20171017113109757.pdf
|
DZ.017.16.2017 Komańcza dnia........ października 2017 r.
Nadleśniczy Nadleśnictwa Komańcza Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Komańcza
38-543 Komańcza 125
Adresat / Strona:
Stowarzyszenie Sieć Obywatelska Watchdog Polska
ul. Ursynowska 22/2
sprawa-3359Qfedrowanie.siecobywatelska.pl
ODPOWIEDŹ NA WNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ
Szanowni Państwo,
w odpowiedzi na przesłany pocztą elektroniczną wniosek o udostępnienie informacji publicznej z dnia 24.08.2017 r. godz. 17:26, udostępniam częściowo żądane informacje.
W pozostałym zakresie uprzejmie informuję, że została wydana decyzja od odmowie udostępnienia informacji publicznej, która zostanie doręczona odrębnie.
Ad 1.
W latach 2015, 2016 i 2017 (do dnia złożenia wniosku) w Nadleśnictwie Komańcza pozyskano drewno w ilości:
u 2015 r. —- 81 603,40 m* . 2016 r. — 100 282,57 m* " 1.1.2017 do 31.08.2017 r. — 67 586,42 m*
Ad 2.
Drewno pozyskane w Nadleśnictwie Komańcza w poszczególnych latach zostało zbyte podmiotom, których firmy wskazujemy poniżej:
u 2015 r. Wg. załącznika nr 1 . 2016 r.
wg. załącznika nr 2 " 2017r. Wg. załącznika nr 3
Lista nie obejmuje danych osobowych osób fizycznych, które nabyły drewno, bez związku z działalnością gospodarczą lub zawodową (jako konsumenci).
NADLEŚNICZY
mgr tnt. Piotr Łańśki
i
|
20171017113126382.pdf
|
Lista umów załącznik nr 1.
Baza podstawowa Komańcza
Termin realizacji umowy: od 2015-01-01 do 2015-12-31 Status umowy: Wszystkie
Zasięg umowy: Wszystkie Forma sprzedaży: wybrane
liość m3 wg umowy Ilość m3 zrealizowana Pozostaje do realizacji
% realizacji
"NOWY STYL" SP.Z O.O.
KSIĄŻKIEWICZ M.WOJDACZ M. S.C Usł.Tart.Sprz.Tarcicy"Tartex"
HPU EXP-IMP DREW-DOM BIESZ SC J. Szechyński , S. Puzio
FIRMA "GRILEX" SP.J. Stanisław Kozioł,Jan Szura
"KRONOSPAN MIELEC" Sp. z o.o.
PPD W ŁUKAWICY SP. Z O.O.
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY Roczniak Gustaw
P.P.H.U. "OPAL" ZYGMUNT PODGÓRSKI
USŁUGI TRANSPORTOWE I HANDEL Czaja Andrzej
ZAKŁAD GRABO Irzyk Waldemar
FH-U "FOREST BIESZCZADY" — ŁUCZYŃSKI Krzysztof
"BOLTRAK" KUŁAK Bolesław
HANDEL HURT-DETAL USŁ.TRANSP. ROZMUND Stanisław
DREW-BUD ZAKŁAD PROD.-HAND.USŁ Leszczyński Andrzej
FIRMA PRODUKCYJNO USŁUGOWO / HANDLOWA LESZEK KAMYK
"LASMAR"USŁUGI LEŚNE I TRANSP. SZOSTAK Mariusz
"KOMAŃCZ" ŻYCKI Piotr 2028 T.S.S.P.H.D.-T.U.T. Edward Pelc 2132 "JAN-TRAK" PROD.I HANDEL HURT. Usł.Tart.Janusz Kułak 2335 "FIBRIS" SPÓŁKA AKCYJNA 2336 "TRANS-TRAK WRÓBEL'S.C. Jarosław Wróbel, Janusz Wróbel 2424 Z.U.-H. "TANDREW" Mariusz Łopuszański 2622 F.P.H.T.-EXPORT-IMPORT WOJCIECH CIEPLECHOWICZ 2633 "ROL-STAL" Jerzy Kipias 2642 P.P.H.U."DREW-MAR" Marcin Łakus 2687 ZU-H "SKASK!" Kowalska Beata 2715 PRODUKCJA WYROBÓW Z DREWNA SMREK JÓZEF NIECKULA 2809 P.P.D"LEŚNIK" Jasiński Michał 2893 - MALINEK INSTRUMENTS Krzysztof Malinowski 2920 PÓLIKAT SPÓŁKA AKCYJNA 2930 "IREK" PRODUKCJA DRZEWNA / KUŁAK ireneusz 2975 F.T.H. P."DREW-TRANS" KUNDA ZBIGNIEW 3039 "STAN-TAR" Stanisław Szydłowski 3040 HANDEL DREWNEM PRODUKCJA — DRZEWNA USŁUGI ROBERT KĘDZIOR 3050 PP-U-H "EKO-DREW" S.C. K.Magierowski, T.Kuśnierz 3063 DREWLAS COMPANY S.C. J.Telesz, R.Książkiewicz 3064 PP-U TELESZ $.C Telesz 3073 ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ Benita Myrdak 3106 BIOFACTORY SIA. 3409 F.H.U.P."SARDREW" Władysław Sarkowicz 3111. FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁ."GROŃN", KOWALCZYK ANDRZEJ 3114 Z. P.H.WYROBÓW DRZEWNYCH Marek Rak 3116 TARTACZNICTWO U.P.H. Andrzej Oibrych 3126 P.P.H.U "WIKPOL" Wiesław Szczecina 3177 ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY Marzena Pyznarska 3181 FIRMA USŁ.HANDL.PRODUKCYJNA Piotr Wojtał 3191 PRODUKCJA WYROBÓW Z DREWNA Jacek Antas 3211. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "HAT-BUD" 8,0. A.W.CZ.KORBECKI 3222 USŁUGI TARTACZNE HANDEL DREWNEM Zbigniew Kurpiel 3230 ZAKŁAD DRZEWNY Artur Łukasiewicz 3235 FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA —"LIGNAR" Andrzej Lignar 3268 P.P.H.U."JANED" S$.C. Edyta Frącek, Roman Frącek 3270 DREWNORES ZENON BIENIEK
3273 PWZD "RAD-DREW" Kazimierz Radzik
3327 USŁ.TRANSPORT.J. ŁUSZCZ J.ĆWIĄKAŁA s.e.Przedsiebiorców 3390 "SIŁVA" Sp. z 0.0.
3483 PRZEMYSŁ DRZEWNY ŻUROWA Sp z 0.0
3484 PRODUKCJA WYROBÓW Z DREWNA Stanisław Wach
3487 GRZEGORZ DROZD FIRMA HANDLOWO -PRODUKCYJNA "DROZDEX" 3564 F.P.-H.-U. "ELTOR" Wiesław Biela
3572 "TAP" SPÓŁKA ZO.O.
