Namysłów, dnia 18 października 2017 r.
Nadleśniczy Nadleśnictwa Namysłów
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Namysłów
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14A
46-100 Namysłów
Adresat / Strona:
Stowarzyszenie Sieć Obywatelska
Watchdog Polska
ul. Ursynowska 22/2
sprawa-3286Qfedrowanie.siecobywatelska.pl
ODPOWIEDŹ
NA WNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ
Szanowni Państwo,
w odpowiedzi na przesłany pocztą elektroniczną wniosek o udostępnienie informacji
publicznej z dnia 24.08.2017 r. godz. 17.26, udostępniam częściowo żądane informacje.
W pozostałym zakresie uprzejmie informuję, że została wydana decyzja od odmowie
udostępnienia informacji publicznej, która zostanie doręczona odrębnie.
Ad 1.
W latach 2015, 2016 i2017 (do dnia złożenia wniosku) w Nadleśnictwie Namysłów
pozyskano drewno w ilości:
. 2015 r. — 102 175,32 m*
„ 2016 r. — 98 644,32 m”
. 1.1.2017 do 31.8.2017 r. — 65 766,64 m*
Ad 2.
Drewno pozyskane w Nadleśnictwie Namysłów w poszczególnych latach zostało zbyte
podmiotom, których firmy wskazujemy poniżej:
Strona 1 z 13
2015 r.
SOLIDEX LUCYNA I MICHAŁ ALBERT Spółka Jawna
"SILVA" Sp. zo.o.
ZAKŁAD STOLARSKI MAREK ZAREMBA
PRODUKCJA PALET - HANDEL I _ USŁUGI ZBIGNIEW DZIEMBOWSKI
PRODUKCJA OPAKOWAŃ DREWNIANYCH RADOSŁAW ŁUSZCZEK
ELTER TERESA LACH TADEUSZ LACH SPÓŁKA JAWNA
WYRÓB PALET | ELEMENTÓW DREWN. KUPNO-SPRZED.STANISŁAW KOFEL
PPHU "JOKPOL" Józef Kołodziej
P.P.H.U.EUREX JANUSZ I DANUTA .Kędzia Sp.Jawna
ZPH PATEKS TERESA PASZKO
PPUH "DOMEL" S.J. ZPCH Zbigniew, Jacek, Tomasz Dobień
FIRMA HANDLOWA "KAR" Henryk Szeliga
ZAKŁAD STOLARSKI DAMIAN ŚWITAŁA
P.D.U.H. "DREWPOL" MARIA I STANISŁAW PARZONKA
NTS WAJNERT SP.J.
PPHU "GALDREW" PAWEŁ GAŁKA
KODREWEX SP Z O.O.- GOMUNICE
"KOŁPOL" STOLARSTWO PROD-USŁUG IWONA SKIBA
ZAKŁAD STOLARSKI "STOLMEB" JAN TOMALIK
PPUH "GABI-JERCZYŃSCY"SP.JAWNA
"MARKO"S.C. Marek Stolecki, Marek Wróbel
PPHU "BEATA" BEATA SZYMAŃSKA JAROSŁAW SZYMAŃSKI
PPHU "DARPAL" IMPORT-EXPORT DARIUSZ GRACZ
TARFOR STANISŁAW GUZIK
ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ MIROSŁAWA SOŚNICKA
ŚPP-U "PRIMEX" SPÓŁKA JAWNA Rojek Marek
ZAKŁAD USŁUG MECHANIZACYJNYCH JERZY SUSARSKI
ZAKŁAD USŁUGOWY "JESION" MARZENA PIERUŃ
TARTACZNICTWO WALBURGA KOCEK
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY Barbara Krzywaźnia
TARTAK | TRANSPORT S.C. JACEK GŁĄB I WSPÓLNICY
P.P.H.U."DREWOL"EXPORT-IMPORT W.Woliński
P.P.H.U GAMBEX EXPORT-IMPORT Michał Gołąbek
PRZED.WIELOBRANŻOWE"DREW-TRANS IWONA JARZĄB
FABR.MEBLI WER-SAL KACZOROWSCY spółka jawna
ZAKŁAD TARTACZNY RYSZARD KEMPA
OMAN SP. Z O.O.
TARTAK WITKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
ZAKŁAD STOLARSKI "STOLMEX" Agata Tomalik
"KABEX" M I K BOGUNIA SPÓŁKA JAWNA
PPHU MAJ RENATA MLOSTEK
ZAKŁAD PROD.USŁ.HANDLOWY Andrzej TYC
WITOLD SOBIERAJ SOB-PAL
TARTAK TYBLE SP.Z.0.0
ZAKŁAD WYTWARZANIA OKLEIN S.C. JANUSZ KĘDRA, IWONA KĘDRA
FREY-AMON MARIANNE
Strona 2 z 13
FABRYKA MEBLI BENIX KACZOROWSCY SPÓŁKA JAWNA
PIOTRKOWSKIE ZAKŁADY PRZEMYSŁU SKLEJEK Sp.z o.o.
