKCYJNA -
18. DĘBOWA POLSKA SPÓŁKA 2. O.0. spółka komandytowa ma
18. | TARTAK"STEFAN'SPÓŁKA JAWNA P.Cieślak, J. Cieślak
20. | P.U.P. ARO PAWEŁ,RENATA FABICH ROBERT, KARIN, TRZASKALSKA SP.J.
21. | KLENK HOLZ AG
| 22. | FIRMA "DREWPOL" Biernat Leszek a
23. | PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "Draka" Dariusz Raszewski
24, | TARTAK RYBOJADY Lidia Kapała
25. | FIRMA "DREWBUD" Alfred Graczyk 7
26. | BARLINEK INWESTYCJE 5P.Z 0,0
27. | HAMAR A.M.BENEDYKCIŃSCY Spółka Jawna
| 28. |PHU'SJ-SOLO" JERZY SEKUŁA
29. | LASEL SP. ZO.0. 5
| 30. | ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA w Rzecku
31. | TARTAK ZĘBOWO SPJJ. Jerzy Nowsk, Wioletta Nowak
32. | MIROSŁAW ZDANOWICZ PPUH "TARTAK ŁAGÓWEK"
33. | KPPD-SZCZECINEK SA. na na
34. | P.W. ŚWISTPOL Damian Szymański
35. | TRANSPORT, PRZETWÓRSTWO DREWNA Jacek Frankowski
36. PPPH "ALP" Jerzy Willer
37. | DREWBUD WROŃŚCY $.C. Maciej Wroński, Jakub Wroński a
38. |P.P.ŁU. VITTO TRANS sp. z 0.0. o
39. | PRZEDSIĘBIORSTWO "STEFANOWSKI" Stefanowski Zbigniew ma
40. (ZAKŁAD CIESIELSKO STOLARSKI Szymański Marian
41. |RAVENSPZOO || | sa
| 42, |PUHTRAK" Wojciech Łabiński m
PRZED. PROD. BUD. ZETBEER Sp. Z 0.0.
44. | TARTAK - MICHALSKI BOGDAN
45. | MARDAN-STOLARSTWO Borończyk Daniel m a
46. ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY "EGAJ" Grzegorz Pieczonka”
"47. | ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH Roman Kostera
48. | EKOPAL Z.P.O.D.P.G.D SPZO.O. ;
49. | WOKAR $P.Z 0.0.
50. "QUERQUS" damian Fraszewski a |
51. | KLAUS DIETER HOFFMANN Przedsiębiorstwo Leśne "GAJOWY"
52. | MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA s
53. | PP-U-H"MG-TECHNIX" Świstuń Maciej
54. | SEKAR Jarosław Siediecki, Adam Karkowski -
55. | SHP HOLZ GMBH
56. | P.U.P"BUMET" SPÓŁKA Z O.0.
$7. |P.P.H.U. Piotr Włodarczyk
58. | SOBEX ŚP. ZO.O.
59. | FIRMA WIELOBRANŻOWA ILTRANS Jan linicki |
60. | ANTE-HOLZ GMBH8CO.KG
61. | SONAE ARAUCO BEESKOW GmbH -
| 82. | STORA ENSO WOOD PRODUCTS sp. z 0.0.
63, | ZAKŁAD USŁUGOWO-PRODUKCYJNY Jacek Kieliszkowski
64. | DREWI. COM Ksymena Żylewicz.
65. | PPHU "MARTEX" Marzena Duraj
66. | ROLNICZY KOMBINAT SPÓŁDZIELCZY w Łubnicy
67. | SKLEJKA ORZECHOWO S.A,
68. | TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY Frankowski Marek
69. | STEICO SP. ZO.O. |
| 70. |P.W."KISBUD" Zdzisław Kisiel
71. | 'DREWPAL SPÓŁKA JAWNA" W. Majtas,K.Drygała,G.Drygała
72. | MARTYNA S.A,
73. | EURO-SPED MARIUSZ STARMACH
74. | ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DREWNA SJ P.Czyżewski A.Koch
75. | ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DREWNA Henryk Ratajczak
76. | DREW-POL Tomasz Szandurski
77. | FOREST STYLE INDUSTRY BOLESŁAWIEC ŚP. Z 0.0.
78. | SOBOS SP.ZO.0. -
Pe. | GAJOWY SP.ZO.0. -
80. |"LJM" ZYGMUNT CIESIELSKI Spółka | komandytowa
81. | MERCER HOLZ GMBH
82. | MARCIN CZARNIK zakład Wielofunkcyjny
83. | PPRHU Marcin Feszter | |
84. | HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE sp. z 0.0.
