- Monitoring nadleśnictw
- Monitoring nadleśnictw #427
Monitoring nadleśnictw #427
Instytucja: |
|
Monitoring: |
|
Liczba listów: |
5 |
Liczba spamu: |
0 |
Status pierwszego wniosku: |
|
Status ostatniego wniosku: |
|
Otrzymano potwierdzenie: |
|
Otrzymano odpowiedź: |
|
Poddany kwarantannie: |
Znormalizowana odpowiedź
Treść
-
Wniosek o udostępnienie informacji publicznej przez adobrawy
Stowarzyszenie Sieć Obywatelska Watchdog Polska wnosi o udostępnienie następujących informacji:
- informacji o liczbie pozyskanego drewna osobno w latach 2015, 2016, 2017 (do dnia złożenia niniejszego wniosku),
- informacji o tym komu przekazane zostało uzyskane drzewo - osobno latach 2015, 2016, 2017 r. do dnia złożenia niniejszego wniosku poprzez podanie listy odbiorców,
- skany umów, związanych z gospodarowanie uzyskanym drzewem w zakresie jakim odbiorcom drewna nie były osoby fizyczne.Stowarzyszenie wnosi o udostępnienie wskazanych informacji w formie elektronicznej, na adres e-mail {{EMAIL}}.
Bartosz Wilk, Szymon Osowski - członkowie zarządu, zgodnie z zasadami reprezentacji
-
Przeczytano: Wniosek o udostępnienie informacji publicznej przez Nadleśnictwo Żednia
Twoja wiadomość
Do: {{ email }}
Temat: Wniosek o udostępnienie informacji publicznej
Wysłano: 24.08.2017 17:26odczytano w dniu 25.08.2017 07:21.
-
RE: Wniosek o udostępnienie informacji publicznej przez Nadleśnictwo Żednia
Dzień dobry,
Nadleśnictwo Żednia w odpowiedzi na wniosek o udostępnienie informacji publicznej przesyła skan pisma znak ZG.0172.17.2017.ZGIV.
Z poważaniem,
Justyna Bójko
Sekretariat Nadleśnictwa Żednia
Tel. 85 717 52 51
Żednia 5
16 – 050 Michałowo-----Original Message-----
From: {{ email }} [mailto:{{ email }}]
Sent: Thursday, August 24, 2017 5:26 PM
To: {{ email }}
Subject: Wniosek o udostępnienie informacji publicznejStowarzyszenie Sieć Obywatelska Watchdog Polska wnosi o udostępnienie następujących informacji:
- informacji o liczbie pozyskanego drewna osobno w latach 2015, 2016, 2017 (do dnia złożenia niniejszego wniosku),
- informacji o tym komu przekazane zostało uzyskane drzewo - osobno latach 2015, 2016, 2017 r. do dnia złożenia niniejszego wniosku poprzez podanie listy odbiorców,
- skany umów, związanych z gospodarowanie uzyskanym drzewem w zakresie jakim odbiorcom drewna nie były osoby fizyczne.Stowarzyszenie wnosi o udostępnienie wskazanych informacji w formie elektronicznej, na adres e-mail {{ email }}.
Bartosz Wilk, Szymon Osowski - członkowie zarządu, zgodnie z zasadami reprezentacji
Załączniki
- ZG.0172.17.2017.ZGIV.pdf
Żednia dn. 00.09.2017 r.
Zn. spr.:7G.0172.17.2017.ZGIV
Stowarzyszenie Sieć Obywatelska
Watchdog Polska
UI. Ursynowska 22/2
02-605 Warszawa
W odpowiedzi na Państwa wniosek o udostępnienie informacji publicznej z dnia
24.08.2017 r. przesłany pocztą elektroniczną, uprzejmie informujemy, że zaistniała
konieczność przeprowadzenia analiz niezbędnych do ustalenia, czy wniosek znajduje
oparcie w prawie, w szczególności, czy mają do niego zastosowanie przepisy ustawy
zdnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej, ajeśli tak, to czy
zachodzą negatywne przesłanki udostępnienia informacji publicznej. W konsekwencji
ustosunkowanie się do wniosku na obecnym etapie nie jest jeszcze możliwe,
a wszechstronna jego analiza wymaga skorzystania z uprawnienia określonego w art.
13 ust. 2 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.
W zaistniałej sytuacji informujemy, że ustosunkujemy się do Państwa wniosku
po przeprowadzeniu niezbędnych analiz w najszybszym możliwym terminie, nie później
niż w ciągu 2 miesięcy od dnia złożenia wniosku, tj. nie później niż do dnia
24.10.2017r.
l ADLEŚNICZEGO
„dnictwa Żednia
Nadleśnictwo Żednia, Żednia 5, 16-050 Michałowo
Tel.: +48 85 7175251, fax: +48 85 7175252, email: zedniaQbialystok.lasy.gov.pl
www.lasy.gov.pl -
RE: Wniosek o udostępnienie informacji publicznej przez Nadleśnictwo Żednia
Dzień dobry,
Nadleśnictwo Żednia w odpowiedzi na maila o udostępnienie informacji publicznej w załączeniu przesyła skan odpowiedzi.
Z poważaniem,
Justyna Bójko
Sekretariat Nadleśnictwa Żednia
Tel. 85 717 52 51
Żednia 5
16 – 050 Michałowo-----Original Message-----
From: {{ email }} [mailto:{{ email }}]
Sent: Thursday, August 24, 2017 5:26 PM
To: {{ email }}
Subject: Wniosek o udostępnienie informacji publicznejStowarzyszenie Sieć Obywatelska Watchdog Polska wnosi o udostępnienie następujących informacji:
- informacji o liczbie pozyskanego drewna osobno w latach 2015, 2016, 2017 (do dnia złożenia niniejszego wniosku),
- informacji o tym komu przekazane zostało uzyskane drzewo - osobno latach 2015, 2016, 2017 r. do dnia złożenia niniejszego wniosku poprzez podanie listy odbiorców,
- skany umów, związanych z gospodarowanie uzyskanym drzewem w zakresie jakim odbiorcom drewna nie były osoby fizyczne.Stowarzyszenie wnosi o udostępnienie wskazanych informacji w formie elektronicznej, na adres e-mail {{ email }}.
Bartosz Wilk, Szymon Osowski - członkowie zarządu, zgodnie z zasadami reprezentacji
-
Odpowiedż na wniosek o udostępnienie inf. publicznej. przez Nadleśnictwo Żednia
Dzień dobry,
Nadleśnictwo Żednia w odpowiedzi na maila o udostępnienie informacji
publicznej w załączeniu przesyła skan odpowiedzi.Z poważaniem,
Justyna Bójko
Sekretariat Nadleśnictwa Żednia
Tel. 85 717 52 51
Żednia 5
16 - 050 Michałowo
Załączniki
- SKMBT_C224e17101813270.pdf
h Nadleśnictwo Żednia
Zn. spr.:ZG.0172.17.1.2017.ZGIV Żednia, dnia „A października 2017 r.
Nadleśniczy Nadleśnictwa Żednia
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Żednia
Żednia 5,16-050 Michałowo
Stowarzyszenie Sieć Obywatelska
Watchdog Polska
ul. Ursynowska 22/2
02-605 Warszawa
sprawa-3483Qfedrowanie.siecobywatelska.pl
ODPOWIEDŹ
NA WNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ
Szanowni Państwo,
w odpowiedzi na przesłany pocztą elektroniczną wniosek o udostępnienie informacji
publicznej zdnia 24.08.2017 r. godz. 17:26, udostępniam częściowo żądane
informacje.
W pozostałym zakresie uprzejmie informuję, że została wydana decyzja o odmowie
udostępnienia informacji publicznej, która zostanie doręczona odrębnie.
Ad 1.
W latach 2015, 2016 i2017 (do dnia 31.08.2017 r.) w Nadleśnictwie Żednia
pozyskano drewno w ilości:
« 2015r. — 183 967,58 m*
= 2016r. — 259 810,94 m*
z 1.1.2017 do 31.8.2017 r. — 153 744,00 m*
Ad 2.
Drewno pozyskane w Nadleśnictwie Żednia w poszczególnych latach zostało zbyte
podmiotom, których firmy wskazujemy poniżej:
z 2015 r.
Nazwa firmy Kod MOZ4C) Miejscowość _ Ulica
ABC-DREWNO SKUP I SPRZEDAŻ Mirosław
Kozłowski 15-763 Białystok Białystok Ogrodniczki 6/3
ADAM FABISZEWSKI FIRMAHANDLOWO- Piątnica
USIUGOWA "DRWALEK" 18-421 Poduchowna Kownaty 32
ADS POLAND SP. Z O.O. 43-438 Brenna Brenna Górecka 249
AGIS ANDRZEJ PYŁKO 16-100 Sokółka Sokółka Kolejowa 73
Długobórz
ANDRZEJ DŁUGOBORSKIWIKI - DREWNO — 18-300 Zambrów Drugi 21 Długobórz Drugi 21
ANDRZEJ STEPNOWSKI*
PRODUKCJAOPAKOWAŃN DREWNIANYCH
AS-BI SKIEPKO Arkadiusz
"BARTEX SPEDYCJA I USŁ.TRANSPO
Andrzej Kulesza
B.H.CONSTANSKLUCZYK JACEK
BIOMASA IWONA WÓJCIK
BORDREW Zofia Borczyńska
BRADRO PAWEŁ
BRAUN,MACIEJDROŹDZIEWICZ spółka
jawna
"DAK-POL"ZAKŁAD DRZEWNY w Czarnej
Białostockiej Sp. .z o. o.
DARIA Roman Kardasz
DREWCAR Kamil Oksimowicz
DREW-MART MARTA DZIESZKO
DREWMAX GROSZYK SPÓŁKA JAWNA
"DREWPAL"- WYRÓB PALET Tomasz
Nalewajk
"DREWSTOL 1"Jan Pietrzykowski
EKOAMAR Mariusz Rydzewski
E.M. ROSZKOWSKA PPHU WYRÓB ISPRZ.
