- Monitoring nadleśnictw
- Monitoring nadleśnictw #84
Monitoring nadleśnictw #84
Instytucja: |
|
Monitoring: |
|
Liczba listów: |
6 |
Liczba spamu: |
0 |
Status pierwszego wniosku: |
|
Status ostatniego wniosku: |
|
Otrzymano potwierdzenie: |
|
Otrzymano odpowiedź: |
|
Poddany kwarantannie: |
Znormalizowana odpowiedź
Treść
-
Wniosek o udostępnienie informacji publicznej przez adobrawy
Stowarzyszenie Sieć Obywatelska Watchdog Polska wnosi o udostępnienie następujących informacji:
- informacji o liczbie pozyskanego drewna osobno w latach 2015, 2016, 2017 (do dnia złożenia niniejszego wniosku),
- informacji o tym komu przekazane zostało uzyskane drzewo - osobno latach 2015, 2016, 2017 r. do dnia złożenia niniejszego wniosku poprzez podanie listy odbiorców,
- skany umów, związanych z gospodarowanie uzyskanym drzewem w zakresie jakim odbiorcom drewna nie były osoby fizyczne.Stowarzyszenie wnosi o udostępnienie wskazanych informacji w formie elektronicznej, na adres e-mail {{EMAIL}}.
Bartosz Wilk, Szymon Osowski - członkowie zarządu, zgodnie z zasadami reprezentacji
-
Przeczytano: Wniosek o udostępnienie informacji publicznej przez Nadleśnictwo Garwolin
Twoja wiadomość
Do: {{ email }}
Temat: Wniosek o udostępnienie informacji publicznej
Wysłano: 2017-08-24 17:25odczytano w dniu 2017-08-25 08:26.
-
Przeczytano: Wniosek o udostępnienie informacji publicznej przez Nadleśnictwo Garwolin
Twoja wiadomość
Do: {{ email }}
Temat: Wniosek o udostępnienie informacji publicznej
Wysłano: 2017-08-24 17:25odczytano w dniu 2017-08-25 09:55.
-
Odpowiedź na wniosek przez Nadleśnictwo Garwolin
Nadleśnictwo Garwolin przesyła w załączeniu odpowiedź na wniosek o
udostępnienie informacji publicznej.Grażyna Jonczak
Nadleśnictwo Garwolin
Sekretariat
Załączniki
- Odpowiedź_na_wniosek_mYiZEp7.pdf
- smime_zBCvexL.p7s
Miętne..Ż4... sierpnia 2017 r.
Do:
Stowarzyszenie Sieć Obywatelska
Watchdog Polska
ul. Ursynowska 22/2
02-605 Warszawa
ODPOWIEDŹ NA WNIOSEK
O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ
w odpowiedzi na Państwa wniosek o udostępnienie informacji publicznej z dnia 24.sierpnia 2017 r.
przesłany pocztą elektroniczną, uprzejmie informujemy, że zaistniała konieczność przeprowadzenia
analiz niezbędnych do ustalenia, czy wniosek znajduje oparcie w prawie, w szczególności, czy mają
do niego zastosowanie przepisy ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej,
ajeśli tak, to czy zachodzą negatywne przesłanki udostępnienia informacji publicznej.
W konsekwencji ustosunkowanie się do wniosku na obecnym etapie nie jest jeszcze możliwe, a
wszechstronna jego analiza wymaga skorzystania z uprawnienia określonego w art. 13 ust. 2 ustawy
z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.
W zaistniałej sytuacji informujemy, że ustosunkujemy się do Państwa wniosku po przeprowadzeniu
niezbędnych analiz w najszybszym możliwym terminie, nie później niż w ciągu 2 miesięcy od dnia
złożenia wniosku, tj. nie później niż do dnia 23 października 2017 r.
-
udzielenie informacji publicznej przez Nadleśnictwo Garwolin
Dzień dobry.
Nadleśnictwo Garwolin przesyła odpowiedź na wniosek o udostępnienie
informacji publicznej.Pozdrawiam
D. Baran
Załączniki
- Odpowiedź_do_Watchdog.pdf
- smime_PaMzmq8.p7s
Miętne, dnia 20 października 2017 r.
Nadleśniczy Nadleśnictwa Garwolin
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Garwolin
Miętne ul . Główna 3
08-400 Garwolin
Adresat / Strona:
Stowarzyszenie Sieć Obywatelska
Watchdog Polska
ul. Ursynowska 22/2
sprawa-3140@fedrowanie.siecobywatelska.pl
ODPOWIEDŹ
NA WNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ
Szanowni Państwo,
w odpowiedzi na przesłany pocztą elektroniczną wniosek o udostępnienie informacji
publicznej z dnia 24.08 2017 r. godz. 17:26, udostępniam częściowo żądane informacje.