PRZEDS.BUDOWL.PROD.USŁUG.HAND. SŁOWOBUD S.C. J.T.i P.Słociak
Z.P.H.U. "GAWRONIUK" Sebastian Gawroniuk
Z.P.H.U.BEMIKS Wysota Bernadeta
POD I POZOST ELEMENT. Z DREWNA Kusiński Waldemar
P.P.H.U.I|MPORT-EXPORT Grzegorz Podgórski
ZPHU "DREWPACK" ZBIGNIEW GARNCAREK
ZAKŁAD PROD.HANDLOWO-USŁUGOWY MIROSŁAW PRZYBYŁEK
PRZERÓB DREWNA _ Arkadiusz Kiepas
"ELKO'SP.Z O.O.IMPORT EKSPORT International Transport
DESTRAL SP.J. W. SZYPORTA M.ŁABĘDZKI W.ŁABĘDZKI
P.H-U-T. "CHAŁUPKA" CHAŁUPKA STANISŁAW
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO- HANDLOWY KIEDOS HENRYK
Z.P.H.U. "WŁODEK" PAWEŁ WŁODEK
Z.U-P TARTAK USŁ. TRANSP.-MAS RAJMUND WENGEL
PPUH MAT-TAR SPÓŁKA JAWNA Matuszkiewicz Władysław, Dorota
PPHU"PAREX" Andrzej Paroń
P.P.H.U."EUROPAX"EKSPORT- IMPORT Krzysztof Fiłka
DREWLAND SPÓŁKA JAWNA Paś Roman, Paś-Stawirej Beata
TARTAK BRZOZA JAROSŁAW GÓRNY
P.H.U. "ROTEX" Roman Dzięcielski
W.P.H. ADAMUS Andrzej Adamus
"ROPEZ" FABRYKA MEBLI Robert i Aneta Poszwa S.J.
P.P.H.U. "BARTOSZ" MAKOTA JACEK
STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. zo.o.
P.P.H.U."MIBET" Wysota Mirosław
PPH HANDEL I PRODUKCJA PALET Grzegorz Jangas
LECH-POL LESŁAW PSUJA
PPHU "DREWNED" _ Niedźwiedzki Wiesław
TARTAK BURKIETOWICZ S.C. M.B. Burkietowicz
"PALATOM" PHPU Arkadiusz Tomczyk
GRZEGORZ WIECZOREK PPH " "WIECZOREK" GRZEGORZ WIECZOREK
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DREWNA Cierniak Tomasz
"DREBSZOK-DREWPOL"SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
P.P.H.U. TOMPAL Tomasz Kusiński
P.P.H.U. "PLANSON"HOŁÓWKA Barbara Hołówka
ENFOREST SP.Z O.O.
TARTAK SPÓŁKA CYWILNA _ D. Brodhnicki,M. Brodnicki
SZYKUŁA IRENEUSZ IRAS
PUPH TARTAK ' Burkietowicz Marek
"LIMAT" SP. ZO.O.
MACIEJ PYRAK PPHU PARTNER
ZYGMUNT DOBROWOLSKI OBRÓBKA DREWNA "TARTAK" SKŁAD OPAŁOWY
FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA "FENIKS - TARTAK" GRZEGORZ STR
ZAKŁAD STOLARSKO-TARTACZNY _ R.WINECKI I WSPÓLNICY SP.JAWNA
PPHU"DARMAR" JAKÓBCZYK Jakóbczyk Dariusz
TARTAK "DUDA" KRZYSZTOF DUDA
Strona 3 z 13
ANDRZEJ SZALA PPH FOREX
P-STWO HANDLOWO-USŁUGOWE "DREWMAL" s.c.
TARTAK ADAM ŚWIGOŃ | TOMASZ ŚWIGOŃ S.C.
USŁUGI I PRODUKCJA STOLARSKA Grzegorz Pietrzak
G.J.S-FIRMA PROD. USŁ.GALIŃSKI GRZEGORZ,SYLWESTER, JACEK
MIROSŁAW SOBIERAJ ZAKŁAD PRODUKCJI PALET
PRODUKCJA OPAKOWAŃ DREWNIANYCH Sławomir Malinowski
Z.P.H.U. KONOPKA SPÓŁKA JAWNA
"EUROPOL" SPÓŁKA JAWNA Jarosław Zadka, Robert Zadka
DROZDOWSKA TERESA F.P.U.H. "CARGO"
FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWA TARTAK ZAKRZÓW MAREK BARAN
FABRYKA PODŁÓG BIADKI Spółka z o.o.
SKŁAD OPAŁU KRZYSZTOF STODOŁA
PPHU'KUP-POL"EKSPORT-IMPORT.