85. | A.Z IWANIGCY S.JMEBLE TAPIG. Andrzej Iwanicki |
86. | ZAJAZD U SOSNY Monika Medeńska a
87.
FUH. „DAREX" Paweł Darecki
88. |"HANDLO-DREW' SP.Z 0,0,
89. | BESA Sobol Sylwester "ma
90. | "KABEX"M I K BOGUNIA spółka jawna
9t. | FIBERBOARD GMBH |
92. | TIMBERRUD SP.ZO.O,
98, | SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH SPECTRUM Beata Żok
94. | P.P.H.U "POLCAN" Jarosław Piszcz a
95. | GARBICZ FESTIVAL SP. Z O.0.
96. | PHU KALINA S$. C. B. Kalinowski I. Kalinowska
97. | PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE Rafał Wesołowski
98. | PRZEDS.PROD.HANDLOWO-USŁUGOWE Damian Kałuziński
99. | PEDRO TRANS Piotr Ciećwiera o
100. | ELGERON PLUS S.C J.KRUPIEŃCZYK A.WOŹNIAK-KRUPIEŃCZYK
101. | PRZED. PROD.USŁUGOWO-HANDLOWE Walerian Grzegorz Fabich
102. | BIOMASS PL SP. Z 0.0. -
103. | PRZEDSIĘBIORSTWO DRZEWNE "SŁAWLAND" Sp.z 0.0.
104. | HOLZINDUSTRIE SCHWEIGHOFER GmbH
105, | PRZEDSIĘBIORSTWO DRZEWNE TARTAK GÓRA SP.Z 0.0.
106. | ZAKŁAD STOLARSKI Paweł Szymański
107. | ALEKSY ZIMNY TARTAK USŁUGOWO-HANDLOWY
108. | Z. P-U. ELEMENTÓW DREWNIANYCH "ELDREW" Józef Jurasik
109. | KRZELOWSKI LESZEK - P.P.U.H. "TRANS-LECH"
140. | 2.P.U.H.WOŻŹNIAK, IWASZKO Przerobu Drewna Sp.C.
111. | R3SPECT Dołżańska Ewa
112. | MEMA Krzysztof Puzio
113. | SAWA - PPHU Rafał Sowa
114. | MRGARDEN SPÓŁKA ZO.O. ma
115. | TRANS- TON TRANSPORT-HANDEL-USŁUGI Jan Talaga
116. | RDB SPÓŁKA Z 0.0. 8
117. | KRONOSPAN OŚB ŚP. ZO.0.
118. | GOSPODARSTWO ROLNE Jarzyna Ryszard
119. | DREW-TRADE sp. z o.o.
120. | CF MARIUSZ SIEWIERSKI
121. | TARTAK "GAJDREW" Wałdemar Bratkowski
122. | SAGEWERK ROTHFUSS UND SOHNE ROTHFUSS GERHARD
Lista nie obejmuje danych osobowych osób fizycznych, które nabyły drewno, bez związku
z działalnością gospodarczą lub zawodową (jako konsumenci).
x 2017 r.
L.p. NAZWA
m
>
a
<
z
>
z.
sl
©
Zi
m
o
$>
a
Q
G
A
A
A
z
>
z
G
w
o
Z
A
c
Z
m
>
z
m
Q
Ó
INTERNATIONAŁ PAPER-KWIDZYN sp. z 0.0.
ZAKŁAD OBRÓBKI DRZEWNEJ"ANTA" Tadeusz Andrejczuk
SKLEJKA - EKO SIA.
B|I*|N
5. | SWISS KRONO SP. Z O.O.
6. | POLSKI ZWIĄZEK WĘDKARSKI Okręg w Zielonej Górze
7. | KOŁO ŁOWIECKIE ŁOŚ
8. | DREWEX SP. Z O.O. PPDHIU
9. | OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA w Torzymiu
10. | ZPD"HOLZWELT" SP. Z O.O
11. | ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY Andrzej Dębski
12. | WYTWÓRNIA OKLEIN DRZEWNYCH Andrzej Pilarski
13. | STELMET SPÓŁKA AKCYJNA
14. | DĘBOWA POLSKA SPÓŁKA Z O.O. spółka komandytowa
15. | KLENK HOLZ AG
16. | FIRMA "DREWPOL" Biernat Leszek
17. | PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "Draka" Dariusz Raszewski
18. | TARTAK RYBOJADY Lidia Kapała
19. | BARLINEK INWESTYCJE SP.Z 0.0
20. | HAMAR A.M.BENEDYKCIŃSCY Spółka Jawna
21. |PHU'"SJ-SOLO" JERZY SEKUŁA
22. | MIROSŁAW ZDANOWICZ PPUH "TARTAK ŁAGÓWEK"
23. | P.W. ŚWISTPOL Damian Szymański
24. | DREWBUD WROŃSCY S.C. Maciej Wroński, Jakub Wroński
25. | ZAKŁAD CIESIELSKO STOLARSKI Szymański Marian
26. | RAVENSPZO.O.
