Instytucja: 

RADLIN

 Monitoring: 

Wniosek o zaprzestanie blokowania korespondencji

 Liczba listów: 

2

 Liczba spamu: 

0

 Status pierwszego wniosku: 

NIEWYSŁANY

 Status ostatniego wniosku: 

 Otrzymano potwierdzenie: 

 Otrzymano odpowiedź: 

 Poddany kwarantannie: 

Znormalizowana odpowiedź

Treść

 • Odpowiedź na Wniosek o zaprzestanie blokowania korespondencji [Sprawa#S.1431.00015.2024] przez RADLIN
  Ocena LLM: A) email jest odpowiedzią z RADLIN i zawiera odpowiedzi na pytania z wniosku o informację publiczną.

  Dokumenty: S.KW.00065.2024
  Znak sprawy: S.1431.00015.2024
  Rej. koresp. wych.: RKW.003604.2024
  Wysłane przez: Piotr Absalon

  Szanowni Państwo,
  Odpowiadając na Państwa wniosek (poniżej) informujemy, że Państwa adres/adresy IP ani Wasza domena w ramach której działa poczta nie znajdowały się wcześniej ani nie znajdują się aktualnie na czarnej liście antyspam na naszym serwerze pocztowym, co mogło by spowodować blokowanie Waszych wiadomości. To, że otrzymaliśmy Wasze pismo e-mailem z jednego z Waszych adresów potwierdza nasze ustalenia w sprawie braku blokady o jakiej wspomniano w otrzymanym piśmie.
  Uzupełniając powyższe informujemy, że nie mamy wpływu na inne listy antyspamowe (oprócz naszej własnej). Jeżeli Wasze adresy znajdują się na takich listach to nie możemy podjąć żadnych działań w tym zakresie aby poprawić sytuację.

  Z poważaniem,
  Piotr Absalon
  Sekretarz Miasta Radlin

  Szanowni Państwo,
  Wnosimy o usunięcie wykorzystywanego przez nasz system informatyczny numeru IP, tj. 185.243.31.151 z czarnej listy nadawców poczty email oraz dodanie go do listy białej.
  Korespondencja emailowa, jaką kierujemy do Urzędu z poziomu naszego systemu informatycznego, jest automatycznie odrzucana. Powód podany w komunikacie odrzucenia tłumaczy to obecnością naszego IP/domen na tzw. czarnej liście.
  Z tego powodu sprawna komunikacja z Urzędem w ramach prowadzonych przez nas działań jest utrudniona, ponieważ musimy prowadzić osobną korespondencję poza naszym systemem informatycznym.
  Jednocześnie, jak można łatwo sprawdzić, nasze IP i nasze domeny mają bardzo wysoki pozytywny ranking w publicznie dostępnych indeksach, oceniających pod kątem zaufania.
  Prosimy o odpowiedź na adres:
  > {{ email }}
  Z up. Zarządu
  Michał Zemełka
  --
  Administratorem Państwa danych osobowych zbieranych i przetwarzanych przez Urząd Miasta Radlin w korespondencji e-mail, jest Burmistrz Radlina z siedzibą w Radlinie przy ul. Józefa Rymera 15. Pełną informację dot. zasad przetwarzania danych osobowych można uzyskać na stronie internetowej Miasta Radlin pod adresem https://radlin.pl/zpdo
  Wysłano z systemu FINN 8 SQL

  Załączniki

  • weryfikacja.xml
  • watchdog_blokady.pdf.xades
  • weryfikacja.xsl
  • watchdog_blokady.pdf