Marcule, dnia 16 października 2017 r.
Nadleśniczy Nadleśnictwa Marcule
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Marcule
Marcule 1; 27 — 100 Iłża
Adresat / Strona:
Stowarzyszenie Sieć Obywatelska
Watchdog Polska
ul. Ursynowska 22/2
sprawa-3263Qfedrowanie.siecobywatelska.pl
ODPOWIEDŹ
NA WNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ
Szanowni Państwo,
w odpowiedzi na przesłany pocztą elektroniczną wniosek 0 udostępnienie informacji
publicznej zdnia 24 sierpnia 2017 r. godz. 17:26, udostępniam częściowo żądane
informacje.
W pozostałym zakresie uprzejmie informuję, że została wydana decyzja od odmowie
udostępnienia informacji publicznej, która zostanie doręczona odrębnie.
Ad 1.
W latach 2015, 2016 i 2017 (do dnia złożenia wniosku) w Nadleśnictwie Marcule pozyskano
drewno w ilości:
. 2015 r. - 77910 m*
. 2016 r. - 83845 m*
u 1.1.2017 do 31.08.2017 r. — 59630 m*
Ad 2.
Drewno pozyskane w Nadleśnictwie Marcule w poszczególnych latach zostało zbyte
podmiotom, których firmy wskazujemy poniżej:
« _ 2015r.
1. |p.e.h "TARTAK" Dróżdż Marek
2 | SKUP PRZERÓB | SPRZEDAŻ DREWNA KRZYSZTOF KOZIEŁ |
3 |"DREW-MAR" PRZEWÓZ PRZERÓB _ DREWNA MAREK JEZIORSKI |
4 | PRZERÓB DREWNA. Arkadiusz Kiepas
E PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "PERFECT" Sp.z 0.0.
6 ZP-U "TARKOS" SPÓŁKA JAWNA __ J.KOSTRZEWA, B. KOSTRZEWA |
17 P.P.H.U. "DREWKO" KUREK STANISŁAW, KUREK ANNA
E ZH-UBD DANIEL WINIARCZYK
IE "LASROM" J.M.S.W. Romanowski S.C.
10 __ |P.P.HU. "BOREK" SŁAWOMIR BOREK
11 PE. LIZNER ADAM
112 PP. H.U"DREW-TRANS'EXPORT-__ IMPORT Wojciech Kwiatkowski
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "KUBAR"
13 Fijas Andrzej
14 |"MARA" Marian Głowacki
15 P.P.H.U. "TM" Marek Seliga
16 KAZIMIERZ SIELWANOWSKI P.P.U.H. "KAJMEX II"
AE "CAL" ANNA WOJCIECHOWSKA, _ ZBIGNIEW FURA S.C. |
18 |"KAJMEX" ZAKŁ. PRZEROBU DREWNA JADWIGA SIELWANOWSKA
19 | PROD. DRZEW. USŁUG. I HAND. STEFAN MARCHEWKA
20 [HANDEL DREW. ORAZ USŁ. BUDOW. JANUSZ KIEŁEK |
[21 _| TERESA PODGÓRSKA ZAKŁAD OBRÓBKI DREWNA
22 _|P.P.H.U. "TARTAK" Z. P. CHR. STANISŁAW SKAWIŃSKI
123 | P.P.U.H."DREWLUX" Mariusz Dąbrowski _|
24 |P.P.H.U. "STAR-DREW" Stanisław Ogorzałek
25 |"TRAK-BUD" MIROSŁAW WAJS
26 "TARTAK" Ewa Fijas
27 "DAWIDEX" CHEBDOWSKA EMILIA
28 "EM-TAR" - MAREK WAJS Marek Wajs
20 P.H.U. PRZERÓB DREWNA "TARSOB" MIROSŁAW SOBERA
30 KATARZYNA ANNA STĘPIEŃ PRZE. DREW. I HANDEL "KORA-BIS"
31 _|"TRAX" HANDEL DRZEW. I US.TAR. Damian Baran z
132 USŁUGI STOLARSKIE SURDY STANISŁAW
33 P.H.U. "DREWEX" ANDRZEJ PERCHEL
34 |"KORA" Marianna Płusa uł
35 MACIEJ ŻELAZNY "DREWPAL"
36 |"RAF-PALET" Rafał Pawelczyk |
37 | ZAK.PRZER.DREWNA "VALD-B"SP.J_A.Bugajski,S.Bugajski,W.Bugajs
38 PHU 'WĘGLODRZEW" Janusz Pogoda
39 P.P.H.U. "JARPOL" JAROSŁAW KALITA |
40 | PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWE "DANKROS" SP Z O.O.