W pozostałym zakresie uprzejmie informuję, że została wydana decyzja od odmowie
udostępnienia informacji publicznej, która zostanie doręczona odrębnie.
Ad 1.
W latach 2015, 2016 i 2017 (do dnia złożenia wniosku) w Nadleśnictwie Garwolin pozyskano
drewno w ilości:
2015 r. - 76581 m3
2016 r. - 73767 m3
1.1.2017 do 31.8.2017 r. - 45614 m3
Ad 2.
Drewno pozyskane w Nadleśnictwie Garwolin w poszczególnych latach zostało zbyte
podmiotom, których firmy wskazujemy poniżej:
2015 r.
A I M - TRAK Michał Nowakowski
"ALDER" S.C M.Błaszczyk J.Błaszczyk
ARBOL S.C. P.P.U.H. J.Woźniak, M.Woźniak
BARBARA RUŁKA USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE HANDEL I PRODUKCJA
CEZARY RUŁKA DREWNOLIT
CH.HILL. S.C.
C.M.C. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.
C.M.C.SPÓŁKA Z O.O.
DANIEL TOMASZUK POL-KRES Edwood
DARIUSZ NASIŁOWSKI WYRÓB PALET
DARTEX Dariusz Naber
"DEKADENDRON" Andrzej Łada
DOMBAL Adam Ziółek
DRAGOSS WOOD TWORUS ROBERT
DREW-DOM JAROSŁAW GAJOWNICZEK DREW-DOM JAROSŁĄW GAJOWNICZEK
DREWKO Konrad Grudzień
DREWLAND SPÓŁKA JAWNA Paś Roman, Paś-Stawirej Beata
"DREWMARK" Marek Woliński
DREWMAX GROSZYK SPÓŁKA JAWNA
DREW-PAL SP Z O.O
"DREWPAL"- WYRÓB PALET Tomasz Nalewajk
DREWPOL ZOFIA ZIÓŁEK
"DREW-STOL" Mirosław Delegacz
DŻUNIOR Katarzyna Kosiorek
EKOLIDER Jarosław Wyglądała
EURO PARKETT Zbigniew Flaga
F.H.U. DRZEWIARZ Cichecki Sławomir
FIRMA DAS DACH Sylwester Polak
FIRMA HANDLOWA DANROL Zdzisław Cyrta
FIRMA HANDLOWA "DANWOOD" Danuta Wilk
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWO TRANSP Wyrębek Jan
FIRMA PROD.HAND.USŁ."DREWPOL" Zając Henryk
FIRMA WIELOBRANŻ. DREWDOM MARCIN ŚWIERCZ
F.P.H. JAN-POL PŁOSKI JANUSZ Spółka jawna
FUH WALTAR WALDEMAR KORYCKI
"GAR-MAR"CENTRUM OGRODNICZE Marcin Drewicz
"GATER" DŁUGOSZ Jan Grzegorz
GMINNA SPÓŁDZIELNIA SCH Trojanów z/s w Życzynie
"HOMANIT POLSKA SP. Z O.O. i Spółka" Spółka Komandytowa
HURTOWNIA ART.SPOŻYWCZYCH Mirosław Witek
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
JAN LIPIEC ZAKŁAD ''LIPIEC'' Jan Lipiec
JASTRZĘBSKI SYLWESTER "DES-HAUSE"
JAWOR TOCZYŁOWSCY WOJTECZKO SPÓŁKA JAWNA
KINGWOOD BARTŁOMIEJ KIEPAS
KOŁO ŁOWIECKIE "URSUS"
KORPALET PIOTR KORYCKI Piotr Korycki
KRZYSZTOF ROSA
KT SERVICE Konrad Tobiasz
LAGUNA Helena Zając
LASPOL PW LUCYNA ZALEWSKA
LET-MET Leszek Trzepałka
MAR-BUD Marek Modzelewski
MARGO-TRANS Łukasz Chmiel
MATEO MATEUSZ SZELĄG
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
NOVIGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.
N.T.H. SZCZEPAN SĘKAL
OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZ Stanisław Drągowski
PAKDREW S.C. Czajka J.,Czajka Ł.