3575 PROD.I HANDEL W ZAKR.PRZETW. DRZEWN. KAZIMIERZ TRZÓPEK 3611 NATURA SPÓŁKA JAWNA
3687 ZAKŁAD USŁUGOWO-SPRZĘTOWY "R-BUD" Józef Raś
3776 ZAKŁAD GALANTERII DRZEWNEJ Kazimierz Duda
3777 DREWNOM PRODUKCJA-HANDEL- USŁUGI Lucyna Niemiec
3778 WYRÓB ARTY.GOSP.DOM.Z DREWNA "DREW-POL"Witek Kazimierz 3779 "PALETA-TRANS-DREW" S.C. - Bożena Wróbel, Stanisław Wróbel 3800 "KRAMARZ" KRAMARZ Aleksandra
3801 PRODUKCJA I USŁUGI DRZEWNE WALDEMAR PITYCZ
3802 "USŁUGI TARTACZNE” Zbigniew Gierlicki
3824 ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY Mirosław Pyznarski
3825 F H-P "BUK-POL" Bogusława Dziok
3878 FPHU PAOLO-TRAK Paweł Augustyn
3881 HANDEL ! TRANSPORT TOWAROWY Jacek Wróblewski
3885 "DANPOL" Michał Sitnik
3896 ZAROBKOWY PRZEWÓZ TOWARÓW — Zdzisław Gac
3897 FIRMA TRANSPORTOWA "KIEROWCA" Krzysztof Gac
3902 FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "DREWPOL" Jacek Złotnik
3914 TARTAK "OLCZYK" Olczyk Ludwik
3915 F.P.H.U. "PRZEMPOL" Przemysław Wdowiarz
3916 WYROBY Z DREWNA I TARTACZNICTWO PIOTR SUWAJ
3920 DREW-MIX Niaria Stopka-Gałka
3949 USŁUGI STOLARSKIE Strzałka Marek
3969 ZAKŁ.PROD.DRZEWNEJ "LEŚNIK" Grzegorz Sarakun
3976 CEGIELNIA POLOWA MAREK KOZYRA
3998 F.H.U. "KOWALSKI" Janusz Kowalski
4037 PHWD ZIELONKA Janusz Zielonka
4080 FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNA "SZTAMA" Zwirecki Stanisław 4081 "SOLGAM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 14083 "ZDRÓJ" Andrzej Berdel
4085 DREWKOT Kot Dariusz
4087 ZAKŁAD PRODUKCYJNY USŁUGOWO- HANDLOWY DUDUŚ JÓZEF 4091 FIRMA PROD.HANDL.USŁUGOWA — Jan Łuszcz
4126 _ PIGB GARPATIA 35-322 RZESZÓW ul. hr. Wandy Tarnowskiej 4
4148 MAKO-DREW S.C. Maria Kozak, Ryszard Machnik
4177 SKUP I SPRZED.DREWNA I TARCICY Piotr Wojtyczka
4180 "INSTAL CZUDEC" FĄFARA SP.J.
4181 USŁUGI TRANSPORTOWO-HANDLOWE BOGUSŁAW PONDEL
4187 DREWNOPOL Kuś Justyna
4208 - FIRMA HAND.USŁ."ANDREW" S.C. A.Kowalczyk,K.Kowalczyk
4241 BALWIERZ WOJCIECH TARTAK- — PRODUKCJA HANDEL-USŁUGI 4276 P.P.H.U. EKO-ENERGIA SP Z O.O.
4292 FIRMA "TARTAK KUŚ" Zbigniew Kuś
4294 GOŁYŹNIAK MAREK, FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "DREWTAR" 4297 ZAKŁAD STOLARSKI DUDRAK MICHAŁ
4299 USŁUGI TARTACZNE "DREWKAM" Kamil Gajda
4304 PRODUKCJA ELEMENTÓW DRZEWNYCH Anna Laska
4305 WYRÓB I SPRZEDAŻ ART. Z DREWNA USŁ. TRANSPORT.Wojciech Sikora 4306 _ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "BENY" Przemysław Bieniek
4338 PRZETWÓRSTWO DRZEWNE DREWGER Gerlach Agata
4342 TARTAK ZDZISŁAW PROFIC
4418 FHUP „RABA" GACEKPIOTR GACEK PIOTR
4443 Z.U.W. "PODKARPACIE" Stanisław Piłat
4445 FIRMA "NIKO" Jacek Fudali
4487 ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH Juliusz Oleksów
4498 PP-H-U K. SIWARGA KAMIL SIWARGA
4501 PPHU "FAGUS" Maria Książkiewicz
4502 "TECHNODRZEWO-KARPATY" SP. Z 0.0.
