Dębniki, dnia 4 Opaździernika 2017 r.
Nadleśniczy Nadleśnictwa Nowogród
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Nowogród
Dębniki 80, 18-416 Zbójna
Adresat / Strona:
Stowarzyszenie Sieć Obywatelska
Watchdog Polska
ul. Ursynowska 22/2
sprawa-3296Qfedrowanie.siecobywatelska.pl
ODPOWIEDŹ
NA WNIOSEK O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ
Szanowni Państwo,
w odpowiedzi na przesłany pocztą elektroniczną wniosek o udostępnienie informacji
publicznej z dnia 24.08 2017 r. godz. 17:26, udostępniam częściowo żądane informacje.
W pozostałym zakresie uprzejmie informuję, że została wydana decyzja od odmowie
udostępnienia informacji publicznej, która zostanie doręczona odrębnie.
Ad 1.
W latach 2015, 2016 i2017 (do dnia złożenia wniosku) w Nadleśnictwie Nowogród
pozyskano drewno w ilości:
. 2015 r. — 58 384 m?
. 2016 r. — 58 183 m?
. 4.1.2017 do 31.8.2017 r. — 31 409,28 m?
Ad 2.
Drewno pozyskane w Nadleśnictwie Nowogród w poszczególnych latach zostało zbyte
podmiotom, których firmy wskazujemy poniżej:
2015 r.
Z.P.U.H. „TARTAK ŁOMŻA” Sp. z 0.0.
„PFLEIDERER GRAJEWO SPÓŁKA AKCYJNA"
„SKLEJKA-PISZ” PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
INTERNATIONAL PAPER — KWIDZYN sp. zo.o.
Ę cdi
„TARTAK” K. Ustaszewski, B. Ustaszewska sp. jawna
„DAK-POL” ZAKŁAD DRZEWNY w Czarnej Białostockiej sp. Z 0.0.
ANDRZEJ OLKOWSKI Zakład Produkcyjno — Handlowy „OLAND”
Zakład Produkcyjno — Handlowo — Usługowy Piotr Radziszewski
Sobociński Leszek
Przedsiębiorstwo Produkcyjno — Handlowo — Usługowe A.Baczewski
MAREK PUŚCION PPHU „DREW-POL”
P.P.U.H. „ELJOT” Elżbieta Brzózy
P.U.H. „DREWIMPEX” Wojciech Brzozowski
ZAKŁADY PROD-USŁUG. „PRAWDA” SPÓŁKA Z O.O.
„USŁUGI PILARSKIE SPRZEDAŻ TARCICY” Bogdan Orzoł
P.P.H.U PRZEMYSŁAW ŻEBROWSKI
ŻEBROWSKI PPH BOGDAN ŻEBROWSKI
USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE Piotr Parzych
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „DAREX” DARIUSZ ROICKI
P.P.H. „HEN-STOL” Hanna Piórkowska sp. j.
Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjno Handlowe Monrol Spółka z 0.0.
USŁUGI LEŚNE Paweł Rydelek
EKO-CIEPŁO Zofia Owerska
USŁUGI TRANSPORTOWE Henryk Gramadzki
TARTACZNICTWO Krystyna Smolińska
N.E.T. WOOD SP.Z O.O.
„F.P.H. JAN-POL PŁOSKI JANUSZ Spółka Jawna
RAFAŁ ROICKI ŁĘG DREW RAFAŁ ROICKI
STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. z 0.0.
