'

Zadania

Treść

 • Przykładowy monitoring przez adobrawy

  Mauris porta aliquet nisl? Sed diam sapien, tempus sed vulputate ut, aliquam ut tortor. Sed elementum venenatis lacus non facilisis. Maecenas nisl sem, faucibus in neque at, scelerisque luctus augue. Donec id dictum ipsum? Vestibulum ac lobortis leo. Cras ullamcorper posuere mi vitae pretium. Ut tristique tempus felis; at ullamcorper lacus blandit at. Fusce eu nisl dui. Duis consequat nibh nullam.

  Dane przesłać proszę pod adres {{EMAIL}}.

  Z poważaniem,

 • Re: Przykładowy monitoring przez Przykładowa instytucja

  Przykładowa odpowiedź instytucji.

  2016-09-13 3:56 GMT+02:00 <sprawa-1@fedrowanie.siecobywatelska.pl>:

 • Re: Przykładowy monitoring przez Przykładowa instytucja

  Powtórna odpowiedź instytucji.

  2016-09-13 4:03 GMT+02:00 <naczelnik@jawnosc.tk>:

 • Zapytanie z Redakcji. przez Przykładowa instytucja

  <p>Dzień dobry,</p><p>Piszę do Państwa z gazety &#34;<i>Dzień Dobry </i>&#34; wydawanej w największych miastach Polski. W kolejnym wydaniu piszemy artykuł ściśle związany z Państwa branżą i chcielibyśmy aby pod artykułem znalazła się reklama firmy, z której usług nasi czytelnicy będą mogli skorzystać. Reklama będzie miała rozmiar 1/4 strony. <br/></p><p></p><p><!--StartFragment-->W przypadku zainteresowania, proszę o odpowiedź zwrotną wraz z numerem kontaktowym do Państwa. <br/></p><!--StartFragment--><pre class="moz-signature" cols="72">Z wyrazami szacunku,<br/><br/>Barbara Klimczak,<br/>Redaktor Gazety &#34;Dzień Dobry&#34;<br/>tel. 575 440 975<br/>www.gazetadziendobry.pl<br/>referencje: gazetadziendobry.pl/referencje/<br/></pre><!--StartFragment--><!--EndFragment--><!--StartFragment--><h6><i>W przypadku gdy nie chcą Państwo otrzymać podobnych maili w przyszłości proszę o kliknięcie w poniższy link <a href="http://vps265534.ovh.net/mailing/web/unsubscribed-customer/create?id=2634015&customer_id=963787&domain_id=17&key=5a2e3a6fae604">usuń mój email</a>,</i></h6>

 • Zapytanie z redakcji przez Przykładowa instytucja

  <p>Dzień dobry,</p><p>Piszę do Państwa z gazety &#34;<i>Dzień Dobry </i>&#34; wydawanej w największych miastach Polski. W kolejnym wydaniu piszemy artykuł ściśle związany z Państwa branżą i chcielibyśmy aby pod artykułem znalazła się reklama firmy, z której usług nasi czytelnicy będą mogli skorzystać. Reklama będzie miała rozmiar 1/4 strony. <br/></p><p></p><p><!--StartFragment-->W przypadku zainteresowania, proszę o odpowiedź zwrotną wraz z numerem kontaktowym do Państwa. <br/></p><!--StartFragment--><pre class="moz-signature" cols="72">Z wyrazami szacunku,<br/><br/>Barbara Klimczak,<br/>Redaktor Gazety &#34;Dzień Dobry&#34;<br/>tel. 575 440 975<br/>www.gazetadziendobry.pl<br/>referencje: gazetadziendobry.pl/referencje/<br/></pre><!--StartFragment--><!--EndFragment--><!--StartFragment--><h6><i>W przypadku gdy nie chcą Państwo otrzymać podobnych maili w przyszłości proszę o kliknięcie w poniższy link <a href="http://vps265534.ovh.net/mailing/web/unsubscribed-customer/create?id=2547259&customer_id=999418&domain_id=17&key=5a61adf945a0c">usuń mój email</a>,</i></h6>

