GAŃSF
e
T4P Nadleśnictwo Lebork
42 ę
Lębork, dnia (+ października 2017 r.
Nadleśniczy Nadleśnictwa Lębork
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Lębork
ul. Wojska Polskiego 32
84-300 lębork
Zn.spr. ZG.802.47.2017PA
Idrogą elektroniczną/
Adresat / Strona:
Stowarzyszenie Sieć Obywatelska
Watchdog Polska
ul. Ursynowska 22/2
sprawa-3237(Qfedrowanie.siecobywatelska.pl
ODPOWIEDŹ
NA WNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ
Szanowni Państwo,
w odpowiedzi na przesłany pocztą elektroniczną wniosek _o udostępnienie informacji
publicznej z dnia 24.08.2017 r. godz. 17.26, udostępniam częściowo żądane
informacje.
W pozostałym zakresie uprzejmie informuję, że została wydana decyzja od odmowie
udostępnienia informacji publicznej, która zostanie doręczona odrębnie.
Ad 1.
W latach 2015, 2016 i2017 (do dnia złożenia wniosku) w Nadleśnictwie Lębork
pozyskano drewno w ilości:
. 2015 r. — 92 160 m3
. 2016 r. — 89 478 m$
u 1.01.2017 do 31.08.2017 r. — 55 757m3
e
PEFC ssc*cotsase
Znak odpowiedzialnej
PEFC/32-22-004 gospodarki leśnej
Nadleśnictwo Lębork, ul. I Armii WP 32, 84-300 Lębork www. lebork.gdansk.lasy.gov.pl
tel.: +48 59 863-59-50, fax: +48 59 862-20-27, e-mail:lebork© gdansk.lasy.gov.pl
Ad 2.
Drewno pozyskane w Nadleśnictwie Lębork w poszczególnych latach zostało zbyte
podmiotom, których firmy wskazujemy poniżej:
" 2015 r.
_ MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
„. INTERNATIONAL PAPER-KWIDZYN sp. zo.o.
P.P.D. "POLTAREX" SP. Z O.O.
P.U.P.COMPLEX Spółka z o.o.
. "KRAUSDREW" Jerzy Krausa
. PRZEDSIĘBIORSTWO "TIM" Tadeusz Tkacz
P.P.U. "APTUS" Jerzy Wichert
. ZDZISŁAW RAMCZYKOWSKI Usługowy Zakład
Stolarski
9. P.P.U.H. "COMPANY LTD" SP. ZO.O.
10.ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWY „„Modrzew"
Czaja Stanisław
11.P.P.U. NORDTECHNIK Spółka z o.o.
12.KRONOSPAN SZCZECINEK SP.Z QG.O.
13. TARTAK-STOLARNIA Treder Feliks
14.ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA Lasów
Państwowych w Lęborku
15.FOGIA FURNITURE SP. Z. O.O
16.USŁUGI STOLARSKIE CZAJA Edmund
17.,MGJ" - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
18.SKLEJKA ORZECHOWO SIA.
19. TARTAK "DREWBAL" PRZERÓB DREWNA,
Zenon Szreder
20.C8$N COMPANY SPÓŁKA Z O.O.
21.KLON SPÓŁKA AKCYJNA
22.SKLEJKA - EKO SIA.
23.PRZEDSIĘBIORSTWO P.U.H. "LASKA" Anna Laska
24.CHOSZCZ STEFAN ZAKŁAD STOLARSKI
25.P.P.H.U."SAKO" Józef Sakowicz
26."'PAGED-SKLEJKA" Spółka Akcyjna
27.P.W."DAGMAR" Paweł Marach
28.BYDGOSKIE ZAKŁADY SKLEJEK ' SKLEJKA-MULTI
Spółka Akcyjna
29.ŁĄCCY - KOŁCZYGŁOWY Sp. Z0.0.