WYROBÓW TART i ELE. DREW
ER-EKO Bartosz Kotaszewski
EXPORT-IMPORT ROSZKOWSKI Zbigniew
FAL — DREW Adam Falkowski
FHU SZYSZKA Piotr Walentynowicz
FIRMA DREWER Andrzej Weremiuk
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA
"AS'"Andrzej Sarnacki
"FOREST" Jarosław Grochowski
F.P.H.T.-EXPORT-IMPORTWOJCIECH
CIEPLECHOWICZ
FPHU "DREWBUD "Wiesław Gałka
GÓRAL MARCIN TEMPKAI WSPÓLNICY
SPÓŁKA JAWNA
GRILL-IMPEX SP. Z
OGRANICZONĄODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.
K.
GRYFSKAND SP. Z O.0.ZAKŁAD NR 1
GRZEGORZ PORZEZIŃSKI "TIHD"
HAJ-DREW SP. ZO.O.
HANDEL | PRODUKCJA DRZEWNA Tomasz
Chraboł
"HENMAR" HENRYK WILCZEK
"HWWM" PRZEDSIĘB.WIELOBRANŻOWE
Wiesław i Anna Hryniewiccy
07-415 O
17-200
07-305
18-106
18-400
16-040
16-030
16-020
16-040
17-132
16-130
07-210
07-402
17-120
15-161
18-112
17-100
18-112
15-523
18-106
17-200
18-421
16-040
23-400
34-236
34-231
06-231
74-100
17-120
17-200
16-061
18-413
17-100
Olszewo-
Borki
Hajnówka
Andrzejewo
Turośń
Kościelna
Łomża
Gródek
Supraśl
Czarna
Białostocka
Gródek
Wyszki
Janów
Długosiodło
Lelis
Brańsk
Białystok
Poświętne
Bielsk
Podlaski
Poświętne
Białystok
Turośń
Kościelna
Hajnówka
Piątnica
Gródek
Biłgoraj
Sidzina
Juszczyn
Młynarze
Gryfino
Brańsk
Hajnówka
Juchnowiec
Kościelny
Miastkowo
Bielsk
Podlaski
Nakły
Przechody
Dąbrowa
Trypucie
Łomża
Gródek
Ogrodniczki
Czarna
Białostocka
Waliły-Stacja
Strabla
Trofimówka 63
Długosiodło
Łęg
Starościński
Brańsk
Białystok
Daniłowo Duże
Bielsk Podlaski
Porośl -
Wojsławy
Grabówka
Markowszczyz
na
Dubiny
Niewodowo
Gródek
Biłgoraj
Sidzina
Wieprzec
Sieluń
Gryfino
Kalnica
Hajnówka
Bogdanki
Miastkowo
Bielsk Podlaski
Nakły 38
Przechody 7
Dąbrowa 32
Trypucie 58
Rycerska 7/18
Szkolna 1
Sosnowa 23
Tartaczna 7
Sosnowa 23
Wesoła 27
Pułaskiego 6A
Łęg Starościński 15
Armii Krajowej 16A
Trawiasta 12/111
Daniłowo Duże 13A
Mickiewicza 154
Porośl - Wojsławy
21
Wiśniowa 5A
Markowszczyzna
10B
Łąkowa 29
50
Młynowa 38
Lubelska 18/23
Sidzina 781
Wieprzec 55
Sieluń 4a
Fabryczna 4
61
3 Maja 51H
Bogdanki
Kacpra Wielocha
26
Kleszczełowska 90
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
INTERNATIONAL PAPER-KWIDZYN sp.z 0.0.
JANUSZ KONIECKO TRAN. CIĘŻAR.OBRÓT
i PRZERÓBKA SUR. DRZEW
JÓZEF SZYMANEK"CHATA STAROPOLSKA"
JP PROMIS SPÓŁKA Z
OGRANICZONĄODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Sp.K.
KAMRAT-BIRYCCY SPÓŁKA JAWNA
KAR - WOODREGUCKI KAROL
KAS KRZYSZTOF-ANDRZEJ Stanisław
Jabłońscy Sp. Jawna
KAZBE-KLAS Bronisław Kazberuk
KINGWOODBARTŁOMIEJ KIEPAS
KLAUSNER HOLZ SACHSEN GMBH
KONIECKO JOLANTA TRAN.CIĘŻAR.HAND.
SUR. DRZEW. PRZER. DREW
"KORA" Anatoli Nazarko
KORNIK ŁUKASZ DOWGIERT
LEŚNY ZAKŁAD USŁUGOWY"LASBUD" Sp. z
0.0.
LPW FOKA I SPÓŁKA JAWNAFOKA I
MADERA MIROSŁAW MILKIEWICZ
MAR-BRZOZSZUMARSKI MARCIN
"MARTOM" CHRABOŁ S.C.
MIROSŁAW NOWOCIEŃ"'CIESIELNIA"
"MIR-TRANS "Mirosław Karczewski
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
N.E.T. WOOD SP. Z O.O.
NOVIGO SPÓŁKA Z
OGRANICZONĄODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
SP.K.
NOWE KORONKI SP. Z.0.0.Spółka
Komandytowo- Akcyjna
N.T.H. SZCZEPAN SĘKAL
OBRÓBKA DREWNA Chraszcz Piotr
OKRĄGLAK USŁ. TARTACZ.
HAND.DREWNEM Teresa Mroczko
"OSTROVIA" SPÓŁKA JAWNA M.Trwoga i
M.Trwoga
PANWOOD Paweł Panasiuk
"PFLEIDERER GRAJEWOSPÓŁKA
AKCYJNA"
PHU "KLON" S.C.U. Stankiewicz K.Matosek
72-100
82-500
19-200
21-100
60-215
17-210
15-196
19-100
16-040
27-353
07929
19-200
16-050
16-100
15-521
20-072
16-200
16-020
16-061
26-006
07-402
86-100
15-267
16-400
97-215
08-300
08-205
19-100
16-113
18-106
19-203
16-030
Goleniów
Kwidzyn
Grajewo
Lubartów
Poznań
Narew
Białystok
Mońki
Gródek
Rzeczniów
Saalburg-
Ebersdorf
Grajewo
Michałowo
Sokółka
Białystok
Lublin
Dąbrowa
Białostocka
Czarna
Białostocka
Juchnowiec
Kościelny
Nowa Słupia
Lelis
ŚWIECIE
Białystok
Suwałki
Inowłódz
Sokołów
Podlaski
Stara Kornica
Mońki
Szudziałowo
Turośń
Kościelna
Grajewo
Supraśl
Goleniów
Kwidzyn
Koszarówka 13
Lubartów
Poznań
Narew
Białystok
Rybaki 34
Podozierany 3
Rzechów -
Kolonia
Saalburg-
Ebersdorf
Koszarówka
Michałowo
Stara
Kamionka 30
Zaścianki
Lublin
Olsza 14
Kosmaty Borek
Bogdanki
162/8
Jeleniów 113
Łęg
Starościński
ŚWIECIE
Białystok
Suwałki
Konewka 28
Sokołów
Podlaski
Nowe Szpaki
Jaski
Ostrów
Północny
Turośń
Kościelna
Grajewo
Sokołda Tartak
Wincentego Witosa
31
LOTNICZA 1
Koszarówka 13
Lipowa 122B
Sczanieckiej nr 9A,
lok. 5
Juliusza
Słowackiego 18
Stanisława
Wyspiańskiego 35
Rybaki
Podozierany
Rzechów - Kolonia
3
Am Bahnhof 123
Koszarówka 13
Młynowa 20
Stara Kamionka 30
Szosa Baranowicka
39
Czechowska 4
Olsza 14
Kosmaty Borek 17
Bogdanki
Jeleniów 113
Łęg Starościński
113
„BYDGOSKA 1
Akademicka 26A
Wojska Polskiego
118E
Konewka 28
Śniadeckich 23
Nowe Szpaki 17
Jaski 23
Ostrów Północny
49
Lipowa 5
Wiórowa 1
Sokołda Tartak
PHU "LECH" ŁOKIĆ Lech
PPH "KARA" Andrzej Bielicki
P.P.H.U. "DREWMIR" Tadeusz Rzempołuch
P.P.H.U.GÓRAL DREW Antoni Białożyt
P.P.H.U."KOR-TRAK" Kostro Zbigniew
Włodzimierz
PPHU MARCIN ARTEMIUK
P.P.H.U. "MEGA" SP.C. RAFAŁKOWALCZYK
PAWEŁ KOWALCZYK
PPHU "MKM-DRO" Maciej Drożdziewicz
PPHU PALLAP PAWEŁ BRAUN
P.P.H.U PRZEMYSŁAWŻEBROWSKI
PPHU "ROSTKOWSCY" S.C.W.
ROSTKOWSKI, J. ROSTKOWSKI
PPHU TIMBERKAROLINA MLOSTEK-
KOWOL
PPHU Zbigniew Stawierej
PPH WENUS Marek Klebus
PPU FORMAT Piotr Szutkiewicz
P.P.U.H. "DRWAL"JULIAN MYDŁO
PPUH "KOCOŃ" SP.J.Kocoń K.,Kocoń J.
PPUH "TONI" Antoni Dowgiert
P.P.U.I H."WIMAR" Weśniuk Wiesław
PRONAR SP.Z O. O.
PRZEDSIĘB-HANDL-USŁUG-
PRODUK."Metal-Drew" Krzysztof Chraboł
PRZEDSIĘBIORSTWO CONSULTORKAMIL
KOMOSA
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSP.KOMUNALN
Spółka z o.o.
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-
HANDLOWE "ZRĄB" K.Zarecki
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-
USŁUGOWE "STOLBET" A.Oksimowicz
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-
Usługowo Handlowe "TARPOL"
PRZEDSIĘBIORSTWO
WIELOBRANŻOWESAWICCY Sp. z 0.0.
PRZEDS.USŁ.PR.HAND.Monrol Spółka z 0.0.
