-
Małopolskie
Instytucje: 3517
- "ALERGO-MED" SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- "KOMWAD" Spółka z o.o.
- "OKO-TEST" DOROŻYŃSKI SPÓŁKA JAWNA
- "SZPITAL MIEJSKI W RABCE-ZDROJU" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- "SZPITAL SKAWINA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- "UZDROWISKO KRYNICA-ŻEGIESTÓW" SPÓŁKA AKCYJNA
- "UZDROWISKO RABKA" SPÓŁKA AKCYJNA
- "UZDROWISKO WYSOWA" SPÓŁKA AKCYJNA
- „TESKO” Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.
- „Zakopiańskie TBS” Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.
- 20 WOJSKOWY SZPITAL UZDROWISKOWO-REHABILITACYJNY SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KRYNICY-ZDROJU
- 5 WOJSKOWY SZPITAL KLINICZNY Z POLIKLINIKĄ-SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KRAKOWIE
- Agencja Komunalna Sp. z o. o.
- Agencja Mieszkaniowa Sp. z o. o.
- Agencja Rozwoju Gospodarczego Kraków - Wschód sp. z o.o.
- Agencja Rozwoju Miasta Krakowa sp. z o.o.
- ALFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
- ALWERNIA
- ANDRYCHÓW
- ARCHIDIECEZJALNA SZKOŁA MUZYCZNA II ST. IM. KS. KARD. FRANCISZKA MACHARSKIEGO W KRAKOWIE
- Arena Kraków SA (dawna Agencja Rozwoju Miasta S.A.)
- Areszt Śledczy w Krakowie
- AZS UJ Kraków
- BABICE
- Babiogórski Park Narodowy
- Babiogórskie Centrum Kultury w Zawoi
- BIAŁYDUNAJEC
- BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA
- BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W TARNOWIE
- BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W TARNOWIE FILIA W BOCHNI
- BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W TARNOWIE FILIA W BRZESKU
- BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA W TARNOWIE FILIA W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ
- BIECZ
- BISKUPICE
- Biuro Wystaw Artystycznych – Galeria Zamojska w Zamościu
- BOBOWA
- Bocheńskie Zakłady Usług Komunalnych Sp. z o.o.
- BOCHNIA
- BOCHNIA
- Bogdan Wziętek
- BOLESŁAW
- BOLESŁAW
- BORZĘCIN
- Bosacka Development Partners Spółka z o.o.
- BRANZOWA SZKOŁA I STOPNIA W BYSTREJ
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA HUTY IM. TADEUSZA SENDZIMIRA
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA IM. JANA PAWŁA II W HAŃCZOWEJ
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA IM. PROF. WŁADYSŁAWA SZAFERA W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH I PLACÓWEK W KROŚCIENKU NAD DUNAJCEM
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA IM. ROMUALDA TRAUGUTTA W WOLBROMIU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA IM. WOJSKA POLSKIEGO W SUŁKOWICACH; UL. SZKOLNA 34
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 W CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W TARNOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 W CHRZANOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 W DOBCZYCACH; UL. SZKOLNA 20A
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 W GORLICACH
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 W KRAKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 W MYŚLENICACH; UL. ŻEROMSKIEGO 17
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 W NOWYM SĄCZU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 W OLKUSZU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 W TRZEBINI
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 W ZAKOPANEM
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 W ZESPOLE SZKÓŁ IM. H. KOŁŁĄTAJA W JORDANOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 W ZESPOLE SZKÓŁ IM. WALEREGO GOETLA W SUCHEJ BESKIDZKIEJ
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 IM. STANISŁAWA STASZICA W BOCHNI; UL. WINDAKIEWICZA 23
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 W ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNYCH I PLACÓWEK IM. STANISŁAWA STASZICA W NOWYM TARGU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 10 W KRAKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 11 W KRAKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 13 IM. OBROŃCÓW POCZTY POLSKIEJ W GDAŃSKU W KRAKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 14 W KRAKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 17 W KRAKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 18 W KRAKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 19 IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W KRAKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 - ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. BŁ. KS. PIOTRA DAŃKOWSKIEGO W JORDANOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 IM. ALEKSANDRA DZIEDZICA W ZAKOPANEM A
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 IM. STUDENCKIEGO KOMITETU SOLIDARNOŚCI W KRAKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 W GORLICACH
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 W MYŚLENICACH; UL. 3 MAJA 97B
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 W OŚWIĘCIMIU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 W TRZEBINI
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 W ZESPOLE SZKÓŁ EKONOMICZNYCH W NOWYM TARGU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 W ZESPOLE SZKÓŁ IM W.WITOSA W SUCHEJ BESKIDZKIEJ
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 W ZESPOLE SZKÓŁ MECHANICZNO - ELEKTRYCZNYCH W TARNOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2 IM. STANISŁAWA KONARSKIEGO W BOCHNI
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 21 W KRAKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 23 IM. ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBE W KRAKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 26 W KRAKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 27 W KRAKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 3 IM. ERAZMA JÓZEFA JERZMANOWSKIEGO W KRAKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 3 W GORLICACH
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 3 W OLKUSZU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 3 W ZESPOLE SZKÓŁ EKONOMICZNO-GASTRONOMICZNYCH IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W TARNOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 3 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 IM. WŁADYSŁAWA ORKANA W NOWYM TARGU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 3 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 3 IM. KS.PROF. JÓZEFA TISCHNERA W BOCHNI; UL. KRAKOWSKA 20
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 4 - SPECJALNA
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 4 W KRAKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 4 W OLKUSZU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 4 W ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNO-ZAWODOWYCH W TARNOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 5 IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W KRAKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 5 IM. ZENONA REMIEGO W NOWYM SĄCZU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 5 SPECJALNA W OLKUSZU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 5 W ZESPOLE SZKÓŁ BUDOWLANYCH W TARNOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 6
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 6 W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH IM JANA SZCZEPANIKA W TARNOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 7 IM. GEN. JÓZEFA KUSTRONIA
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 7 W KRAKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 7 W ZESPOLE SZKÓŁ EKONOMICZNO-OGRODNICZYCH IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W TARNOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 8 IM. TADEUSZA TAŃSKIEGO
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 8 W KRAKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 9 IM. WITA STWOSZA W KRAKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR I W OŚWIĘCIMIU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA PRZEDSIĘBIORSTWA BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO "CHEMOBUDOWA-KRAKÓW" SPÓŁKA AKCYJNA
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA NR 5 W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO- WYCHOWAWCZYM NR 1 W NOWYM TARGU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA NR 8 W ZAKŁADZIE POPRAWCZYM W TARNOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH W CZERWIENNEM
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA W MŁODZIEŻOWYM OŚRODKU SOCJOTERAPII W ŁYSEJ GÓRZE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA W MSZANIE DOLNEJ
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA W MYŚLENICACH
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA W OŚWIĘCIMIU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA W SKAWINIE W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO-WYCHOWAWCZYM IM. POCZTY POLSKIEJ W SKAWINIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA W SZYMBARKU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA W WIELKICH DROGACH
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W BIECZU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W BOBOWEJ
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W BRNIU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W BRZESZCZACH
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO IM. ŚW. JANA PAWŁA II W ŁAPANOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W CHRZANOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W CIĘŻKOWICACH
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W CZERNICHOWIE W ZESPOLE SZKÓŁ ROLNICZE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO IM. FRANCISZKA STEFCZYKA W CZERNICHOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W GIEBUŁTOWIE W ZESPOLE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. WINCENTEGO WITOSA W GIEBUŁTOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W GROMNIKU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W KĘTACH
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W KRZESZOWICACH W ZESPOLE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W KRZESZOWICACH
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W LIBIĄŻU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W LUBNIU; LUBIEŃ 20
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W ŁĄCKU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W NOWYM TARGU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W RYGLICACH
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W SKALE W ZESPOLE SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W SKALE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W SKAWINIE W ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNO-EKONOMICZNYCH W SKAWINIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W STARYM SĄCZU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W SZCZUCINIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W TUCHOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W WOJNICZU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W ZAKLICZYNIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W ZESPOLE SZKÓŁ IM. EMILA GODLEWSKIEGO W PIOTRKOWICACH MAŁYCH
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W ZESPOLE SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W SMROKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W ŻABNIE
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KRAKOWIE Z SIEDZIBĄ W CZARNYM DUNAJCU
- BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KRAKOWIE Z SIEDZIBĄ W CZCHOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 1 W KRAKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 1 W NOWYM SĄCZU
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 1 W OŚWIĘCIMIU
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 1 W ZESPOLE SZKÓŁ IM. W. GOETLA W SUCHEJ BESKIDZKIEJ
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 1 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2 IM. STANISŁAWA KONARSKIEGO W BOCHNI
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 2 W KRAKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 2 W OŚWIĘCIMIU
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 2 W ZESPOLE SZKÓŁ IM. W. WITOSA W SUCHEJ BESKIDZKIEJ
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 2 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 3 IM. KS. PROF. JÓZEFA TISCHNERA W BOCHNI
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 3 W KRAKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 4 W KRAKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 8 W KRAKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA W CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO IM. ŚW. JANA PAWŁA II W ŁAPANOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA W CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W TARNOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA W CHRZANOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA W CIĘŻKOWICACH
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA W GIEBUŁTOWIE ZESPOLE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. WINCENTEGO WITOSA W GIEBUŁTOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA W GORLICACH
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA W KĘTACH
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA W KRZESZOWICACH W ZESPOLE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W KRZESZOWICACH
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA W MIECHOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA W RADOCZY
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA W SKAWINIE W ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNO-EKONOMICZNYCH W SKAWINIE
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA W TRZEBINI
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA W TUCHOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA W WADOWICACH
- BRANŻOWA SZKOŁA ROLNICZA I STOPNIA W ZESPOLE SZKÓŁ IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W JABŁONCE
- BRANŻOWA SZKOŁA SPECJALNA I STOPNIA DLA NIESŁYSZĄCYCH I SŁABO SŁYSZĄCYCH W ZESPOLE SZKÓŁ SPECJALNYCH DLA NIESŁYSZĄCYCH I SŁABO SŁYSZĄCYCH W TARNOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA SPECJALNA I STOPNIA NR 12 W KRAKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA SPECJALNA I STOPNIA NR 29 W KRAKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA SPECJALNA I STOPNIA NR 30 W KRAKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA SPECJALNA I STOPNIA NR 31 W KRAKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA SPECJALNA I STOPNIA NR 33 W KRAKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA SPECJALNA I STOPNIA W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO - WYCHOWAWCZYM IM. KS. J. TWARDOWSKIEGO W BOCHNI
- BRANŻOWA SZKOŁA SPECJALNA I STOPNIA W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO-WYCHOWAWCZYM IM. EUGENII GIERAT W TARNOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA SPECJALNA II STOPNIA NR 5 W KRAKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA SPECJALNA II STOPNIA NR 6 W KRAKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA SPECJALNA II STOPNIA NR 7 W KRAKOWIE
- BRANŻOWA SZKOŁA ZAWODOWA I STOPNIA W ZATORZE
- Bruk Bet Termalica Nieciecza Klub Sportowy S.A.
- BRZESKIE ZAKŁADY KOMUNALNE Spółka z o. o. w Brzesku
- BRZESKO
- BRZESZCZE
- BRZEŹNICA
- BUDZÓW
- BUKOWINA TATRZAŃSKA
- BUKOWNO
- BURSA MIĘDZYSZKOLNA W TARNOWIE
- BURSA MŁODZIEŻOWA
- BURSA SZKOLNA IM. POLSKI NIEPODLEGŁEJ W BOCHNI
- BURSA SZKOLNA W BIECZU
- BURSA SZKOLNA W MIECHOWIE
- BURSA SZKOLNA W OLKUSZU
- BURSA SZKOLNA W STARYM SĄCZU
- BURSA SZKOLNICTWA PONADPODSTAWOWEGO NR 1 W KRAKOWIE
- BURSA SZKOLNICTWA PONADPODSTAWOWEGO NR 2 W KRAKOWIE
- BURSA SZKOLNICTWA PONADPODSTAWOWEGO NR 3 W KRAKOWIE
- BURSA SZKÓŁ ARTYSTYCZNYCH W KRAKOWIE
- BYSTRA-SIDZINA
- CENTERMED KRAKÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej sp. z o.o.
- Centrum Giełdowe Balicka sp. z o.o.
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO I KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W OLKUSZU
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO IM.KS.PRYMASA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W TARNOWIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO NR 2 W GORLICACH
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W BYSTREJ
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W GORLICACH
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W GRYBOWIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W HAŃCZOWEJ
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W KRAKOWIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W KRYNICY ZDROJU
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W LIMANOWEJ
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W LIMANOWEJ - SZKOŁA POLICEALNA
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W ŁĄCKU
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W NAWOJOWEJ
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W NOWYM TARGU
- CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W ZAKOPANEM
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO IM. ŚW. JANA PAWŁA II W ŁAPANOWIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 W WADOWICACH
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 W WADOWICACH - BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 IM. KS. PROF. J. TISCHNERA W WADOWICACH
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 W WADOWICACH - TECHNIKUM NR 2 IM. KS. PROF. J. TISCHNERA
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 W WADOWICACH-III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. PROF. J. TISCHNERA
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 2 W WADOWICACH
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 2 W WADOWICACH - BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 IM. KS. ST. STASZICA W WADOWICACH
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 2 W WADOWICACH - II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.KS.ST.STASZICA W WADOWICACH
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 2 W WADOWICACH - IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W WADOWICACH
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 2 W WADOWICACH - TECHNIKUM NR 1 IM.KS.STANISŁAWA STASZICA W WADOWICACH
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 2 W WADOWICACH - TECHNIKUM NR 3 IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W WADOWICACH
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 2 W WADOWICACH-BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 3 IM. KS. J. TWARDOWSKIEGO W WADOWICACH
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W ANDRYCHOWIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W ANDRYCHOWIE - II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ANDRYCHOWIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W ANDRYCHOWIE - TECHNIKUM NR 1 IM.PROF.TADEUSZA KOTARBIŃSKIEGO W ANDRYCHOWIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W ANDRYCHOWIE -BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 IM. PROF. T. KOTARBIŃSKIEGO W ANDRYCHOWIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W KRAKOWIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W NIEPOŁOMICACH
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W NIEPOŁOMICACH-BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA IM. KRAKOWSKIEGO BRACTWA KURKOWEGO
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W NIEPOŁOMICACH-CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W NIEPOŁOMICACH-TECHNIKUM
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W TARNOWIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W TUCHOWIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NR 1 W KRAKOWIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NR 1 W SUCHEJ BESKIDZKIEJ
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NR 1 W WADOWICACH
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NR 2 W KRAKOWIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NR 2 W SUCHEJ BESKIDZKIEJ
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NR 2 W WADOWICACH
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NR 2 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 IM. WŁADYSŁAWA ORKANA W NOWYM TARGU
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NR 3 W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH I PLACÓWEK W KROŚCIENKU NAD DUNAJCEM
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W ANDRYCHOWIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W CHRZANOWIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W CZERNICHOWIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W DOBCZYCACH
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W GDOWIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W GIEBUŁTOWIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W GORLICACH
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W KRZESZOWICACH
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W LIMANOWEJ
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W LIMANOWEJ - FILIA NR 1
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W LIMANOWEJ - FILIA NR 3
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W LIMANOWEJ - FILIA NR 4
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W LIMANOWEJ - FILIA NR2
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W NAWOJOWEJ
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W NOWYM SĄCZU
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W OŚWIĘCIMIU
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W SKAWINIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W SZCZUCINIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W TARNOWIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W TUCHOWIE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W WIELICZE
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNYCH I PLACÓWEK IM. STANISŁAWA STASZICA W NOWYM TARGU
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO WCHODZĄCEGO W SKŁAD ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH IM. BOHATERÓW MONTE CASSINO W LUBNIU
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO WCHODZĄCEGO W SKŁAD ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNO - EKONOMICZNYCH IM. MIKOŁAJA REJA W MYŚLENICACH
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO WCHODZĄCEGO W SKŁAD ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W SUŁKOWICACH
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODWEGO NR 1 W OLKUSZU
- CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODWEGO NR 2 W OLKUSZU
- Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów
- Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice
- Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy
- Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach
- Centrum kultury w Gnojniku
- Centrum Kultury w Korzennej
- CENTRUM LECZENIA I REHABILITACJI BESKID SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- CENTRUM MEDYCZNE UJASTEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- CENTRUM MŁODZIEŻY IM. DR. HENRYKA JORDANA W KRAKOWIE
- CENTRUM MŁODZIEŻY IM. DR. HENRYKA JORDANA W KRAKOWIE - FILIA NR 1 W KRAKOWIE PN. OŚRODEK EDUKACJI OBYWATELSKIEJ
- CENTRUM MŁODZIEŻY IM. DR. HENRYKA JORDANA W KRAKOWIE - FILIA NR 2 W GOŁKOWICACH GÓRNYCH
- CENTRUM ORTOPEDYCZNO - REHABILITACYJNE "ARTROMED" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- CENTRUM OŚWIATOWE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W KOSZYCACH
- CENTRUM REHABILITACJI TUKAN MARIOLA PAWLAK
- CENTRUM REHABILITACJI TUKAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- CENTRUM ZDROWIA TUCHÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- CHARSZNICA
- CHEŁMEK
- CHEŁMIEC
- CHRZANÓW
- CIĘŻKOWICE
- CM INTERMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- CZARNY DUNAJEC
- CZCHÓW
- CZERNICHÓW
- CZORSZTYN
- DA VINCI PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W KRAKOWIE
- DĄBROWA TARNOWSKA
- DELAVI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- DELTA SPORT CLINIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
- DĘBNO
- DOBCZYCE
- DOBRA
- Dom Kultury w Tuchowie
- DOM WCZASÓW DZIECIĘCYCH W JODŁÓWCE TUCHOWSKIEJ
- DOM WCZASÓW DZIECIĘCYCH W PIWNICZNEJ ZDROJU
- DRAGMOR Sp. z o.o.
- DRWINIA
- Dunajec sp. z o.o.
- EKO-SERWIS Sp. z o.o.
- EUROMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
- EVITA E & W ZIEMNIAK SPÓŁKA CYWILNA ELŻBIETA ZIEMNIAK,WITOLD ZIEMNIAK
- FILIA NR 1 SZKOŁY PODSTAWOWEJ SPECJALNEJ NR 6 W KRAKOWIE
- FILIA PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ NR 4 W KRAKOWIE
- FILIA PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ W OLKUSZU Z SIEDZIBĄ W WOLBROMIU
- FILIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W SUCHEJ BESKIDZKIEJ
- FILIA W PAWLIKOWICACH
- FILIA W SUŁKOWIE
- FUNDACJA POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM
- G.V.M.CARINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Gdowskie Zakłady Komunalne sp. z o.o.
- GDÓW
- Giełda Rolna EKROL
- Gminna Biblioteka Publiczna im. Władysława Stanisława Reymonta w Wierzchosławicach
- Gminna Biblioteka Publiczna w Przeciszowie
- Gminna Jednostka Usług Komunalnych w Bobowej
- GMINNE CENTRUM EDUKACJI W IGOŁOMI
- GMINNE CENTRUM EDUKACJI W WAWRZEŃCZYCACH
- Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Promocji w Rzepienniku Strzyżewskim
- Gminne centrum kultury i bibliotek w Iwanowicach
- Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie
- Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej
- Gminne Centrum Kultury w Niedźwiedziu
- Gminne Centrum Kultury w Żabnie
- Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Osieku
- Gminne Centrum Kultury, Promocji i Turystyki Szaflary
- Gminny Ośrodek Kultury w Dobrej
- Gminny Ośrodek Kultury w Iwkowej
- Gminny Ośrodek Kultury w Kamienicy
- Gminny Ośrodek Kultury w Kamionce Wielkiej
- Gminny Ośrodek Kultury w Lisiej Górze
- Gminny Ośrodek Kultury w Łącku
- Gminny Ośrodek Kultury w Rabie Wyżnej
- Gminny Ośrodek Kultury w Radziemicach
- Gminny Ośrodek Kultury w Spytkowicach
- Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Bochnia sp. z o.o w organizacji w Proszówkach
- Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Wielkiej Wsi
- Gminny Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Siedlcu
- GNOJNIK
- GOŁCZA
- Gorczański Park Narodowy
- GORLICE
- GORLICE
- Gorlickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o.
- Gospodarka Komunalna w Babicach sp. z o.o.
- GÓRSKI OŚRODEK SZKOLNO-WYPOCZYNKOWY "POD DURBASZKĄ" W JAWORKACH
- Gremi Inwestycje S.A.
- GRĘBOSZÓW
- Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
- GROMNIK
- GRÓDEK NAD DUNAJCEM
- GRUPA AZOTY S.A.
