Instytucja: 

PRZYBIERNÓW

 Monitoring: 

Polowania zbiorowe 2018

 Liczba listów: 

3

 Liczba spamu: 

0

 Status pierwszego wniosku: 

Otwarte

 Status ostatniego wniosku: 

 Otrzymano potwierdzenie: 

 Otrzymano odpowiedź: 

 Poddany kwarantannie: 

Treść

 • Wniosek o udostępnienie informacji publicznej przez krzysztof

  Na podstawie art. 61 Konstytucji RP wnoszę o udostępnienie informacji publicznej dotyczącej zaplanowanych terminów polowań zbiorowych zgłoszonych do gminy po 1 kwietnia 2018 roku na podstawie art. 42ab ust. 1 ustawy Prawo łowieckie, poprzez:

  1. wskazanie w formie edytowalnej (w treści wiadomości email, lub w pliku Word lub Excel) daty, godziny rozpoczęcia i zakończenia, oraz miejsca zaplanowanych polowań

  2. przesłanie treści wszystkich informacji przekazanych zgodnie z art. 42ab ust. 1 ustawy Prawo łowieckie przez dzierżawców albo zarządców obwodów łowieckich, w formie plików komputerowych (skanów).

  Ponadto wnoszę o:

  3. wskazanie miejsca (podstrony) na stronie internetowej urzędu gminy (w formie ścieżki adresu internetowego), gdzie są podawane (lub będą podawane) do publicznej wiadomości terminy rozpoczęcia i zakończenia oraz miejsca polowań zbiorowych, zgodnie z art. 42ab ust. 2 ustawy Prawo łowieckie

  4. wskazanie miejsca (podstrony) na stronie internetowej urzędu gminy (w formie ścieżki adresu internetowego), gdzie są podawane do publicznej wiadomości informacje o miejscu przechowywania książek ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym, zgodnie z art. 42b ust. 1e ustawy Prawo łowieckie

  Wnoszę o udostępnienie wskazanych informacji w formie elektronicznej, na adres e-mail {{EMAIL}}

  Krzysztof Wychowałek

 • Przeczytane: Wniosek o udostępnienie informacji publicznej przez PRZYBIERNÓW

  To jest potwierdzenie dla wiadomości e-mail wysłanej przez Ciebie do
  <{{ email }}> o 2018-09-25 13:26

  To potwierdzenie mówi, że wiadomość została wyświetlona na komputerze
  adresata o2018-09-26 10:34

 • Odpowiedź z Urzędu Gminy w Przybiernowie przez PRZYBIERNÓW

  Dzień dobry.
  W odpowiedzi na Państwa wniosek dotyczący udzielenia informacji o zaplanowanych terminach zbiorowych polowań zgłoszonych do tut. Urzędu po 1 kwietnia 2018 r., informuję, że po tym terminie do Urzędu Gminy w Przybiernowie wpłynął 1 kalendarz polowań zbiorowych, jednakże Koło Łowieckie zostało wezwane do uzupełnienie ww. kalendarza o elementarne informacje.
  Niezwłocznie po jego uzupełnieniu zostanie on opublikowany na stronie BIP Przybiernów pod adresem http://bip.przybiernow.pl/strony/menu/31.dhtml (utworzona zostanie zakładka: terminarz polowań zbiorowych).
  Pod ww. adresem udostępniona zostanie również terminy rozpoczęcia i zakończenia oraz miejsca polowań zbiorowych oraz informacje o przechowywaniu książek ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym zgodnie z art. 42 ustawy Prawo Łowieckie.
  Z poważaniem Łukasz Chojnacki Urząd Gminy w Przybiernowie tel. 531 594 868