4515. FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "STOŻEK" Stożek Barbara 4516 DREWPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K. 4524 FPHU "DREWBUD" Wiesław Gałka
4562 PRZETWÓRSTWO DRZEWNE "ARTiMEX" Artur Wojtoń
4564 TOMASZ KASPRZYK FIRMA USŁUGOWA "TOMI-TRANS"
4565 FH-P-U "DREW-DOM" IMPORT-EKSPORT
4566 ZAKŁAD STOLARSKI Zbigniew Dykas
4567 TRAK-DREW SC Krystyna Gałka i Damian Gałka
4581 F.U.H."DREWNO-FORM" Śledź Z.,Kościński P.„Kaczyk B
4585 NIECKULA STANISŁAW "MONIŚ" FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁ 4638 "DREW-GAM" GRZEGORZ PACTWA
4639 "EURODREW"JAN MAZUR
4640 PIOTR TRYNIECKI FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "TRANS GRZEŚ" 4662 "ST MIRCZAK" Sławomir Mirczak
4663 "RUTEX" ROMAN RUTKOWSKI
4698 MS-TECHNOLOGY, S.R.O.
4699 - WIBEBA HOLZ GMBH
4700 FREY-AMON MARIANNE
4720 MAKPOL SP. ZO.O.
4775 BAD SPÓŁKA Ż O.0.
4776 ZPDS$.C. W KĄCLOWEJ J Garbacz, M Zelek
4777 F.P-U-H "MAJ-DREW" S.C. — M.Kurpiel, J. Bazylak
4778 "HERB" USŁUGI PROD. HANDLOWE Mariusz Pokrywka
4796. PRODUKCJA WYROBÓW TARTACZNYCH Adam Ferenc
4797 PPH DUDA PLUS S.C.
4798 FIRMA PRODUKCYJNO USŁUG HANDL Maria Sysło
4799 WYROBY Z DREWNA Stanisiaw Abramowicz
4800 USŁUGOWY ZAKŁAD STOLARSKI Pociask Zdzisław
4801 USŁUGI TRANSPORTOWE KRZYSZTOF NOGALA
4802 F.P.H.U."KŁUSEK" Łukasz Kłusek
4803 BOGUSŁAW ŁAGUZ PRODUKCJA | SPRZEDAŻ WYROBÓW Z DREWNA 4821 PRZEDSIĘBIORSTWO DRZEWNE "SŁAWLAND" Sp.z 0.0.
4822 MATECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4823. FIRMA HANDL.-USŁUG.-PRODUKYJNA SENO Sławomir Gomółka 4825 KUCZYŃSKI NORBERT F.P.H.U.
4826 PROD. I SPRZED. WYRÓB. Z DREW. Henryk Grzyb
4827 NOVIGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K. 4828 KRONOSPAN OSB SP. Z O.O.
4829 "LIMBA" WYROBY Z DREWNA EDYTA ZUBALA
4832 FP-H-U "DREW-MIX" Marek Ligęzka
4833 PW ALDREW EXPORT-IMPORT Janusz Rybak
4836 - FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "DREW-TAR"-Frączek Stanisław 4837 PRZETWÓRSTWO DRZEWNE WOOD POL Gerlach Paweł
4841 NIWEX PLUS SP. Z O.0.
4842 EMBLA Edyta Kuś
4843 "TRANS-TRAK" EKSPORT-IMPORT WÓJCIK SYLWESTER
4844 ZOHD JAMRÓZ GABRIEL Jamróz Gabriel
4845 P.H.U. "BALKA" Aniela Rzepka
4858 ZAKŁAD STOLARSKI "Jankowski8 Jankowska "S.C.
4859
ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ — „DREWMAX"Sławomir Zatorski
TRAX-BRW SP. Z 0.0.
DREWMAR KUCHARCZYK MAREK
JAN GARNCARZ FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWA ZDAMAR MARCIN GAWEŁ Marcin Gaweł
TRANS-DREWNO Wiesława Chmura
P.H.U.RAD-BUD RADOSŁAW GONTARZ BÓL KAZIMIERA
ZPU-H DREW-KOM Telesz Łukasz T.B.FRUIT POLSKA SP ZO.0.S.K.A
KADLEŚNICZY
mgr inż. Piotr Łański
|
20171017113144356.pdf
|
Lista umów załącznik nr 2
Baza podstawowa Komańcza
[Termin realizacji umowy: od 2016-01-01 do 2016-12-31 Status umowy: Wszystkie Zasięg umowy: Wszystkie Forma sprzedaży: wybrane
łlość m3 wg umowy Ilość m3 zrealizowana Pozostaje do realizacji
% realizacji
790
"NOWY STYL" SP.Z O.O.
805
KSIĄŻKIEWICZ M.WOJDACZ M. S.© Usł.Tart.Sprz.Tarcicy"Tartex"
HPU EXP-IMP DREW-DOM BIESZ SC J. Szechyński , S. Puzio
FIRMA "GRILEX" SPJJ. Stanisław Kozioł,Jan Szura
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY Roczniak Gustaw
P.P.H.U. "OPAL" ZYGMUNT PODGÓRSKI
USŁUGI TRANSPORTOWE i HANDEL Czaja Andrzej
ZAKŁAD GRABO Irzyk Waldemar .
FH-U "FOREST BIESZCZADY" — ŁUCZYŃSKI Krzysztof
"BOLTRAK" KUŁAK Bolesław
HANDEL HURT-DETAL USŁ.TRANSP. ROZMUND Stanisław
DREW-BUD ZAKŁAD PROD.-HAND.USŁ Leszczyński Andrzej
FIRMA PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWA LESZEK KAMYK
"LASMAR"USŁUGI LEŚNE I TRANSP. SZOSTAK Mariusz
"KOMAŃCZ" ŻYCKI Piotr
"JAN-TRAK" PROD.I HANDEL HURT. Usł.Tart.Janusz Kułak
HANDEL DREWNEM ITARCICĄ / Wojciarczyk Jan
"FIBRIS" SPÓŁKA AKCYJNA
"TRANS-TRAK WROÓBEL'S.C. Jarosław Wróbel, Janusz Wróbel
F.P.H.T.-EXPORT-IMPORT WOJCIECH CIEPLECHOWICZ
"ROL-STAL" Jerzy Kipias
P.P.H.U."DREW-MAR" Marcin Łakus
ZU-H "SKASKI" Kowalska Beata
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDŁOWY "STOKROTKA" Adam Fijołek
FALLKLANDY STANISŁAW ! EDWARD FAL SPÓŁKA JAWNA
USŁUGI TRANSPORTOWE HRYSZKO PIOTR
F.P.H.U."TURBACZ" KOWALCZYK CZESŁAW P.P.D"LEŚNIK" Jasiński Michał
POLIKAT SPÓŁKA AKCYJNA
F.P.H.U."ZEN-POL" Trojanowski Zenon "IREK" PRODUKCJA DRZEWNA KUŁAK ireneusz F.T.H.I P."DREW-TRANS" KUNDA ZBIGNIEW
"DREWSYSTEM" P.P-U. Skorupski-Wójcik Spółka Jawna
PP-U-H "EKO-DREW" S.C. K.Magierowski, T.Kuśnierz
DREWLAS COMPANY S.C. J.Telesz, R.Książkiewicz
PP-U TELESZ S.C Telesz
ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ Benita Myrdak
BIOFACTORY SIA.
