LP) Nadleśnictwo Świdwin
Świdwin, dnia 23.10.2017r.
SA. 0172.15.2017.RJ
Stowarzyszenie Sieć Obywatelska
Watchdog Polska
ul. Ursynowska 22/2
02-605 Warszawa
sprawa-3420Qfedrowanie.siecobywatelska.pl
ODPOWIEDŹ
NA WNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ
Szanowni Państwo,
W odpowiedzi na przesłany pocztą elektroniczną wniosek o udostępnienie informacji
publicznej z dnia 24.08.2017 r. godz.17:26, udostępniam częściowo żądane informacje.
W pozostałym zakresie uprzejmie informuję, że została wydana decyzja od odmowie
udostępnienia informacji publicznej, która zostanie doręczona odrębnie.
Ad 1.
W latach 2015, 2016 i2017 (do dnia złożenia wniosku) w Nadleśnictwie Świdwin
pozyskano drewno w ilości:
- 2015 r. — 138 247,13 m*,
- 2016 r. — 136 852,97 m3,
- 01.01.2017 do 31.8.2017 r. — 86 873,45 m».
Ad 2.
Drewno pozyskane w Nadleśnictwie Świdwin w poszczególnych latach zostało zbyte
w poszczególnych latach podmiotom, których firmy wskazujemy w załączniku nr 1 do
niniejszej odpowiedzi.
Lista nie obejmuje danych osobowych osób fizycznych, które nabyły drewno, bez
związku z działalnością gospodarczą lub zawodową (jako konsumenci).
Nadleśnictwo Świdwin, ul. Szczecińska nr 58, 78-300 Świdwin
tel.: +48 94-365-26-52, fax: +48 94-365-25-79, www.swidwin.szczecinek.lasy.gov.pl
e-mail: swidwinQszczecinek.lasy.gov.pl
Załącznik nr 1 do odpowiedzi
Odbiorcy drewna w Nadleśnictwie Swidwin w latach 2015-17
Odbiorcy drewna w 2015 r.
ZESPÓŁ SKŁADNIC LASÓW PAŃSTWOWYCH
PPHIU "ELDAGRAN" S.C. T.Rzepnikowski M.Ziemiński
"DREWEXIM" SPÓŁKA Z O.O.
FIRMA USŁ HANDL KOS KOSTRZEWA Janusz
KRONOSPAN SZCZECINEK SP. Z O.O.
PRZED.PROD.USŁUGOWO-HANDLOWE Walerian Grzegorz Fabich
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE Dariusz Czajka
ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ "Tartak" Józef Nowakowski
KLON SPÓŁKA AKCYJNA
GRYFSKAND SP. Z O.O. ZAKŁAD NR 1
PPUH'"EKSPORT-IMPORT CYGAN ADAM
[TARTACZNICTWO OHL ANDRZEJ
PAUBA STANISŁAW - PRZEDSIĘBIORSTWO "POL-OFLIS"
SPÓŁDZIELNIA EKSPLOATACYJNA "MEWA"
"AGNES" A.PIETRZYKOWSKA-CZARNAI G.CZARNY SPÓŁKA JAWNA.
(ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA USŁUGI TARTACZNE - MARIUSZ MISZCZAK.
INTERNATIONAL PAPER-KWIDZYN sp.z 0.0.
ANDRZEJ POPENDA ZPDIUTIL.
"POMERANIAN TIMBER" S.A.
FIRMA WIELOBRANZOWA "OLEX-TRANS"
P.P.H. EXPORT-IMPORT B.i R.Bodnar "DREW-TRANS"S.J.
LASEL SP. Z O.O.
BERGS TIMBER GRANSJO AB
ARTUR KOZERA ZAKŁAD PRZEMYSŁU DRZEWNEGO "JUART"
P.P.U. NORDTECHNIK Spółka z 0.0.
KPPD-SZCZECINEK S.A.
DREW-POL P.P.U.H. Zdzisław Chełstowski
PRODUKCJA HANDEL USŁUGI"IB" ŚWIERCZ, ŁABĄDŹ SPÓŁKA JAWNA
ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA Jan Wolicki
(ZUL I PD DREWPOL DRAWSKO Genowefa i Jerzy Kowalscy S.C.
