ŚĆ
O
" Nadleśnictwo Kłodawa
t45>
Kłodawa, dnia 23 października 2017 r.
Zn. spr.: 2G.0172.11.2017.ZGO
Nadleśniczy Nadleśnictwa Kłodawa
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Kłodawa
ul. Gorzowska 31
66-415 Kłodawa
Adresat / Strona:
Stowarzyszenie Sieć Obywatelska
Watchdog Polska
ul. Ursynowska 22/2
sprawa-3200Qfedrowanie.siecobywatelska.pl
ODPOWIEDŹ
NA WNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ
Szanowni Państwo,
w odpowiedzi na przesłany pocztą elektroniczną wniosek o udostępnienie informacji
publicznej z dnia 24 sierpnia 2017 r. godz. 17: 26 (data wpływu 25.08.2017 r.),
udostępniam częściowo żądane informacje.
W pozostałym zakresie uprzejmie informuję, że została wydana decyzja od odmowie
udostępnienia informacji publicznej, która zostanie doręczona odrębnie.
Ad 1.
W latach 2015, 2016 i 2017 (do dnia złożenia wniosku) w Nadleśnictwie Kłodawa
pozyskano drewno w ilości:
« 2015r. —112495,11 m?
« 2016r. —111561,32 m*
« 01.01.2017 do 31.08.2017 r. — 75323,58 m?
Ad 2.
Drewno pozyskane w Nadleśnictwie Kłodawa w poszczególnych latach zostało zbyte
podmiotom, których firmy wskazujemy poniżej: <
u 2015 r.:
"'ADMAR' S.C. M. Buchnajzer, M. Gawdzińska
Nadleśnictwo Kłodawa, ul. Gorzowska nr 31, 66-415 Kłodawa
tel.: +48 95 72-79-730, fax: +48 95 72-79-730, e-mail: klodawaQszczecin.lasy.gov.pl www.lasy.gov.pl
X
ANTE-HOLZ GMBH8CO.KG
BARLINEK INWESTYCJE SP.Z O.O
BIOMASS PL SP. ZO.O.
BUMET-TARTAK KLĘPINA SP. z O.O
BURAKOWSKI JERZY ZAKŁAD ŚLUSARSKI
BYDGOSKIE ZAKŁADY SKLEJEK SKLEJKA-MULTI Spółka Akcyjna
"DAUNEXPOL" SPÓŁKA Z O.O.
DREWBUD WROŃSCY S.C. Maciej Wroński, Jakub Wroński
DREWEX SP. Z O.O. PPDHIU
"DREWFORM" Szczepińska Danuta
DREWGÓOC Piotr Gogoc
DREWI.COM KSYMENA ŻYLEWICZ
DREW-KOS Dariusz Różycki
DREW-POL P.P.U.H. Zdzisław Chełstowski
DREW-POL Tomasz Szandurski
DREW-TRADE Spółka z o.o.
EKO-LAS DOBIEGNIEW S.C. ROMAN FREYER, PAWEŁ WDOWICKI
ELGERON PLUS S.C J.KRUPIEŃCZYK A.WOŹNIAK-KRUPIEŃCZYK
ENVUN PAWEŁ JANOSZEK
EXPORT-IMPORT Tomasz Gumuła
FHU ŻOŁĘDŹ Andrzej Żołędziejewski
FIBERBOARD GMBH
FILDREW SC Dariusz Woźniak Tomasz lwaszko
FIRMA HANDLOWA"ARKA" WIESŁAW MARIAN SYNIEC
FIRMA USŁ.PROD."DARTEX" Dariusz Drohomirecki
FIRMA WIELOBRANŻOWA ILTRANS Jan Ilnicki
FOREST STYLE INDUSTRY WITNICA SP. ZO.O.
GAJOWY SP. ZO.O.
GORZĄD CEZARY "DREWEX GB"
"GOZDREW" SPÓŁKA Z O.O.
GRH WAWRZYNIAK WALDEMAR
GRYFSKAND SP. Z O.O. ZAKŁAD NR 1
HAMAR A.M.BENEDYKCIŃSCY Spółka Jawna
"HANDLO-DREW" SP.Z O.O.