F.H.U.P."SARDREW" Władysław Sarkowicz
FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁ."GRON", KOWALCZYK ANDRZEJ
Z. P.H.WYROBÓW DRZEWNYCH Marek Rak
TARTACZNICTWO U.P.H. Andrzej Olbrych
P.P.H.U "WIKPOL" Wiesław Szczecina
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY Marzena Pyznarska
FIRMA USŁ.HANDL.PRODUKCYJNA Piotr Wojtał
PRODUKCJA WYROBÓW Z DREWNA _ Jacek Antas
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "HAT-BUD" $.C. A.W.CZ.KORBECKI
USŁUGI TARTACZNE HANDEL DREWNEM Zbigniew Kurpiel ZAKŁAD DRZEWNY Artur Łukasiewicz
RAFO RĘDZINIAK RAFAŁ
P.P.H.U."JANED" S.0. Edyta Frącek, Roman Frącek DREWNORES ZENON BIENIEK
PWZD "RAD-DREW" Kazimierz Radzik
3276 PRZEDSIĘBIORSTWO PROD.HANDLOWE "WEMAX" Maciej Węgrzyn 3327 USŁ.TRANSPORTJJ. ŁUSZCZ J.ÓĆWIĄKAŁA s.c.Przedsiebiorców 3333 ORZEŁ MARIUSZ SROKA
3390 "SILVA" Sp. z 0.0.
3483 PRZEMYSŁ DRZEWNY ŻUROWA Sp z o.o
3484 PRODUKCJA WYROBÓW Z DREWNA Stanisław Wach
3487 GRZEGORZ DROZD FIRMA HANDLOWO -PRODUKCYJNA "DROZDEX" 3526 ZAKŁAD USŁUG TARTACZNYCH — Sitnik Łukasz
3564 F.P.-H.-U. "ELTOR" Wiesław Biela
3572 "TAP" SPÓŁKA Z O.O.
3687 ZAKŁAD USŁUGOWO-SPRZĘTOWY "R-BUD" Józef Raś
3776 ZAKŁAD GALANTERII DRZEWNEJ Kazimierz Duda
3777 DREWNOM PRODUKCJA-HANDEŁ- — USŁUGI Lucyna Niemiec
3778 WYRÓB ARTY.GOSP.DOM.Z DREWNA "DREW-POL"Witek Kazimierz 3779 "PAŁETA-TRANS-DREW" S.C. - Bożena Wróbel, Stanisław Wróbel 3800 "KRAMARZ" KRAMARZ Aleksandra
3802 "USŁUGI TARTACZNE" Zbigniew Gierlicki
3824 ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY Mirosław Pyznarski
3825 F H-P "BUK-POL" Bogusława Dziok
3878 FPHU PAOLO-TRAK Paweł Augustyn
3881 HANDEL I TRANSPORT TOWAROWY Jacek Wróblewski
3896 ZAROBKOWY PRZEWÓZ TOWARÓW — Zdzisław Gac
3897 - FIRMA TRANSPORTOWA "KIEROWCA" Krzysztof Gac
3902 FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "DRĘEWPOL" Jacek Złotnik 3914 TARTAK "OLCZYK" Olczyk Ludwik
3915 F.P.H.U. "PRZEMPOL” Przemysław Wdowiarz
3916 WYROBY Z DREWNA I TARTACZNICTWO PIOTR SUWAJ 3949 USŁUGI STOLARSKIE Strzałka Marek
3969 ZAKŁ.PROD.DRZEWNEJ "LEŚNIK" Grzegorz Sarakun
3976 CEGIELNIA POLOWA MAREK KOZYRA
3988 ZAKŁAD TARTACZNY KLENIEWSKI WALDEMAR
3998 F.H.U. "KOWALSKI" Janusz Kowalski
4035 P.T.H. POL-DREW Chłebek Marcin
4081 "SOLGAM" SPÓŁKA Ż OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIAŁNOŚCIĄ 4085 DREWKOT Kot Dariusz
4087 ZAKŁAD PRODUKCYJNY USŁUGOWO- HANDŁOWY DUDUŚ JÓŻEF 4091 FIRMA PROD.HANDL.USŁUGOWA Jan Łuszcz
4147 LEXIVA Iwona Łakus
4148 MAKO-DREW S.C. Maria Kozak, Ryszard Machnik
4172 P.P.H. HAPRO DANUTA WAL, — ZBIGNIEW WAL, ANETA WAL
4177 SKUP! SPRZED.DREWNA I TARCICY Piotr Wojtyczka
4178 MIROMAR ROMAN RÓŻYCKI
4180 "INSTAL CZUDEC" FĄFARA SP.J.