EKO-TRAK SP.J. Krystyna, Zenon Miszczyszyn
STEICO SP. Z O.O.
P.P.H.U.INTER-ARIMAR Arkadiusz Swirski
KJB KRZYSZTOF BAŁAMĄCEK
[ZAKŁAD STOLARSKO - TARTACZNY Jan Rakowski
[TARTAK BURKIETOWICZ S.C. M.B. Burkietowicz
HEBAN DOMY Z DREWNA SP.Z O.O.
STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. z 0.0.
"SILVA" Sp. z 0.0.
SWISS KRONO GMBH
USŁUGI LEŚNE I TRANSPORT MARIUSZ CHŁOPECKI
ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA w Rzecku
OZEN SP. Z O.O.
ZPHU"LEMAR" s.c. R.W. Lemański
DREWBUD WROŃSCY S.C. Maciej Wroński, Jakub Wroński
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI DRZEWNEJ "SALIX" SP. Z O.O.
ZAKŁAD USŁUGOWY LASPOL PRZEMYSŁAW CHŁOPECKI
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA Piotr Szczerba
PPHU ANNA-PAL Anna Orłowska
MASTERS-HOLDING Radosław Koczwara
"HOLZWIL" WOJCIECH WILENTO
(ZAKŁAD TARTACZNO-STOLARSKI Małgorzata Dziadek
GM S.C. Piotr Gońda, Mariusz Miszczuk
GÓŻDŹ Grzegorz
[ZAKŁADY DRZEWNE"POLDAN"EKSPORTIMPORT Zygmunt Kroplewski
CCY - KOŁCZYGŁOWY Sp. zo.o.
NORTHWOOD BRONISŁAW MISIKONIS
LUDWIK STYL Jacek Twarót
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWEAnta Anna Karpińska
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA"DRWALEJAROSŁAW JAŹWIŃSKI
DUNSTER POLSKA SP. Z O.O.
FIRMA KORBUTOWICZ BOGDAN KORBUTOWICZ
STANDREW S.A.
[TRAK-DREW ŚC Krystyna Gałka i Damian Gałka
PPUH "ZBWJ" S.C. B.ZAKONEK I J.CIECKO
PTHU "KNIEJA"MARCIN KOSTRZEWA Marcin Kostrzewa
ZPHU DREWNOBUD Maria Dzieńkowska
FIRMA HANDLOWA"ARKA" WIESŁAW MARIAN SYNIEC
MARCIN CZARNIK Zakład Wielofunkcyjny
TARTAK ŚREM Komorowski Ludwik
KOR MAG MAGDALENA BAGIŃSKA P.U.H. Export- Import
ZAKŁAD WYROBÓW Z DREWNA"AG-MA"Mirosław Szoć
ZPHU "DRAWEX" Wiesław Dzieńkowski
SPRINGER Krzysztof Springer
TARTAK DRAWNO Tomasz Zienda
FIRMA PRODUK.-USŁUGOWA Arkadiusz Barański
PPHU ROBERT SMOLSKI Smólski Robert
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
TRANSPORT CIĘŻAROWY Grzenkowicz Witold
PPU DREWOS Paweł Bieganik
ENGIE BIOENERGIA Sp. z 0.0.
PATRIA-TOP SP. Z O.O.
HOLZINDUSTRIE TEMPLIN GMBH
PRZEDIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE WACŁAW KRAKOWIAK.
BUDO-SPRZĘT Krzysztof Lisiecki
DREW-DACH USŁUGOWY ZAKŁAD TARTACZNO-STOLARSKI
Z.P.H. "ED-GRA" G. Szyca, E. Szyca
JP PROMIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄODPOWIEDZIALNOŚCI
NATURE SP. Z O.O.
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
"DREWSTAL" Przemysław Beńko
"KACZKAN" ZAKŁ.PROD.DRZEWNEJ Józef Kaczkan Spółka Jawna
Z.P.U.H.WOŹNIAK, IWASZKO Przerobu Drewna Sp.C.