ZAKŁ. STOL.-TAPICERSKI "RODAN" Roman Małecki
ŁUKASZ KOPEK AUTO-DREW
Z.U.P.H. Marek Sobieraj
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH FEDERPOL Grzegorz Federowicz
P.P.U.H.EXPORT-IMPORT ADAMSKI Waldemar
PRODUKCJA PALET I OPAKOWAŃ DREWNIANYCHStanisław Posiewała
ZAKŁAD CIESIELSKI JERZY Jerczyński
ZHU SMREK ANTONI RAPACZ
PIERUCKI PAWEŁ PRZEDSIĘBIOR. PRODUKCYJNO-HANDLOWE
P.H.U.'SUSZENIE DREWNA" S.C. J.G.B.KUSZERSKI
P.P.H.U."MIBET"S.C. B.Wysota,M.Wysota
DREWNEX ' Konrad Jaskulski
Z.P.U.H. ANDRZEJ ŁUGOWSKI
P.P.H.U."STAHPOL" Wanda Janas
PPHU "EX-PAL" " PRZYBYLSKI DARIUSZ
P.P.H.U. / Bartosz Wróbel
P.P.H.U. "NOW-PAL" Janusz Nowak
DREWNEX Agata Jaskulska
KU-DA DREW
DAWID GAJDZIK FIRMA WIELOBRANŻOWA "GAJ-DREW"
"DREW-MIK" Paweł Mikołowski
ZAKŁAD STOLARSKI "Jankowski8 Jankowska "S.C.
WŁADYSŁAW KOCÓJ "DARMET"
F H-P-U "KODREW" S.C. Z.T.P.Kokosińscy
P.P.H.U. MARBO MARZENA SIKORSKA
PINUS Elżbieta Kubak
ROBERT DENDERA AGRODREW
USŁUGI LEŚNE-ZRĘBKOWANIE WIOLETA BŁASZCZYK
WAJNERT MEBLE spółka z o.o. S.K.A
"A.LIS I SYNOWIE - TARTAK I"
P.P.H.U. "DREX-POL" IMP.-EXP. SPEDYCJA - BOGDAN KURZAJ
ZAKŁAD TARTACZNY KLENIEWSKI WALDEMAR
"TOMEX" Wiertelak Tomasz
ZAKŁAD STOLARSKI "ISKRA" Anna Smorawska
Strona 4 z 13
ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY "LEŚNIK" Jacek Świrta
DSO SP. Z O.O.
"DAREX" ZPHU Aneta Stochniałek
SKLEJKA ORZECHOWO S.A.
KLAUSNER HOLZ SACHSEN GMBH
KRES-PAL "KAROL PSUJA
USŁUGI TRANSPORTOWE KRZYSZTOF NOGALA
V8B FLAMY BLOCK SP.Z O.O.
TARTAK LEMPA SPÓŁKA JAWNA
FIRMA "KORA" Lupa Rafał
DREW-MAX Dariusz Poczta
"ROJEK" SP.JAWNA A.ROJEK- Tumulec,D.Rojek,M.Rojek
MONTEX Andrzej Kasprzak
JAN - KAR Karol Poprawski
PRODUKCJA, HANDEL I USŁ.TARTACZ Głowacki K.,Głowacki E. s.c.
BOGACZ DREW TOMASZ BOGACZ
RAFO RĘDZINIAK RAFAŁ
WALUŚ ZENON-PPUH "WAL-DREW"
ROBERT HULAK FIRMA "HULAK"
MARKUS PRZEDSIĘB.WIELOBRANŻOWE J.M.Sajewicz
"DENI"FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA Janina Deniusz
PROD.WIĘŹBY DACHOWEJ Janusz Łukasiewicz
JANUSZ BREJ P.P.H.-T
PPHU LIBRA Tadeusz Polaczuk
P.P.H.U. DOMAR MAREK ORZEŁEK
GOLDEN FLAME SP Z O.O.
PPUH "OPTIMA" IMPORT-EKSPORT PIOTR JURKOWSKI
SCHODY CHUDZIŃSKI Piotr Chudziński
FPUH DRACO SC Marek i Jerzy Janiczak
P.P.H.U. "SKALEC" SKALEC JÓZEF
PRUS DARIA PPUH "TOP-PAL"
„FRAM-POL" SP.Z.0.0
P.P.H DREWNOPAK SP.Z O.O.
PPHU DREWIERZ8EURO-NAFTOPOL Lucyna Wierzbicka
UNI-TRAK Irena Oleksak
ZODREW NOGALA SPÓŁKA JAWNA
P-STWO WIELOBRANŻOWE AWERS Andrzej Wylęga
TRANSPORT CIĘŻAROWY Stanisław Kaczor
ZAKŁAD USŁUGOWO-BUDOWLANY MALIK MAREK
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH Marek Pluta
DREWHAND Mateusz Skiba
TELMEX SPÓŁKA Z O.O.
SOR-DREW S.A.
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
OLMA Andrzej Kosatka
PPUH "SĘCZEK" Mieczysław Zembol
PALMART MARTA OKNIAŃSKA
P.P.H.U. "KAROX" KRZYSZTOF OLSZEWSKI
Strona 5 z 13
"G-RAB" S.C. TARTAK
TRAK-POL Adam Gałka
FPHU "DREWBUD" Wiesław Gałka
WESST "MIRAŻ" JADWIGA Jakubiak
"MONIMEX" Monika Zadka
NOBLES INVERSIONES SPÓŁKA Z O.O.