4186 TARTAK JAN-DAN Jan Grygiel
4208 FIRMA HAND.USŁ."ANDREW" S.C. A.Kowalczyk,K.Kowalczyk
4241 BALWIERZ WOJCIECH TARTAK- — PRODUKCJA HANDEL-USŁUGI 4274 TARTAK UBARTKA Bartłomiej Drożdż
4276 P.P.H.U. EKO-ENERGIA SP Z O.O.
4279 FPHU "DREW-EXPRES" KUŚ KRZYSZTOF
4292 FIRMA "TARTAK KUŚ" Zbigniew Kuś
4294 GOŁYŹNIAK MAREK, FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "DREWTAR" 4297 ZAKŁAD STOLARSKI DUDRAK MICHAŁ
4299 USŁUGI TARTACZNE "DREWKAM" Kamil Gajda
4303 FIRMA TRANSPORTOWO-WYTWÓRCZO- HANDLOWA Janusz Stańczyk 4305 WYRÓB I SPRZEDAŻ ART. Z DREWNA USŁ. TRANSPORT.Wojciech Sikora 4306 - FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "BENY" Przemysław Bieniek
4307 TARTAK GOSPODARCZY "JAWTAR" Andrzej Jaworski
4342
TARTAK ZDZISŁAW PROFIC
4359 TARTAK DREW-POL FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA
4391 "LASTRAN" Marian Wójcik
4403 - FIRMA TRANSPORTOWA "FOREST" Marcin Świętoń
4418 FHUP „RABA” GACEKPIOTR GACEK PIOTR
4444 FIRMA HANDLOWO-TRANSPORTOWA Kiełtyka Czesław
4445 FIRMA "NIKO" Jacek Fudali
4487 ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH Juliusz Oleksów
4498 PP-H-U K. SIWARGA KAMIL SIWARGA
4501 PPHU "FAGUS" Maria Książkiewicz
4502 "TECHNODRZEWO-KARPATY" SP. ZO.O.
4515. FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "STOŻEK" Stożek Barbara 4516. DREWPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP, K. 4524 FPHU "DREWBUD" Wiesław Gałka
4526 USŁ. TRANSP I LEŚNE "MAGTRANS" Daniel Magnuszewski
4538 GRILLO Stefan Śnieżek
4562 PRZETWÓRSTWO DRZEWNE "ARTIMEX" Artur Wojtoń
4564 TOMASZ KASPRZYK FiRMA USŁUGOWA *"TOMI-TRANS"
4565 F H-P-U "DREW-DOM" IMPORT-EKSPORT
4566 ZAKŁAD STOLARSKI Zbigniew Dykas
4567 TRAK-DREW SG Krystyna Gałka i Damian Gałka
4568 "SPEGC-WOOD" Przemysław Boczkaj
4585 — NIECKULA STANISŁAW "MONIŚ" - FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁ 4657 ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ — "PAWLUS" Edyta Wirtelczyk 4663 "RUTEX" ROMAN RUTKOWSKI
4777 F. P-U-H "MAJ-DREW" S.C. — M.Kurpiel, J. Bazylak
4779. DAM-DREW HANDEL DREWNEM Damian Blat
4782 FIRMA P.H.U. DAKAM Wacław Buszta
4796 PRODUKCJA WYROBÓW TARTACZNYCH Adam Ferenc
4797. PPH DUDA PLUS S.C.
4799 WYROBY Z DREWNA Stanisław Abramowicz
4800 USŁUGOWY ZAKŁAD STOLARSKI - Pociask Zdzisław
4801 USŁUGI TRANSPORTOWE KRZYSZTOF NOGALA
4827 NOVIGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K. 4828 KRONOSPAN OSB SP. Z O.O.
4829 "LIMBA" WYROBY Z DREWNA EDYTA ZUBALA
4832 FP-H-U "DREW-MIX" Marek Ligęzka
4837 - PRZETWÓRSTWO DRZEWNE WOOD POL Gerlach Paweł
4842 EMBLA Edyta Kuś
4861 DREWMAR KUCHARCZYK MAREK
4862 JAN GARNCARZ FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWA 4864 ZDAMAR MARCIN GAWEŁ Marcin Gaweł
4865 TRANS-DREWNO Wiesława Chmura
4909 BÓL KAZIMIERA
4925 KLON SPÓŁKA AKCYJNA
4926 " VARMIL " SPÓŁKA Z.0.0
4928 WYR.Z DR.HAN.OBW.ART.SPOŻ.PRZ. I ROL."TRANSPORT" S.Rąpała 4929 P.P.H.U. "ROAN" Dzwończyk Roman
4930 F.P.H.U. RENATA WÓJCIK
4931 F.H-U. DREWTRANS ADAM PIEKARCZYK
4932 BESTER SKLEJKISPZO.0. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
4933 P.P.H.U. TRAK-BIESZCZADY S.C. Tomasz Krupka, D.T. Juraszek 4934 ZPU-H DREW-KOM Telesz Łukasz
4935 ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWY"DRETOX" 4936 PAWEŁ POTEMPA FIRMA PRODUKCYJNO- HANDLOWO-USŁUGOWA 4937 ZDZISŁAW JAROSZ FPHU JAR-WOOD
4938 "TRANS-TUR" TURĘK WALDEMAR
4939 FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "OGNIWO" ADAM KIEŁTYKA
4940
T.B.FRUIT POLSKA SP ZO.0.S$.K.A
4947 AWBID WŁADYSŁAW PIETRUSZKA 4972 "DRENO" PRODUKCJA WYROBÓW z DREWNA E.Dziurny,Cz.Nowak 4973 P.P.H.U. TRACO Musiał Łukasz
4974 FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA TARTAK SEB-TRAK
4975 TRANSPORT DROGOWY-USŁUGI LEŚNE Tadeusz Firlit
4977 PRODUKCJA-HANDEL-TRANSPORT _ Piotrowski Andrzej
4978 MARWIL MARCIN WILUSZ
4979 ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DRZEWNEGO S.C. Zenon Makuch i Ryszard M. 4980 PRZETWÓRSTWO DRZEWNE DREWGER 2 Zenon Gerlach
4981 WILMAR Martyna Wilusz
