Instytucja: 

SŁAWOBORZE

 Monitoring: 

Polowania zbiorowe 2018

 Liczba listów: 

3

 Liczba spamu: 

0

 Status pierwszego wniosku: 

Otwarte

 Status ostatniego wniosku: 

 Otrzymano potwierdzenie: 

 Otrzymano odpowiedź: 

 Poddany kwarantannie: 

Znormalizowana odpowiedź

Treść

 • Wniosek o udostępnienie informacji publicznej przez krzysztof

  Na podstawie art. 61 Konstytucji RP wnoszę o udostępnienie informacji publicznej dotyczącej zaplanowanych terminów polowań zbiorowych zgłoszonych do gminy po 1 kwietnia 2018 roku na podstawie art. 42ab ust. 1 ustawy Prawo łowieckie, poprzez:

  1. wskazanie w formie edytowalnej (w treści wiadomości email, lub w pliku Word lub Excel) daty, godziny rozpoczęcia i zakończenia, oraz miejsca zaplanowanych polowań

  2. przesłanie treści wszystkich informacji przekazanych zgodnie z art. 42ab ust. 1 ustawy Prawo łowieckie przez dzierżawców albo zarządców obwodów łowieckich, w formie plików komputerowych (skanów).

  Ponadto wnoszę o:

  3. wskazanie miejsca (podstrony) na stronie internetowej urzędu gminy (w formie ścieżki adresu internetowego), gdzie są podawane (lub będą podawane) do publicznej wiadomości terminy rozpoczęcia i zakończenia oraz miejsca polowań zbiorowych, zgodnie z art. 42ab ust. 2 ustawy Prawo łowieckie

  4. wskazanie miejsca (podstrony) na stronie internetowej urzędu gminy (w formie ścieżki adresu internetowego), gdzie są podawane do publicznej wiadomości informacje o miejscu przechowywania książek ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym, zgodnie z art. 42b ust. 1e ustawy Prawo łowieckie

  Wnoszę o udostępnienie wskazanych informacji w formie elektronicznej, na adres e-mail {{EMAIL}}

  Krzysztof Wychowałek

 • Przeczytano: Wniosek o udostępnienie informacji publicznej przez SŁAWOBORZE

  Twoją wiadomość

  Temat: Wniosek o udostępnienie informacji publicznej
  Do: {{ email }}
  Wysłaną: 2018-09-25 13:35:18

  Odczytano w dniu 2018-09-25 14:29:37

  Uwaga: To potwierdzenie dostarczenia wiadomości oznacza tylko, że wiadomość została wyświetlona na komputerze adresata. Nie ma żadnej gwarancji, że treść tej wiadomości została przeczytana lub zrozumiana.

 • (bez tematu) przez SŁAWOBORZE

  Dzień dobryW odpowiedzi na Pana wniosek o udostępnienie informacji publicznej dotyczącej zaplanowanych terminów polowań zbiorowych zgłoszonych do gminy po 1 kwietnia 2018r. informuję co następuje:
  1.Gmina Sławoborze nie posiada w formie edytowalnej informacji dotyczących zaplanowanych terminów polowań zbiorowych. Od kół łowickich informacje gmina otrzymuje w formie papierowej.
  2.Informacje przekazane zgodnie z art. 42 ab ust.1 ustawy Prawo łowieckie przez dzierżawców albo zarządców przesyłam w formie skanów - w załączniku.
  3.Informacje dotyczące zaplanowanych terminów polowań zbiorowych podawane są na stronie internetowej bip Sławoborze w zakładce - Koła łowieckie na terenie Gminy Sławoborze.
  4.Informacji o miejscu przechowywania książek ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym Gmina Sławoborze nie posiada.

  Sobierajski Jerzy insp. ds gospodarki nieruchomościami Urzad Gminy Sławoborze.

  Załączniki

  • 20180926113921303.pdf ( Nie wykryte ) Pobierz
  • 20180926113904441.pdf ( Nie wykryte ) Pobierz