CHOSZCZ STEFAN ZAKŁAD STOLARSKI
KAR-PLAT TROTY Eugeniusz Ludwikowski
P-P-H-U "GÓRAL" KOWALCZYK TADEUSZ
PUH, WYWÓZ SUROWCA TARTACZNEGOZ LASU Sikora Jan
"SMOL-MAR" H-U-P MARIOLA SMOLINSKA-TOWAREK
"MGJ" - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ) ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
"DARDREW" DARIUSZ MASZTALERZ
DREW PAW Paweł Pietrzak
"PIEDREW TARTAK" Józef Pietrzak
B8D SPÓŁKA Z O.O.
SPÓŁDZIELNIA ROLNIKÓW INDYWID. ROLNIK"
ZAKŁAD STOLARSKI "Jankowskia. Jankowska "S.C.
F.P.H. JAN-POL PŁOSKI JANUSZ Spółka jawna
ZAKŁAD PRZEM.DRZEW.MATUSIAK Leszek Matusiak
Odbiorcy drewna w 2016 r.
[ZESPÓŁ SKŁADNIC LASÓW PAŃSTWOWYCH
PPHIU "ELDAGRAN" S.C. T.Rzepnikowski M.Ziemiński
"DREWEXIM" SPÓŁKA Z O.O.
FIRMA USŁ HANDL KOS KOSTRZEWA Janusz
KRONOSPAN SZCZECINEK SP. Z O.O.
PRZED.PROD.USŁUGOWO-HANDLOWE Walerian Grzegorz Fabich
ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ "Tartak" Józef Nowakowski
KLON SPÓŁKA AKCYJNA
GRYFSKAND SP. Z O.O. ZAKŁAD NR 1
TARTACZNICTWO OHL ANDRZEJ
PAUBA STANISŁAW - PRZEDSIĘBIORSTWO "POL-OFLIS"
SPÓŁDZIELNIA EKSPLOATACYJNA "MEWA"
"AGNES" A.PIETRZYKOWSKA-CZARNAI G.CZARNY SPÓŁKA JAWNA.
INTERNATIONAL PAPER-KWIDZYN sp.z 0.0.
ANDRZEJ POPENDA ZPDIUTIL
"POMERANIAN TIMBER" S.A.
FIRMA WIELOBRANZOWA "OLEX-TRANS"
P.P.H. EXPORT-IMPORT B.i R.Bodnar "DREW-TRANS'S.J.
LASEL SP. Z O.O.
BERGS TIMBER GRANSJO AB
ARTUR KOZERA ZAKŁAD PRZEMYSŁU DRZEWNEGO "JUART"
P.P.U. NORDTECHNIK Spółka z 0.0.
Z-D PRZET.SUR.DRZEW."JODŁA II"Krzysztof Kobyłt
"EOREST " SPÓŁKA Z O.O.
KPPD-SZCZECINEK S.A.
"HOMANIT POLSKA SP. Z O.O. i Spółka" Spółka Komandytowa
"KOR-PAL" PPUH EXPORT-IMPORT Stanisław Bagiński
PRZEDS.PROD.-USŁUG."KARO" Wojciech Megier
SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH DRAWNO
"FERMAPOL" SP. Z O.O.
BARLINEK INWESTYCJE SP.Z O.O
P.P.U.H."INTER-PIT" Piotr Listopadzki
"ABWOOD" SPÓŁKA Z O.O.
DREW-POL P.P.U.H. Zdzisław Chełstowski
TARTAK ŚMIESZKOWO Grzegorz Urban
MENTOR AG.REKLAMY I DYDAKTYKI E.Majchrzak P.Majchrzak Sp. J
PRODUKCJA HANDEL USŁUGI "IB" SWIERCZ, ŁABĄDŹ SPÓŁKA JAWNA
ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA Jan Wolicki
ZAKŁAD STOLARSKI S.C. FRANCZAK - GÓRZEWSKI
DELTA GARTENHOLZ POLSKA SP.z O.O.