- GRYBÓW
- GRYBÓW
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BARTŁOMIEJA NOWODWORSKIEGO W KRAKOWIE
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO W OLKUSZU
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRÓLA KAZIMIERZA WLK. W BOCHNI
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. STANISŁAWA KONARSKIEGO W OŚWIĘCIMIU
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARCINA KROMERA W GORLICACH
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARCINA WADOWITY W WADOWICACH
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W ANDRYCHOWIE
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W TRZEBINI
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. SEWERYNA GOSZCZYŃSKIEGO W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 W NOWYM TARGU
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA STASZICA W CHRZANOWIE
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W KĘTACH
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W MYŚLENICACH; UL. JAGIELLOŃSKA 8
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. WŁADYSŁAWA ORKANA W LIMANOWEJ
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.EUGENIUSZA ROMERA W RABCE-ZDROJU
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.K.BRODZIŃSKIEGO W TARNOWIE
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SPORTOWE W KRAKOWIE
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W DOBCZYCACH; UL. SZKOLNA 20 A
- I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. JANA DŁUGOSZA W NOWYM SĄCZU
- IGOŁOMIA-WAWRZEŃCZYCE
- II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. K. K. BACZYŃSKIEGO W CHRZANOWIE
- II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO W KRAKOWIE
- II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. PROF. JÓZEFA TISCHNERA W ZESPOLE SZKÓŁ W RABCE- ZDROJU
- II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII KONOPNICKIEJ W NOWYM SĄCZU
- II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ORŁA BIAŁEGO W BOCHNI
- II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZIEMI OLKUSKIEJ W OLKUSZU
- II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.HETMANA JANA TARNOWSKIEGO W TARNOWIE
- II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W OŚWIĘCIMIU
- II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ
- II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W GORLICACH
- II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KĘTACH
- II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W MYŚLENICACH
- II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W NOWYM TARGU
- III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W KRAKOWIE
- III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. WŁADYSŁAWA GRABSKIEGO W NOWYM SĄCZU
- III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.ADAMA MICKIEWICZA W TARNOWIE
- III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W KĘTACH
- III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W MYŚLENICACH; UL. ŻEROMSKIEGO 17
- III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OLKUSZU
- III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OŚWIĘCIMIU
- INTERCARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 W TARNOWIE
- IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W OLKUSZU
- IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KRAKOWIE
- IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SPORTOWE IM. ŚWIĘTEJ KINGI
- IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W MYŚLENICACH; UL. 3 MAJA 97B
- IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 IM. STANISŁAWA STASZICA W BOCHNI; UL. WINDAKIEWICZA 23
- IWANOWICE
- IWKOWA
- IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
W NOWYM SĄCZU
- IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZYGMUNTA WRÓBLEWSKIEGO W KRAKOWIE
- IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W TARNOWIE
- Izba Administracji Skarbowej w Krakowie
- JABŁONKA
- JERZMANOWICE-PRZEGINIA
- JODŁOWNIK
- JORDANÓW
- JORDANÓW
- KALWARIA ZEBRZYDOWSKA
- KAMIENICA
- KAMIONKA WIELKA
- Karpacki Oddział Straży Granicznej
- KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W SKAWINIE
- KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. NAJŚWIĘTSZEJ RODZINY Z NAZARETU
- KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI KRÓLOWEJ
- KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEJ RODZINY Z NAZARETU W KRAKOWIE
- KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE IM. KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGO
- KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W CZERWIENNEM
- KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II W SKAWINIE
- KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚWIĘTEJ RODZINY Z NAZARETU W KRAKOWIE
- KĘTY
- KLUCZE
- KŁAJ
- KOCMYRZÓW-LUBORZYCA
- Komenda Miejska Policji w Krakowie
- Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu
- Komenda Miejska Policji w Tarnowie
- Komenda Powiatowa Policji w Bochni
- Komenda Powiatowa Policji w Brzesku
- Komenda Powiatowa Policji w Chrzanowie
- Komenda Powiatowa Policji w Dąbrowie Tarnowskiej
- Komenda Powiatowa Policji w Gorlicach
- Komenda Powiatowa Policji w Krakowie
- Komenda Powiatowa Policji w Limanowej
- Komenda Powiatowa Policji w Miechowie
- Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach
- Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu
- Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu
- Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu
- Komenda Powiatowa Policji w Proszowicach
- Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej
- Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach
- Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce
- Komenda Powiatowa Policji w Zakopanem
- Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie
- KONIUSZA
- Kopalnia Soli "Wieliczka" S.A.
- Kopalnia Soli Bochnia Sp. z o.o.
- KORZENNA
- KOSTKA PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE JEZUITÓW IM. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI
- KOSZYCE
- KOŚCIELISKO
- KOZŁÓW
- KRAKOWSKA IZBA ADWOKACKA
- KRAKOWSKA MEDYCZNA SZKOŁA POLICEALNA IM. STANISŁAWY LESZCZYŃSKIEJ NR 1 W KRAKOWIE
- Krakowski Holding Komunalny SA
- Krakowski Park Technologiczny- Sp. z o.o.
- KRAKOWSKI SZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY IM. SZARYCH SZEREGÓW
- KRAKOWSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. ŚW. JANA PAWŁA II
- Kraków
- Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A.
- KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM
- KRYNICA-ZDRÓJ
- KRZESZOWICE
- KSIĄŻ WIELKI
- KTMD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
- Kuratorium Oświaty w Krakowie
- KZN SIM Ziemia Krakowska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji
- LANCKORONA
- LASKOWA
- Libiąskie Centrum Kultury
- LIBIĄŻ
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE W WOJNICZU
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE W ZAKLICZYNIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA MŁODZIEŻY W RYGLICACH
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE HUTY IM. TADEUSZA SENDZIMIRA
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ARTURA GROTTGERA W GRYBOWIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BATALIONU "PARASOL" W TRZEBINI
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOGDANA JAŃSKIEGO W KRAKOWIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W JABŁONCE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. E. DEMBOWSKIEGO W GDOWIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W BOBOWEJ
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W MUSZYNIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA MATEJKI W WIELICZCE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JOSEPHINE GEBERT W CENTRUM EDUKACYJNYM "RADOSNA NOWINA 2000" W PIEKARACH
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W SKAWINIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W STARYM SĄCZU
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W BRZESKU
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. OSWALDA BALZERA W ZAKOPANEM
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ROMUALDA TRAUGUTTA W WOLBROMIU
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W BIECZU
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W KROŚCIENKU NAD DUNAJCEM
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. JANA KANTEGO W SUŁKOWICACH; UL. SZKOLNA 34
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W MIECHOWIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA W TUCHOWIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KRZESZOWICACH
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA W SKALE W ZESPOLE SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W SKALE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W KRAKOWIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W ZAKOPANEM
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR I IM.MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W SUCHEJ BESKIDZKIEJ
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR I; ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. H.KOŁŁĄTAJA W JORDANOWIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR II - ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. BŁ. KS.PIOTRA DAŃKOWSKIEGO W JORDANOWIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SPECJALNE DLA NIESŁYSZĄCYCH I SŁABO SŁYSZĄCYCH W ZESPOLE SZKÓŁ SPECJALNYCH DLA NIESŁYSZĄCYCH I SŁABO SŁYSZĄCYCH W TARNOWIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SPECJALNE NR V W RABCE-ZDROJU
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SPECJALNE W RABCE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SPECJALNE W RADZISZOWIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SPECJALNE W ZAKOPANEM
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W CIĘŻKOWICACH
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W CZERNICHOWIE W ZESPOLE SZKÓŁ ROLNICZE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO IM. FRANCISZKA STEFCZYKA W CZERNICHOWIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W GIEBUŁTOWIE W ZESPOLE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. WINCENTEGO WITOSA W GIEBUŁTOWIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W GROMNIKU
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KRYNICY ZDROJU
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W LIBIĄŻU
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W LUBNIU; LUBIEŃ 20
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ŁĄCKU
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W MARCINKOWICACH
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SZCZUCINIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W TUCHOWIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ZATORZE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ZESPOLE SZKÓŁ IM. EMILA GODLEWSKIEGO W PIOTRKOWICACH MAŁYCH
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W SŁOMNIKACH
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ŻABNIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ŻEGOCINIE
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH IM. ŚW. JANA BOSKO
- LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH W TARNOWIE
- Likom Sp. z o. o.
- LIMANOWA
- LIMANOWA
- LIPINKI
- LIPNICA MUROWANA
- LIPNICA WIELKA
- LISIA GÓRA
- LISZKI
- LUBIEŃ
- Lucyna Jabłońska Centrum Rehabilitacyjno Medyczne JAZMED im. Zdzisława Jabłońskiego
- ŁABOWA
- ŁAPANÓW
- ŁAPSZE NIŻNE
- ŁĄCKO
- ŁOSOSINA DOLNA
- ŁUKOWICA
- ŁUŻNA
- MAKÓW PODHALAŃSKI
- Małopolska Hodowla Roślin Sp. z o.o. (archiwalne)
- MAŁOPOLSKA POLICEALNA SZKOŁA MASAŻU NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W KRAKOWIE
- Małopolski Fundusz Poręczeń Kredytowych Spółka z o.o. w Nowym Sączu
- Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia
- MAŁOPOLSKI SZPITAL CHORÓB PŁUC I REHABILITACJI IM. EDMUNDA WOJTYŁY
- MAŁOPOLSKI SZPITAL ORTOPEDYCZNO-REHABILITACYJNY IM. PROF.BOGUSŁAWA FRAŃCZUKA
- MAŁOPOLSKI SZPITAL REHABILITACYJNY W KRZESZOWICACH
- Małopolski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego
- MAŁOPOLSKI ZESPÓŁ JEDNOSTEK EDUKACYJNYCH W KRAKOWIE
- MAŁOPOLSKI ZESPÓŁ JEDNOSTEK EDUKACYJNYCH W NOWYM SĄCZU
- MAŁOPOLSKIE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
- MAŁOPOLSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W MYŚLENICACH
- Małopolskie Centrum Kultury Sokół
- Marszałek Województwa Małopolskiego
- MEDICAL CLINIC PODHALE ANNA PRZYGODZKA-SZCZEPANIAK, MICHAŁ SZCZEPANIAK SPÓŁKA JAWNA
- MEDICUS SPÓŁKA Z OGRNICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- MEDIKOR III SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- MEDTRIALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- MEDYCYNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- MĘDRZECHÓW
- MICHAŁOWICE
- MIECHÓW
- Miejska Infrastruktura sp. z o. o. w likwidacji
- Miejski Dom Kultury w Bochni
- Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Wiśniczu
- Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy
- Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chełmku
- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Proszowicach
- Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Spółka z o.o.
- Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chocianowie
- Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Chełmku
- MIEJSKI ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ Spółka z o. o w Brzesku
- Miejski Zakład Komunikacji
- Miejski Zakład Komunikacji w Oświęcimiu sp. z o.o.
- Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o. w Gorlicach
- MIEJSKI ZAKŁAD USŁUGOWY SP. Z O.O.
- Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Kalwarii Zebrzydowskiej
- Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Kętach
- Miejski Zarząd Budynków Sp. z o.o.
- Miejski Zarząd Zasobów Komunalnych w Chrzanowie
- MIEJSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1
- MIEJSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 W GORLICACH IM.ŚW.JANA KANTEGO
- MIEJSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 W GORLICACH
- MIEJSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 W GORLICACH IM.KSIĘDZA JANA TWARDOWSKIEGO
- MIEJSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 W GORLICACH IM.BOHATERÓW ZIEMI GORLICKIEJ
- Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.
- Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej SA
- Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
- MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ Spółka z o. o. w Brzesku
- Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Spółka z o.o. w Nowym Sączu
- Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Grybowie
- Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
- Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Gorlicach
- Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne w Dąbrowie Tarnowskiej Sp. z o.o
- Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne SA
- Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.
- MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE Spółka z o. o. w Brzesku
- Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Nowym Sączu Spółka z o.o.
- Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Spółka z o.o. w Krakowie
- Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji SA
- Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
- Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach
- Miejsko-Przemysłowa Oczyszczalnia Ścieków sp. z o.o.
- Międzygminny Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o. w Kętach
- Międzynarodowe Centrum Kultury w Krakowie
- Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków - Balice sp. z o.o.
- MIĘDZYSZKOLNY LUDOWY ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA "KRAKOWIAK" W KRAKOWIE
- MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ
- MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY
- MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY KRAKÓW "WSCHÓD"
- MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY KRAKÓW "ZACHÓD"
- MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W MARCINKOWICACH
- MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W MYŚLENICACH
- MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W WIELICZCE
- MKS Cracovia S.S.A.
- MŁODZIEŻOWE OBSERWATORIUM ASTRONOMICZNE IMIENIA KAZIMIERZA KORDYLEWSKIEGO W NIEPOŁOMICACH
- MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY "DOM HARCERZA" IM. PROF. ALEKSANDRA KAMIŃSKIEGO W KRAKOWIE
- MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY "DOM HARCERZA" W KRAKOWIE
- MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY FORT 49 "KRZESŁAWICE" W KRAKOWIE
- MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY IM. ANDRZEJA BURSY W KRAKOWIE
- MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY IM. JANUSZA KORCZAKA W KRAKOWIE
- MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY IM. KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO W KRAKOWIE
- MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY PRZY AL. 29 LISTOPADA W KRAKOWIE
- MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY PRZY UL. GRUNWALDZKIEJ W KRAKOWIE
- MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY W GORLICACH
- MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY W OŚWIĘCIMIU
- MŁODZIEŻOWY OŚRODEK SOCJOTERAPII NR 1 W KRAKOWIE
- MŁODZIEŻOWY OŚRODEK SOCJOTERAPII NR 2 W KRAKOWIE
- MŁODZIEŻOWY OŚRODEK SOCJOTERAPII W ŁYSEJ GÓRZE
- MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY DLA CHŁOPCÓW W KRAKOWIE
- MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY IM. KS. KAROLA WOJTYŁY W MSZANIE DOLNEJ
- MOGILANY
- MOSZCZENICA (woj. małopolskie)
- Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
- MSZANA DOLNA
- MSZANA DOLNA
- MUCHARZ
- MUSZYNA
- Muzeum - Nadwiślański Park Etnograficzny w Wygiełzowie i Zamek Lipowiec
- Muzeum - Orawski Park Etnograficzny w Zubrzycy Górnej
- Muzeum Archeologiczne w Krakowie
- Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku
- Muzeum Etnograficzne im. Seweryna Udzieli w Krakowie
- Muzeum Historii Fotografii im. Walerego Rzewuskiego w Krakowie
- Muzeum Historyczne Miasta Krakowa
- Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie
- Muzeum Narodowe w Krakowie
- Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu
- Muzeum Okręgowe w Tarnowie
- Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha
- Muzeum Tatrzańskie im. dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem
- Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka w Wieliczce
- MYŚLENICE
- Myślenicka Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o.
- MZWiK Sp. z o.o. w Myślenicach
- Nadleśnictwo Andrychów
- Nadleśnictwo Brzesko
- Nadleśnictwo Chrzanów
- Nadleśnictwo Dąbrowa Tarnowska
- Nadleśnictwo Gorlice
- Nadleśnictwo Gromnik
- Nadleśnictwo Krościenko
- Nadleśnictwo Krzeszowice
- Nadleśnictwo Limanowa
- Nadleśnictwo Łosie
- Nadleśnictwo Miechów
- Nadleśnictwo Myślenice
- Nadleśnictwo Nawojowa
- Nadleśnictwo Niepołomice
- Nadleśnictwo Nowy Targ
- Nadleśnictwo Olkusz
- Nadleśnictwo Piwniczna
- Nadleśnictwo Stary Sącz
- Nadleśnictwo Sucha
- Nadwiślańska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o.
- NAWOJOWA
- NEO HOSPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ONE SPÓŁKA KOMANDYTOWA
- NIEDŹWIEDŹ
- NIEPOŁOMICE
- NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SZPITAL NA SIEMIRADZKIEGO IM. RAFAŁA CZERWIAKOWSKIEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- NOWE BRZESKO
- Nowosądecka Infrastruktura Komunalna Sp. z o.o. w Nowym Sączu
- Nowy Sącz
- NOWY SZPITAL W OLKUSZU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- NOWY TARG
- NOWY WIŚNICZ
- NOWYTARG
- NUTRICARE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
- OCHOTNICA DOLNA
- OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ W ANDRYCHOWIE
- OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ W KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ
- OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ W MUSZYNIE
- OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ W WADOWICACH
- OGÓLNOKSZTAŁCACA SZKOŁA MUZYCZNA I ST. W KRAKOWIE
- OGÓLNOKSZTAŁCACA SZKOŁA MUZYCZNA II ST. W KRAKOWIE
- OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO W KRAKOWIE
- OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W ZESPOLE SZKÓŁ MUZYCZNYCH IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO W TARNOWIE
- OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA II STOPNIA W ZESPOLE SZKÓŁ MUZYCZNYCH IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO
- Ojcowski Park Narodowy
- Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie
- Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Krakowie
- Okręgowy Urząd Górniczy w Krakowie
- OLESNO (woj. małopolskie)
- OLKUSZ
- OPAKOMET SPÓŁKA AKCYJNA
- Opera Krakowska w Krakowie
- ORAWSKA SAMORZĄDOWA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W JABŁONCE
- ORTOPEDICUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- OSIEK
- OSTEODEX CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- OŚRODEK CHIRURGII OKA PROF. ZAGÓRSKIEGO W NOWYM SĄCZU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- OŚRODEK CHIRURGII OKA PROF. ZAGÓRSKIEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Ośrodek Hodowli Zarodowej w Osieku Sp. z o.o.
- Ośrodek Kultury w Brzeszczach
- Ośrodek kultury, sportu i rekreacji w Oświęcimiu
- OŚRODEK REKREACJI I REHABILITACJI KONNEJ "TABUN" W KRAKOWIE
- OŚRODEK REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZY BONA FIDE W KRAKOWIE
- OŚRODEK SANATORYJNO-WYPOCZYNKOWY LWIGRÓD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- OŚRODEK SZKOLNO-WYPOCZYNKOWY "FORT 39" W KRAKOWIE
- OŚWIĘCIM
- OŚWIĘCIM
- Oświęcimski Sport S.A.
- Oświęcimskie Centrum Kultury
- Oświęcimskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o.
- PAŁAC MŁODZIEŻY W NOWYM SĄCZU
- PAŁAC MŁODZIEŻY W TARNOWIE
- PAŁECZNICA
- PAŃSTWOWA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA II ST. IM. FRYDERYKA CHOPINA W KRAKOWIE
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I I II ST. IM. FRYDERYKA CHOPINA W NOWYM SĄCZU
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I I II ST. IM. FRYDERYKA CHOPINA W NOWYM TARGU
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I I II STOPNIA IM. GRAŻYNY BACEWICZ W LIMANOWEJ
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I I II STOPNIA W WADOWICACH
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I ST. IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO W GORLICACH
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I ST. IM. JANINY GARŚCI W CHRZANOWIE
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I ST. IM. KAROLA SZYMANOWSKIEGO W OŚWIĘCIMIU
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I ST. IM. MICHAŁA KLEOFASA OGIŃSKIEGO W MIECHOWIE
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I ST. IM. PROF. JERZEGO ŻURAWLEWA W BOCHNI
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I ST. IM. WOJCIECHA KILARA W OLKUSZU
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I ST. IM. ZYGMUNTA NOSKOWSKIEGO W KRZESZOWICACH
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA IM. GRAŻYNY BACEWICZ W LIMANOWEJ
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA IM. LUDOMIRA RÓŻYCKIEGO W MYŚLENICACH
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA II ST. IM. WŁADYSŁAWA ŻELEŃSKIEGO W KRAKOWIE
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA II ST. W GORLICACH
- PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA II ST. W WADOWICACH
- PAŃSTWOWE LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH IM. ANTONIEGO KENARA W ZAKOPANEM
- PAŃSTWOWE LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH IM. JANA MATEJKI W NOWYM WIŚNICZU
- PAŃSTWOWE LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH IM. JÓZEFA KLUZY W KRAKOWIE
- Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu
- PCIM
- PEDAGOGICZNA BIBLIOTEKA WOJEWÓDZKA IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W KRAKOWIE
- PEDAGOGICZNA BIBLIOTEKA WOJEWÓDZKA IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W KRAKOWIE FILIA W CHRZANOWIE
- PEDAGOGICZNA BIBLIOTEKA WOJEWÓDZKA IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W KRAKOWIE FILIA W MIECHOWIE
- PEDAGOGICZNA BIBLIOTEKA WOJEWÓDZKA IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W KRAKOWIE FILIA W MYŚLENICACH
- PEDAGOGICZNA BIBLIOTEKA WOJEWÓDZKA IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W KRAKOWIE FILIA W NOWEJ HUCIE
- PEDAGOGICZNA BIBLIOTEKA WOJEWÓDZKA IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W KRAKOWIE FILIA W OLKUSZU
- PEDAGOGICZNA BIBLIOTEKA WOJEWÓDZKA IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W KRAKOWIE FILIA W OŚWIĘCIMIU
- PEDAGOGICZNA BIBLIOTEKA WOJEWÓDZKA IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W KRAKOWIE FILIA W PROSZOWICACH
- PEDAGOGICZNA BIBLIOTEKA WOJEWÓDZKA IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W KRAKOWIE FILIA W SUCHEJ BESKIDZKIEJ
- PEDAGOGICZNA BIBLIOTEKA WOJEWÓDZKA IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W KRAKOWIE FILIA W WADOWICACH
- PEDAGOGICZNA BIBLIOTEKA WOJEWÓDZKA W NOWYM SĄCZU
- PEDAGOGICZNA BIBLIOTEKA WOJEWÓDZKA W NOWYM SĄCZU FILIA W GORLICACH
- PEDAGOGICZNA BIBLIOTEKA WOJEWÓDZKA W NOWYM SĄCZU FILIA W LIMANOWEJ
- PEDAGOGICZNA BIBLIOTEKA WOJEWÓDZKA W NOWYM SĄCZU FILIA W MSZANIE DOLNEJ
- PEDAGOGICZNA BIBLIOTEKA WOJEWÓDZKA W NOWYM SĄCZU FILIA W NOWYM TARGU
- PEDAGOGICZNA BIBLIOTEKA WOJEWÓDZKA W NOWYM SĄCZU FILIA W RABCE
- PEDAGOGICZNA BIBLIOTEKA WOJEWÓDZKA W NOWYM SĄCZU FILIA W ZAKOPANEM
- Pieniński Park Narodowy
- PIWNICZNA-ZDRÓJ
- Placówka Straży Granicznej w Krakowie
- Placówka Straży Granicznej w Krakowie - Balicach
- Placówka Straży Granicznej w Tarnowie
- Placówka Straży Granicznej w Zakopanem
- PLEŚNA
- PODEGRODZIE
- PODHALAŃSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. JANA PAWŁA II W NOWYM TARGU
- POLANKA WIELKA
- POLICEALNA SZKOŁA NR 3
- POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI-ZARZĄD OKRĘGOWY KRAKÓW
- POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI-ZARZĄD OKRĘGOWY NOWY SĄCZ
- POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI-ZARZĄD OKRĘGOWY TARNÓW
- Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Krakowie "Radio Kraków" S.A.
- POLSKIE TATRY S.A.