4982 LESZEK ŚLIWA Zakład Produkcyjno Usługowy
4983 P.P.H. I U."RALPOL" Leszek Dziurdź
4985 USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE — Prod.i Usł.Tart. Ochał Marek 4986 "WIKING" TRANSPORT-HANDEL — -USŁUGI Ernest Garstka
4988 FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA Przemysław Szmyd
4989 MAR-DREW Małgorzata Ruchlewicz
4990 F.H.U. "MP-DREW" Paweł Mazan
4995 DREW-KOMPLEX Łukasz Kaczor
4996 CARPINUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4999 DREWMIX Małgorzata Koźlik
5000 ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY "LEŚNIK" Jacek Świrta
5041 USŁUGI LEŚNE Paweł Paradysz
5047 ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY — Jan Wojciechowski
5048 KONAR Piotr Grochowina
5055 PPHU "DREW-TRANS" Mariusz Mazur
5056 WŁADYSŁAW PASOŃ ZAKŁAD obróbki drewna
5064 PRZED.HANDLOWE USŁUGI TRANS. | TARTACZNE Czesław Kozak 5065 STYLPOL Zbigniew Zgłobiś
5066 MADE OF WOOD GROUP Surmiak Mateusz 5075 "MAR-POL"FIRMA PROD.HANDL.USŁ. Marcin Starzyk 5076 FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA — Data Arkadiusz 5077 P.P.H.U. "TRAK 2" Andrzej Jach
5078 F H-P BUK-POL Paweł Dziok
5079 FH-P-U "DREW-DOM" Import-Eksport Piotr Dziok
NADLEŚNI ZY
mgy inż. Piotr jański
|
|
20171017113203933.pdf
|
[Termin realizacji umowy: od 2017-01-01 do 2017-08-31 (Zasięg umowy: Wszystkie
Lista umów załącznik nr 3
Baza podstawowa Komańcza
Status umowy: Wszystkie Forma sprzedaży: wybrane
ilość m3 wg umowy Ilość m3 zrealizowana Pozostaje do realizacji % realizacji 790 "NOWY STYL" SP.Z O.O. 805 KSIĄŻKIEWICZ M.WOJDACZ M. S.G Usł.Tart.Sprz.Tarcicy"Tartex" 808 HPU EXP-IMP DREW-DOM BIESZ SC J. Szechyński , S$. Puzio 819 FIRMA "GRILEX" SPJJ. Stanisław Kozioł,Jan Szura 863 "KRONOSPAN MIELEC" Sp. z o.o. 875 PPD W ŁUKAWICY SP.ZOO. 899 ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY Roczniak Gustaw 912 P.P.H.U. "OPAŁ" ZYGMUNT PODGÓRSKI 4021 USŁUGI TRANSPORTOWE I HANDEL Czaja Andrzej 4074 ZAKŁAD GRABO Irzyk Waldemar 4105 MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA 1194 FH-U "FOREST BIESZCZADY" ŁUCZYŃSKI Krzysztof 1268 "BOLTRAK" KUŁAK Bolesław 1577 HANDEL HURT-DETAL USŁ.TRANSP. ROZMUND Stanisław 1609 DREW-BUD ZAKŁAD PROD.-HAND.USŁ Leszczyński Andrzej 1772. FIRMA PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWA LESZEK KAMYK 1938 "LASMAR"USŁUGI LEŚNE I TRANSP. SZOSTAK Mariusz 2024 "KOMAŃCZ" ŻYCKI Piotr (2028 T.S.S.P.H.D.-T.U.T. Edward Pelc 2132 "JAN-TRAK" PRÓD.I HANDEL HURT. Usł.Tart.Janusz Kułak 2161 ZAKŁAD USŁUG LESNYCH Wypasek Robert 2335 "FIBRIS" SPÓŁKA AKCYJNA 2336 "TRANS-TRAK WRÓBEL"S.C. Jarosław Wróbel, Janusz Wróbel 2424 Z.U.-H. "TANDREW" Mariusz Łopuszański 2622 F.P.H.T.-EXPORT-IMPORT WOJCIECH CIEPLECHOWICZ (2633 "ROŁ-STAŁ" Jerzy Kipias 2637 PROD.I SPRZED.WTR. Z DREWNA HAN.ARTY.PRZEM.Jan Sikorski 2642 P.P.H.U."DREW-MAR" Marcin Łakus 2687 ZU-H "SKASKI" Kowalska Beata 2689 ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY "STOKROTKA" Adam Fijołek 2695 FALLKLANDY STANISŁAW | EDWARD FAL SPÓŁKA JAWNA 2808 F.P.H.U."TURBACZ" KOWALCZYK CZESŁAW 2809 P.P.D"LEŚNIK" Jasiński Michał (29820 POLIKAT SPÓŁKA AKCYJNA 2930 "IREK" PRODUKCJA DRZEWNA KUŁAK Ireneusz 2975 F.T.H.lI P."DREW-TRANS" KUNDA ZBIGNIEW 3016 "DREWSYSTEM" P.P-U. Skorupski-Wójcik Spółka Jawna 3039 "STAN-TAR" Stanisław Szydłowski 3044 ZOD-TARTAK UDZIAŁ W S.C. "Mareszka" Krzysztof Żebracki 3050 PP-U-H "EKO-DREW" S.C. K.Magierowski, T.Kuśnierz 3063 DREWLAS COMPANY S.C. J.Tełesz, R.Książkiewicz 3064 PP-U TEŁESZ $.C Telesz 3073 ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ Benita Myrdak 3106 BIOFACTORY SIA. 3109 F.H.U.P."SARDREW" Władysław Sarkowicz 3111 FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO. USŁ."GROŃ", KOWALCZYK ANDRZEJ 3114 Z.P.H.WYROBÓW DRZEWNYCH / Marek Rak 3116 TARTACZNICTWO U.P.H. Andrzej Olbrych 3118. ZAKŁAD GALANTERII DRZEWNEJ Wal Zbigniew 3126 P.P.H.U "WIKPOL" Wiesław Szczecina 3175 ZAKŁ.PROD.HANDŁOWO-USŁUGOWY Dariusz Kłusek 3177 ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY Marzena Pyznarska 3181 - FIRMA USŁ.HANDL.PRODUKCYJNA Piotr Wojtal