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
EKO-TRAK SP.J. Krystyna, Zenon Miszczyszyn
PRZEDSIĘBIORSTWO EKOLOGICZNO- ROLNO-PRZEMYSŁOWE'EKOBART"
STEICO SP. ZO.O.
P.P.H.U.INTER-ARIMAR Arkadiusz Swirski
KJB KRZYSZTOF BAŁAMĄCEK
ZAKŁAD STOLARSKO - TARTACZNY Jan Rakowski
HEBAN DOMY Z DREWNA SP.Z O.O.
STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. z o.o.
PRZED. HANDL. -USŁUG. Mirosława Jarzyńska
ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA w Rzecku
OZEN SP. Z O.O.
ZPHU"LEMAR" s.c. R.W. Lemański
DREWBUD WROŃSCY S.C. Maciej Wroński, Jakub Wroński
[ZAKŁAD USŁUGOWY LASPOL PRZEMYSŁAW CHŁOPECKI
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA Piotr Szczerba
P.H.U."DREWPOL" Chudy Jacek
PPHU ANNA-PAL Anna Orłowska
MASTERS-HOLDING Radosław Koczwara
"HOLZWIL" WOJCIECH WILENTO
ZAKŁAD TARTACZNO-STOLARSKI Małgorzata Dziadek
GM S.C. Piotr Gońda, Mariusz Miszczuk
"AIM DREWNO" Janusz Majcher
DREW-KOM Magdalena Łuczak-Turowska
GÓŹDŹ Grzegorz
BOR-POL Marcin Borkowski
[ZAKŁADY DRZEWNE"POLDAN"EKSPORTIMPORT Zygmunt Kroplewski
ŁĄCCY - KOŁCZYGŁOWY Sp. z 0.0.
TRAK-POL Adam Gałka
P.P.D. "POLTAREX" SP. Z O.O.
NORTHWOOD BRONISŁAW MISIKONIS
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWEAnta Anna in
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA"DRWALEJAROSŁAW JAŹWIŃSKI
DUNSTER POLSKA SP. Z O.O.
FIRMA KORBUTOWICZ BOGDAN KORBUTOWICZ
STANDREW S.A.
TRAK-DREW SC Krystyna Gałka i Damian Gałka
PPUH 'ZBWJ" $.C. B.ZAKONEK I J.CIEGKO
PTHU "KNIEJA"MARCIN KOSTRZEWA Marcin Kostrzewa
FIRMA HANDLOWA"ARKA" WIESŁAW MARIAN SYNIEC
ISTAR NAJDEK WIESŁAW
PRODUKCJA WYROBÓW TARTACZNYCH "DREWPAL" Andrzej Pałgan
EKOWIL - TOMASZ WILENTO
KOR MAG MAGDALENA BAGIŃSKA P.U.H. Export- Import
ZPHU "DRAWEX" Wiesław Dzieńkowski
[TARTAK DRAWNO Tomasz Zienda
FIRMA PRODUK.-USŁUGOWA Arkadiusz Barański
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
ENGIE BIOENERGIA Sp. zo.o.
PATRIA-TOP SP. Z O.O.
HOLZINDUSTRIE TEMPLIN GMBH
DRE ) ACH USŁUGOWY ZAKŁAD TARTACZNO-STOLARSKI
Z.P.H. "ED-GRA" G. Szyca, E. Szyca
JP PROMIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K.
KRONOSPAN OSB SP. Z O.O.
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
Z.P.U.H. WOŹNIAK, IWASZKO Przerobu Drewna Sp.C.
KAR-PLAT TROTY Eugeniusz Ludwikowski
"MGJ" - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
"DARDREW" DARIUSZ MASZTALERZ.
"QLO" OLENDER JOLANTA.
P.H.B.TRANSEDU Katarzyna Filipek
"JANUSZEK" H.-U.-P. Zbigniew Pajdzik
SENDOM DOMY DREWNIANE Seweryn Mazur
"DREW-ART' CUDYK ARTUR Cudyk Artur
WALTIMBER Andrzej Waluś
JOANNA FROST TARTAK ROGOZINA FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA
P.P.H.U. DREW-MAX Turek Łukasz
SERWISPALET SP. Z O.O.
HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE Spółka z 0.0.
"WIĄZARY BURKIETOWICZ" SPÓŁKA JAWNA.
DREWPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K.
WALCZAK SPÓŁKA JAWNA
"TRANS-TUR" TUREK WALDEMAR
[WYTWÓRNIA OKLEIN DRZEWNYCH ANDRZEJ PILARSKI
PRZED.PROD.-HANDL.-USŁUG. Tartak Danielski Wojciech
TARTAK - MICHALSKI BOGDAN
FILDREW SC Dariusz Wożniak Tomasz Iwaszko
RDB SPÓŁKA Ż O.O.
[ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA USŁUGI TARTACZNE AGNIESZKA MISZCZAK
P P-H-U ZABOROWSKI ŁUKASZ
LUDWIK STYL Spółka z o.o. Sp.k.
PRZERÓB DREWNA Arkadiusz Kiepas
PPD DANPOL Grzegorz. Daniel Urban Sp.J
TRANSPORT, PRZETWÓRSTWO DREWNAJacek Frankowski
"ADRIANA" S.A.
FABRYKA MEBLI "SPIN" SP.JAWNA Roman Łaźny i Jerzy Łaźny
PPH 'DREW-MONT" SP. Z O.O SPÓŁKA KOMANDYTOWA
FIRMA WIELOBRANŻOWA "M-M" Michał Marciniak
Odbiorcy drewna w 2017 r.
ZESPÓŁ SKŁADNIC LASÓW PAŃSTWOWYCH
PPHIU "ELDAGRAN" S.C. T.Rzepnikowski M.Ziemiński
FIRMA USŁ HANDL KOS KOSTRZEWA Janusz
KRONOSPAN SZCZECINEK SP. Z O.O.
PRZED.PROD.USŁUGOWO-HANDLOWE Walerian Grzegorz Fabich
ZP-U-H-"EWROM" ZŁOCIENIEC Ewa Smoln
|EPWECEWNÓM ZPOCGIENIEW EWAOMOMY a acc
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE Dariusz Czajka
ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ "Tartak" Józef Nowakowski
KLON SPÓŁKA AKCYJNA
GRYFSKAND SP. Z O.O. ZAKŁAD NR 1
[TARTACZNICTWO OHL ANDRZEJ
PAUBA STANISŁAW - PRZEDSIĘBIORSTWO "POL-OFLIS"
"AGNES" A.PIETRZYKOWSKA-CZARNAI G.CZARNY SPÓŁKA JAWNA
INTERNATIONAL PAPER-KWIDZYN sp.z 0.0.
ANDRZEJ POPENDA ZPDIUTIL
"POMERANIAN TIMBER" S.A.
FIRMA WIELOBRANZOWA "OLEX-TRANS"
BERGS TIMBER GRANSJO AB
ARTUR KOZERA ZAKŁAD PRZEMYSŁU DRZEWNEGO "JUART"
P.P.U. NORDTECHNIK Spółka z 0.0.
Z-D PRZET.SUR.DRZEW."JODŁA II"Krzysztof Kobyłt
KPPD-SZCZECINEK S.A.
"HOMANIT POLSKA SP. Z O.O. i Spółka" Spółka Komandytowa
"KOR-PAL" PPUH EXPORT-IMPORT Stanisław Bagiński
PRZEDS.PROD.-USŁUG."KARO" Wojciech Megier
"FERMAPOL" SP. Z O.O.
BARLINEK INWESTYCJE SP.Z O.O
P.P.H.U."FAMA" Marian Fatalski
DREW-POL P.P.U.H. Zdzisław Chełstowski
PRODUKCJA HANDEL USŁUGI "IB" ŚWIERCZ, ŁABĄDŹ SPÓŁKA JAWNA
[ZAKŁAD STOLARSKI S.C. FRANCZAK - GÓRZEWSKI
[ZUL I PD DREWPOL DRAWSKO Genowefa i Jerzy Kowalscy S.C.