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA IM. STEFANA SZUMANA W BOCHNI
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA W MAKOWIE PODHALAŃSKIM
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA W MYŚLENICACH
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO PEDAGOGICZNA W RABCE-ZDROJU
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO- PEDAGOGICZNA W NOWYM TARGU
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA NR 1 W KRAKOWIE
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA NR 2 W KRAKOWIE
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA NR 3 W KRAKOWIE
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA NR 4 IM. JANUSZA KORCZAKA W KRAKOWIE
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W ANDRYCHOWIE
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W BRZESKU
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W BRZESZCZACH
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W CHRZANOWIE
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W DOBCZYCACH
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W GORLICACH
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W GORLICACH FILIA W BIECZU
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W KĘTACH
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W KRZESZOWICACH
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W MIECHOWIE
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W NOWYM SĄCZU
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W OLKUSZU
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W OŚWIĘCIMIU
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W WADOWICACH
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W ZABIERZOWIE
- PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W ZAKOPANEM
- PORONIN
- POWIATOWA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA W WIELICZCE
- POWIATOWA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W NOWYM SĄCZU
- POWIATOWA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W NOWYM SĄCZU FILIA W GRYBOWIE
- POWIATOWA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W NOWYM SĄCZU FILIA W KRYNICY ZDROJU
- POWIATOWA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W NOWYM SĄCZU FILIA W STARYM SĄCZU
- POWIATOWA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W TARNOWIE
- POWIATOWA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W TARNOWIE FILIA W TUCHOWIE
- POWIATOWA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W TARNOWIE FILIA W WOJNICZU
- POWIATOWA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W TARNOWIE FILIA W ŻABNIE
- POWIATOWE CENTRUM EDUKACJI I KOMPETENCJI ZAWODOWYCH W SZCZUCINIE
- POWIATOWE CENTRUM EDUKACJI W BRZESKU
- POWIATOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA TECHNICZNEGO I BRANŻOWEGO W OŚWIĘCIMIU
- POWIATOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W CHRZANOWIE
- POWIATOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W WIELICZCE
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla Miasta Tarnowa
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Bochni
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Brzesku
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Chrzanowie
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Dąbrowie Tarnowskiej
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gorlicach
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Krakowie - Powiat Grodzki
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Krakowie dla powiatu krakowskiego – ziemskiego
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Limanowej
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Miasta Nowego Sącza
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Miechowie
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Myślenicach
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Nowym Targu
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Olkuszu
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Oświęcimiu
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Powiat Nowosądecki
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Proszowicach
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Suchej Beskidzkiej
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Tarnowie
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Wadowicach
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Wieliczce
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Zakopanem
- POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W BIECZU
- POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W CHRZANOWIE
- POWIATOWY MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY IM. MJR. HENRYKA SUCHARSKIEGO W TRZEBINI
- POWIATOWY MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY W STARYM SĄCZU
- POWIATOWY OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI W BRZESKU
- POWIATOWY ZESPÓŁ NR 1 SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. KS. STANISŁAWA KONARSKIEGO W OŚWIĘCIMIU
- POWIATOWY ZESPÓŁ NR 10 SZKÓŁ MECHANICZNO-ELEKTRYCZNYCH IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KĘTACH
- POWIATOWY ZESPÓŁ NR 2 SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH MISTRZOSTWA SPORTOWEGO I TECHNICZNYCH IM. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA W OŚWIĘCIMIU
- POWIATOWY ZESPÓŁ NR 4 SZKÓŁ EKONOMICZNO-GASTRONOMICZNYCH IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W OŚWIĘCIMIU
- POWIATOWY ZESPÓŁ NR 6 SZKÓŁ ZAWODOWYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. KAZIMIERZA BIELENINA W BRZESZCZACH
- POWIATOWY ZESPÓŁ NR 9 SZKÓŁ IM. MARII DĄBROWSKIEJ W KĘTACH
- POWIATOWY ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W BIECZU
- POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ W MUSZYNIE
- POZASZKOLNA PLACÓWKA SPECJALISTYCZNA - SZKOLNY OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "ORLE GNIAZDO" W SROMOWCACH WYŻNYCH
- Pro-Holding Sp. z o.o.
- Prokuratura Okręgowa w Krakowie
- Prokuratura Okręgowa w Nowym Sączu
- Prokuratura Okręgowa w Tarnowie
- Prokuratura Rejonowa Kraków-Krowodrza w Krakowie
- Prokuratura Rejonowa Kraków-Nowa Huta w Krakowie
- Prokuratura Rejonowa Kraków-Podgórze w Krakowie
- Prokuratura Rejonowa Kraków-Prądnik Biały w Krakowie
- Prokuratura Rejonowa Kraków-Śródmieście Wschód w Krakowie
- Prokuratura Rejonowa Kraków-Śródmieście Zachód w Krakowie
- Prokuratura Rejonowa w Bochni
- Prokuratura Rejonowa w Brzesku
- Prokuratura Rejonowa w Chrzanowie
- Prokuratura Rejonowa w Dąbrowie Tarnowskiej
- Prokuratura Rejonowa w Gorlicach
- Prokuratura Rejonowa w Limanowej
- Prokuratura Rejonowa w Miechowie
- Prokuratura Rejonowa w Muszynie
- Prokuratura Rejonowa w Myślenicach
- Prokuratura Rejonowa w Nowym Sączu
- Prokuratura Rejonowa w Nowym Targu
- Prokuratura Rejonowa w Olkuszu
- Prokuratura Rejonowa w Oświęcimiu
- Prokuratura Rejonowa w Suchej Beskidzkiej
- Prokuratura Rejonowa w Tarnowie
- Prokuratura Rejonowa w Wadowicach
- Prokuratura Rejonowa w Wieliczce
- Prokuratura Rejonowa w Zakopanem
- PROMED P.ŁACH R.GŁOWACKI SPÓŁKA JAWNA
- PROSZOWICE
- PRZECISZÓW
- Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego "CHEMOBUDOWA-KRAKÓW" S.A.
- Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Geotermia Podhalańska S.A
- Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o.
- Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej TERMOWAD Sp. z o.o.
- Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej spółka z o.o. w Muszynie
- PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ SP. Z O.O.
- Przedsiębiorstwo Komunalne „EKO” Sp. z o.o.
- Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ''KZGM'' Sp. z oo
- Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych
- Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Korzenna Sp. z o.o.
- Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Michałowice Sp. z o.o.
- Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.
- Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Zielonkach Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o.
- PSSE w Bochni
- PSSE w Brzesku
- PSSE w Chrzanowie
- PSSE w Dąbrowie Tarnowskiej
- PSSE w Gorlicach
- PSSE w Krakowie
- PSSE w Limanowej
- PSSE w Miechowie
- PSSE w Myślenicach
- PSSE w Nowym Sączu
- PSSE w Nowym Targu
- PSSE w Olkuszu
- PSSE w Oświęcimiu
- PSSE w Proszowicach
- PSSE w Suchej Beskidzkiej
- PSSE w Tarnowie
- PSSE w Wadowicach
- PSSE w Wieliczce
- PSSE w Zakopanem
- PUBLICZNA BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA IM. ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY
- PUBLICZNA KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARMII KRAJOWEJ W NIECIECZY
- PUBLICZNA KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W ZAKOPANEM
- PUBLICZNA KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JOANNY BERETTY MOLLI W KRAKOWIE
- PUBLICZNA KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. RITY W KRAKOWIE
- PUBLICZNA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W GDOWIE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM I. J. PADEREWSKIEGO W TWORKOWEJ
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W CZYŻÓWCE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W ZŁOTEJ
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁ. KAROLINY KÓZKI
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁ. KS. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO W SZERZYNACH
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W SZCZEPANOWIE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. LEOPOLDA OKULICKIEGO W OKULICACH
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. I.J. PADEREWSKIEGO W KŁOKOCZYNIE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W GOSPRZYDOWEJ
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA DUDKA W NIEDŹWIEDZY
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA GOETZA OKOCIMSKIEGO W OKOCIMIU
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W GNOJNIKU
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W JURKOWIE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W RAJBROCIE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KRZECZOWIE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W WITERADOWIE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W PRZYBOROWIE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA BRODZIŃSKIEGO W LIPNICY MUROWANEJ
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W BORZĘCINIE DOLNYM
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. PRAŁ. JANA ŚLĘZAKA W OŁPINACH
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. PRAŁATA PŁK. TADEUSZA DŁUBACZA W SUFCZYNIE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. PROF. JÓZEFA TISCHNERA W DOMOSŁAWICACH
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KSIĘDZA JANA TWARDOWSKIEGO W BUCZU
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W BRZOSKWINII
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W BIADOLINACH SZLACHECKICH
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO W JODŁÓWCE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W NARAMIE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W RZEZAWIE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA BOSKO W CELINACH Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W SWOSZOWEJ
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. STANISŁAWA SZCZEPANOWSKIEGO BM W STERKOWCU
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. WINCENTEGO PALLOTTIEGO W KRAKOWIE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW.JANA KANTEGO W TRZCIANIE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW.STANISŁAWA KOSTKI W BIESIADKACH
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI KRÓLOWEJ W ŻUROWEJ
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W MOKRZYSKACH
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. W. REYMONTA W GROBLI
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W BORZĘCINIE GÓRNYM
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W USZWI
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W ZABOROWIE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA ORKANA W DOBROCIESZU
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA REYMONTA W PORĄBCE USZEWSKIEJ
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.GEN.MARCINA KĄTSKIEGO W KĄTACH
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA SMOLENIA W ŁYSEJ GÓRZE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.K.K. BACZYŃSKIEGO W ZGŁOBICACH
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO W UŚCIU SOLNYM
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KS. JANA TWARDOWSKIEGO W LEWNIOWEJ
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KS.PRAŁATA WŁADYSŁAWA GIBAŁY W PIOTRKOWICACH
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MJR HENRYKA SUCHARSKIEGO W WOLI PRZEMYKOWSKIEJ
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.PROF.DR FRANCISZKA BUJAKA W MASZKIENICACH
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.SIERŻ.AK SIWAKA WALIGÓRY W BUCHCICACH
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.T.KOŚCIUSZKI W STRZELCACH WIELKICH
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.TADEUSZA KOŚCIUSZKI W DĘBNIE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. HELENY MARUSARZ W WOLI RZĘDZIŃSKIEJ
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W BRZESKU
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STANISŁAWA STASZICA W JADOWNIKACH
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH IM. ŚW. ANDRZEJA BOBOLI W STAREM BYSTREM
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 160 ZGROMADZENIA SIÓSTR AUGUSTIANEK W KRAKOWIE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA W BRZESKU
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. ŚW. JANA PAWŁA II I KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W JADOWNIKACH
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH IM. JANA PAWŁA II W STAREM BYSTREM
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W BRZESKU
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA RUDZKIEGO STOWARZYSZENIA KULTURALNO - OŚWIATOWEGO W RUDZACH
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR PIJAREK IM. ŚW. JÓZEFA KALASANCJUSZA
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR PREZENTEK W KRAKOWIE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR SALEZJANEK IM. BŁOGOSŁAWIONEJ LAURY VICUÑA W KRAKOWIE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA IM. ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH IM. BŁ. MICHAŁA TOMASZKA I BŁ. ZBIGNIEWA STRZAŁKOWSKIEGO W ŁOPONIU
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH IM. ŚW. FAUSTYNY W MILÓWCE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH IM. ŚW. JÓZEFA W HUCISKU-PEWELCE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH IM. ŚW. S. FAUSTYNY KOWALSKIEJ W KUROWIE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH W BRZEZINCE IM. ŚW. ANTONIEGO Z PADWY
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BIELCZY
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BISTUSZOWEJ
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W CHRONOWIE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W CZCHOWIE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W CZUŁÓWKU
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W IWKOWEJ
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W IWKOWEJ NAGÓRZU
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W JASIENIU
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W JAWORSKU
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W KAMIONNEJ IM. MARII KONOPNICKIEJ
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W KIERLIKÓWCE IM. EDWARDA DEMBOWSKIEGO
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W LESZCZYNIE IM. GEN.WŁADYSŁAWA ANDERSA
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁĄKCIE DOLNEJ IM. ŚW. KINGI
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁĘKACH
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁONIOWEJ
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W MESZNEJ OPACKIEJ
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W NIEDZIELISKACH
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W PŁOKACH
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W PORĘBIE SPYTKOWSKIEJ
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W RYCHWAŁDZIE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W TYMOWEJ
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W WOJAKOWEJ
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W WOLI DĘBIŃSKIEJ
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W WYTRZYSZCZCE
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁEM PRZEDSZKOLNYM W OSTROWIE KRÓLEWSKIM
- PUBLICZNE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 W MIECHOWIE
- PUBLICZNE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2 IM. JANA PAWŁA II W MIECHOWIE
- PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRÓLOWEJ APOSTOŁÓW W KRAKOWIE
- PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SIÓSTR PREZENTEK W KRAKOWIE
- PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SIÓSTR SALEZJANEK IM. ŚWIĘTEGO DOMINIKA SAVIO W KRAKOWIE
- PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SPECJALNE IM. ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY
- PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZGROMADZENIA SIÓSTR AUGUSTIANEK IM. ŚW. RITY W KRAKOWIE
- PUBLICZNE SALEZJAŃSKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KRAKOWIE
- PUBLICZNE TECHNIKUM RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
- PUBLICZNY KATOLICKI ZESPÓŁ SZKÓŁ I PRZEDSZKOLA W NIECIECZY
- PUNKT FILIALNY W PODOLANACH
- PUP dla Powiatu Nowosądeckiego
- PUP Limanowa
- PUP w Bochni
- PUP w Brzesku
- PUP w Chrzanowie
- PUP w Dąbrowie Tarnowskiej
- PUP w Gorlicach
- PUP w Miechowie
- PUP w Myślenicach
- PUP w Nowym Targu
- PUP w Olkuszu
- PUP w Oświęcimiu
- PUP w Proszowicach
- PUP w Suchej Beskidzkiej
- PUP w Tarnowie
- PUP w Wadowicach
- PUP w Wieliczce
- PUP w Zakopanem
- RABA WYŻNA
- RABKA-ZDRÓJ
- RACIECHOWICE
- RACŁAWICE
- RADGOSZCZ
- RADŁÓW
- RADZIEMICE
- RAFAŁ STABRAWA NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ RehStab
- Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krakowie
- Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Krakowie
- Regionalna Izba Obrachunkowa w Krakowie
- Regionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia w Zatorze im. Jana Matejk
- Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie
- Rejonowe Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Bochni z siedzibą w Łapczycy
- REJONOWE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI Spółka z o. o. w Brzesku
- ROPA
- RYGLICE
- RYTRO
- RZEMIEŚLNICZA BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA MAŁOPOLSKIEJ IZBY RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W KRAKOWIE
- RZEPIENNIK STRZYŻEWSKI
- RZEZAWA
- SALEZJAŃSKA PUBLICZNA BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA
- SALEZJAŃSKIE PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OŚWIĘCIMIU
- SALEZJAŃSKIE PUBLICZNE TECHNIKUM W OŚWIĘCIMIU
- SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ - SZPITAL IM.DR. JÓZEFA DIETLA W KRYNICY-ZDROJU
- SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W KRAKOWIE
- SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SANATORIUM UZDROWISKOWE MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W KRYNICY-ZDROJU IM. BŁ.KAROLINY KÓZKÓWNY
- SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
- SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W BOCHNI "SZPITAL POWIATOWY" IM. BŁ. MARTY WIECKIEJ
- SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W MYŚLENICACH
- SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU
- SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W PROSZOWICACH
- SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W PAŁECZNICY
- SAMORZĄDOWE CENTRUM EDUKACJI SZKOLNEJ W BEREŚCIE
- SAMORZĄDOWE CENTRUM EDUKACJI SZKOLNEJ W TYLICZU
- Samorządowe Kolegium Odwoławcze Kraków
- Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Nowym Sączu
- Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Tarnowie
- SAMORZĄDOWY ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W CHEŁMKU
- SAMORZĄDOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. MARII KONOPNICKIEJ W GORZOWIE
- SAMORZĄDOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ IM.KARDYNAŁA ADAMA STEFANA SAPIEHY W BOBRKU
- SAMORZĄDOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W CHEŁMKU
- Sąd Apelacyjny w Krakowie
- Sąd Okręgowy w Krakowie
- Sąd Okręgowy w Nowym Sączu
- Sąd Okręgowy w Tarnowie
- Sąd Rejonowy dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie
- Sąd Rejonowy dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie
- Sąd Rejonowy dla Krakowa-Podgórza w Krakowie
- Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
- Sąd Rejonowy w Bochni
- Sąd Rejonowy w Brzesku
- Sąd Rejonowy w Chrzanowie
- Sąd Rejonowy w Dąbrowie Tarnowskiej
- Sąd Rejonowy w Gorlicach
- Sąd Rejonowy w Limanowej
- Sąd Rejonowy w Miechowie
- Sąd Rejonowy w Myślenicach
- Sąd Rejonowy w Nowym Sączu
- Sąd Rejonowy w Nowym Targu
- Sąd Rejonowy w Olkuszu
- Sąd Rejonowy w Oświęcimiu
- Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej
- Sąd Rejonowy w Tarnowie
- Sąd Rejonowy w Wadowicach
- Sąd Rejonowy w Wieliczce
- Sąd Rejonowy w Zakopanem
- Sądecka Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna w Nowym Sączu
- Sądecka Infrastruktura Miejska Spółka z o.o. w Nowym Sączu
- Sądecki Urząd Pracy
- Sądeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. w Nowym Sączu
- Sądeckie Wodociągi, Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Nowym Sączu
- SCM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- SEWiK Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.
- SEZONOWE SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W KRAKOWIE
- SĘKOWA
- SIEPRAW
- SIM Małopolska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- SKAŁA
- SKAWINA
- Składowisko Odpadów Komunalnych sp. z o.o.
- SKRZYSZÓW
- SŁABOSZÓW
- SŁOMNIKI
- SŁOPNICE
- SOLNE MIASTO Sp. z o.o.
- Spec Med Woś, Sieroń-Sitarz Spółka Jawna
- SPECJALISTYCZNA PORADNIA PROFILAKTYCZNO-TERAPEUTYCZNA W TARNOWIE
- SPECJALISTYCZNA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA "KRAKOWSKI OŚRODEK TERAPII"
- SPECJALISTYCZNA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA 32-050 SKAWINA; UL. KOŚCIUSZKI 10
- SPECJALISTYCZNA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA DLA DZIECI Z NIEPOWODZENIAMI EDUKACYJNYMI W KRAKOWIE
- SPECJALISTYCZNA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA PN. "KRAKOWSKI OŚRODEK KARIERY" W KRAKOWIE
- SPECJALISTYCZNA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA POWIATU KRAKOWSKIEGO
- SPECJALISTYCZNA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA POWIATU KRAKOWSKIEGO - FILIA W SKALE
- SPECJALISTYCZNA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA POWIATU KRAKOWSKIEGO - FILIA W SŁOMNIKACH
- SPECJALISTYCZNA PORADNIA WCZESNEJ POMOCY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ W KRAKOWIE
- SPECJALISTYCZNE CENTRUM DIAGNOSTYCZNO - ZABIEGOWE MEDICINA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- SPECJALISTYCZNY SZPITAL IM. E. SZCZEKLIKA W TARNOWIE
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W BOCHNI
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY IM. MARII KONOPNICKIEJ W DOBREJ - BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY IM. MARII KONOPNICKIEJ W DOBREJ - OŚMIOLETNIA SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY W DOBREJ IM. MARII KONOPNICKIEJ
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY W DOBREJ IM. MARII KONOPNICKIEJ - SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY W MAKOWIE PODHALAŃSKIM
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY NR 1 W NOWYM TARGU
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY - SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 2 W KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY DLA DZIECI NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH IM. WŁODZIMIERZA DOLAŃSKIEGO W KRAKOWIE
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY DLA NIESŁYSZĄCYCH IM. JANUSZA KORCZAKA W KRAKOWIE
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. EUGENII GIERAT W TARNOWIE
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. JAKSY HERBU GRYF W ZAGORZYCACH
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. JANUSZA KORCZAKA W SZYMBARKU
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. M.GRZEGORZEWSKIEJ W NOWYM SĄCZU
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ W KOBYLANCE
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. MARII KONOPNICKIEJ W ZŁOTEJ
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM.POCZTY POLSKIEJ W SKAWINIE
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 1 IM. JANA MATEJKI W KRAKOWIE
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2 IM. JANUSZA KORCZAKA W KRAKOWIE
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 3 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W KRAKOWIE
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 4 W KRAKOWIE
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 6 IM. JANA PAWŁA II W KRAKOWIE
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY PN. "CENTRUM AUTYZMU I CAŁOŚCIOWYCH ZABURZEŃ ROZWOJOWYCH" W KRAKOWIE
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W KALWARII Z.
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W CHRZANOWIE
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W KACZYNIE
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W KACZYNIE - SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W KACZYNIE - SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W KACZYNIE
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W MYŚLENICACH
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W OŚWIĘCIMIU IM. ZOFII POSMYSZ
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W WIERZCHOSŁAWICACH-DWUDNIAKACH
- SPOŁECZNA PUBLICZNA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W TYMBARKU
- Sport Myślenice sp. z o.o.