PARAFIA RZYMSKO KATOLICKA w Życzynie
PHU "BAL" SC Jan i Elżbieta Rusinowicz
P.H.U. "DREWMET" Włodarski Wojciech
PHU DREWRYS RYSZARD ROSŁANIEC
P.H.U. IMPORT-EKSPORT Marzenna Karczmarczyk
PHU "ULKAR" Krzysztof Kąkol
PHU "WĘGLODRZEW" Janusz Pogoda
POWIATOWY OŚRODEK SPORTU i Zarządzania Lokalami
P.P.H.U. "BARTOSZ" MAKOTA JACEK
P.P.H.U"DREW-TRANS"EXPORT- IMPORT Wojciech Kwiatkowski
PPHU GRAFFIT Stanisław Guzewicz
PPHU SĘK S.C. JADWIGA PALUSZAK ŁUKASZ PALUSZAK
P.P.H.U. "TRANS-DREW" SYLWESTER BEDNAROWSKI
P.P.H.U.T. "TRANS-TAR" Fryderyk Denkiewicz
PPHU - TYMOSZUK TOMASZ
P.P.H.U. WOJCIECH BIENIAS
P.P.U. GAMAX S.C. M. S. POGODA
PPUH "DARKORN" Janina Dobrewa
P P U H "DREWBIS" S.C. Z. Przerwa, A. Przerwa
P.P.U.H. "DREWPAL" D.P.P.Wilk s.c.
P.P.U.H. "KRZYŚ-POL" Krzysztof Zieliński
PPUH PERSPEKTYWA SPÓŁKA Z OO
P.P.U.H. TRAK SP. Z O.O. T.KWAŚNIK, Z. PRZERWA
PROD. DRZEW. USŁUG. I HAND. STEFAN MARCHEWKA
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "DZIĘCIOŁ" Piotr Lech
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "ROMAR" ROMAN RYMKIEWICZ
PRZERÓB DREWNA Arkadiusz Kiepas
P. U.-H. "DREWIMPEX" Wojciech Brzozowski
P.U.H. EKO SERWIS Arkadiusz Kalinowski
P.U.H.''ETREWI" TOMASZ KWAŚNIK Tomasz Kwaśnik
RADOSŁAW MICHALEC SKLEP Spożywczo-Przemysłowy i Monopo
RAFO RĘDZINIAK RAFAŁ
"REMBUD" Kazimierz Jasiński
ROS-BUD Bogdan Rosa
"SILVA" Sp. z o.o.
SKLEJKA ORZECHOWO S.A.
"SKLEJKA - PISZ" PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY Małgorzata Górska
SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWY Ryszard Kawka
SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY Urszula Kawka
SKLEP SPOŻYWCZY Anna Miller
SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW im. Zygmunta Starego
SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH
SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH z/s w Trzemuszce
SPRZEDAŻ DREWNA Tadeusz Kwiryng
STOLARSTWO DARIUSZ BŁACHNIO Dariusz Błachnio
STOLBI Jacek Bartnicki
STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. z o.o.
"SYL-DREW" Sylwia Delegacz - Michalik
TARTACZNICTWO I HANDEL DREWNEM s.c.
TARTAK DREWNOHURT JAROSŁAW JEŻEWSKI
TARTAK LIPIEC Marcin Lipiec
TARTAK "OLCZYK" Olczyk Ludwik
TARTAK-PIOTR OSIŃSKI
TIP-TOP Leszek Parol
TRANS-DREW MIROSŁAW TĄMPOREK
UBOJNIA Z MASARNIĄ Tomasz Koryś
USŁ.TART.I HANDL.DREW. Adam Rosa
USŁUGI DLA ROLNICTWA Jacek Gontarz
USŁUGI PRZECIERANIE DREWNA SKU Sprzedaż Wacław Mazurkiewicz
USŁUGI STOLARSKIE Stanisław Gac
USŁUGI TARTACZNE M.ŻOŁĄDEK Marlena Żołądek
USŁUGI TRANSPORTOWE HANDEL Drewnem i Tarcicą Leśniak Bogu
USŁUGI TRANS.SAM.CIĘŻ. ORAZ HAND.OBWOŹNY-OPAŁ
WAVECUBE Andrzej Lewandowski
WOJSKOWE KOŁO ŁOWIECKIE NR 194 "Bażant"
WYRÓB LASEK INWAL.I NASAD.GUM. Usł.Stolar. C.Młot
ZAKŁAD CHOLEWKARSKI Kasprzak Grzegorz
ZAKŁAD DRZEWNY S.C. T.Backiel, Z.Płaza
ZAKŁAD HANDLOWO USŁUGOWY Ewa Dadacz
ZAKŁAD HANDLOWY Witold Mucha
ZAKŁAD MASARSKI TUR S.C. Leonard i Paweł Siarkiewicz
ZAKŁAD MASARSKI ZADRÓŻNI Jolanta Zadróżna
ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI ZAKOR Zaczek Tadeusz
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWY Piotr Radziszewski
ZAKŁAD PRODUKCYJNY DREWNA EXPORT. "DIANA" Jacek Rostek
ZAKŁAD PRODUK.USŁUGOWY KASSP Andrzej Kuk
ZAKŁAD STOLARKI BUDOWLANEJ PRO Grzegorz Boratyński
ZAKŁAD STOLARSKI ANNA DOBRZYŃSKA-SAŁEK
ZAKŁAD STOLARSKI Józef i Krzysztof Macniak
ZAKŁAD STOLARSKI P.SKWAREK Paweł Skwarek
ZAKŁAD STOLARSKI Sylwester Jabłoński
ZAKŁAD STOLARSKI Teresa Dębecka
ZAKŁAD STOLARSKI T.KORYCKI Tomasz Korycki
ZAKŁAD STOLARSKI WIESŁAW DEJA Wiesław Deja
ZAKŁAD STOLARSKI Zbigniew Mateusiak
ZAKŁAD STOLARSKO BUDOWLANY STODOM Stoń Bogdan
ZAKŁAD USŁUGOWO -HANDLOWY Janusz Grzegrzółka
ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY Tadeusz Pogoda
ZAKŁAD WYROBÓW DREWNIANYCH KAZIMIERZ ABRAMCZYK
Z.H.U.P. "PALKO" S.C. A. Nasiadka, Z. Nasiadka
ZPD DREWNO DO OGRODU Edmund Marczak
ZPH DREWZBYT Kazimierz Majek
ZPHU "BRZOZOWSKI" BRZOZOWSKI Stanisław
ZPHU DREWMEX I BOGDAN SADOWSKI
Z.P.U.H. DREWTRAK S.C. Sylwester Pyza, Krzysztof Pyza
ZP-U ZIEWIEC Grażyna
Z.U.H. JERZY KOT
ZUP WYRÓB ZRĄBKÓW WĘDZARNICZ. Trzaskowski G. i M. s.c.
2016 r.
4TIMBER Małgorzata Oleksik
A I M - TRAK Michał Nowakowski
ARBOL S.C. P.P.U.H. J.Woźniak, M.Woźniak
ARTDREW S.C. A. Pudełko B. Kędzierawska
BARBARA RUŁKA USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE HANDEL I PRODUKCJA
BEDOK BEVERAGES POLSKA SP.ZO.O
BOGDAN OKUŃ P.H."KOMINEK"
"CARPINUS II" GRABOWIEC KATARZYNA
CEZARY RUŁKA DREWNOLIT
CH.HILL. S.C.
C.M.C.SPÓŁKA Z O.O.
DANIEL TOMASZUK POL-KRES Edwood
DARTEX Dariusz Naber
"DEKADENDRON" Andrzej Łada
DOMAX Maksymilian Kostrzewa
DOMBAL Adam Ziółek
DRAGOSS WOOD TWORUS ROBERT
DREW-DOM JAROSŁAW GAJOWNICZEK DREW-DOM JAROSŁĄW GAJOWNICZEK
DREWKO Konrad Grudzień
DREWLAND SPÓŁKA JAWNA Paś Roman, Paś-Stawirej Beata
"DREWMARK" Marek Woliński
DREWPOL ZOFIA ZIÓŁEK
"DREW-STOL" Mirosław Delegacz
EKO-FARMA ŻELECHÓW SP. Z O.O.
EUGENIUSZ KIELAK PRZED. PROD. HANDLOWO USŁUGOWE
F.H.U. DRZEWIARZ Cichecki Sławomir
FIRMA DAS DACH Sylwester Polak
FIRMA HANDLOWA "DANWOOD" Danuta Wilk
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWO - PRODUKCYJNA Mariusz Niski
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWO TRANSP Wyrębek Jan
FIRMA KONAR Jacek Żołyniak
FIRMA PROD.HAND.USŁ."DREWPOL" Zając Henryk
FPHU BIOPOL Bogumiła Zając
FRELON Michał Szerszeń
F.U.H.SENNA Katarzyna Soćko
FUH WALTAR WALDEMAR KORYCKI
"GAR-MAR"CENTRUM OGRODNICZE Marcin Drewicz
"GATER" DŁUGOSZ Jan Grzegorz
GMINNA SPÓŁDZIELNIA SCH Trojanów z/s w Życzynie
GOSPODARSTWO ROLNE Karol Cichecki
GRZEGORZ DYDYK F.U.H."FOR-DREW
"HOMANIT POLSKA SP. Z O.O. i Spółka" Spółka Komandytowa
HURTOWNIA ART.SPOŻYWCZYCH Mirosław Witek
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
IZO-SYSTEM Daniel Gazda-Rosłaniec
JASTRZĘBSKI SYLWESTER "DES-HAUSE"
JAWOR TOCZYŁOWSCY WOJTECZKO SPÓŁKA JAWNA
JÓZEF ZBIGNIEW WÓJCIK "LETTE" P.P.-U.-H.