41 KUPNO | PRZERÓB DREWNA WRZESIEŃ ADAM
42 |P.U.H.T.S. SKOREK SŁAWOMIR
43 PERFECT STARACHOWICE Spółka z 0.0.
44 EURO TRANSPORT ARTUR PROKOP
[45 | P.P.H.U. "GWAREK" Krzysztof Gwarek
46 KAMIL CIEPIELEWSKI "'KAMDER"__ Kamil Ciepielewski
47 "TARTAK" Krzysztof Tracz
48 USŁUGI TRANSPORTOWE MARCIN LICHOTA
49
"KLON" JANINA BZYMEK
50_ | ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH "LEŚNIK" Świrta Mirosław
51 MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
52 |MARTRAK USŁUGI TRANSPORTOWE __MARCIN ZIĘBA |]
53 ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY _ "LEŚNIK" Jacek Świrta |
54 TRAKPOL Zbigniew Sliwa
55 Z.P.U.H.'DREW-MAT" MARIUSZ BOJARA
56 | AZALIA WIESŁAWA DERLATKA Wiesława Derlatka
87 ZAKŁ.PRZETW.DRZEW.LAS-KOP ___J.Dróżdż,F .Macias S.J.
1.58 | ZPUH STOL-DOM CZERWIŃSCY
59 _| PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- USŁUGOWO-HANDLOWE A.Nogal
60 _ |"DREW-PAL" WYRÓB OPAK. DREW. _ Karol Madejski
61 s "LAMKAD'EKSP-IMPORT PRZED.WIEL Edward Lament ]
62 "STANDREW" S.C._ M.M.S. STANISŁAWEK
63 PPUH "TRACZ-POL" Andrzej Tracz
64 PP-U-H "MODRZEW" Andrzej Krzyżanowski
65 | USŁUGI TARTACZNE "HUPAGA"__ Jan Gawor
66 P.U.H. DRE-WEKS ROBERT BOJARA
67 P.P.U. GAMAX S.C. M. S. POGODA
68 DANIEL TOMASZUK _POL-KRES Edwood sa
69 [.PPUH "WYSOTA" BARBARA WYSOTA
70 P.P.H.U. VET-SERVICE "TARTAK" DOROTA DRÓŻDŻ
11 | ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH " AGA" __mgr.inż. Andrzej Gawron |
[54 KORTRAK SP. Z O.0.
73 _| PAWEŁ SARAMAK ZPH "TRAK-MET"
74 USŁUGI TARTACZNO-REMONTOWE__ KRZYSZTOF SIELWANOWSKI
75 /P.H.U "CERAMIKAL"DARIUSZ PIŁAT
_/6 "DREW-POL" SZNAUCNER SŁAWOMIR, SZNAUCNER JAROSŁAW
if __RAD-INWEST SP. Z O.0.