- Spółka Miejski Klub Sportowy „SANDECJA” S.A. w Nowym Sączu
- Spółka z. o.o. Zakład Usług Komunalnych w Alwerni
- Spytkowice (pow. nowotarski)
- Spytkowice (pow. wadowicki)
- STAROMIEJSKIE CENTRUM KULTURY MŁODZIEŻY W KRAKOWIE
- Starostwo Powiatowe w Bochni
- Starostwo Powiatowe w Brzesku
- Starostwo Powiatowe w Chrzanowie
- Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej
- Starostwo Powiatowe w Gorlicach
- Starostwo Powiatowe w Krakowie
- Starostwo Powiatowe w Limanowej
- Starostwo Powiatowe w Miechowie
- Starostwo Powiatowe w Myślenicach
- Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu
- Starostwo Powiatowe w Nowym Targu
- Starostwo Powiatowe w Olkuszu
- Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu
- Starostwo Powiatowe w Proszowicach
- Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej
- Starostwo Powiatowe w Tarnowie
- Starostwo Powiatowe w Wadowicach
- Starostwo Powiatowe w Wieliczce
- Starostwo Powiatowe w Zakopanem
- STARY SĄCZ
- Stowarzyszenie Ochrony i Promocji Zdrowia w Szczyrzycu
- STRYSZAWA
- STRYSZÓW
- SUCHA BESKIDZKA
- SUŁKOWICE
- SUŁOSZOWA
- SZAFLARY
- SZCZAWNICA
- SZCZUCIN
- SZCZUROWA
- SZERZYNY
- SZKOLA POLICEALNA W RYGLICACH
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE - PLACÓWKA OŚWIATOWO-WYCHOWAWCZA
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE "CHROBACZE" W JORDANOWIE
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE "JURA" W OLKUSZU
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE "USTRZYK" W OCHOTNICY GÓRNEJ
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE PRZY ZESPOLE SZKÓŁ IM. WINCENTEGO WITOSA W SUCHEJ BESKIDZKIEJ
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W BIECZU
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W BOBOWEJ
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W BRZESKU
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W BURSIE SZKOLNEJ W MIECHOWIE
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W GORLICACH
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W GRODZISKU
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W KRAKOWIE
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W KRAKOWIE - FILIA W ZAKOPANEM
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W KRZESZOWICACH W ZESPOLE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W KRZESZOWICACH
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W ROZDZIELU
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W SIDZINIE
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W SKALE -FILIA W ŁAZACH
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W WOJNICZU
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W WOLI KALINOWSKIEJ
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W ZATORZE
- SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W ZAWOI
- SZKOŁA ASPIRANTÓW PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ
- SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA W GRYBOWIE
- SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA W KRYNICY ZDROJU
- SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA W LIPNICY WIELKIEJ
- SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA W MARCINKOWICACH
- SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA W NAWOJOWEJ
- SZKOŁA BRANŻOWA SPECJALNA I STOPNIA NR 59 W KRAKOWIE W MŁODZIEŻOWYM OŚRODKU SOCJOTERAPII NR 2 W ZESPOLE PLACÓWEK RESOCJALIZACYJNO-SOCJOTERAPEUTYCZNYCH W KRAKOWIE
- SZKOŁA FILIALNA IM.KS.JERZEGO POPIEŁUSZKI W STASIKÓWCE SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM.RATOWNIKÓW TATRZAŃSKICH W MURZASICHLU
- SZKOŁA FILIALNA SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. ŚW. KRÓLOWEJ JADWIGI W JERZMANOWICACH
- SZKOŁA FILIALNA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 95 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA FILIALNA W MAŁEM CICHEM SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM.RATOWNIKÓW TATRZAŃSKICH W MURZASICHLU
- SZKOŁA FILIALNA W POŁOMIU DUŻYM
- SZKOŁA FILIALNA W PÓŁRZECZKACH
- SZKOŁA MUZYCZNA I I II STOPNIA IM. BRONISŁAWA RUTKOWSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA
- SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA IM. ANDRZEJA KRUPCZYŃSKIEGO W ROŻNOWIE
- SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA IM. BRONISŁAWA RUTKOWSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA IM. HIERONIMA HENRYKA BARANOWSKIEGO
- SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA IM. JÓZEFA WŁADYSŁAWA KROGULSKIEGO W TUCHOWIE
- SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA IM. JULIUSZA ŁUCIUKA W MIKLUSZOWICACH
- SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA IM. KS. PROF. JÓZEFA TISCHNERA W DOMOSŁAWICACH
- SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA IM. STANISŁAWA MONIUSZKI W PAŁECZNICY
- SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA NR 1 IM. STANISŁAWA WIECHOWICZA W KRAKOWIE
- SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W BOBOWEJ
- SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W BRZESKU
- SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W DOBCZYCACH
- SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ
- SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W KORZENNEJ
- SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W KOSZYCACH
- SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W ŁĄCKU
- SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W NOWYM WIŚNICZU
- SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W RACIECHOWICACH
- SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W SKAWINIE; 32-050 SKAWINA; UL. W. WITOSA 4
- SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W SŁOMNIKACH
- SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W SOBOLOWIE
- SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W STARYM SĄCZU
- SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W SUCHEJ BESKIDZKIEJ
- SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W ŚWIĄTNIKACH GÓRNYCH
- SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W TRZCIANIE
- SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W WIELICZCE
- SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W ZESPOLE SZKÓŁ MUZYCZNYCH IM.IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO
- SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W ŻEGOCINIE
- SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W ŻĘBOCINIE
- SZKOŁA MUZYCZNA I-GO STOPNIA W NIEDŹWIEDZIU
- SZKOŁA MUZYCZNA II STOPNIA IM. BRONISŁAWA RUTKOWSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA MUZYCZNA II STOPNIA W WIELICZCE
- SZKOŁA MUZYCZNA II STOPNIA W ZESPOLE SZKÓŁ MUZYCZNYCH IM.IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO W TARNOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA "RAJSKA SZKOŁA" W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA 8 IM. JANA PAWŁA II W TRZEBINI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM ADAMA MICKIEWICZA W ŚWIĄTNIKACH GÓRNYCH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM BRONISŁAWA CZECHA WE FRYDMANIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM E. SZELBURG-ZAREMBINY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM JANA KOCHANOWSKIEGO W RACIECHOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM JANUSZA KORCZAKA W BRODACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM KS. STANISŁAWA PĘKALI W SZALOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ POLSKI W DŁUGOŁĘCE - ŚWIERKLI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. 1 PUŁKU STRZELCÓW PODHALAŃSKICH ARMII KRAJOWEJ W GABONIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. 1 PUŁKU STRZELCÓW PODHALAŃSKICH W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. 100-LECIA RUCHU LUDOWEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. 12 P.P. ZIEMI WADOWICKIEJ W JAROSZOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. 550 ROCZNICY ZWYCIĘSTWA GRUNWALDZKIEGO W MŁOSZOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. 600-LECIA UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. A. MICKIEWICZA W KLECZY DOLNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W BINCZAROWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W DOMINIKOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W JAKSICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W KARNIOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W KRASNEM LASOCICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W STANIĄTKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W SZCZUCINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W TENCZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W ZATORZE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRA KAMIŃSKIEGO W SMOLICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRY WISŁOCKIEJ W GŁADYSZOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANDRZEJA SKUPNIA FLORKA W GLICZAROWIE GÓRNYM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANNY ISKRY W MIETNIOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANTONIEGO KUCHARCZYKA W PASZKÓWCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANTONIEGO SEWIOŁKA W CZUŁOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANTONINY ZACHARY-WNĘKOWEJ W PONICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARMII KRAJOWEJ W GRÓDKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARMII KRAJOWEJ W RUDAWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARMII KRAJOWEJ W RZUCHOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARMII KRAJOWEJ W WIELKICH DROGACH; 32-051 WIELKIE DROGI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARTURA GROTTGERA W PORĘBIE WIELKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. AUGUSTYNA SUSKIEGO W SZAFLARACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. B. CHROBREGO W STRÓŻACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BATALIONÓW CHŁOPSKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BATALIONÓW CHŁOPSKICH W KRZĘCINIE; 32-051 KRZĘCIN; UL. ŚW. FLORIANA 75
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BATALIONÓW CHŁOPSKICH W ROGACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BATALIONU "BARBARA" AK W PAWĘZOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BATALIONU AK "BARBARA" W LUBASZOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁ. CELINY BORZĘCKIEJ W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁ. JANA PAWŁA II W KICZORACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁ. JULII RODZIŃSKIEJ W NAWOJOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁ. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W PRZYSIETNICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁ. KS. JANA BALICKIEGO W POLNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁ. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI W ŚWINIARSKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁ. O. NARCYZA JANA TURCHANA W TRĄBKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁ.KS. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁOGOSŁAWIONEGO JANA PAWŁA II W ŁAPSZACH WYŻNYCH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁOGOSŁAWIONEGO KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI W NIECZAJNIE GÓRNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁOGOSŁAWIONEGO KS. JÓZEFA STANKA W ŁAPSZACH NIŻNYCH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁOGOSŁAWIONEJ CELESTYNY FARON W ZABRZEŻY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁOGOSŁAWIONEJ KAROLINY KÓZKÓWNY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁOGOSŁAWIONEJ KAROLINY W ILKOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOGDANA JAŃSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW POWSTANIA STYCZNIOWEGO W IGOŁOMI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW TAJNEGO NAUCZANIA W DZIEKANOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW WALCZĄCYCH O NIEPODLEGŁOŚĆ POLSKI W LASKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW WALK O NIEPODLEGŁOŚĆ POLSKI W IZDEBNIKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW WALK O WOLNOŚĆ W RDZAWCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW WARSZAWY W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW WARSZAWY W GRYWAŁDZIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W LEŃCZACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W ŁĘKAWICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W MARCÓWCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W NIELEPICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW WRZEŚNIA 1939 R. W RADŁOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERSKICH DZIECI WARSZAWY W PYZÓWCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W ZUBRZYCY DOLNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BRONISŁAWA CZECHA W NOWEM BYSTREM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BRONISŁAWA CZECHA W NOWEM BYSTREM - SZKOŁA FILIALNA NA SŁODYCZKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BRONISŁAWA CZECHA W PLEŚNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BRONISŁAWA CZECHA W ROKICINACH PODHALAŃSKICH WCHODZĄCA W SKŁAD ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO W ROKICINACH PODHALAŃSKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BRONISŁAWA OBARY W WITKOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BRONISŁAWA WANATA W MOSZCZENICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. DH. OLGI MAŁKOWSKIEJ W SROMOWCACH WYŻNYCH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. DRA PAWŁA SOCHY W BOLESŁAWIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. DZIECI ZAMOJSZCZYZNY W SIDZINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. EDWARDA KLESZCZYŃSKIEGO W RADZIEMICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. FRANCISZKA PAWŁOWSKIEGO W PIĄTKOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. FRANCISZKA ŚWIEBOCKIEGO W BARCICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGO W PIERZCHOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. JÓZEFA BEMA W LASKÓWCE CHORĄSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. JÓZEFA BEMA W POGWIZDOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. JÓZEFA GIZY W WIELOGŁOWACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. MARIANA LANGIEWICZA W GOSZCZY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. MICHAŁA GAŁĄZKI W TRZETRZEWINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. WALERIANA CZUMY W ZAWADCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO W NOWEJ WSI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO W ROPICY POLSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HELENY MARUSARZÓWNY W POGÓRSKIEJ WOLI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HELENY MARUSARZÓWNY W ZĘBIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W BRODŁACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W CIANOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W GORENICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W GROJCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W KRZCZONOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W LASKOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W MNISZOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W SZYKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W ZRĘCZYCACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HETMANA JANA TARNOWSKIEGO W TARNOWCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. I. ŁUKASIEWICZA W DRWINI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO W OKLEŚNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA W KOBYLANCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. IM. GEN. STANISŁAWA MACZKA
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. J. KOWALCZYKA W RZESZOTARACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JACKA MALCZEWSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W DOBRANOWICACH (archiwalne)
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W DOBRANOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W KROŚNICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W SANCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W SKRUDZINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY WE FRYDRYCHOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA DŁUGOSZA W PIEKARACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA III SOBIESKIEGO W BRZEZNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA KASPROWICZA W KLIKUSZOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA KASPROWICZA W SOBOLOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W BĘCZARCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W BRZEŹNICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W TOPORZYSKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM W OSIEKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA MATEJKI W KAMIONCE MAŁEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA MATEJKI W WOLI ZABIERZOWSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II SADEK-KOSTRZA W SADKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W GAJU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W GOŁCZY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W GOŁKOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W IWANOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W JONINACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W KLUCZACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W KSIĄŻU MAŁYM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W LIPNICY WIELKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ŁĄKCIE GÓRNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ŁĘTOWNI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ŁOSOSINIE DOLNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ŁUCZYCACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W MICHAŁOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W OCHOTNICY DOLNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W OLSZYNACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W PODOLU-GÓROWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W PODSZKLU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W RAJSKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W SKRZYDLNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W STARYM WIŚNICZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W STASZKÓWCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W STRÓŻÓWCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ŚLEDZIEJOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W WOLI MĘDRZECHOWSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W WOŁOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ZABAWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ZABRNIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM W BRACIEJÓWCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ZIELONKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II WE FLORYNCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA WNĘKA W ODPORYSZOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANINY PORAZIŃSKIEJ W SZCZYTNIKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W BIERTOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W DĄBRÓWCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KOWALOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W LASKOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W LIBERTOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W PACZÓŁTOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W POLANCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W ROZTOCE-BRZEZINACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W WĘGRZCACH WIELKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W ZABIERZOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JERZEGO KUKUCZKI W KORZKWI Z SIEDZIBĄ W PRZYBYSŁAWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA BIEŃKA W LIBRANTOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA MARKA W TYMBARKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA NOWINA KONOPKI W MOGILANACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA PATELSKIEGO W KWACZALE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W WOLI ZACHARIASZOWSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA SUSKIEGO WE WŁOSIENICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JUBILEUSZU 2000-LECIA CHRZEŚCIJAŃSTWA W SZARWARKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JULIANA TUWIMA W KANINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W BYSTREJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W LGOCIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAPITAN AK JADWIGI BEAUPRE W SYGNECZOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAPITANA PILOTA WŁADYSŁAWA GNYSIA W ŻURADZIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO W GRÓDKU NAD DUNAJCEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO W KRYSPINOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA ADAMA STEFANA SAPIEHY W BOBRKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA KAROLA WOJTYŁY W ZASKALU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO PRYMASA TYSIĄCLECIA W MUCHÓWCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W GRUSZOWIE WIELKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W MICHALCZOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W RYGLICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAROLA SZYMANOWSKIEGO W OSIELCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAROLA WOJTYŁY W BARWAŁDZIE GÓRNYM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA BRODZIŃSKIEGO W KRÓLÓWCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA W GRONKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA PRZERWY-TETMAJERA W ŁOPUSZNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA PUŁASKIEGO W TYLICZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W LANCKORONIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W ZABORZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W ZAGÓRZANACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W CENTRUM OŚWIATOWYM IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W KOSZYCACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W CIENIAWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W DĄBRÓWCE TUCHOWSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W GORZKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W JAROSZÓWCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W JAŚKOWICACH ; UL. KRAKOWSKA 41; 32-051 JAŚKOWICE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W ŁADNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W PIEKIELNIKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W SMĘGORZOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KOSTKA JAGIEŁŁY W ZASOLU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KPT. PIL. MIECZYSŁAWA MEDWECKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO W JANGROCIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO W PRZEGINI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO W RĄCZNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLA KAZIMIERZA III WIELKIEGO W RUDNIKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLA KAZIMIERZA III WIELKIEGO W ZASANI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO W BRUNARACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO W DAMIENICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLA WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W LUSZOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLOWEJ JADWIGI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W BISKUPICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W SIERCZY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W WYSOKIEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLOWEJ KORONY POLSKIEJ W KŁODNEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA DŁUGOSZA W RACIBOROWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA RECA W SIEDLISKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA SCZECHOWICZA W ORAWCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W BABICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W CICHAWCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W JAWORNIKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W KOBYLU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W KRUŻLOWEJ WYŻNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W TYLMANOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W WIDOMEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JÓZEFA GÓRSZCZYKA W PISARZOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO W KADCZY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W BRZOZOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W NOWEJ WSI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. LEONA BEMKE W KLECZY DOLNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. LEONA MUSIELAKA W WITOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. PRAŁATA PŁK. TADEUSZA DŁUBACZA W MOSZCZENICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. PROF. J. TISCHNERA W OCHOTNICY DOLNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. PROF. JÓZEFA TISCHNERA W RATUŁOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. PROF. JÓZEFA TISCHNERA W ROGOŹNIKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. STANISŁAWA KONARSKIEGO W WIELKIEJ WSI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. TWARDOWSKIEGO W OLSZOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS.STANISŁAWA SŁOTWIŃSKIEGO W KAMIENIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KSIĘCIA JÓZEFA PONIATOWSKIEGO W MNIKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KSIĘDZA JERZEGO POPIEŁUSZKI W ŁOWCZOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KSIĘDZA KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W SIEDLCACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KSIĘDZA KAROLA WOJTYŁY W SŁAWKOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KSIĘDZA PROFESORA JÓZEFA TISCHNERA W TRZEMEŚNI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LANCKOROŃSKICH W ZAKLICZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LANCKOROŃSKICH W ZAKLICZYNIE SZKOŁA FILIALNA W CHARZEWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LEGIONÓW POLSKICH W CZARNYM DUNAJCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LEGIONÓW POLSKICH W PORONINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LEOPOLDA WĘGRZYNOWICZA W DOBREJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LOTNIKÓW ALIANCKICH W OSTROWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. M. KONOPNICKIEJ W LUSZOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. M. KOPERNIKA W KOŚCIELCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. M. STASIUKOWEJ W OCHOJNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MACIEJA RATAJA W LICHWINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MACIEJA SZARKA W GRABIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII DĄBROWSKIEJ W NOWYM RYBIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII I LECHA KACZYŃSKICH W PODSARNIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W BRZĄCZOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W CZACZOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W GLICHOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W GORZOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W GRUDNEJ KĘPSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W HARKABUZIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W KONARACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W KOSMOLOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W KWIATONOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W ŁAZANACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W MĘDRZECHOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W NOWEJ GÓRZE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W NOWYM BRZESKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W OCHOTNICY GÓRNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W RACIBORSKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W RACŁAWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W SOSNOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W ŚWINIARACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W TARNAWIE DOLNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W TRZEBUNI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W WIELKIEJ WSI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W WOLI RADZISZOWSKIEJ; 32-053 WOLA RADZISZOWSKA; UL. SZKOLNA 10
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W WYSKITNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W ZACZARNIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W ZEBRZYDOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W ŻELEŹNIKOWEJ WIELKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KOZACZKOWEJ W ZALIPIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII SKŁODOWSKIEJ CURIE W ANTOLCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W ALWERNI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W JAMNICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARIUSZA ZARUSKIEGO W BIELANCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W BYDLINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W MARCINKOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W NAWOJOWEJ GÓRZE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W PRUSACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W ZAGÓRZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MICHAŁA SZCZYGŁA W GIERAŁTOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIECZYSŁAWA WIECZORKA W OLSZANIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W BALINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W BRZANIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W DĄBROWICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W GRABIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W MIKOŁAJOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W NIDKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W RODAKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W STRZESZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W JAWORZNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA REJA W GRZECHYNI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MILOŁAJA KOPERNIKA W CZASŁAWIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MJR H. SUCHARSKIEGO W GRĘBOSZOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MJR PIL. JERZEGO ISZKOWSKIEGO W TĘGOBORZY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MJR. H. DOBRZAŃSKIEGO "HUBALA" W JANKOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MJRA HENRYKA SUCHARSKIEGO W TYLMANOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MJRA HENRYKA SUCHARSKIEGO W ŻBIKOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. NOBLISTÓW POLSKICH W LUBORZYCY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. O. WŁADYSŁAWA WITKOWSKIEGO REDEMPTORYSTY W KARWODRZY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. OBROŃCÓW RADIOSTACJI WISŁA AK W GOLKOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. OBROŃCÓW WARSZAWY W OSIECZANACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. OBROŃCÓW WARSZAWY W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM W ZEDERMANIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. OBROŃCÓW WESTERPLATTE W KOŹMICACH WIELKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. OJCA PIOTRA PALUCHA W SKOMIELNEJ CZARNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W BRZEZNEJ-LITACZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W JEZIORZANACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W KACWINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W ŁĘGU TARNOWSKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W NIEGOWICI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ORŁA BIAŁEGO W JAROSZOWCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ORŁA BIAŁEGO W MARSZOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. OSKARA KOLBERGA W BUKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. OSKARA KOLBERGA W POZOWICACH; 32-051 POZOWICE 170
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PARTYZANTÓW W LIPNIKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PARTYZANTÓW ZIEMI MIECHOWSKIEJ W JANOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PIOTRA BARYLAKA W KSIĄŻNICACH WIELKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PŁK. NARCYZA WIATRA W GOSTWICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLEGŁYCH ZA OJCZYZNĘ W LATACH 1939-1945 W WYSOKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKI NIEPODLEGŁEJ W ROŻNOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH NOBLISTÓW W BOBROWNIKACH WIELKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI W NIEDOMICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POMNIK DZIECI-WIĘŹNIÓW KL AUSCHWITZ-BIRKENAU W BRZEZINCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POR. PIOTRA OLKA PS. "GOŁĄB" W KOBYLANACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW CHOCHOŁOWSKICH W CHOCHOŁOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW STYCZNIOWYCH W WIELMOŻY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PROF. ALEKSANDRA KOSIBY W LIBUSZY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PROF. ANDRZEJA WAKSMUNDZKIEGO W OSTROWSKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PROF. JANA SAJDAKA W BURZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W STAREJ WSI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W ZAKLICZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. RATOWNIKÓW TATRZAŃSKICH W MURZASICHLU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ROMANA JABŁOŃSKIEGO W ŁĘKAWICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. S. CZESŁAWY LOREK W BICZYCACH DOLNYCH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. S. EMILII PODOSKIEJ W GRAJOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. SAMODZIELNEJ BRYGADY STRZELCÓW KARPACKICH -OBROŃCÓW TOBRUKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. SPADOCHRONIARZY WOJSKA POLSKIEGO W BABICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ST. LESZCZYC-PRZYWARY W KĄCLOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA I JANA POTOCZKÓW W RDZIOSTOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA KLIMCZAKA W SŁUPCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA LUBOMIRSKIEGO W NOWYM WIŚNICZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA MIŁKOWSKIEGO W WIETRZYCHOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA STASZICA W BOBOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA STASZICA W BOLESŁAWIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA STASZICA W DURSZTYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA STASZICA W OTFINOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA STASZICA W TROPISZOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA STASZICA W TUCHOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W BIBICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W BORZĘCIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W FILIPOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W MORDARCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W PASZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W PORĘBIE ŻEGOTY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W RUPNIOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W SUCHORABIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W WOLI RADŁOWSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W ŻABNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STEFANA BATOREGO W SIEKIERCZYNIE Z FILIĄ W FALKOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W STADNIKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STEFANA PAWLIKA W RYTRZE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W GWOŹDŹCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. SZARYCH SZEREGÓW W GROJCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. SZARYCH SZEREGÓW W SIECIECHOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. BRATA ALBERTA W CZECHÓWCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. BRATA ALBERTA W SIEROCKIEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU W ŁABOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ POLSKI W KORNATCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ POLSKI W KRZYWACZCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ POLSKI W LISIEJ GÓRZE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W BIAŁYM KOŚCIELE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W CHOJNIKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W PIENIĄŻKOWICACH ZE SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ FILIALNĄ W DZIALE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W PIENIĄŻKOWICACH ZE SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ FILIALNĄ W DZIALE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W RZOZOWIE; 32-052 RZOZÓW 90
