Instytucja: 

BRANIEWO

 Monitoring: 

Polowania zbiorowe 2018

 Liczba listów: 

7

 Liczba spamu: 

0

 Status pierwszego wniosku: 

Otwarte

 Status ostatniego wniosku: 

Otwarte

 Otrzymano potwierdzenie: 

 Otrzymano odpowiedź: 

 Poddany kwarantannie: 

Treść

 • Wniosek o udostępnienie informacji publicznej przez krzysztof

  Na podstawie art. 61 Konstytucji RP wnoszę o udostępnienie informacji publicznej dotyczącej zaplanowanych terminów polowań zbiorowych zgłoszonych do gminy po 1 kwietnia 2018 roku na podstawie art. 42ab ust. 1 ustawy Prawo łowieckie, poprzez:

  1. wskazanie w formie edytowalnej (w treści wiadomości email, lub w pliku Word lub Excel) daty, godziny rozpoczęcia i zakończenia, oraz miejsca polowania.

  2. przesłanie treści wszystkich informacji przekazanych zgodnie z art. 42ab ust, 1 ustawy Prawo łowieckie przez dzierżawców albo zarządców obwodów łowieckich, w formie plików komputerowych (skanów).

  Ponadto wnoszę o:

  3. wskazanie miejsca (podstrony) na stronie internetowej urzędu gminy (w formie ścieżki adresu internetowego), gdzie są podawane (lub będą podawane) do publicznej wiadomości terminy rozpoczęcia i zakończenia oraz miejsca polowań zbiorowych, zgodnie z art. 42ab ust. 2 ustawy Prawo łowieckie

  4. wskazanie miejsca (podstrony) na stronie internetowej urzędu gminy (w formie ścieżki adresu internetowego), gdzie są podawane do publicznej wiadomości informacje o miejscu przechowywania książek ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym, zgodnie z art. 42b ust. 1e ustawy Prawo łowieckie

  Wnoszę o udostępnienie wskazanych informacji w formie elektronicznej, na adres e-mail {{EMAIL}}.

  Krzysztof Wychowałek

 • Przeczytane: Wniosek o udostępnienie informacji publicznej przez BRANIEWO

  To jest potwierdzenie dla wiadomości e-mail wysłanej przez Ciebie do
  <{{ email }}> o 2018-08-31 11:41

  To potwierdzenie mówi, że wiadomość została wyświetlona na komputerze
  adresata o2018-08-31 12:07

 • Re: Wniosek o udostępnienie informacji publicznej przez krzysztof

  Dzień dobry,
  Przypominam o upływającym terminie na udzielenie odpowiedzi na mój wniosek z dn. 31.08.2018
  z poważaniem,
  Krzysztof Wychowałek

  --
  Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła"
  ul. Zielona 27, 90-602 Łódź
  tel. 42 632 8118, 507 575 535

 • Przeczytane: Wniosek o udostępnienie informacji publicznej przez BRANIEWO

  To jest potwierdzenie dla wiadomości e-mail wysłanej przez Ciebie do
  <{{ email }}> o 2018-09-14 15:37

  To potwierdzenie mówi, że wiadomość została wyświetlona na komputerze
  adresata o2018-09-17 07:19

 • dotyczy udostępnienia informacji publinej na temat zaplanowanych terminów polowań zbiorowych w Gminie Braniewo. przez BRANIEWO

  Szanowny Panie,
  w związku z Pana zapytaniem drogą e-mail z dnia 31 sierpnia 2018r. dotyczącym udostępnienia informacji publicznej dotyczącej zaplanowanych terminów polowań zbiorowych informuję, iż:

  a.. dotyczy pkt. 1 - po 1 kwietnia 2018r. Urząd Gminy Braniewo nie otrzymał informacji o planowanych bądż prowadzonych polowaniach zbiorowych na terenie Gminy Braniewo;

  b.. dotyczy pkt. 2 - otrzymano plan polowań zbiorowych na sezon łowiecki 2017/2018 (scan ,,Plan polowań zbiorowych ,,Dzik" w Braniewie" sezon 2017/2018" oraz ,,Plan polowań zbiorowych ,,Dzik" w Ornecie sezon 2018/2019" - w załącznikach.

  c.. dotyczy pkt. 3 - na stronie Gminy Barniewo w zakładce: http://gminabraniewo.pl/cms/index.php/ogloszenia/1014-plan-polowan-zbiorowych znajdują się informacje dotyczące polowań zbiorowych sezonu 2017/2018 a kolejne informacje o planowanych polowaniach zbiorowych zostaną zamieszczone po otrzymaniu ,,Plan polowań zbiorowych sezon 2018/2019" od sekretarzy kół łowieckich. Z informacji telefonicznych otrzymanych od kół łowieckich plany polowań są w trakcie ustaleń a zostaną przesłane do Urzędu Gminy Braniewo w październiku 2018r. Po otrzymaniu ww. planów będą one systemtycznie umieszczane na stronie urzędu gminy.

  d.. dotyczy pkt. 4 - aktualnie na stronie internetowej nie jest dostępna informacja o miejscu przechowywania książek ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym a zgodnie z art. 42 b 1e. Prawo łowieckie niezwłocznie po otrzymaniu informacji od dzierżawcy albo zarządcy obwodu łowieckiego przekazane zostanie do informacji publicznej przez obwieszczenie i na stronie internetowej urzędu gminy miejscu przechowywania książki ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym oraz o sposobie udostępniania informacji zawartych w książce ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym i ich zakresie.

  Z poważaniem

  Eugeniusz Broniszewski

  Inspektor ds. OC i ZK Urzędu Gminy Braniewo

  Załączniki

 • Przeczytano: Wniosek o udostępnienie informacji publicznej przez BRANIEWO

  Załączniki

  • winmail_iV3Ycks.dat (nieskanowany) Skanuj
 • Przeczytano: Wniosek o udostępnienie informacji publicznej przez BRANIEWO

  Załączniki

  • winmail_fGWV0sE.dat (nieskanowany) Skanuj