HOLZINDUSTRIE SCHWEIGHOFER GmbH
HOLZINDUSTRIE TEMPLIN GMBH
"HOLZWIL" WOJCIECH WILENTO
HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE Spółka z o.o.
"HOMANIT POLSKA SP. Z O.O. i Spółka" Spółka Komandytowa
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
"INKO" EXPORT-IMPORT PALETTEN /BUDOWN.OGÓLNE-KRUCZEK
WITOLD
JACH-DREWEX Jadwiga Jach
JACH ERMAR KAZIMIERZ JACH
JUTAN SP. Z O.O.
KLAUS DIETER HOFFMANN Przedsięb. Leśne "GAJOWY"
KLAUSNER HOLZ SACHSEN GMBH
KLENK HOLZ AG
KPPD-SZCZECINEK SIA.
KRONOSPAN SZCZECINEK SP. ZO.O.
LASEL SP. ZO.O.
LEWANDOWSKI ALFRED Zakład Stolarski
LUDWIK-TUR Ludwik Piotr Olejniczak
LUKAS-WOOD Łukasz Stankiewicz
MARCIN CZARNIK Zakład Wielofunkcyjny
MERCER HOLZ GMBH
MIFOR ZUHP S.MICHALCEWICZ
MIROSŁAW SOBIERAJ ZAKŁAD PRODUKCJI PALET
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
NIECKULA STANISŁAW "MONIŚ" FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁ
OGARDREW Biały Ryszard
"OLO" OLENDER JOLANTA
OZEN SP. Z O.O.
"PAGED-SKLEJKA" Spółka Akcyjna
PALETTEN FUTEX FUTKOWSKI RADOSŁAW
PALETTEN SERVICE POLSKA S.C.
PHU KALINA S. C. B. Kalinowski I. Kalinowska
"POLIFLOR" SP. Z O.O.
"POMERANIAN TIMBER" SIA.
PPD "JACK-DREW" Stanisław Kryger
P.P.D. "POLTAREX" SP. Z O.O.
PPHU "ADI-TRANS" Robert Orzechowski
PPHU ANTONI NIKODEM
P-P-H-U "GÓRAL" KOWALCZYK TADEUSZ
PPHU 'SYLWIA"' Krzysztof Pokorski
PPUH "DODUŚ", Sylwester Szczygieł
PPUH 'EURO-DREW' Karasiewicz Dariusz
PPUH "FILDREW" Dariusz Woźniak
"PRYMAS" SPÓŁKA JAWNA Alicja, Krzysztof Prymas
PRZED.HANDL.USŁUG. "ZRYWTRANS" Koniuszy Grzegorz
PRZED.PROD.BUD. ZETBEER Sp. zo.o.
PRZED.PROD.USŁUGOWO-HANDLOWE Walerian Grzegorz Fabich
PRZEDSIĘBIORSTWO DRZEWNE "SŁAWLAND" Sp.z o.o.
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWE "POLDREW" Sp.zo.o.
PRZEDS.PROD.PRZEM.DRZEWN.HAND. I USŁUG "DREWMEX" Sp.z o.o.
PRZERÓB DREWNA B. KACPRZAK STRUMIENNO 17 73-240 BIERZWNIK
P.W. ŚWISTPOL Damian Szymański
ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA w Rzecku
3
SEDPOL PRODUKCJA OPAKOWAŃ DREW Sławomir Domaradzki
SHP HOLZ GMBH
"SILVA" Sp. zo.o.
SKLEJKA - EKO SIA.
SOBEX SP. ZO.O.
SOBOS SP. ZO.O.
SONAE ARAUCO BEESKOW GmbH
SOWOOD SPÓŁKA Z O.O.
SPRINGER Krzysztof Springer
SPRINGER SPÓŁKA JAWNA
STANDREW SIA.
STASZKO STEFAN Zakład Produkcyjno-Handlowy
STEICO SP. ZO.O.
STELMET SPÓŁKA AKCYJNA
STOLARSTWO Zdzisław Kołodziński
SWISS KRONO GMBH
SWISS KRONO SP. ZO.O.