30.P.H.U "FRANKOWSKI '"S.C. Daniel i Arkadiusz
Frankowski
31.2.H.U TRAK Roman Stenka
32.P.P.-H. "KASZUB" - TOMASZ MARCINIAK
33. TARTAK-STOLARNIA SULĘCZYNO S.C Nadolski
Trzebiatowski
34. "'WEDAM" SPÓŁKA JAWNA Eugeniusz Hinca
Marek Zarach
35.PHU"FALCON" Tomasz Palasz
36.BARLINEK INWESTYCJE SP.Z O.O
37.USŁUGI STOLARSKIE - TARTAK ' Kleba Zygmunt
38. WYTWÓRNIA OPAKOWAŃ DREWNIANYCH
Byczkowski Mirosław
39.PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- - USŁUGOWE
Katarzyna Hebel
40.Z2PHU TADPOL Bojka Tadeusz
41.'ZDAN-PAK" SŁAWOMIR ZDANOWSKI
42.Z.H-U. RAFAŁ BULLMANN
43.P.H.U. " DREW-MET " Sławomir Kołtowski
44.DREW-KOM CIEROCKI RADOSŁAW Drewno
Kominkowe
45.WYRÓB OPAKOWAŃ DREWNIANYCH Józef
Gruchała
46.SYLVA SP. ZO.O
47." KONKOL" SKUP, CIĘCIE, SPRZED.DREWNA
KONKOL IRENEUSZ
48.ZAKŁAD STOLARSKI Kazimierz Okrój
49.ŻYLIŃSKI I WSPÓLNICY TARMAX Spółka Jawna
50.ZHU "GRAB" Stenka Gabriela
51. WYTWÓRNIA OPAKOWAN DREWNIANYCH Wiesław
Dzienisz
52.P.P.H. EXPORT-IMPORT B. i R. Bodnar "DREW-
TRANS'SJJ.
53.ZAKŁAD PRODUKCYJNY Paweł Stencel
54.Z.P.H. PROFIL Łukasz i Sebastian Daniel Sp.
c
55.PP-H "DRENA" S.C. G. P. Namysłowscy
56.POLTAREX POLSKIE DREWNO SP ZOO.
57.TARTAK ELEKTRYCZNY Ryszard Lewandowski
58.CENTRUM RECYKLINGU PALET WOPAL Sp. zo.o.
59.PRZEDSIĘBIORSTWO DRZEWNE "BUDLAS"
Roman Kugiel
60.ZP - WYRÓB MEBLI I TRUMIEN Stencel Roman
61.P.H.U "OLIM" Lesław Myszk
62.DANPOL SPÓŁKA Z O. O.
63.PPUH Andrzej Joskowski
64.ZAKŁADY DRZEWNE"POLDAN'EKSPORT IMPORT
Zygmunt Kroplewski
65.STEICO $P. Z Q.0.
66.PPUH "SCANDPOL" PIOTR MROZOWICZ
67.PRZEDSIĘBIORSTWO PR.HAND.USŁ. ROMAN
TARASIEWICZ
68.FIRMA PRODUK-USŁUG-HANDLOWA WOJCIECH
FORMELA
69.ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY MARIAN
KRÓL
70."DREWEX" GŁUSZCZUK ŁUKASZ
71.MERCER HOLZ GMBH
72.STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. zo.o.
73."'BUCZYNA" SPRZEDAŻ DREWNA Roman Manicki
74."KACZKAN" ZAKŁ.PROD.DRZEWNEJ Józef Kaczkan
Spółka Jawna
75.PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI DRZEWNEJ
"SALIX" SP. ZO.O.
76.TOMEKO Jan Trocki
77.PREUSS LESZEK ZUH USŁUGI TRANS I HANDEL
DREWNEM OPAŁOWYM
78.TRANSPORT CIĘŻAROWY Grzenkowicz Witold
79."AWIS" SP. Z O.O.