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W SKRZYPNEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W WINIARACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA KANTEGO W BARWAŁDZIE ŚREDNIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA KANTEGO W BIAŁEJ NIŻNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA KANTEGO W BYSTREJ PODHALAŃSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA KANTEGO W GDOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA KANTEGO W LISZKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA KANTEGO W LUDŹMIERZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA KANTEGO W ŁAPANOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA KANTEGO W MARUSZYNIE DOLNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA KANTEGO W ODROWĄŻU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA KANTEGO W WOJNICZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA KANTEGO W ZBOROWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W BĘBLE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W CHOMRANICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W CIĘŻKOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W DZIADUSZYCACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W HARBUTOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W MARCYPORĘBIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W MIEJSCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W RADZISZOWIE 32-052 RADZISZÓW; UL. SZKOLNA 7
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W STRYSZOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W ZBYDNIOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II; RZEPIENNIK MARCISZEWSKI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JÓZEFA W KROSNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JÓZEFA W WĘGLÓWCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA W BAŃSKIEJ NIŻNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. KINGI W BILCZYCACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. KINGI W KSIĄŻNICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. KINGI W OLSZANCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. KINGI W POPOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. KINGI W ŻEGOCINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. KRÓLOWEJ JADWIGI W SUCHEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. KRÓLOWEJ JADWIGI W WIĘCŁAWICACH STARYCH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBE W HARMĘŻACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO W ZALASOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. MATKI TERESY Z KALKUTY W CHOLERZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. MIKOŁAJA W BYTOMSKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. OJCA STANISŁAWA PAPCZYŃSKIE W PODEGRODZIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI W BRUŚNIKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI W KRZYSZKOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI W LEŚNICY GRONIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI W MARUSZYNIE GÓRNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI W NOWEJ WSI SZLACHECKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI W ZAŁUCZNEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. WOJCIECHA W BAŃSKIEJ WYŻNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW.KINGI W PODSTOLICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW.KRÓLOWEJ JADWIGI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW.ŚWIERADA W WITOWICACH DOLNYCH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W CHYŻNEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W FILIPOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W LUBNIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W PILCZY ŻELICHOWSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEJ ELŻBIETY WĘGIERSKIEJ W TRYBSZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI KRÓLOWEJ POLSKI W PODŁĘŻU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI KRÓLOWEJ W KLĘCZANACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI KRÓLOWEJ W KLIMONTOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI KRÓLOWEJ W KRZECZOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI KRÓLOWEJ W LUSINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI KRÓLOWEJ W PRANDOCINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI KRÓLOWEJ W RABIE WYŻNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI W SECHNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEJ KINGI W KNUROWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEJ KINGI W MACIEJOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEJ KINGI W UJANOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. T. KOŚCIUSZKI W GOSZYCACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA BANACHIEWICZA W PORĘBIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W BIELANACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W BRZEZIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W BULOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W CHECHLE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W CZERNICHOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W ŁĘTOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W NIEDŹWIEDZIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W NOWEJ WSI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W PODOLSZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W PRZEBIECZANACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W PRZYTKOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W REGULICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W ROŻNOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W SIEPRAWIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W SIOŁKOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W STRONIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W STRÓŻACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W WAWRZEŃCZYCACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W WIATOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W WILKOWISKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W ZALASIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W ZARZYCACH WIELKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W ZAWADCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W ŻMIĄCEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. UNII EUROPEJSKIEJ W KWAŚNIOWIE DOLNYM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. W.WITOSA W GROMNIKU SZKOŁA FILIALNA W GOLANCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. W.WITOSA W GROMNIKU SZKOŁA FILIALNA W POLICHTACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WALEREGO GOETLA W ZELCZYNIE; 32-051 ZELCZYNA; UL. SZKOLNA 2
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WANDY RUTKIEWICZ W RZĄSCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WIKTORII BARANÓWNY W MORAWCZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO WITOSA W GROMNIKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO WITOSA W KRÓLOWEJ GÓRNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO WITOSA W RUDCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO WITOSA W ZADROŻU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W GRABOSZYCACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W JODŁOWNIKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W KLĘCZANACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W PRZYBRADZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA DŁUGOSZA W SIARACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W KOŚCIELISKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W TENCZYNKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA ORKANA W CHABÓWCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA ORKANA W JURKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA ORKANA W MANIOWACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA ORKANA W NIEDŹWIEDZIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA ORKANA W SIENIAWIE WCHODZĄCA W SKŁAD ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO W SIENIAWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA ORKANA W SKOMIELNEJ BIAŁEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA ORKANA W SZCZYRZYCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA ORKANA W WIŚNIOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA REYMONTA W PASIERBCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA SZAFERA W WOLI KALINOWSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA ZAMOYSKIEGO W BRZEGACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WOJCIECHA KUŁACHA WAWRZYŃCOKA W GLICZAROWIE DOLNYM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WOJSKA POLSKIEGO W BODZANOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WOJSKA POLSKIEGO W DAMICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WOJSKA POLSKIEGO W MOGILNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WOJSKA POLSKIEGO W PŁAZIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WOJSKA POLSKIEGO W WYSOKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WOJSKA POLSKIEGO W ZAWADZIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ZBIGNIEWA WODECKIEGO W PIORUNCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ZOFII STRYSZOWSKIEJ W JANOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH W BĄCZEJ-KUNINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.A MICKIEWICZA W SZCZUROWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ADAMA MICKIEWICZA W PODŁOPIENIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ADAMA MICKIEWICZA W STRONIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ADAMA MICKIEWICZA W TOMICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ANTONIEGO MALATYŃSKIEGO W MIECHOWIE -CHARSZNICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ANTONINY TATAR W SUCHEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.BARTOSZA GŁOWACKIEGO W RZĘDOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.BATALIONÓW CHŁOPSKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.BŁ.KAROLINY KÓZKÓWNY W MSZALNICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.BŁ.KS.JERZEGO POPIEŁUSZKI W JELNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.BOHATERÓW WRZEŚNIA 1939R.W JORDANOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.CZESŁAWA WOJEWODY W LUBCZY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.DYWIZJONU 303 W ŚLESZOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.FRYDERYKA CHOPINA W KOJSZÓWCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.HENRYKA SIENKIEWICZA W JASTRZĘBIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.HENRYKA SIENKIEWICZA W ZALESIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA W KRYGU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.J.BRZECHWY W PODLIPIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA BRZECHWY W SZCZODRKOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA KOCHANOWSKIEGO W ŚWIDNIKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA ŁACHUTA W OSTRĘŻNICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W BRNIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W SITNICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W ZABŁĘDZY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W ŻARNÓWCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA WIELKIEGO W NOWYCH ŻUKOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA SOBIESKIEGO W ZBLUDZY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W SIEDLISKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W SIEROSŁAWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KAZIMIERZA PUŁASKIEGO W JADAMWOLI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KAZIMIERZA WIELKIEGO W MSZANCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W ZBYLITOWSKIEJ GÓRZE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO W BINAROWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KRYSTYNY I ANDRZEJA POTOCKICH W MIĘKINI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KS.JANA TWARDOWSKIEGO W PORĘBIE RADLNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KS.PROF.PIOTRA PORĘBY W MYSTKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KSIĘCIA KARDYNAŁA ADAMA STEFANA SAPIEHY W BYSINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KSIĘDZA KANONIKA WALENTEGO KOTARBY W WÓJTOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MARII DĄBROWSKIEJ W SIENICZNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MARII KONOPNICKIEJ W BIÓRKOWIE WIELKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MARII KONOPNICKIEJ W ROZTOCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MARII KONOPNICKIEJ W ZASADNEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MARII KOTULSKIEJ W JODŁÓWCE TUCHOWSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MARII SKŁODOWSKIEJ -CURIE W ŁUKOWICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MARII SKŁODOWSKIEJ CURIE W JACHÓWCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MIECZYSŁAWA KARŁOWICZA W WIEPRZCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA W BIAŁCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA W MŁYŃCZYSKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA W SWOJCZANACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MJR JÓZEFA RYŁKO W CZERNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MJR SUCHARSKIEGO W KOSZYCACH WIELKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.NASZEJ PRZYRODY W WOŹNIKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.O.ZBIGNIEWA STRZAŁKOWSKIEGO W ZAWADZIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ORLĄT LWOWSKICH W BRZOZÓWCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.PLK.FR.NULLO W KRZYKAWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.PROF.KAROLINY LANCKOROŃSKIEJ W JASIENICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.STANISŁAWA SZYMACHY W GLEWCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.STEFANA CZARNIECKIEGO W RACŁAWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.STULECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI W MINODZE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW JANA BOSKO W ZAKRZOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW. JANA PAWŁA II W SZYMBARKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW.FRANCISZKA Z ASYŻU W POGORZYCACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW.JADWIGI KRÓLOWEJ POLSKI W JUSZCZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW.JADWIGI KRÓLOWEJ W PAGORZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW.JADWIGI KRÓLOWEJ WE FRYCOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚWIĘTEJ JADWIGI-KRÓLOWEJ W DULOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚWIĘTEJ KINGI W KORCZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚWIĘTEJ KINGI W ŁUKOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚWIĘTEJ KRÓLOWEJ JADWIGI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.TADEUSZA KOŚCIUSZKI W BOLĘCINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.TADEUSZA KOŚCIUSZKI W GŁOGOCZOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KONIUSZY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.TADEUSZA KOŚCIUSZKI W LIPINACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.WACŁAWA POTOCKIEGO W WOLI ŁUŻAŃSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.WINCENTEGO WITOSA W WOLI BATORSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W PSARACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.WŁADYSŁAWA ORKANA W PORĘBIE WIELKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŻWIRKI I WIGURY W RADOCZY
- SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA GENERAŁA FRANCISZKA GĄGORA W KONIUSZOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA JANA PAWŁA II W KORZENNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA JANA PAWŁA II W TARGANICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W SUŁKOWICACH- ŁĘGU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA KS. JÓZEFA PONIATOWSKIEGO W BOLECHOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA W ZAGÓRNIKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA MAJORA HENRYKA SUCHARSKIEGO W INWAŁDZIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA MARIANA KOWALSKIEGO W RZYKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA MARII KONOPNICKIEJ W MIŁKOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA MIESZKA I W ROCZYNACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA W JASIENNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA ŚWIĘTEJ FAUSTYNY KOWALSKIEJ WE WŁOSANI
- SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA ŚWIĘTEJ KINGI W JANCZOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA TADEUSZA KOŚCIUSZKI W SUŁKOWICACH- BOLECINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA NR 11 IM.MARII DĄBROWSKIEJ W TARNOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA NR 25 W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 6 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W TARNOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA JABŁONKA - BORY
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. 1000-LECIA PAŃSTWA POLSKIEGO W BUKOWNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W CHEŁMKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W KROŚCIENKU NAD DUNAJCEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W KRZESZOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SUŁKOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ANDRZEJA KNAPCZYKA-DUCHA W CZERWIENNEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ANNY LEŚKIEWICZ W ŁUŻNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ARMII KRAJOWEJ W SZYNWAŁDZIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W CICHEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W STAREJ WSI.
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W MIECHOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. J. SŁOWACKIEGO W MYŚLENICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANA III SOBIESKIEGO W LIBIĄŻU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANA KANTEGO ANDRUSIKIEWICZA W SŁOPNICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANA PAWŁA II W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANA PAWŁA II W MĘCINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANA PAWŁA II W SKRZYSZOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANA PAWŁA II W STANISŁAWIU DOLNYM
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANA PAWŁA II W SUCHEJ BESKIDZKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANA PAWŁA II W SUŁOSZOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANA PAWŁA II W WADOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W ZUBRZYCY GÓRNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KARPACKIEGO ODDZIAŁU STRAŻY GRANICZNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W GRYBOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W WIELICZCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KLEMENTYNY HOFFMANOWEJ W TARNOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W OŚWIĘCIMIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W PCIMIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W DOBCZYCACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KS. PROF. JÓZEFA TISCHNERA W STARYM SĄCZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KSIĘDZA JÓZEFA BURONIA W LIPNICY MAŁEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KSIĘDZA KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO PRYMASA TYSIĄCLECIA W TOKARNI
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KURIERÓW SĄDECKICH W MUSZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MARII CURIE - SKŁODOWSKIEJ W STRÓŻY
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA 32-050 SKAWINA UL. KORABNICKA 19
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W OLKUSZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. OBROŃCÓW POCZTY POLSKIEJ W GDAŃSKU W RABCE-ZDROJU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. POR. TADEUSZA STEFANISZYNA W SPYTKOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. PROF. KAZIMIERZA SOSNOWSKIEGO W OBIDZY
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. RATOWNIKÓW GÓRSKICH W KRYNICY-ZDROJU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W JASTRZĘBIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W PODWILKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ŚW. JANA BOSKO W SKAWIE ZE SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ FILIALNĄ W SKAWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ŚW. JANA KANTEGO W KĘTACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ŚW. KRÓLOWEJ JADWIGI W LIPNICY WIELKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ŚWETEGO JÓZEFA W KASZOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. T. KOŚCIUSZKI W CHOCZNI
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. T. KOŚCIUSZKI W PROSZOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W NIEPOŁOMICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W NOWYM TARGU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W SIEKIERCZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W KAMIONCE WIELKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W OSIEKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W PTASZKOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA W SKALE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. Z.KLEMENSIEWICZA W SKAWICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM.1 PUŁKU STRZELCÓW PODHALAŃSKICH AK W SZCZAWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM.ADAMA MICKIEWICZA W JABŁONCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM.ADAMA MICKIEWICZA W NOWYM SĄCZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM.BOHATERÓW WARSZAWY W KAMIENICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM.BPA MARCINA KROMERA W BIECZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM.H.ZAPAŁOWICZA W ZAWOI CENTRUM
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM.KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO W BUDZOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM.KS.STANISŁAWA KONARSKIEGO W GORLICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM.MARII KONOPNICKIEJ W LIMANOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM.MARII KONOPNICKIEJ W PRZYSZOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM.STANISŁAWA JACHOWICZA W BOCHNI
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CZARNEJ GÓRZE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W KOZŁOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W PIWNICZNEJ - ZDROJU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W PRZECISZOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W STRYSZAWIE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W WIEPRZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W WOLBROMIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. ADAMA MICKIEWICZA W CHRZANOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IMIENIA STANISŁAWA STASZICA W BRZESZCZACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1; IM. MARII KONOPNICKIEJ W MSZANIE GÓRNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1; IM. MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE W KASINIE WIELKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1; IM. ŚW. JÓZEFA W LUBOMIERZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1; IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W KASINCE MAŁEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. ARMII KRAJOWEJ W CHRZANOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W OLKUSZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. ROMANA "SYBIRAKA" SANGUSZKI W TARNOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W ZAKOPANEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 100 IM. ADAMA MICKIEWICZA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 101 IM. HANSA CHRISTIANA ANDERSENA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 103 IM. KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 104 IM. JANA MATEJKI W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 106 IM. ARTURA GROTTGERA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 109 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. JÓZEFA DIETLA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. JULIANA TUWIMA W NOWYM SĄCZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. ŻOŁNIERZY ARMII KRAJOWEJ W NOWYM TARGU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 110 IM. KSIĘDZA JANA TWARDOWSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 111 IM. WOJSKA POLSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 113 IM. LEOPOLDA WĘGRZYNOWICZA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 114 IM. ARKADEGO FIEDLERA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 IM. KRAKOWSKIEJ KONGREGACJI KUPIECKIEJ W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 119 IM. JANINY PORAZIŃSKIEJ W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 123 IM. GEN. JÓZEFA BEMA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 126 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 129 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 IM. JANA BRZECHWY W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 132 IM. ŚW. BENEDYKTA Z NURSJI W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 133 IM. ORŁA BIAŁEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 134 IM. STANISŁAWA LEMA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 135 IM. KSIĘDZA PROFESORA JÓZEFA TISCHNERA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 137 IM. PROFESORA WIKTORA ZINA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 138 IM. POLSKICH WOJSK LOTNICZYCH W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 IM. KARPACKIEGO ODDZIAŁU STRAŻY GRANICZNEJ W NOWYM SĄCZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 IM.STEFANA JARACZA W TARNOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 140 IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 141 IM. KSIĘDZA JANA TWARDOWSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 142 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 149 IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 IM. BOHATERÓW SĄDECCZYZNY W NOWYM SĄCZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 IM.GEN.JÓZEFA BEMA W TARNOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 IM. KSIĘDZA PROFESORA JÓZEFA TISCHNERA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 155 IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 156 IM. KS. KARD. ADAMA STEFANA SAPIEHY W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 157 IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 159 SIÓSTR URSZULANEK UNII RZYMSKIEJ W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 IM. JANA ŚNIADECKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. ORLĄT LWOWSKICH W NOWYM SĄCZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 164 IM. BŁ. FRANCISZKI SIEDLISKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 IM. EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 W TARNOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 IM. KURIERÓW SĄDECKICH W NOWYM SĄCZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM. ŚW. ANNY W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM.JANA KOCHANOWSKIEGO W TARNOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM.KAROLA SZYMANOWSKIEGO W NOWYM SĄCZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 IM. KSIĘCIA JÓZEFA PONIATOWSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM HENRYKA SIENKIEWICZA W PRZYSZOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. 12 PUŁKU PIECHOTY W SPYTKOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. BATALIONÓW CHŁOPSKICH W SUŁOSZOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. BŁ. JANA PAWŁA II W LIBIĄŻU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. BOHATERÓW MONTE CASSINO W KĘTACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W MYŚLENICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. BRONISŁAWA CZECHA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W KRZESZOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA PAWŁA II W CICHEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA PAWŁA II W DOBCZYCACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA PAWŁA II W KROŚCIENKU NAD DUNAJCEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA PAWŁA II W MUSZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA PAWŁA II W PRZECISZOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JÓZEFINY I EMILA MIKÓW W LIPNICY WIELKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W STARYM SĄCZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KAZIMIERZA BRODZIŃSKIEGO W BOCHNI
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO 32-050 SKAWINA; UL. ŻWIRKI I WIGURY 17
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KONSTYTUCJI 3-GO MAJA W MĘCINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO W NIEPOŁOMICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W OSIEKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KRÓLOWEJ JADWIGII W PTASZKOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KS. JANA GÓRALIKA W PODWILKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KS. PIOTRA SKARGI W SKRZYSZOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KS.PROF. JÓZEFA TISCHNERA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. M. KONOPNICKIEJ W MIECHOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. M. KONOPNICKIEJ W WADOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MARII KONOPNICKIEJ W ROPIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MARII KONOPNICKIEJ W ZUBRZYCY GÓRNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W NOWYM TARGU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MIKOŁAJA REJA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W KRYNICY-ZDROJU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W CHEŁMKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. STANISŁAWA KONARSKIEGO W STAREJ WSI
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. STANISŁAWA KONARSKIEGO W TARNOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. STANISŁAWA MARUSARZA W TOKARNI
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W KASZOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W STANISŁAWIU DOLNYM
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. ŚW. KRÓLOWEJ JADWIGI W CHOCZNI
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. ŚW. WOJCIECHA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. ŚW.KINGI W KAMIONCE WIELKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI KRÓLOWEJ POLSKI
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI KRÓLOWEJ W NOWYM SĄCZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W LIPNICY MAŁEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W WIELICZCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. WŁ. BRONIEWSKIEGO W SUCHEJ BESKIDZKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. WŁ. SIKORSKIEGO W JASTRZĘBI
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. WŁADYSŁAWA ORKANA W RABCE-ZDROJU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA W BUKOWNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO W SIEKIERCZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM.BŁ.EDMUNDA BOJANOWSKIEGO W WOLI RZĘDZIŃSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM.BŁOGOSŁAWIONEJ SALOMEI W SKALE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM.JANA MATEJKI W KAMIENICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM.KARDYNAŁA KAROLA WOJTYŁY W ZAWOI WILCZNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM.TADEUSZA KOŚCIUSZKI W LIMANOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM.WACŁAWA POTOCKIEGO W BIECZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IMIENIA MARII KONOPNICKIEJ W ANDRYCHOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IMIENIA STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W SUŁKOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W BUDZOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W CZARNEJ GÓRZE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W KASINIE WIELKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W ŁUŻNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W PIWNICZNEJ ZDROJU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W PROSZOWICACH IM. 6 BRYGADY POWIETRZNODESANTOWEJ GEN.BRYG. S. SOSABOWSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W SPYTKOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W STRYSZAWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W WIEPRZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W WOLBROMIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2; IM. JULIANA TUWIMA W KASINCE MAŁEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2; IM. KAZIMIERZA PRZERWY - TETMAJERA W MSZANIE GÓRNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2; IM. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI W LUBOMIERZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W NOWYM SĄCZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W TARNOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W NOWYM SĄCZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 IM. JANA PAWŁA II W TARNOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 IM. KRAKOWSKIEJ STRAŻY POŻARNEJ W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W TARNOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 IM. ANDRZEJA STRUGA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 IM. MARII KONOPNICKIEJ W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29 IM. JANA MATEJKI W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. ADAMA MICKIEWICZA W RABCE-ZDROJU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. ADAMA MICKIEWICZA W STRÓŻY