ELJON SPÓŁKA JAWNA Kazimierz Jonczyk
PPUH "LASROL" ŚWIERCZ MARIUSZ
TARTAK "ROSA" $.C. ROSIŃSKI PRZEMYSŁAW I MARCIN
P.P.U.H. "SANDERS" Monika Kalachurska
ZAKŁAD USŁUGOWO- BUDOWLANY ALINA MALIK
PPHU GAWIN MIROSŁAW
ANOVIS ŁUKASZ BUDA
USŁUGI TRANSPORTOWE Piędzioch Grzegorz
DREW-POL Wioleta Piegońska
"PALDREX" - RYSZARD GÓRECKI
PFLEIDERER PROSPAN S.A.
SKLEJKA - EKO S.A.
PGL LP ZAKŁAD TRANSPORTU I SPEDYCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH
ZBIGNIEW ŚPIEWAK ZAKŁ. DRZEWNY DREW-ZBYCH Prod. Hand. Usł.
PRODUKCJA OPAKOWAŃ DREWNIANYCH MAREK MALINOWSKI
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
ZAKŁAD PRODUKCJI PALET JAN PIERZCHAWKA
FHPU "ARTPAL" JERZY MALINOWSKI
2016 r.
"DAREX" ZPHU Aneta Stochniałek
"DREBSZOK-DREWPOL"SPÓŁKA Z _ OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
"DREW-MIK" Paweł Mikołowski
"ELKO"SP.Z O.O.IMPORT EKSPORT International Transport
"GAMBEX" S.C. Tomasz , Michał Gołąbek
"KABEX" M I K BOGUNIA SPÓŁKA JAWNA
"KOŁPOL" STOLARSTWO PROD-USŁUG IWONA SKIBA
"LIMAT" SP. Z O.O.
"PALDREX" - RYSZARD GÓRECKI
"ROPEZ" FABRYKA MEBLI Robert i Aneta Poszwa S.J.
"SAMPOL-PALETY" Adam Ciomek
"SANTI" DOROTA KALETA
"SILVA" Sp.zo.o.
"ST MIRCZAK" Sławomir Mirczak
"TOMEX" Wiertelak Tomasz
„FRAM-POL" SP.Z.O.O
A.LIS I SYNOWIE - TARTAK II
ANDRZEJ SZALA PPH FOREX
BAD SPÓŁKA Z O.O.
BIOMASS PL SP. ZO.O.
CIEPEŁKO DRE. KOMIN. I OPAŁOWE Filip Ulbrych
Strona 6 z 13
DAWID GAJDZIK FIRMA WIELOBRANŻOWA "GAJ-DREW"
DESTRAL SP.J. W. SZYPORTA ' M.ŁABĘDZKI W.ŁABĘDZKI
DREWHAND Mateusz Skiba
DREWLAND SPÓŁKA JAWNA Paś Roman, Paś-Stawirej Beata
DREW-MAX Dariusz Poczta
DREWNEX Agata Jaskulska
DREWNEX Konrad Jaskulski
DREWZET "Dorota Ziętek"
DROZDOWSKA TERESA F.P.U.H. "CARGO"
ECCO WOOD SP. ZO.O.
ELTER TERESA LACH TADEUSZ LACH SPÓŁKA JAWNA
F H-P-U "KODREW"S.C. Z.T.P.Kokosińscy
FABR.MEBLI WER-SAL KACZOROWSCY spółka jawna
FABRYKA MEBLI BENIX KACZOROWSCY SPÓŁKA JAWNA
FABRYKA PODŁÓG BIADKI Spółka z o.o.
FHPU "ARTPAL" JERZY MALINOWSKI
FIRMA "KORA" Lupa Rafał
FIRMA "LAS - POL" Beata Adamus
FIRMA HANDLOWA "KAR" Henryk Szeliga
FIRMA HANDLOWA SŁAWOMIR Siwik
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA Antoni Zając
FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWA TARTAK ZAKRZÓW MAREK BARAN
FREY-AMON MARIANNE
GLOB-STAR SP.Z O.O. Jerzy Mamos
GRABEX SP. ZO.O.
GRZEGORZ WIECZOREK PPH "WIECZOREK" GRZEGORZ WIECZOREK
KAZIMIERZ SOBIERAJ P.P.H. IMPORT-EXPORT
KODREWEX SP Z O.O.- GOMUNICE
KRONOSPAN OSB SP. ZO.O.
ŁUKASZ KOPEK AUTO-DREW
MACIEJ PYRAK PPHU PARTNER
MAGATH SP. Z O.O.
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
OMAN SP. Z O.O.