PRZERÓB DREWNA Andrzej Tarasewicz
PRZERÓB DREWNA Arkadiusz Kiepas
PRZERÓB DREWNA HANDEL DREWNEMI
ART.PRZEM JAN OMIELAN
P. U.-H. "DREWIMPEX" Wojciech Brzozowski
P.U.P.H "ROLDRZEW" Stanisław Czarnecki
16-020
16-060
07-300
17-250
18-212
17-230
07-205
15-156
16-040
06-231
07-415
43-309
18-112
16-040
16-040
05-506
34-370
16-100
08-205
17-210
18-100
19-124
15-423
16-040
17-132
17-120
17-200
19-100
16-040
27-353
19-100
18-300
03-112
Czarna
Białostocka
Zabłudów
Ostrów
Mazowiecka
Kleszczele
Nowe Piekuty
Białowieża
Rząśnik
Białystok
Gródek
Młynarze
OLSZEWO-
BORKI
Bielsko-Biała
Poświętne
Gródek
Gródek
Lesznowola
Rajcza
Sokółka
Stara Kornica
Narew
Łapy
Jaświły
Białystok
Gródek
Wyszki
Brańsk
17-200
Mońki
Gródek
Rzeczniów
Mońki
Zambrów
Warszawa
Czarna
Białostocka
Zwierki
Ostrów
Mazowiecka
Saki
Krasowo
Wólka
Teremiski
Dąbrowa
Białystok
Nowosiółki
Strzemieczne-
Oleksy
Olszewo-Borki
Bielsko-Biała
Daniłowo Duże
Zubry
Gródek
Lesznowola
Rycerka Górna
228
Kamionka
Stara 30
Stara Kornica
Narew
Łapy
Zabiele
Białystok
Gródek
Strabla
Popławy
Hajnówka
Mońki
Gródek
Rzechów
Kolonia
Mońki
Zambrów
Warszawa
Traugutta 1 d
Zwierki 3
Sadowa 29
Saki 27
Krasowo Wólka 7
Teremiski 23
Dąbrowa 37
Obłoków 16 m 1
Nowosiółki 56
Strzemieczne-
Oleksy 19
Wierzbowa 3
Pocztowa 27
Daniłowo Duże;43
Zubry 26
Rzemieślnicza 12
Biedronki 10
Rycerka Górna 228
Kamionka Stara
Stara Kornica112
ul. Mickiewicza
101A
Polna 21A/17
Zabiele 137
Grochowa 2A
Rzemieślnicza 7,11
Wesoła 27
Popławy 11
Białowieska 36
Ełcka 41
Polna 5
Rzechów Kolonia 3
Kościelna 38B
Pogodna 16
Drożdżowa 4H
P.W."GOL-DREW'AKSIUCIK MIROSŁAW
QUERCUS SP. Z 0.0.
ROBERT ROMAŃCZUK -PPHU "RO-SAUN"
ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA Produkcyjna w
Kołodnie
ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA Produkcyjna w
Zubrach
SCHODY CHUDZIŃSKI Piotr Chudziński
"SILVAN" SPÓŁKA Z O.O.
"SKLEJKA - PISZ" PAGEDSPÓŁKA AKCYJNA
SOBOCIŃSKI LESZEK
SORBUS Jakub Gryko
SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCHzI/s w
Trzemuszce
STORA ENSO WOOD PRODUCTSSp. z 0.0.
TARTACZNICTWO Krzysztof Amielan
TARTACZNICTWO SPÓŁKA
JAWNAJ.S.Szydłowscy
TARTAK KOŁODNO SIENKIEWICZ Spółka
Jawna
"TARTAK" K.USTASZEWSKI,B.Ustaszewska
sp. jawna
TARTAK MARCIN JULIAN LETKOMARCIN
JULIAN
TARTAK SIEMIANÓWKA Kamil Szymaniuk
TARTAK USŁUG.-HANDLOWY
S.C.Kramkowski-Konaszewski
TELMEX SPÓŁKA Z O.O.
TIMBER MANUFACTURING LTDSP. Z 0.0.
ODDZIAŁ W POLSCE
TOM-DREWTomasz Sienkiewicz
"TOMEX" EWA ZABIELSKA Ewa Zabielska
"TRAKDAR" USŁUGI TARTACZNE Dariusz
Puchalski
TRAK-DREW S.C. Krystyna Gałka i Damian
Gałka
TRANS-DREWMIROSŁAW TĄMPOREK
TRANSPORT HANDEL I
PRODUKCJADREWNA Andrzej Dębicki
TRANSPORT, HANDEL, TARTAK Goławski
Stanisław
TRANSWOOD Szymon Bielicki
USŁUGI | PRODUKCJA WYROBÓW TAR
Tomasz Belka
USŁUGI LEŚNE HANDEL DREWNEM Pok.
Gosc. Jerzy Zalewski
USŁUGI TARTACZNE Budnik Dawid
USŁUGI TARTACZNE Józef Jabłonowski
16-010
12-130
17-220
16-040
16-040
16-070
19-400
12-200
18-413
16-050
08-130
46-030
16-100
19-104
16-040
18-413
18-218
17-220
19-110
15-620
15-237
16-040
07-416
19-100
34-235
06-100
17-132
05-220
16-030
96-200
16-020
16-200
18-230
Wasilków
Pasym
Narewka
Gródek
Gródek
Choroszcz
OLECKO
Pisz
Miastkowo
Michałowo
Kotuń
Murów
Sokółka
Trzcianne
Gródek
Miastkowo
Sokoły
Narewka
Goniądz
Białystok
Białystok
Gródek
Olszewo-
Borki
Mońki
Bystra
Podhalańska
Pułtusk
Wyszki
Zielonka
Supraśl
Rawa
Mazowiecka
Czarna
Białostocka
Dąbrowa
Białostocka
Wasilków
Pasym
Olchówka
Kołodno
Zubry
Choroszcz
JAŚKI 18/c
Pisz
Miastkowo
Kobylanka
Trzemuszka
Murów
Rozedranka
Nowa
Trzcianne
Kołodno
Miastkowo
Sokoły
Siemianówka
Goniądz
Białystok
Białystok
Kołodno
Zabiele Piliki
Mońki
Bystra
Podhalańska
Chmielewo
Strabla
Zielonka
Ogrodniczki
Rawa
Mazowiecka
Czarna Wieś
Kościelna,
Grodziszczany
55
Ciechanowiec Ciechanowiec
Wojtachowska 92
Jana Pawła II 21
Olchówka 57
Kołodno 41
ZUBRY 76
Aleja.Niepodległośc
i20
KWIATOWA 1
Szeroka 7
Kobylanka 43
Trzemuszka 1A
Wolności 4
Rozedranka Nowa
19
Zucielec 31
Kołodno 1A
Cendrowizna 2
Tykocińska 27
Jesionowa 9
Dawidowizna 28
Elewatorska 15
Mickiewicza 80/2
Kołodno 1A
Zabiele Piliki 27A
Kosiorki 5
Bystra
Podhalańska 813
Chmielewo 27
Wesoła 12
Bankowa 37
Krzywa 6
Polna 50A
Sosnowa 2B
Grodziszczany 55
Mickiewicza 64
USŁUGI TARTACZNE
MIELNICKIWALDEMAR 07-402
USŁUGI TRANSPORTOWECIĘCIE DREWNA
Jan Drozdowski 18-106
USŁUGI TRANSPORTOWE i BUDOWLANE
Jerzy Sosna 17-100
USŁUGI TRANSPORTOWEI
TARTACZNICTWO Marek Mikulak 06-214
USŁUGI
TRANSPORTOWE,PRODUKCJATARCICY
HANDEL I. Bukanowski 18-106
VICTORIA Andrzej Jaremko 03-287
WALUŚ ZENON-PPUH "WAL-DREW" 19-300
WOJCIECH STASIEŁUK PH-U KONAR 16-140
ZAKŁAD DRZEWNY Irena Trzeszczkowska 17-132
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-
USŁUGOWY Piotr Radziszewski 17-120
ZAKŁAD PRZEMYSŁU
DRZEWNEGOTARTAK Supraśl Sp.z 0.0. 16-030
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA
DREWNAEWELINA ZIENOWICZ 14-420
ZAKŁAD ROBÓT LEŚNYCH Rapicki Janusz 16-010
ZAKŁAD STOLARSKI Mirosław Ptaszyński 17-200
ZAKŁAD STOLARSKI USŁUGOWO-
WYTWÓRCZY Piotr Sajewski 16-040
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH"ZAMLAS"
Andrzej Zapert 18-305
ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY Adam
Roszkowski 18-218
ZAKŁAD USŁUGOWO -HANDLOWY Janusz
Grzegrzółka 08-410
ZAKŁAD WYROBÓW
DREWNIANYCHKAZIMIERZ ABRAMCZYK 06-320
ZAKŁADY PROD-USŁUG.
"PRAWDA"SPÓŁKA Z O.O. 19-400
ZAKŁADY PRZEMYSŁU SKLEJEK"BIAFORM"
SIA. 15-566
Z.P.H.U. "STOLARTRAK" Maliński Alfred 09-141
Z.P.U.H."TARTAK ŁOMŻA" SP.Z O.O. 18-400
ZPU WYRÓB I SPRZEDAŻ PALET I Elem.
Drew. Antoni Roszkowski 18-112
ZP-U ZIEWIECGrażyna 27-225
ZTIS LP GIŻYCKO 11-500
ZUL ŚCIN. ZRYW. WYWÓZ SPRZEDAŻ
Drzew.Przer.Sylwester Kamiński 07-104
= 2016r.