JP PROMIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K.
KARAWAN USŁUGI POGRZEBOWE Krystyna Sołdaj
KINGWOOD BARTŁOMIEJ KIEPAS
KOŁO ŁOWIECKIE NR 8 "Miot"
KORPALET PIOTR KORYCKI Piotr Korycki
KOSMA SP. Z O.O.
KRONOSPAN OSB SP. Z O.O.
KRZYSZTOF ROSA
LASPOL PW LUCYNA ZALEWSKA
MADERA MIROSŁAW MILKIEWICZ
MAREK TOMASIK Usługi Stolarskie TOMASIK
MARGO-TRANS Łukasz Chmiel
MARIUSZ SZATAŁOWICZ ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA
MATEO MATEUSZ SZELĄG
MEBLOMAX Rafał Kowalik
MKL-BUD Michał Lulis
NEO REKLAMY Kamil Komosa
N.T.H. SZCZEPAN SĘKAL
OBRÓBKA DREWNA Chraszcz Piotr
PAKDREW S.C. Czajka J.,Czajka Ł.
PARAFIA MB.SZKAPLERZNEJ w Górkach
P.H.U AUTO-SZCZĘCH Jacek Szczęch
PHU "BAL" SC Jan i Elżbieta Rusinowicz
P.H.U. "DREWMET" Włodarski Wojciech
PHU DREWRYS RYSZARD ROSŁANIEC
PHU "ULKAR" Krzysztof Kąkol
PIEKARNIA Baranowski Leszek
PIOTR WYRĘBEK DREWPOL
P.P.H.U"DREW-TRANS"EXPORT- IMPORT Wojciech Kwiatkowski
PPHU GRAFFIT Stanisław Guzewicz
PPHU - TYMOSZUK TOMASZ
P.P.H.U "WOODMAR" Dominika Domaszczyńska
P.P.U. GAMAX S.C. M. S. POGODA
PPUH "DARKORN" Janina Dobrewa
P P U H "DREWBIS" S.C. Z. Przerwa, A. Przerwa
P.P.U.H. "DREWPAL" D.P.P.Wilk s.c.
P.P.U.H. "ELJOT" Elżbieta Brzózy
PPUH "LASROL" ŚWIERCZ MARIUSZ
P.P.U.H. TRAK SP. Z O.O. T.KWAŚNIK, Z. PRZERWA
PRACOWNIA STOLARSKA EBENISTA Tomasz Koronka
PRZED.PRODUKCYJNO-HAND."EMAX" Małgorzata Kuczyńska
PRZEDSIĘB.HANDLOWO USŁUGOWE "AGA" Elżbieta Deja
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "ROMAR" ROMAN RYMKIEWICZ
PRZERÓB DREWNA Arkadiusz Kiepas
PUH AUTOKOMPLEKS J.A Wojtaś
P. U.-H. "DREWIMPEX" Wojciech Brzozowski
P.U.H. EKO SERWIS Arkadiusz Kalinowski
P.U.P.H "ROLDRZEW" Stanisław Czarnecki
P. W. DREW-MAR S. C. MICHALSKI MAREK, MICHALSKI MARCIN
PW "JARYS" S.C. JANINA GUT, JANUSZ GUT
RAFAŁ KOWALCZYK Usługi Stolarskie
RAFO RĘDZINIAK RAFAŁ
"REMBUD" Kazimierz Jasiński
ROBERT PANAS Zakład Drzewny
ROS-BUD Bogdan Rosa
RYCHLICA Zakład Usług Ślusarskich
SAG ELBUD GDAŃSK S.A.
SEMANI MAŁGORZATA ANISZKIEWICZ
"SILVA" Sp. z o.o.
SKLEJKA ORZECHOWO S.A.
"SKLEJKA - PISZ" PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY Małgorzata Górska
SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWY Ryszard Kawka
SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY Urszula Kawka
SKLEP SPOŻYWCZY Anna Miller
SOSNOWSKI PIOTR Gospodarstwo Sadownicze
SPECJALISTYCZNE GOSPODARSTWO SADOWNICZE
SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW im. Zygmunta Starego
SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH z/s w Trzemuszce
SPÓŁDZIELNIA USŁUG.PRODUKCYJNA "METROL"
SPRZEDAŻ DREWNA Tadeusz Kwiryng
STACJA PALIW "KAMA" Kazimierz Wiącek,Marek Żak s.c
STOLARSTWO DARIUSZ BŁACHNIO Dariusz Błachnio
STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. z o.o.