PPHU'"PAREX" Andrzej Paroń
P.D.U.H. "DREWPOL" MARIA I STANISŁAW PARZONKA
P.H.U. "ROTEX" Roman Dzięcielski
P.H-U-T. "CHAŁUPKA" CHAŁUPKA STANISŁAW
P.P.H.U GAMBEX EXPORT-IMPORT Michał Gołąbek
P.P.H.U. "BARTOSZ" MAKOTA JACEK
P.P.H.U. "NOW-PAL" Janusz Nowak
P.P.H.U. "PLANSON"HOŁÓWKA _ Barbara Hołówka
P.P.H.U. JAKÓBCZAK GRZEGORZ
P.P.H.U. MARBO /" MARZENA SIKORSKA
P.P.H.U. TOMPAL Tomasz Kusiński
P.P.H.U.'DREWOL'"EXPORT-IMPORT W.Woliński
P.P.H.U."EUROPAX"'EKSPORT- _ IMPORT Krzysztof Fiłka
P.P.H.U."MIBET" Wysota Mirosław
Strona 7 z 13
P.P.H.U."MIBET"S.C. B.Wysota,M.Wysota
P.P.H.U."STAHPOL" Wanda Janas
P.P.H.U.DREW-POL Kazimierz Misiek
P.P.U.H.EXPORT-IMPORT ADAMSKI Waldemar
PFLEIDERER PROSPAN S.A.
PGL LP ZAKŁAD TRANSPORTU I SPEDYCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH
PIERUCKI PAWEŁ PRZEDSIĘBIOR. PRODUKCYJNO-HANDLOWE
PINUS Elżbieta Kubak
PP-H EKSPORT-IMPORT Tomasz Łuszczek
PPH HANDEL I PRODUKCJA PALET Grzegorz Jangas
PPH HENRYK CHRABAŃSKI
PPHU "BEATA" BEATA SZYMAŃSKA JAROSŁAW SZYMAŃSKI
PPHU "BRATPOL" Grzegorz Łuszczek
PPHU "DARPAL" IMPORT-EXPORT DARIUSZ GRACZ
PPHU "GALDREW" PAWEŁ GAŁKA
PPHU "JOKPOL" Józef Kołodziej
PPHU DREWIERZ8EURO-NAFTOPOL Lucyna Wierzbicka
PPHU GAWIN MIROSŁAW
PPHU"DARMAR" JAKÓBCZYK Jakóbczyk Dariusz
PPHU"KUP-POL'EKSPORT-IMPORT.
PPUH "DOMEL" S.J. ZPCH Zbigniew,Jacek, Tomasz Dobień
PPUH "GABI-JERCZYŃSCY"SP.JAWNA
PPUH "KROBEX" SŁAWOMIR KONIECZNY
PRO-DREWEX SP. Z O.O
PRODUKCJA OPAKOWAŃ DREWNIANYCH MAREK MALINOWSKI
PRODUKCJA OPAKOWAŃ DREWNIANYCH RADOSŁAW ŁUSZCZEK
PRODUKCJA OPAKOWAŃ DREWNIANYCH Sławomir Malinowski
PRODUKCJA PALET - HANDEL I USŁUGI ZBIGNIEW DZIEMBOWSKI
PRODUKCJA PALET I OPAKOWAŃ DREWNIANYCHStanisław Posiewała
PRODUKCJA,HANDEL I USŁ.TARTACZ Głowacki K.,Głowacki E. s.c.
PRODUKCJA-HANDEL HALINA SALAMON
PRZEDS.BUDOWL.PROD.USŁUG.HAND. SŁOWOBUD S.C. J.T.i P.Słociak
PRZEDS.WIELOBRANŻ."WIŚNIEWSKI" Spółka Jawna
PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNE _NOVOECO Rafał Nowak
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ERWIN RECLIK
PRZETWÓRSTWO DREWNA I HANDEL OPAK.DREW.ZADKA WALDEMAR
P-STWO HANDLOWO-USŁUGOWE "DREWMAL" s.c.
PWD PALISADA ZOFIA ALBERT
RAFO ' RĘDZINIAK RAFAŁ
ROBERT ŁYCZAK DREWNO OPAŁOWE I KOMINKOWE MARO
SKLEJKA - EKO S.A.
SKLEJKA ORZECHOWO S.A.
SKŁAD OPAŁU KRZYSZTOF STODOŁA
SOLIDEX LUCYNA I MICHAŁ ALBERT Spółka Jawna
STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp.zo.o.
SZYKUŁA IRENEUSZ IRAS
ŚPP-U "PRIMEX" SPÓŁKA JAWNA Rojek Marek
TARFOR STANISŁAW GUZIK
Strona 8 z 13
TARTACZNICTWO WALBURGA KOCEK
TARTAK "ROSA" S.C. ROSIŃSKI PRZEMYSŁAW I MARCIN
TARTAK ADAM ŚWIGOŃ I TOMASZ ŚWIGOŃ S.C.
TARTAK BRZOZA JAROSŁAW GÓRNY
TARTAK DRZEWNY JERZY EBIŚ
TARTAK I TRANSPORT S.C. JACEK GŁĄB I WSPÓLNICY
TARTAK POPIELÓW S.C. D.S.WIERZBICCY
TARTAK SPÓŁKA CYWILNA D. Brodnicki, M. Brodnicki
TARTAK TYBLE SP.Z.O.O
TARTAK WITKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
TARTRANS Dawid Trzciński
TRAK-DREW SC Krystyna Gałka i Damian Gałka
UNIVERS TRONIX Potyrała Mariusz
USŁUGI I PRODUKCJA STOLARSKA Grzegorz Pietrzak
USŁUGI LEŚNE-ZRĘBKOWANIE WIOLETA BŁASZCZYK
USŁUGI OG.BUD. HANDEL-PROD. "BOŻEK" BOŻEK TADEUSZ
USŁUGI TRANSPORTOWE KRZYSZTOF NOGALA
V8B FLAMY BLOCK SP.Z O.O.
