Treść

 • Zapraszamy do bezpłatnej Szkoły Inicjatyw Strażniczych przez AgnieszkaP

  Dzień dobry,
  rozpoczęliśmy rekrutację do Szkoły Inicjatyw Strażniczych, która w tej edycji jest dedykowana m.in. do mieszkańców Państwa województwa.
  W związku z tym, bardzo proszę o zamieszczenie informacji o rekrutacji na Państwa stronie internetowej, w mediach społecznościowych, a jeżeli to możliwe rozesłanie również do lokalnych organizacji pozarządowych. Rekrutacja trwa do 5 grudnia, dlatego prosimy o publikację informacji w terminie od 8 listopada do 5 grudnia.

  Informacja do zamieszczenia: https://siecobywatelska.pl/wp-content/uploads/2021/11/Rekrutacja-do-SIS-2021_info-prasowa.docx

  Więcej informacji na stronie: www.siecobywatelska.pl/sis

  Zapraszamy także na webinarium o roli watchdogów: https://webinar.getresponse.com/QJPh5/lokalnie-dociekliwi---o-jawnosci-i-roli-watchdogow-w-polsce, które odbędzie się 23 listopada o godzinie 19.
  Prosimy o odpowiedź na adres {{EMAIL}}

 • Potwierdzenie doręczenia wiadomości (wyświetlono) - Zapraszamy do bezpłatnej Szkoły Inicjatyw Strażniczych przez SŁAWKÓW

  To jest potwierdzenie doręczenia wiadomości, która została wysłana na adres um@slawkow.pl.

  Uwaga: to potwierdzenie doręczenia wiadomości oznacza tylko, że wiadomość została wyświetlona na komputerze adresata. Nie ma żadnej gwarancji, że treść tej wiadomości została przeczytana lub zrozumiana.

  Załączniki

  • MDNPart3_Q8drml4.txt (nieskanowany) Skanuj
 • Szkoła Inicjatyw Strażniczych przez SŁAWKÓW

  Dzień dobry,

  uprzejmie informuję, że ogłoszenie dotyczące rekrutacji ukazało się ma
  stronie internetowej UM Sławków.

  https://www.slawkow.pl/rekrutacja-do-szkoly-inicjatyw-strazniczych

  Z wyrazami szacunku,

  Krzysztof Kozieł

  rzecznik prasowy UM Sławków