TARTAK DRAWNO Tomasz Zienda
TARTAK RYBOJADY LIDIA KAPAŁA
TARTAK SMS SP. JAWNA J.Szwarc B.Morkowski G. Szwarc
TRAWPOL EXPORT-IMPORT Zdzisław Trawczyński
"TRZECI" J.J. TRZECIAK IWONA-GRABOWSKA -TRZECIAK
USŁUGI STOLARSKIE I REMONTOWO BUDOWLANE Andrzej Dworak
WERTH-HOLZ SPÓŁKA AKCYJNA |
WYTWÓRNIA OKLEIN DRZEWNYCH ANDRZEJ PILARSKI
WYTWÓRNIA PARKIETÓW DĄBEX Sp. z o.o. Spółka komandytowa
ZAKŁAD DRZEWNY "AGRODREW" S.C. A. Kowalak, J. Kowalak
ZAKŁAD DRZEWNY IRCHA Sp. zo.o.
ZAKŁAD DRZEWNY Kałużny Bartosz
ZAKŁAD PRODUKCJI OKLEIN DRZEWNYCH, TOMASZ SKWARCZEWSKI
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY STOLARSTWO Zdzisław Szczęch
ZAKŁAD STOLARSKI "DREWMAX" Hanna Maksym
ZAKŁAD STOLARSKI JANKOWSKI Jan
ZAKŁAD STOLARSKI "Jankowski Jankowska "S.C.
ZAKŁAD STOLARSKI Wojciech Brzozowski
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH EKO-LAS Krzysztof Guszpit
ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY "EGAJ" Grzegorz Pieczonka
Z-D PROD.PALET I OP.DREWN. Trela Roman
Z.D."'PRODREW" S.J. M. Szyszkowski, M. Szyszkowski
Z.H.P PRODUKCJA PALET Renata Orzechowska
ZPP | OPAK.DREWN.JERZY TRELA Export-Import
Z.P.U.H. WOŹNIAK, IWASZKO Przerobu Drewna Sp.C.
ZUHP RADREW CELINA FORSTER
4
2016 r.:
ADMAR' S.C. M. Buchnajzer, M. Gawdzińska
BARLINEK INWESTYCJE SP.Z O.O
BIOMASS PL SP. ZO.O.
BUMET-TARTAK KLĘPINA SP. Z O.O
BYDGOSKIE ZAKŁADY SKLEJEK SKLEJKA-MULTI Spółka Akcyjna
"DAUNEXPOL" SPÓŁKA Z O.O.
DREWBUD WRONŃSCY S.C. Maciej Wroński, Jakub Wroński
DREWEX SP. Z O.O. PPDHIU
"DREWFORM" Szczepińska Danuta
DREW-MART JAKUB ROGALA
DREW-POL P.P.U.H. Zdzisław Chełstowski
DREW-POL Tomasz Szandurski
EKO-LAS DOBIEGNIEW S.C. ROMAN FREYER, PAWEŁ WDOWICKI
ELGERON PLUS S.C J.KRUPIEŃCZYK A.WOŹNIAK-KRUPIEŃCZYK
ENVUN PAWEŁ JANOSZEK
FABRYKA MEBLI "SPIN" SP.JAWNA Roman Łaźny i Jerzy Łaźny
FIBERBOARD GMBH
FILDREW SC Dariusz Woźniak Tomasz lwaszko
FIRMA USŁ.PROD."DARTEX" Dariusz Drohomirecki
FIRMA WIELOBRANŻOWA ILTRANS Jan llnicki
FOREST STYLE INDUSTRY WITNICA SP. ZO.O.
F.U.H. „DAREX" Paweł Darecki
GAJOWY SP. ZO.O.
GARDENRAMA SP. ZO.O.
"GOZDREW" SPÓŁKA Z O. O.
GRYFSKAND SP. Z O.O. ZAKŁAD NR 1
HAMAR A.M.BENEDYKCIŃSCY Spółka Jawna
"HANDLO-DREW" SP.Z O.O.
HOLZINDUSTRIE TEMPLIN GMBH
HOLZPOL DARIUSZ ŻELEK
"HOLZWIL" WOJCIECH WILENTO
HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE Spółka z o.o.
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
"INKO" ' EXPORT-IMPORT PALETTEN _BUDOWN.OGÓLNE-KRUCZEK
WITOLD
JACH-DREWEX Jadwiga Jach
JACH ERMAR KAZIMIERZ JACH
JUTAN SP. Zz O.0.