W.P.H. ADAMUS Andrzej Adamus
WIESŁAW BUJAK "BUKPOL"
WITOLD SOBIERAJ SOB-PAL
WŁADYSŁAW KOCÓJ "DARMET"
WOLDREW S.A.
WYRÓB ELEMENTÓW DREWNIANYCH Ryszard Wolarz
WYRÓB PALET I ELEMENTÓW DREWN. KUPNO-SPRZED.STANISŁAW KOFEL
WYTWÓRNIA ELEMENTÓW SKLEJKOWYC "ZAWMAK'-Zygmunt Owczarek
Z.P.H.U. "WŁODEK" PAWEŁ WŁODEK
Z.P.H.U. JERZY PRZYBYŁEK
Z.P.H.U. KONOPKA SPÓŁKA JAWNA
Z.P.H.U.BEMIKS Wysota Bernadeta
Z.P.U.H. ANDRZEJ ŁUGOWSKI
Z.U.P.H. Marek Sobieraj
Z.U-P TARTAK USŁ. TRANSP.-MAS RAJMUND WENGEL
ZAKŁAD PROD.HANDLOWO-USŁUGOWY MIROSŁAW PRZYBYŁEK
ZAKŁAD PRODUK.-USŁUGOWO-HANDL. Paweł Ziętek
ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ MIROSŁAWA SOŚNICKA
ZAKŁAD PRODUKCJI PALET JAN PIERZCHAWKA
ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY "LEŚNIK" Jacek Świrta
ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY Waldemar Gorzkowski "WALPAK"
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY Barbara Krzywaźnia
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY Zbigniew Kosatka
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO- HANDLOWY KIEDOS HENRYK
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DREWNA _ Cierniak Tomasz
ZAKŁAD STOLARSKI "Jankowskia Jankowska "S.C.
ZAKŁAD STOLARSKI DAMIAN ŚWITAŁA
ZAKŁAD STOLARSKI PIOTR KUKUŁKA
ZAKŁAD STOLARSKI "STOLMEB" JAN TOMALIK
ZAKŁAD STOLARSKI "STOLMEX" Agata Tomalik
Strona 9 z 13
ZAKŁAD STOLARSKI MAREK ZAREMBA
ZAKŁAD STOLARSKO-TARTACZNY R.WINECKI I WSPÓLNICY SP.JAWNA
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH Marek Pluta
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH FEDERPOL Grzegorz Federowicz
ZAKŁAD USŁUG MECHANIZACYJNYCH JERZY SUSARSKI
ZAKŁAD USŁUGOWO- BUDOWLANY ALINA MALIK
ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY ZBIGNIEW OLSZEWSKI
ZAKŁAD WYTWARZANIA OKLEIN S.C. JANUSZ KĘDRA, IWONA KĘDRA
ZBIGNIEW KŁOBUT - PPHU IM-EKS ZIBEKS Zbigniew Kłobut
ZBIGNIEW ŚPIEWAK ZAKŁ. DRZEWNY DREW-ZBYCH Prod. Hand. Usł.
ZPHU "DREWPACK" ZBIGNIEW GARNCAREK
ZYGMUNT DOBROWOLSKI OBRÓBKA DREWNA "TARTAK" SKŁAD OPAŁOWY
2017r.
MAREK GŁĄB P.P.H.U. "TARSTOL"
"DAREX" ZPHU Aneta Stochniałek
"DREW-MIK" Paweł Mikołowski
"ELKO"SP.Z O.O.IMPORT EKSPORT International Transport
"GAMBEX" S.C. Tomasz , Michał Gołąbek
"KOŁPOL" STOLARSTWO PROD-USŁUG IWONA SKIBA
"LIMAT" SP. Z O.O.
"MARKO"S.C. Marek Stolecki, Marek Wróbel
"PALDREX" - RYSZARD GÓRECKI
"POL-DREWNO" EDMUND ZBIREK
"ROJEK" SP.JAWNA A.ROJEK- Tumulec,D.Rojek,M.Rojek
"SILVA" Sp. zo.o.
"ST MIRCZAK" Sławomir Mirczak
"TOMEX" Wiertelak Tomasz
"WIĄZARY BURKIETOWICZ" SPÓŁKA JAWNA
„FRAM-POL" SP.Z.O.O
ANDRZEJ SZALA PPH FOREX
B4D SPÓŁKA Z O.O.
DACHY - TARTAK Roman Krawczyk
DESTRAL SP.J. W. SZYPORTA " M.ŁABĘDZKI W.ŁABĘDZKI
DREW PAW Paweł Pietrzak
DREWHAND Mateusz Skiba
DREW-MAX Dariusz Poczta
DREWNEX Agata Jaskulska
DREWNEX Konrad Jaskulski
ELJON SPÓŁKA JAWNA Kazimierz Jonczyk
ELTER TERESA LACH TADEUSZ LACH SPÓŁKA JAWNA
ENVUN PAWEŁ JANOSZEK
EWA KOPEK - TARTAK SZYMEK
F H-P-U"KODREW"S.C. Z.T.P.Kokosińscy
F.H.U. PARTNER
FABR.MEBLI WER-SAL KACZOROWSCY spółka jawna
FABRYKA MEBLI BENIX KACZOROWSCY SPÓŁKA JAWNA
Strona 10 z 13
FABRYKA PODŁÓG BIADKI Spółka z o.o.