18 TRAK-DREW SC Krystyna Gałka i Damian Gałka
79 (P.P.H.U."DREW.-BET" Beata Zięba
80 TARTAK "OLCZYK" Olczyk Ludwik
81 IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O. |
82 | PRZED. USŁ.HANDL. "AGRO- TRANS" Kardynał Roman a
83 | FIRMA PRODUKCYJNO- HANDLOWO- USŁ.'GROŃ", KOWALCZYK ANDRZEJ
84 "SKLEJKA - PISZ" PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
85 "DREWMEX" Sp. zo.o. Sp. k
86 DREWNO-PLUS JACEK PŁUSA
87 P.P.H.U ZAKŁAD DRZEWNY LIPIEC ZOFIA
88 KINGWOOD | BARTŁOMIEJ KIEPAS
89 HANDEL DREWNEM I TARCICĄ __ ANDRZEJ DRUZGAŁA
90 MACIEJ PYRAK PPHU PARTNER
91 WYRÓB ELEMENTÓW DREWNIANYCH _ Ryszard Wolarz
92 GRZEGORZ KOPROWSKI KUPNO I PRZER.DREW.SPRZ.TARCI.
93 "DREW-MAX" Stefanowicz-Walas Bożena
94
FIRMA P.U.H. "PAKO" JAROSZ JAROSŁAW
95
———TI
ZAKŁAD USŁUGOWO - HANDLOWY _ Marchel Sławomir
96
98
BE
FIRMA "FOREST" Marek Wiatrzyk
"DREWKOS" MAGDALENA KOS
| GRZEGORZ WRONA PAWRO Grzegorz Wrona
99
PPUH "DENDRON 2" DZIAŁAK Małgorzata
100
ZUHP 'KRAMEX" Kramm Dorota ___
101
| FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWA _ DREWMEX Ryszard Górski
102
| DISTAM. Dróżdż Dominik
103
NATURA SPÓŁKA JAWNA
104
MAG DREW MAGDALENA FRYSZKOWSKA
105
TARTAK PRZECIERANIE I SPRZEDAŻ DREWNA KRZYSZTOF KACZOR
106
TARTAK P.U.H "DARPOL" POCHEĆ _ Dariusz
107
oszcz
T.B.FRUIT POLSKA SP ZO.O.S.K.A
108
TARTAK LIPIEC Marcin Lipiec
109
FIRMA USŁUGOWO- HANDLOWO-PRODU Dariusz Cieślik
111
110
ZHU SMREK ANTONI RAPACZ
TOMASZ KORYCKI "TRAKTOM" Tomasz Korycki
112
| PPHU DREWBUD - PAWEŁ KACPRZAK
118
HANDEL, OBRÓBKA DREWNA Fronczkowska Beata
104
FPUH DRACO SC Marek i Jerzy Janiczak
115
ZAKŁADY PRZEMYSŁU SKLEJEK _ "BIAFORM" SIA.
116
TARTAK PUH "PIO-DREW" Piotr Pocheć
2016r.
(| P.P.H "TARTAK" o Dróżdż Marek
SKUP PRZERÓB I SPRZEDAŻ DREWNA KRZYSZTOF KOZIEŁ
"DREW-MAR" PRZEWÓZ PRZERÓB__ DREWNA MAREK JEZIORSKI
PRZERÓB DREWNA Arkadiusz Kiepas
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "PERFECT" Sp.z 0.0.
ZP-U "TARKOS" SPÓŁKA JAWNA __ J.KOSTRZEWA, B. KOSTRZEWA
P.P.H.U. "'DREWKO" KUREK STANISŁAW, KUREK ANNA
o |4 JO |" |A |© IN i"
ZH-:UBD DANIEL WINIARCZYK
©
"LASROM" _____J.M.S.W. Romanowski S.C.
pół
©
P.P.H.U. "BOREK" SŁAWOMIR BOREK
10
P.P.H.U. KONMAG ZBIGNIEW IŁOWSKI
12 |P.P.U. LIZNER ADAM
13
TARTAK JAN MARCZYKOWSKI
14
P.P.H.U"DREW-TRANS'"EXPORT-__ IMPORT Wojciech Kwiatkowski
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "KUBAR"
Fijas Andrzej
15 |
JB |
"MARA" Marian Głowacki
17 | P.P.H.U. "ŁTM' Marek Seliga
=
18
KAZIMIERZ SIELWANOWSKI P.P.U.H. "KAJMEX II"
19
FIRMA P.-H.-U. "JAREX" JAROSŁAW UTKOWSKI
20
"CAL" ANNA WOJCIECHOWSKA, _ ZBIGNIEW FURA S.C.
