„BIE
We
ŁOWIECKIE Nr 1
LIK
Załącznik 1 do uchwały Zarządu Koła nr U-ZK/27/JJGJJ/08/2023 z dnia 18/08/2023
Plan polowań zbiorowych w sezonie 2023/2024 dla Koła Nr 1 „Bielik”*-Baby Studzianki 65
barwe |
RPW/4433/2023 P
Data:2023-09-13
Kócząj Teren do | Prowadząc Fomebnik Obsługa osady/
Lp. | Nazwa polowania Data Miejsce zbiórki | polowanej s Ay prowadzącego/ ga M Uwagi
. polowania | polowanie 3 posiłek
zwierzyny współprowadzący
Rozpoczęcie „ Rewir nr .
1 s" 23.09.2023 r.| Rewirnr5 ej a 1,4,5,6, | Jedyk | py yński Zbieniew An
2023—2024 | godz.8:00 | osada myśliwska | "©, 79 |7,8,9,10,| Wojciech M 8 a
lis Jaros Anita
pola kukurydzy 11, 12
Ą Byk, łania, .
zw e „a [01.10.2023r.| Rewirnr14 | cielę, dzik, NĄ 16 | NIEOlAS | c, met Tomasz Rachwał Rafał
nach! godz. 8:00 wiklina koza, koźlę,| 171, Pierre Smólski Krzysztof
polach kukurydzy lis 17, 18
_.*
„Hubert Cybula Ryszard e
Spalski” _ |07.10.2023r.| Rewirnr5 | Bażant, | Obwód | Nagrodzki | Dobrzyński Zbigniew | „ęq7K Wolciech
3 ST Skrętowski Paweł
polowanie na godz. 7:30 | osada myśliwska | kaczka, lis 180 „ | Arkadiusz Kopka Marek JAroś Aita
pióro Dylewski Grzegorz
Pólowanić Byk, łania, | Rewir nr
af*| wazynachi ra 14.10.2023 r. Rewir nr 20 cielę, dzik, | 23,24, 25, Kopka Jedyk Wojciech Skrętowski Paweł
olach wa a godz. 8:00 | kol. Zalewski R. | koza, koźlę, "26, 27, 28, Marek y J Jaszczyk Piotr
p PAM lis 29, 31, 32
. . Byk, łania . ;
Polowania Rewir nr 15 — 1 a, | Rewirnr . Dylewski Jan
5 | wolszynach i na o: og krzyż EA 3.15, 19; AR Dylewski Grzegorz Bykowski Paweł
polach kukurydzy Boz Bogusławice lis © 20, 21, 22 Dylewska Agata
Polowanie Byk kai, Rewir nr
: 29.10.2023 r. Rewir nr 35 cielę, dzik, Szychta . Półrolnik Leszek
Si | WORĄRESBLEJM odz. 8:00 kol. Pyć P. koza, koźl BALA, Emil Bota Blow Skrętowski Paweł
polach kukurydzy | 577% dów lis | 36,37, 38 ę
Byk, łania, | Rewir nr Moskwa Sławomir
Polowanie 04.11.2023 r. Rewir nr 5 cielę, dzik, | 1, 4,5,6, | Dobrzyński zs e
7 j 21: p p. Szafrański Bogusław Dylewski Jan
zwykłe godz. 8:00 | osada myśliwska | koza, koźlę, | 7, 8,9, 10,| Zbigniew 2 .
ń Jagodziński Damian
lis 11, 12
Półrolnik Leszek
[ „Biesiada” Strój Cybula Ryszard
Bez 5 BZP R Kókgi sa 75 lat koła | galowy, Jaśki Jaros Anita Dobrzyński Zbigniew
„Hubert” koła | godz. 15:00 „kościół s aio mija
nr Msza Św wolbórz „Bielik mundur | Grzegorz | Szafrański Bogusław Zarząd Koła
" 100 lat PZŁ | bez broni Jaszczyk Piotr
Jedyk Wojciech
—|
Dobrzyński Zbigniew | Krawentek Mirosław
. Szafrański Bogusław Moskwa Sławomir
Byk, łania, Szychta Emil Dylewski Paweł
Polowanie 18.11.2023 r. Rewir nr 5 cielę, dzik, | Obwód Jedyk :
8 „ n s > Ac Cybula Ryszard Dylewski Jan
„Sarna godz. 8:00 | osada myśliwska | koza, koźlę, 180 Wojciech 5
lis Dylewski Grzegorz Cybula Seweryn
= Półrolnik Leszek Skrętowski Paweł
Bykowski Paweł Jagodziński Damian
sd]
9 Polowanie 19.11.2023 r.| Rewir nr 27 Byk, łania, | Rewir nr Kopka Krawentek Mirosław | Dobrzyński Zbigniew
zwykłe godz. 8:00 | młyn Lubiatów | cielę, dzik, | 15, 19, 20, Marek Jedyk Wojciech Skrętowski Paweł
koza, koźlę,| 21, 27
lis
Byk, łania,