80.PRZEDSIĘBIORSTWO PROD.HANDLOWE Mirosław
Kropidłowski
81.ZAKŁAD STOLARSKI JAN NEUBAUER
82.USŁUGI TRANSPORTOWE TRANS-DREW Tomasz
Klawikowski
83.ZAKŁAD DRZEWNY Mieczysław Wutkowski
84.KPPD-SZCZECINEK SIA.
85.'STYL" MATERIAŁY BUDOWLANE Marcin Piotrowski
86.STOLARSTWO"PINEX" S.C. Jan, Andrzej
Ossowscy
87.ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWY Edward Bruhn
88.DREW-NORD Gracjan Tobiaski
89.Z.P.U.H. " OMEGA" Jacek Wiśniewski
90.P.P.H.U. "TRANS-DREW" SYLWESTER
BEDNAROWSKI
91.PPHU FORDREF Brygida Formela
92.FPHU SIÓDEMKA Stanisław Miszkiewicz
93.DARIUSZ WOŹNIAK FPHU "WOŹNIAK"
94. CARTLANDER SP. ZO.O.
95.USŁUGI TRANSPORTOWE DANIEL KREFT
96.MATECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOSŚCIĄ
97.IRENEUSZ MALLEK WYNAJEM POKOI Usł. Gastr.
Sprzed. Drew. Opał
98.PRODUCENT MEBLI STYLOWYCH EDA Edward
Szulta
99.PPH-TOR-PAL SPZOO
100. "KARO" GŁOWACKA MONIKA
101. IKEA INDUSTRY POLAND SP.Z O.O.
102. ZAKŁAD PRODUKCJIDRZEWNEJ "Tartak"
Józef Nowakowski
103. "ABWOOD" SPÓŁKA Z O.O.
104. SENDOM DOMY DREWNIANE Seweryn
Mazur
105. MCM WORLD TRADE SP.Z O.O.
106. FHU DOM-CYB CYBULA DOMINIK Dominik
Cybula
107. DELTA GARTENHOLZ POLSKA SP. z 0.0.
108. PPUH "KU-TRE" TARTAK S.C.
109. PRZEDSIĘBIORSTWO "NURTPOL" HENRYK
WIŚNIEWSKI
110. DREW-MAR MARIUSZ ŚNIATAŁA
111. ZPHU "HANA-MEBLE" Halina Pankau
112. "SN DREW-HOLZ" Spółka z o.o.
113. FIRMA HANDL.USŁUGOWA'MAT-DREW"
MARIAN TRUTY
114. "PROJEKT + 2000" SP. ZO.O.
115. "PLUS-BIS" SPÓŁKA Z O.O.
116. PHU SAWPOL Aleksandra
Sawarzyńska
117. FHU "JAWOR" GRZEGORZ STENKA
118. DMD-BIS Sp. zo.o.
119. PRZEDSIĘBIORSTWO DRZEWNE
"SŁAWLAND" Sp. zo.o.
120. OZEN SP. ZO.O.
121. DREW-DACH USŁUGOWY ZAKŁAD
TARTACZNO-STOLARSKI
122. TARTAK GRODZIEC Sp. z0.0
123. "AR-WOOD" Ariel Hildebrand
124. ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ S.C. U.
Arczyńska, ST. ŻABNICKI
125. ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ
BOGUSŁAW PIETRZAK
126. FOR-PAK Alojzy Formela
127. EURODREW Marcin Rybus
128. DREW-DACH USŁUGOWY ZAKŁAD
TARTACZNO-STOLARSKI
129. TOMEKO Tomasz Trocki
130. JAN ZINK Z.P.O.D. SKRZYNECZKI
131. ZAKŁAD PROD.AKCESORII DREW. MAREK
FILIPOWICZ
132. "ASIST" Andrzej Majewski
133. "SKLEJKA - PISZ" PAGED SPÓŁKA
AKCYJNA
134. ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA
PRODUKCYJNA "ZWYCIĘSTWO"
138. Z-D PRZEM. DRZEWNEGO PIOTR ŻEMOJTEL
Z-d Prod. w Godkowie
2016 r.
1. MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
2. INTERNATIONAL PAPER-KWIDZYN sp.zo.o.
3. P.P.D. "'POLTAREX" SP. ZO.O.
4. P.U.P.COMPLEX Spółka z o.o.
. "KRAUSDREW" Jerzy Krausa
. PRZEDSIĘBIORSTWO "TIM" Tadeusz Tkacz
. P.P.U. "APTUS" Jerzy Wichert
. ZDZISŁAW RAMCZYKOWSKI Usługowy Zakład Stolarski
9. P.P.U.H. "COMPANY LTD" SP. ZO.O.
10.ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWY „„Modrzew" Czaja Stanisław
00 JS O 1
11.P.P.U. NORDTECHNIK Spółka z o.o.
12.KRONOSPAN SZCZECINEK SP. ZO.O.
13.TARTAK-STOLARNIA Treder Feliks
14.ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA Lasów Państwowych w Lęborku
15.FOGIA FURNITURE SP. Z. O.O
16.USŁUGI STOLARSKIE CZAJA Edmund
17."MGJ" - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
18. TARTAK "DREWBAL" PRZERÓB DREWNA, Zenon Szreder
19.C8N COMPANY SPÓŁKA Z O.O.
20.P.H.-U. "JURPOL" J. Woźniak
21.KLON SPÓŁKA AKCYJNA
22.PRZEDSIĘBIORSTWO P.U.H. "LASKA" Anna Laska
23.CHOSZCZ STEFAN ZAKŁAD STOLARSKI
24.STENCEL PPHU Henryk Stencel
25.P.P.H.U."SAKO" Józef Sakowicz
26.'PAGED-SKLEJKA" Spółka Akcyjna
27.ŁĄCCY - KOŁCZYGŁOWY Sp. Zo.0.
28.P.H.U "FRANKOWSKI 'S.C. Daniel i Arkadiusz Frankowski
29.2.H.U TRAK Roman Stenka
30.P.P.-H. "KASZUB" - TOMASZ MARCINIAK
31.TARTAK-STOLARNIA SULĘCZYNO S.C Nadolski Trzebiatowski
32.BARLINEK INWESTYCJE SP.Z O.O
33. USŁUGI STOLARSKIE - TARTAK ' Kleba Zygmunt
34. WYTWÓRNIA OPAKOWAŃ DREWNIANYCH Byczkowski Mirosław
35.PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- - USŁUGOWE Katarzyna Hebel
36.ZPHU TADPOL Bojka Tadeusz
37.Z.H-U. RAFAŁ BULLMANN
38.P.H.U. " DREW-MET " Sławomir Kołtowski
39.DREW-KOM CIEROCKI RADOSŁAW Drewno Kominkowe
40.USŁ.-HAND.ZAK.STOL.MIELEWCZYK Pękalin
41.SYLVA SP. ZO.O
42.PRZEDS.PROD.-USŁUG."KARO" Wojciech Megier
43."'KONKOL" SKUP, CIĘCIE, SPRZED.DREWNA KONKOL IRENEUSZ
44.ZAKŁAD STOLARSKI Kazimierz Okrój
45.ŻYLIŃSKI I WSPÓLNICY TARMAX Spółka Jawna
46.ZHU "GRAB" Stenka Gabriela
47.USŁUGI STOLARSKIE I BUDOWLANE Tomasz Prądzyński
48. WYTWÓRNIA OPAKOWAN DREWNIANYCH Wiesław Dzienisz
49.ZAKŁAD PRODUKCYJNY Paweł Stencel
50.Z.P.H. PROFIL Łukasz i Sebastian Daniel Sp. C
51.POLTAREX POLSKIE DREWNO SP ZO.O.
52. TARTAK ELEKTRYCZNY Ryszard Lewandowski
53.CENTRUM RECYKLINGU PALET WOPAL Sp. zo.o.
54.PRZEDSIĘBIORSTWO DRZEWNE "BUDLAS" Roman Kugiel
55.ZP - WYRÓB MEBLI I TRUMIEN Stencel Roman
56.P.H.U "OLIM" Lesław Myszk
57.DANPOL SPÓŁKA Z O.O.