KLAUS DIETER HOFFMANN Przedsięb. Leśne "GAJOWY"
KLENK HOLZ AG
KLIM'TOP CONTROLS POLSKA Sp. zo.o.
KPPD-SZCZECINEK S.A.
»
KRONOSPAN OSB SP. ZO.O.
KRONOSPAN SZCZECINEK SP. Z O.O.
LASEL SP. Z O.O.
LEWANDOWSKI ALFRED Zakład Stolarski
LUDWIK-TUR Ludwik Piotr Olejniczak
LUKAS-WOOD Łukasz Stankiewicz
MARCIN CZARNIK Zakład Wielofunkcyjny
MARDAN-STOLARSTWO BOROŃCZYK DANIEL
MARTYNA SIA.
MERCER HOLZ GMBH
MIFOR ZUHP S.MICHALCEWICZ
MIROSŁAW SOBIERAJ ZAKŁAD PRODUKCJI PALET
OGARDREW Biały Ryszard
"OLO" OLENDER JOLANTA
OZEN SP. ZO.O.
PALETTEN FUTEX FUTKOWSKI RADOSŁAW
PALETTEN SERVICE POLSKA S.C.
PEDRO TRANS Piotr Ciećwiera
PHU KALINA S. C. B. Kalinowski I. Kalinowska
"POMERANIAN TIMBER" SIA.
P.P.D. "POLTAREX" SP. Z O.O.
PPHU ANTONI NIKODEM
P.P.H.U."FAMA" Marian Fatalski
PPHU 'SYLWIA Krzysztof Pokorski
PPUH "DODUŚ", Sylwester Szczygieł
PPUH 'EURO-DREW: Karasiewicz Dariusz
PPUH MAT-TAR SPÓŁKA JAWNA Matuszkiewicz Władysław, Dorota
"PRYMAS" SPÓŁKA JAWNA Alicja, Krzysztof Prymas
PRZED.HANDL.USŁUG. "ZRYWTRANS" Koniuszy Grzegorz
PRZED.PROD.BUD. ZETBEER Sp. zo.o.
PRZED.PROD.USŁUGOWO-HANDLOWE Walerian Grzegorz Fabich
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWE "POLDREW" Sp.z o.o.
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE DREWMAR Marcin Szyszkowski
PRZEDS.PROD.PRZEM.DRZEWN.HAND. I USŁUG "DREWMEX" Sp.z o.o.
PRZED.USŁ.-HANDL. JANEX Wojtasik Janusz
PRZERÓB DREWNA B. KACPRZAK STRUMIENNO 17 73-240 BIERZWNIK
P.U.H."TRAK" Wojciech Łabiński
P.W. ŚWISTPOL Damian Szymański
RDB SPÓŁKA Z O.O.
ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA w Rzecku
S.C. "WILEX" EWA WILCZYŃSKA WALDEMAR WILCZYŃSKI
SEDPOL PRODUKCJA OPAKOWAŃ DREW Sławomir Domaradzki
SKLEJKA - EKO SIA.
SOBEX SP. ZO.O.
SOBOS SP. Z O.O.
SONAE ARAUCO BEESKOW GmbH
SOWOOD SPÓŁKA Z O.O.
SPRINGER Krzysztof Springer
SPRINGER SPÓŁKA JAWNA
STANDREW SIA.
STASZKO STEFAN Zakład Produkcyjno-Handlowy
STEICO SP. ZO.O.
STELMET SPÓŁKA AKCYJNA
STOLARSTWO Zdzisław Kołodziński
SWISS KRONO GMBH
SWISS KRONO SP. ZO.O.