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. ARMII KRAJOWEJ W PCIMIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. BOHATERÓW POWIŚLA DĄBROWSKIEGO W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W KĘTACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. FLAGI POLSKI W LIBIĄŻU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. GEN. MARIUSZA ZARUSKIEGO W ZAKOPANEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA W TRZEBINI
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W NOWYM SĄCZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANA PAWŁA II W MYŚLENICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANA PAWŁA II W NOWYM TARGU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W ZUBRZYCY GÓRNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. KLEMENTYNY TAŃSKIEJ-HOFFMANOWEJ W OŚWIĘCIMIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ 32-050 SKAWINA; UL. ADAMA MICKIEWICZA 11 A
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W CHRZANOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MARCINA BIEMA W OLKUSZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MARII KONOPNICKIEJ W SŁOPNICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MARII KONOPNICKIEJ W TARNOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W WIELICZCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W SPYTKOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. ŚW. BRATA ALBERTA W SKAWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI W LIPNICY WIELKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. WŁODZIMIERZA PUCHALSKIEGO W NIEPOŁOMICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM.KSIĘDZA PUŁKOWNIKA JÓZEFA JOŃCA W LIMANOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W CICHEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W GORLICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W LIPNICY MAŁEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3; IM. JANA PAWŁA II W KASINCE MAŁEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 IM. DR. HENRYKA JORDANA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 IM. KAROLA CHODKIEWICZA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 33 IM. KRÓLA STEFANA BATOREGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 IM. OBROŃCÓW POCZTY POLSKIEJ W GDAŃSKU W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 IM. JULIANA TUWIMA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 IM. BRACTWA KURKOWEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 39 IM. BARTOSZA GŁOWACKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. DRA EMILA KOWALCZYKA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. FRANCESCO NULLO W OLKUSZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. J. H. DĄBROWSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W RABCE-ZDROJU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO W NOWYM TARGU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W ZAKOPANEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. ORŁA BIAŁEGO W TRZEBINI
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. ROMUALDA TRAUGUTTA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO 32-050 SKAWINA; UL. WYSPIAŃSKIEGO 5
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W MYŚLENICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. W. BRONIEWSKIEGO W WADOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM.BOHATERÓW WESTERPLATTE W GORLICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM.ŚW.BARBARY W BOCHNI
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM.ŚW.JANA Z KĘT W LIMANOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA W ANDRYCHOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W NIEPOŁOMICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO W LIBIĄŻU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 IM. ŚW. STANISŁAWA BISKUPA I MĘCZENNIKA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 45 IM. PAULI MONTAL SIÓSTR PIJAREK
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 IM. STEFANA CZARNIECKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48 IM. SZARYCH SZEREGÓW W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 49 IM. JULIANA URSYNA NIEMCEWICZA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. JANUSZA KORCZAKA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. KONFEDERACJI TATRZAŃSKIEJ W NOWYM TARGU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. KS.MICHAŁA POTACZAŁY W CHRZANOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. M. KOPERNIKA W WADOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. MARCINA BYLICY W OLKUSZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. ORŁA BIAŁEGO W OŚWIĘCIMIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W TARNOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM.JANA MATEJKI W BOCHNI
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 SPECJALNA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 W ANDRYCHOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 W GORLICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 W TRZEBINI
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 IM. WŁODZIMIERZA TETMAJERA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 52 IM. MARII DĄBROWSKIEJ W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 IM. JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 54 IM. JULIANA TUWIMA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 IM. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 56 IM. TADEUSZA REJTANA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. FRYDERYKA CHOPINA W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM NR 2 W OLKUSZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. JANA PAWŁA II W CHRZANOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. JÓZEFA RAJSKIEGO BURMISTRZA NOWEGO TARGU W NOWYM TARGU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI W NOWYM SĄCZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W GORLICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W WIELICZCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. NOBLISTÓW POLSKICH 32-050 SKAWINA UL. WINCENTEGO WITOSA 4
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 60 IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 62 IM. KMDR. POR. FRANCISZKA DĄBROWSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 65 IM. CZESŁAWA JANCZARSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 66 IM. EDWARDA DEMBOWSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 67 IM. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 IM. JERZEGO BIŃCZYCKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W ZAKOPANEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. WOJSKA POLSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. ZOFII KOSSAK W OŚWIĘCIMIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM.JANA PAWŁA II W BOCHNI
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. OBROŃCÓW POKOJU W NOWYM SĄCZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 72 IM. TEOFILA LENARTOWICZA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 74 IM. STANISŁAWA STASZICA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 75 W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 78 IM. PIOTRA MICHAŁOWSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W TARNOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM.S.STASZICA W ZAWOI MOSORNE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 SPECJALNA W OLKUSZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. SZARYCH SZEREGÓW W CHRZANOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W NOWYM SĄCZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 80 IM. WOJCIECHA BOGUSŁAWSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 82 IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI KRÓLOWEJ POLSKI W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 IM. KS. KAZIMIERZA JANCARZA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 87 - SPORTOWA IM. DR. HENRYKA JORDANA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 88 IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. ORĘDOWNIKÓW POKOJU W OŚWIĘCIMIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. PPŁK PILOTA STANISŁAWA SKARŻYŃSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W NOWYM SĄCZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM.JANA KASPROWICZA
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM.ORLĄT LWOWSKICH W TARNOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 W CHRZANOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 91 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 93 IM. LUCJANA RYDLA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 IM. JOACHIMA LELEWELA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA DLA NIESŁYSZĄCYCH I SŁABO SŁYSZĄCYCH W ZESPOLE SZKÓŁ SPECJALNYCH DLA NIESŁYSZĄCYCH I SŁABO SŁYSZĄCYCH W TARNOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA IM.ŚWIĘTEGO BRATA ALBERTA CHMIELOWSKIEGO W ZESPOLE SPECJALNYCH SZKÓŁ PRZYSZPITALNYCH W TARNOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 108 IM. ALINY FEDOROWICZ W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 121 IM. ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 122 IM. JANUSZA KORCZAKA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 131 IM. ŚW. MIKOŁAJA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 150 W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 154 W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 165 IM. BŁ. MARII ANGELI TRUSZKOWSKIEJ ZGROMADZENIA SIÓSTR FELICJANEK
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 17 IM. BISKUPA MIRY ŚW. MIKOŁAJA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 26 W ZAKŁADZIE POPRAWCZYM W TARNOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 42 W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 44 IM. JANA BRZECHWY W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 46 W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 5 IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W RABCE-ZDROJU
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 5 W SKAWINIE W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO-WYCHOWAWCZYM IM. POCZTY POLSKIEJ W SKAWINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 59 W MŁODZIEŻOWYM OŚRODKU WYCHOWAWCZYM W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 6 W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 71 W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 73 W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 79 IM. JÓZEFY JOTEYKO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 9 W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 9 W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO- WYCHOWAWCZYM NR 1 W NOWYM TARGU
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W KOBYLANCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W MŁODZIEŻOWYM OŚRODKU SOCJOTERAPII W ŁYSEJ GÓRZE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W MSZANIE DOLNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W MYŚLENICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W OŚWIĘCIMIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W RABCE ZDROJU IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W RADZISZOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO - WYCHOWAWCZYM IM. EUGENII GIERAT W TARNOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO - WYCHOWAWCZYM IM. KS. J. TWARDOWSKIEGO W BOCHNI
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO-WYCHOWAWCZYM W MAKOWIE PODHALAŃSKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W SZYMBARKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W WIELKICH DROGACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W WIERZCHOSŁAWICACH-DWUDNIAKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W ZAKOPANEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPORTOWA Z ODDZIAŁAMI MISTRZOSTWA SPORTOWEGO NR 8 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OŚWIĘCIMIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH IM. ŚW. KRÓLOWEJ JADWIGI W BARWAŁDZIE DOLNYM
- SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH IM. ŚW. MAKSYMILIANA KOLBE W PONIKWI
- SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH W STANISŁAWIU GÓRNYM
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ANDRZEJÓWCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W BACZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W BALICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W BANICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA W BEREŚCIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W BĘDKOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W BIESNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W BIEŚNIKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W BOGDANÓWCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W BOGONIOWICACH Z FILIĄ W KIPSZNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W BOGUSZY
- SZKOŁA PODSTAWOWA W BORKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W BORKU SZLACHECKIM; 32-050 BOREK SZLACHECKI; UL. SZKOLNA 20
- SZKOŁA PODSTAWOWA W BORZE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W BRZEZIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W BUGAJU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W BYSZYCACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W CHEŁMIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W CZARNYM POTOKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W CZUBROWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W CZYRNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBRÓWKACH BREŃSKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W DĘBNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W DŁUŻCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W DOBRANOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W DROGINI IM. JANA DUNIN-BRZEZIŃSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA W DZIANISZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W GŁADYSZOWIE FILIA W SMEREKOWCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W GŁĘBOKIEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA W GOŁACZEWACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W GRODZISKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W GROMCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W GRUSZOWIE IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W HAŃCZOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W HARKLOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W HOMRZYSKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W IBRAMOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W JANOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W JANUSZOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W JASTRZĘBI IM. KONFEDERATÓW BARSKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W JASTRZĘBIKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W JASZCZUROWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W JAWISZOWICACH IM. K. I. GAŁCZYŃSKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA W JAZOWSKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W JEŻÓWCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W JURGOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KACICACH IM. ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA BISKUPA
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KĄPIELACH WIELKICH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KĄŚNEJ DOLNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KICZNI
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KLUSZKOWCACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KŁAJU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KOBIELNIKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KOBIERZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KOKUSZCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KOPANCE; 32-050 KOPANKA; UL. SKAWIŃSKA 59
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KRASNEM POTOCKIEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KRAUSZOWIE IM. ŚWIĘTEGO STANISŁAWA KOSTKI
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KREMPACHACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KRÓLOWEJ POLSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KRZESZOWIE IM. KS. PRAŁATA WŁADYSŁAWA BOŻKA
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KSIĄŻU WIELKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KUKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W LACHOWICACH IM. ADAMA MICKIEWICZA
- SZKOŁA PODSTAWOWA W LIPINKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W LIPIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁAPSZANCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁĄCKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁĘCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁĘKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁĘTKOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁOBZOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁOMNICY ZDROJU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁOSIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁYCZANCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W MACIEJOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W MALCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W MASZKOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W MIKLUSZOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W MILIKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W MŁYNNEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA W MOCHNACZCE WYŻNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W MOKREJ WSI
- SZKOŁA PODSTAWOWA W MUSZYNCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W MYŚLACHOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W NAPRAWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W NIEDZICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA W NOWEJ BIAŁEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W NOWEJ JASTRZĄBCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W OBIDOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W PALCZY
- SZKOŁA PODSTAWOWA W PALEŚNICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA W PIETRZEJOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W PIOTROWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W PODCZERWONEM IM. BRATA WITALISA-WOJCIECHA LEI
- SZKOŁA PODSTAWOWA W POGWIZDOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W POLANACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W POLANCE WIELKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W POSADOWEJ MOGILSKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W POWROŹNIKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZECIESZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZYDONICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA W PSTROSZYCACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W RADWANIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W RĄBKOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ROJÓWCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W RUDNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W RUSOCICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W RYCZÓWKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W RZEPIENNIKU BISKUPIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA W RZEPIENNIKU STRZYŻEWSKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA W RZEPIENNIKU SUCHYM IM.MARII KONOPNICKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W RZEPISKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W SĄSPOWIE IM. POWSTAŃCÓW STYCZNIOWYCH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W SIEMIECHOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W SIENNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W SIERADZY
- SZKOŁA PODSTAWOWA W SKAWINKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W SMARDZOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W SROMOWCACH NIŻNYCH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W STADŁACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W STAŃKOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W STARYCH ŻUKOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W STRÓŻNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W SZAROWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W SZCZEPANOWICACH IM. KS. PROF. ROMANA DAROWSKIEGO SJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W SZCZEREŻU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W SZLEMBARKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W SZRENIAWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚMIGNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚNIETNICY
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚWIEBODZINIE IM. BŁOGOSŁAWIONEJ MATKI TERESY Z KALKUTY
- SZKOŁA PODSTAWOWA W TARGOWISKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W TARNAWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W TCZYCY
- SZKOŁA PODSTAWOWA W TRZYCIERZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W TURZY
- SZKOŁA PODSTAWOWA W UŚCIU GORLICKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA W WAKSMUNDZIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W WAWRZCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W WIERCHOMLI WIELKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W WIERZCHOWISKU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W WOJNAROWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W WOLI LUBECKIEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W WYSOCICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W WYSOWEJ-ZDROJU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ZACHEŁMNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ZAGORZYNIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ZAGÓRZU IM. KS. ADOLFA CHOJNACKIEGO
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ZARZECZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ZARZECZU
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ZARZECZU DUŻYM
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ZAWADZIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ZEGARTOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ZESPOLE SZKOLNO PRZEDSZKOLNYM W SĘKOWEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ZESPOLE SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W SMROKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ZESPOLE SZKÓŁ IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W WAGANOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W SŁOMNIKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ZŁOCKIEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻARKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻEGIESTOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻELEŹNIKOWEJ MAŁEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻĘBOCINIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA WE WRZĄSOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. KSIĘCIA JÓZEFA PONIATOWSKIEGO W PRZEGINI DUCHOWNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W ZABIERZOWIE BOCHEŃSKIM
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 1 IM. HELENY MARUSARZÓWNY
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 105 IM. LUDWIKI WAWRZYŃSKIEJ W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 107 IM. TADEUSZA BOYA-ŻELEŃSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 12 IM. JANUSZA KORCZAKA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 128 IM. PŁK. PILOTA STANISŁAWA SKARŻYŃSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 144 IM. BOHATERÓW WRZEŚNIA 1939 W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 148 IM. POLSKICH NOBLISTÓW W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 15 IM. KSIĘDZA KARDYNAŁA KAROLA WOJTYŁY W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 151 IM. UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 158 IM. PROFESORA JULIANA ALEKSANDROWICZA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 162 IM. PROF. WŁADYSŁAWA SZAFERA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 22 IM. MJR. HENRYKA SUCHARSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 3 IM. ANDRZEJA FRYCZA-MODRZEWSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 30 IM. KAZIMIERZA PUŁASKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 4 IM. ERAZMA JÓZEFA JERZMANOWSKIEGO W WIELICZCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 4 IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OŚWIĘCIMIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 77 IM. ŚWIĘTEGO MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 90 IM. POLSKICH KAWALERÓW MALTAŃSKICH W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 98 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W GRODKOWICACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W SZCZYTNIKACH
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI SPECJALNYMI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W CHEŁMCU
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI NR 11 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W OŚWIĘCIMIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI NR 2 IM. ŁUKASZA GÓRNICKIEGO W OŚWIĘCIMIU
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI NR 5 IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁEM PRZEDSZKOLNYM IM. ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU W POSKWITOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA ZAKONU PIJARÓW IM. KS. STANISŁAWA KONARSKIEGO W KRAKOWIE
- SZKOŁA PODSTAWOWA; IM. JANA PAWŁA II W ŁOSTÓWCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA; IM. MARII KONOPNICKIEJ W OLSZÓWCE
- SZKOŁA PODSTAWOWA; IM. ŚW. FLORIANA W GLISNEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA; IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W ŁĘTOWEM
- SZKOŁA PODSTAWOWA; IM. WOJCIECHA RYPLA W RABIE NIŻNEJ
- SZKOŁA PODSTAWOWAIM. ELIZY ORZESZKOWEJ W RADGOSZCZY
- SZKOŁA POLICEALNA
- SZKOŁA POLICEALNA
- SZKOŁA POLICEALNA
- SZKOŁA POLICEALNA
- SZKOŁA POLICEALNA
- SZKOŁA POLICEALNA
- SZKOŁA POLICEALNA DLA DOROSŁYCH
- SZKOŁA POLICEALNA DLA DOROSŁYCH NR 1 ZS W MYŚLENICACH
- SZKOŁA POLICEALNA DLA DOROSŁYCH NR 2
- SZKOŁA POLICEALNA DLA DOROSŁYCH NR 2 ZS W DOBCZYCACH
- SZKOŁA POLICEALNA DLA DOROSŁYCH W LUBNIU
- SZKOŁA POLICEALNA DLA DOROSŁYCH W SUŁKOWICACH
- SZKOŁA POLICEALNA FLORYSTYKI "ŻAK"
- SZKOŁA POLICEALNA NR 1 W BOBOWEJ
- SZKOŁA POLICEALNA NR 1 W CHRZANOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA NR 1 W GORLICACH
- SZKOŁA POLICEALNA NR 1 W KRAKOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA NR 1 W NOWYM SĄCZU
- SZKOŁA POLICEALNA NR 1 W OLKUSZU
- SZKOŁA POLICEALNA NR 1 W TRZEBINI
- SZKOŁA POLICEALNA NR 10 W KRAKOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA NR 12 W KRAKOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA NR 14 W KRAKOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA NR 16 W KRAKOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA NR 17 W KRAKOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA NR 2 W BOBOWEJ
- SZKOŁA POLICEALNA NR 2 W CHRZANOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA NR 2 W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ
- SZKOŁA POLICEALNA NR 2 W GORLICACH
- SZKOŁA POLICEALNA NR 2 W KRAKOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA NR 2 W OŚWIĘCIMIU
- SZKOŁA POLICEALNA NR 2 W TRZEBINI
- SZKOŁA POLICEALNA NR 2 W ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNYCH IM. IGNACEGO MOŚCICKIEGO W TARNOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA NR 21 W KRAKOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA NR 3 W GORLICACH
- SZKOŁA POLICEALNA NR 3 W KRAKOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA NR 3 W OLKUSZU
- SZKOŁA POLICEALNA NR 3 W ZESPOLE SZKÓŁ MECHANICZNO-ELEKTRYCZNYCH W TARNOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA NR 4 W GORLICACH
- SZKOŁA POLICEALNA NR 4 W OLKUSZU
- SZKOŁA POLICEALNA NR 4 W ZESPOLE SZKÓŁ EKONOMICZNO-GASTRONOMICZNYCH IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W TARNOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA NR 6 W KRAKOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA NR 7 W ZESPOLE SZKÓŁ BUDOWLANYCH W TARNOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA NR 8 W CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO IM.KS.PRYMASA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W TARNOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA NR 9 W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH IM.JANA SZCZEPANIKA W TARNOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA NR I W KĘTACH
- SZKOŁA POLICEALNA NR II W KĘTACH
- SZKOŁA POLICEALNA NR III W OŚWIĘCIMIU
- SZKOŁA POLICEALNA PRACOWNIKÓW SŁUŻB MEDYCZNYCH I SPOŁECZNYCH DLA DOROSŁYCH
- SZKOŁA POLICEALNA PRACOWNIKÓW SŁUŻB MEDYCZNYCH I SPOŁECZNYCH IM. JADWIGI WOLSKIEJ W NOWYM SĄCZU
- SZKOŁA POLICEALNA PRACOWNIKÓW SŁUŻB MEDYCZNYCH I SPOŁECZNYCH NR 3 IM. HANNY CHRZANOWSKIEJ W KRAKOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA PRACOWNIKÓW SŁUŻB MEDYCZNYCH I SPOŁECZNYCH W GORLICACH
- SZKOŁA POLICEALNA SPECJALNA NR 19 W KRAKOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA SPECJALNA NR 20 W KRAKOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA SPECJALNA NR 7 W KRAKOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA TURYSTYKI I ZDROWIA
- SZKOŁA POLICEALNA W BIECZU
- SZKOŁA POLICEALNA W BRZESZCZACH
- SZKOŁA POLICEALNA W CIĘŻKOWICACH
- SZKOŁA POLICEALNA W CZERNICHOWIE W ZESPOLE SZKÓŁ ROLNICZE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO IM. FRANCISZKA STEFCZYKA W CZERNICHOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA W GIEBUŁTOWIE W ZESPOLE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. WINCENTEGO WITOSA W GIEBUŁTOWIE
- SZKOŁA POLICEALNA W LIBIĄŻU
- SZKOŁA POLICEALNA W NAWOJOWEJ
- SZKOŁA POLICEALNA W RADOCZY W ZESPOLE SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO IM. ŚW. JANA PAWŁA II W RADOCZY
- SZKOŁA POLICEALNA W RYGLICACH
- SZKOŁA POLICEALNA W SKALE W ZESPOLE SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W SKALE
- SZKOŁA POLICEALNA W SKAWINIE W ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNO-EKONOMICZNYCH W SKAWINIE
- SZKOŁA POLICEALNA W WOLBROMIU
- SZKOŁA POSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W DZIEWINIE
- SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W OLKUSZU
- SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO-WYCHOWAWCZYM W WIERZCHOSŁAWICACH-DWUDNIAKACH
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJACA DO PRACY
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY NR 1 W KRAKOWIE
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY NR 10 W KRAKOWIE
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY NR 2 W KRAKOWIE
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY NR 3 W KRAKOWIE
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY NR 4 W KRAKOWIE
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY NR 5 W KRAKOWIE
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY NR 6 W KRAKOWIE
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY NR 7 IM. JÓZEFY JOTEYKO W KRAKOWIE
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY NR 8 W KRAKOWIE
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY NR 9 W KRAKOWIE
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓL KATOLICKICH
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W KOBYLANCE
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W SKAWINIE W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO-WYCHOWAWCZYM IM. POCZTY POLSKIEJ W SKAWINIE
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO- WYCHOWAWCZYM NR 1 W NOWYM TARGU
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO-WYCHOWAWCZYM IM. EUGENII GIERAT W TARNOWIE
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W SZYMBARKU
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W ZESPOLE SZKÓŁ SPECJALNYCH W WADOWICACH
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W ZESPOLE SZKÓŁ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI I SPECJALNYMI IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W WAGANOWICACH
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSOBIAJĄCA DO PRACY W MYŚLENICACH
- SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSOBIAJĄCA DO PRACY W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO - WYCHOWAWCZYM IM. KS. J. TWARDOWSKIEGO W BOCHNI
- SZKOŁA SPECJANA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W OŚWIĘCIMIU
- SZPITAL KLINICZNY IM. DR. JÓZEFA BABIŃSKIEGO SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KRAKOWIE
- SZPITAL MIEJSKI SPECJALISTYCZNY IM. GABRIELA NARUTOWICZA W KRAKOWIE
- SZPITAL POWIATOWY IM. DR TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO W ZAKOPANEM
- SZPITAL POWIATOWY W CHRZANOWIE
- SZPITAL POWIATOWY W LIMANOWEJ IMIENIA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
- SZPITAL SPECJALISTYCZNY CHORÓB PŁUC "ODRODZENIE" IM. KLARY JELSKIEJ
- SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. HENRYKA KLIMONTOWICZA W GORLICACH
- SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. JĘDRZEJA ŚNIADECKIEGO W NOWYM SĄCZU
- SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. LUDWIKA RYDYGIERA W KRAKOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KRAKOWIE
- SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM.J.DIETLA W KRAKOWIE
- SZPITAL ŚW. ANNY W MIECHOWIE
- SZPITAL ŚW. RÓŻY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- SZPITAL WOJEWÓDZKI IM.ŚW.ŁUKASZA SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W TARNOWIE
- SZPITAL ZAKONU BONIFRATRÓW ŚW. JANA GRANDEGO W KRAKOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- ŚLĄSKIE CENTRUM REHABILITACYJNO - UZDROWISKOWE IM. DR ADAMA SZEBESTY W RABCE - ZDROJU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- ŚWIĄTNIKI GÓRNE
- Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
- Tarnowski Klaster Przemysłowy S.A.
- Tarnowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
- Tarnowskie Wodociągi Sp. z o.o.