3191 PRODUKCJA WYROBÓW Z DREWNA Jacek Antas
3211. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "HAT-BUD" S.C. A.W.CZ.KORBECKI 3222 USŁUGI TARTACZNE HANDEL DREWNEM Zbigniew Kurpiel 3230 ZAKŁAD DRZEWNY Artur Łukasiewicz
3268 P.P.H.U."JANED" S.C. Edyta Frącek, Roman Frącek
3269 FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA FABUD Wiesław Kwaśnik
3270 DREWNORES ZENON BIENIEK
3273 PWZD "RAD-DREW" Kazimierz Radzik
3276 PRZEDSIĘBIORSTWO PROD.HANDLOWE "WEMAX" Maciej Węgrzyn 3327 USŁ.TRANSPORTJ. ŁUSZCZ J.ĆWIĄKAŁA s.c.Przedsiebiorców 3333 ORZEŁ MARIUSZ SROKA
3483 PRZEMYŚŁ DRZEWNY ŻUROWA Sp z 0.0
3484 PRODUKCJA WYROBÓW Z DREWNA Stanisław Wach
3487 GRZEGORZ DROZD FIRMA HANDLOWO -PRODUKCYJNA "DROZDEX" 3526 ZAKŁAD USŁUG TARTACZNYCH Sitnik Łukasz
3564 F.P.-H.-U. "ELTOR" Wiesław Biela
3598 P.P.H. "ANDREW" Andrzej Słupek
3607 "PALETA" Z.PH. Wróbel Stanisław
3721 Ż.P.H.U. USŁUGI TARTACZNE JACEK MAJDA
3776 ZAKŁAD GALANTERII DRZEWNEJ Kazimierz Duda
3777 DREWNOM PRODUKCJA-HANDEL- USŁUGI Lucyna Niemiec 3779 "PALETA-TRANS-DREW" S.C. — Bożena Wróbel, Stanisław Wróbel 3784 ZAKŁAD STOLARSKO-TAPICERSKI Stanisław Kuzio
3789 TADEUSZ WARZECHA F.H.U.P. "TAWAPOL"
3801 PRODUKCJA I USŁUGI DRZEWNE WALDEMAR PITYCZ
3802 "USŁUGI TARTACZNE" Zbigniew Gierlicki
3824 ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY Mirosław Pyznarski
3862 P.P.H.U. JULIAN TWOREK
3878 FPHU PAOŁO-TRAK Paweł Augustyn
3881 HANDEL I TRANSPORT TOWAROWY Jacek Wróbiewski
3885 "DANPOL" Michał Sitnik
3866 ZAROBKOWY PRZEWÓZ TOWARÓW — Zdzisław Gac
3897 FIRMA TRANSPORTOWA "KIEROWCA" Krzysztof Gac
3914 TARTAK "OLCZYK" Olczyk Łudwik
3916 WYROBY Z DREWNA I TARTACZNICTWO PIOTR SUWAJ 3920 DREW-MIX Maria Stopka-Gałka
3949 USŁUGI STOLARSKIE Strzałka Marek
3969 ZAKŁ.PROD.DRZEWNEJ "LEŚNIK" Grzegorz Sarakun
3976 CEGIELNIA POLOWA MAREK KOZYRA
3997 PPUH "SĘCZEK" Mieczysław Zembol
3998 F.H.U. "KOWALSKI" Janusz Kowalski
4037 PHWD ZIELONKA Janusz Zielonka
4080 FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNA "SZTAMA" Zwirecki Stanisław 4081 "SOLGAM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 4083 "ZDRÓJ" Andrzej Berdel
4085 DREWKOT Kot Dariusz
4087 ZAKŁAD PRODUKCYJNY USŁUGOWO- HANDLOWY DUDUŚ JÓZEF 4091 FIRMA PROD.HANDLIUSŁUGOWA Jan Łuszcz
4147 LEXIVA Iwona Łakus
4154 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- HANDLOWE "DANKROS" SP Z O. O. 4161 P.P.H.U. "KOREX" Jaworski Józef
4172 P.P.H. HAPRO DANUTA WAL, — ZBIGNIEW WAL, ANETA WAL 4177 SKUP I SPRZED.DREWNA i TARCICY Piotr Wojtyczka
4180 "INSTAL CZUDEC" FĄFARA SP.J.
4181 USŁUG! TRANSPORTOWO-HANDLOWE BOGUSŁAW PONDEL 4186 TARTAK JAN-DAN Jan Grygiel
4187 DREWNOPOL Kuś Justyna
4208 FIRMA HAND.USŁ."ANDREW" S$.C. A.Kowalczyk,K.Kowalczyk
4241 BALWIERZ WOJCIECH TARTAK- — PRODUKCJA HANDEL-USŁUGI 4274 TARTAK U BARTKA Bartłomiej Drożdż
4276 P.P.H.U. EKO-ENERGIA SP z O.0.
4279 FPHU "DREW-EXPRES" KUŚ KRZYSZTOF
4292 FIRMA "TARTAK KUŚ" Zbigniew Kuś
4293 FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA "STYL" Kowalski Krzysztof 4294 GOŁYŹNIAK MAREK, FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "DREWTAR" 4297 ZAKŁAD STOLARSKI DUDRAK MICHAŁ
4299 USŁUGI TARTACZNE "DREWKAM" Kamil Gajda
4303 FIRMA TRANSPORTOWO-WYTWÓRCZO- HANDLOWA Janusz Stańczyk 4305 WYRÓB I SPRZEDAŻ ART. Z DREWNA USŁ. TRANSPORT.Wojciech Sikora 4306 FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "BENY" Przemysław Bieniek
4338 PRZETWÓRSTWO DRZEWNE DREWGER Gerlach Agata
4390 TARTAK "DREW-BUD"BARUCH $.C. Jacek Baruch,Józef Baruch 4391 "LASTRAN" Marian Wójcik
4403 FIRMA TRANSPORTOWA "FOREST" Marcin Świętoń
4404 ENERGOMER SPOL. S$ R.O.
4418 FHUP „RABA" GACEK PIOTR GACEK PIOTR
4445 FIRMA "NIKO" Jacek Fudali
4447 MAT-BUD Marta Warzocha
4487 ZAKŁAD USŁUG LESNYCH Juliusz Qieksów
4498 PP-H-U K. SIWARGA KAMI SIWARGA
4501 PPHU "FAGUS" Maria Książkiewicz
4502 "TECHNODRZEWO-KARPATY" SP.ZO.O.