Nazwa Firmy Kod
ABC-DREWNO SKUP | SPRZEDAŻ Mirosław
Kozłowski 15-763
ADAM FABISZEWSKI FIRMAHANDLOWO-
USłUGOWA "DRWALEK" 18-421
Lelis Szafarczyska _ Szafarczyska 12
Turośń Czaczki
Kościelna Wielkie Czaczki Wielkie 1
Bielsk
Podlaski Bielsk Podlaski Studziwodzka 84
Wólka
Drążdżewska Wólka
Krasnosielc 65 Drążdżewska 65
Turośń Turośń
Kościelna Kościelna Lipowa 105
Warszawa Warszawa Głębocka 104/24
Ełk Ełk Przemysłowa 2
Korycin Skindzierz Skindzierz 3
Nowe
Wyszki Bagińskie 11
Brańsk Brańsk Armii Krajowej 111
Supraśl Supraśl Białostocka 13
Młynary Młynary Olszówka 10
Wasilków Studzianki 3 Maja 34
Hajnówka Wasilkowo WASILKOWO 11
Gródek Gródek Polna 9
Szumowo Szumowo 1 maja 86
Truskolasy Truskolasy Niwisko
Sokoły Niwisko 19
Wola
Rębkowska Rębków Starowiejska 93
Baranowo Oborczyska Oborczyska 31b
OLECKO OLECKO TARTACZNA 1
Dojlidy Fabryczne
Białystok Białystok 24
Szczytno Szczytniki Szczytniki 30
Łomża Łomża Sikorskiego 164
Daniłowo Duże 13
Poświętne Daniłowo Duże A
Pawłów Radkowice Radkowice 97
Giżycko Giżycko Suwalska 30
Stoczek Gajówka
Stoczek Stoczek Wschodnia; 1
dzą] Miejscowość _ Ulica
Białystok Białystok Ogrodniczki 6/3
Piątnica
Poduchowna Kownaty 32
AGIS ANDRZEJ PYŁKO
ANDRZEJ DŁUGOBORSKIWIKI - DREWNO
AS-BI SKIEPKO Arkadiusz
"BARTEX SPEDYCJA I USŁ.TRANSPO
Andrzej Kulesza
B.H.CONSTANSKLUCZYK JACEK
BORDREW Zofia Borczyńska
BRADRO PAWEŁ
BRAUN,MACIEJDROŹDZIEWICZ spółka
jawna
BUD-CAR JÓZEKŁAZARCZYK JÓZEF
"CARPINUS"TARTAK SKŁAD DREWNA
Tomasz Grabowiec
"DAK-POL"ZAKŁAD DRZEWNY w Czarnej
Białostockiej Sp.zoo
DARIA Roman Kardasz
DREWCAR Kamil Oksimowicz
DREWGO IWONA DĘBICKA
DREW-MART MARTA DZIESZKO
DREWMAX GROSZYK SPÓŁKA JAWNA
DREWNO-PROJEKT Jarosław Szerszunowicz
"DREW-PAL" JAROSŁAW PRZYBYŁA
Jarosław Przybyła
"DREWPAL"- WYRÓB PALET Tomasz
Nalewajk
"DREWPOL" Janusz Mirosław Przybyła
"DREWSTOL 1"Jan Pietrzykowski
"DREWTRANS"- MARCIN SZCZUBEŁEK
Marcin Szczubełek
E.M. ROSZKOWSKA PPHU WYRÓB ISPRZ.
WYROBÓW TART i ELE. DREW
FAL — DREW Adam Falkowski
FHUP "HAND-DREW" Grzegorz Bednarowski
FHUP "MEKEJ" Jan PAJDZIK
FHU SZYSZKA Piotr Walentynowicz
FIRMA DREWER Andrzej Weremiuk
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA"KORNIK"
Paweł Orzoł
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA"TRAK-
POL" Zofia Żbikowska
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWO-
PRODUKCYJNA Mariusz Niski
"FOREST" Jarosław Grochowski
F.P.H. JAN-POL PŁOSKI JANUSZ Spółka
jawna
F.P.H.T.-EXPORT-IMPORTWOJCIECH
CIEPLECHOWICZ
16-100
18-300
17-200
07-305
18-106
16-040
16-030
34-730
08-112
16-020
16-040
17-132
17-132
16-130
07-210
17-204
07-402
07-402
07-402
17-120
07-420
18-112
15-523
06-425
34-736
18-106
17-200
06-320
06-200
06-300
16-040
06-561
23-400
Sokółka
Zambrów
Hajnówka
Andrzejewo
Turośń
Kościelna
Gródek
Supraśl
Mszana
Dolna
Wiśniew
Czarna
Białostocka
Gródek
Wyszki
Wyszki
Janów
Długosiodło
Dubicze
Cerkiewne
Lelis
Lelis
Lelis
Brańsk
Kadzidło
Poświętne
Białystok
Karniewo
Lubomierz
Turośń
Kościelna
Hajnówka
Baranowo
Maków-Maz.
Przasnysz
Gródek
Stupsk
Biłgoraj
Sokółka
Długobórz
Drugi 21
Przechody
Dąbrowa
Trypucie
Gródek
Ogrodniczki
Glisne
Wiśniew
Czarna
Białostocka
Wialiły-Stacja
Strabla
Strabla
Trofimówka 63
Długosiodło
Czechy
Orlańskie
Szafarczyska
Łęg
Starościński
Siemnocha
Brańsk
Tatary
Daniłowo Duże
Grabówka
Obiecanowo 3
Lubomierz
Markowszczyz
na
Dubiny
Czarnotrzew
Maków-Maz.
Przasnysz
Gródek
Olszewo-Bołąki
Biłgoraj
Kolejowa 73
Długobórz Drugi 21
Przechody 7
Dąbrowa 32
Trypucie 58
Szkolna 1
Sosnowa 23
Glisne 49
Sanitariuszek 19
Tartaczna 7
Sosnowa 23
Wesoła 27
ul. Wesoła 12
Pułaskiego 6A
71
Szafarczyska 31
Łęg Starościński 15
Siemnocha 72
Armii Krajowej 16A
Tatary 22a
Daniłowo Duże 13A
Wiśniowa 5A
Obiecanowo 3
Lubomierz 427
Markowszczyzna
10B
Łąkowa 29
Czarnotrzew 54a
Słoniawska 2
Baranowska 59 E
Młynowa 38
Olszewo-Bołąki 16
Lubelska 18/23
F.P.H.U."TURBACZ"KOWALCZYK CZESŁAW
GÓRAL MARCIN TEMPKAI WSPÓLNICY
SPÓŁKA JAWNA
GÓRPOL SP. Z O.O.
GRYFSKAND SP. Z O.O.ZAKŁAD NR 1
GRZEGORZ PORZEZIŃSKI "TIHD"
HANDEL DREWNEM I TARCICĄ Wojciarczyk
Jan
HANDEL DREWNEMZENON MROCZKO
HANDEL I PRODUKCJA DRZEWNA Tomasz
Chraboł
HANNA USŁUGI TARTACZNEANDRZEJ
SZUMARSKI
"HENMAR" HENRYK WILCZEK
"HOMANIT POLSKA SP. Z O.O.i Spółka"
Spółka Komandytowa
"HTU" MAREK SZCZEPAN OGONOWSKI
Marek Szczepan Ogonowski
"HWWM" PRZEDSIĘB.WIELOBRANŻOWE
Wiesław i Anna Hryniewiccy
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
INTERNATIONAL PAPER-KWIDZYN sp.z 0.0.
"JANUSZEK" H.-U.-P. Zbigniew Pajdzik
JAROSŁAW CZARZASTY
PRZEDSIĘ.Przetwórstwa Drzewnego
"JARKO"
JASTRZĘBSKI SYLWESTER"DES-HAUSE"
JP PROMIS SPÓŁKA Z
OGRANICZONĄODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Sp.K.
KAR - WOODREGUCKI KAROL
KAS KRZYSZTOF-ANDRZEJ Stanisław
Jabłońscy Sp. Jawna
KAZBE-KLAS Bronisław Kazberuk
"KORA" Anatoli Nazarko
KRONOSPAN SZCZECINEKSP. Z O.O.
LENWIT Wojciech Zenon Kowalczyk
LEŚNY ZAKŁAD USŁUGOWY"LASBUD" Sp. z
O.O.
MADERA MIROSŁAW MILKIEWICZ
MAR-BRZOZSZUMARSKI MARCIN
MCM WORLD TRADE SP.Z O.O.
MIROSŁAW NOWOCIEŃ"'CIESIELNIA"
"MIR-TRANS" Mirosław Karczewski
N.E.T. WOOD SP. Z O.O.
34-736
34-231
17-106
74-100
17-120
34-736
19-100
16-061
16-020
18-413
78-230
06-231
17-100
72-100
82-500
34-736
06-316
08-113
60-215
15-196
19-100
16-040
16-050
78-400
02-784
15-521
16-200
16-020
81-586
26-006
07-402
15-267
LUBOMIERZ
Juszczyn
Orla
Gryfino
Brańsk
LUBOMIERZ
Mońki
Juchnowiec
Kościelny
Czarna
Białostocka
Miastkowo
Karlino
Młynarze
Bielsk
Podlaski
Goleniów
Kwidzyn
Lubomierz
Krzynowłoga
Mała
Domanice
Poznań
Białystok
Mońki
Gródek
Michałowo
Szczecinek
Warszawa
Białystok
Dąbrowa
Białostocka
Czarna
Białostocka
Gdynia
Nowa Słupia
Lelis
Białystok
LUBOMIERZ
Wieprzec
Szernie
Gryfino
Kalnica
Lubomierz
Jaski
Bogdanki
Czarna
Białostocka
Miastkowo
Karlino
Sieluń
Bielsk Podlaski
Goleniów
Kwidzyn
Lubomierz
Świniary
Domanice
Poznań
Białystok
Rybaki 34
Podozierany 3
Michałowo
Szczecinek
Warszawa
Zaścianki
Olsza 14
Kosmaty Borek
Gdynia
Jeleniów 113
Łęg
Starościński
Białystok
LUBOMIERZ 198
Wieprzec 55
Szernie
Fabryczna 4
61
Lubomierz 182
Jaski 23
Bogdanki
Fabryczna 7
Kacpra Wielocha 26
Kołobrzeska 17-19
Sieluń 5A
Kleszczelowska 90
Wincentego Witosa
31
LOTNICZA 1
Lubomierz 130
Świniary 47
Domanice 88
Sczanieckiej nr 9A,
lok. 5
Stanisława
Wyspiańskiego 35
Rybaki
Podozierany
Młynowa 20
Waryńskiego 1
Służby Polsce 1
lok.28
Szosa Baranowicka
39
Olsza 14
Kosmaty Borek 17
Bł.Królowej Jadwigi
51
Jeleniów 113
Łęg Starościński
113
Akademicka 26A
NOWE KORONKI SP. Z.O.0. Spółka
Komandytowo- Akcyjna
N.T.H. SZCZEPAN SĘKAL
NU NU SP. Z O.O. Fang Han
OBRÓBKA DREWNA Chraszcz Piotr
OKRĄGLAK USŁ. TARTACZ.