PPHUT "PAL-MAR” SPÓŁKA CYWILNA Marcin Brzuzy, Władysław Brzuzy
PPHU TRANS-WOOD S.C. W. Śledziewski, S. Śledziewski
DREWNOPOL TARTAK Karol Święcica
TOMASZ KARASIŃSKI USŁUGI I PRODUKCJA WYROBÓW Z DREWNA
ZAKŁAD DRZEWNY „TARTAK” S.C. T. Domian, M. Domian, A. Domian
„DREWTRANS"”- Marcin Szczubełek
„SILVAN” SPÓŁKA Z O.O. |
P.P.U. — STEPNOWSKI ZBIGNIEW
„DREWPAL”- WYBÓR PALET Tomasz Nalewajk
PRZETWÓRSTWO ROLNO-SPOŻYWCZE I RUNA LEŚNEGO Spółka Cywilna
REGPOL SPÓŁKA CYWILNA Konrad Regulski, Michał Regulski
Z.H.U. PRODUKCJA TARCICY Janusz Klimkiewicz '
Tomasz Szczepański Zakład Usługowo Handłowy, Produkcja Tarcicy
„DREW-PAL”JAROSŁAW PRZYBYŁA
„ROL-DREW” PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE P.U.H. Andrzej Karwowski
IKEA INDUSTRY POLAND SP. Z O.O.
ADAM FABISZEWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA „DRWALEK”
MARCIN ŁAZARCZYK DREWMAR
TARTACZNICTWO-USŁUGI HENRYK GRZYMEK
P.P.H.U. Kaczyński Zbigniew Kaczyński
P.P.H. I U. „JANEX” SPÓŁKA Z O.O.
Z.H.U.P. „PALKO” S.C. A. Nasiadka, Z. Nasiadka
PPH „CYBULSCY” K.G.W. CYBULSCY S.C.
POLDĄB Grzegorz Olender
DREWMAX GROSZYK SPÓŁKA JAWNA
„EXTRAL” IWONA CHOJNOWSKA
NORTH DACH Norbert Rogalski
P.P.H.U. „MRGA” SP.C. RAFAŁ KOWALCZYK PAWEŁ KOWALCZYK
Z.P.U.H. „TRAKPOL” Zdzisław Kobus
LESZDREW Leszek Zyśk
IKEA INDUSTRY POLAND SP. Z O.O.
BIOMASA IWONA WÓJCIK
„PAGED-SKLEJKA” Spółka Akcyjna
TELMEX SPÓŁKA Z O.O.
PETRA ZAKŁAD STOLARSKI EXPORT IMPORT PIOTR MICHAŁEK
HANDEL I PRODUKCJA DRZEWNA Tomasz Chraboł
IKEA INDUSTRY POLAND SP. Z O.O.
„DREWSTOL 1” Jan Pietrzykowski
UHU ZAKŁAD PRZEMYSŁU DRZEWNEGO Cezary Puchacz
ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY PRZERÓB DREWNA R. Klimaszewski
GRZEGORZ PORZEZIŃSKI „TITH”
ZAKŁAD STOLARSKI PIĘTRUS Bernadeta Cieczko
USŁUGI TARTACZNE MIELNICKI WALDEMAR
PRZERÓB DREWNA Arkadiusz Kiepas
PRZEDSIĘBIORSTWO CONSULTOR KAMIL KOMOSA
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ANNA BEDNARCZYK
TARTACZNICTWO SPÓŁKA JAWNA J. S. Szydłowscy
„BARTEX SPEDYCJA I USŁUGI TRANSPORTOWE” Andrzej Kulesza
ZAKŁAD STOLARSKI „KORNIK” REGINA KOWALCZYK
USŁUGI I PRODUKCJA WYROBÓW TARTACZNYCH Tomasz Belka
PRODUKCJA WYROBÓW TARTACZNYCH | SUSZENIE TADEUSZ WRÓBLEWSKI
GOSPODARSTWO ROLNE Gałązka Krzysztof
MICHAŁ CHOJNOWSKI DREMEX
NORD IDEA Abramowski Wawrzyn Sp. J.
P.H.U. "BERTPOL" JACEK JANKOWSKI
P.P.H.U. TARTAK Stanisław Salwin
P.T.U.H. „TAKADA” S.C.
STACJA PALIW BRZÓSKA SP. JAWNA
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH B. Skłodowska, D. Kaczyński sp. j.
. 2016 r.