58.PPUH Andrzej Joskowski
59.ZAKŁADY DRZEWNE"POLDAN"EKSPORT IMPORT Zygmunt Kroplewski
60.5TEIGO 5P.. Z O.O.
61.PPUH "SCANDPOL" PIOTR MROZOWICZ
62.USŁUGI LEŚNE Mirosław Małaszycki
63."'DREWEX" GŁUSZCZUK ŁUKASZ
64.MIZERSKA MARTA PPHU " PAK-POL"
65.STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. zo.o.
66."BUCZYNA" SPRZEDAŻ DREWNA Roman Manicki
67."KACZKAN" ZAKŁ.PROD.DRZEWNEJ Józef Kaczkan Spółka Jawna
68.PREUSS LESZEK ZUH USŁUGI TRANS I HANDEL DREWNEM OPAŁOWYM
69. TRANSPORT CIĘŻAROWY Grzenkowicz Witold
70.'AWIS" SP. Z O.O.
71."DREW-DACH'" W.SYLDATK Skup-Sprzedaż-Przerób Drewna
72.USŁUGI TRANSPORTOWE TRANS-DREW Tomasz Klawikowski
73.ZAKŁAD DRZEWNY Mieczysław Wutkowski
74.KPPD-SZCZECINEK SIA.
75.STOLARSTWO"PINEX" S.C. Jan,Andrzej Ossowscy
76.DREW-NORD Gracjan Tobiaski
77.Z.P.U.H. " OMEGA" Jacek Wiśniewski
78.PPHU FORDREF Brygida Formela
79.FPHU SIÓDEMKA Stanisław Miszkiewicz
80.DARIUSZ WOŹNIAK FPHU "WOŹNIAK"
81.CARTLANDER SP. ZO.O.
82.MATECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
83.PRODUCENT MEBLI STYLOWYCH EDA Edward Szulta
84.PPH-TOR-PAL SP ZO.O.
85.ENBIO ECO SPÓŁKA Z O.O.
86.ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ "Tartak" Józef Nowakowski
87.'ABWOOD" SPÓŁKA Z O.O.
88.SENDOM DOMY DREWNIANE Seweryn Mazur
89.MCM WORLD TRADE SP.Z O.O.
90.FHU DOM-CYB CYBULA DOMINIK ' Dominik Cybula
91.DELTA GARTENHOLZ POLSKA SP.zo.o.
92.PRZEDSIĘBIORSTWO "NURTPOL" HENRYK WIŚNIEWSKI
93.MARWOOD MARIUSZ KULAS
94.FHU "JAWOR" GRZEGORZ STENKA
95."AR-WOOD" Ariel Hildebrand
96.EURODREW Marcin Rybus
97.TOMEKO Tomasz Trocki
98.JAN ZINK Z.P.O.D. SKRZYNECZKI
99.'ASIST" Andrzej Majewski
100. USŁUGI TRANSPORTOWE,PRODUKCJA TARCICY HANDEL. I. Bukanowski
101. P.P.H.U. DREW-MAX Turek Łukasz
102. JAWOR TOCZYŁOWSCY WOJTECZKO SPÓŁKA JAWNA
103. PPHU JERPOL Leszek Labuda
104. "NMD-TRANS" LENARD GRZECZA SPJJ.