TARTAK DRAWNO Tomasz Zienda
TARTAK KRZYNKA WAWRZYNIAK Michał
TARTAK - MICHALSKI BOGDAN
TARTAK RYBOJADY LIDIA KAPAŁA
TARTAK SMS SP. JAWNA J.Szwarc B.Morkowski G. Szwarc
TARTAK ZĘBOWO SP.J. Jerzy Nowak, Wioletta Nowak
TRACZYK GRZEGORZ FIRMA HAND.-USŁUG."TRAK-DOL"
TRAKSTOL DARIUSZ KULIGOWSKI
TRANS- TON TRANSPORT-HANDEL- Usługi Jan Talaga
"TRZECI" J.J. TRZECIAK IWONA-GRABOWSKA -TRZECIAK
USŁUGI TARTACZNE Przetwórstwo Drewna
WIÓREK TARTAK PRODUKCYJNO USŁUGOWO - HANDLOWY EWA KUZKA
WYTWÓRNIA OKLEIN DRZEWNYCH ANDRZEJ PILARSKI
WYTWÓRNIA PARKIETÓW DĄBEX Sp. zo.o. Spółka komandytowa
ZAKŁAD DRZEWNY "AGRODREW" S.C. A. Kowalak, J. Kowalak
ZAKŁAD DRZEWNY IRCHA Sp. z o.o. |
ZAKŁAD DRZEWNY Kałużny Bartosz
ZAKŁAD PRODUKCJI OKLEIN DRZEWNYCH,TOMASZ SKWARCZEWSKI
ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY ANDRZEJ DĘBSKI
ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA L.W. Ludmiła Wojewoda
ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY PIOTR NOWAK
ZAKŁAD STOLARSKI "DREWMAX" Hanna Maksym
ZAKŁAD STOLARSKI "STOLDREW"
ZAKŁAD STOLARSKI WALDEMAR SZCZYGIEŁ
ZAKŁAD STOLARSKI Wojciech Brzozowski
ZAKŁAD STOLARSKI Zbigniew Fahner
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH EKO-LAS Krzysztof Guszpit
ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY "EGAJ" Grzegorz Pieczonka
Z-D PROD.PALET I OP.DREWN. Trela Roman
Z.D."PRODREW" S.J. M. Szyszkowski, M. Szyszkowski
ZPP I OPAK.DREWN.JERZY TRELA Export-Import
ZPUH "POLDEX" SPÓŁKA CYWILNA KUDŁACIK MIROSŁAWA KUDŁACIK
4
Z.P.U.H.WOŹNIAK, IWASZKO Przerobu Drewna Sp.C.
ZUHP RADREW CELINA FORSTER
ZWZD "POLONIA" Damian Świerczewski
2017 r.:
BARLINEK INWESTYCJE SP.Z O.O
BYDGOSKIE ZAKŁADY SKLEJEK SKLEJKA-MULTI Spółka Akcyjna
"DAUNEXPOL" SPÓŁKA Z O.O.
DREWBUD WROŃSCY S.C. Maciej Wroński, Jakub Wroński
DREWEX SP. Z O.O. PPDHIU
"DREWFORM" Szczepińska Danuta
DREWI.COM KSYMENA ŻYLEWICZ
DREW-MART JAKUB ROGALA
DREW-POL P.P.U.H. Zdzisław Chełstowski
DREW-TRADE Spółka z o.o.
ELGERON PLUS S.C J.KRUPIEŃCZYK A.WOŹNIAK-KRUPIEŃCZYK
FIRMA WIELOBRANŻOWA ILTRANS Jan llnicki
FOREST STYLE INDUSTRY WITNICA SP. Z O.O.
F.U.H. „„DAREX" Paweł Darecki
GAJOWY SP. ZO.O.
GORZĄD CEZARY "DREWEX GB"
GRH WAWRZYNIAK WALDEMAR
GRYFSKAND SP. Z O.O. ZAKŁAD NR 1
HAMAR A.M.BENEDYKCIŃSCY Spółka Jawna
"HANDLO-DREW" SP.Z O.O.
HOLZINDUSTRIE SCHWEIGHOFER GmbH
HOLZINDUSTRIE TEMPLIN GMBH
"HOLZWIL" WOJCIECH WILENTO
HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE Spółka z o.o.
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
"INKO" EXPORT-IMPORT PALETTEN /BUDOWN.OGÓLNE-KRUCZEK
WITOLD
JACH-DREWEX Jadwiga Jach
JACH ERMAR KAZIMIERZ JACH
KLAUS DIETER HOFFMANN Przedsięb. Leśne "GAJOWY"
KLENK HOLZ AG
KLIM'TOP CONTROLS POLSKA Sp. zo.o.