=—=k
21 |"KAJMEX" ZAKŁ. PRZEROBU DREWNA JADWIGA SIELWANOWSKA
22 | PROD. DRZEW. USŁUG. I HAND. STEFAN MARCHEWKA
23 | HANDEL DREW. ORAZ USŁ. BUDOW. JANUSZ KIEŁEK
24 | TERESA PODGÓRSKA ZAKŁAD OBRÓBKI DREWNA
25 | P.P.U.H.' DREWLUX" Mariusz Dąbrowski
26 | P.P.H.U. "STAR-DREW" Stanisław Ogorzałek
27 |"TRAK-BUD" MIROSŁAW WAJS
28 | "TARTAK" Ewa Fijas
29 |" DAWIDEX" CHEBDOWSKA EMILIA
30 |"EM-TAR" - MAREK WAJS Marek Wajs
pa
31 | KATARZYNA ANNA STĘPIEŃ PRZE. DREW. I HANDEL "KORA-BIS"
32 | JANBAR USŁUGI STOL.-BUDOWLANE JANUSZ KOŁODZIEJCZYK
33 |"TRAX" HANDEL DRZEW. I US.TAR. Damian Baran
34 | USŁUGI STOLARSKIE _ SURDY STANISŁAW
35 | P.H.U. "DREWEX" ANDRZEJ PERCHEL
36 | "KORA" Marianna Płusa
37 |'KRONOSPAN MIELEC" Sp. z0.0.
38 | ZAKŁAD STOLARSKI ANNA DOBRZYŃSKA-SAŁEK
39 (MACIEJ ŻELAZNY "DREWPAL"
40 |'RAF-PALET" Rafał Pawelczyk
44 | ZAK. PRZER.DREWNA "WALD-B"SP.J_A.Bugajski,S.Bugajski,W.Bugajs
42 | PHU 'WĘGLODRZEW" Janusz Pogoda
43 | P.P.H. "DREWPOL" Jerzy Kulczak
44 | P.P.H.U. "JARPOL" JAROSŁAW KALITA
45 | PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWE "DANKROS" SP Z O.O.
46 | KUPNO I PRZERÓB DREWNA WRZESIEŃ ADAM
47 , USŁUGI TRANSPORTOWE JANUSZ KULETA
48 | P.U.H.T.S. SKOREK SŁAWOMIR
49 | PRZED.PROD-USŁ-HAND.'DREWTRAK" Grzegorz Włodarski
50. PERFECT STARACHOWICE Spółka z 0.0.
51 | EURO TRANSPORT ARTUR PROKOP
52 | P.P.H.U. "GWAREK" Krzysztof Gwarek
a
53 | KAMIL CIEPIELEWSKI "'KAMDER"__ Kamil Ciepielewski
54 | "TARTAK" Krzysztof Tracz
55 | ZAKŁADY DRZEWNE ZADOBRZE Sp. z o.o. Spółka komandytowa
56 | USŁUGI TRANSPORTOWE MARCIN LICHOTA
57 | ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH "LEŚNIK" Świrta Mirosław
58 | MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
1
58 ANDRZEJ KOŁODZIEJCZYK PPH-U "AND-MAR"
60 | "SILVA" Sp. z 0.0.
61 | ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY "LEŚNIK" Jacek Świrta
—
62 | TRAKPOL Zbigniew Śliwa
|:
63 | Z.P.U.H.'"DREW-MAT" MARIUSZ BOJARA
64 |P.P.U.H. HANDEL I PRZERÓB _ DREWNA "RAD-WIĘC" WIĘCŁAW
65 | AZALIA WIESŁAWA DERLATKA Wiesława Derlatka
66
ZAKŁ.PRZETW.DRZEW.LAS-KOP __ J.Dróżdż,F.Macias S.J.