105. NU NU SP. ZO.O. Fang Han
106. ZAKŁAD USŁUGOWO TRANSPORTOWY ANDRZEJ BOJKA
107. MRGARDEN SPÓŁKA Z O. O.
108. LEMONEY Michał Dyszer
109. F1 GOGOLEWSKI ARKADIUSZ Gogolewski Arkadiusz
110. PPH "DREW-MONT" SP. ZO.0 / SPÓŁKA KOMANDYTOWA
111. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "GEJZER" Zenon Dzierżawski
112. STOLARSTWO "SZARAFIN" Adam Szarafin
10% Z-D PRZEM. DRZEWNEGO PIOTR _ŻEMOJTEL Z-d Prod. w Godkowie
114. ADAM SIWA USŁUGI STOLARSKIE
115. PRODUKCJA.HANDEL.USŁUGI. TEMPKA MARCIN
116. "TRANS-TUR" TUREK WALDEMAR
117. DREWBUD WROŃSCY SLC. Maciej Wroński, Jakub Wroński
118. JP PROMIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp. K.
119. SERWISPALET SP. ZO.O.
120. WOODLAS BARTOSZ LASZUK
121. WALTIMBER Andrzej Waluś
122. PRZED.PROD.-HANDL.-USŁUG. ' Tartak Danielski Wojciech
123. KRONOSPAN OSB SP. ZO.O.
124. GRZEGORZ BODNAR "BODO"
125. RAFO RĘDZINIAK RAFAŁ
126. NOWE KORONKI SP. z.O.O. Spółka Komandytowo- Akcyjna
127. TARTAK - MICHALSKI BOGDAN
128. GRZEGORZ DYDYK F.U.H."'FOR-DREW
129. SCHODY CHUDZIŃSKI Piotr Chudziński
130. DREWEX GRZEGORZ DODOT, KRZYSZTOF CZERSKI S.C.
131. "ROJEK" SP.JAWNA A.ROJEK- " Tumulec, D. Rojek, M. Rojek
132. PPUH "ALINA" Andrzej Lewandowski
183. PRZEDSIĘB.HANDLOWO-USŁUGOWE Krzysztof Osiński
134. P P-H-U ZABOROWSKI ŁUKASZ
1.35. PW "PROGRES" SP.J. K. Lewandowski, Ł. Lewandowski
136. ARTEX P.P.H.U. Piotr Ołowiak
137. "OL-WOOD" EKSPORT-IMPORT JACEK WYDROWSKI
2017r.
. MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
„ INTERNATIONAL PAPER-KWIDZYN Sp.zo.o.
. P.P.D. "POLTAREX" SP. Z O.O.
P.U.P.COMPLEX Spółka z o.o.
"KRAUSDREW" Jerzy Krausa
. PRZEDSIĘBIORSTWO "TIM" Tadeusz Tkacz
. ZAKŁAD TARTACZNY BORKOWO S.C Mieczysław Omiotek Jerzy Dułak
. P.P.U. "'APTUS" Jerzy Wichert
. ZDZISŁAW RAMCZYKOWSKI Usługowy Zakład Stolarski
10.P.P.U.H. "COMPANY LTD" SP. ZO.O.
11.ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWY „„Modrzew" Czaja Stanisław
12.P.P.U. NORDTECHNIK Spółka z o.o.
13.KRONOSPAN SZCZECINEK SP. ZO.O.
14. TARTAK-STOLARNIA Treder Feliks
15.ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA Lasów Państwowych w Lęborku
16.USŁUGI STOLARSKIE CZAJA Edmund
17."MGJ" - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
18."SILVA" ZAKŁAD DRZEWNY w Słupsku Spółka z o.o.
19. TARTAK "DREWBAL" PRZERÓB DREWNA, Zenon Szreder
20.C8N COMPANY SPÓŁKA Z O.O.
21.KLON SPÓŁKA AKCYJNA
22.PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "KONAR" Zdzisław Szutenberg
23.CHOSZCZ STEFAN ZAKŁAD STOLARSKI
24.STENCEL PPHU Henryk Stencel
25.P.P.H.U."'SAKO" Józef Sakowicz
26.'PAGED-SKLEJKA" Spółka Akcyjna
27.BYDGOSKIE ZAKŁADY SKLEJEK ' SKLEJKA-MULTI Spółka Akcyjna
28.ŁĄCCY - KOŁCZYGŁOWY Sp. zo.o.