HAND.DREWNEM Teresa Mroczko
"OSTROVIA" SPÓŁKA JAWNAM. Trwoga i
M.Trwoga
PAL-DREW-NALEWAJK GRZEGORZ
Nalewajk Grzegorz
PAL SERWISROGOWSKI RAFAŁ
"PFLEIDERER GRAJEWOSPÓŁKA
AKCYJNA"
PFLEIDERER GRAJEWO SPÓŁKA
Zograniczoną odpowiedzialnością
PHU "KLON" S.C.U. Stankiewicz K. Matosek
PPH "KARA" Andrzej Bielicki
PPHU AGNIESZKA KALEJA
P.P.H.U.GÓRAL DREW Antoni Białożyt
PPHU JESION S$.CR.Tyborowska, Z
Tyborowski
P.P.H.U."KOR-TRAK" Kostro Zbigniew
Włodzimierz
PPHU MARCIN ARTEMIUK
P.P.H.U PRZEMYSŁAWŻEBROWSKI
P.P.H.U. SPŁAW W.I Ł.Szydłowscy Spółka
Jawna
P.P.H.U.TARTAK Stanisław Salwin
PPHU TIMBERKAROLINA MLOSTEK-
KOWOL
PPHU TRANS-WOOD S.C.W.Śledziewski
S.Śledziewski
PPH WENUS Marek Klebus
P.P.U.H. "DRWAL'"JULIAN MYDŁO
PPUH "KOCOŃ" SP.J.Kocoń K.,Kocoń J.
PPUH "LARIX"DARGIEWICZ,MACKIEWICZ
SP.JAWNA
PPUH "TONI" Antoni Dowgiert
PRODUKCJA | SPRZEDAŻ
STOLARKIBUDOWLANEJ,LISTEW,PARKIET
Ów
PRONAR SP.Z O. O.
PRZEDSIĘB-HANDL-USŁUG-PRODUK
."Metal-Drew" Krzysztof Chraboł
PRZEDSIĘBIORSTWO CONSULTORKAMIL
KOMOSA
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-
HANDLOWE "ZRĄB" K.Zarecki
PRZEDSIĘBIORSTWO
PRODUKCYJNOHANDLOWO USŁUGOWE
97-215
08-300
81-350
08-205
19-100
16-113
07-402
16-010
19-203
19-203
16-030
16-060
09-413
17-250
16-002
18-212
17-230
06-231
19-100
07-205
43-309
06-231
16-040
05-506
34-370
16-400
16-100
19-335
17-210
18-100
19-124
16-040
18-411
Inowłódz
Sokołów
Podlaski
Gdynia
Stara Kornica
Mońki
Szudziałowo
Lelis
Sochonie
Grajewo
Grajewo
Supraśl
Zabłudów
Sikórz
Kleszczele
Dobrzyniewo
Duże
Nowe Piekuty
Białowieża
Młynarze
Mońki
Rząśnik
Bielsko-Biała
Młynarze
Gródek
Lesznowola
Rajcza
Suwałki
Sokółka
Prostki
Narew
Łapy
Jaświły
Gródek
Śniadowo
Konewka 28
Sokołów
Podlaski
Gdynia
Nowe Szpaki
Jaski
Ostrów
Północny
Łęg
Starościński
Sochonie
Grajewo
Grajewo
Sokołda Tartak
Zwierki
Parzeń
Saki
Szaciły
Krasowo
Wólka
Teremiski
Strzemieczne-
Oleksy
Mońki
Wielątki
Folwark
Bielsko-Biała
Młynarze
Zubry
Lesznowola
Rycerka Górna
228
Suwałki
Kamionka
Stara 30
Prostki
Narew
Łapy
Zabiele
Gródek
Truszki
Konewka 28
Śniadeckich 23
Plac Kaszubski
8/311
Nowe Szpaki 17
Jaski 23
Ostrów Północny 49
Łęg Starościński
15A
Cicha 30
Wiórowa 1
Wiórowa 1
Sokołda Tartak
Zwierki 3
Parzeń 60a
Saki 27
23
Krasowo Wólka 7
Teremiski 23
Strzemieczne-
Oleksy 19
Kolejowa 3a
Wielątki Folwark
14a
Pocztowa 27
Ostrołęcka 30
Zubry 26
ul.Biedronki 10
Rycerka Górna 228
Stefana
Żeromskiego 18
Kamionka Stara
Krótka 20
Mickiewicza 101A
Polna 21A/17
Zabiele 137
Rzemieślnicza 7,11
40
A. Baczewski
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-
USŁUGOWE "STOLBET" A.Oksimowicz
PRZEDSIĘBIORSTWO
WIELOBRANŻOWE"DAREX" DARIUSZ
ROICKI
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE
Paweł Woronowicz
PRZEDSIĘBIORSTWO
WIELOBRANŻOWESAWICCY Sp. z 0.0.
PRZEDS.USŁ.PR.HAND.Monrol Spółka z 0.0.
PRZERÓB DREWNA Arkadiusz Kiepas
PRZERÓB DREWNA HANDEL DREWNEMI
ART.PRZEM JAN OMIELAN
P.U.P.H "ROLDRZEW" Stanisław Czarnecki
P.W."GOL-DREW'"AKSIUCIK MIROSŁAW
PW SKŁAD DRZEWNY — ŁOMŻA Andrzej
Urbanowski
QUERCUS SP. Z O.O.
RAFAŁ ROICKI ŁĘG DREWRAFAŁ ROICKI
ROBERT ROMAŃCZUK -PPHU "RO-SAUN"
"ROL-DREW" PRZED. WIELOBRAN.P.U.H.
Andrzej Karwowski
ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA Produkcyjna w
Kołodnie
ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA Produkcyjna w
Zubrach
"SILVAN" SPÓŁKA Z O.O.
"SILVA" Sp. z 0.0.
"SKLEJKA - PISZ" PAGEDSPÓŁKA AKCYJNA
SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH z/s w
Trzemuszce
STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. z 0.0.
ŚLESZYŃSKI LECH PPUHEXPORT-IMPORT
"TARDEX"
TARTACZNICTWO Dariusz Białobrzeski
TARTACZNICTW Janusz Białous
TARTACZNICTWO Krzysztof Amielan
TARTACZNICTWO SPÓŁKA JAWNA
J.S.Szydłowscy
TARTACZNICTWO-USŁUGI
HENRYKGRZYMEK
TARTAK FALKIEWICZ KRZYSZTOF
TARTAK KOŁODNO SIENKIEWICZ Spółka
Jawna
"TARTAK" K.USTASZEWSKI,B. Ustaszewska
Sp. jawna
TARTAK-PIOTR OSIŃSKI
17-132
07-402
16-100
17-200
19-100
27-353
19-100
03-112
16-010
18-400
12-130
07-402
17-220
06-300
16-040
16-040
19-400
30-300
12-200
08-130
46-030
18-400
06-212
16-100
16-100
19-104
06-212
09-140
16-040
18-413
08-331
Wyszki
Lelis
Sokółka
17-200
Mońki
Rzeczniów
Mońki
Warszawa
Wasilków
Łomża
Pasym
Lelis
Narewka
PRZASNYSZ
Gródek
Gródek
OLECKO
Mielec
Pisz
Kotuń
Murów
Łomża
Krasnosielc
Sokółka
Sokółka
Trzcianne
Krasnosielc
Raciąż
Gródek
Miastkowo
Sabnie
Strabla
Łęg
Starościński
Sokółka
Hajnówka
Mońki
Rzechów
Kolonia
Mońki
Warszawa
Wasilków
Łomża
Pasym
Łęg
Starościński
Olchówka
Bartniki
Kołodno
Zubry
JAŚKI 18/6
Mielec
Pisz
Trzemuszka
Murów
Łomża
Biernaty
Hałe
Rozedranka
Nowa
Trzcianne
Przytuły
Raciąż
Kołodno
Miastkowo
Nieciecz
Włościańska
Wesoła 27
Łęg Starościński
122
Stefana
Wyszyńskiego 4
lok.40
Białowieska 36
Ełcka 41
Rzechów Kolonia 3
Kościelna 38B
Drożdżowa 4H
Wojtachowska 92
Poznańska 149A
Jana Pawła II 21
Łęg Starościński
122
Olchówka 57
Bartniki 102
Kołodno 41
ZUBRY 76
Wojska Polskiego 3
KWIATOWA 1
Trzemuszka 1A
Wolności 4
Al.Piłsudskiego 88
Biernaty 13
Hałe
Rozedranka Nowa
19
Zucielec 31
Przytuły 44
Zawoda 68
Kołodno 1A
Cendrowizna 2
Nieciecz
Włościańska 59
TARTAK SIEMIANÓWKA Kamil Szymaniuk
TARTAK U.-P.-H WALDREW Wałdemar
Ludwiniak
TARTAK USŁUG.-HANDLOWY
S.C.Kramkowski-Konaszewski
TARTAK ZDZISŁAW PROFIC
"TELMEX" JAROSŁAW ZBIGNIEW
KONDRACIUK
TELMEX SPÓŁKA Z O.O.
TILIA TOMASZ SĘKAL
TIMBER MANUFACTURING LTDSP. Z O.O.
ODDZIAŁ W POLSCE
TOM-DREW Tomasz Sienkiewicz
"TRAKDAR" USŁUGI TARTACZNE Dariusz
Puchalski
TRAK-DREW S.C. Krystyna Gałka i Damian
Gałka
TRAK-POL Adam Gałka
TRANSPORT HANDEL I
PRODUKCJADREWNA Andrzej Dębicki
TRANSPORT, HANDEL, TARTAK Goławski
Stanisław
TRANSWOOD Szymon Bielicki
USŁUGI LEŚNE HANDEL DREWNEM Pok.
Gosc. Jerzy Zalewski
USŁUGI PRODUKCJA I
SPRZEDAŻOPAKOWAŃ DREW. S.