67 |
68
L
69
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- USŁUGOWO-HANDLOWE A.Nogal
"DREW-PAL" WYRÓB OPAK. DREW._ Karol Madejski
PPUH "TRACZ-POL" Andrzej Tracz
70
7
sk
PP-U-H "MODRZEW" Andrzej Krzyżanowski
PU.H DRE-WEKS __ __ ROBERT BOJARA
r2|
3
TĄ |
75
PPU GAMAXS.C. _ _M.S. POGODA
DANIEL TOMASZUK POL-KRES Edwood
RAFAŁ JELONEK "GABBART"
P.P.H.U. VET-SERVICE "TARTAK" DOROTA DRÓŻDŹ
16
Fr
78 |.
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH " AGA" __mgr.inż. Andrzej Gawron
"BUDOMAX" PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-HANDLOWO-USŁUGOWE
SKUP DREWNA, PRZERÓB I SPRZEDAŻ TARCICY MIROSŁAW RAPA
49
80
8
at
| USŁUGI TARTACZNO-REMONTOWE _ KRZYSZTOF SIELWANOWSKI
KORTRAK SP. Z O.O.
P.P.H.U.' TRAKŁUK" Łukasz Korycki
82
ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY __ Tomasz Stąpór
83
"DREW-POL" SZNAUCNER SŁAWOMIR, SZNAUCNER JAROSŁAW
84 |
FIRMA WIELOBRANŻ. DREWDOM _ MARCIN ŚWIERCZ.-
85
TRAK-DREW SC __ Krystyna Gałka i Damian Gałka
86
ZAKŁAD DRZEWNY "DREW-MAX"___ Jarosław Płatos
87 | P.P.H.U."DREW-BET" Beata Zięba
88 |
TARTAK "OLCZYK" Olczyk Ludwik
89
IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
2)
90
—
| ZAKŁAD TARTACZNY KLENIEWSKI WALDEMAR
"INSTAL CZUDEC" FĄFARA SP. J.
92 |
"SKLEJKA - PISZ" PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
93
"DREWMEX" Sp. z o.o. Sp.k
94
DREWNO-PLUS JACEK PŁUSA
95
WYROBY Z DREWNA I TARTACZNICTWO PIOTR SUWAJ
96
WALTIMBER Andrzej Waluś
9/
P.P.H.U ZAKŁAD DRZEWNY LIPIEC ZOFIA
98
MACIEJ PYRAK PPHU PARTNER
99 |
FIRMA P.U.H. "PAKO" JAROSZ JAROSŁAW
100
FIRMA "FOREST" Marek Wiatrzyk
101
"DREWKOS" MAGDALENA KOS
DR BE
102
GRZEGORZ WRONA PAWRO Grzegorz Wrona
103
PPUH "DENDRON 2" DZIAŁAK Małgorzata
104 | KRONOSPAN OSB SP. Z 0.0.
105
MAG DREW MAGDALENA FRYSZKOWSKA
106 |
TARTAK PRZECIERANIE I SPRZEDAŻ DREWNA KRZYSZTOF KACZOR
107
PPUH "KROBEX" SŁAWOMIR KONIECZNY
108
TARTAK P.U.H "DARPOL" POCHEĆ _ Dariusz
109
110
TOMASZ KORYCKI "TRAKTOM" __ Tomasz Korycki
"TOMI" TOMKOWSKI GRZEGORZ ___ Grzegorz Tomkowski
111 | P.U.H."TOMJAR" PRZEDS.SP.DR. Tomasz Pszonak
112 | ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY Lidia Garbarczyk
113 |"TRANS-TUR" TUREK WALDEMAR
114 |"TARTAK" MARZENA GRZYWACZ__ Marzena Grzywacz
115 |"DREWEX-BIS" S.C.