"SYL-DREW" Sylwia Delegacz - Michalik
TARTACZNICTWO I HANDEL DREWNEM s.c.
TARTAK LIPIEC Marcin Lipiec
TARTAK "OLCZYK" Olczyk Ludwik
TARTAK P.U.H "DARPOL" POCHEĆ Dariusz
TIP-TOP Leszek Parol
TRANS-DREW MIROSŁAW TĄMPOREK
"TRANS-TUR" TUREK WALDEMAR
UBOJNIA Z MASARNIĄ Tomasz Koryś
USŁ.TART.I HANDL.DREW. Adam Rosa
USŁUGI STOLARSKIE Stanisław Gac
USŁUGI TARTACZNE M.ŻOŁĄDEK Marlena Żołądek
USŁUGI TARTACZNE Sowa Andrzej
USŁUGOWO PROD.ZAKŁAD STOLARSKI Franciszek Adamiec
WALTIMBER Andrzej Waluś
WARSZAWSKIE KOŁO ŁOWIECKIE "ŚWIT"
WAVECUBE Andrzej Lewandowski
WOJSKOWE KOŁO ŁOWIECKIE NR 194 "Bażant"
"WOODPOL" WALDEMAR CZARNIECKI
WYRÓB LASEK INWAL.I NASAD.GUM. Usł.Stolar. C.Młot
ZAKŁAD BUDOWY I EKSPLOATACJI Urządzeń Wodociąg-Kanal.Sp.z.o
ZAKŁAD DRZEWNY S.C. T.Backiel, Z.Płaza
ZAKŁAD HANDLOWO USŁUGOWY Ewa Dadacz
ZAKŁAD HANDLOWY Witold Mucha
ZAKŁAD MASARSKI TUR S.C. Leonard i Paweł Siarkiewicz
ZAKŁAD POGRZEBOWY Krzysztof Dziubak
ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI ZAKOR Zaczek Tadeusz
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWY Piotr Radziszewski
ZAKŁAD PRODUKCYJNY DREWNA EXPORT. "DIANA" Jacek Rostek
ZAKŁAD PRODUK.USŁUGOWY KASSP Andrzej Kuk
ZAKŁAD STOLARKI BUDOWLANEJ PRO Grzegorz Boratyński
ZAKŁAD STOLARSKI ANNA DOBRZYŃSKA-SAŁEK
ZAKŁAD STOLARSKI P.SKWAREK Paweł Skwarek
ZAKŁAD STOLARSKI Sylwester Jabłoński
ZAKŁAD STOLARSKI T.KORYCKI Tomasz Korycki
ZAKŁAD STOLARSKI WIESŁAW DEJA Wiesław Deja
ZAKŁAD USŁUGOWO -HANDLOWY Janusz Grzegrzółka
ZAKŁAD USŁUGOWO - HANDLOWY Marchel Sławomir
ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY Tadeusz Pogoda
ZPD DREWNO DO OGRODU Edmund Marczak
ZPH DREWZBYT Kazimierz Majek
Z.P.U.H. DREWTRAK S.C. Sylwester Pyza, Krzysztof Pyza
ZPUH STOL-DOM CZERWIŃSCY
Z.U.H. JERZY KOT
ZUP WYRÓB ZRĄBKÓW WĘDZARNICZ. Trzaskowski G. i M. s.c.
2017 r.
A I M - TRAK Michał Nowakowski
ANBUD ANDRZEJ ŻURAWSKI
ARBOL S.C. P.P.U.H. J.Woźniak, M.Woźniak
ASKOP S.C. JOANNA ŁEBKOWSKA,SE JOANNA ŁEBKOWSKA
BARBARA RUŁKA USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE HANDEL I PRODUKCJA
BEDOK BEVERAGES POLSKA SP.ZO.O
CENTRUM REKR.ROZRYW.MEGA MUSIC Andrzej Goliszewski
CEZARY RUŁKA DREWNOLIT
CH.HILL. S.C.
DANIEL TOMASZUK POL-KRES Edwood
DAR-MA SP. Z O.O.
DARTEX Dariusz Naber
"DEKADENDRON" Andrzej Łada
DOMBAL Adam Ziółek
DRAGOSS WOOD TWORUS ROBERT
DREW-DOM JAROSŁAW GAJOWNICZEK DREW-DOM JAROSŁĄW GAJOWNICZEK
DREWLAND SPÓŁKA JAWNA Paś Roman, Paś-Stawirej Beata
"DREWMARK" Marek Woliński
DREWPOL ZOFIA ZIÓŁEK
DREW-STAL ŁUKASZ FLIS ŁUKASZ FLIS
"DREW-STOL" Mirosław Delegacz
"DREW-TRANS" ZBIGNIEW KOCON
EKO-FARMA ŻELECHÓW SP. Z O.O.