4515 FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "STOŻEK" Stożek Barbara
4516 DREWPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP, K. 4524 FPHU "DREWBUD" Wiesław Gałka
4526 USŁ. TRANSP i LEŚNE "MAGTRANS" Daniel Magnuszewski
4560 ZAKŁ.PR.-HANDL.-EXPORT Józef Bednarz
1561 DZIAŁALNOŚĆ PRODUKCYJNO USŁUGOWA Kiełbasa Marcin 4562 PRZETWÓRSTWO DRZEWNE "ARTIMEX" Artur Wojtoń
4564 TOMASZ KASPRZYK FIRMA USŁUGOWA "TOMI-TRANS"
4566 ZAKŁAD STOŁARSKI Zbigniew Dykas
4567 TRAK-DREW SC Krystyna Gałka i Damian Gałka
4568 "SPEC-WOOD" Przemysław Boczkaj
4585 NIECKULA STANISŁAW "MONIŚ" FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁ 4638 "DREW-GAM" GRZEGORZ PACTWA
4639 "EURODREW"JAN MAŻUR
4640 PIOTR TRYNIECKI FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "TRANS GRZEŚ" 4659 AGATA KLUCZNIK F.P.H. "DREW-BUK"
4661 "KARNISAR" W.1H.G.D. - Piotr Sarnecki
4662 "ST MIRCZAK" Sławomir Mirczak
14663 "RUTEX" ROMAN RUTKOWSKI
4694 P.U.H.T.S. SKOREK SŁAWOMIR
4728 ZAKŁAD DRZEWNY Jolanta Łukasiewicz
4748 Z.U.H.P. JERZY MAJDA
4779 DAM-DREW HANDEL DREWNEM Damian Blat
4796 PRODUKCJA WYROBÓW TARTACZNYCH Adam Ferenc
4797. PPH DUDA PLUS S.C.
4798 FIRMA PRODUKCYJNO USŁUG HANDL Maria Sysło
4799 WYROBY Z DREWNA Stanisław Abramowicz
4800 USŁUGOWY ZAKŁAD STOŁARSKI Pociask Zdzisław
4801 USŁUGI TRANSPORTOWE KRZYSZTOF NOGAŁA
4802 F.P.H.U."KŁUSEK" Łukasz Kłusek
4829 "LIMBA" WYROBY Z DREWNA EDYTA ZUBALA
4832 FP-H-U "DREW-MIX" Marek Ligęzka
4837 PRZETWÓRSTWO DRZEWNE WOOD POL. Gerlach Paweł
4841
NIWEX PLUS SP. Z O.0.
4844 ZOHD JAMRÓZ GABRIEL Jamróz Gabriel
4858 ZAKŁAD STOLARSKI "Jankowski8 Jankowska "S.C.
4861 DREWMAR KUCHARCZYK MAREK
4862 JAN GARNCARZ FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWA 4863 F.P.U.H. RAP-TRAK Wiesław Rapacz
4864 ZDAMAR MARCIN GAWEŁ Marcin Gaweł
4865 TRANS-DREWNO Wiesława Chmura
4926 " VARMIL " SPÓŁKA Z.0.0
4928 WYR.Z DR.HAN.OBW.ART.SPOŻ.PRZ. I ROL."TRANSPORT" S.Rąpała
F.P.H.U. RENATA WÓJCIK ZPU-H DREW-KOM Telesz Łukasz "TRANS-TUR" TUREK WALDEMAR AWBID WŁADYSŁAW PIETRUSZKA "DRENO" PRODUKCJA WYROBÓW z DREWNA E.Dziurny,Cz.Nowak P.P.H.U. TRACO Musiał Łukasz FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA TARTAK SEB-TRAK PRODUKCJA-HANDEL-TRANSPORT Piotrowski Andrzej MARWIL MARCIN WILUSZ PRZETWÓRSTWO DRZEWNE DREWGER 2 Zenon Gerlach WILMAR Martyna Wilusz USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE Prod.i Usł.Tart. Ochał Marek "WIKING" TRANSPORT-HANDEL — -USŁUGI Ernest Garstka FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA Przemysław Szmyd MAR-DREW Małgorzata Ruchlewicz DREW-KOMPLEX Łukasz Kaczor CARPINUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ KONAR Piotr Grochowina WŁADYSŁAW PASOŃ ZAKŁAD obróbki drewna F H-P BUK-POL Paweł Dziok ZAKŁAD STOLARKI BUDOWLANEJ Matyja Janusz FPHU "DESUNIA" RAFAŁ GOMUŁKA FHU DREW-MAR S C Marek Rojek, Mariusz Krawczyk PRZEDSIĘBIORSTWO "CDG" S.C. REK-DREW Marcin Reczkowski AWPOL SP. Z O.O. WIESŁAW KRÓL Z.P.U.H. KP "DREWPOL" S.C. TRANS- WOOD MICHAŁ KNAP FIRMA USŁUGOWO PRODUKCYJNO HANDLOWA ZURBTRAK Adam Ochał "ZORTRAK" ZOFIA SOWA Z.P.U.H Zofia Sowa FPHU "DESUNIA" R.GOMUŁKA K.KOSZYK s.c. FHU DREW-BUD Urszula Dąbroś FIRMA " WALTER" Władysław Chrobak F.H.U. FRYZO-DĄB Grażyna Brzęczek FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA S.C. D. Skalska-Cygan, Z.Cygan ZP-U WIĄZAR PRZETWÓRSTWO — DREWNA WIESŁAW RÓG Z. P. H. U. "STEMPEX TARTAK" Grzegorz Stępień FHU AKRIS Uszkowski Krzysztof FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWO- " TRANSPORTOWA Kozdraś Tomasz FUH MARCINISZYN ADAM FIRMA HANDLOWO USŁUGOWO PRODUKCYJNA MATEUSZ GOLBA VIKO SP. ZO.O. ARTDREW S.C. A. Pudełko B. Kędzierawska PPUH "DREWNO-TRANS" Bator Stanisław POLKSYLEM SP. Z O.O. ECO-WOOD BARTOSZ FLIS
NA DŻ
mgr inż. Piotr Łańcki
|