116 | ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY Stanisław Pajek
117 | HOLZINDUSTRIE SCHWEIGHOFER__ GmbH
118 | FRELON Michał Szerszeń
419 | PU.H "ETREWI" TOMASZ KWAŚNIK Tomasz Kwaśnik
120 | USŁUGI TRANSPORTOWE,PRODUKCJA TARCICY HANDEL I. Bukanowski
121 | ZAKŁAD DRZEWNY JABŁOŃSKI _ TADEUSZ
122 | GRZEGORZ MAKUCH _ PRZEDS.USŁUGOWO HANDL. MAKUCH
123 | P. W. DREW-MAR S$. €. MICHALSKI MAREK, MICHALSKI MARCIN
124 | FIRMA PROD.HANDLOWA"POL-MET"_ Franciszek Skorut
125 | WLAŻ Franciszek
126 | FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DRAGON Paweł Gierada
127 | TRAK-DYNÓW KSIĄŻCZAK Grzegorz
128 | WOODPOL" WALDEMAR CZARNIECKI
129 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWE Adam Szybiak
130 | FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA "TRAK" Janusz Szybiak
131 P.P.H.U ADAMAR Marek Woźnica
132 | ZAKŁAD STOLARSKI BORKOWSKI MIROSŁAW
133 | STACJA PALIW PŁYNNYCH S.C. _ BARTŁOMIEJ I GABRIEL BIAŁECCY
134 | DREWNEX P.P.H.U. DARIUSZ NESKA
2017 r.
1) P.PH'TARTAK" Dróżdż Marek
SKUP PRZERÓB I SPRZEDAŻ DREWNA KRZYSZTOF KOZIEŁ
2
3 |"DREW-MAR" PRZEWÓZ PRZERÓB DREWNA MAREK JEZIORSKI
4 | PRZERÓB DREWNA Arkadiusz Kiepas
5 | PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "PERFECT" Sp.z 0.0.
6 | ZP-U "TARKOS" SPÓŁKA JAWNA _J.KOSTRZEWA, B. KOSTRZEWA
7 | P.P.H.U. "DREWKO" KUREK STANISŁAW, KUREK ANNA
8 | ZH-UBD DANIEL WINIARCZYK
9 |'LASROM" J.M.S.W. Romanowski S.C.
10 | P.P.H.U. "BOREK" SŁAWOMIR BOREK
11 |P.P.H.U. KONMAG ZBIGNIEW IŁOWSKI
12|P.PU._ __LIZNER ADAM
13 | TARTAK JAN MARCZYKOWSKI
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE
14 |"KUBAR"Fijas
15 | "MARA" Marian Głowacki
16 | P.P.H.U. "ŁTM" Marek Seliga
17 | KAZIMIERZ SIELWANOWSKI P.P.U.H. "KAJMEX II"
18 | FIRMA P.-H.-U. "JAREX" JAROSŁAW UTKOWSKI
19 |"CAL" ANNA WOJCIECHOWSKA, _ ZBIGNIEW FURA S.C.
20. KODREWEX SP Z O.0.- GOMUNICE
2
24 | "KAJMEX" ZAKŁ. PRZEROBU DREWNA JADWIGA SIELWANOWSKA
22 | STANISŁAW KIEPURA ZPHU "METROL"
23 | PROD. DRZEW. USŁUG. I HAND. STEFAN MARCHEWKA
24 | HANDEL DREW. ORAZ USŁ. BUDOW. JANUSZ KIEŁEK
25 | TERESA PODGÓRSKA ZAKŁAD OBRÓBKI DREWNA
26 | P.P.U.H."DREWLUX" Mariusz Dąbrowski
27 |P.P.H.U. "STAR-DREW" Stanisław Ogorzałek
28 |"TRAK-BUD" MIROSŁAW WAJS
29 | "TARTAK" Ewa Fijas
30 |"EM-TAR" - MAREK WAJS Marek Wajs
31 | P.P.H.U. ZAKŁAD DRZEWNY Czesław Lipiec
|
32 | PH. U. PRZERÓB DREWNA "TARSOB" MIROSŁAW SOBERA
33 | KATARZYNA ANNA STĘPIEŃ PRZE. DREW. I HANDEL "KORA-BIS"
34 | JANBAR USŁUGI STOL.-BUDOWLANE JANUSZ KOŁODZIEJCZYK
35 |"TRAX" HANDEL DRZEW. I US.TAR. Damian Baran
36 | USŁUGI STOLARSKIE SURDY STANISŁAW
37 | P.H.U. "DREWEX" ANDRZEJ PERCHEL
38 |'KORA'__ __ Marianna Płusa
39 |"KRONOSPAN MIELEC" Sp. z 0.0.