27. | P.U.H."TRAK" Wojciech Łabiński
28. | TARTAK - MICHALSKI BOGDAN
29. | MARDAN-STOLARSTWO Borończyk Daniel
30. | ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY "EGAJ" Grzegorz Pieczonka
31. | WOKAR SP.Z O.O.
32. | "QUERQUS" Damian Fraszewski
33. | KLAUS DIETER HOFFMANN Przedsiębiorstwo Leśne "GAJOWY"
34. | WYTWÓRNIA PARKIETÓW DĄBEX Sp. z 0.0. Spółka komandytowa
35. | MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
36. | PP-U-H "MG-TECHNIX" Świstuń Maciej
37. | SHP HOLZ GMBH
38. | WERTH-HOLZ SPÓŁKA AKCYJNA
39. | P.U.P.'BUMET" SPÓŁKA Z O.O.
40. | P.P.H.U. Piotr Włodarczyk
41. | SOBEX SP. ZO.O.
42. | FIRMA WIELOBRANŻOWA ILTRANS Jan llnicki
43. | SONAE ARAUCO BEESKOW GmbH
44, | TORZYMSKI OŚRODEK KULTURY
45. | STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. z 0.0.
46. | DREWI.COM Ksymena Żylewicz
47. | SKLEJKA ORZECHOWO S/A.
48. | BUMET-TARTAK KLĘPINA SP. ZO.O
P.W. "KISBUD" Zdzisław Kisiel
50. | PW"ANDREX" Mariusz Trzaskalski
51. | ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DREWNA SJ P.Czyżewski A.Koch
52. | DREW-POL Tomasz Szandurski
53. | FOREST STYLE INDUSTRY BOLESŁAWIEC SP. Z O.O.
54. | SOBOS SP. ZO.O.
55. | GAJOWY SP. ZO.O.
56. | MERCER HOLZ GMBH
57. | MARCIN CZARNIK Zakład Wielofunkcyjny
58. | HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE sp. z 0.0.
59. | SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY Iwona Pasek
60. | A.Z IWANICCY S.J.MEBLE TAPIC. Andrzej Iwanicki
61. | F.U.H. „DAREX”" Paweł Darecki
62. | BESA Sobol Sylwester
63. | FIBERBOARD GMBH
64. | P.P.H.U "POLCAN" Jarosław Piszcz
65. | ZELENA BIOMASA A.S.
66. | GARBICZ FESTIVAL SP. Z O.O.
67. | PHU KALINA S. C. B. Kalinowski I. Kalinowska
68. | DELFISPZOO
69. | TARTAK USŁUGI STOLARSKO-CIESIELSKIE
70. | SMOK Monika Ciechanowicz
71. | TARTAK ZĘBOWO SP. Z O. O. spółka komandytowa
72. | RAFO Rędziniak Rafał
73. | HOLZINDUSTRIE SCHWEIGHOFER GmbH
74. | PRZEDSIĘBIORSTWO DRZEWNE TARTAK GÓRA SP.Z O.O.
75. | GOSPODARSTWO ROLNE Jarzyna Ryszard
76. | ZESPÓŁ SKŁADNIC LASÓW PAŃSTWOWYCH w Stargardzie
77. | TOMASZ JĘDRZEJEWSKI TJ
78. | PFLEIDERER POLSKA SP. Z O.O.
79. | 3D-TAL SIC.
80. | P.P.H.U "DOBRE DREWNO" Grzegorz Żemło
81. | ORZECHOWY PŁOMYK Paweł Orzeszko
82. | ARO SP.Z O.O. SP.KOMANDYTOWA
83. | REMAR REMIGIUSZ DZIUBIŃSKI
84. | KINGWOOD Bartłomiej Kiepas
85. | POLSKIE SKŁADY DRZEWNE DREWNOPOL Bartosz Cugier
Lista nie obejmuje danych osobowych osób fizycznych, które nabyły drewno, bez związku
z działalnością gospodarczą lub zawodową (jako konsumenci).
NAD CZY
Otrzymują: Michał ski-Kozielł
—1. adresat
2. ała