Z.P.U.H. „TARTAK ŁOMŻA” SP. Z O.O.
„PFLEIDERER GRAJEWO SPÓŁKA AKCYJNA”
„SKLEJKA — PISZ” PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
INTERNATIONAL PAPER — KWIDZYN sp. z o.o.
„TARTAK” K. Ustaszewski, B. Ustaszewska sp. jawna
| CIESIELSTWO-STOLARSTWO Jaźwiński Stefan
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY Piotr Radziszewski
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE A. Baczewski
P.P.U.H. „EJLOT” Elżbieta Brzózy
P.U.H. „DREWIMPEX” Wojciech Brzozowski
P.P.H.U PRZEMYSŁAW ŻEBROWSKI
ŻEBROWSKI PPH BOGDAN ŻEBROWSKI
USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE Piotr Parzych
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „DAREX” DARIUSZ ROICKI
P.P.H. „HEN-STOL” Hanna Piórkowska sp. j.
USŁUGI LEŚNE Paweł Rydelek
=
USŁUGI TRANSPORTOWE Henryk Gramadzki
N.E.T. WOOD SP.Z O.O.
RAFAŁ ROICKI ŁĘG DREW
STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. z 0.0.
PPHUT „PAL-MAR” SPÓŁKA CYWILNA Marcin Brzuzy, Władysław Brzuzy
PPHU TRANS-WOOD S.C. W. Śledziewski S. Śledziewski
DREWNOPOL TARTAK Karol Święcica
TOMASZ KARASIŃSKI USŁUGI I PRODUKCJA WYROBÓW Z DREWNA
ZAKŁAD DRZEWNY „TARTAK” S.C. T. Domian, M. Domian, A. Domian
„DREWTRANS”- Marcin Szczubełek
„SILVAN” SPÓŁKA Z O.O.
P.P.U. - STEPNOWSKI ZBIGNIEW
„DREWPAL”- WYBÓR PALET Tomasz Nalewajk
PRZETWÓRSTWO ROLNO-SPOŻYWCZE I RUNA LEŚNEGO Spółka Cywilna
REGPOL SPÓŁKA CYWILNA Konrad Regulski, Michał Regulski
Z.H.U. PRODUKCJA TARCICY Janusz Klimkiewicz
Tomasz Szczepański Zakład Usługowo Handlowy, Produkcja Tarcicy
IKEA INDUSTRY POLAND SP. Z O.O.
ADAM FABISZEWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA „DRWALEK”
MARCIN ŁAZARCZYK DREWMAR
P.H.U „BERTPOL” JACEK JANKOWSKI
P.P.H.U. KACZYŃSKI Zbigniew Kaczyński
TARTACZNICTWO Dariusz Białobrzeski
TARTACZNICTWO Mariusz Ślaski
Z-D PRZEMYSŁU DRZEWNEGO PIOTR ŻEMOJTEL Z-d Prod. w Godkowie
P.P.H. I U. „JANEX” SPÓŁKA Z O.O.
PPH „CYBULSCY” K.G.W. CYBULSCY S.C.
„EXTRAL” IWONA CHOJNOWSKA
IKEA INDUSTRY POLAND SP. Z O.O.
„PAGED-SKLEJKA” Spółka Akcyjna
HANDEL I PRODUKCJA DRZEWNA Tomasz Chraboł
WYTWÓRNIA WYROBÓW Z DREWNA Rymerol s.c.