ESPRO JOANNA POLAK
EURO PARKETT Zbigniew Flaga
F H U "DACHMET" Stanisław Kozak
F.H.U. DRZEWIARZ Cichecki Sławomir
FIRMA HANDLOWA "DANWOOD" Danuta Wilk
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA CERKOM SP. J.ak
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWO TRANSP Wyrębek Jan
FIRMA PROD.HAND.USŁ."DREWPOL" Zając Henryk
FIRMA WIELOBRANŻ. DREWDOM MARCIN ŚWIERCZ
FPH BŁAŻEJ Stanisław Błażejczyk
FPHU BIOPOL Bogumiła Zając
FRELON Michał Szerszeń
FUH WALTAR WALDEMAR KORYCKI
GAJEWSKI PODŁOGI DREWNIANE SP. Z O.O. SP. K.
"GATER" DŁUGOSZ Jan Grzegorz
"GLOBAL" SERWIS PALET Paweł Wilczyński
GMINNA SPÓŁDZIELNIA SCH Trojanów z/s w Życzynie
GOSPODARSTWO OGROD.SADOWNICZE Jacek Gontarz
GOSPODARSTWO ROLNE Miszkurka Stefan
HOLZINDUSTRIE SCHWEIGHOFER GmbH
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
JASTRZĘBSKI SYLWESTER "DES-HAUSE"
JAWOR TOCZYŁOWSCY WOJTECZKO SPÓŁKA JAWNA
JONESBORO SP. Z O.O.
KAMIENIARSTWO PHU Dorota Flisek
KINGWOOD BARTŁOMIEJ KIEPAS
KONTRAKTOR PIOTR KRÓL
KORPALET PIOTR KORYCKI Piotr Korycki
KOSMA SP. Z O.O.
LAGUNA Helena Zając
LASPOL PW LUCYNA ZALEWSKA
MASTWOOD Adrian Koza
MATEO MATEUSZ SZELĄG
MC PLUS SP.Z O.O
MICHAŁ ŻMUDA Dębowa Ścieżka
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
NAPORTRAK Paweł Napora
N.T.H. SZCZEPAN SĘKAL
OBRÓBKA DREWNA Chraszcz Piotr
PAKDREW S.C. Czajka J.,Czajka Ł.
PHU "BAL" SC Jan i Elżbieta Rusinowicz
P.H.U. "DREWMET" Włodarski Wojciech
PHU DREWRYS RYSZARD ROSŁANIEC
PHU "ELKO-TRANSPORT" Józef Kobus
PHU TRANSPORT USŁUGI LEŚNE Barbara Szklarska
PHU "ULKAR" Krzysztof Kąkol
P.I.B. INSTALTECH-BIS Grzegorz Malinowski
PIEKARNIA Baranowski Leszek
PIOPAL Piotr Łękarski
PIOTR WYRĘBEK DREWPOL
P.P.H.U. "BARTOSZ" MAKOTA JACEK
P.P.H.U.T. "TRANS-TAR" Fryderyk Denkiewicz
PPHU - TYMOSZUK TOMASZ
P.P.H.U "WOODMAR" Dominika Domaszczyńska
P.P.U. GAMAX S.C. M. S. POGODA
PPUH "DARKORN" Janina Dobrewa
P P U H "DREWBIS" S.C. Z. Przerwa, A. Przerwa
P.P.U.H. "DREWPAL" D.P.P.Wilk s.c.
P.P.U.H. TRAK SP. Z O.O. T.KWAŚNIK, Z. PRZERWA
P.P.U.I H."WIMAR" Weśniuk Wiesław
PPU KOSTECKI
PRZED.PRODUKCYJNO-HAND."EMAX" Małgorzata Kuczyńska
PRZEDSIĘB.HANDLOWO USŁUGOWE "AGA" Elżbieta Deja
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "ROMAR" ROMAN RYMKIEWICZ
PRZEDS.PROD.HANDLOWO-USŁUGOWE VENUS Artur Klimczyk
PRZERÓB DREWNA Arkadiusz Kiepas
P. U.-H. "DREWIMPEX" Wojciech Brzozowski
P.U.H. EKO SERWIS Arkadiusz Kalinowski
RAFAŁ KOWALCZYK Usługi Stolarskie
RAFO RĘDZINIAK RAFAŁ
"RAMP-FAL" FUDAŁA Robert
ROS-BUD Bogdan Rosa
SEMANI MAŁGORZATA ANISZKIEWICZ
SKLEJKA ORZECHOWO S.A.