29.P.H.U "FRANKOWSKI 'S.C. Daniel i Arkadiusz Frankowski
30.2.H.U TRAK Roman Stenka
31.P.P.-H. "KASZUB!" - TOMASZ MARCINIAK
32.STOLARSTWO SKUP I SPRZEDAŻ DREWNA HENRYKA LASKA
33. TARTAK-STOLARNIA SULĘCZYNO S.C Nadolski Trzebiatowski
34.PHU"FALCON" Tomasz Palasz
35.BARLINEK INWESTYCJE SP.Z O.O
36.USŁUGI STOLARSKIE - TARTAK ' Kleba Zygmunt
37.WYTWÓRNIA OPAKOWAŃ DREWNIANYCH Byczkowski Mirosław
38.PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- - USŁUGOWE Katarzyna Hebel
39.ZPHU TADPOL Bojka Tadeusz
40.'ZDAN-PAK" SŁAWOMIR ZDANOWSKI
41.2.H-U. RAFAŁ BULLMANN
42.P.H.U. " DREW-MET " Sławomir Kołtowski
43.DREW-KOM CIEROCKI RADOSŁAW Drewno Kominkowe
44.USŁ.-HAND.ZAK.STOL.MIELEWCZYK Pękalin
45.SYLVA SP. ZO.O
46.ZAKŁAD TARTACZNO-STOLARSKI S.C
47." KONKOL" SKUP, CIĘCIE, SPRZED.DREWNA KONKOL IRENEUSZ
48.ZAKŁAD STOLARSKI Kazimierz Okrój
49.ŻYLIŃSKI I WSPÓLNICY TARMAX Spółka Jawna
50.PPUH "EL-DREW" Wojciech Kukliński
51.ZHU "GRAB" Stenka Gabriela
52.USŁUGI STOLARSKIE I BUDOWLANE Tomasz Prądzyński
53.ZAKŁAD PRODUKCYJNY Paweł Stencel
54.Z.P.H. PROFIL Łukasz i Sebastian Daniel Sp. C
55.POLTAREX POLSKIE DREWNO SPZOJO.
56. TARTAK ELEKTRYCZNY Ryszard Lewandowski
57.CENTRUM RECYKLINGU PALET WOPAL Sp. zo.o.
58.ZP - WYRÓB MEBLI I TRUMIEN Stencel Roman
59.P.H.U "OLIM" Lesław Myszk
60.,, CERVID" Szymon Maćkowiak
61.DANPOL SPÓŁKA Z O.O.
62.PPUH Andrzej Joskowski
63.ZAKŁADY DRZEWNE"'POLDAN"EKSPORT IMPORT Zygmunt Kroplewski
64.STEICO SP. Z O.0.
65.PPUH "SCANDPOL" PIOTR MROZOWICZ
66.FIRMA PRODUK-USŁUG-HANDLOWA WOJCIECH FORMELA
67." JAŻDŻEWSKI KOMPLEKSOWE USŁUGI BUDOWLANE Waldemar Jażdżewski
68.ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY MARIAN KRÓL
69.MIZERSKA MARTA PPHU " PAK-POL"
70.STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. zo.o.
71.'KACZKAN" ZAKŁ.PROD.DRZEWNEJ Józef Kaczkan Spółka Jawna
72.PREUSS LESZEK ZUH USŁUGI TRANS I HANDEL DREWNEM OPAŁOWYM
73. TRANSPORT CIĘŻAROWY Grzenkowicz Witold
74."AWIS" SP. ZO.O.
75.PRZEDSIĘBIORSTWO PROD.HANDLOWE Mirosław Kropidłowski
76."'DREW-DACH" W.SYLDATK Skup-Sprzedaż-Przerób Drewna
77.USŁUGI TRANSPORTOWE TRANS-DREW Tomasz Klawikowski
78.ZAKŁAD DRZEWNY Mieczysław Wutkowski
79.KPPD-SZCZECINEK SIA.
