Instytucja: 

ROZPRZA

 Monitoring: 

Polowania zbiorowe 2018

 Liczba listów: 

5

 Liczba spamu: 

0

 Status pierwszego wniosku: 

Otwarte

 Status ostatniego wniosku: 

Otwarte

 Otrzymano potwierdzenie: 

 Otrzymano odpowiedź: 

 Poddany kwarantannie: 

Treść

 • Wniosek o udostępnienie informacji publicznej przez krzysztof

  Na podstawie art. 61 Konstytucji RP wnoszę o udostępnienie informacji publicznej dotyczącej zaplanowanych terminów polowań zbiorowych zgłoszonych do gminy po 1 kwietnia 2018 roku na podstawie art. 42ab ust. 1 ustawy Prawo łowieckie, poprzez:

  1. wskazanie w formie edytowalnej (w treści wiadomości email, lub w pliku Word lub Excel) daty, godziny rozpoczęcia i zakończenia, oraz miejsca zaplanowanych polowań

  2. przesłanie treści wszystkich informacji przekazanych zgodnie z art. 42ab ust. 1 ustawy Prawo łowieckie przez dzierżawców albo zarządców obwodów łowieckich, w formie plików komputerowych (skanów).

  Ponadto wnoszę o:

  3. wskazanie miejsca (podstrony) na stronie internetowej urzędu gminy (w formie ścieżki adresu internetowego), gdzie są podawane (lub będą podawane) do publicznej wiadomości terminy rozpoczęcia i zakończenia oraz miejsca polowań zbiorowych, zgodnie z art. 42ab ust. 2 ustawy Prawo łowieckie

  4. wskazanie miejsca (podstrony) na stronie internetowej urzędu gminy (w formie ścieżki adresu internetowego), gdzie są podawane do publicznej wiadomości informacje o miejscu przechowywania książek ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym, zgodnie z art. 42b ust. 1e ustawy Prawo łowieckie

  Wnoszę o udostępnienie wskazanych informacji w formie elektronicznej, na adres e-mail {{EMAIL}}

  Krzysztof Wychowałek

 • Potwierdzenie doręczenia wiadomości (wyświetlono) - Wniosek o udostępnienie informacji publicznej przez ROZPRZA

  To jest potwierdzenie doręczenia wiadomości, która została wysłana na adres {{ email }}.

  Uwaga: To potwierdzenie doręczenia wiadomości oznacza tylko, że wiadomość została wyświetlona na komputerze adresata. Nie ma żadnej gwarancji, że treść tej wiadomości została przeczytana lub zrozumiana.

  Załączniki

 • informacja przez ROZPRZA

  Dzień dobry,

  w związku z wnioskiem z dnia 20.01.2019 r. przesyłam odpowiedź.

  pozdrawiam

  Małgorzata Wrzeszcz

  Załączniki

 • Re: informacja przez krzysztof

  Dziękuję za nadesłane dane.

  Uprzejmie proszę o informacje kiedy do strony http://rozprza.pl/2207/50/komunikaty-kol-lowieckich-tur-oraz-sokol.html datowanej na 11 stycznia zostało dodane pismo http://rozprza.pl/download//57152/doc00594220190129092037.jpeg, które wpłynęło do urzędu w dniu 15 stycznia.
  Informacja ta będzie wykorzystana w zawiadomieniu o możliwości popełnienia wykroczenia z art. 73 k.w., dlatego proszę o podanie dokładnej daty zamieszczenia tej informacji (jeśli to możliwe do ustalenia na podstawie logów serwera, również godziny).
  Proszę też o przesłanie kopii (skanu) obwieszczenia Wójta Gminy Rozprza zawiadamiającego o polowaniu zbiorowym zaplanowanym na dzień 27.01.2019 na terenie gminy Rozprza (miejscowości: Białocin, Niechcice, Truszczanek).

  z poważaniem,
  Krzysztof Wychowałek

  --
  Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła"
  ul. Zielona 27, 90-602 Łódź
  tel. 42 632 8118, 507 575 535

 • informacja przez ROZPRZA

  Dzień dobry,

  w związku z wnioskiem z dnia 29.01.2019 r. przesyłam odpowiedź.

  pozdrawiam

  P. Rogowska

  Załączniki