- Tarnów
- TARNÓW
- Tatrzański Park Narodowy
- TATRZAŃSKIE CENTRUM KULTURY "JUTRZENKA" W ZAKOPANEM
- Teatr im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Zakopanem
- TECHNIKUM
- TECHNIKUM
- TECHNIKUM
- TECHNIKUM BUDOWLANE NR 1 W KRAKOWIE
- TECHNIKUM CHEMICZNE I OCHRONY ŚRODOWISKA NR 3 W KRAKOWIE
- TECHNIKUM DLA MŁODZIEŻY W ZATORZE
- TECHNIKUM EKONOMICZNO-HANDLOWE NR 5 W KRAKOWIE
- TECHNIKUM EKONOMICZNO-HOTELARSKIE NR 4 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KRAKOWIE
- TECHNIKUM ELEKTRYCZNE NR 8 W KRAKOWIE
- TECHNIKUM ELEKTRYCZNO-ELEKTRONICZNE NR 7 IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W KRAKOWIE
- TECHNIKUM ENERGETYCZNO-ELEKTRONICZNE NR 9 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KRAKOWIE
- TECHNIKUM GASTRONOMICZNE NR 11 W KRAKOWIE
- TECHNIKUM GASTRONOMICZNO-HOTELARSKIE NR 10 W KRAKOWIE
- TECHNIKUM GEODEZJI I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA NR 12 W KRAKOWIE
- TECHNIKUM HUTY IM. TADEUSZA SENDZIMIRA
- TECHNIKUM IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE
- TECHNIKUM IM. JANA PAWŁA II W HAŃCZOWEJ
- TECHNIKUM IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO
- TECHNIKUM IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO
- TECHNIKUM IM. KAROLA WOJTYŁY W SUŁKOWICACH; UL. SZKOLNA 34
- TECHNIKUM IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W LIBIĄŻU
- TECHNIKUM IM. PROF. WŁADYSŁAWA SZAFERA W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH I PLACÓWEK W KROŚCIENKU NAD DUNAJCEM
- TECHNIKUM IM. ROMUALDA TRAUGUTTA W WOLBROMIU
- TECHNIKUM INFORMATYCZNE IM. KS. PROF. JÓZEFA TISCHNERA W ZESPOLE SZKÓŁ W RABCE- ZDROJU
- TECHNIKUM INŻYNIERII ŚRODOWISKA NR 13 W KRAKOWIE
- TECHNIKUM KOMUNIKACYJNE NR 25 W KRAKOWIE
- TECHNIKUM KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA NR 24 W KRAKOWIE
- TECHNIKUM LOGISTYKI LOTNICZEJ W ŚWIĄTNIKACH GÓRNYCH
- TECHNIKUM ŁĄCZNOŚCI NR 14 IM. OBROŃCÓW POCZTY POLSKIEJ W GDAŃSKU W KRAKOWIE
- TECHNIKUM MECHANICZNE NR 15 IM. SZCZEPANA HUMBERTA W KRAKOWIE
- TECHNIKUM MECHANICZNE NR 17 W KRAKOWIE
- TECHNIKUM MECHANICZNE NR 30 W KRAKOWIE
- TECHNIKUM NR 1 - ZESPÓŁ SZKÓŁ IM.BŁ. KS. PIOTRA DAŃKOWSKIEGO W JORDANOWIE
- TECHNIKUM NR 1 W CHRZANOWIE
- TECHNIKUM NR 1 W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ
- TECHNIKUM NR 1 W DOBCZYCACH; UL. SZKOLNA 20A
- TECHNIKUM NR 1 W GORLICACH
- TECHNIKUM NR 1 W MYŚLENICACH; UL. ŻEROMSKIEGO 17
- TECHNIKUM NR 1 W NOWYM SĄCZU
- TECHNIKUM NR 1 W OLKUSZU
- TECHNIKUM NR 1 W OŚWIĘCIMIU
- TECHNIKUM NR 1 W TRZEBINI
- TECHNIKUM NR 1 W ZAKOPANEM
- TECHNIKUM NR 1 W ZESPOLE SZKÓŁ IM.W.WITOSA W SUCHEJ BESKIDZKIEJ
- TECHNIKUM NR 1 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 IM. STANISŁAWA STASZICA W BOCHNI; UL. WINDAKIEWICZA 23
- TECHNIKUM NR 1 W ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNYCH I PLACÓWEK IM. STANISŁAWA STASZICA W NOWYM TARGU
- TECHNIKUM NR 1 W ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNYCH IM.IGNACEGO MOŚCICKIEGO W TARNOWIE
- TECHNIKUM NR 11 W TARNOWIE
- TECHNIKUM NR 16 W KRAKOWIE
- TECHNIKUM NR 2 - ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W JORDANOWIE
- TECHNIKUM NR 2 IM. STUDENCKIEGO KOMITETU SOLIDARNOŚCI W KRAKOWIE
- TECHNIKUM NR 2 W BOBOWEJ
- TECHNIKUM NR 2 W CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W TARNOWIE
- TECHNIKUM NR 2 W GORLICACH
- TECHNIKUM NR 2 W MYŚLENICACH; UL. 3 MAJA 97B
- TECHNIKUM NR 2 W NOWYM SĄCZU
- TECHNIKUM NR 2 W OŚWIĘCIMIU
- TECHNIKUM NR 2 W TRZEBINI
- TECHNIKUM NR 2 W ZAKOPANEM
- TECHNIKUM NR 2 W ZESPOLE SZKÓŁ EKONOMICZNYCH W NOWYM TARGU
- TECHNIKUM NR 2 W ZESPOLE SZKÓŁ IM.WALEREGO GOETLA W SUCHEJ BESKIDZKIEJ
- TECHNIKUM NR 2 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2 IM. STANISŁAWA KONARSKIEGO W BOCHNI
- TECHNIKUM NR 3 IM. WŁADYSŁAWA GRABSKIEGO W NOWYM SĄCZU
- TECHNIKUM NR 3 W GORLICACH
- TECHNIKUM NR 3 W OLKUSZU
- TECHNIKUM NR 3 W ZESPOLE SZKÓŁ EKONOMICZNO-GASTRONOMICZNYCH IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W TARNOWIE
- TECHNIKUM NR 3 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 IM. WŁADYSŁAWA ORKANA W NOWYM TARGU
- TECHNIKUM NR 3 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 3 IM. KS. PROF. JÓZEFA TISCHNERA W BOCHNI; UL. KRAKOWSKA 20
- TECHNIKUM NR 4
- TECHNIKUM NR 4 IM. TADEUSZA TERTILA W ZESPOLE SZKÓŁ MECHANICZNO-ELEKTRYCZNYCH W TARNOWIE
- TECHNIKUM NR 4 W GORLICACH
- TECHNIKUM NR 4 W OLKUSZU
- TECHNIKUM NR 5 IM. ZENONA ADAMA REMIEGO W NOWYM SĄCZU
- TECHNIKUM NR 5 W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH IM JANA SZCZEPANIKA W TARNOWIE
- TECHNIKUM NR 6 W ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNO-ZAWODOWYCH W TARNOWIE
- TECHNIKUM NR 7 IM. GEN. JÓZEFA KUSTRONIA W NOWYM SĄCZU
- TECHNIKUM NR 7 W ZESPOLE SZKÓŁ BUDOWLANYCH W TARNOWIE
- TECHNIKUM NR 8 IM. TADEUSZA TAŃSKIEGO W NOWYM SĄCZU
- TECHNIKUM NR 9 W ZESPOLE SZKÓŁ EKONOMICZNO-OGRODNICZYCH IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W TARNOWIE
- TECHNIKUM NR III W OŚWIĘCIMIU
- TECHNIKUM ODZIEŻOWE NR 18 IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W KRAKOWIE
- TECHNIKUM POLIGRAFICZNO-MEDIALNE NR 20 IM. ZENONA KLEMENSIEWICZA W KRAKOWIE
- TECHNIKUM PRZEDSIĘBIORSTWA BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO "CHEMOBUDOWA-KRAKÓW" S.A.
- TECHNIKUM PRZEMYSŁU MODY
- TECHNIKUM PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO NR 22 IM. ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBE W KRAKOWIE
- TECHNIKUM SPECJALNE DLA NIESŁYSZĄCYCH I SŁABO SŁYSZĄCYCH W ZESPOLE SZKÓŁ SPECJALNYCH DLA NIESŁYSZĄCYCH I SŁABO SŁYSZĄCYCH W TARNOWIE
- TECHNIKUM SPECJALNE DLA NIESŁYSZĄCYCH NR 27 W KRAKOWIE
- TECHNIKUM SPECJALNE DLA NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH NR 26 W KRAKOWIE
- TECHNIKUM STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH IM.ŚW.STANISŁAWA BISKUPA I MĘCZENNIKA W CZARNYM DUNAJCU
- TECHNIKUM TURYSTYCZNO-GASTRONOMICZNE W MYŚLENICACH
- TECHNIKUM W BIECZU
- TECHNIKUM W BOBOWEJ
- TECHNIKUM W BRNIU
- TECHNIKUM W BRZESZCZACH
- TECHNIKUM W BYSTREJ
- TECHNIKUM W CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W ŁAPANOWIE
- TECHNIKUM W CIĘŻKOWICACH
- TECHNIKUM W CZERNICHOWIE W ZESPOLE SZKÓŁ ROLNICZE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO IM. FRANCISZKA STEFCZYKA W CZERNICHOWIE
- TECHNIKUM W GDOWIE
- TECHNIKUM W GIEBUŁTOWIE W ZESPOLE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. WINCENTEGO WITOSA W GIEBUŁTOWIE
- TECHNIKUM W GROMNIKU
- TECHNIKUM W GRYBOWIE
- TECHNIKUM W KĘTACH
- TECHNIKUM W KRYNICY ZDROJU
- TECHNIKUM W KRZESZOWICACH W ZESPOLE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W KRZESZOWICACH
- TECHNIKUM W LUBNIU; LUBIEŃ 20
- TECHNIKUM W ŁĄCKU
- TECHNIKUM W MARCINKOWICACH
- TECHNIKUM W MUSZYNIE
- TECHNIKUM W NAWOJOWEJ
- TECHNIKUM W NOWYM TARGU
- TECHNIKUM W RYGLICACH
- TECHNIKUM W SKALE W ZESPOLE SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W SKALE
- TECHNIKUM W SKAWINIE W ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNO-EKONOMICZNYCH W SKAWINIE
- TECHNIKUM W STARYM SĄCZU
- TECHNIKUM W SZCZUCINIE
- TECHNIKUM W SZCZYRZYCU
- TECHNIKUM W TUCHOWIE
- TECHNIKUM W WIELICZCE
- TECHNIKUM W WOJNICZU
- TECHNIKUM W ZAKLICZYNIE
- TECHNIKUM W ZESPOLE SZKÓŁ IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W JABŁONCE
- TECHNIKUM W ZESPOLE SZKÓŁ IM. EMILA GODLEWSKIEGO W PIOTRKOWICACH MAŁYCH
- TECHNIKUM W ŻABNIE
- TOKARNIA
- TOMICE
- TOPMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Krak-System" SA
- Trasa Łagiewnicka S.A.
- TRZCIANA
- TRZEBINIA
- TRZYCIĄŻ
- TS Wisła Kraków S.A.
- TUCHÓW
- TYMBARK
- UNIWERSYTECKI SZPITAL DZIECIĘCY W KRAKOWIE
- UNIWERSYTECKI SZPITAL ORTOPEDYCZNO-REHABILITACYJNY W ZAKOPANEM
- Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Wydział Prawa i Administracji
- Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
- UŚCIE GORLICKIE
- UZDROWISKO KRAKÓW SWOSZOWICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. AUGUSTA WITKOWSKIEGO W KRAKOWIE
- V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANUSZA KORCZAKA W TARNOWIE
- V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W NOWYM SĄCZU
- VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
- VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W KRAKOWIE
- VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GEN. JÓZEFA KUSTRONIA W NOWYM SĄCZU
- VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZOFII NAŁKOWSKIEJ W KRAKOWIE
- VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W TARNOWIE
- VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
- VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W KRAKOWIE
- VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNYCH IM. IGNACEGO MOŚCICKIEGO W TARNOWIE
- Volley Jedynka Tarnów sp. z o.o.
- WADOWICE
- Wadowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o.
- Wielicka Spółka Transportowa Sp. z o.o.
- WIELICZKA
- WIELKA WIEŚ
- WIELOZAWODOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ IMIENIA ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO W ZATORZE
- WIEPRZ
- WIERZCHOSŁAWICE
- WIETRZYCHOWICE
- WIŚNIOWA (woj. małopolskie)
- WŁODZIMIERZ MINIEWICZ MW-med
- Wodociągi i Kanalizacja Krzeszowice Spółka z o.o.
- Wodociągi Jordanowskie spółka z o.o.
- Wodociągi Proszowickie Sp. z o.o.
- Wodociągi Wierzchosławice Sp. z o.o.
- Wojewoda Małopolski
- Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Krakowie
- Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Krakowie
- Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Krakowie
- Wojewódzki Sąd Administracyjny w Krakowie
- Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. Św. Ludwika w Krakowie
- WOJEWÓDZKI SZPITAL OKULISTYCZNY W KRAKOWIE
- WOJEWÓDZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY W ANDRYCHOWIE
- WOJEWÓDZKI SZPITAL REHABILITACYJNY IM. DR S. JASIŃSKIEGO W ZAKOPANEM
- WOJNICZ
- WOLBROM
- Wolbromski Zakład Wodociągów, Kanalizacji, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o.o.
- WSSE w Krakowie
- X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W KRAKOWIE
- XI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII DĄBROWSKIEJ W KRAKOWIE
- XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. CYPRIANA KAMILA NORWIDA W KRAKOWIE
- XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ZESPOLE SZKÓŁ MECHANICZNO-ELEKTRYCZNYCH W TARNOWIE
- XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W KRAKOWIE
- XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ZESPOLE SZKÓŁ EKONOMICZNO-GASTRONOMICZNYCH IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W TARNOWIE
- XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KRAKOWIE
- XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH IM. JANA SZCZEPANIKA W TARNOWIE
- XIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SPECJALNE W KRAKOWIE
- XL LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SPECJALNE DLA NIESŁYSZĄCYCH W KRAKOWIE
- XLI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KSIĘDZA JANA TWARDOWSKIEGO W KRAKOWIE
- XLII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W KRAKOWIE
- XLIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZOFII CHRZANOWSKIEJ W KRAKOWIE
- XLIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. STANISŁAWA KONARSKIEGO W KRAKOWIE
- XLV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KRAKOWIE
- XLVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KRAKOWIE
- XLVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KRAKOWIE
- XV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W KRAKOWIE
- XV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ZESPOLE SZKÓŁ EKONOMICZNO-OGRODNICZYCH W TARNOWIE
- XVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ARMII KRAJOWEJ W TARNOWIE
- XVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W KRAKOWIE
- XVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MŁODEJ POLSKI W KRAKOWIE
- XVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ZESPOLE SZKÓŁ BUDOWLANYCH W TARNOWIE
- XVIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. PROFESORA AKADEMII KRAKOWSKIEJ ŚW. JANA KANTEGO W KRAKOWIE
- XX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. LEOPOLDA STAFFA W KRAKOWIE
- XX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 6 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W TARNOWIE
- XXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA IGNACEGO WITKIEWICZA-WITKACEGO W KRAKOWIE
- XXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SPORTOWE W TARNOWIE;
- XXII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁA BRONISŁAWA DUCHA W KRAKOWIE
- XXIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. PŁK. PILOTA STANISŁAWA SKARŻYŃSKIEGO W KRAKOWIE
- XXIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II W KRAKOWIE
- XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRZYSZTOFA KIEŚLOWSKIEGO W KRAKOWIE
- XXV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W KRAKOWIE
- XXVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KRAKOWIE
- XXVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DR. HENRYKA JORDANA W KRAKOWIE
- XXVIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. WOJCIECHA BEDNARSKIEGO W KRAKOWIE
- XXX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚWIĘTEGO BRATA ALBERTA - ADAMA CHMIELOWSKIEGO W KRAKOWIE
- XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ROMANA INGARDENA W KRAKOWIE
- XXXIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SPECJALNE IM. PROFESOR MARII ORWID W KRAKOWIE
- XXXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SPECJALNE W KRAKOWIE
- ZABIERZÓW
- ZAKLICZYN
- Zakliczyńskie Centrum Kultury
- Zakład Gospodarczy Zieleni i Rekreacji
- Zakład Gospodarki Komunalnej
- Zakład Gospodarki Komunalnej "BOLESŁAW" Sp. z o.o.
- Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Tymbarku z/s w Podłopieniu
- ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z O.O. W ZATORZE
- Zakład Gospodarki Komunalnej w Gdowie Sp. z o.o.
- Zakład Gospodarki Komunalnej w Wieliczce Sp. z o.o.
- Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi spółka z o.o. w Chrzanowie
- Zakład Karny w Nowym Sączu
- Zakład Karny w Nowym Wiśniczu
- Zakład Karny w Tarnowie
- Zakład Karny w Trzebini
- Zakład Karny w Wadowicach
- Zakład Komunalny w Suchej Beskidzkiej
- ZAKŁAD SKŁADOWANIA ODPADÓW SP. Z O.O.
- Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
- Zakład Usług Komunalnych w Szczucinie
- ZAKŁAD USŁUG LECZNICZO-WYPOCZYNKOWYCH "PZL-MIELEC" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Zakład Usług Miejskich
- Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.
- Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.
- ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SP. Z O.O.
- Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Miechowie sp. z o.o.
- Zakłady Komunalne Sp. z o. o.
- ZAKOPANE
- Zamek Królewski na Wawelu - Państwowe Zbiory Sztuki w Krakowie
- Zarząd Mienia Komunalnego w Libiążu
- ZATOR
- ZAWOJA
- Zdzisław Jabłoński w spadku
- ZEMBRZYCE
- Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica S.A.