40 | ZAKŁAD STOLARSKI ANNA DOBRZYŃSKA-SAŁEK
41 |"RAF-PALET" Rafał Pawelczyk
42 | ZAK.PRZER.DREWNA "WALD-B"SP.J A.Bugajski,S.Bugajski,W.Bugajs
43 | PHU "WĘGLODRZEW" Janusz Pogoda
44 |P.P.H. "DREWPOL" Jerzy Kulczak
45 | P.P.H.U. "JARPOL" JAROSŁAW KALITA
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWE "DANKROS" SP ZO.
46 | O.
47 |FHU "NEO" Tomasz Kurek
48 | KUPNO I PRZERÓB DREWNA WRZESIEŃ ADAM
49 |P.U.H.T.S. SKOREK SŁAWOMIR
50 | PRZED.PROD-USŁ-HAND.'DREWTRAK" Grzegorz Włodarski
wadi
"E :
51 PERFECT STARACHOWICE __ Spółkazo.0.
52 | EURO TRANSPORT ARTUR PROKOP
53 | P.P.H.U. "GWAREK" Krzysztof Gwarek
54 | KAMIL CIEPIELEWSKI "KAMDER"__Kamil Ciepielewski
55 | "TARTAK" Krzysztof Tracz
56. ZAKŁADY DRZEWNE ZADOBRZE Sp. z 0.0. Spółka komandytowa
57 | USŁUGI TRANSPORTOWE MARCIN LICHOTA
58 | ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH "LEŚNIK" Świrta Mirosław
59 | MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
60 | ANDRZEJ KOŁODZIEJCZYK PPH-U "AND-MAR"
61. PRZED.HANDL.USŁUG "BOX" Jerzy Stojek
=
62 | "SILVA" Sp.zO0.0.
W
ji L L.
63 | ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY _"LEŚNIK" Jacek Świrta
64
| TRAKPOL Zbigniew Śliwa
65
USŁ.PRZEC.DR.SKUP | SPRZ.TARC. Wacław Mazurkiewicz
66 |
Z.P.U.H.' DREW-MAT" MARIUSZ BOJARA
67
| AZALIA WIESŁAWA DERLATKA___ Wiesława Derlatka
68
ZAKŁ.PRZETW.DRZEW.LAS-KOP _ J.Dróżdż,F.Macias S.J.
69
ZPUH STOL-DOM CZERWIŃSCY
10
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- USŁUGOWO-HANDLOWE A.Nogal
11
"DREW-PAL" WYRÓB OPAK. DREW._ Karol Madejski
72 | "LAMKAD'EKSP-IMPORT PRZED.WIEL Edward Lament
73 |'STANDREW" S.C. M.M.S. STANISŁAWEK
74 | PPUH "TRACZ-POL" Andrzej Tracz
75 | PP-U-H "MODRZEW” Andrzej Krzyżanowski
76 | P.U.H. DRE-WEKS ROBERT BOJARA
77 | P.P.U. GAMAX S.C. M. S. POGODA
78 | DANIEL TOMASZUK POL-KRES Edwood
79 | PPUH "DENDRON" DZIAŁAK Przemysław
80 |P.P.U.H. "IRENA" IRENA POCHEĆ
81 |P.P.H.U. VET-SERVICE "TARTAK" DOROTA DRÓŻDŻ
82 | PAWEŁ SARAMAK ZPH "TRAK-MET"
83 | USŁUGI TARTACZNO-REMONTOWE _ KRZYSZTOF SIELWANOWSKI
84 |"DREW-POL" SZNAUCNER SŁAWOMIR, SZNAUCNER JAROSŁAW
85 | PRZED.PROD.-HANDL.-USŁUG. _ Tartak Danielski Wojciech
86 | USŁUGI BUDOWLANE KUPNO I SPRZ _EDAŻ TARCICY Marć Mirosław
87 | TRAK-DREW SC Krystyna Gałka i Damian Gałka
88 | ZAKŁAD DRZEWNY "DREW-MAX"___ Jarosław Płatos
89 | P.P.H.U."DREW-BET" Beata Zięba
90 | TARTAK "OLCZYK" Olczyk Ludwik
91 | FIRMA PRYWATNA ITA Krzysztof Parkita
92 | IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
93
PRZED. USŁ.HANDL. '"AGRO-TRANS" Kardynał Roman
FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁ. "GROŃ", KOWALCZYK
94 | ANDRZEJ
95 | "INSTAL CZUDEC" FĄFARA SP. J.