FHPU "ARTPAL" JERZY MALINOWSKI
FIRMA HANDLOWA "KAR" _ Henryk Szeliga
FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWA TARTAK ZAKRZÓW MAREK BARAN
FORENDA SPÓŁKA Z O.O.
FREY-AMON MARIANNE E-ATU
GOLDEN FLAME SP Z O.O.
GRABEX SP. Z O.O.
HOLKAN DREWNO KOMINKOWE OPAŁOW Hieronim Molka
HOLZINDUSTRIE SCHWEIGHOFER GmbH E-DE
JP PROMIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.k.
KAZIMIERZ SOBIERAJ P.P.H. IMPORT-EXPORT
KĄDZIELA-GOSPODARKA LEŚNA _ Kądziela Marek
KODREWEX SP Z O.O.- GOMUNICE
ŁUKASZ KOPEK AUTO-DREW
MACIEJ PYRAK PPHU PARTNER
MAGATH SP. Z O.O.
MEBLE DOKTÓR TADEUSZ DOKTÓR
MIROSŁAW SOBIERAJ ZAKŁAD PRODUKCJI PALET
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
MRUGAŁA Dawid
NASYCALNIA PODKŁADÓW SP.Z O.O.
OMAN SP. Z O.O.
OMAN SP. Z O.O.
PPHU'"PAREX" Andrzej Paroń
P.D.U.H. "DREWPOL" MARIA I STANISŁAW PARZONKA
P.H.U. "ROTEX" Roman Dzięcielski
P.H.U.' SUSZENIE DREWNA" S.C. J.G.B.KUSZERSKI
P.H.U.P. JANIK BOGUSŁAW JANIK
P.H-U-T. "CHAŁUPKA" CHAŁUPKA STANISŁAW
P.P.H.U GAMBEX EXPORT-IMPORT Michał Gołąbek
P.P.H.U. "BARTOSZ" MAKOTA JACEK
P.P.H.U. "BOREX"'EXPORT-IMPORT Ryszard Fiłka
P.P.H.U. "DREX-POL" IMP.-EXP. SPEDYCJA - BOGDAN KURZAJ
P.P.H.U. "PLANSON"HOŁÓWKA _ Barbara Hołówka
P.P.H.U. DOMAR MAREK ORZEŁEK
P.P.H.U. MARBO " MARZENA SIKORSKA
P.P.H.U. TOMPAL Tomasz Kusiński
P.P.H.U."MIBET" Wysota Mirosław
P.P.H.U."MIBET"S.C. B.Wysota,M.Wysota
P.P.H.U."STAHPOL" Wanda Janas
P.P.U.H. "SANDERS" Monika Kalachurska
PFLEIDERER POLSKA SP. Z O.O.
PGL LP ZAKŁAD TRANSPORTU | SPEDYCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH
PGL LP ZAKŁAD TRANSPORTU | SPEDYCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH
PHU EXPORT - IMPORT Piotr Puchała
PIERUCKI PAWEŁ PRZEDSIĘBIOR. PRODUKCYJNO-HANDLOWE
POD I POZOST ELEMENT. Z DREWNA Kusiński Waldemar
Strona 11 z 13
PPH HANDEL I PRODUKCJA PALET Grzegorz Jangas
PPH."LISTWPOL" S.C. mgr inż.Robert i Sławomir Gaj
PPHU "BEATA" BEATA SZYMAŃSKA JAROSŁAW SZYMAŃSKI
PPHU "DARPAL" IMPORT-EXPORT DARIUSZ GRACZ
PPHU "DREWNED" Niedźwiedzki Wiesław
PPHU "GALDREW" PAWEŁ GAŁKA
PPHU "JOKPOL" Józef Kołodziej
PPHU DREWIERZ8SEURO-NAFTOPOL Lucyna Wierzbicka
PPHU"DARMAR" JAKÓBCZYK Jakóbczyk Dariusz
PPHU"KUP-POL'EKSPORT-IMPORT.
PPU KOPGARD SPÓŁKA Z O.O.
PPUH "DOMEL" S.J. ZPCH Zbigniew, Jacek, Tomasz Dobień
PPUH "GABI-JERCZYŃSCY"SP.JAWNA
PPUH KALPOL Daniel Kalachurski
PPUH MAT-TAR SPÓŁKA JAWNA Matuszkiewicz Władysław, Dorota
PRODUKCJA OPAKOWAŃ DREWNIANYCH MAREK MALINOWSKI
PRODUKCJA OPAKOWAŃ DREWNIANYCH RADOSŁAW ŁUSZCZEK
PRODUKCJA OPAKOWAŃ DREWNIANYCH Sławomir Malinowski
PRODUKCJA PALET - HANDEL I USŁUGI ZBIGNIEW DZIEMBOWSKI
PRODUKCJA PALET I OPAKOWAŃ DREWNIANYCHStanisław Posiewała
PRZED.WIELOBRANŻOWE"DREW-TRANS IWONA JARZĄB
PRZEDS.WIELOBRANŻ."WIŚNIEWSKI" Spółka Jawna
PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNE NOVOECO Rafał Nowak
PRZERÓB DREWNA _ Arkadiusz Kiepas
P-STWO HANDLOWO-USŁUGOWE "DREWMAL" s.c.
PWD PALISADA ZOFIA ALBERT
RAFO RĘDZINIAK RAFAŁ
SKLEJKA - EKO SIA.
SKLEJKA ORZECHOWO S.A.
SKŁAD OPAŁU KRZYSZTOF STODOŁA
SOLIDEX LUCYNA I MICHAŁ ALBERT Spółka Jawna
STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. z 0.0.
SZYKUŁA IRENEUSZ IRAS
TARFOR STANISŁAW GUZIK
TARTACZNICTWO WALBURGA KOCEK
TARTAK "ROSA" S.C. ROSIŃSKI PRZEMYSŁAW I MARCIN
TARTAK I TRANSPORT S.C. _ JACEK GŁĄB I WSPÓLNICY
TARTAK SPÓŁKA CYWILNA D. Brodnicki,M. Brodnicki
TARTAK TYBLE SP.Z.O.O
TARTAK WITKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
TRAK-DREW SC ' Krystyna Gałka i Damian Gałka
TRAK-POL Adam Gałka
USŁUGI I PRODUKCJA STOLARSKA Grzegorz Pietrzak
USŁUGI LEŚNE-ZRĘBKOWANIE WIOLETA BŁASZCZYK
USŁUGI TRANSPORTOWE KRZYSZTOF NOGALA
V8B FLAMY BLOCK SP.Z O.O.
W.P.H. ADAMUS Andrzej Adamus
WAJNERT MEBLE spółka z o.o. S.K.A
Strona 12 z 13
WITOLD SOBIERAJ SOB-PAL
WŁADYSŁAW KOCÓJ "DARMET"
WOLDREW SIA.
WYRÓB PALET I ELEM. DREWN. GRZEGORZ NIEDŹWIEDZKI
WYRÓB PALET I ELEMENTÓW DREWN. KUPNO-SPRZED.STANISŁAW KOFEL
Z. P. H. "DZIADEK" Danuta Dziadek
Z. P.U.H. EKSPORT - IMPORT Karol Gołdyn
Z.P.D. TARTAK LEONHARD Marian
Z.P.H.U. "GAWRONIUK" Sebastian Gawroniuk
Z.P.H.U. "WŁODEK" PAWEŁ WŁODEK
Z.P.H.U. JERZY PRZYBYŁEK
Z.P.H.U. KONOPKA SPÓŁKA JAWNA
Z.P.H.U.BEMIKS Wysota Bernadeta
Z.P.U.H. ANDRZEJ ŁUGOWSKI
Z.U.P.H. Marek Sobieraj
ZAKŁ. STOL.-TAPICERSKI "RODAN" Roman Małecki
ZAKŁAD PROD.HANDLOWO-USŁUGOWY MIROSŁAW PRZYBYŁEK
ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ MIROSŁAWA SOŚNICKA
ZAKŁAD PRODUKCJI PALET JAN PIERZCHAWKA
ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY "LEŚNIK" Jacek Świrta
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY Barbara Krzywaźnia
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO- HANDLOWY KIEDOS HENRYK
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DREWNA _ Cierniak Tomasz
ZAKŁAD STOLARSKI "Jankowskia Jankowska "'S.C.
ZAKŁAD STOLARSKI DAMIAN ŚWITAŁA
ZAKŁAD STOLARSKI "ISKRA" Anna Smorawska
ZAKŁAD STOLARSKI "STOLMEB" JAN TOMALIK
ZAKŁAD STOLARSKI MAREK ZAREMBA
ZAKŁAD STOLARSKO-TARTACZNY R.WINECKI I WSPÓLNICY SP.JAWNA
ZAKŁAD TARTACZNY KLENIEWSKI WALDEMAR Spółka Jawna
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH Marek Pluta
ZAKŁAD USŁUG MECHANIZACYJNYCH JERZY SUSARSKI
ZBIGNIEW ŚPIEWAK ZAKŁ. DRZEWNY DREW-ZBYCH Prod. Hand. Usł.
ZODREW NOGALA SPÓŁKA JAWNA
ZPHU "DREWPACK" ZBIGNIEW GARNCAREK
ZYGMUNT DOBROWOLSKI OBRÓBKA DREWNA "TARTAK" SKŁAD OPAŁOWY
Lista nie obejmuje danych osobowych osób fizycznych, które nabyły drewno, bez związku
z działalnością gospodarczą lub zawodową (jako konsumenci).
NADLEŚNICZY
NADLEŚN. pa"
Pawęł Ba
Strona 13 z 13