 • Re: Re: Przykładowy monitoring przez adobrawy

  Przykładowa odpowiedź z strony

 • Test przez Przykładowa instytucja

  test

 • TEST przez Przykładowa instytucja

  TEST

 • TEST przez Przykładowa instytucja

  TEST

 • Analiza wyników dla strony fedrowanie.siecobywatelska.pl w Google przez Przykładowa instytucja

  Dzień dobry,

  Badając branżę znalazłem stronę fedrowanie.siecobywatelska.pl i dostrzegłem niewłaściwe ustawienia które wpływają na pozycje w wyszukiwarkach internetowych, a które można zoptymalizować.

  Na dzień dzisiejszy Państwa strona widoczna jest w Top50 Google na 8172 słów, w tym w na pierwszej stronie Google znajduje się 324 fraz kluczowych. Wynik ten można zdecydowanie ulepszyć optymalizując stronę do wymogów Google i pozycjonując ją w wyszukiwarkach internetowych.

  Z mojego wstępnego badania wynika także, że najprawdopodobniej Państwa strona internetowa notowała największy ruch w czerwcu 2019. Wtedy pozycje Państwa strony w Google były najlepsze.

  Zbadałem także podstawowe parametry strony jak na przykład:
  - Title
  - Description strony głównej
  Niestety nie są one dobrze wypełnione co na pewno źle wpływa na pozycje w wyszukiwarkach internetowych. Sugeruję możliwie szybko poprawić te parametry.

  Przykładowe słowa kluczowe i wyniki strony fedrowanie.siecobywatelska.pl z ostatnich tygodni:
  - e drewno - 56 pozycja
  - sąd rejonowy dla warszawy mokotowa - 79 pozycja
  - cedynia bez cenzury - 19 pozycja
  - um bytom - 35 pozycja
  - nieprzeczytane - 67 pozycja
  - so poznań - 15 pozycja

  Poniżej przedstawiam serwisy które pozycjonują się na podobne frazy co Państwo:
  - rejestr.io
  - wybory2018.pkw.gov.pl
  - bzp.uzp.gov.pl
  - stolarstwo.org
  - pwrz.pl
  - czaswlas.pl

  Mógłbym przesłać Państwu więcej szczegółów odnośnie promocji, w ramach której oferujemy 30 dni gratis z możliwością rezygnacji bez żadnych kosztów i zobowiązań.
  Oprócz tego mogę sprawdzić na jakie frazy kluczowe pozycjonują się konkurencyjne firmy. Proszę o podanie 2-3 stron które mam sprawdzić.

  Co się zmieni po zainwestowaniu w pozycjonowanie?
  * strona fedrowanie.siecobywatelska.pl będzie bardziej widoczna na głównych pozycjach w Google
  * będą Państwo generować dużą (ciągle rosnącą) liczbę wejść na stronę
  * strona fedrowanie.siecobywatelska.pl będzie w pełni zoptymalizowana i dostosowana do wytycznych Google
  * Klienci samodzielnie Państwa odnajdą
  * statystyki będą codziennie monitorowane i raportowane w Centrum Klienta

  Czy mógłbym wobec tego przesłać do Państwa ofertę z cennikiem i propozycją słów kluczowych? Jeżeli tak to proszę o odpowiedź na to zapytanie. Będę również zobowiązany za podanie mi Imienia.

  Jeśli nie to najmocniej przepraszam i nie zawracam głowy.

  Łączę pozdrowienia,
  Bartosz Posmyk

  Top Online Sp. z o.o. - Sp. k.
  ul. Klecińska 5B, lok. 11-12, 54-413 Wrocław,
  NIP: 8943136208, REGON: 382090903
  KRS: 0000763358
  www.toponline.pl