Instytucja: 

DMOSIN

 Monitoring: 

Polowania zbiorowe 2018

 Liczba listów: 

3

 Liczba spamu: 

0

 Status pierwszego wniosku: 

Otwarte

 Status ostatniego wniosku: 

 Otrzymano potwierdzenie: 

 Otrzymano odpowiedź: 

 Poddany kwarantannie: 

Znormalizowana odpowiedź

Treść

 • Wniosek o udostępnienie informacji publicznej przez krzysztof

  Na podstawie art. 61 Konstytucji RP wnoszę o udostępnienie informacji publicznej dotyczącej zaplanowanych terminów polowań zbiorowych zgłoszonych do gminy po 1 kwietnia 2018 roku na podstawie art. 42ab ust. 1 ustawy Prawo łowieckie, poprzez:

  1. wskazanie w formie edytowalnej (w treści wiadomości email, lub w pliku Word lub Excel) daty, godziny rozpoczęcia i zakończenia, oraz miejsca zaplanowanych polowań

  2. przesłanie treści wszystkich informacji przekazanych zgodnie z art. 42ab ust. 1 ustawy Prawo łowieckie przez dzierżawców albo zarządców obwodów łowieckich, w formie plików komputerowych (skanów).

  Ponadto wnoszę o:

  3. wskazanie miejsca (podstrony) na stronie internetowej urzędu gminy (w formie ścieżki adresu internetowego), gdzie są podawane (lub będą podawane) do publicznej wiadomości terminy rozpoczęcia i zakończenia oraz miejsca polowań zbiorowych, zgodnie z art. 42ab ust. 2 ustawy Prawo łowieckie

  4. wskazanie miejsca (podstrony) na stronie internetowej urzędu gminy (w formie ścieżki adresu internetowego), gdzie są podawane do publicznej wiadomości informacje o miejscu przechowywania książek ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym, zgodnie z art. 42b ust. 1e ustawy Prawo łowieckie

  Wnoszę o udostępnienie wskazanych informacji w formie elektronicznej, na adres e-mail {{EMAIL}}

  Krzysztof Wychowałek

 • Przeczytano: Wniosek o udostępnienie informacji publicznej przez DMOSIN

  Twoja wiadomość

  Do: {{ email }}
  Temat: Wniosek o udostępnienie informacji publicznej
  Wysłano: 24.01.2019 15:15

  odczytano w dniu 25.01.2019 08:10.

 • FW: Wniosek o udostępnienie informacji publicznej przez DMOSIN

  Witam,

  w odpowiedzi na wniosek o udostępnienie informacji publicznej, Urząd Gminy Dmosin przekazuje zakres żądanych informacji:

  Ad. 1 Informację w formie tabeli dołączonej do e-maila wykonano na podstawie informacji przekazanych przez koła łowieckie.

  Ad. 2 W załączeniu skany kalendarzy polowań przekazanych przez koła łowieckie.

  Ad. 3 Zgodnie z art. 42ab ust. 2 ustawy Prawo łowieckie terminy rozpoczęcia i zakończenia oraz miejsca polowań zbiorowych będą podawane do publicznej wiadomości na stronie bip.dmosin.pl w zakładce łowiectwo.

  Ad. 4 Informacje o miejscu przechowywania książek ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym, zgodnie z art. 42b ust. 1e ustawy Prawo łowieckie będą podawane do publicznej wiadomości na stronie bip.dmosin.pl w zakładce łowiectwo – do chwili obecnej dzierżawcy albo zarządcy obwodów łowieckich takich informacji nie przekazali do wójta.

  pozdrawiam

  Edyta Goździńska

  Urząd Gminy Dmosin

  Tel. 46 874 62 94

  Załączniki

  • TABELA_POLOWAŃ.docx
  • Skan_kalendarzy_polowań.pdf