TARTACZNICTWO SPÓŁKA JAWNA J. S$. Szydłowscy
„BARTEX SPEDYCJA I USŁUGI TRANSPORTOWE Andrzej Kulesza
p
ZAKŁAD USŁUG DRZEWNYCH Bogdan Lisiewski
TOMASZ WYSZYŃSKI TRANSPORT USŁUGOWY HANDEL OKRĘŻNY
ZUL ŚCINKA ZRYWKA WYWÓZ SPRZEDAŻ Drzew. Przer. Sylwester Kamiński
ANDRZEJ STEPNOWSKI PRODUKCJA OPAKOWAŃ DREWNIANYCH
PAL-DREW-NALEWAJK GRZEGORZ
ENVUN PAWEŁ JANOSZEK
MARCIN BRZUZY PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO
USŁUGOWE TRANSPORTOWE „PAL-MAR”
PU-H „DERWEX” RAFAŁ DURKA
PFLEIDERER GRAJEWO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
GOSPODARSTWO ROLNE Kamil Bałdyga
GOSPODARSTWO ROLNE Marchewka Jan
GOSPODARSTWO ROLNE Tomasz Choinka
HANDEL ART. SPOŻ.-PRZEMYSŁOWYMI Gastronomia i Usługi K.Bączek
KOŁO ŁOWIECKIE „GAWRA”
KOŁO ŁOWIECKIE „GEOLOG'
„KSARA” KSEPKA SPÓŁKA JAWNA
POL-GASTRO Bartosz Poleszuk
P.T.U.H. „TAKADA” S.C.
SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY US Krzysztof Przybyłowski
SOBOCIŃSKI LESZEK
SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA „ALEXIS” w Łomzy
SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA CONCORDIA
"USŁUGI KOPARKĄ I ŻURAWIEM Handel Drewnem Opałowym
ZAKŁAD PRODUKCYJNY DREW-BUD Usługi transportowe Kabacik Kr
ZAKŁAD STOLARSKI Karol i Marek Gołębiewscy S. C.
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH B. Skłodowska, D. Kaczyński sp. j.
„ 2017r.
Z.P.U.H. „TARTAK ŁOMŻA” SP. Z O.O.
„SKLEJKA — PISZ” PAGED SPÓŁKA AKCYJNA
INTERNATIONAL PAPER — KWIDZYN sp. zo.o.
„TARTAK” K. Ustaszewski, B. Ustaszewska sp. jawna
CIESIELSTWO-STOLARSTWO Jaźwiński Stefan
USŁUGI TRANSPORTOWE I TARTACZNICTWO Marek Mikulak
Zakład Produkcyjno — Handlowo — Usługowy Piotr Radziszewski
Przedsiębiorstwo Produkcyjno — Handlowo — Usługowe A.Baczewski
P.P.U.H. „ELJOT” Elżbieta Brzózy
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO USŁUGOWY BOJARSKI MAREK
MICHAŁ CHOJNOWSKI DREMEX
ŻEBROWSKI PPH BOGDAN ŻEBROWSKI
USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE Piotr Parzych
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „DAREX” DARIUSZ ROICKI
P.P.H. „HEN-STOL” Hanna Piórkowska sp. j.
USŁUGI LEŚNE Paweł Rydelek
USŁUGI TRANSPORTOWE Henryk Gramadzki
TARTACZNICTWO Krystyna Smolińska
N.E.T. WOOD SP.Z O.O.
RAFAŁ ROICKI ŁĘG DREW RAFAŁ ROICKI
KRZYSZTOF CHOJNOWSKI TRANS-DREW
STORA ENSO WOOD PRODUCTS Sp. Z o.0.
PPHUT "PAL-MAR” SPÓŁKA CYWILNA Marcin Brzuzy, Władysław Brzuzy
PPHU TRANS-WOOD S.C. W. Śledziewski, S. Śledziewski
DREWNOPOL TARTAK Karol Święcica
TOMASZ KARASIŃSKI USŁUGI I PRODUKCJA WYROBÓW Z DREWNA
ZAKŁAD DRZEWNY „TARTAK” S.C. T. Domian, M. Domian, A. Domian
„DREWTRANS”- Marcin Szczubełek
"TOMEX" EWA ZABIELSKA Ewa Zabielska
NB POLSKA SP. Z O.O. GNIEZNO
„SILVAN” SPÓŁKA Z O.O.