- ZESPÓŁ JEDNOSTEK EDUKACYJNYCH WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO W GORLICACH
- ZESPÓŁ JEDNOSTEK EDUKACYJNYCH WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ
- ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W OŚWIĘCIMIU
- ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W SUCHEJ BESKIDZKIEJ
- ZESPÓŁ PAŃSTWOWYCH SZKÓŁ ARTYSTYCZNYCH W ZAKOPANEM
- ZESPÓŁ PAŃSTWOWYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH IM. MIECZYSŁAWA KARŁOWICZA W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ PAŃSTWOWYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH W BOCHNI
- ZESPÓŁ PAŃSTWOWYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH W GORLICACH
- ZESPÓŁ PLACÓWEK EDUKACYJNO-OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH W WIELKICH DROGACH
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH - CAŁOROCZNE SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W PORĘBIE WIELKIEJ
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH IM. KS. PROF. J. TISCHNERA PRZY MAŁOPOLSKIM CENTRUM REHABILITACJI DZIECI "SOLIDARNOŚĆ" W RADZISZOWIE
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH IM. OBROŃCÓW WARSZAWY W OSIECZANACH
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W BORZĘCIE
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W GŁOGOCZOWIE
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH IM.JANA PAWŁA II W PODOBINIE
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH IM.JANA PAWŁA II-SZKOŁA PODSTAWOWA W PODOBINIE
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH IM.KATARZYNY SMRECZYŃSKIEJ W KONINIE
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH IM.KATARZYNY SMRECZYŃSKIEJ W KONINIE-SZKOŁA PODSTAWOWA
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH IM.ŚW.JADWIGI KRÓLOWEJ POLSKI W KRZYWACZCE
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA BEMA W WOLI FILIPOWSKIEJ
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W BIERTOWICACH
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W BORKU SZLACHECKIM
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W BYSINIE
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W DROGINI
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W GLICHOWIE
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W HARBUTOWICACH
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W JASIENICY
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W JURKOWIE
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W KASINCE MAŁEJ
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W KOBIELNIKU
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W KOPANCE
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W KRZCZONOWIE
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W LIMANOWEJ
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W LIMANOWEJ - MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY POWIATU LIMANOWSKIEGO
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W LIMANOWEJ - PORADNIA PSYCHOLOGICZNO PEDAGOGICZNA
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W LIMANOWEJ - SZKOLNE SEZONOWE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W DOBREJ
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W LIMANOWEJ - SZKOLNE SEZONOWE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W LIMANOWEJ
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W LIMANOWEJ - SZKOLNE SEZONOWE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W LUBOMIERZU
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W LIMANOWEJ - SZKOLNE SEZONOWE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W MSZANIE DOLNEJ
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W LIMANOWEJ - SZKOLNE SEZONOWE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W PORĘBIE WIELKIEJ
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W LIMANOWEJ - SZKOLNE SEZONOWE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W TYMBARKU
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W LIPNIKU
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W NIEDZICY
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W OLKUSZU
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W RABIE NIŻNEJ
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W RUDNIKU
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W SKRZYDLNEJ
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W SŁOPNICACH
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W TRZCIANIE
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W WIŚNIOWEJ
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W WOLI FILIPOWSKIEJ
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W WOLI KALINOWSKIEJ
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W WOLI RADZISZOWSKIEJ 32-053 WOLA RADZISZOWSKA
- ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W ZAKLICZYNIE
- ZESPÓŁ PLACÓWEK RESOCJALIZACYJNO-SOCJOTERAPEUTYCZNYCH W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ PLACÓWEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZO OPIEKUŃCZYCH W NOWYM TARGU
- ZESPÓŁ PRZEDSZKOLI SPECJALNYCH DLA DZIECI PRZEWLEKLE CHORYCH W RABCE-ZDROJU
- ZESPÓŁ PRZEDSZKOLI W NOWYM SĄCZU
- ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNO-SZKOLNY W KRZYKAWIE
- ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNO-SZKOLNY W NOWYM BRZESKU
- ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNO-SZKOLNY W PODLIPIU
- ZESPÓŁ PRZYCHODNI SPECJALISTYCZNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- ZESPÓŁ SPECJALISTYCZNYCH PLACÓWEK WSPIERANIA EDUKACJI W SKAWINIE
- ZESPÓŁ SPECJALNYCH SZKÓŁ PRZYSZPITALNYCH W TARNOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W PODOLSZU
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W STRONIU
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY IMIENIA BŁOGOSŁAWIONEJ KAROLINY KÓZKÓWNY W BORZĘCINIE DOLNYM
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY IMIENIA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W BORZĘCINIE GÓRNYM
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY NR 1 IM. MARII KONOPNICKIEJ W LIMANOWEJ
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY NR 1 W NOWYM TARGU
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY NR 1 W OSIEKU
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY NR 4 IM ŚW. JANA Z KĘT W LIMANOWEJ
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY NR 8 W NOWYM SĄCZU
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PRYMASA STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W DĄBRÓWCE
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W ŁAZACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. KINGI W BORKU
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W BIELCZY
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W BORKACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W BRZESKU
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W CZUBROWICACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W DĄBRÓWCE
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W DZIANISZU
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W GŁĘBOWICACH IM. JANA PAWŁA II SZKOŁA PODSTAWOWA
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W GRABOSZYCACH IM JANA SZKLARZA
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W GRUSZOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W ŁOSIU
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W ŁYSEJ GÓRZE
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W MODLNICY
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W MODLNICY - SZKOŁA FILIALNA W MODLNICZCE
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W MODLNICY - SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W MODLNICY
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W MORAWICY
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W OSIEKU
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W RADGOSZCZY
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W SĄSPOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W SIENIAWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W WIELKIEJ WSI
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W WOLI MĘDRZECHOWSKIEJ
- ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W ZABIERZOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO -PRZEDSZKOLNY NR 2 W ZASOLU
- ZESPÓŁ SZKOLNO -PRZEDSZKOLNY W ZEDERMANIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY - PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA I PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W BIESIADKACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY IM. ŚW. JANA PAWŁA II W STRYSZOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W CZARNYM POTOKU
- ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W GŁĘBOWICACH IM. JANA PAWŁA II SZKOŁA PODSTAWOWA; PRZEDSZKOLE
- ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W HARMĘŻACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W LEWNIOWEJ
- ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W RACIECHOWICACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W SĘKOWEJ
- ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W TOMICACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W WIETRZYCHOWICACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY ZAWOJA MOSORNE
- ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY NR 1 W PTASZKOWEJ
- ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY W DZIEWINIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY DLA DZIECI AFATYCZNYCH ZGROMADZENIA SIÓSTR FELICJANEK W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. JANA BRZECHWY WE FRYDRYCHOWICACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. MARII KONOPNICKIEJ W GROMCU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. MICHAŁA SZCZYGŁA W GIERAŁTOWICACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W NIDKU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. MJRA HENRYKA SUCHARSKIEGO W TYLMANOWEJ
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W PALEŚNICY
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W PRZYBRADZU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM.MAJORA HENRYKA SUCHARSKIEGO W SPYTKOWICACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM.MAJORA HENRYKA SUCHARSKIEGO W SPYTKOWICACH-SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM.TADEUSZA KOŚCIUSZKI W RYCZOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM.TADEUSZA KOŚCIUSZKI W RYCZOWIE - SZKOŁA PODSTAWOWA - PUNKT FILIALNY CHAŁUPKI
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM.TADEUSZA KOŚCIUSZKI W RYCZOWIE-SZKOŁA PODSTAWOWA
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY INTEGRACYJNY NR 1 W OLKUSZU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY INTEGRACYJNY NR 1 W OLKUSZU - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. J.IWASZKIEWICZA W OLKUSZU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 IM. JANA PAWŁA II W WIEPRZU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W KRYNICY-ZDROJU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W ŁUŻNEJ
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W NOWYM SĄCZU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W PIWNICZNEJ-ZDROJU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W PRZECIESZYNIE IM. W. CHOTOMSKIEJ
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W ROPIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W ZAWOI CENTRUM
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 10 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 11 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 12 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 13 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 14 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 15 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 16 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 17 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 18 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 19 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 IM. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO W WIEPRZU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W LIBIĄŻU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W NOWYM SĄCZU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W OLKUSZU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 21 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 3 W KĘTACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 3 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 3 W NOWYM SĄCZU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 3 W SKIDZINIU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W NOWYM SĄCZU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W BRZESZCZACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 5 W BRZESZCZACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 5 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 5 W NOWYM SĄCZU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 6 W JAWISZOWICACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 6 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 6 W NOWYM SĄCZU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 7 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 7 W NOWYM SĄCZU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 8 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 9 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 9 W NOWYM SĄCZU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BACHOWICACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BACHOWICACH-SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KS.FRANCISZKA GOŁBY
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BACZYNIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BALICACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BIAŁEJ NIŻNEJ
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BINAROWEJ;SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO I GMINNE PRZEDSZKOLE IM. KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BIÓRKOWIE WIELKIM
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BORKU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BRACIEJÓWCE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BRZEZINCE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BRZEŹNICY
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BRZEŹNICY
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BRZEŹNICY- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W BRZEŹNICY
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BULOWICACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BYDLINIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CHECHLE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CIĘŻKOWICACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CZYŻÓWCE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W DĘBNIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W DRWINI
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W GŁADYSZOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W JADOWNIKACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W JAZOWSKU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W JODŁOWNIKU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KACWINIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KADCZY
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KAMIONCE WIELKIEJ
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KĄCLOWEJ
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KĄPIELACH WIELKICH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KLĘCZANACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KLUSZKOWCACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KŁOKOCZYNIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KOBYLANCE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KORCZYNIE; SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚWIĘTEJ KINGI I PRZEDSZKOLE ŚWIĘTEJ KINGI
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KOSZYCACH WIELKICH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KOŚCIELISKU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KOZŁOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KRUŻLOWEJ WYŻNEJ
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KRZESZOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KRZĘCINIE 32-051 KRZĘCIN; UL. ŚW. FLORIANA 75
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KSIĄŻU WIELKIM
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KWAŚNIOWIE DOLNYM
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KWIATONOWICACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W LACHOWICACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W LASKOWEJ
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W LIBUSZY; SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PROF.ALEKSANDRA KOSIBY I PRZEDSZKOLE IM. PROF. ALEKSANDRA KOSIBY
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W LUBASZOWEJ
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ŁAZACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ŁĄCKU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ŁĄCZANACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ŁĄCZANACH-SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W ŁĄCZANACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ŁĘKACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ŁĘTOWNI
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ŁOBZOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ŁUŻNEJ
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W MASZKIENICACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W MIKLUSZOWICACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W MŁOSZOWEJ
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W MSZANCE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W MURZASICHLU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W MUSZYNIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W MYŚLENICACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W NAPRAWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W NIEGARDOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W NIEGARDOWIE - SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANUSZA KORCZAKA
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W NIEPOŁOMICACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W OSIELCU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W PALCZY
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W PAŁECZNICY
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W PIOTRKOWICACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W POLANCE WIELKIEJ
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W PORĘBIE RADLNEJ
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W POWROŹNIKU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W PTASZKOWEJ
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W RADWANIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ROKICINACH PODHALAŃSKICH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ROŻNOWICACH; SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI I PRZEDSZKOLE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W RYBNEJ
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W RYCZÓWKU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W RZUCHOWEJ
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W SIEMIECHOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W SIOŁKOWEJ
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W SKAWICY
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W SŁUPCU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W STANISŁAWIU DOLNYM DOLANY
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W STRÓŻACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W STRÓŻÓWCE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W STRZESZYNIE; SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA I PRZEDSZKOLE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W SUCHORABIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W SZCZYRZYCU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W SZYMBARKU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ŚWINNEJ PORĘBIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W TŁUCZANI
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W TŁUCZANI-SZKOŁA PODSTAWOWA IM.HENRYKA SIENKIEWICZA W TŁUCZANI
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W UJANOWICACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W UŚCIU SOLNYM
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WIELMOŻY
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WILCZYSKACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WITANOWICACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WITANOWICACH-SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA KOCHANOWSKIEGO W WITANOWICACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WITKOWICACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WOLBROMIU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WOLI ŁUŻAŃSKIEJ
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WOLI RADŁOWSKIEJ
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WOLI ZABIERZOWSKIEJ
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WOŁOWICACH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WYSOWEJ-ZDROJU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ZAGÓRZU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ZAKRZOWIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ZALASOWEJ
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ZARZECZU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ZARZYCACH WIELKICH
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ZĘBIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ZŁOCKIEM
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY WE FRYDMANIE
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W LIBIĄŻU
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W PRZEGINI DUCHOWNEJ
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W RUSOCICACH
- ZESPÓŁ SZKOŁY I PRZEDSZKOLA NR 1 W KASINIE WIELKIEJ
- ZESPÓŁ SZKOŁY I PRZEDSZKOLA NR 2 W KASINIE WIELKIEJ
- ZESPÓŁ SZKOŁY I PRZEDSZKOLA W ŁOSTÓWCE
- ZESPÓŁ SZKOŁY I PRZEDSZKOLA W MSZANIE GÓRNEJ
- ZESPÓŁ SZKOŁY I PRZEDSZKOLA W OLSZÓWCE
- ZESPÓŁ SZKOŁY I PRZEDSZKOLA W ZBLUDZY
- ZESPÓŁ SZKOŁY I PRZEDSZKOLA W ZŁOTEJ
- ZESPÓŁ SZKOŁY I SCHRONISKA MŁODZIEŻOWEGO W STRYSZAWIE
- ZESPÓŁ SZKOŁY I SZKOLNEGO SCHRONISKA MŁODZIEŻOWEGO W GRODZISKU
- ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GMINNEGO PRZEDSZKOLA W NOWEJ JASTRZĄBCE
- ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA W FILIPOWICACH
- ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA W GWOŹDŹCU
- ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA W ILKOWICACH
- ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA W OTFINOWIE
- ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA W SŁOPNICACH
- ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA W SŁOPNICACH - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA PAWŁA II
- ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM.SIERŻ. AK JÓZEFA SIWAKA"WALIGÓRY" I PRZEDSZKOLA W BUCHCICACH
- ZESPÓŁ SZKÓL OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO W CIĘŻKOWICACH
- ZESPÓŁ SZKÓL PONADPODSTAWOWYCH IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W ZAKLICZYNIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM.HENRYKA SIENKIEWICZA W MAKOWIE PODHALAŃSKIM
- ZESPÓŁ SZKÓŁ – MAŁOPOLSKA SZKOŁA GOŚCINNOŚCI IM. TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO W MYŚLENICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH IM. WŁADYSŁAWA MATLAKOWSKIEGO W ZAKOPANEM
- ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH NR 1 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH PRZYZAKŁADOWYCH PRZEDSIĘBIORSTWA BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO "CHEMOBUDOWA-KRAKÓW" SA
- ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH W NOWYM SĄCZU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH W TARNOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. AUGUSTYNA SUSKIEGO W NOWYM TARGU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W BYSTREJ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W HAŃCZOWEJ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO IM. ŚW. JANA PAWŁA II W RADOCZY - TECHNIKUM
- ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO IM.ŚW. JANA PAWŁA II W RADOCZY
- ZESPÓŁ SZKÓŁ CHEMICZNYCH IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ CKU IM. ŚW. JANA PAWŁA II W RADOCZY - BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W RADOCZY
- ZESPÓŁ SZKÓŁ CKU IM. ŚW. JANA PAWŁA II W RADOCZY - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO-CHEMICZNYCH W TRZEBINI
- ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO-GASTRONOMICZNYCH IM.JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W TARNOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO-OGRODNICZYCH IM.TADEUSZA KOŚCIUSZKI W TARNOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. JANA PAWŁA II W GORLICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NR 2 IM. IGNACEGO DASZYŃSKIEGO W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH W NOWYM SĄCZU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH W NOWYM TARGU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNO-MECHANICZNYCH IM. GEN. JÓZEFA KUSTRONIA W NOWYM SĄCZU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH NR 1 IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH NR 2 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ENERGETYCZNYCH W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH NR 1 IM. MJR. HENRYKA SUCHARSKIEGO W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH NR 2 IM. ODONA BUJWIDA W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GEODEZYJNO-DROGOWYCH I GOSPODARKI WODNEJ IM. GABRIELA NARUTOWICZA W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. ADAMA MICKIEWICZA W BACZKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. ADAMA MICKIEWICZA W BACZKOWIE SZKOŁA PODSTAWOWA W BACZKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W SIEDLCU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W SIEDLCU SZKOŁA PODSTAWOWA W SIEDLCU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W BOGUCICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W BOGUCICACH SZKOŁA PODSTAWOWA W BOGUCICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W STANISŁAWICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W STANISŁAWICACH SZKOŁA PODSTAWOWA W STANISŁAWICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. JANA PAWŁA II W NIESZKOWICACH MAŁYCH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. JANA PAWŁA II W NIESZKOWICACH MAŁYCH SZKOŁA PODSTAWOWA W NIESZKOWICACH MAŁYCH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. LOTNIKÓW POLSKICH W NIESZKOWICACH WIELKICH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. LOTNIKÓW POLSKICH W NIESZKOWICACH WIELKICH SZKOŁA PODSTAWOWA W NIESZKOWICACH WIELKICH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE W ŁAPCZYCY
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE W ŁAPCZYCY SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W ŁAPCZYCY
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W GAWŁOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W GAWŁOWIE SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI W GAWŁOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH W PROSZÓWKACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH W PROSZÓWKACH SZKOŁA PODSTAWOWA W PROSZÓWKACH IM. KSIĘDZA JÓZEFA SKWIRUTA
- ZESPÓŁ SZKÓŁ HOTELARSKO-TURYSTYCZNYCH IM. WŁADYSŁAWA ZAMOYSKIEGO W ZAKOPANEM
- ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA - I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W NOWYM SĄCZU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W SKALE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK PN. "CENTRUM DLA NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH" W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK SPECJALNYCH W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ I PRZEDSZKOLA IM. KS. PROF. JÓZEFA TISCHNERA
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. 12 PUŁKU PIECHOTY ZIEMI WADOWICKIEJ W JAROSZOWICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. ANDRZEJA ŚREDNIAWSKIEGO W MYŚLENICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. BARTOSZA GŁOWACKIEGO
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. BŁ. KS. PIOTRA DAŃKOWSKIEGO W JORDANOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W JABŁONCE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. BRATA ALOJZEGO KOSIBY W WIELICZCE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. EMILA GODLEWSKIEGO W PIOTRKOWICACH MAŁYCH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W JORDANOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W SMROKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W STASZKÓWCE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W TYMBARKU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W TYMBARKU - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W TYMBARKU - TECHNIKUM
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. KS. JÓZEFA TISCHNERA W DOBCZYCACH; UL. SZKOLNA 20A
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. KS. PROF. JÓZEFA TISCHNERA W STARYM SĄCZU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. ŚW. KINGI W ŁĄCKU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI KRÓLOWEJ W ŻEGOCINIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. WINCENTEGO WITOSA W SUCHEJ BESKIDZKIEJ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. WŁADYSŁAWA ORKANA W MARCINKOWICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA W BRNIU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM.KEN -BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 W KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM.KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ - TECHNIKUM W KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM.KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM.KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W TYMBARKU - BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM.OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II - TECHNIKUM W NIEPOŁOMICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM.OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W NIEPOŁOMICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM.OJCA ŚWIĘTGO JANA PAWŁA II - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W NIEPOŁOMICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ IM.WALEREGO GOETLA W SUCHEJ BESKIDZKIEJ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I MELIORACJI W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ LICEALNYCH I TECHNICZNYCH IM. JANA PAWŁA II W WOJNICZU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI IM. OBROŃCÓW POCZTY POLSKIEJ W GDAŃSKU W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNO-ELEKTRYCZNYCH W TARNOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 1 IM. SZCZEPANA HUMBERTA W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 2 IM. KAZIMIERZA GÓRSKIEGO W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 3 IM. GENERAŁA WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 4 IM. GENERAŁA AUGUSTA EMILA FIELDORFA "NILA" W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ MISTRZOSTWA SPORTOWEGO IM. STANISŁAWA MARUSARZA W ZAKOPANEM
- ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO W TARNOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH W WIELICZCE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM STANISŁAWA STASZICA W OLKUSZU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA W GORLICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W LIMANOWEJ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W LIMANOWEJ - BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W LIMANOWEJ - IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W LIMANOWEJ - TECHNIKUM
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W NOWYM SĄCZU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. MIKOŁAJA ZEBRZYDOWSKIEGO W KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. STANISŁAWA STASZICA W BOCHNI
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEGO W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. WŁADYSŁAWA ORKANA W NOWYM TARGU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W MIECHOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. JANA PAWŁA II W MIECHOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. STANISŁAWA KONARSKIEGO W BOCHNI
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. SYBIRAKÓW W NOWYM SĄCZU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM.ŚW.JADWIGI KRÓLOWEJ W ANDRYCHOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM.ŚW.JADWIGI KRÓLOWEJ W ANDRYCHOWIE-SZKOŁA POLICEALNA
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W ANDRYCHOWIE IM.ŚW.JADWIGI KRÓLOWEJ-BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 W ANDRYCHOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W ANDRYCHOWIE IM.ŚW.JADWIGI KRÓLOWEJ-TECHNIKUM NR 2
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 IM. INŻ. ANTONIEGO KOCJANA W OLKUSZU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 IM. KS. PROF. JÓZEFA TISCHNERA
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 IM.BOLESŁAWA BARBACKIEGO W NOWYM SĄCZU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 W PRZYTKOWICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W OLKUSZU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 W NOWYM SĄCZU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 - SPECJALNYCH W NOWYM SĄCZU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W LEŃCZACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 7 W BARWAŁDZIE ŚREDNIM
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ODZIEŻOWYCH NR 1 IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCACYCH I ZAWODOWYCH IM. JANA PAWŁA II W GROMNIKU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH IM. JANA SZCZEPANIKA W TARNOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH IM. BOHATERÓW MONTE CASSINO W LUBNIU; LUBIEŃ 20
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W SŁOMNIKACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH MISTRZOSTWA SPORTOWEGO IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 W NOWYM TARGU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 W TARNOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 13 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 18 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 IM. MARII KONOPNICKIEJ W NOWYM SĄCZU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W NOWYM TARGU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 6 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W TARNOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 9 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SPORTOWYCH NR 2 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W BOBOWEJ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W MYŚLENICACH; UL. JAGIELLOŃSKA 8
- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W ZATORZE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PALLOTYŃSKICH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ POLIGRAFICZNO-MEDIALNYCH IM. ZENONA KLEMENSIEWICZA W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. INŻ. JÓZEFA MARKA W MSZANIE DOLNEJ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. INŻ. JÓZEFA MARKA W MSZANIE DOLNEJ - BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. INŻ. JÓZEFA MARKA W MSZANIE DOLNEJ - SZKOŁA POLICEALNA
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. INŻ. JÓZEFA MARKA W MSZANIE DOLNEJ - TECHNIKUM
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. JANA PAWŁA II W KRYNICY ZDROJU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. PROF. CZESŁAWA MAJORKA W RYGLICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. WINCENTEGO WITOSA W NAWOJOWEJ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM.KS.JANUSZA ST. PASIERBA W ŻABNIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM.WINCENTEGO WITOSA W GIEBUŁTOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W KRZESZOWICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W MSZANIE DOLNEJ - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH W KLECZY DOLNEJ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO IM. FRANCISZKA STEFCZYKA W CZERNICHOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI MAŁOPOLSKIEJ IZBY RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMOCHODOWYCH IM. INŻ. TADEUSZA TAŃSKIEGO W NOWYM SĄCZU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W INWAŁDZIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W ROCZYNACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W RZYKACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W SUŁKOWICACH-BOLĘCINIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W SUŁKOWICACH-ŁĘGU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W TARGANICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W ZAGÓRNIKU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SIÓSTR SALEZJANEK W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH DLA NIESŁYSZĄCYCH I SŁABO SŁYSZĄCYCH W TARNOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 11 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 14 IM. PROF. DR MARII GRZEGORZEWSKIEJ W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 2 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 3 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 4 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 6 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH PRZY ŚLĄSKIM CENTRUM REHABILITACYJNO-UZDROWISKOWYM IM. DR ADAMA SZEBESTY SP. Z O.O.
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH PRZY UNIWERSYTECKIM SZPITALU ORTOPEDYCZNO-REHABILITACYJNYM W ZAKOPANEM
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 6 W WADOWICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W OLKUSZU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W WADOWICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W WADOWICACH - BRANŻOWA SZKOŁA SPECJALNA I STOPNIA NR 4 W WADOWICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO - EKONOMICZNYCH IM. MIKOŁAJA REJA W MYŚLENICACH; UL. ŻEROMSKIEGO 17
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO - INFORMATYCZNYCH W MSZANIE DOLNEJ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO - INFORMATYCZNYCH W MSZANIE DOLNEJ - BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA IM. ŚW. ANTONIEGO Z PADWY
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO - INFORMATYCZNYCH W MSZANIE DOLNEJ - SZKOŁA POLICEALNA IM. ŚW. ANTONIEGO Z PADWY
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO - INFORMATYCZNYCH W MSZANIE DOLNEJ - TECHNIKUM IM. ŚW. ANTONIEGO Z PADWY
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO-EKONOMICZNYCH W SKAWINIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO-USŁUGOWYCH W TRZEBINI
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO-ZAWODOWYCH W TARNOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH ;;FABLOK" W CHRZANOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I BRANŻOWYCH IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W BRZESKU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I BRANŻOWYCH IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W BRZESKU BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. J. PAWŁA II W LIMANOWEJ - BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. J. PAWŁA II W LIMANOWEJ - TECHNIKUM
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. JANA PAWŁA II W LIMANOWEJ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. JANA PAWŁA II W LIMANOWEJ - II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. LEGIONÓW JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO.
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. JANA PAWŁA II W LIMANOWEJ -BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA W LIMANOWEJ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I PLACÓWEK IM. STANISŁAWA STASZICA W NOWYM TARGU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH IM. WINCENTEGO POLA W GORLICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH IM.IGNACEGO MOŚCICKIEGO W TARNOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ UZDROWISKOWYCH W RABCE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W BABICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W BABICACH - SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W BABICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W BOLESŁAWIU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W BRUNARACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W CZCHOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W GDOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W GOŁACZEWACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W GROMNIKU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRÓDKU NAD DUNAJCEM
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W IZDEBNIKU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W JERZMANOWICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W LIBIĄŻU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W LIPNICY WIELKIEJ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W LUBCZY
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W MAKOWIE PODHALAŃSKIM
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W MĘTKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W MĘTKOWIE - SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W MĘTKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W MOSZCZENICY
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W PRZEGINI
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W RABCE- ZDROJU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W RADŁOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W SZCZUROWEJ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W ŚWIĄTNIKACH GÓRNYCH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W UŚCIU GORLICKIM
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W WOLBROMIU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W WOLBROMIU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZABAWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZAWOI WILCZNEJ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZEMBRZYCACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W ŻARKACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W ŻĘBOCINIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI I SPECJALNYMI IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W WAGANOWICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH HUTY IM. TADEUSZA SENDZIMIRA W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W SUŁKOWICACH; UL. SZKOLNA 34
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH I PLACÓWEK W KROŚCIENKU NAD DUNAJCEM
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. KAZIMIERZA PUŁASKIEGO W GORLICACH
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. STANISŁAWA STASZICA W GRYBOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W BOBOWEJ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W BIECZU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 2 W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH POLSKIEGO GÓRNICTWA NAFTOWEGO I GAZOWNICTWA IM. PROFESORA WALEREGO GOETLA W KRAKOWIE
- ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO W OŚWIĘCIMIU
- ZESPÓŁ SZKÓŁ-SZKOŁA PODSTAWOWA W ZEMBRZYCACH
- ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W WADOWICACH
- ZIELONKI
- ŻABNO
- ŻEGOCINA