96 |"ATOS" MAREK FRĄK "ATOS" MAREK FRĄK
97 | "SKLEJKA - PISZ" PAGED SPÓŁKA AKCYJNA |
98 | DREWMEX" Sp. zo.o. Sp.k
99 | DREWNO-PLUS JACEK PŁUSA
100 | P.P.H.U ZAKŁAD DRZEWNY LIPIEC ZOFIA
101 | KINGWOOD BARTŁOMIEJ KIEPAS
402 | HANDEL DREWNEM I TARCICĄ __ ANDRZEJ DRUZGAŁA
103 |" DREWKOS" MAGDALENA KOS
104 | GRZEGORZ WRONA PAWRO Grzegorz Wrona _
105 | ZUHP "KRAMEX" Kramm Dorota
106 | MAG DREW MAGDALENA FRYSZKOWSKA
107 | TARTAK PRZECIERANIE | SPRZEDAŻ DREWNA KRZYSZTOF KACZOR
108 | TARTAK P.U.H "DARPOL" POCHEĆ _ Dariusz
109 | FIRMA USŁUGOWO- HANDLOWO-PRODU Dariusz Cieślik
110 | ZHU SMREK ANTONI RAPACZ
111 | HANDEL, OBRÓBKA DREWNA Fronczkowska Beata
142 | "TOMI" TOMKOWSKI GRZEGORZ _ Grzegorz Tomkowski
113 | P.U.H."TOMJAR" PRZEDS.SP.DR. Tomasz Pszonak
114 | ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY Lidia Garbarczyk
115 | 'DREWEX-BIS' S.C.
116 | HOLZINDUSTRIE SCHWEIGHOFER__ GmbH
147 | ZAKŁAD DRZEWNY JABŁOŃSKI TADEUSZ
118 | TARTAK PUH "PIO-DREW" Piotr Pocheć
119 PPHUADAMAR _ __ Marek Woźnica
120 | SALWA SEBASTIAN ——_PPA.H. SEBA
121 | PPUH "SĘCZEK: Mieczysław Zembol
122 | PRODUKCJA WYROBÓW TARTACZNYCH Pająk Grzegorz
123 | 'STOLBUD WŁOSZCZOWA" SPÓŁKA AKCYJNA
L 124 | TOMASZEWSKI ARTUR
125 | JAN LIPIEC ZAKŁAD "LIPIEC" Jan Lipiec
126 | PALMIX I TOMASZ JĘDRZEJEC
127 | LUX-PAL__ o Jakub Niemirski
128 | USŁUGI STOLARSKIE DREW-BIK__ Janusz Bik
129 | GRUPA PALMIX SP. Z O.O. SP.K.A
130 |" HUBAL" Hubert Kiepas
131 | P.P.H.U. GORTYCH RYSZARD
132 | ŚWIAT DREWNA DOMINIK JABŁOŃSKI
133 | PALMIX ___ mgr inż. Mateusz Jędrzejec
134 | PALMIX PLUS SP. ZO.O. _|
135 | SKŁAD OPAŁU Robert Kalita
| 136 | ZAKŁAD TARTACZNY KLENIEWSKI _ WALDEMAR Spółka Jawna
Ę
Lista nie obejmuje danych osobowych osób fizycznych, które nabyły drewno, bez związku
z działalnością gospodarczą lub zawodową (jako konsumenci).
NADÓŻEŚNICZY