Mierzejewski
"USŁUGI TARTACZE, HANDELDREWNEM"
BOGDAN FIJAŁKOWSKI
USŁUGI TARTACZNE | STOLARSKIE
Szymon Mysiakowski
USŁUGI TARTACZNE Józef Jabłonowski
USŁUGI TARTACZNE
MIELNICKIWALDEMAR
USŁUGI TARTACZNO-STOLARSKIE Zenon
Gołaszewski
USŁUGI TRANSPORTOWECIĘCIE DREWNA
Jan Drozdowski
USŁUGI TRANSPORTOWE i BUDOWLANE
Jerzy Sosna
USŁUGI
TRANSPORTOWE,PRODUKCJATARCICY
HANDEL I. Bukanowski
" VARMIL " SPÓŁKA Z.0.0
VICTORIA Andrzej Jaremko
VOY-TEC WOJCIECH DYMCZYK
WITOLD KOWOL PRZEDSIĘBIORSTWO
Prod. Hand. Usł. "GoodWood"
WOJCIECH STASIEŁUK PH-U KONAR
"WOOD-POL" SPÓŁKA
CYWILNAK.Krakowiak,A.Kaleta-Krakowiak
WYRÓB PALET ROMAN SZCZUBEŁEK
Roman Szczubełek
17-220
05-326
19-110
32-400
15-620
15-620
08-300
15-237
16-040
19-100
34-235
34-236
17-132
05-220
16-030
16-020
07-405
07-214
06-445
18-230
07-402
12-130
18-106
17-100
18-106
28-236
03-287
07-205
31-315
16-140
99-200
07-402
Narewka
Poświętne
Goniądz
Myślenice
Białystok
Białystok
Sokołów
Podlaski
Białystok
Gródek
Mońki
Bystra
Podhalańska
Sidzina
Wyszki
Zielonka
Supraśl
Czarna
Białostocka
Troszyn
Pniewo
Strzegowo
Ciechanowiec
Lelis
Pasym
Turośń
Kościelna
Bielsk
Podlaski
Turośń
Kościelna
Rytwiany
Warszawa
Rząśnik
Kraków
Korycin
Poddębice
Lelis
Siemianówka
Turze 55
Goniądz
Jasienica
Białystok
Białystok
Sokołów
Podlaski
Białystok
Kołodno
Mońki
Bystra
Podhalańska
Sidzina
Strabla
Zielonka
Ogrodniczki
Czarna Wieś
Kościelna,
Janki Stare
Topolnica
Kuskowo
Kmiece
Ciechanowiec
Szafarczyska
Pasym
Czaczki
Wielkie
Bielsk Podlaski
Turośń
Kościelna
Rytwiany
Warszawa
Dąbrowa
Kraków
Skindzierz
Bałdrzychów
Gnaty
Jesionowa 9
Turze
Dawidowizna 28
Jasienica 102
Elewatorska 15
Elewatorska 15
Śniadeckich 23
Mickiewicza 80/2
Kołodno 1A
Kosiorki 5
Bystra Podhalańska
813
Sidzina 859
Wesoła 12
Bankowa 37
Krzywa 6
Sosnowa 2B
Janki Stare 1
Topolnica 11
Kuskowo Kmiece
1A
Mickiewicza 64
Szafarczyska 12
Żurawia 5
Czaczki Wielkie 1
Studziwodzka 84
Lipowa 105
Klasztorna 1
Głębocka 104/24
Dąbrowa 62
Radzikowskiego
106B/55
Skindzierz 3
Bałdrzychów 97
Gnaty 4
ZAKŁAD DRZEWNY "TARTAK"
S.C.T.Domian, M.Domian, A.Domian
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-
USŁUGOWY Piotr Radziszewski
ZAKŁAD PRZEMYSŁU
DRZEWNEGOTARTAK SUPRAŚL Sp.z 0.0.
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DRZEWNEGO i
TARTACZNICTWO Z. WYSZYŃSKI
ZAKŁAD ROBÓT LEŚNYCH Rapicki Janusz
ZAKŁAD STOLARSKI Mirosław Ptaszyński
ZAKŁAD STOLARSKI USŁUGOWO-
WYTWÓRCZY Piotr Sajewski
ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY Adam
Roszkowski
ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY Export-
Import Marian Godlewski
ZAKŁAD WYROBÓW
DREWNIANYCHKAZIMIERZ ABRAMCZYK
ZAKŁADY PROD-USŁUG.
"PRAWDA"SPÓŁKA Z O.O.
ZAKŁADY PRZEMYSŁU SKLEJEK"BIAFORM"
CZE
Z.P.H.U. "ANMAR" Marek Napiórkowski
ZPHU KOST-BRUK Kazimierz Nadrowski
ZPU WYRÓB I SPRZEDAŻ PALET | Elem.
Drew. Antoni Roszkowski
ZTIS LP GIŻYCKO
ZUL ŚCIN. ZRYW. WYWÓZ SPRZEDAŻ
Drzew.Przer. Sylwester Kamiński
. 2017r.
Nazwa firmy
ABC-DREWNO SKUP I SPRZEDAŻ Mirosław
Kozłowski
ADAM FABISZEWSKI FIRMAHANDLOWO-
USłUGOWA "DRWALEK"
AGIS ANDRZEJ PYŁKO
ANDRZEJ DŁUGOBORSKIWIKI - DREWNO
AS-BI SKIEPKO Arkadiusz
"BARTEX SPEDYCJA I USŁ.TRANSPO
Andrzej Kulesza
B.H.CONSTANSKLUCZYK JACEK
BORDREW Zofia Borczyńska
BRADRO PAWEŁ
BRAUN,MACIEJDROŹDZIEWICZ spółka
jawna
BUD-CAR JÓZEKŁAZARCZYK JÓZEF
"CARPINUS"TARTAK SKŁAD DREWNA
Tomasz Grabowiec
"DAK-POL"ZAKŁAD DRZEWNY w Czarnej
Białostockiej Sp.zoo
DARIA Roman Kardasz
07-430
17-120
16-030
07-325
16-010
17-200
16-040
18-218
16-200
06-320
19-400
15-566
06-231
07-401
18-112
11-500
07-104
Cee]
15-763
18-421
16-100
18-300
17-200
07-305
18-106
16-040
16-030
34-730
08-112
16-020
16-040
Myszyniec
Brańsk
Supraśl
Boguty Pianki
Wasilków
Hajnówka
Gródek
Sokoły
Dąbrowa
Białostocka
Baranowo
OLECKO
Białystok
Młynarze
Ostrołęka
Poświętne
Giżycko
Stoczek
zac)
Białystok
Piątnica
Poduchowna
Sokółka
Zambrów
Hajnówka
Andrzejewo
Turośń
Kościelna
Gródek
Supraśl
Mszana
Dolna
Wiśniew
Czarna
Białostocka
Gródek
Świdwiborek
Brańsk
Supraśl
Tymianki Bucie
Studzianki
Wasilkowo
Gródek
Truskolasy
Niwisko
HARASIMOWI
CZE
Oborczyska
OLECKO
Białystok
Głażewo
Święszki
Teodorowo
Daniłowo Duże
Giżycko
Stoczek
Miejscowość
Białystok
Kownaty
Sokółka
Długobórz
Drugi 21
Przechody
Dąbrowa
Trypucie
Gródek
Ogrodniczki
Glisne
Wiśniew
Czarna
Białostocka
Waliły-Stacja
Świdwiborek 3
Armii Krajowej 111
Białostocka 13
Tymianki Bucie16
3 Maja 34
WASILKOWO 11
Polna 9
Truskolasy Niwisko
19
Harasimowicze 55
Oborczyska 31b
TARTACZNA 1
Dojlidy Fabryczne
24
Głażewo Święszki
32
Teodorowo 22
Daniłowo Duże 13
A
Suwalska 30
Stoczek Gajówka
Wschodnia; 1
WICEJ
Ogrodniczki 6/3
32
Kolejowa 73
Długobórz Drugi 21
Przechody 7
Dąbrowa 32
Trypucie 58
Szkolna 1
Sosnowa 23
Glisne 49
Sanitariuszek 19
Tartaczna 7
Sosnowa 23
DREWCAR Kamil Oksimowicz
DREWGO IWONA DĘBICKA
DREW-MART MARTA DZIESZKO
DREWMAX GROSZYK SPÓŁKA JAWNA
DREWNO-PROJEKT Jarosław Szerszunowicz
"DREW-PAL" JAROSŁAW PRZYBYŁA
Jarosław Przybyła
"DREWPAL"- WYRÓB PALET Tomasz
Nalewajk
"DREWPOL" Janusz Mirosław Przybyła
"DREWSTOL 1'Jan Pietrzykowski
"DREWTRANS"- MARCIN SZCZUBEŁEK
Marcin Szczubełek
E.M. ROSZKOWSKA PPHU WYRÓB ISPRZ.
WYROBÓW TART i ELE. DREW
FAL — DREW Adam Falkowski
FHUP "HAND-DREW" Grzegorz Bednarowski
FHUP "MEKEJ" Jan PAJDZIK
FHU SZYSZKA Piotr Walentynowicz
FIRMA DREWER Andrzej Weremiuk
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA"KORNIK"
Paweł Orzoł
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA"TRAK-
POL" Zofia Żbikowska
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWO-
PRODUKCYJNA Mariusz Niski
"FOREST" Jarosław Grochowski
F.P.H. JAN-POL PŁOSKI JANUSZ Spółka
jawna
F.P.H.T.-EXPORT-IMPORTWOJCIECH
CIEPLECHOWICZ
F.P.H.U."TURBACZ"KOWALCZYK CZESŁAW
GÓRAL MARCIN TEMPKAI WSPÓLNICY
SPÓŁKA JAWNA
GÓRPOL SP. Z O.O.
GRYFSKAND SP. Z O.0.ZAKŁAD NR 1
GRZEGORZ PORZEZIŃSKI "TIHD"
HANDEL DREWNEM I TARCICĄ Wojciarczyk
Jan
HANDEL DREWNEMZENON MROCZKO
HANDEL I PRODUKCJA DRZEWNA Tomasz
Chraboł
HANNA USŁUGI TARTACZNEANDRZEJ
SZUMARSKI
"HENMAR" HENRYK WILCZEK
"HOMANIT POLSKA SP. Z O.O.i Spółka"
Spółka Komandytowa
"HTU" MAREK SZCZEPAN OGONOWSKI
Marek Szczepan Ogonowski
17-132
17-132
16-130
07-210
17-204
07-402
07-402
07-402
17-120
07-420
18-112
15-523
06-425
34-736
18-106
17-200
06-320
06-200
06-300
16-040
06-561
23-400
34-736
34-231
17-106
74-100
17-120
34-736
19-100
16-061
16-020
18-413
78-230
06-231
Wyszki
Wyszki
Janów
Długosiodło
Dubicze
Cerkiewne
Lelis
Lelis
Lelis
Brańsk
Kadzidło
Poświętne
Białystok
Karniewo
Lubomierz
Turośń
Kościelna
Hajnówka
Baranowo
Maków-Maz.
Przasnysz
Gródek
Stupsk
Biłgoraj
LUBOMIERZ
Juszczyn
Orla
Gryfino
Brańsk
LUBOMIERZ
Mońki
Juchnowiec
Kościelny
Czarna
Białostocka
Miastkowo
Karlino
Młynarze
Strabla
Strabla
Trofimówka 63
Długosiodło
Czechy
Orlańskie
Szafarczyska
Łęg
Starościński
Siemnocha
Brańsk
Tatary
Daniłowo Duże
Grabówka
Obiecanowo 3
Lubomierz
Markowszczyz
na
Dubiny
Czarnotrzew
Maków-Maz.