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
EKO-TRAK SP.J. Krystyna, Zenon Miszczyszyn
PRZEDSIĘBIORSTWO EKOLOGICZNO- ROLNO-PRZEMYSŁOWE'EKOBART"
STEICO SP. ZO.O.
P.P.H.U.INTER-ARIMAR Arkadiusz Swirski
ZAKŁAD STOLARSKO - TARTACZNY Jan Rakowski
STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. z 0.0.
ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA w Rzecku
OZEN SP. Z O.O.
ZPHU"LEMAR" s.c. R.W. Lemański
DREWBUD WRONSCY S.C. Maciej Wroński, Jakub Wroński
USŁUGI TARTACZNE Daniel Jagodziński
[ZAKŁAD USŁUGOWY LASPOL PRZEMYSŁAW CHŁOPECKI
PPHU ANNA-PAL Anna Orłowska
"HOLZWIL" WOJCIECH WILENTO
GM S.C. Piotr Gońda, Mariusz Miszczuk
GÓŻDŹ Grzegorz
„„ CERVID" Szymon Maćkowiak
P.P.D. "POLTAREX" SP. Z O.O.
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWEAnta Anna ED
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA'"DRWALEJAROSŁAW JAŻWIŃSKI
DUNSTER POLSKA SP. Z O.O.
STANDREW S.A.
[TRAK-DREW SC Krystyna Gałka i Damian Gałka
U.T.P.S.D.K I O. KOL-DREW Artur Kolak
PPUH "ZBWJ" S.C. B.ZAKONEK I J.CIECKO
PTHU "KNIEJA"MARCIN KOSTRZEWA Marcin Kostrzewa
ILIM NORDIC TIMBER GMBH8CO.KG.
FIRMA HANDLOWA"ARKA" WIESŁAW MARIAN SYNIEC
ISTAR NAJDEK WIESŁAW
TARTAK ŚREM Komorowski Ludwik
KLIM'TOP CONTROLS POLSKA Sp. zo.o.
KOR MAG MAGDALENA BAGIŃSKA P.U.H. Export- Import
ZPHU "DRAWEX" Wiesław Dzieńkowski
MARTYNA S.A.
SPRINGER Krzysztof Springer
TARTAK DRAWNO Tomasz Zienda
FIBERBOARD GMBH
FIRMA PRODUK.-USŁUGOWA Arkadiusz Barański
PPHU Marcin Twaróg
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
HOLZINDUSTRIE TEMPLIN GMBH
BUDO-SPRZĘT Krzysztof Lisiecki
KRONOSPAN OSB SP. Z O.O.
"KACZKAN" ZAKŁ.PROD.DRZEWNEJ Józef Kaczkan Spółka Jawna
"DARDREW" DARIUSZ MASZTALERZ.
ZAKŁAD STOLARSKI "Jankowskiś. Jankowska "S.C.
SENDOM DOMY DREWNIANE Seweryn Mazur
JOANNA FROST TARTAK ROGOZINA FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA
HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE Spółka z 0.0.
"WIĄZARY BURKIETOWICZ" SPÓŁKA JAWNA
RDB SPÓŁKA Z O.O.
ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA USŁUGI TARTACZNE AGNIESZKA MISZCZAK
"ADRIANA" S.A.
JAN ZINK Z.P.O.D. SKRZYNECZKI
HOLZINDUSTRIE SCHWEIGHOFER GmbH
FIRMA KORBUTOWICZ S. J.
RAFO RĘDZINIAK RAFAŁ
MIFOR ZUHP S.MICHALCEWICZ
"ALDONA" Aldona Świercz
KINGWOOD BARTŁOMIEJ KIEPAS
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY Cecylia Kapelska
SKŁAD DRZEWNY Urszula Gabrysiak
JURCZYK RENATA
PPHU EURO8BIO Justyna Cieślak
USŁUGI LEŚNE TADEUSZ GRYMUZA
sporządziła
NICZEGO
TGTECH AG
Bes wska