"SKLEJKA - PISZ" PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY Małgorzata Górska
SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWY Ryszard Kawka
SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY Urszula Kawka
SKLEP SPOŻYWCZY Anna Miller
SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW im. Zygmunta Starego
SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH z/s w Trzemuszce
SPÓŁDZIELNIA USŁUG.PRODUKCYJNA "METROL"
STEFANIUK MAREK ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA
STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. z o.o.
"SYL-DREW" Sylwia Delegacz - Michalik
TARCZYŃSKI KAZIMIERZ TARPOL Kazimierz Tarczyński
TARTACZNICTWO I HANDEL DREWNEM s.c.
TARTAK DREWNOHURT JAROSŁAW JEŻEWSKI
TARTAK "OLCZYK" Olczyk Ludwik
TARTAK-PIOTR OSIŃSKI
TARTAK PUH "PIO-DREW" Piotr Pocheć
T.P.U KOSTECKI
TRAK-DREW SC Krystyna Gałka i Damian Gałka
UBOJNIA Z MASARNIĄ Patrycja Koryś
UNIWERSYTET ROLNICZY im.Hugona Kołłątaja w Krakowie
USŁ.TART.I HANDL.DREW. Adam Rosa
USŁUGI KSERO Piotr Rozum
USŁUGI STOLARSKIE Wiesław Barcikowski
USŁUGI TARTACZNE Kazimierz Szczepaniak
USŁUGI TARTACZNE M.ŻOŁĄDEK Marlena Żołądek
USŁUGI TRANSPORTOWE MICHALAK Zbigniew
USŁUGI TRANSPORTOWE,PRODUKCJA TARCICY HANDEL I. Bukanowski
USŁUGI TRANS.SAM.CIĘŻ. ORAZ HAND.OBWOŹNY-OPAŁ
WOJSKOWE KOŁO ŁOWIECKIE NR 194 "Bażant"
WOJSKOWE KOŁO ŁOWIECKIE NR 313 "SOKÓŁ"
WYRÓB PARKIETU Kurłowska Alina
ZAKŁAD DRZEWNY S.C. T.Backiel, Z.Płaza
ZAKŁAD HANDLOWO USŁUGOWY Ewa Dadacz
ZAKŁAD HANDLOWY Witold Mucha
ZAKŁAD MASARSKI TUR S.C. Leonard i Paweł Siarkiewicz
ZAKŁAD MASARSKI ZADRÓŻNI Jolanta Zadróżna
ZAKŁAD MECHANIKI SPECJALISTYCZ Andrzej Mucha
ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI ZAKOR Zaczek Tadeusz
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWY Piotr Radziszewski
ZAKŁAD PRODUKCYJNY DREWNA EXPORT. "DIANA" Jacek Rostek
ZAKŁAD PRODUK.USŁUGOWY KASSP Andrzej Kuk
ZAKŁAD STOLARKI BUDOWLANEJ PRO Grzegorz Boratyński
ZAKŁAD STOLARSKI ANNA DOBRZYŃSKA-SAŁEK
ZAKŁAD STOLARSKI Dariusz Przerwa
ZAKŁAD STOLARSKI DOBRZYŃSCY S.C.
ZAKŁAD STOLARSKI Sylwester Jabłoński
ZAKŁAD STOLARSKI Teresa Dębecka
ZAKŁAD STOLARSKI T.KORYCKI Tomasz Korycki
ZAKŁAD STOLARSKI WIESŁAW DEJA Wiesław Deja
ZAKŁAD STOLARSKO BUDOWLANY STODOM Stoń Bogdan
ZAKŁAD USŁUGOWO -HANDLOWY Janusz Grzegrzółka
ZAKŁAD USŁUGOWO - HANDLOWY Marchel Sławomir
ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY Tadeusz Pogoda
ZAKŁADY DRZEWNE ZADOBRZE Sp. z o.o. Spółka komandytowa
ZAKŁADY PRZEMYSŁU SKLEJEK "BIAFORM" S.A.
ZPD DREWNO DO OGRODU Edmund Marczak
ZPH DREWZBYT Kazimierz Majek
ZPHU Andrzej Kokoszka
Z.P.U.H. DREWTRAK S.C. Sylwester Pyza, Krzysztof Pyza
ZPUH STOL-DOM Bogdan Czerwiński
ZP-U ZIEWIEC Grażyna
Z.U.H. JERZY KOT
Lista nie obejmuje danych osobowych osób fizycznych, które nabyły drewno, bez związku
z działalnością gospodarczą lub zawodową (jako konsumenci).
-
Przeczytano: Wniosek o udostępnienie informacji publicznej przez Nadleśnictwo Garwolin
Załączniki
- winmail.dat