80.STOLARSTWO"PINEX" S.C. Jan,Andrzej Ossowscy
81.DREW-NORD Gracjan Tobiaski
82.Z.P.U.H. " OMEGA" Jacek Wiśniewski
83.DREWKOM PROJEKTOWANIE DORADZT. USŁUGI mgr inz. M. Kotowski
84.ILIM NORDIC TIMBER GMBH8CO.KG
85.FPHU SIÓDEMKA Stanisław Miszkiewicz
86.PPU WOOD-LAND Zenon Dobromilski
87.DARIUSZ WOŹNIAK FPHU "WOŹNIAK"
88.CARTLANDER SP. Z O.O.
89.USŁUGI TRANSPORTOWE DANIEL KREFT
90.MATECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
91.IRENEUSZ MALLEK WYNAJEM POKOI Usł. Gastr. Sprzed. Drew. Opał
92.PRODUCENT MEBLI STYLOWYCH EDA Edward Szulta
93.PPH-TOR-PAL SPZOO
94.ENBIO ECO SPÓŁKA Z O.O.
95.ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ "Tartak" Józef Nowakowski
96.'ABWOOD" SPÓŁKA Z O.O.
97.SENDOM DOMY DREWNIANE Seweryn Mazur
98.MCM WORLD TRADE SP.Z O.O.
99.FHU DOM-CYB CYBULA DOMINIK Dominik Cybula
100. DELTA GARTENHOLZ POLSKA SP.zO.O.
LET TARTAK Jacek Łaszewski
102. PPUH "KU-TRE" TARTAK SC.
103. PRZEDSIĘBIORSTWO "NURTPOL" HENRYK WIŚNIEWSKI
104. "SN DREW-HOLZ" Spółka z o.o.
105. FHU "JAWOR" GRZEGORZ STENKA
106. PRZEDSIĘBIORSTWO DRZEWNE "SŁAWLAND" Sp.z o.o.
107. "AR-WOOD"' Ariel Hildebrand
108. EURODREW Marcin Rybus
109. P.P.H.U. DREW-MAX Turek Łukasz
110. PPHU JERPOL Leszek Labuda
111. "WNMD-TRANS" LENARD GRZECZA SPJ.
112. NU NU SP. ZO.O. Fang Han
113. PPH "DREW-MONT" SP. ZO.0 / SPÓŁKA KOMANDYTOWA
114. STOLARSTWO "SZARAFIN" Adam Szarafin
115. ADAM SIWA USŁUGI STOLARSKIE
116. DREWBUD WROŃSCY S.C. Maciej Wroński, Jakub Wroński
117. DREWEX GRZEGORZ DODOT, KRZYSZTOF CZERSKI S.C.
118. ARTEX P.P.H.U. Piotr Ołowiak
119. "OL-WOOD" EKSPORT-IMPORT - JACEK WYDROWSKI
120. "OMNIVENT" SP. ZO.O.
121. TARTAK USŁUG.PRODUKC. Wielewski Krzysztof
122. ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY RYSZARD BIGUS
123, POMORSKI SERWIS TECHNICZNY Piotr Sztark
124. SENDOM DOMY DREWNIANE SP. ZO.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
125. "ADRIANA" SIA.
126. DREWKO Krzysztof Grzebinoga
127. ZAKŁAD STOLARSKI Andrzej Bobkowski
128. ZAKŁAD HANDLOWO USŁUGOWY "DAREX" Dariusz Zarzyczny
129. P.P.H.U. DARIUSZ ŚWIDER
180. DREW-BUD FENIX Wiktoria Droszkowska
ISL NOVUM SP. ZO.O. Spółka komandytowa
Lista nie obejmuje danych osobowych osób fizycznych, które nabyły drewno, bez
związku z działalnością gospodarczą lub zawodową (jako konsumenci).
Otrzymują:
- adresat,
- ala.
NADLĘŚNICZY
mgr inż
NADLI
84-300 I
)NICTWO LĘBORK
BORK, ul.t Armii WP 32
e'887 39 5(
1 ?.841-,80-51-5]