Przasnysz
Gródek
Olszewo-Bołąki
Biłgoraj
LUBOMIERZ
Wieprzec
Szernie
Gryfino
Kalnica
Lubomierz
Jaski
Bogdanki
Czarna
Białostocka
Miastkowo
Karlino
Sieluń
Wesoła 27
Wesoła 12
Pułaskiego 6A
71
Szafarczyska 31
Łęg Starościński 15
Siemnocha 72
Armii Krajowej 16A
Tatary 22a
Daniłowo Duże 13A
Wiśniowa 5A
Obiecanowo 3
Lubomierz 427
Markowszczyzna
10B
Łąkowa 29
Czarnotrzew 54a
Słoniawska 2
Baranowska 59 E
Młynowa 38
Qlszewo-Bołąki 16
ul.Lubelska 18/23
LUBOMIERZ 198
Wieprzec 55
Szernie
Fabryczna 4
61
Lubomierz 182
Jaski 23
Bogdanki
Fabryczna 7
Kacpra Wielocha 26
Kołobrzeska 17-19
Sieluń 5A
"HWWM" PRZEDSIĘB.WIELOBRANŻOWE
Wiesław i Anna Hryniewiccy
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
INTERNATIONAL PAPER-KWIDZYN sp.z 0.0.
"JANUSZEK" H.-U.-P.Zbigniew Pajdzik
JAROSŁAW CZARZASTY PRZEDSIĘ.
rzetwórstwa Drzewnego "JARKO"
JASTRZĘBSKI SYLWESTER"DES-HAUSE"
JP PROMIS SPÓŁKA Z
OGRANICZONĄODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Sp.k.
KAR - WOODREGUCKI KAROL
KAS KRZYSZTOF-ANDRZEJ Stanisław
Jabłońscy Sp.Jawna
KAZBE-KLAS Bronisław Kazberuk
"KORA" Anatoli Nazarko
KRONOSPAN SZCZECINEKSP. Z O.O.
LENWIT Wojciech Zenon Kowalczyk
LEŚNY ZAKŁAD USŁUGOWY"LASBUD" Sp. z
O.O.
MADERA MIROSŁAW MILKIEWICZ
MAR-BRZOZSZUMARSKI MARCIN
MCM WORLD TRADE SP.Z O.O.
MIROSŁAW NOWOCIEŃ"'CIESIELNIA"
"MIR-TRANS" Mirosław Karczewski
N.E.T. WOOD SP. Z O.O.
NOWE KORONKI SP. Z.0.0.Spółka
Komandytowo- Akcyjna
N.T.H. SZCZEPAN SĘKAL
NU NU SP. Z O.O.Fang Han
OBRÓBKA DREWNAChraszcz Piotr
OKRĄGLAK USŁ. TARTACZ.
HAND.DREWNEM Teresa Mroczko
"OSTROVIA" SPÓŁKA JAWNAM.Trwoga i
M.Trwoga
PAL-DREW-NALEWAJK GRZEGORZ
Nalewajk Grzegorz
PAL SERWISROGOWSKI RAFAŁ
"PFLEIDERER GRAJEWOSPÓŁKA
AKCYJNA"
PFLEIDERER GRAJEWO SPÓŁKA Z
ograniczoną odpowiedzialnością
PHU "KLON" S.C.U.Stankiewicz K.Matosek
PPH "KARA" Andrzej Bielicki
PPHU AGNIESZKA KALEJA
17-100
72-100
82-500
34-736
06-316
08-113
60-215
15-196
19-100
16-040
16-050
78-400
02-784
15-521
16-200
16-020
81-586
26-006
07-402
15-267
97-215
08-300
81-350
08-205
19-100
16-113
07-402
16-010
19-203
19-203
16-030
16-060
09-413
Bielsk
Podlaski
Goleniów
Kwidzyn
Lubomierz
Krzynowłoga
Mała
Domanice
Poznań
Białystok
Mońki
Gródek
Michałowo
Szczecinek
Warszawa
Białystok
Dąbrowa
Białostocka
Czarna
Białostocka
Gdynia
Nowa Słupia
Lelis
Białystok
Inowłódz
Sokołów
Podlaski
Gdynia
Stara Kornica
Mońki
Szudziałowo
Lelis
Sochonie
Grajewo
Grajewo
Supraśl
Zabłudów
Sikórz
Bielsk Podlaski
Goleniów
Kwidzyn
Lubomierz
Świniary
Domanice
Poznań
Białystok
Rybaki 34
Podozierany 3
Michałowo
Szczecinek
Warszawa
Zaścianki
Olsza 14
Kosmaty Borek
Gdynia
Jeleniów 113
Łęg
Starościński
Białystok
Konewka 28
Sokołów
Podlaski
Gdynia
Nowe Szpaki
Jaski
Ostrów
Północny
Łęg
Starościński
Sochonie
Grajewo
Grajewo
Sokołda Tartak
Zwierki
Parzeń
Kleszczelowska 90
Wincentego Witosa
31
LOTNICZA 1
Lubomierz 130
Świniary 47
Domanice 88
Sczanieckiej nr 9A,
lok. 5
Stanisława
Wyspiańskiego 35
Rybaki
Podozierany
Młynowa 20
Waryńskiego 1
Służby Polsce 1
lok.28
Szosa Baranowicka
39
Olsza 14
Kosmaty Borek 17
Bł.Królowej Jadwigi
51
Jeleniów 113
Łęg Starościński
113
Akademicka 26A
Konewka 28
Śniadeckich 23
Plac Kaszubski
8/311
Nowe Szpaki 17
Jaski 23
Ostrów Północny 49
Łęg Starościński
15A
Cicha 30
Wiórowa 1
Wiórowa 1
Sokołda Tartak
Zwierki 3
Parzeń 60a
P.P.H.U.GÓRAL DREW Antoni Białożyt
PPHU JESION S.CR. Tyborowska, Z
Tyborowski
P.P.H.U."KOR-TRAK "Kostro Zbigniew
Włodzimierz
PPHU MARCIN ARTEMIUK
P.P.H.U PRZEMYSŁAWŻEBROWSKI
P.P.H.U. SPŁAW W.I Ł.Szydłowscy Spółka
Jawna
P.P.H.U.TARTAK Stanisław Salwin
PPHU TIMBERKAROLINA MLOSTEK-
KOWOL
PPHU TRANS-WOOD S.C.W.Śledziewski
S.Śledziewski
PPH WENUS Marek Klebus
P.P.U.H. "DRWAL"JULIAN MYDŁO
PPUH "KOCOŃ" SP.J.Kocoń K.,Kocoń J.
PPUH "LARIX"DARGIEWICZ,MACKIEWICZ
SP.JAWNA
PPUH "TONI" Antoni Dowgiert
PRODUKCJA I SPRZEDAŻ
STOLARKIBUDOWLANEJ,LISTEW,PARKIET
Ów
PRONAR SP.Z O. O.
PRZEDSIĘB-HANDL-USŁUG-
PRODUK."Metal-Drew" Krzysztof Chraboł
PRZEDSIĘBIORSTWO CONSULTORKAMIL
KOMOSA
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-
HANDLOWE "ZRĄB" K.Zarecki
PRZEDSIĘBIORSTWO
PRODUKCYJNOHANDLOWO USŁUGOWE
A. Baczewski
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-
USŁUGOWE "STOLBET" A.Oksimowicz
PRZEDSIĘBIORSTWO
WIELOBRANŻOWE"DAREX" DARIUSZ
ROICKI
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE
Paweł Woronowicz
PRZEDSIĘBIORSTWO
WIELOBRANŻOWESAWICCY Sp. z 0.0.
PRZEDS.USŁ.PR.HAND.Monrol Spółka z 0.0.
PRZERÓB DREWNA Arkadiusz Kiepas
PRZERÓB DREWNA HANDEL DREWNEM
ART.PRZEM JAN OMIELAN
P.U.P.H "ROLDRZEW" Stanisław Czarnecki
P.W."GOL-DREW"AKSIUCIK MIROSŁAW
PW SKŁAD DRZEWNY — ŁOMŻA Andrzej
Urbanowski
QUERCUS SP. Z O.O.
17-250
16-002
18-212
17-230
06-231
19-100
07-205
43-309
06-231
16-040
05-506
34-370
16-400
16-100
19-335
17-210
18-100
19-124
16-040
18-411
17-132
07-402
16-100
17-200
19-100
27-353
19-100
03-112
16-010
18-400
12-130
Kleszczele
Dobrzyniewo
Duże
Nowe Piekuty
Białowieża
Młynarze
Mońki
Rząśnik
Bielsko-Biała
Młynarze
Gródek
Lesznowola
Rajcza
Suwałki
Sokółka
Prostki
Narew
Łapy
Jaświły
Gródek
Śniadowo
Wyszki
Lelis
Sokółka
17-200
Mońki
Rzeczniów
Mońki
Warszawa
Wasilków
Łomża
Pasym
Saki
Szaciły
Krasowo
Wólka
Teremiski
Strzemieczne-
Oleksy
Mońki
Wielątki
Folwark
Bielsko-Biała
Młynarze
Zubry
Lesznowola
Rycerka Górna
228
Suwałki
Kamionka
Stara 30
Prostki
Narew
Łapy
Zabiele
Gródek
Truszki
Strabla
Łęg
Starościński
Sokółka
Hajnówka
Mońki
Rzechów
Kolonia
Mońki
Warszawa
Wasilków
Łomża
Pasym
Saki 27
23
Krasowo Wólka 7
Teremiski 23
Strzemieczne-
Oleksy 19
Kolejowa 3a
Wielątki Folwark
14a
Pocztowa 27
Ostrołęcka 30
Zubry 26
Biedronki 10
Rycerka Górna 228
Stefana
Żeromskiego 18
Kamionka Stara
Krótka 20
Mickiewicza 101A
Polna 21A/17
Zabiele 137
Rzemieślnicza 7,11
40
Wesoła 27
Łęg Starościński
122
Stefana
Wyszyńskiego 4
lok.40
Białowieska 36
Ełcka 41
Rzechów Kolonia 3
Kościelna 38B
Drożdżowa 4H
Wojtachowska 92
Poznańska 149A
Jana Pawła II 21
RAFAŁ ROICKI ŁĘG DREWRAFAŁ ROICKI
ROBERT ROMAŃCZUK -PPHU "RO-SAUN"
"ROL-DREW" PRZED. WIELOBRAN.P.U.H.