10 Polowanie 25.11.2023 r.| Reweir nr 28 cielę, dzik, | Rewir nr Cybula Półrolnik Leszek Szafrański Bogusław
zwykłe godz. 8:00 | kol. CybulaR. |koza, koźlę,| 27,30 Seweryn Cybula Ryszard
lis
Szumieł Tomasz Smólski Krzysztof
Byk, łania Szafrański Bogusław Półrolnik Leszek
Polowanie 03.12.2023 r. Rewir nr 5 cielę, dzik, | Obwód Jedyk JOPEK EA JapoaznPKI Damis
11 s i 1: ż A Dobrzyński Zbigniew Skrętowski Paweł
„Sarna godz. 8:00 | osada myśliwska | koza, koźlę, 180 Wojciech : :
lis Szychta Emil Krawentek Mirosław
J Cybula Seweryn Rachwał Rafał
Dylewski Grzegorz Dylewski Jan
18 | bdiowawiewium 09.12.2023 r. Rewir nr 5 Bażant, Obwód | Nagrodzki | Dobrzyński Zbigniew Te k Wojciech
godz. 7:30 | osada myśliwska | kaczka, lis 180 Arkadiusz Kopka Marek f e ki J ł
Cybula Seweryn Szafrański Bogusław
y Jaros Anita
Byk, łania, | Rewir nr
13 Wigilia 16.12.2023 r. Rewir nr 5 cielę, dzik, | 1, 4,5, 6, Jedyk Szychta Emil Dobrzyński Zbigniew
8 godz. 8:00 | osada myśliwska | koza, koźlę, | 7, 8, 9, 10, | Wojciech Kopka Marek Jaros Anita
lis HM, 12
o Byk, łania, Rówintk
Polowanie 30.12.20231 Rewir nr 28 cielę, dzik, Cybula Ż.AIE Półrolnik Leszek
z sylwestrowe godz. 8:00 | kol. CybulaR. | koza, koźlę, o: p 5, Ryszard Szadek Bogusław, Cybula Seweryn
lis :
. . Bażant, lis, | Rewir nr z p
15 Polowanie 06.01.2024 r. Rewir nr 35 koza, kożlę, | 33, 34, 35, Jaszczyk Kiawentek Mirosław Półrolnik Leszek
zwykłe godz. 8:00 kol. Pyć P. dzik 36. 37 38 Piotr Szychta Emil
1. Obsługa osady polega na przygotowaniu osady w zakresie:
- pobranie kluczy od gospodarza osady tj. kol. Zbyszka Dobrzyńskiego,
- przygotowanie siedziby w zakresie ogrzewania,
- zorganizowanie i przygotowanie śniadania dla polujących w uzgodnieniu z prowadzącym,
- przygotowanie, a następnie uprzątnięcie miejsca na pokot,
- pomoc przy rozładunku zwierzyny na pokot, oraz załadunek i wywóz po pokocie do punktu skupu lub przeniesienie do chłodni koła,
- sprzątnięcie osady po zakończeniu polowania i zdanie kluczy gospodarzowi osady.
2. Psy biorące udział w polowaniach w trakcie wszelkich przerw w polowaniu winny być trzymane na otokach.
3. Podczas polowania i jego zakończenia osobą zarządzającą polowaniem oraz całą obsługą polowania jest prowadzący podany w kalendarzyku.
4. Zmiany w kalendarzyku polowań dokonuje Zarząd Koła w formie uchwały.
5. Prowadzący polowanie decyduje, który pomocnik, którą funkcję będzie pełnił.
Krawentek Mirosław Szychta Emil
Byk, łania, Szumieł Tomasz Nicolas Pierre
16 Polowanie 13.01.2024 r. Rewir nr 5 cielę, dzik, | Obwód Jedyk Kowalski Mikołaj Jagodziński Damian
„Sarna” godz. 8:00 | osada myśliwska | koza, koźlę, 180 Wojciech | Dobrzyński Zbigniew Dylewski Paweł
lis Szafrański Bogusław Kopka Marek
Półrolnik Leszek Dylewski Grzegorz
; 5 Rewir nr i Kopka Marek ;
p | Pona ZAM) | mana 8 | Bażant lis |14,17,18, | wpuzyóśki | pyjęwski Grzegorz | 4 EE
«| p pcz, 31, 33 8 Nicolas Pierre wią |od
Cybula Ryszard Cybula Seweryn
18 Koniec sezonu |27.01.2024 r. Rewir nr 5 Bażant. lis Obwód Jedyk Nagrodzki Arkadiusz | Piotrowski Sławomir
łowieckiego godz. 8:00 | osada myśliwska i 180 Wojciech Szumieł Tomasz Nicolas Pierre
Smólski Krzysztof Jaros Anita
Uwagi: