Jastrowie, dni je października 2017 r.
Zn. spr. ZG.0172.9.2017
Nadleśniczy Nadleśnictwa Jastrowie
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Jastrowie
UI.Roosevelta 8
64-915 Jastrowie
Adresat / Strona:
Stowarzyszenie Sieć Obywatelska
Watchdog Polska
ul. Ursynowska 22/2
sprawa-3178Qfedrowanie.siecobywatelska.pl
ODPOWIEDŹ
NA WNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ
Szanowni Państwo,
w odpowiedzi na przesłany pocztą elektroniczną wniosek 0 udostępnienie informacji
publicznej z dnia 24.08. 2017 r. godz. 17:26, udostępniam częściowo żądane informacje.
W pozostałym zakresie uprzejmie informuję, że została wydana decyzja od odmowie
udostępnienia informacji publicznej, która zostanie doręczona odrębnie.
Ad 1.
W latach 2015, 2016 i2017 (do dnia złożenia wniosku) w Nadleśnictwie Jastrowie
pozyskano drewno w ilości:
u 2015 r. — 107.522,13 m?
u 2016 r.- 107.859,17 m?
s 1.1.2017 do 31.08.2017 r. - 65.821,58 m?
Ad 2.
Drewno pozyskane w Nadleśnictwie Jastrowie w poszczególnych latach zostało zbyte
podmiotom, których firmy wskazujemy poniżej:
„ 2015 r.
= "4garden" Grzegorz Wybraniec
" - Barlinek Inwestycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
"= - BYDGOSKIE ZAKŁADY SKLEJEK SKLEJKA-MULTI Spółka Akcyjna
DELTA GARTENHOLZ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
DOM DREWNO JÓZEF MARTYN
DrewKom Ariel Remisz
"DREW-MAR" Mariusz Śniatała
Drewno VOX ACTIVE Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
EWA OWSIANNA 'TARDES' ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY
FABRYKA MEBLI SPIN SP.JAWNA Roman Łaźny i Jerzy Łaźny
Fabryka Wyrobów z Drewna "FAGUS" s.c. M. K. Ziemińscy
FIRMA "EXPRO" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWO-
TRANSPORTOWE IMPORT-EXPORT BOLESŁAW PRONDZIŃSKI
FIRMA HANDLOWA "ARKA" WIESŁAW MARIAN SYNIEC
"FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA" WANDA KLIMEK
Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa HERMAX Import-Export Kazimierz Herman
FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA HENRYK CYGAN
"GEBAR" Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe
"GRYFSKAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
HJORT KNUDSEN POLEN SP Z O.O.
"HMT"SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
"HOMANIT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ | SPÓŁKA" SPÓŁKA
KOMANDYTOWA
Ikea Industry Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
INTERNATIONAL PAPER - KWIDZYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jan Zink Zakład Produkcji Opakowań Drewnianych "Skrzyneczki"
KAR-PLAT TROTY Eugeniusz Ludwikowski
KLON SPÓŁKA AKCYJNA
"KO-MA" Maciej Koc
Koszalińskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego Spółka Akcyjna
KRONOSPAN SZCZECINEK SP.Z O.O. W SZCZECINKU
KRZYSZTOF OSIŃSKI PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE
Krzysztof Wawro TRAK-BUD
"LARIX" Przedsiębiorstwo Wielobranżowe, Stolarnia, Tartak Roman Dyker
LIGNARIUS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Marcin Czarnik - Zakład Wielofunkcyjny
MARIAN LEONHARD ZAKŁAD PRZEMYSŁU DRZEWNEGO-TARTAK
MARTYNA S.A.
"MGJ" - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
OZEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
"PAGED-SKLEJKA" SPÓŁKA AKCYJNA
PATRIA-TOP Sp. zo.o.
P.H.U.S.EXPORT-IMPORT "TRANSPIL-SPEDITION" WALDEMAR BOCHEŃSKI
PIOTR SOLECKI ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWY
"POZIOM" Piotr Poziomski
P.P.H.U. Mieczysław Ignasiak
PPHU "SAWA" Rafał Sawa
PRZEDSIĘBIORSTWO GELAM ARKADIUSZ GEISLER KAMIL GEISLER SPÓŁKA JAWNA
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE LESŁAW DUDEK
PRZEDSIĘBIORSTWO POLSPORT Spółka z 0.0.
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE EXPORT-IMPORT BOGUSŁAW | RAFAŁ
BODNAR "DREW-TRANS" SPÓŁKA JAWNA
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE IMPORT-EXPORT LINEX S.C.
Aleksander Abucewicz, Danuta Kubiak, Leszek Trocki
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE, JÓZEF FALISZEWSKI
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "MAT-BUD" KAŻAK SPÓŁKA
JAWNA
Przedsiębiorstwo Produkcyjno, Handlowo, Usługowe "MIKPOL" S.C. Axel Geisler, Alan Geisler
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe s. c. Wioletta i Leszek Ziemińscy
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Tomasz Wantoch Rekowski
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe "BRYK-POL" Piotr Muszyński
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo-Handlowe "MARTEK" Marian Muszyński
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO- HANDLOWE ROL-LAS S.C. JANUSZ
KONOPA, ANDRZEJ PIEKARSKI
PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁU DRZEWNEGO "POLTAREX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁU DRZEWNEGO "SZAŁER" S.C. TEODOR SZAŁER, TERESA
SZAŁER
PRZEDS.PROD.-USŁ.-HANDL. IRDO
ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA W RZECKU
Roman Kołodziejczyk Zakład Obróbki Drewna | Transportu
"SILVA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
SKLEJKA - EKO SPÓŁKA AKCYJNA
SKLEJKA ORZECHOWO SPÓŁKA AKCYJNA
SOBEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
STANDREW S.A.
STEICO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
STELMET SPÓŁKA AKCYJNA
SWISS KRONO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Tartak EKO-LUKIOS Rajczyk Beata, Rajczyk Waldemar S.C.
TARTAK-STOLARNIA EDWARD DEREK
TARTAK ŚMIESZKOWO Grzegorz Urban
TARTAK ZĘBOWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
TIVOLO MIECZYSŁAW GNIOT £ ROMUALD ZDRENKA SPÓŁKA JAWNA
TRAK-DREW SC Krystyna Gałka i Damian Gałka
Usługi Transportowe Krzysztof Łęgowski
WITOLD GRZENKOWICZ Transport Ciężarowy
ZAKŁAD DRZEWNY KUJAN Sp. zo.o.
ZAKŁAD DRZEWNY OBRZYCKO Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
ZAKŁAD OBRÓBKI DREWNA ZODAN - Adam Nowak
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY RAFAŁ CHAMARCZUK
ZAKŁAD PRZEMYSŁU DRZEWNEGO "ROMA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DREWNA Piotr Czyżewski, Andrzej Koch, Spółka Jawna
ZAKŁAD USŁUG DRZEWNYCH BOGUSŁAW OLSZEWSKI,ŁUKASZ OLSZEWSKI SPÓŁKA CYWILNA
Zakład Wyrobów z Drewna "AGMA" Spółka z 0.0.
ZIELONY DĄB Marek Ambroszkiewicz
ZPH Teresa Górska
Firma Handlowo-Usługowa "MARTA" Marta Połeć
LADROK Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Zbigniew Ladorucki
SPÓŁKA CYWILNA BOHARD ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY
Sonae Arauco Beeskow GmbH
SWISS KRONO GmbH
ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY SZYDŁOWSKI ZBIGNIEW
PPUH ROMAŃCZUK JAN
PRZEDS.HANDL.USŁ.TRANSPORT PIOTR SKRODZKI
ZAJZAD „POD ORŁEM'-TRANSPORT P.R.U.CZARNOTA SPJJ.
SKLEP SPOŻYWCZOPRZEMYSŁOWY JANUSZ PIŃKOWSKI
PRZEDS.WIELOBR.FACHMAN JANUSZ KLUPŚ
PPHU „STOLFIL” KRZYSZTOF HAŁASA
PRZEDS.WIELOBR."VITALTUR-CON" PIOTR GOŁĄB
ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWY KAROL KASZNIA
Z.U.H. „AUTOMECH” S.C.
PHU BAR ANIA ANDRZEJ ŻMIJEWSKI
GOSPODARSTWO ROLNE SOPOLIŃSKI
P.H.U. TADEUSZ SOBOS
SKLEP USŁUGOWO-HANDLOWY „IRYS” DYCZKOWSKI ANDRZEJ
ZAKŁAD USŁUG WODNO-MELIORACYJNYCH
POMOC DROGOWO MECH.BLACH.LAK.ROMAN RUDAWSKI
Z.P.U.H. U KAZIA KAZIMIERZ BLICHARZ
P.H.U. NORIS WALDEMAR SOPOLIŃSKI
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ROMAN BIELIŃSKI
JERZY STĘPIEŃ PANACEUM P.P.L.
ZAKŁAD MECHANIKI POJAZDOWEJ BLACH.LAKIERNICTWO
WESTA NOWA ENERGIA SZYMON SZULTKA
RESTAURACJA „KARMELOWA” ANNA HOŁOWIT
GOSPODARSTWO ROLNE KRZYSZTOF ŁANIUCHA
ZAKŁAD STOLARSKI DREW-TOM ZABROSKI TOMASZ
P.P.U.H. MARTEK Il S.C. Z.M. MUSZYŃSCY
DREW-TRANS GRZEGORZ KOŁODZIEJ
STOWARZYSZENIE KOBIET AKTYWNA MALWA
GOSPODARSTWO ROLNE ANNA SUJECKA
PPUH AUTOPUNKT SKLEP MOTORYZACYJNY ZBIGNIEW I ANDRZEJ ZUPNIK
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE TRANSPORT
ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY KRÓL WOJCIECH
ELEKTRYZUJ ROMAN KUBARA
2016 rr.
"4garden" Grzegorz Wybraniec
"ABWOOD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
"ADRIANA" S.A.
Artur Żurawicz Ekologika
Barlinek Inwestycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
BYDGOSKIE ZAKŁADY SKLEJEK SKLEJKA-MULTI Spółka Akcyjna
Cezary Gorząd DREWEX GB
DELTA GARTENHOLZ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
DREWBUD WROŃSCY S.C. MACIEJ WROŃSKI, JAKUB WROŃSKI
DrewkKom Ariel Remisz
"DREWKOM" JOANNA DOMAGAŁA I MAREK DALECKI SPÓŁKA JAWNA
Drewno VOX ACTIVE Sp. z o.o. Spółka Komandytowa.
ENVUN Paweł Janoszek
Fabryka Wyrobów z Drewna "FAGUS" s.c. M. K. Ziemińscy
FIRMA "EXPRO" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWO-
TRANSPORTOWE IMPORT-EXPORT BOLESŁAW PRONDZIŃSKI
Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa HERMAX Import-Export Kazimierz Herman
FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA HENRYK CYGAN
"GRYFSKAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
"HOMANIT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ I SPÓŁKA" SPÓŁKA
KOMANDYTOWA
Ikea Industry Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
INTERNATIONAL PAPER - KWIDZYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
JAN JANKOWSKI ZAKŁAD STOLARSKI Jan Jankowski
"JAN-KAR" KAROL POPRAWSKI
Jan Zink Zakład Produkcji Opakowań Drewnianych "Skrzyneczki"
KLON SPÓŁKA AKCYJNA
"KO-MA" Maciej Koc
Koszalińskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego Spółka Akcyjna
KRONOSPAN OSB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRONOSPAN SZCZECINEK SP.Z O.O. W SZCZECINKU
KRZYSZTOF OSIŃSKI PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE
LIGNARIUS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
LUDWIK STYL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Marcin Czarnik - Zakład Wielofunkcyjny
MARTYNA S.A.
MERCARI Design DAWID WALAS
"MGJ" - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
MRGARDEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
„OLO" Olender Jolanta
OZEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
PATRIA-TOP Sp.z 0.0.
P.H.U.S.EXPORT-IMPORT "TRANSPIL-SPEDITION" WALDEMAR BOCHEŃSKI
PIOTR SOLECKI ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWY
POLDREWEX Agnieszka 8. Darek Dariusz Krzyżanowicz
"POZIOM" Piotr Poziomski
P-P-H-U "GÓRAL" KOWALCZYK TADEUSZ
PPHU MARPOL Urszula Pogorzały
P.P.H.U. Mieczysław Ignasiak
PRZEDSIĘBIORSTWO GELAM ARKADIUSZ GEISLER KAMIL GEISLER SPÓŁKA JAWNA
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE DREWPOL Jacek Chudy
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE LESŁAW DUDEK
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE EXPORT-IMPORT BOGUSŁAW I RAFAŁ
BODNAR "DREW-TRANS" SPÓŁKA JAWNA
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "SPAR-MEBLE" A. STUCKI, R. STUCKI, S.
MAGNUSZEWSKI SPÓŁKA JAWNA
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE IMPORT-EXPORT LINEX S.C.
Aleksander Abucewicz, Danuta Kubiak, Leszek Trocki
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE, JÓZEF FALISZEWSKI
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "MAT-BUD" KAŻAK SPÓŁKA
JAWNA
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe s. c. Wioletta i Leszek Ziemińscy
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe "BRYK-POL" Piotr Muszyński
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo-Handlowe "MARTEK" Marian Muszyński
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- USŁUGOWO- HANDLOWE PAULA
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO- HANDLOWE ROL-LAS S.C. JANUSZ
KONOPA, ANDRZEJ PIEKARSKI
PRZEDSIĘBIORSTWO-PRODUKCYJNO-USŁUGOWO- HANDLOWE"'ZUZA"
PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁU DRZEWNEGO "POLTAREX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁU DRZEWNEGO "SZAŁER" S.C. TEODOR SZAŁER, TERESA
SZAŁER
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ANDRZEJ PRUSKI
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "HEDMAR" Henryk Brand
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Krzysztof Steckiewicz
PRZEDS.PROD.-USŁUG.KARO Wojciech Megier
PRZERÓB DREWNA BŁAŻEJ KACPRZAK
RdB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
SERWISPALET Sp. z 0.0.
SKLEJKA - EKO SPÓŁKA AKCYJNA
STANDREW S.A.
STEICO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
STELMET SPÓŁKA AKCYJNA
STORA ENSO WOOD PRODUCTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
SWISS KRONO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Tartak EKO-LUKIOS Rajczyk Beata, Rajczyk Waldemar S.C.
TARTAK - SKŁAD TARCICY Romuald Michalski
TARTAK-STOLARNIA EDWARD DEREK
TARTAK ŚMIESZKOWO Grzegorz Urban
TARTAK ZĘBOWO SPÓŁKA JAWNA JERZY NOWAK WIOLETTA NOWAK
TRAK-DREW SC Krystyna Gałka i Damian Gałka
WIESŁAW NOWAKOWSKI HANDEL ART. KONSUMPCYJNYMI
ZAKŁAD DRZEWNY KUJAN Sp. z 0.0.
ZAKŁAD DRZEWNY MIECZYSŁAW WUTKOWSKI
ZAKŁAD DRZEWNY OBRZYCKO Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
ZAKŁAD OBRÓBKI DREWNA ZODAN - Adam Nowak
ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ "TARTAK" Józef Nowakowski
Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy DREWNOBUD
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY "LEMAR"'s.c.Ryszard Lemański, Wiesław
Lemański
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY RAFAŁ CHAMARCZUK
"Zakład Przemysłu Drzewnego "MATUSIAK" spółka cywilna Matusiak Leszek, Matusiak Maria
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DREWNA Piotr Czyżewski, Andrzej Koch, Spółka Jawna
ZAKŁAD STOLARSKO-USŁUGOWY LESZMAR Leszek Szóstak
Zakład Usług Leśnych "EKO-LAS Krzysztof Guszpit
"ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH" GRZEGORZ KSIĄŻKIEWICZ
Zakład Wyrobów z Drewna "AGMA" Spółka z o.o.
ZAKŁADY DRZEWNE "POLDAN" EKSPORT- IMPORT Zygmunt Kroplewski
"Zblech Trans" Szymon Zblewski
ZIELONY DĄB Marek Ambroszkiewicz
ZPH Teresa Górska
ZPUH PRZEROBU DREWNA, Sp.c. Andrzej Woźniak, Tadeusz lwaszko
Firma Handlowo-Usługowa "MARTA" Marta Połeć
LADROK Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Zbigniew Ladorucki
Mercer Holz GmbH
PPUH ROMAŃCZUK JAN
PRZED.HANDL.USŁ.TRANSPORT PIOTR SKRODZKI
SKLEP SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWY JANUSZ PIŃKOWSKI
PPHU „STOLFIL” KRZYSZTOF HAŁASA
„GWDARYB” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Z.U.H."AUTOMECH" S.C.
PHU BAR ANIA ANDRZEJ ŻMIJEWSKI
GOSPODARSTWO ROLNE SOPOLIŃSKI
KOŁO ŁOWIECKIE NR 39 „HUBERTUS”
P.H.U. TADEUSZ SOBOS
P.W DAREX DARIUSZ JEZIOREK
GOSPODARSTWO ROLNE KŁAK ZBIGNIEW
ZAKŁAD USŁUG WODNO-MELIORACYJNYCH
ZAKŁD KAMIENIARSKI PIOTR WARGIN
SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY JANINA PIWIŃSKA
M.T.I. ZAKŁAD ŚLUSARSKI MAREK RAJEWSKI
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ROMAN BIELIŃSKI
P.P.U.H. „HURT-TRANS-KAWIKO” WŁADYSŁAW SZYLING
WESTA NOWA ENERGIA SZYMON SZULTKA
PPHU „ELGRAF” MARIUSZ BUCZYŃSKI
TERRA PLUS SPÓŁKA Z O.O.
USŁUGI PIELĘGNIARSKIE ROZALIA DIETRICH
AGROTURYSTYKA JAN KOWALSKI
PRYWATNE GOSPODARSTWO ROLNE ROMAN SOPOLIŃSKI
SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY KATARZYNA KUDYBA
WIT SZYMAŃSKI ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY „TARTAK”
FIRMA HANDLOWO — USŁUGOWA ZENON OPOKA
AGROTURYSTYKA U WÓJCIKA WÓJCIK MARZENA
HANDEL ARTYKUŁAMI PRZEMYSŁOWYMI PIOTR BUCIAK
2017 r.
"ABWOOD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
"ADRIANA" S.A.
Awis sp. Z 0.0.
Barlinek Inwestycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
BYDGOSKIE ZAKŁADY SKLEJEK SKLEJKA-MULTI Spółka Akcyjna
Cezary Gorząd DREWEX GB
"DREWKOM" JOANNA DOMAGAŁA I MAREK DALECKI SPÓŁKA JAWNA
"DREW-MAR" Mariusz Śniatała
ENVUN Paweł Janoszek
FIRMA "EXPRO" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWO-
TRANSPORTOWE IMPORT-EXPORT BOLESŁAW PRONDZIŃSKI
Firma Handlowo-Usługowa "MARTA" Marta Połeć
"GEBAR" Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe
"GRYFSKAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
HEBAN DOMY Z DREWNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
"HOMANIT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ | SPÓŁKA" SPÓŁKA
KOMANDYTOWA
Ikea Industry Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
INTERNATIONAL PAPER - KWIDZYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
IRENA DANIELS "DANIEX "
Jan Zink Zakład Produkcji Opakowań Drewnianych "Skrzyneczki"
KLON SPÓŁKA AKCYJNA
Koszalińskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego Spółka Akcyjna
KRONOSPAN OSB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRONOSPAN SZCZECINEK SP.Z O.O. W SZCZECINKU
KRZYSZTOF OSIŃSKI PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE
Krzysztof Wawro TRAK-BUD
"LARIX" Przedsiębiorstwo Wielobranżowe, Stolarnia, Tartak Roman Dyker
MARTYNA SIA.
MONDI ŚWIECIE SPÓŁKA AKCYJNA
MRGARDEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
OZEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
PATRIA-TOP Sp.z 0.0.
P.H.U.S.EXPORT-IMPORT "TRANSPIL-SPEDITION" WALDEMAR BOCHEŃSKI
PIOTR SOLECKI ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWY
PRODUKCJA OKRYW Stanisław Oryniak
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE LESŁAW DUDEK
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE IMPORT-EXPORT LINEX S.C.
Aleksander Abucewicz, Danuta Kubiak, Leszek Trocki
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE, JÓZEF FALISZEWSKI
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "MAT-BUD" KAŻAK SPÓŁKA
JAWNA
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Tomasz Wantoch Rekowski
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo-Handlowe "MARTEK" Marian Muszyński
PRZEDSIĘBIORSTWO-PRODUKCYJNO-USŁUGOWO- HANDLOWE"ZUZA"
PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁU DRZEWNEGO "SZAŁER" S.C. TEODOR SZAŁER, TERESA
SZAŁER
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ANDRZEJ PRUSKI
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ŚWISTPOL Damian Szymański
ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA W RZECKU
SKLEJKA - EKO SPÓŁKA AKCYJNA
"STANMARK!'Stanisław Hałas, Michał Hałas Spółka Cywilna
STEICO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
STELMET SPÓŁKA AKCYJNA
SWISS KRONO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
TARTAK ŚMIESZKOWO Grzegorz Urban
TRAK-DREW SC Krystyna Gałka i Damian Gałka
WITOLD GRZENKOWICZ Transport Ciężarowy
ZAKŁAD DRZEWNY KUJAN Sp. z o.o.
ZAKłAD OBRÓBKI DREWNA ZODAN - Adam Nowak
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY RAFAŁ CHAMARCZUK
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DREWNA Piotr Czyżewski, Andrzej Koch, Spółka Jawna
ZAKŁAD STOLARSKO-USŁUGOWY LESZMAR Leszek Szóstak
ZAKŁADY DRZEWNE "POLDAN" EKSPORT- IMPORT Zygmunt Kroplewski
"Zblech Trans" Szymon Zblewski
ZIELONY DĄB Marek Ambroszkiewicz
ZPHU JAREX Jarosław Kołda
Mercer Holz GmbH
SWISS KRONO GmbH
KOŁO ŁOWIECKIE „BRAĆ LEŚNA”
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA IRENA KRÓL
ZAJAZD „POD ORŁEM” TRANSPORT P.R.U.CZARNOTA SPÓŁKA JAWNA
SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY JANUSZ PIŃKOWSKI
PHU BAR ANIA ANDRZEJ ŻMIJEWSKI
WŁASNE WYROBY CUKIERNICZE ANDRZEJ JEZIOREK
ZAKŁAD KAMIENIERSKI PIOTR WARGIN
POMOC DROGOWA MECH.BLACH.LAK.ROMAN RUDAWSKI
M.T.I. ZAKŁAD ŚLUSARSKI MAREK RAJEWSKI
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ROMAN BIELIŃSKI
USŁUGI GASTRONOMICNE BEATA MATUSZAK
GOSPODARSTWO ROLNE FARMER HUBERT BANAŚ
Lista nie obejmuje danych osobowych osób fizycznych, które nabyły drewno, bez
związku z działalnością gospodarczą lub zawodową (jako konsumenci).
( DLEŚNICZY
Krzysztof Kanecki