Andrzej Karwowski
ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA Produkcyjna w
Kołodnie
ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA Produkcyjna w
Zubrach
"SILVAN" SPÓŁKA Z O.O.
"SILVA"Sp. z 0.0.
"SKLEJKA - PISZ" PAGEDSPÓŁKA AKCYJNA
SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH z/s w
Trzemuszce
STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. z 0.0.
ŚLESZYŃSKI LECH PPUHEXPORT-IMPORT
"TARDEX"
TARTACZNICTWO. Dariusz Białobrzeski
TARTACZNICTWO Janusz Białous
TARTACZNICTWO Krzysztof Amielan
TARTACZNICTWO SPÓŁKA JAWNA
J.S.Szydłowscy
TARTACZNICTWO-USŁUGI
HENRYKGRZYMEK
TARTAK FALKIEWICZ KRZYSZTOF
TARTAK KOŁODNO SIENKIEWICZ Spółka
Jawna
"TARTAK" K.USTASZEWSKI,B. Ustaszewska
sp. jawna
TARTAK-PIOTR OSIŃSKI
TARTAK SIEMIANÓWKA Kamil Szymaniuk
TARTAK U.-P.-H WALDREW Waldemar
Ludwiniak
TARTAK USŁUG.-HANDLOWY
S.C.Kramkowski-Konaszewski
TARTAK ZDZISŁAW PROFIC
"TELMEX" JAROSIAW ZBIGNIEW
KONDRACIUK
TELMEX SPÓŁKA Z O.O.
TILIA TOMASZ SĘKAL
TIMBER MANUFACTURING LTDSP. Z O.0.
ODDZIAŁ W POLSCE
TOM-DREW Tomasz Sienkiewicz
"TRAKDAR" USŁUGI TARTACZNE Dariusz
Puchalski
TRAK-DREW S.C. Krystyna Gałka i Damian
Gałka
TRAK-POL Adam Gałka
TRANSPORT HANDEL I
PRODUKCJADREWNA Andrzej Dębicki
07-402
17-220
06-300
16-040
16-040
19-400
39-300
12-200
08-130
46-030
18-400
06-212
16-100
16-100
19-104
06-212
09-140
16-040
18-413
08-331
17-220
05-326
19-110
32-400
15-620
15-620
08-300
15-237
16-040
19-100
34-235
34-236
17-132
Lelis
Narewka
PRZASNYSZ
Gródek
Gródek
OLECKO
Mielec
Pisz
Kotuń
Murów
Łomża
Krasnosielc
Sokółka
Sokółka
Trzcianne
Krasnosielc
Raciąż
Gródek
Miastkowo
Sabnie
Narewka
Poświętne
Goniądz
Myślenice
Białystok
Białystok
Sokołów
Podlaski
Białystok
Gródek
Mońki
Bystra
Podhalańska
Sidzina
Wyszki
Łęg
Starościński
Olchówka
Bartniki
Kołodno
Zubry
JAŚKI 18/c
Mielec
Pisz
Trzemuszka
Murów
Łomża
Biernaty
Hałe
Rozedranka
Nowa
Trzcianne
Przytuły
Raciąż
Kołodno
Miastkowo
Nieciecz
Włościańska
Siemianówka
Turze 55
Goniądz
Jasienica
Białystok
Białystok
Sokołów
Podlaski
Białystok
Kołodno
Mońki
Bystra
Podhalańska
Sidzina
Strabla
Łęg Starościński
122
Olchówka 57
Bartniki 102
Kołodno 41
ZUBRY 76
Wojska Polskiego 3
KWIATOWA 1
Trzemuszka 1A
Wolności 4
Al. Piłsudskiego 88
Biernaty 13
Hałe
Rozedranka Nowa
19
Zucielec 31
Przytuły 44
Zawoda 68
Kołodno 1A
Cendrowizna 2
Nieciecz
Włościańska 59
Jesionowa 9
Turze
Dawidowizna 28
Jasienica 102
Elewatorska 15
Elewatorska 15
Śniadeckich 23
Mickiewicza 80/2
Kołodno 1A
Kosiorki 5
Bystra Podhalańska
813
Sidzina 859
Wesoła 12
TRANSPORT, HANDEL, TARTAK Goławski
Stanisław
TRANSWOOD Szymon Bielicki
USŁUGI LEŚNE HANDEL DREWNEM Pok.
Gosc. Jerzy Załewski
USŁUGI PRODUKCJA I.
SPRZEDAŻOPAKOWAŃ DREW. S.
Mierzejewski
"USŁUGI TARTACZE, HANDELDREWNEM"
BOGDAN FIJAŁKOWSKI
USŁUGI TARTACZNE | STOLARSKIE
Szymon Mysiakowski
USŁUGI TARTACZNE Józef Jabłonowski
USŁUGI TARTACZNE
MIELNICKIWALDEMAR
USŁUGI TARTACZNO-STOLARSKIE Zenon
Gołaszewski
USŁUGI TRANSPORTOWECIĘCIE DREWNA
Jan Drozdowski
USŁUGI TRANSPORTOWE i BUDOWLANE
Jerzy Sosna
USŁUGI
TRANSPORTOWE,PRODUKCJATARCICY
HANDEL I. Bukanowski
" VARMIL " SPÓŁKA Z.0.0
VICTORIA Andrzej Jaremko
VOY-TEC WOJCIECH DYMCZYK
WITOLD KOWOL PRZEDSIĘBIORSTWO
Prod. Hand. Usł. "GoodWood"
WOJCIECH STASIEŁUK PH-U KONAR
"NOOD-POL" SPÓŁKA
CYWILNAK.Krakowiak ,A.Kaleta-Krakowiak
WYRÓB PALET ROMAN SZCZUBEŁEK
Roman Szczubełek
ZAKŁAD DRZEWNY "TARTAK"
S.C.T.Domian, M.Domian, A.Domian
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-
USŁUGOWY Piotr Radziszewski
ZAKŁAD PRZEMYSŁU
DRZEWNEGOTARTAK SUPRAŚL Sp.z 0.0.
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DRZEWNEGO i
TARTACZNICTWO Z. WYSZYŃSKI
ZAKŁAD ROBÓT LEŚNYCH Rapicki Janusz
ZAKŁAD STOLARSKI Mirosław Ptaszyński
ZAKŁAD STOLARSKI USŁUGOWO-
WYTWÓRCZY Piotr Sajewski
ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY Adam
Roszkowski
ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY Export-
Import Marian Godlewski
ZAKŁAD WYROBÓW
DREWNIANYCHKAZIMIERZ ABRAMCZYK
ZAKŁADY PROD-USŁUG.
"PRAWDA"SPÓŁKA Z O.O.
ZAKŁADY PRZEMYSŁU SKLEJEK"BIAFORM"
SIA.
Z.P.H.U. "ANMAR" Marek Napiórkowski
05-220
16-030
16-020
07-405
07-214
06-445
18-230
07-402
12-130
18-106
17-100
18-106
28-236
03-287
07-205
31-315
16-140
99-200
07-402
07-430
17-120
16-030
07-325
16-010
17-200
16-040
18-218
16-200
06-320
19-400
15-566
06-231
Zielonka
Supraśl
Czarna
Białostocka
Troszyn
Pniewo
Strzegowo
Ciechanowiec
Lelis
Pasym
Turośń
Kościelna
Bielsk
Podlaski
Turośń
Kościelna
Rytwiany
Warszawa
Rząśnik
Kraków
Korycin
Poddębice
Lelis
Myszyniec
Brańsk
Supraśl
Boguty Pianki
Wasilków
Hajnówka
Gródek
Sokoły
Dąbrowa
Białostocka
Baranowo
OLECKO
Białystok
Młynarze
Zielonka
Ogrodniczki
Czarna Wieś
Kościelna,
Janki Stare
Topolnica
Kuskowo
Kmiece
Ciechanowiec
Szafarczyska
Pasym
Czaczki
Wielkie
Bielsk Podlaski
Turośń
Kościelna
Rytwiany
Warszawa
Dąbrowa
Kraków
Skindzierz
Bałdrzychów
Gnaty
Świdwiborek
Brańsk
Supraśl
Tymianki Bucie
Studzianki
Wasilkowo
Gródek
Truskolasy
Niwisko
HARASIMOWI
CZE
Oborczyska
OLECKO
Białystok
Głażewo
Święszki
Bankowa 37
Krzywa 6
Sosnowa 2B
Janki Stare 1
Topolnica 11
Kuskowo Kmiece
1A
Mickiewicza 64
Szafarczyska 12
Żurawia 5
Czaczki Wielkie 1
Studziwodzka 84
Lipowa 105
Klasztorna 1
Głębocka 104/24
Dąbrowa 62
Radzikowskiego
106B/55
Skindzierz 3
Bałdrzychów 97
Gnaty 4
Świdwiborek 3
Armii Krajowej 111
Białostocka 13
Tymianki Bucie16
3 Maja 34
WASILKOWO 11
Polna 9
Truskolasy Niwisko
19
Harasimowicze 55
Oborczyska 31b
TARTACZNA 1
Dojlidy Fabryczne
24
Głażewo Święszki
32
ZPHU KOST-BRUK Kazimierz Nadrowski 07-401 Ostrołęka Teodorowo Teodorowo 22
ZPU WYRÓB I SPRZEDAŻ PALET I Elem. Daniłowo Duże 13
Drew. Antoni Roszkowski 18-112 Poświętne Daniłowo Duże A
ZTIS LP GIŻYCKO 11-500 Giżycko Giżycko Suwalska 30
ZUL ŚCIN. ZRYW. WYWÓZ Stoczek Gajówka
SPRZEDAŻDrzew. Przer. Sylwester Kamiński 07-104 Stoczek Stoczek Wschodnia; 1
Lista nie obejmuje danych osobowych osób fizycznych, które nabyły drewno, bez
związku z działalnością gospodarczą lub zawodową (jako konsumenci).
mgr inż. Jaydstayć Karpiuk