KPPD-SZCZECINEK SIA.
KRONOSPAN SZCZECINEK SP. Z O.O.
LASEL SP. Z O.O.
LEWANDOWSKI ALFRED Zakład Stolarski
LUKAS-WOOD Łukasz Stankiewicz
MARCIN CZARNIK Zakład Wielofunkcyjny
MERCER HOLZ GMBH
8
MIFOR ZUHP S.MICHALCEWICZ
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
"OLO" OLENDER JOLANTA
OZEN SP. ZO.O.
"PAGED-SKLEJKA" Spółka Akcyjna
PEDRO TRANS Piotr Ciećwiera
PHU KALINA S. C. B. Kalinowski I. Kalinowska
"POMERANIAN TIMBER" S.A.
PPD HEBANA. Świerczewska-Wojtasik Sp.j.
PPHU ANTONI NIKODEM
PPHU 'SYLWIA' Krzysztof Pokorski
PPUH "DODUŚ", Sylwester Szczygieł
PPUH 'EURO-DREW:' Karasiewicz Dariusz
PPUH MAT-TAR SPÓŁKA JAWNA Matuszkiewicz Władysław,Dorota
PRZED.PROD.BUD. ZETBEER Sp. zo.o.
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWE "POLDREW" Sp.z 0.o.
P.U.H."TRAK" Wojciech Łabiński
P.W. ŚWISTPOL Damian Szymański
RDB SPÓŁKA Z O.O.
ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA w Rzecku
SHP HOLZ GMBH
SKLEJKA - EKO SIA.
SOBEX SP. ZO.O.
SOBOS SP. ZO.O.
SONAE ARAUCO BEESKOW GmbH
SOWOOD SPÓŁKA Z O.O.
SPRINGER SPÓŁKA JAWNA
STANDREW SIA.
STASZKO STEFAN Zakład Produkcyjno-Handlowy
STEICO SP. ZO.O.
STELMET SPÓŁKA AKCYJNA
STOLARNIA MARWICE Jacek Kołodziński
STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. zo.o.
SWISS KRONO GMBH
SWISS KRONO SP. ZO.O.
TARTAK DRAWNO Tomasz Zienda
TARTAK KRZYNKA WAWRZYNIAK Michał
TARTAK RYBOJADY LIDIA KAPAŁA
TARTAK SMS SP. JAWNA J.Szwarc B.Morkowski G. Szwarc
TRACZYK GRZEGORZ FIRMA HAND.-USŁUG."TRAK-DOL"
USŁUGI STOLARSKIE I REMONTOWO BUDOWLANE Andrzej Dworak
WARSZTAT PRODUKCJI OKLEIN Grażyna Popczak
WYTWÓRNIA OKLEIN DRZEWNYCH ANDRZEJ PILARSKI
ZAKŁAD DRZEWNY "AGRODREW" S.C. A. Kowalak, J. Kowalak
9
ZAKŁAD DRZEWNY IRCHA Sp. zo.o.
ZAKŁAD DRZEWNY Kałużny Bartosz
ZAKŁAD PRODUKCJI OKLEIN DRZEWNYCH, TOMASZ SKWARCZEWSKI
ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY PIOTR NOWAK
ZAKŁAD STOLARSKI "DREWMAX" Hanna Maksym
ZAKŁAD STOLARSKI JANKOWSKI Jan
ZAKŁAD STOLARSKI "Jankowskia. Jankowska "S.C.
ZAKŁAD STOLARSKI Wojciech Brzozowski
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH EKO-LAS Krzysztof Guszpit
ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY "EGAJ" Grzegorz Pieczonka
Z-D PROD.PALET I OP.DREWN. Trela Roman
Z.D."'PRODREW" S.J. M. Szyszkowski, M. Szyszkowski
ZELENA BIOMASA A.S.
Z.P.D. TARTAK LEONHARD Marian
ZPP I OPAK.DREWN.JERZY TRELA Export-Import
ZUHP RADREW CELINA FORSTER
Lista nie obejmuje danych osobowych osób fizycznych, które nabyły drewno,
bez związku z działalnością gospodarczą lub zawodową (jako konsumenci).
Otrzymuje:
M./ Adresat;
2. ała.