P.P.U — STEPNOWSKI ZBIGNIEW
„DREWPAL” WYRÓB PALET Tomasz Nalewajk
PRZETWÓRSTWO ROLNO-SPOŻYWCZE | RUNA LEŚNEGO Spółka Cywilna
Z.H.U. PRODUKCJA TARCICY Janusz Klimkiewicz
Tomasz Szczepański Zakład Usługowo Handlowy, Produkcja Tarcicy
„DREW-PAL” JAROSŁAW PRZYWYŁA
IKEA INDUSTRY POLAND SP. Z O.O.
ALEX BEATA ŚLEDZIEWSKA
ADAM FABISZEWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA „DRWALEK”
PE
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA „AS” Andrzej Sarnacki
MARCIN ŁAZARCZYK DREWMAR
P.P.H.U. KACZYŃSKI Zbygniew Kaczyński
TARTACZNICTWO Dariusz Białobrzeski
KATARZYNA GRABOWSKA P.H.U. "AUTO-MASZ"
P.P.H.U. „GRAB-BUD” ADAM GRABOWSKI
P.P.H. I U. „JANEX” SPÓLKA Z O.O.
ZAKŁADY PRZEMYSŁU SKLEJEK „BIAFORM” S.A.
PPH „CYBULSCY” K.G.W. CYBULSCY S.C.
POLDĄB Grzegorz Olender
TRANSPORT HANDEL I PRODUKCJA DREWNA Andrzej Dębicki
Z.P.U.H. „TRAKPOL” Zdzisław Kobus
LESZDREW Leszek Zyśk
LUXBUD STANISŁAW PARZYCH ANDRZEJ PARZYCH S.C.
IKEA INDUSTRY POLAND SP. Z O.O.
STANISŁAW ORZOŁ PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁU DRZEWNEGO „KLIN”
„PAGED-SKLEJKA” Spółka Akcyjna
IKEA INDUSTRY POLAND SP. Z O.O.
GRZEGORZ PORZEZIŃSKI „TIHD”
WYTWÓRNIA WYROBÓW Z DREWNA Rymerol s.c.
„BARTEX SPEDYCJA I USŁUGI TRANSPORTOWE Andrzej Kulesza
ZAKŁAD USŁUG DRZEWNYCH Bogdan Lisiewski
ANDRZEJ STEPNOWSKI PRODUKCJA OPAKOWAŃ DREWNIANYCH
"ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWO-USŁUGOWY Robert Piotr Dąbrowski
PHU „EWAN” Andrzej Kąkol
PHU „ULKAR” Krzysztof Kąkol
PFLEIDERER POLSKA SP. Z O.O.
KINGWOOD BARTŁOMIEJ KIEPAS
HANDEL ART. SPOŻ.-PRZEMYSŁOWYMI Gastronomia i Usługi K. Bączek
JANUSZ SKIBA-SKIPAL
KOŁO ŁOWIECKIE „POGOŃ”
KOŁO ŁOWIECKIE SZARAK
„KSARA" KSEPKA SPÓŁKA JAWNA
MUZEUM PÓŁNOCNO-MAZOWIECKIE
P.H.U."KONIKIEWICZ” Józef Konikiewicz
PH-U WSZE-BÓR Józef Wszeborowski
RODZINNY DOM OPIEKI SPOŁECZNEJ CHATA U OLI
S.C.”'IZABELL" J. Z. Szymańscy |
SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA „ALEXIS” w Łomży
ZAKŁAD POGRZEBOWY Sabina Junkiewicz
ZAKŁAD STOLARSKI Karol i Marek Gołębiewscy S. C.
ZAKŁAD USŁUG LESNYCH B. Skłodowska, D. Kaczyński sp. j.
Lista nie obejmuje danych osobowych osób fizycznych, które nabyły drewno, bez związku
z działalnością gospodarczą lub zawodową (jako konsumenci).
Z fOwe ZRajEk
NADLEŚMCZY
mgr inż. fygmunt Nowikowski